verder dalende Laatste vergadering raad Sluis onder huidige burgemeester Arbeidsreserve steeds Koopavond in Goes voor mindervaliden Naamsveranderingen in gemeente Goes Beiaardconcert in Goes HONTENISSE VERLOOR VAN TERNEUZEN VEEL AANRIJDINGEN IN TERNEUZEN Brand op het Axelse kanaal Kredieten voor bestratingen in raad Goes CCP Vlissingen wil commissie voor milieu-hygiëne Wat en. waar Hansweert VANDAAG Ds. J. de Groot preekt in Terneuzen Tentoonstellingen Hoogwater OP 13 AUGUSTUS RAAD BESLIST WOENSDAG Nieuw DINSDAG 11 AUGUSTUS 1970 (Van een onzer verslaggeefsters) GOES Wanneer de raadsleden er mee akkoord gaan zal het Goese zwembad voortaan ook officieel Gan- zenbad heten en de sporthal De Be- velanden. Deze namen werden al ge bruikt In afwachting van het raads besluit. Ze werden gekozen nadat on der de bevolking van Goes een prijs vraag was uitgeschreven. Voor het sportveldencomplex wordt de naam Het Schenge voorgesteld. Een naamsverandering wordt voorge steld voor een gedeelte van de Stel- dijk van de voormalige gemeente Wemeldirage, die na de herindeling bij Goes is gekomen. Er zou door het gebruikvan deze naam verwarring kunnen ontstaan, omdat do voormali ge gemeente Heinkenszand de Stelle- dijk inbracht. Omdat de Steldijk dn het verlengde van de Oude Zeedijk ligt, stellen b. en w. voor de Steldijk ook Oude Zeedijk te noemen. De Puyeweg stellen b. en w. voor als naam voor de oostelijke parallelweg van de provincialeweg naar Noord- Beveland. Het gebied dat noordelijk van deze weg lag en wat nu Wilhel- minapolder heet, was vroeger een vaarwater dat de naam De Puye droeg. (Van een onzer verslaggeefsters) VLISSINGEN Namens de raads fractie van de CCP (Combinatie Christelijke Partijen) heeft de heer G. van Sluijs het college van b. en w. te Vlissingen gevraagd bij het beraad over de in te stellen vaste commis sies van advies en hijstand, ook een nieuwe, afzonderlijke, commissie van advies en bijstand te willen overwe gen. Deze nieuwe commissie zou dan zaken betreffende de milieu-hygiëne moeten behandelen. De CCP wijst op de belangrijkheid van dit onderwerp, dat op deze manlier een optimale be handeling in de raad van Vlissingen zal krijgen. (Van een onzer verslaggeefsters) GOES De stadsbelaardier van Haarlem. Nijmegen en Cuyk, Arie Peters geeft woensdagavond van ze ven tot acht uur op 't carillon in de toren van de Maria Magdalenakerk te Goes een concert. De beste luister plaats hiervoor Is het plein achter het Oudemannenhuis waar gratis zit plaatsen ter beschikking worden ge steld. De belangstelling voor de reeks carillonconcerten georganiseerd door de Stichting Goese Beiaard, neemt nog steeds toe. Arie Peters begint zijn concert woensdagavond met A trumpet vo luntary van Jer. Clarke, volksliedjes een gavotte van J. S. Bach en enkele populaire melodieën. Voort staan op het pro-gramma: werken van Tartlnfi, Telemann, Rubens, Jakma en Hulle- broeck, een contradans van Van Beethoven en enkele geestelijke lie deren im een bewerking van de bei aardier. Tot slot speelt hij Ritmen- dans van Staf Nees. (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Hontenisse 1 heeft zijn tweede oefenwedstrijd tegen Terneuzen niet met een over winning kunnen besluiten. Ondanks het goede spel van de thuisploeg stonden de gasten bij de rust met 01 voor. Na de rust, toen Terneuzen sneller en ook harder ging spelen, werd doelman Asselman nog eenmaal ge passeerd, zodat de eindstand 02 in het voordeel van Terneuzen werd. De publieke belangstelling voor de ze wedstrijd was bevredigend. Na een boeiende wedstrijd moest Hon tenisse eveneens zijn meerdere er kennen in Terneuzen 2. De uitslag werd 35 voor Terneuzen 2. Berging Het achterschip van het Nederlandse motorschip Zandria dat op de Westerschelde nabij Hans- weert nog vast zat is door de bok ken Walcheren van Van den Akker N.V. uit Vlissingen en Snip van der Tak N.V. uit Rotterdam geborgen en op de slikken te Hansweert ge plaatst. Vorige week zondag werd reeds het voorschip geborgen. Films GOES Grand 20 uur De bastaard 18 jaar MIDDELBURG City 20 uur Erotiek zonder masker, 18 j. OOSTBURG Ledel 20 uur De eenogige sheriff 14 jaar TERNEIJZEN Lnxor, 20 uur: Rachel, Rachel, 18 j. VLISSINGEN Alhambra 20 uur Asterix en de helden a.l. ANTWERPEN Astra: De Witte a.L Quellin: Pippi Langkous a.l. Astrid: Lachen is de beste medi cijn 14 jaar Odeon: Een reuze boemel 14 jaar Rubens: Goodbye Mr. Chips 14 j Artis: Spartacus 14 jaar Capltole: Nog vijf uur te leven 14 jaar Festa: Paint your wagon 14 jaar Ambassades: Een toegeeflijk meis je 18 jaar Centra: De zoon van Tarass Boelba 18 jaar Metro: Mash 18 jaar Pathé: Woestijn voor helden 18 j. Savoy: Naakt Engeland 18 jaar Vendome: De omhelzing 18 jaar GENT Plaza: De Witte a.l. Capitole: Het geheim van Santa Vitoria 14 jaar Savoy: Drie mannen op een paard 14 jaar Select: Bloedige aardbeien 14 jaar ST.-NIKLAAS Century: Maxi roof in mini Mau rice 14 jaar Eden: Macadam cowboy 18 jaar Select: De dokter van Sankt Pauli 18 jaar Toneel - Muziek - Dans MIDDELBURG Nieuwe kerk, 20 uur: Orgelconcert door de organist Ka- rel Paukert uit Tsjecho-Slowakije. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg, 20.15 u.: „De kleine parade" met o.a. Leen Jongewaard en Joost Prinsen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Gistermiddag re den over de provinciale weg, van IJzendijke naar Hoek, drie auto's respectievelijk bestuurd door A. A. O. uit Breskens, J. van K. en T. E. beiden uit Terneuzen en D. W. uit Engelskirchen (D.) Een tot nu toe onbekend gebleven auto, die voor hen reed, sloeg plot seling linksaf het recreatiegebied van De Braakman in. Bovengenoemde auto's moesten stoppen, begonnen te slippen en botsten tegen elkaar. Er was vrij veel schade. Een zevenjarig meisje, W. P. J. B. uit Terneuzen reed in de Kerkhof laan tegen de passerende auto van A. P. uit Terneuzen. Het kind kwam te vallen en liep verwondingen op. Op het kruispunt Herengracht- Noordstraat verleende G. M. W. uit Terneuzen, die onder invloed een bromfiets bestuurde, geen voorrang aan de automobilist P. H, M. M. uit Terneuzen. Er ontstond schade. La ter bleek dat de bromfiets waarop W. reed was gestolen. Te Hoek ontstond op het kruispunt Julianastraat-Marijkestraat een bot sing plaats tussen de auto, bestuurd door E. B. uit Hoek en de uit Bier vliet afkomstige bromfietser H. J. F, De bromfiets verleende geen voor rang. Ook hier ontstond schade. (Van een onzer verslaggevers) AXEL Op het einde van het Axelsekanaal vatte op het water drijvende stookolie vlam. De Ter- neuzense brandweer rukte uit en was het vuur spoedig de baas. Een gedeelte van de houten beschoeiing werd door het vuur beschadigd. TERNEUZEN Woensdag 12 au gustus verzorgt ds. J. de Groot in de kerk van de gereformeerde ge meente Nederland aan de Vlooswijka straat in Terneuzen een predikbeurt De dienst begint om half acht. Grote Schouwburg, 20.15 uur: Musical „Hair". Schietingen KLOOSTERZANDE Jac de Waal, 13.30 uur. Diversen DOMBURG Kasteel Westhove, 14.30 uur: Samenkomst op het recreatieter rein voor rondleiding door het bos Westhove. Op?, voor deze rubriek tel. 01180 7438 of postbus 116 in Middelburg. BIGGEKERKE Boerderij „Anno 1668", Valkenis- seweg 33: Expositie schilderijen, aquarellen en tekeningen van Ed dy Wierenga (t.m. 11 aug. Dag. van 10—21 uur). DOMBURG Badhotel, Domburgseweg. Exposi tie schilderijen van Ernst Joachim (t.m. 14 sept.). Dag. van 921 uur. GOES Museum voor N.- en Z.-Beveland, Singelstraat 13. Kunst in het klem" (oude tegels). Geopend: ma. t.m. vr. 1012 en 13.30—17 uur; zat. 1417 uur (tot 1 sept.). •S-GRAVENHAGE Het Mauritshuis. Goya-expositie (t.m. 12 sept.). Werkd. 1017, zon. 1117. Bovendien woe. en vrij. van 2022 uur. HULST Boekh. Van Geyt: Expositie Jan de Rooden, Johnny Rolf, Jan v. d. Vaart en V. v. d. Willigen, cera miek (t.m. 31 aug.). Werkd. 912, 13—18 uur. zon. 1417 uur. KORTGENE Raadhuis: Expositie zeegezichten van K. C. Bakker uit Den Helder (t.m. 14 aug.). Dag. van 921 uur. MIDDELBURG Rijksarchief, St.-Pieterstraat 38. Zomertentoonstelling „A is een aapje", het onderwijs op de l.s. in Zeeland in de eerste helft van de vorige eeuw (tot 30 aug.). Miniatuur Walcheren: Dag. t.m. 31 aug. van 922 uur. Van 1 t.m. 27 sept. van 918 uur. v. Benthem en Jutting, Lange Delft. Expositie van Russische Iconen. Ma. t.m. zat. van 918 uur (t.m. 31 aug.). Abdij: „Spel van klank en licht" Iedere woensdag-, donderdag- en vrijdagavond (t.m. 4 sept.). Vleeshal stadhuis en Zeeuws Mu seum: Expositie werk hedendaagse kunstenaars „Letterlijk en figuur lijk" (t.m. 30 aug.). Ma. t.m. za. 1017 uur; zon. 1317 uur. RETRANCHEMENT Galerie „Mauringh", Dorpsstraat E «positie beeldhouwwerken, aqua rellen en hedendaagse kunst (t.m. 1 sept.). Dagelijks van 1121 uur. ROTTERDAM Booymans-van Beuningen. Expo sitie Nicolaas van Beek en Frans Molenaar, sieraden en kleding t.m. 16 aug.). Ma. t.m. zat. van 1017, zon. 1117 uur. Bovendien woe. van 2022 uur. Expositie Jacok Zekveld, tekenin gen en David Hockney, schilderij en en prenten (t.m. 29 aug.). De Doelen: Expositie „Muziek op de penning". Collectie van 1500 penningen (t.m. 23 aug.). Maritiem Museum, Burg. s'Jacobs- plein 8. Expositie „En de haven groeide voort, 19451970" (t.m. 30 sept. Dag. van 1017 uur. Zon. van 1117 uur. SLUIS Raadskelder Stadhuis. Schilderijen tentoonstelling van Belgische schil ders. Dag. van 1012 en 1418 uur (tot 1 sept.). Raadhuis: Expositie Beatrice Pa- peians-de Morckhoven, schilderijen (t.m. 14 aug.). Dag. van 1119 u. ST. ANNA TER MUIDEN Voormalig gemeentehuis. Tentoon stelling schilderijen van Jos But en schilderijen en beeldhouwwerk v. J. de Meester de Betzenbrouck. Geopend dag. 1012 en 1417 uur (tot 15 sept.). VEERE Schotse huizen: Expositie Stefan Mruzenski, houtgravures, boek illustraties, gelegenheidsgrafiek (t.m. 15 sept.). VLISSINGEN Britannia- Expositie schilderijen v. Piet Bulthuis (t.m. 31 aug.). Stadhuis: Expositie van oude scheepsmodellen en schilderijen (t.m. 13 aug.). Dagelijks, behalve zondag. WESTDORPE Galerie Troutzaerte. Zomertentoon stelling van schilders, beeldhou wers en pottenbakkers (t.m. 31 aug Ma t.m. zat. van 918 uur, zon. van 1418 uur. ZIERIKZEE Gravensteen: Tentoonstelling Vis serij en scheepvaart „Z.Z.-'70". (t.m. 13 aug.) Werkd. van 1017 en 19—21 uur. Gemeentemuseum: Expositie scheepsmodellen, aardewerk, por selein (t.m. 30 okt.). Ma. t.m. zat. 10 -12 en 13.30—16.30 uur. Burgerweeshuis: Expositie beeld houwwerk en klein antiek, potterie en schilderijen (t.m. 22 aug.). Ma. t ra. zat. 1017 uur. ANTWERPEN ,,Het SterckshoP' te Deurne. Ex positie „Fotografie in België 1839 1940" (t.m 12 sept.). Meir 5.0: Tentoonstelling „Het Ko ninklijk Paleis Bouwer en be woners" (t.m. 6 sept.). Elke dag van 12—20 uur. Zat., zon. en feest dagen van 1018 uur. Morgen,woensdag 12 aug. Bergen op Zoom: 10.13 en 22.43 uur; Hans weert: 9.30 en 22.07 uur; Made- Drimmelen: 13.06 uur; Terneuzen: 9.08 en 21.43 uur; Vlissingen: 8.37 en 21.13 uur; Wemeldinge: 10.03 en is, ook meegeteld wordt bij de landelijke arbeidsreserve, blijkt dat dit voor Zeeland van geen invloed is geweest. In totaal Is er een toename van het aanbod in deze categorie van 21 (dat zijn er gemiddeld twee per bureau), ter wijl het aanbod landelijk gezien nog sterk steeg, namelijk met on geveer drieduizend. Bij het aanbod van mannelijk personeel kan men spreken van kleinere wrijvings- spanningen in de bouw en de me taalsector. Dat is in deze vakantie- tijd echter een dikwijls voorko mend verschijnsel. Ze zijn dan ook meestal van korte duur. Momenteel beweegt de vraag naar mannelijk personeel in Zee land zich in dalende lijn. Dit is vooral te wijten aan de inschake ling van jeugdig personeel, onder andere in de bouw- en in de me taalsector. In de metaalsector be draagt de vraag 930, waarvan 304 jeugdigen. Bij het kantoorperso neel is dat cijfer 156, waarvan 84 jeugdigen. Hoofdzakelijk dank zij deze schoolverlaters liep de vraag naar personeel in Zeeland in de maand juli terug met 119 perso nen. Er zijn in verhouding met de vorige maand geen merkbare ver anderingen te constateren bij de vraag en aanbod van vrouwelijk personeel. De hoofdinspecteur-di recteur van de arbeidsvoorziening in Zeeland verwacht dan ook dat er in de huidige situatie niet veel veranderen zal. En dat de geregi streerde arbeidsreserve zich voor lopig op dezelfde hoogte zal blij ven bewegen. (Van onze correspondent) SLUIS De gemeenteraad komt donderdag 13 augustus voor het laatst bijeen onder voorzitterschap van burgemeester P. F. van Hoote- gem, die, zoals eerder gemeld, met ingang van 16 augustus wordt opge volgd door mr. H. P. L. van den Belt. Daar burgemeester Van Hootegem reeds op 31 maart j.l. officieel af scheid heeft genomen, zal aan deze raadsvergadering geen speciaal ka rakter worden gegeven. Op de agenda staat o.m. het ver zoek van de Sportraad te Sluis om aanwijzing van een vertegenwoordi ger van de gemeenteraad in deze sportraad. Door de sportraad wordt voorgesteld de heer A. de Badts. tussen de gemeente en het jeugd- tussen de gemeente en het jeufd- werk te krijgen zal een adviseur van de gemeente dienen te worden benoemd in de Stichting Streek- jeugdcentrale voor Zeeuwsch-Vlaan- deren. B. en w. stellen voor deel te ne men aan de gemeenschappelijke re gelingen tot stichting er exploitatie van een regionale woonwagencen- t.rum in Zeeuwsch-Vlaanderen en „Centrum voor Automatisering Zuid-West Nederland". Zij stellen ook de beëindiging voor van de gemeenschappelijke regelingen voor de instandhouding van de openbare blo-school voor West-Zeeuwsch- Vlaanderen. In verband met de voorgeno men samenvoeging van de vleeskeu ringsdiensten in Zeeuwsch-Vlaande ren wordt voorgesteld deel te nemen aan de Gemeenschappelijke Vlees keuringsdienst Zeeuwsch-Vlaande ren. Voorgesteld wordt verder om op gelijke wijze als in de gemeente üostburg de PTT in te schakelen bij de diverse administratieve werk zaamheden voor de Inwoners van Retranchement. Vorig jaar werd bij wijze Van proef het sluitingsuur voor de hore cabedrijven in Sluis vervallen verklaard. De gemeenteraad zal thans dienen te besluiten of deze toestand al of niet moet worden bestendigd. Door de Regionale Woningbouw vereniging te Kloosterzande wordt medewerking verzocht voor de bouw van zes woningwetwoningen aan de Prins Mauritsstraat té Re tranchement. B. en w. stellen voor deze te verlenen en het bestem mingsplan van Retranchement hier voor te wijzigen. (Van onze correspondent) MIDDELBURG De arbeidsre serve in Zeeland bedraagt op dit ogenblik 1,4 procent. Hiermee staat de provincie landelijk gezien op de vijfde plaats. Vorige maand nam Zeeland nog de achtste plaats In. De arbeidsreserve neemt steeds verder af In Zeeland. Vorig jaar om dezelfde tijd bedroeg het per centage van de geregistreerde ar beidsreserve voor mannen 1,7 pro cent. Goes, Terneuzen en Zierikzee geven de grootste afname te zien. In Goes is dit hoofdzakelijk te wijten aan de daling van inschrij vingen van visserijpersoneel en dan nog hoofdzakelijk betrekking hebbend op de mosselhandel. In Zeeland hebben de arbeidsbu reaus een „zuivering" toegepast onder de groep minder-geschikten, omdat men het niet juist achtte dat deze mensen steeds als ar beidsreserve ingeschreven bleven staan, terwijl zij eigenlijk overge dragen behoorden te worden aan de niet-bemiddelende groep. Tij dens deze „zuivering", waarbij elk geval persoonlijk door een daartoe aangewezen commissie aan een on derzoek werd onderworpen, wer den in totaal 45 personen overge dragen aan de niet-bemiddelende groep en werden 23 mannen afge voerd op grond van leeftijd en dergelijke. In Terneuzen werden op deze manier 36 mannen afge voerd en in Zierikzee 9. Ondanks het feit dat sinds eind juli de gehuwde werkende vrouw, in het geval zij geen kostwinster (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Gisteren is voor de meeste lagere scholen het nieuwe schooljaar begonnen. Voor de kinderen van de Prins Willem-Alexanderschool, die ondergebracht zijn in de gemeentelijke opvangschool aan het Edvard Grieghof in Terneuzen-Zuid, was het dubbel nieuw: een nieuw schooljaar en een nieuwe school. Voor diverse uitbreidingen op het gebied van het kleuter en basisonderwijs heeft Terneuzen in de komende 13 jaar zestien miljoen gulden nodig. De eerste schooldag (bijna) te laat (Van een onzer verslaggeefsters) GOES De raad van de gemeen te Goes gaat Volgende week woens dag beslissen of op vrijdag II sep tember de winkels in Goes van ze ven tot liegen uur 's avonds open mogen zijn. De Federatie van Vrou welijke Vrijwillige Hulpverlening wil dan namelijk een koopavond houden voor invaliden en mensen die slecht ter been zijn. Dit voor f Goes helemaal nieuw initiatief wordt ondersteund door de Goese Middenstandscentrale die alle moge lijke medewerking heeft toegezegd. Ook het personeel van de Goese zaken zal op die avond belangeloos meewerken. Mevrouw P. van Baak, secretares se van de FVVH, vertelt dat 11 september is gekozen, omdat in de daarop volgende week de fruitweek is. De stad ziet er dan versierd uit en od zaterdag 12 september zal tevens de Promenade worden geo pend. Behalve de federatie, de win keliers en het winkelpersoneel, zul len ook de Lions, de Rotary-club en de Round Table-leden medewerking verlenen. Zij zullen met auto's de invaliden en moeilijk lopende koop lustigen ophalen. Busjes worden in geschakeld en het Rode Kruis helpt mee met invalidenwagentjes en per soneel. De verpleegtehuizen is gevraagd te bemiddelen en te onderzoeken of er belangstelling is. De gemeente plaatste een deelnemersformulier in „Samenspel". De Goese politie zal meehelpen door het afzetten van straten in de Goese binnenstad en het openhou den van parkeerruimten. Over enke le dagen wordt de inschrijving ge- Sloten. Het ia nu nog mogelijk bij mevrouw Van Baak. Willem de Zwijgerstraat 8 in Goes op te geven, dat men van deze koopavond ge bruik wil maken. De Goese ziekenhuizen zijn met ambulancewagens paraat en dokter Klinkert stelt zijn huis beschikbaar voor het onderbrengen van invalide wagens, die met vrachtauto's wor den aangevoerd. De koopavond wordt besloten met een ontvangst op het stadskantoor aan de Oostsingel door het gemeentebestuur, waar de dames van de Unie voor Vrouwelij ke Vrijwilligsters voor een kopje thee zullen zorgen. „Ik heb er geen idee van", zegt mevrouw Van Baak, „hoeveel inva liden en moeilijk lopende Goesena- ren van deze mogelijkheid gebruik gaan maken. Het idee is voor Goes helemaal nieuw, dus We moeten af wachten. De medewerking tot nu toe is echter geweldig", aldüs de secretaresse van de FVVH. Voorzitster van de UW is me vrouw A. Luteyn-Nijssen, die bij zonder enthousiast is over dit idee van de federatie. De UW wordt samen met de andere vrouwenvere nigingen in deze federatie vertegen woordigd. Het werk van de UW richt zich helemaal op de service verlening aan bejaarden en invali den. Driemaal in de week wordt onder het motto „Tafeltje dek je" eten verstrekt aan mensen die moei lijk zelf kunnen koken en in het ziekenhuis Bergzicht en het ver pleegtehuis voor chronische zieken Ter Valcke wordt met rijdende win kels rondgegaan. De winst hiervan wordt gebruikt voor de aankoop van twee invalidewagens, die beschik baar worden gesteld aan mensen die slecht ter been zijn. Vier jaar geleden begon de UW met uitstapjes te organiseren voor de patiënten van Ter Valcke. Door medewerking en samenwerking in de federatie is het mogelijk dat het aantal vrouwelijke vrijwilligsters uitgroeide tot veertig, een aantal waar echter, volgens mevrouw Lu- teyn, nog wel twintig vrijwilligsters bij kunnen om de zaak goed te laten draaien. (Van een onzer verslaggeefsters) GOES Het beschikbaar gekomen bouwterrein ten noorden van de Thorbeckelaan is niet helemaal toe reikend voor de door de aannemings- maatschappi) Schrijver n.v. geprojec teerde bouwstroom van respectieve lijk 42 en 52 en vervolgens 145 wo ningen. Het Is daarom nodig dat ook een terrein ten zuiden van de Thor beckelaan bouwrijp wordt gemaakt. De kosten van deze bijkomende werkzaamheden bedragen 94.000, voor welk bedrag de Goese raadsle den, die woensdag 19 augustus verga deren, een krediet wordt gevraagd. Een krediet van 24.871 vragen b. en w. voor het herstraten van de Klaasputhoek, de Ravensteinlaan en de Lange Weide, en het van de daar nog ontbrekende toirs. Dit is nodig omdat de woningen aan deze straten in het bestemmings plan Noordeinde te Kloetinge nu klaar zijn gekomen. Omdat im het bestemmingsplan kom Wolphaartsdijk vrijwel geen terrei nen voor woningbouw beschikbaar zijn, is het nodig Om de Henri Du- nantstraat te verlengen en de aan grenzende gronden te egaliseren. De kosten hiervan worden geraamd op 48.000. De destijds in noodbestrating aan gelegde straten in het bestemmings plan kom 's-Heer Arendskerke moe ten opnieuw worden geplaveid en van trottoirs worden voorzien, om dat huizen aan de Walstraat, de Jon kerstraat en een zijstraat (nog zon der naam) nu ldaar zijn. Hiervoor is een kredit nodlig van 21.397. Een krediet van f 29.917 wordt ge vraagd voor de herstrating van de Groene Kruisstraat, Henri Dunant- straat en Papeweg in het bestem mingsplan kom-Wolphaartsdijk. Voor de herstrating van de Spanjaard- straat en het Veluwewegje in het bestemmingsplan kom 's-Heer Hen drikskinderen is een krediet van 76.825 nodig.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 2