Wat is ineens de trend? Wengé! En wie heeft meteen v een kompleteWengé-afdeling? Van der Meer! 860,- 1.870,- meer meubelen vander De internationale meubel ontwerpers hebben sinds kort 'n oude bekende opnieuw ontdekt: Wengé. Noem het warm tropisch hout. Of gewoon diep-bruin. Wengé-nieuwe-stijl contrasteert vooral erg mooi met wit. Bij een banksteF, een kast, bij eetkamermeubels. De nieuwe Wengé-meubels zijn bovendien uiterst comforta bel. Voor een drukke avond met vrienden of kennissen. Of een gezellig avondje tv-kijken. U ziet die nieuwste Wengé- collectie op een speciale afdeling bij Van der Meer. Goede reden om meteen even te komen. Want wat heb je aan een nieuwe trend op een plaatje. Die wil je toch meteen zien „Zó heb ikWengé nog nooit bekeken Wengé met wit, ook bij deze 3-delige wandkast. Wengé-fronten met witlak afgewerkt. De bovenkasten hebben twee deuren, de onderkasten een grote Iade. En alles past in deze wandkombinatie. Kast voop bar (585,-), kast voor tv (568,-), kast voor boeken (507,-). Gedempte indirekte verlichting in iedere kast.TV-en boekenkast hebben 'n mooie ruimte voor stereo-boxen. En er is zelfs 'n draaibaar tv-plateau (75,-). Ook in palissander leverbaar. Totaal (zondep tv-plateau) 1.660,-. Wengé en zitten? Gaat perfekt samen in 'n 3-zits- (1.080,-) of 2-zits-bank (790,-) of fauteuil (525,-). Alles met losse kussens en ritssluitingen. In zand, cognac, groen, oranje en petrol. Oók in Wengé: speciale salon- (325.-) en hoektafel (110,-). Totaal 3-zits plus 2-zits-kombinatie 't Fs vreemd met die trends. Ze zijn er ineens, komen onaangekondigd. Een eethoek waarbij subliem met warm- tropisch Wengé en zuiver wit is gespeeld. Wengé-tafel met praktisch wit (kunststof) bovenblad (250,-) voor zes personen! Ook voor kleinere gezinnen, 4 personen (200,-). Maar u kunt dezelfde tafels ook met 'n Wengé-blad nemen. De Wengé-stoelen hebben een biezen zitting en rug (165,-). 6-Persoons eethoek 1.240,-, 4-Persoonseethoek totaal Heerlen: spoorsmgei 2. Breda/Roosendaal: sprundeiseweg 45, Ruchphen. Meubel Drive-in Utrecht: Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht-Jutphaas. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Amsterdam: Stadhouderskade 74 (modern), Keizersgracht 590 (klassiek). Den Haag! Winkelcentrum .Waldeck', einde Laan van Meerdervoort. Dit najaar opent Van der Meer nog drie nieuwe drive-in's! Meubel Drive-in Enschede: Boulevard 1945 (vanaf 12 september). Meubel Drlve-in Eindhoven: Noord-Brabantlaan (vanaf 2 oktober). Meubel Drive-in Etten-Leur: Winkelcentrum Rijksweg (vanaf december).)

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 12