ALUCHEMIE neem vaker een^tje mee De shag waarbij een man zich man voelt. Eerlijke tabak, puur en pittig. Shag die je werkelijk proett, elke keer als je opsteekt. Een lange draad, dus prettig draaien. En meer dan veertig sigaretten uit één pakje. Dat is Samson halfzwaar. Gewoon de lekkerste shag Aluminium Chemie Rotterdam N.V. (Aluchemie) is een dochteronderneming van het Zwitserse wereldconcern "Schweizerische Aluminium A.G." (Alusuisse) te Züricn. bedienings vaklieden ovenisten PRODUKTIEMEDEWERKERS onderhouds monteur onderhouds elektricien ONDERHOUDSTECHNICI bloemen me een zoen Als er iets te vieren valt. Omdat je dan als man met zo'n bos heel veel kunt doen. Een hart laat je sneller kloppen. Een lief gezicht maak je aan het lachen. Daarom. En natuurlijk ook omdat je nu rozen in zoveel kleuren ziet. ƒ1,45 A WOENSDAG 1 JUtt T970 Schriftelijke sollicitaties worden eveneens gaarne ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van Aluminium Chemie Rotterdam n.v., Oude Maasweg 8. Rotterdam-Botlek, tel.(010)163044 onder vermelding van de functie waarvoor men belangstelling heeft en referentienr 037- D S Wij hebban plaats voor o.a. Aluchemie heeft in het Botlekgebied een moderne anodenfabriek gebouwd. Anoden spelen een belangrijke rol bij de produktie van aluminium. Aluchemie maakt anoden voor aluminiumsmelterijen in de gehele wereld. Bijna alle smelterijen breiden sterk uit. Hierdoor is het noodzakelijk dat onze fabriek gelijke tred houdt met de steeds groeiende aluminiumproduktie. Voor diegenen die belangstelling hebben voor ons bedrijf en willen meegroeien zijn uitstekende toekomstmogelijkheden aanwezig. Wij kunnen alles bieden: bemiddeling bij huisvesting goede opleidings- en promotiemogelijkheden gratis busvervoer vanaf Rotterdam (linker en rechter Maasoever), Schiedam en Vlaardingen natuurlijk gunstige arbeidsvoorwaarden. die worden ingezet bij de bereidingsinê^.llaties van onze massafabriek en vormerij. Salarisniveau voor 22-jaritjen en ouder in volcontinuedienst: f 16.000.- tot f 19.000.- bruto per jaar. die zorg dragen voor de bediening van de oven en de daarbij behorende rookgasreinigingsinstalJaties. Salarisniveau in volcontinue dienst: f 16.000.- tot f 17.500.- bruto per jaar. ter opleiding van de funktie van bedieningsvakman ovenist Zij dienen tenminste te beschikken over een technische opleiding op LTS-niveau of enige jaren ervaring te hebben opgedaan in een soortgelijke funktie. Met name voor kandidaten met een technische opleiding op scheepswerktuigkundig-, VD- of landmachinist-niveau biedt de funktie BEDIENINGSVAKMAN interessante mogelijkheden. Aan de tewerkstelling in de produktie-afdeling gaat een bedrijfsopleiding vooraf. voor reparatie- en onderhouds werkzaamheden aan de fabrieksinstallaties. Salarisniveau in dagdienst: f 13.500.- tot f 17.000.- bruto per jaar. voor alle elektrotechnische werkzaamheden aan de installaties van het bedrijf. Salarisniveau in dagdienst: f 13.500.- tot f 17.000.- bruto per jaar; na inwerkperiode is plaat sing in volcontinuedienst mo gelijk; salarisniveau wordt dan: f 16.500.- lot f 20.000.- bruto per jaar. voorde funktie van: onderhoudsmonteur onderhoudstelektriciën Zij zullen tenminste naast een LTS-opleiding enige ervaring moe ten bezitten teneinde de zeer gevarieerde en verantwoordelijke funktie naar behoren te kunnen vervullen.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 6