Bijna rel na koers mmi COMPLEET ZEEUWS SUCCES IN DE WESTBRABANTSE PIJL Hoekstra Jansen verraste en Gerrits Van der Meyden verraste renners van Mann-Toy OOSTERHOF WAS GROOTS VAN DEN DONK STOMPTE DE WAAL P. v. d. Donk leverde n fraai duel W. Evertse kwam weer iets te kort Zege in Dussen PLOEGLEIDER SUSTE RENNERS Uitslagen Om beurten UITSLAGEN VIJFDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 29 JUNI 1970 (Van onze sportredactie) BREDA Bijna was de derde aflevering van de Westbrabantse Pijl op een rel uitgelopen. Terwijl Cees Bal tegen de ploegleiderswa gen van Trico Noble stond uit te rusten van de geleverde inspannin gen, en zijn supporters hem over stelpten met van bewondering spre kende schouderklopjes, fietste Peter van den Donk met een verbeten trek op zijn gezicht op Wim de Waal af. Van den Donk stopte en gaf de coureur uit Axel, die hem in de sprint om de tweede plaats klopte, een stomp op de borst. Snel ingrijpen van Trico Noble-ploeglei- der Peet Verscliuere kon erger voorkomen. De ai^-essie van Van den Donk toevalligerwijze ook nauw mot de gaueniabrieik uit Aandenbung ver bonden; hij staat iin de Trioo Noble - Acifit-ploeg wend veroorzaakt door het feit dat De Waal in de slotfase totaal geen werk had ver zet. „Het is toch een ploegenikoers", stelde Peet Verschueire terecht, na- 1 dat Vam den Donk al bad uitge haald. „Ja, maar dat is niets. Dertig kilometer aam je wiel hangen", beet Vain den Donk terug. Van den Donk uitte zijn wraakgevoelens al eer der, maar die misten him uitwer king. In de spurt om de tweede plaats week hij vam de rechte lijm af om De Waal de doortocht te be lemmeren. Het baatte hem niet, wamt De Waal kwam toch langs hem. Van den Donk mocht nog blij zijn dat hij slechts een reprimande (.Peter, zo sprint je nooit meer he') van de wedstrijdleiding kreeg Het incident was in het Trico Noble-kaimp snel vergeten. Men re aliseerde zich weer hefcmaa.1 de grandioze verrichting vam de equipe (alleen Hemmy Gijzel, die tot twee maal toe en kort achter elkaar plat reed, kwam van het zestal niet in de uitslag voor). Tricot Noble had er alles aan gedaan om in het Bra bantse een meer dam redelijk figuur te slaan, wamt het betekende in ie der gievol voor twee, Cees Bal en Wim de Waal, de afsluiting vam het seizoen, althans wat betreft de grote wedstrijden. „Voor Bal en De Waal is het grote werk nu afgelo pen", aldus Peet Verschuere. „Zij hebben nu genoeg gedaan. Nog wait criteriums en dam is het voor hen gedaan". Het peloton in de Westbrabantse Pijl in actie: v.l.n.r. K. Fiktorie, B. Damen, P. Joosen en J. Kemps. (Van onze sportredactie) BREDA. De derde Westbrabantse P(jl leverde een compleet Zeeuws succes op: Cees Bal eerste, Wim de Waal tweede, Toine van de Bunder vierde, Ad riaeyssen zesde en Peter Vonck negende, allen deel uitmakend van de jeugdformatie van Trico Noble. Vijf man bij de eerste tien. Het illustreert overduidelijk de rol, die Trico Noble in deze ploegenkoers speelde. Trico Noble heerste gisteren op een wijze, waar geen verweer tegen hielp. De laatste, die dat moest er varen, was Peter van den Donk, die op het allerlaatste ogenblik nog als individueel coureur had ingeschreven. Het verzet van de renner uit Rosmalen, tegen de Nederlandse amateur-top aanleunend, duurde het langst, maar uiteindelijk moest hij het ook tegen de tactisch bijzonder sterk rijdende Zeeuwen afleggen. een waakhond aan zijn wiel, zag hij van verdere pogingen, de achterstand op Bal teniet te doen, af. Van den Donk moest zelfs nog genoegen ne men met de derde plaats, omdat hij te veel van zijn krachten had ge vergd om zich nog serieus te kunnen meten met de behoorlijk wat fittere Wim de Waal. HEIN GROOTHUIS. Hoe knap de prestatie van de 18- jarige Cees Bal ook was de Kvya- dendammer won na Temse, Halste ren en het Zeeuws kampioenschap in Breda zijn vierde koers Peter van den Donk verdiende de meeste bewondering. De Oostbrabander, die op geen enkele steun kon rekenen, maakte diepe indruk. De eerste keer dat Van den Donk zijn grote klasse liet zien, was tussen Bergen op Zoom en Oud-Gastel. Onder zijn aanvoe ring kreeg de hoofdmacht na 105 ki lometer aansluiting met de kopgroep, die na bijna een derde gedeelte van de wedstrijd was ontstaan de eer ste echte actie en waarin Wim Wanders, Jacques van Hoek en Ad Claeyssen de voornaamste kansheb bers waren. De hergroepering was overigens niet alleen het werk van Van den Donk. Een van de oorzaken was ook de grote dosis onfortuin, die de leiders trof. Door veel pech (Broe- Te, Pool en Leijten) kon er eenvou digweg geen eenheid ontstaan, het geen beslist noodzakelijk was tegen de jagende achtervolgers. Direct nadat de koplopers waren ingelopen, ontsnapten zeven man. Daarbij leverde opnieuw Peter van den Donk een belangrijk aandeel. Mede dank zij zijn initiatief gin gen ook Cees Bal, Toine van de Bun der, Jan Cooremans, de ijverige Jac ques van Hoek, Wim de Waal en Kas Fiktorie aan de haal. En de slag was meteen gevallen. De voornaamste renners van het kleine deelnemers veld zaten voorin. Vooral door toe doen van Van den Donk, Bal, Coore mans en Van Hoek groeide de voor sprong van de zeven gestadig. Ook toen de tweede en derde groep sa mensmolten veranderde het strijd toneel niet. De gebundelde macht haaide niets uit, omdat er gewoon klassecoureurs in de meute ontbra ken. Met nog dertig kilometer voor de boeg werd de beslissende fase inge leid. In Etten-Leur demarreerden Cees Bal en Van den Donk voortdu rend. Van den Donk was op de kas seien van de Liesbosweg even licht vooruit, maar zijn vrijheid duurde slechts kort. Eendrachtig samenwer kend achterhaalde de met vier man vertegenwoordigde TricoNoble- ploeg hem echter. De Zeeuwen con troleerden de zaken daarna voortref felijk. Niemand mocht van hen een meter nemen en zelf demarreerden zij om de beurt. Het kon niet uitblij ven, dat een van deze uitlooppogin gen succes zou hebben. En het was Wim de Waal, wie het lukte. Bijna pal voor het huis van Kees Pellenaars op de Oude Liesboslaan, slaagde de coureur uit Axel er in weg te komen. Gelijk had hij een voorsprong van honderd meter, doordat de rest van de kopgroep, waarin Bal, Van de Bunder en Claeyssen het tempo drukten, geheel stil viel. Slechts een coureur buiten de Tri- Cooremans (Breda); 6. A. Clayssen deze gang van zaken neer. Dat was Peter van den Donk. Hij zette de ach tervolging in, maar kreeg de attente Kees Bal dadelijk aan zijn wiel. Hoo- wel Bal geen meter kop deed be grijpelijk was het werk van Van den Donk voldoende om de Waal te rug te pakken. Toen echter Cees Bal meteen doorging, raakte ook Peter van den Donk uitgeblust. Even zette hij nog aan, maar met de Waal als 1. C. Bal (Kwadendamme), de 167 kilometer in 3.52,33; 2. W. de Waal (Axel); 3. P. v. d. Donk (Rosmalen); 4. A. v. d. Bunder (IJzendijke)5. J. Cooremans (Breda); 6. A. Cleyssen (Biervliet); 7. B. Jones (Eng.); 8, K. Fiktorie (Bergen op Zoom); 9. P. Vonck (Heikant); 10. H. Hellemons (Roosendaal); 11. F. v. d. Goes (Rot terdam); 12. T. Damen (Ulvenhout); 13. A. v. Overveld (Lage Zwaluwe); 14. C. v. Dongen (Oud-Gastel); 15. P. Maas (Heerle)16. J. Joosen (Made); 17. J. de Bruyn (Sprundel); 18. W. Pool (Lippenhuyzen); 19. M. Ver- kooijen (Waalwijk); 20. J. Kemps (Heerle)21. L. v. d. Berg (St.-Maar- tensdijk); 22. R. Leijten (Rijen); 23. H. Merriënboer (Stampersgat)24. A. Kuzee (Kapelle); 25. B. Broere (Oudenbosch); 26. J. v. Hoek (Hoo- gerheide); 27. J. Korsmit (Zevenber gen); 28. H. Bascher (Hilversum). Ploegenklassement; 1. Tricot Noble (Bal, De Waal, Van de Bunder), 11.40,54; 2. Schapers, 11.48.01; 3. Mann Toyota, 11.51,08; 4. Victoria 11.52,57 (Van onze sportredactie) HOOFDPLAAT Het begon gis teren in Hoofdplaat met een fikse regenbui en het eindigde met een knappe sprintzege van Bertus Slings uit Alblasserdam. Ko Toühoek was de eerste, die een sprong in het „duister" waagjdie. Hij wist dot achter hem nog zo'm zes mannen van Clarijs/Braalt de zaaik in de gaten hieèdein. Het was echter snel met hem gebeurd, wamt Charles Desmet, die nu eindelijk voor eigen publiek kon excelleren, wist van geen wijken. Met behulp van Han Westenveele, Guide Parddaen en vaak ook Peter Remijn, werd elke potgimig teniet gedaan. Chairles Desmet pro beerde zelf ook geregeld om weg te komen, maar als plaatselijk favoriet kreeg hij een extra-bewaking. De slag werd ingeluid door Piet van Stralen, elke zomer woonachtig in Axel. Na een solo van Evertse waag de Van Stralen zich aan de eenzame tocht. Een paar ronden later kreeg hij gezelschap van Evertse, Van Bos- telen en Slings. Evenals in Schoondijke kwam Evertse net ietfl te kort. De uitslag: 1. B. Slings (Alblasser dam) 105 km in 2.42.11; 2. W. Evertse (Zierikaee); 3. P. van Stralen (Heer- hugowaamd); 4. C. van Bestelen (Hal steren); 5. Th. van Poecke (Koe wacht); 6. H. Stamder (Oude-Tonge); 7. C. Desmet (Hoofdplaat); 8. G. Pa- ridaen (Aairdembuxg); 9. W. de Feber (Sluiskil); 10. B. Kiroonen (Raaons- doniksveer); 11. J. de Vos (Zaaim- slag); 12. J. Wesitierweele (Simt-Anna Ter Muodien); 13. B. Franse ("s-Hee- renhoek); 14. P. Remijn (Goes); 15. R. van Brussel (Melissant); 16. K. Tolhoek (Yerseke); 17. K. Blok (Kruminigen); 18. L. van de Panel (Goes); 19. J. van Waas (Aarden burg); 20. H. Slings (Alblasserdam). De winnaar van de Westbrabantse Pijl Cees Bal (links) en de als tweede geëindigde Wim de Waal met de rondemiss. Piet Hoekstra won in Yerseke (Van onze wielermedewerker) YERSEKE De Fries Piet Hoek stra, die sinds zijn debuut bij de beroepsrenners nog niet tot grote daden kwam, won zaterdag op ver rassende wijze de vierde profronde van Yerseke. Verrassend, omdat Piet Hoekstra zijn beide medevluch ters Harry Jansen en Matje Gerrits, met wie hij reeds na 25 kilometer in de slag was gegaan, gedecideerd klopte in de eindsprint. Beide con currenten van Hoekstra schoten drie fietslengten te kort en vooral Jan sen, die as een gerenommeerd spur ter bekend staat, liet de insiders, die op hem hadden gegokt, in hun hemd staan. De rappe man uit Oostzaan zat er gewoon door in de slotfase, maar dat kan de beste overkomen, zals hij na afloop verklaarde. Nog geen 10 kilometer zaten er op toen Jos van Beers de eerste spelde- prik uitdeelde. De vlucht van Hoek stra, Jansen en Gerrits na 25 kilo meter werd evenmin serieus geno men, maar zou toch beslissend blij ken. De samenwerking tussen het trio bleef perfect en steeds verder liepen deze vluchters van het pelo ton weg, dat na 50 kilometer ein- genlijk reeds een geslagen indruk maakte met een minuut achterstand. Tien kilometer verder was de zaak dan ook bekeken, toen de drie vluchters een volle ronde winst (1300 meter) hadden gepakt. Vijf tien kilometer voor het einde kwam er toch nog een versnippering in het vekl toen een groep van tien man onder aanvoering van Van Midden, Holst, Van Beers en Bukacki aan de haal gingen. De spurt om de eerste plaats kreeg zoals reeds verteld een verrassende ontknoping. Harry Jan sen nam honderd meter voor de streep het initiatief, maar Piet Hoekstra bleek over genoeg reserves te beschikken en kwam met zijn krachtige pedaalslag gemakkelijk over zijn concurrent heen, terwijl ook Gerrits geen verweer had. Bij de dames namen Keetie Hage en Truus Smulders al kort na het begin een ruime voorsprong en vijf kilo meter voor het einde ontsnapte Keetie Hage nog eens alleen Uitslagen: Profs: 1. P. Hoekstra, Dokkum, 100 km. in 2.22.37, 2. H. Jansen, Oostzaan, 3. M. Gerrits, Op- loo, 4. op 1.42 G. Koel, Hoogerhei- de, 5. R. Bukacki, Axel, 6. J. van Beers, Vosselaere, 7. A. van Midden, (Van onze sportredactie) HUIJBERGEN Adrie van Op- dorp, Adrie Coppens en Frits Hoeks bleven ook na de koers, waarin ze steeds naast elkaar hadden gestre den, nog even bij elkaar. „We heb ben goed gereden", stelde Van Op- dorp, die het gros van de premies in zijn zak stak, de prestatieprijs vero verde, maar Cees van der Meijden uit Puttershoek de zege moest laten. „Alleen een overwinning voor onze ploeg zat er weer net niet in". De drie oranje truien hadden vrij wel de gehele strijd in Huijbergen de ploeg van Mann-Toyota vertegen woordigd in de hoofdmacht. In de eindfase betekende dit de helft van de kopgroep, maar toch was men er niet in geslaagd de eerste bloemen van dit seizoen voor de ploeg te plukken. „Het lijkt wel makkelijk", zei Van Opdorp. „Als je drie oranje truien ziet denk je, dat die het samen wel even zullen fiksen. Ui teraard probeer je een van je mak kers de zege te laten, maar je ver geet dat de andere drie in de kop groep meteen ook samen een blok vormen. En dan is het drie tegen drie. We hebben het wel gepro beerd, maar niemand kwam weg. In de eindsprint kwam ik net een hal ve lengte te kort. Voor het eerst dit seizoen reed ik weer goed, want nu ik in Breda op de KMA in militaire dienst ben heb ik tijd om regelmatig te trainen. Geen eerste plaats dus en onze sponsor zal dan ook wel niet tevreden zijn. Het wachten blijft op de eerste overwinning". Noord tegen zuid", zei speaker Frits de Leeuw, waarbij hij doelde op het drietal van Mann-Toyata en Cees van der Meijden, Arie van Haren uit 's Gravendeel en Bert van Dorth uit Zwijndrecht, die vanaf het begin in de voorste gelederen stre den. Na een dertigtal kilometers had deze kopgroep met Van de Elzakker uit Welberg definitief afstand geno men van het grote peloton, waaruit een groep van vijf onder aanvoering van Frank Ouwerkerk uit Rotter dam vorige week winnaar in het naburige Wouw een vergeefse achtervolgingspoging deed. De groep had geen inhoud genoeg om de tot de laatste tien kilometer nog een drachtig samenwerkende leiders, waarvan Van de Elzakker was te ruggevallen, nog te grijpen. Frank Ouwerkerk zag het nutteloze van de poging dan ook al een dertigtal kilo meter voor het einde in, toen hij bij de jury tent het laconieke verzoek deponeerde om maar een ronde of zes in te korten. Voor Frank was het wel bekeken. Voor de zes over gebleven leiders echter nog lang niet. De mannen van Mann-Toyota die de zege probeerden veilig te stellen en om beurten demarreerden stuitten op felle tegenstand van het resterende drietal en kwamen niet weg. In de eindsprint, waarin Arie van Opdorp in eerste instantie leek te gaan winnen, flitste Cees van der Meijden met een lengte voorsprong over de eindstreep. Ondanks het feit, dat geen der oranje truien er in was geslaagd te winnen leverden ze in Huijbergen toch een mooie prestatie. Arie van Opdorp ging immers achttien van de dertig' ronden als eerste over de eindstreep, trok Frits Hoeks, die na zeventig kilometer lek reed, terug bij de kopgroep en had toch nog adem genoeg om tweede te worden. Dat van de zeventig gestarte renners nog slechts 24 de wedstrijd uitreden was een bewijs voor de zwaarte van het parcours, dat het wielercomité van Huijbergen voor de twintigste maai had uitgezet, en waarvan een gedeelte over zand en asfalt door het fraaie landschap voerde en een ander gedeelte, opgebouwd uit kas seien, door de plaats zelf. Amateurs: 1. C. v. d. Meijden, Puttershoek, 105 km in 2.35.27, 2. A. v. Opdorp, Hoogerheide, 3. A. v. Haren, 's Gravendeel, 4. A. Coppens, Moerstraten, 5. F. Hoeks, Hoogerhei de, 6. B. v. Dorth, Zwijndrecht, 7. F. Ouwerkerk, Rotterdam, op 2.05, 8. M. Jongenelen, Oudenbosch, 9. A. Naaktgeboren, 's-Gnawenideeü, 10 A. v. Hooydonk, Zundert, 11 A. v. Elzakker, Welberg, 12. A. v. Ham, 's Gravendeel, 13. A. de Waard, Per nis, 14. J. Huijps, Heer'e, 15. A. Knossenburg, Rotterdam, 16. P. Marcus, Hoogerheide, 17. F. Mous, Kapellen, 18. C. Besems, Den Hout, 19. K. v. Wijk, Jutphaas, 20. F. Aarts, Roosendaal. Nieuwelingen: 1. J. Raas, Hein- kenszand, 63 km in 1.34.50, 2. J. Zuidweg, Rotterdam, 3. R. Aver- steeg, Rotterdam, 4. B. Hordijk, Rot terdam, 5. R. Beusekamp, H.I. Am bacht, 6. L. v. Campo, Ossendrecht, 7. J. Luijsterberg, Nw. Vossemeer, 8. J. v. Hooff, Roosendaal, 9. J. Hellemons, Halsteren, 10. A. v. Trei- jen, Lepelstraat, 11. A. Stoutjesdijk, Bergen op Zoom, 12. C. Stoutjesdijk, St. Maartensdijk, 13. R. Buurstede, St.-Willebrord. 14 A. Deusing, Hal steren, 15. P. Jaspers, St. Wi'le- brord. Hilversum, 8. T. Verschueren, St- Jansteen, 9. W. du Bois, Zuidzande, 10. W. Deelen, Nieuw-Lekkerland, 11. D. Holst, Amsterdam. 12. J. Gae- lens. België, 13 J. Moonen, Geleen. 14. B. Zoet, Bergen op Zoom, 15. P. Kisner, Stekene, 16. J. Harings, Vilt, 17. J. Frijters, Baarle-Hertog, 18. H. Marien, België, 19, M. Polanski, Po len, 20. L. Poortvliet, Dirksland. Dames: 1. K. Hage, St- Maartens dijk, 30 km in 40 minuten 45 secon den, 2. op 20 seconden T. Smulders, Gerwen, 3. op 2.40. T. van der Plaat, Geldermalsen, 4. B. Hage, St- Maar tensdijk, 5. I. Trompert-Pau', Den Haag, 6. J. Jonkers, Gameren, 7. E. Meskers, Warmond, 8. A. v. d. Laar, Aalst, 9. D. Baarens, Drempt, 10. H. Boeye, Groede. Het parkoers in Huijbergen was erg zwaar. Hier fietst de kopgroep onder aanvoering van de latere winnaar Cees van der Meijden door het zand. WIM EVERTSE (Van onze wielersportmedewerker) DUSSEN Een enorme plensbui teisterde even voor halfkoers het se lecte deelnemersveld in de tiende ronde van Dussen. Het publiek had Kees Koeken met zijn nationale ti tel gehuldigd, maar de kersverse kampioen zou reeds na enkele ron den door een lekke achterband van het strijdtoneel verdwijnen. Wim van Est stuurde de amateurs op pad voor honderd lastige kilome ters. De ruim een kilometer lange omloop telde namelijk enkele pittige haakse bochten, die de renners noop ten om steeds opnieuw weer aan te zetten. Dat sloopte de krachten. De eerste vluchtpoging werd gedaan door Peter Hobo, Gerard van 't Ge loof en Jacob Schelling, maar omdat Leo Boose, Nanno Bakker en Bert ter Harmsel fel reageerden werd de orde hersteld. Ook al omdat Popke Oosterhof en Wim Smeekens onraad roken. Even later moesten Wim Liebrechts en Harrie van Groezen hun avontuur vroegtijdig afbreken door toedoen van Popke Oosterhof, die veel zin had in de prestatieprijs. In de Dus- sense wolkbreuk viel de beslissende slag. Zes renners ontsnapten: Popke Oosterhof, Benny Cardol, Nanno Bak ker, Jacob Schelling, Johnny Meyer en Wim van Steenis. Dat betekende dat er voldoende kwaliteit in het vluchtersgroepje schuilging en toen Leo Boose de aansluiting na een moeizame jacht kon bewerkstelligen en Wim Bravenboer door materiaal- pech moest opgeven was bet wel be keken. Popke Oosterhof reed met Benny Cardol in zijn wiel het pelo ton op een ronde, waarna ook het restant van de kopgroep volgde. De tengere Drent was toen weer uit de groep ontsnapt en maakte met succes jacht op een viertal renners, dat de smaad van de dubbeling wilde ver mijden. Een masasprint, zoals bij de ad- spiranten en nieuwelingen, Jan Da men uit Ulvenhout hield bij de ad- spiranten John Konings achter zich, terwijl Van Houwelingen bij de nieu welingen profiteerde van de ravage, die een valpartij in de laatste bocht aanrichtte, was toen uitgesloten. Popke Oosterhof voltooide zijn machtsgreep: hij rustte niet voordat hij alle belagers op een ronde ge fietst had. De regenbui en de premie regen druppelden toen nog wat na. De strijd was gestreden en duidelijk gewonnen door Popke Oosterhof uit Eelde die voorlopig nog geen aspira ties koestert om beroepsrenner te worden. Het was zijn twaalfde zege van het seizoen. De uitslagen: Adspiranten: 1. J. Da men (Ulvenhout), 30 km in 51.12 min.; 2. J. Konings (Sprundel); 3. F. Pirard (Breda); 4. M. Melsen (Roo sendaal); 5. T. Franken (Moerdijk); 6. J. Martens (Hoeven); 7. J. Akker mans (Zevenbergen); 8. J. van Abee- len (Tilburg); 9. A. Prinsen (Raams- donksveer); 10. C. Snoeren (Ooster hout). Nieuwelingen: 1. A. van Houwelin gen (Heesselt), 50 km in 1.12.3 uur; 2. D. de Groot (Hardinxveld-Giessen- dam)3. F. Veldhuizen (Culemborg;; 4. N. de Vries (Vlaardingen); 5. L. den Hartigh (Blaaksedijk)6. H. Vlek (Rotterdam); 7. J. van de Lugt (Berkel); 8. F. de Bont (Waspik); 9. J. Buddenbohmer (Vlaardingen); 10. J. Olsthoorn (Berkel); 11. M. Re- horst (Den Haag); 12. J. Smits (Rot terdam); 13. A. v. d. Burg (Berkel); 14. J. de Rooij (Willemstad); 15. J. van de Wakker (Drunen). Amateurs: 1. P. Oosterhof (Eelde; 100 km in 2.28.15 uur; 2. op 1 ronde B. Cardol (Bilthoven); 3. J. Meyei (Utrecht); 4. L. Boose (Brielle); 5. J. van Lith (Berlicum); 6. J. Schelling ('s-Gravendeel); 7. J. Vermeulen (Dongen); 8. W. van Steenis (Hoog- Blokland); 9. N. Bakker (Wieringer- meer); 10. H. van de Laar (Rossum); 11. op twee ronden Wim Liebregts (Vlaardingen); 12. J. Brands (Ros sum); 13. B. ter Harmsel (Lage-Zwa- luwe); 14. Chr. Geerts (Bavel); 15. T. Barten (Klundert); 16. H. Prin sen (Hank)17. C. Berkhouwer (Stol wijk); 18. A. Straver (Giessen); 19. C. St. Nicolaas Cs-Gravendeel); 20, A. de Jongh (Made). Popke Oosterhof overheerste in Dussen.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 13