Lees welke mogelijkhedenNatioiiale-Nederlanden inRotterdam en in Den Haag juist joutebiedenheeft. Nationale-Nederlanden "70 Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen en... vlakbij u in de buurt Vakman, niet-vakman, f<5w Je hebt je diploma. Gefeliciteerd. Goed begin. Maar hoe haal je alles eruit wat erin zit? Moeilijk kiezen, want welkom ben je overal. Bovendien kan niemand van je verwachten dat je nü al kiest voor één bepaald specialisme. °*A %A, 'Cf Nationale-Nederlanden is een van de grootste verzekeringsconcerns van Europa, met vestigingen over de hele wereld. Dus met een zeg maar onafzienbaar werkterrein. In de weer met bijna alles wat met 't leven te maken heeft. Van zeer menselijk tot strikt zakelijk. Daarom zijn er bij ons zoveel gespecialiseerde teams. Voordeel daarvan is dat we heel veel verschillend gerichte carrière kansen kunnen bieden. Inventief, creatief, administratie!, informatief—'t kan allemaal. Eén van die honderden mogelijkheden sluit precies aan op je diploma en op je ambities. Dat is één. En dit is twee: bij ons krijg je volop kansen om na een interne en externe opleiding vérder te komen. In ons eigen belang. Want voor alle leidinggevende posities kiezen we in de eerste plaats uit onze eigen medewerkers. Nationale-Nederlanden heeft veel mogelijkheden vow jongi intelligente mensen. Een modern verzekerings bedrijf als Nationale-Nederlanden is uiterst veelzijdig. Een willekeurig aantal voorbeelden van functies geeft daarvan een eerste indruk. Meteen behoorlijk verdienen: eigenlijk wel zo vanzelfsprekend. Wij van Nationale-Nederlanden vinden namelijk dat je niet leeft om te werken, oi werkt om te leven. We vinden dat het werk gewoon een plezierig deel van het leven moet zijn. En dat kan! Want als groot concern kunnen we jonge mensen nogal wat voordelen bieden. Bijvoorbeeld: interne opleidingen een goed salaris (met alle groeikansen) een extra maand salaris per jaar vakantietoeslag aandeel in de winst reis- en pensionkostenregeling royale vakantieregeling vergoeding studiekosten plus diploma- gratificatie premievrij pensioen actieve personeelsvereniging Kom praten over jezelf. Als je straks in wilt gaan op één van die vele mogelijkheden bij Nationale- Nederlanden, zou het wel eens goed kunnen zijn nü al contact met ons op te nemen. Dat kan snel en gemakkelijk. Onze personeelsfunktionaris zal je graag, zonder voorafgaande afspraak, op één van de hieronder genoemde kantoren's middags tussen 2 en 5 uur 0! 's avonds tussen 7 en 9 uur ontvangen. En wel op: dinsdag 30 juni Kantoor Tilburg, Stadhuisplein 19-21 woensdag 1 juli Kantoor Den Bosch, Peperstraat 1 ZATERDAG 27 JUNI 1970 1 We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk Is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel In dag- als In ploegendienst We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op een van de hieronder genoemde adressen. Graag vertellen we Iedere dinsdagavond alles wat u wilt weten. 'f Pt.. C **9 Plaatst Klundert Zevenbergen Willemstad Dintefoord Fijnaart Oudenbosch Steenbergen Hoogerhelde N.-Voseemeer Bergen op Zoom Hotel-Café-Rest Adres: De Beurs Den Ouden 't Wapen van Wstad Vlamlngs De Beurs t Centrum De Krulspoort William De Eendracht Hollandse Tuin Voorstraat 24 Kerkstraat 2 Benedenkade 12 Westvoorstraat 24 Kadedijk 4 Markt 56 Krulspoort 34 Raadhuisstraat 139 Hoogte 2 Huljbergscstraat 14 van - tot: 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 18.45-19 15 u. 19.30-20.00 u. 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 18.30-19.00 u. 18.45-19.15 u. 19.15-19.45 u. 19.30-20.00 u. '*r, 'O Onze afdeling Personeelzaken te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Vindt u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die w het beste sehlkt, dan kan dat Mtuurlyk. Ons adres: Personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 35920 en vraag naar de haar Vergouwen. N.V Pfifffps' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal i «hrsoori Werk voor uitgesproken reken- knobbelaars, cijferaars, puzzelaars. Mensen met plezier in berekeningen maken en werken met gecombi neerde rekensystemen. Boeiend werk. Boeiende opleiding. Met een x-aantal mogelijkheden. Je staat dagelijks in contact met bedrijven die de collectieve pensioenverzekeringen van hun personeel up-to-date willen houden. Interessant werk met geauto matiseerde systemen en dus:nauwe samenwerking met collega computer. Eén voorwaarde: vooraf een interne opleiding. Nationale-Nederlanden heeft een uitgebreid computercentrum. Daarvoor zijn o.a. nodig operators, programmeurs en programmeuses. Vak op zichzelf voor analytische denkers, creatief en precies tegelijk. Zulke mensen leiden we graag op. Taak: redigeren van de„teven"- polis. Dus:het samenstellen van en het werken met bijzondere bepalingen die van geval tot geval kunnen verschillen. Speciaal geschikt voor mensen die graag en scherp formuleren, die gevoel hebben voor „juridisch denken". De man die een zakelijke Intuïtie heeft en itraks een deskundig vertrouwensman kan worden. Die vooral ook Inventief genoeg is om te kunnen improviseren in onverwachte situaties. Natuurlijk krijgt hij een degelijke commetciélt en vaktechnische bedrijfsopleiding van een paar ja». .P

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 12