Docent(e) verpleegkundige De postgiro? Dat is makkelijk ènveiiia da's makkelijk! voor die leute Fbilifcrm bouwsteentjes betaal je nu minder dan de belft van de prijs De Vries Robbé De Vries Robbé zoekt: tekenaars tekenaars/ constructeur constructeurs De Vries Robbé De Vries Robbe zoekt: ervaren HTS ers Q J BETONTIMMERLIEDEN KEETJUFFROUW WÊÈ j- Praat 's gratis! ekster09en DINERS HENDRIKS .J Koninklijke Rotterdamsche Beton- en Aannemingmaatschappij voorheen Van Waning en Co N.V. Koninklijke Rotterdamsche Beton- en Aannemingmaatschappij voorheen Van Waning en Co N.V. Geen contant geld meer in je handen eerst vond ik 't ook maar een vreemd idee. Maar half Nederland zit al bij de Postgiro dus dan denk je toch En nu? 'k Zou niet anders meer willen. M'n geld is safe. Eén kik en ze doen alles voor je. En nog gratis ook! Maar 't mooiste is: contant geld kan ik toch meteen in eik postkantoor ophalen. Zonder geharrewar. De héle dag door. In sommige kantoren zelfs 's avonds. Altijd makkelijk. Plus de rest AUTOVERHUUR ZONDER CHAUFFEUR OVéKA MAISON 10 DINSDAG 23 JUNI 1970 10 Wat heeft werken bij de Vries Robbé voor op 't werken bij andere metaalbedrijven Wij dachten dit: Niet alleen hebt u bij de Vries Robbé de kans aan zeer spectaculaire projecten te werken. (Zoals de nieuwe spoorbrug die we pas over de Oude Maas bij Dordrecht bouwden.) Maar ook het z.g. „gladde werk" wordt bij ons met zorg uitgevoerd. Omdat we graag willen dat het iets beter gebeurt dan ergens anders. Dat is misschien wel de reden waardoor we zo snel groeien. Welke groei ons noodzaakt steeds weer nieuwe mensen te zoeken. Langs deze, ons sympathieke, weg. Die snel hogerop willen. En wij zijn daartoe een goede leerschool. Want u begint met het maken van de meer eenvoudige tekeningen. Zelfstandig en in overleg. Ook de administratie die hierbij hoort moet uiteraard zorgvuldig gedaan worden. Al snel maakt u, onder deskundige leiding, meer ingewikkelde tekeningen. Mèt de daarbij horende administratie. Bovendien voert u. eenvoudige tabel-berekeningen uit. U mag dan ook op 'n goed salaris rekenen! We zoeken niet alleen tekenaars maar ook: U vervaardigt zelfstandig de ingewikkelder tekeningen en de daarbij horende administratie. In overleg met ervaren mensen tekent en construeert u de eenvoudiger constructies. En voert bovendien de diverse detailberekeningen uit. Heeft u al veel ervaring? Dan maakt u zelfstandig, en in overleg, de samen gestelde tekeningen. (En voert hier óók de administratie bij.) Zelfs het leiding geven aan een groep is alleszins mogelijk, 'n Tekenaar-constructeur heeft bij oris dus veel verantwoording. Hetgeen zich weerspiegelt in z'n salaris. Last but not least zoekt de Vries Robbé: Afhankelijk van uw ervaring tekent en construeert u samengestelde construc ties. En u voert er de administratie van en maakt de detailberekeningen. In samenwerking en overleg óók de statische berekeningen! Leiding geven aan groepen zal soms nodig zijn. Maar allereerst is vakkennis een vereiste. Die zeer goed beloond wordt. Zeker bent u de enige niet die met een baan bij De Vries Robbé z'n loopbaan 'n extra dimensie geeft. In een gesprek met ons kunnen we er meer over ver tellen. Liefst zo snel mogelijk. Geef onze afd. Personeelzaken dus even een be richtje, mèt uw vitale gegevens. We reageren er snel op. De Vries Robbé - Gorinchem tel. 01830-7111 Nijverheidstraat 53, Rotterdam-20, tel. 010-179880 w-aagt VOOR BOUWWERK in 's-Hertogenbosch voor de duur van ca. 2 jaar. Aanmelden bij de uitvoerder, Nieuwe Engelense- weg te 's-Hertogenbosch of tel. 04100-39208. Nijverheidstraat 53, Rotterdam-20, tel. 010-179880 vraagt VOOR BOUWWERK in 's-Hertogenbosch voor de duur van ca. 2 jaar. Aanmelden bij de uitvoerder, Nieuwe Engelense- weg te 's-Hertogenbosch of tel. 04100-39208. zoekt gaarne kontakt met belang stellenden voor de funktie van om in teamverband mee te werken aan de opleiding en praktij kbege- leiding van leerling-verpleegkun digen A. Wij vragen hiervoor een verpleeg kundige, die een paedagogische en didactische opleiding heeft gevolgd. Het salaris en de overige voorwaar den zullen wij gaarne in overleg met u regelen. Sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd personeelszaken. K. Brugstraat 10 - Brabantplein 1 - Breda Wat heeft werken bij de Vries Robbé voor op 't werken bij andere metaalbedrijven? Wij dachten dit: Niet alleen hebt u bij de Vries Robbé de kans aan zeer spectaculaire projecten te werken. (Zoals de nieuwe spoorbrug die we pas over de Oude Maas bij Dordrecht bouwden.) Maar ook het z.g. „gladde werk" wordt bij ons met zorg uitgevoerd. Omdat we graag willen dat het iets beter gebeurt dan ergens anders. Dat is misschien wel de reden waardoor we zo snel groeien. Welke groei ons noodzaakt steeds weer nieuwe mensen te zoeken. Langs deze, ons sympathieke, weg. De afdeling Buitenmontage Staalconstructies zit om deze mensen te springen. Zij zijn hard nodig bij de projectvoorbereiding en -uitvoering. Maar ook als montage-inspecteur. In welke functie u meerdere projecten tegelijk coördineert en begeleidt. En als uw ervaring of geaardheid iets anders is gericht? Wel, dan kan een gesprek met de Vries Robbé uw loopbaan een verrassende wending geven. Zodat wij ons kunnen voorstellen datu, alleen daarom al, onze afdeling Personeelzaken aan 't werk gaat zetten. Met uw brief. Of 'n telefoontje. (Al was 't alleen maar om inlichtingen!) De Vries Robbé - Gorinchem tel.01830-7111. f 10 grote voordelen van de Postgiro: snel: steeds precies op tijd uw salaris, loon, pensioen of ander inkomen ruim 2300 postkantoren om contant geld op te nemen, ook na 3 uur 's middags geen onnodig geloop en geen incasso- of stortingskosten meer. Al uw betalingen per Postgiro! geen omkijken meer naar periodieke betalingen (abonnementen, huur, gas, electra enz.) gratis verzending van uw girokaarten: geen kosten voor enveloppen en postzegels duidelijke overzichten van uw betalingen en ontvangsten gegarandeerde girobetaalkaarten in plaats van contant geld 4-7% rente op girospaarrekeningen bij de Rijkspostspaarbank of de 3 Vakbonds spaarbanken. het grootste gironet van Nederland: meer dan 2 miljoen rekeninghouders, nu al bijna de helft van alle gezinnen de Postgiro is van en voor ons allemaal Beleven 0017 (kost u niets) en vraag alies wat u weten wilt over de Postgiro. Wij sturen u graag het aanmeldings formulier en de handige folder "de Postgiro da's makkelijk" thuis. Overigens: ook bij het postkantoor liggen alie nodige inlichtingen voor u klaar. SNELWEG MET WONDEROLIE Geen omslachtige lik doornpleisters of gevaar lijk gepeuter met scheer mesjes en zo. Aanstippen met NOXACORN vloei stof is zo eenvoudig, hy giënisch en verantwoord. NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie met jodium en een pijn stillend middel. NOXA CORN maakt direct een eind aan de pijn. Beltplek- ken en eksterogen ver schrompelen met wortel en al. NOXACORN antisep tisch likdoornmiddel. Snel,pijnloos,afdoend.1.85. VOLKSWAGENS de luxe 1300 Busjes 9 pers. Bestel 's Avonds tevoren halen. Zonder Extra Kosten I De nieuwste auto's voor de laagste k.m.-priis TOTAL SERVICE STATION Haagweg 29 Oranjeboomstr. 55b Breda Tel. 01600-31290 Dagelijks bezorgd van 12-2 en van 6-8 uur Wisselende menu's ad t 4.— o p. Ook verzorging bruilot ten en partijen m of servies Feestzaal aanwezig SFEELHUISI..AAN BREDA Telefoon Si92t Internationale Speelgoedweek bij Vroom Dreesmann 20 tot 27 juni Vroom Dreesmann biedt een geweldige keuze aan Philiform bouwdozen, en voor werkelijk lager-dan-ooit-prijzen. Voorbeelden? Reeds van een doos van 3.95 kun j'e al een geweldige auto maken. En dan die doos van 6.95 waarmee je een knots van een hijskraanwagen kunt bouwen. Trouwens dat poppetje mag er ook best zijn en je tovert het uit een bouwdoos van (Aanvullingsdoosjes: 3 voor 1.-)

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 6