Klachten best te begrijpen DELA„WIJ DOEN HET GOED Aardbei-oogst verschrompelt Jaar gevangenisstraf en verpleging in R.P.I. geëist Kinderbescherming kan slechts gissen Op uitnodiging van koningin Elizabeth naar Engeland Aardenburgs bestemmings plan '66 kreeg fiat Kroon Vervoer gevraagd 55 Overleden aan gevolgen van ongeluk de beste hekken komen uit Best' Warm weer Weer aan zee ANBV Benoemingen in kerkbesturen Zondag ligt energiekabel in Westerscheide Het Terneuzense vondelingetje DE BANKOVERVAL MET INJECTIES TE GOES Hardhandig Voorgeschiedenis Requisitoir L. Huyssen uit Terneuzen !>R V'Xd- 3 ZATERDAG 20 JUNI 1970 3 (Van onze correspondent) AARDENBURG De Kroon he»£t, behoudens voor wat betreft een aantal bij het plan behorende voorschriften, goedkeuring verleend aan het bestemmingsplan „Aarden burg 1966" der gemeente Aarden burg. De bezwaren van de appellanten waren gericht tegen een bestemming tot bedrijven welke in het plan gelegd is op enige naast hun boerde rij en bedrijfsgronden gelegen per celen. Ter plaatse is een bedrijf voor de reparatie van landbouw werktuigen gevestigd. Het tihains aan de orde zijnde bestémmingsplan be oogt aan dit bedrijf enige mogelijk heid tot uitbreiding te geven, waar aan dringend behoefte bestaat. De Kroon neemt aan, dat de inrichting voldoende ruimte zal verkrijgen om reparatie- en overige werkzaamhe den naar behoren uit te voeren, zonder dat de geparkeerde land bouwmachines ernstige hinder voor het verkeer op de weg of belemme ring van de vrije in- en uitrit naar en van de bedrijfsgronden van de appellanten behoeven op te leveren. Indien het reparatiebedrijf hinder veroorzaakt, kan daartegen op grond van de bepalingen in de hinderwet worden opgetreden. Gelet op het vorenstaande zijn de bezwaren van de appellanten ongegrond verklaard. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Vrijdagmorgen is in 't Oostburgse St.-Joannaziekenhuis de 23-jarige J. Hoegen overleden. De heer Hoegen werd woensdagavond als duo-passagier van een bromfiets, be stuurd door W„ S, uit Knokke. (B.) ernstig gewond, nadat de bromfietsbe stuurder op de kruising van de Kaai en Oude Kerkstraat in Sluis, geen voorrang verleende aan een perso nenauto, bestuurd door J. van M. uit Asel. Op het stoffelijk overschot van de Sluizenaar is sectie verricht door dok ter Zeldenrust nadat de officier van justitie hiertoe opdracht had gegeven. "Wachtmeester Picavet uit. Sluis ver telde dat het verrichten van sectie na een dergelijk ongeval noodzakelijk is voor het vaststellen van de doods oorzaak. (ADVERTENTIE) B G levert gegarandeerd roestvrije hekwerken door geheel Nederland tegen de scherpste prijzen. Vooruitzichten voor zondag en maandag opge steld door het KNMI Warm met plaatselijk onweer. Weersvooruit zichten in cijfers gemiddeld over Ne derland. Voor zondagAantal uren zon: 6 tot 14. Min. temp. 2 tot 6 graden boven normaal. Max. temp. 4 of meer gra den boven normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent. Kans op een geheel droog etmaal 90 procent. Voor maandag Aantal uren zon 4 tot 12. Min. temp. 3 tót 7 graden boven nor maal. Max. temp. 3 of meer graden boven normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur 90 pro cent. Kans op een geheel droog et maal 60 procent. Vandaag zonnig en droog, matige oostenwind. Temperatuur 24 tot 26 graden, zeewater 13 graden. Vooruit zichten Ook zondag overwegend zonnig en fraai strandweer. (Van eeu onzer verslaggevers) EINDHOVEN „In die 33 jaar dat de DELA bestaal heb ben begrafenisondernemers al vaker de vuist tegen ons opge stoken en dat is best te begrijpen". Aldus de directeur van DELA, de Koöperatieve vereniging voor het verzekeren en ver zorgen van begrafenissen en krematies n.a. Eindhoven", drs. J. Loeffen. Hij reageert hiermee op klachten van begrafenis ondernemers, gepubliceerd o.a. in De Stem van j.l. zaterdag. De DELA (Draagt elkanders lasten) werd opgericht in 1937 door mensen die van mening waren, dat voor de meeste ge zinnen een begrafenis tevens een financiële ramp betekende. Inmiddels zijn er in Nederland ruim een miljoen mensen, die zich als lid hij de vereniging hebben aange sloten. Tegen een maandelijkse pre mie is elk lid verzekerd van een vol ledige begrafenis. Voor wie niet zo maar ineens 1000 of 1200 gulden op tafel kan leggen (de kosten van een gewone begrafenis) betekent een der gelijke regeling een goede risico spreiding. „Dat vele begrafenisondernemers daar niet zo enthousiast over^ zijn, kunnen we ons best voorstellen", al dus de heer Loeffen. „De DELA is een grote organisatie, die eigenlijk namens haar leden onderhandelt met begrafenisondernemers in heel Ne derland,, die ongeveer vijftig procent verzórgen van de begrafenissen van onze leden. De andere vijftig procent verzorgt de DELA zelf. Wij wetev dus wat een begrafenis gemiddeld moet kosten. En hoewel we. niet voor een dubbeltje vooraan willen zitten, zijn we toch ook beslist niet van plan een cent te veel uit te geven. Zo zijn we het toch immers verplicht tegen over onze leden - Aandeelhouders hebben we niet. We mogen geen winst maken. Al het geld dat binnenkomt is en blijft van de vereniging". „Dat begrafenisondernemers vin den, dat ze door voor ons te werken, te weinig verdienen, daar kan ik in komen, Niemand zegt tegen zijn op drachtgever dat hij tevee] beurt voor wat hij doet. En natuurlijk is het ook waar. dat een begrafenisondernemer veel meer kan verdienen als hij te maken krijgt met particulieren. Dan kan hij de prijs helemaal zelf bepalen. Anderzijds is hij er bij ons van ver zekerd dat hij regelmatig opdrachten krijgt. Dat moet ook in de prijs uitge drukt worden". De heer Loeffen vindt het dus be grijpelijk dat er geklaagd wordt. An derzijds zegt hij: „Niemand is ver plicht voor de DELA te werken en wie zin heeft mag een eigen DELA't.ie gaan stichten. Maar dat men over ons roddelt, dat vinden wij niet aanvaard baar. Natuurlijk worden er bij onze be grafenissen ook, wel fouten gemaakt. Die proberen we zo goed mogelijk te herstellen. Maar zeg niet van ons dat we onze begrafenissen niet goed ver zorgen. Wij zijn van mening dat we het goed doen. Als wij het niet goed zouden doen, dan waren er al lang legio klachten van familieleden. Dan zouden we al lang niet meer bestaan". Er zijn in Nederland ongeveer 800 coöperatieve verenigingen die zich bezighouden met de verzorging van begrafenissen. De meeste zijn strikt plaatselijk gebonden. De financiële basis is heden ten dage meestal te zwak en men ziet ze langzamerhand verdwijnen. Daarnaast zijn er enkele grotere, zoals Sint-Barbara in Nijme gen (evenals de DELA door de Con sumentengids aanbevolen). Een ver eniging als de DELA is echter uniek in Nederland. Wel bestaan er, zoals bekend, nog begrafenisverzekeringen, die bijoverlijden een bepaald be drag in geld uitkeren. De DELA keert geen cent uit, maar staat er borg voor dat de begrafenis goed wordt ver zorgd. Een begrafenisverzekering als de n'.v. ANBV (hoofdkantoor te Ensche de, maar ook werkzaam in Brabant en Zeeland) verzorgt eveneens begra fenissen. In tegenstelling tot de DELA kan men hier zelf precies vaststellen, hoe men begraven wenst te worden. Gewoonlijk sluit men echter een 800 gulden-verzekering af, waarvoor men in totaal 750 gulden betaalt. Premie verhoging kent de ANBV niet. Een man en een vrouw van 24 jaar bij voorbeeld betalen gedurende 30 jaar 49 cent per week per persoon. (In to taal dus 750 gulden). Hun kinderen betalen 29 cent, eveneens 30 jaar. Dat is in totaal 450 gulden. De heer M. van Steenhoven, inspecteur Brabant en Zeeland van de ANBV, verzekerde ons, dat men ook hier zonder bijbeta ling de begrafenis krijgt, waarvoor men zich verzekerd heeft. „Dit bete kent dus", aldus deze zegsman, „dat de ANBV zich verplicht, de verzeker de te begraven voor hel verzekerde bedrag ook al zijn de werkelijke be grafeniskosten veel Soger. Hoe is het hij de DELA Daar be- (Van onze correspondent) KAPELEE De oogst van kas- aardbeien behoort in ons land tot het verleden. Thans is de oogst vau natuuraardheien begonnen en gedu rende de eerstkomende weken zal hiervan een ruim aanbod zijn in verschillende delen van het land en vooral in Brabant en Limburg, de belangrijkste teeltgebieden. De prijs van de aardbeien van goede kwaliteit ligt op de veilingen in Brabant op het ogenblik tussen f. 1,50 en f. 2,20 per kg. Voor indus trieaardbeien werd midden deze week rond f. 1,40 betaald. Het staat nu vaSt, dat het voor de Zeeuwse aardbeientelers een bijzon der teleurstellend seizoen gaat wor den. Dit komt door de grote droogte, die nu reeds weken voortduurt. Op de Zeeuwse kleinfruitbedrijven is het vroege ras Regina het meest geteeld. In de oogsttijd moet deze aardbei veel vocht hebben en daar mankeert het dit jaar aan. Berege nen gaat meestal niet, omdat geen zoet water voorhanden is. De kilo opbrengst van de Regina is in geen jaren zo laag geweest. De prijs blijft goed, maar door de lage kilo-op brengst ontvangen de telers veel te weinig geld. Voor de late aardbeien ziet het er al niet beter uit in Zeeland. Ook deze krijgen in toene mende mate te lijden van de droog te en ook hiervoor moet op een lage produktie worden gerekend. Het be gin van het seizoen is hierdoor wel bijzonder teleurstellend. Na de aard beien volgen de frambozen en ook hiervan loopt de stand met de dag achteruit, omdat het te droog is. In Zundert is de situatie in de aardbeienteelt wel precair gewor den Bijna de heift van de telers beschikt niet over een beregenings- installatie en ziet de produkten wegschrompelen. Volgens deskundi gen kan nog niet van een noodsitua tie worden gesproken. Om dit te voorkomen zal echter regen en nog (Van een onzer verslaggevers) BREDA De bisschop van Breda heeft benoemd tot lid van het kerk bestuur te Vlissingen (Par. O.L. Vrouw en St; Jacob), dé heer J. van Wezel, Cruquisstraat 29, Vlissingen. Te Middelburg (par. H. Petrus en Paulus): F. Ciarijs, Statenlaan 5 en J. van den Water, H. de Hasestraat 2 Middelburg. Als bestuurslid van de parochiële charitasinstelling te Eede heeft de bisschop bevestigd: O. Ceulenaers, Biezenstraat 10. (Par. Maria Hemel vaart). eens regen nodig zijn. Men schat in Zundert momenteel de schade op een halve oogst, als men de op brengst van vorig jaar bekijkt. Het ras Gorella, dat in Zundert en om geving het meest wordt, geteeld, kan heel wat hebben, maar het moet niet te lang droog blijven. taalt dat gezin, waarvan vader en moeder 24 zijn, per maand 1,15 gulden per persoon. Kinderen van 18 tot 24 jaar betalen 40 cent en kinderen tot 6 jaar 16 cent per maand. Een lagere premie dus, maar die moet men ge durende het gehele leven betalen. Als dat DELA-lid nog vijftig jaar leeft, heeft het echter toch ook niet meer dan in totaal 790 gulden be taald. Om enig idee te geven: een 40-jarige betaalt een maandpremie van 1,62. Wordt ook hij 74, dan heeft hij in totaal 660 gulden betaald. De premies blijven laag, maar worden wel verhoogd als de kosten al te veel stijgen en de reserves van de ver eniging dalen. Na vier jaar heeft de DELA in januari van dit jaar hier toe moeten besluiten en werden de premies met 15 procent verhoogd (vandaar de 1.15 voor degenen die op hun 24ste jaar lid werden). HET INSCHAKELEN van „narcose- broeders" in ziekenhuizen brengt geen bijzondere gevaren met zich mee voor de patiënten. Dit antwoordt staatsse cretaris Kruisinga op vragen van het Kamerlid Diepenhorst (AR). (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De afgravings werkzaamheden aan de Middelplaat in de Westerscbelde door de genie verlopen voorspoedig. Zondag inet springtij wordt een eerste poging ondernomen een legponton, 70 bij 23 meter, over de plaat te trekken. Op dat moment worden dan zes hoog spanningskabels en twee telecom- municatiekabels in de plaat in de sleuf die door de genie is gegraven, gelegd. De afstand Nieuwneuzenpolder naar Ellewoutsdij k wordt in twee fasen overbrugd. De nieuwe hoog spanningskabels zullen in de toe komst deel gaan uitmaken van de 150 Kv transportleiding va-n Vlissin gen naar de centrale. Het gedeelte over land wordt volledig boven gronds uitgevoerd. (Vervolg van pagina 1) De toekomst van het Terneuzense vondelingetje baart intussen minder zorgen dan het vermoedelijke drama dat achter deze zaak schuil gaat. Waarom wordt een kind van drie of vier maanden op deze manier aan andermans zorgen toevertrouwd, met alle risico's die daaraan verbonden zijn? Directeur J. A. Zwartendijk van het bureau van de Raad voor de Kin derbescherming kan ook hier alleen maar gissen. „Als er in dit geval geen sprake is van domheid bij de ouders, of even tueel bij de (ongehuwde) moeder, dam moet het bijna wel een wan hoopsdaad zijn", zegt hij. Of is het ook mogelijk, dat onze samenleving, mét al haar ingebouwde sociale con tactpunten, zo bikkelhard is en zo weinig tolerantie biedt dat er geen andere uitweg was? „Neen", zegt directeur Zwarten dijk, „daar jjeloof ik niet in. Je moet toch. aannemen dait iedereen zo lang zamerhand, wel weet, dat er. instan ties zijn waai' mensen openstaan voor andermans noden en daar in al le vertrouwelijkheid een oplossing voor zoeken. En zeker, dat er heel wat mensen zijn die dolgraag de zorg voor zo'n kindje willen overnemen als de ouders daar, door welke om standigheden dan ook, niet toe in staat zijn". „Trouwens", aldus de heer Zwar tendijk, „de praktijk hij onze Raad wijst dat wei uit. Wij hier, en ook andere instanties, krijgen regelmatig te doen met moeders die afstand van hun baby willen doen. Ze weten ons dan heus te viniden en ze durven de stap ook wel te wagen. Vorig jaar hebben wij tussen de vijftien en de twintig ongehuwde moeders, uit heel Zeeland vandaan, bier gehad om ze de weg te wijzen. En dan reken ik nog niet mee de Zeeuwse meisjes die Hans Smolders wijst de plek aan waar zijn vader de baby heeft ge vonden. buiten Zeeland de hulp van een Raaci voor de Kinderbescherming hebben ingeroepen". De heer Zwartendijk zelf- zegt. dat het tweeslachtig karakter van de Raad wel eenis fcoit drempelvrees kan leiden. „Enerzijds werken wij op ha- sis van vrijwilligheid", verklaart hij, ,van de andere kant krijgen wij ook opdrachten van de justitie. En dat j laatste kan bij vragende mensen wel eens aanleiding geven tot schroom, j Maar er zijn heus nog wel andere wegen. Je kunt in zulke gevallen te j rade gaan bij sociale instellingen, je j kunt om hulp vragen bij een dominee of bij een pastoor, je kunt naar de dokter stappen en je zou bij de ge meente terecht kunnen, die toch ook een sociale dienst heeft". Sprekend vanuit zijn ervaring moet de heer Zwartendijk zeggen, dat het Teroeuzemse geval voor hem ge lufckig een uitzondering is. (Van onze correspondent) MIDDELBURG De officier van justitie te Middelburg, mr. Th. Lebret, heeft voor de recht bank te Middelburg een gevange nisstraf van twaalf maanden, waarvan vier maanden voorwaar delijk met drie jaar proeftijd en toezicht van het Zeeuws consul tatiebureau voor alcoholisme ge- eist tegen de twintigjarige Jan V. uit Goes. Deze had op 19 de cember met zijn vriend Hxiib van D. een gewapende overal gepleegd op de Ncderlandsse Credietbank te Goes. De officier verhond aan zijn eis de bijzondere voorwaarde dat Jan V. zich laat opnemen in de Rijks Psychiatrische Inrichting te Eindhoven. Bij de overal werd f 15.505, buitgemaakt. Rechtbankpresident mr. P. v. Em- pel liet tijdens de zitting der meer voudige strafkamer alle feiten nog eens de revue passeren. De Goese bankoverval had een zeer professio neel karakter. In de avond van 19 december stapten beide mannen het kantoor van de Nederlandse Cre dietbank binnen, waar net een late klant werd geholpen. De mannen vroegen om Belgische franken te wisselen. Zodra echter de klant was uitgelaten trokken zij een geladen pistool, onder de aankondiging „Dit is een overval" kwamen zij het kan toor binnen waar Jan V. een harmo nicatas van de tafel griste. Een kleine brandkast in het kantoor leverde slechts wat wisselgeld als buit. Daar op dwongen ze het bankpersoneel onder bedreiging met pistolen naai de kluis, waar een bankbediende te verstaan gaf niet over de sleutel te beschikken, daar de directeur deze altijd met zich naai- huis nam. „Het spijt me, maar we moeten jullie neer slaan" was het koelbloedige com mentaar van Jan. Na enig overleg besloten de mannen het bankperso neel met touwen aan het hek van de kluis te binden. Vervolgens dienden ze het perso neel op hardhandige wijze een injec tie toe. „Eigenlijk een belachelijke vertoning vind je niet", wilde mr. v. Empel weten. „We wilden ze 'n spuit ESD geven, zodat ze wat langer rus tig zouden blijven", verklaarde Jan. Die spuit bevatte evenwel niets anders dan een onschuldig sapje, zo bleek uit het requisitoir van de of ficier van justitie. Met de inhoud van de harmonica tas 15.000,vluchtten ze naar Luxemburg, waar ze twee nachten logeerden. Daar namen ze een vlieg tuig Jan naar Aruba, waar hij spoe dig werd opgepakt, nadat uit een on derschepte brief zijn rol in de over val was gebleken, Huib van D. naar Amerika, waar hij zoals we eer der hebben gemeld nog als vrij man rondloopt. De president liep ook nog eens de voorgeschiedenis na. Jan, die na een mislukte schoolopleiding alleen woonde, was in contact gekomen met de oudere Huib uit Verseke. Te za- men smeedden ze allerlei plannen. Huib wilde terug naar Amerika, waar hij enige jaren gewoond had. Daar had Jan, die Nederland „beu" was. wel oren naar. Voor de realise ring van de plannen was evenwel geld nodig. Uit een schertsopmerking „dan maar een bank overvallen" vloeide het plan. Verschillende banken werden be keken, waarbij uiteindelijk de keus viel op het rustige NCB-kantoor. De eerste poging op 12 december mis lukte, omdat, ze bij de bank kwamen toen deze juist gesloten was. Over de rol van Jan in de overval, merkte mr. Lebret op „Verdachte heeft op gelijkwaardige wijze de eerste viool meegespeeld in dit con cert van geweld." Hij achtte de be dreiging een zeer kwalijke zaak. „Het meest dreigende zijn niet de pistolen geweest, maar de houding van ver dachte. De bedienden zagen, dat hij tot het uiterste gespannen was en de situatie elk moment tot een explosie kon leiden", zo zei hij. Uit het ver slag van de psychiater distilleerde de officier van justitie, dat Jan een zeer intelligente jongen is met een goede fantasie en een behoorlijk zelfinzicht. Met de constatering dat D. initiatief nemer is geweest, kon hij slechts ten dele meegaan. Hij schetste de jeug dige bankovervaller ais iemand, die steeds wanneer het misloopt, zijn vlucht zoekt in roesmiddelen. Gezien het psychiatrische rapport achtte mr. Lebret eer. lange gevangenisstraf niet op zijn plaats. Hij wees voorts op de noodzaak dat zo spoedig moge lijk met de therapie kan worden begonnen. Raadsman mr. F. K. Adriaanse schetste de jeugdige bankovervaller ais een „onvaste romanticus" die door allerlei omstandigheden te wei nig houvast in z'n leven heeft gehad. Door het gebruik van drugs zou hij zich nog meer geïsoleerd hebben en in een vicieuze cirkel zijn geraakt. De rechtbank doet 3 juli uitspraak. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Er zullen wei nig Zeeuwen zijn, die op zekere dag tussen de ansichtkaarten en aansiagformuiieren een officiële uitnodiging van koningin Eliza beth van Engeland aantreffen. Een van hen, die dit voorjaar deze eer te beurt viel, is de Terneuzenaar de heer L. Huys sen. Hij ontving van de RAF Escaping Society een uitnodiging voor een officieel bezoek aan En- dien werd een bezoek afgelegd aan de Nederlandse ambassade. De ontmoeting tussen de heer Huyssen en de toendertijd gered de piloten was vanzelfsprekend een moment van emotie en dank baarheid, dat zij niet licht meer zuilen vergeten. Deze buitenge wone belevenis van de heer Huyssen en de toentertijd gered dag 20 juni haar hoogtepunt be reiken. Op de historische binnen plaats van het kasteel „Stapelen" in Boxtel zuilen dan namelijk VAN MENSEN DENGEN EN DADEN 7he hire! Chamberlain is commanded by Her Majesty to iiwite to an Afternoon Party in the Garden of Buckingham Paha on Tuesdaythe grh lane IQJO, from 4 to 6 p.m. J A Norr.itvj Ores or Unif>m of i.ounqr 'Ait geland, als blijk van waardering voor het vele goede werk, dat de heer Huyssen in de jaren 40-45 voor de neergestorte Britse pilo ten heeft gedaan. Na zijn terugkomst uit Enge land brachten wij hem een be zoekje, waarbij hij. zij het na enige aarzeling, veel over die moeilijke jaren heeft verteld. Zeer vele onderduikers hebben toenter tijd bij hem op de boerderij een schuilplaats gevonden. Op zés ju ni 1944 arriveerden er na vele omzwervingen drie neergeschoten Britse piloten. Zij hadden hun bommen in het Ruhrgebied ge dropt en op weg naar" hun basis in Engeland werden zij naar be neden gehaaid. Zij kwamen bij de heer Huyssen terecht, waar zij een Nederlands paspoort kregen. Ongeveer drie weken bleven zij op de boerderij. Daarna vertrok ken zij via België en Frankrijk weer naar Engeland waar zij vei lig aankwamen. Mede naar aan leiding van deze redding, ontving de heer Huyssen de uitnodiging voor een vierdaags bezoek aan Engeland. Op 8 juni j.l. vloog hij met nog achttien Nederlandse redders naar het vliegveld Gatwick bij Londen. In Loonden wachtte hem een druk programma, dat onder meer een party in de tuinen van Buckingham-Palace vermeldde. Daar onderhield koningin Eliza beth zich met haar gasten, terwijl ook de koningin-moeder en prins Philip aanwezig waren. Boven alle pilotenhelpers, aangesloten bij de Nederlandse vereniging van oud-piiotenhelpers uit de tweede wereldoorlog, „The Esca pe", het Croix du Combattant de L'Europe ontvangen. Dit ge beurt in tegenwoordigheid van vele Europese autoriteiten. Of de heer Huyssen het illegaal onder dak verschaffen niet een zenuw slopende situatie vond? „Ach", antwoordde hij laco niek, „dat viel wel mee. Je groei de er vanzelf in". Ruim 25 jaar na de oorlog' zijn er nog zeshonderd ernstige oor logsinvaliden, die op uitstapjes, die de stichting Meer Ontspan ning voor Ernstige Oorlogsgewon- den organiseert, volkomen afhan kelijk zijn van particuliere auto mobilisten. Op die uitstapjes ko men ze in de gelegenheid hun gehandicapte vroegere strijdmak kers nog eens te ontmoeten. Op 1 juli viert M.O.V.E.O. het vierde lustrum in Hilversum. Veertien oorlogsinvaliden uit Zeeland zouden deze dag graag willen meemaken. Dit kan alleen als Zeeuwse automobilisten hen naar Hilversum willen brengen. Zeeuwse autobezitters die ertoe bereid zijn zichzelf en hun wa gen op deze dag ter beschikking te stellen, kunnen zich in verbin ding stellen bij de commissaris van district Zuid Nederland van de M.O.V.E.O., de heer C. Gode- rie, Burg. Pruisensingel 17, Roo sendaal (tel. 01650-33510). Wie wil?

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 3