1. Haags redacteur 2. Redacteur 3. Rayonredacteur fCHV assistent vertegenwoordiger service-monteur tooNO iiasiggpAfè. Als u tot dusver niet de kansen hebt gekregen die u zoekt... chef de bureau Calvé-De Betuwe n.v. Veghel leerling-analist laborant li helpt onze klanten het plezierigst? 346 onderdelen, spreekt u maar i maar omdat bet 50 jaar geleden la dat Ericsson zich ook in Nederland vestigde (en kommunfkatie tenslotte ons vak is), ericsson telefoonmaatschappij FINATA BAN Kav O if bedrijfslaboratorium HOECHST-VLISSINGEN N.V. Rijksweg 116 Rijen (N.B.) C70 Postkantoor Rotterdam ZATERDAG 20 JUNI 1970 DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND zoekt op korte termijn: voor de nieuwsgaring rond zaken die vooral voor het verspreidingsgebied van de krant van belang zijn. voor de Binnen- en Buitenland-redactie. j Voor deze posten komen vanzelfsprekend ook vrouwelijke journalis ten in aahmerking. Sollicitaties te richten aan de hoofdredactie van DE STEM, Reiger straat 16, Breda. Voorde verkoop van onze merkartikelen zoeken wij een voor het rayon Zeeland. Eisen zip»': Tenminste diploma Mulo Leeftijd ca. 23 jaar Bi] voorkeur ongehuwd Rijbewijs B.E. Geboden wordt: Aantrekkelijke functie Goede salariëring Gunstige onkosten vergoedingsregeling Sollicitaties met volledige inlichtingen kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken vanCaivé - De Betuw&N.\C, Wateringseweg 4 te Delft. vraagt voor haar afd. Land- en Tulnbouw- mechanisatie in het rayon Kloosterzande, Hulsterweg 6 een die ervaring heeft in het zelfstandig repa reren van landbouwwerktuigen en trekkers. 1 Als opleiding wordt minimaal L.T.S. vereist. Zij die menen hiervoor in aanmerking te komen, kunnen solliciteren zowel schriftelijk als mondeling bij de Heer Schillemans, werkplaats C.H.V. Kloosterzande, Hulster- weg 6. Welk opgewekt meisje tussen de 16 en de 20 werkt graag op een modem, klein kantoor, waar zij veel en vlot met mensen omgaat? Waar zij haar type vaardigheid kan demonstreren? Waar zij voortdurend ander werk onder handen krijgt? En waar zij een goed salaris verdient met 6% vakantie toeslag, een ruime, jaarlijkse gratifikatie en 31/2 week vakantie? Zo'n meisje zou 's kunnen komen praten met de direkteur van het Finata Bank kantoor. Kastanjelaan 76, Bergen op Zoom, tel. 01640-3454. 't Zou prettig zijn als je eerst even belde voor een afspraak ot een briefje stuurde. wmmmêm gemakkelijk gezegd. maar fe staat er niet bij stil dat er zóveel nodig !s om 'even te bellen'. welgeteld 346 onderdelen !n één toestel en eindeloos veel méér- in de complete centrales die aan de PTT geleverd worden. Ericsson-apparatuurmaar dat wist u waarschijnlijk niet. we timmeren ook weinig aan de weg. (aten we in Rotterdam op C 70 tot oktober ons gezicht zien. In de hal van het postkantoor aan de Coolsingel vindt u kommunikatie-apparatuur op elk gebied: gewone-en Ongewone telefoons (o.a. beeld- en schrijftelefoons), een talenpraktikum voor het onderwijs, registratieapparatuur, veiligheidssystemen en veel, véél meer. om te bekijken en te bedienen, ga gerust uw gang.* speelt u maar... One houdt zich ondermeer bezig met: Het algemeen analytisch werk De kontróle op afgassen en afvalwater De analyse van grondstoffen en eindprodukten. Deze werkzaamheden, die in dagdienst worden verricht, witten wij gaarne toevertrouwen aan: a. een die in het bezit is van het diploma LL analist Ui (niveau M.B.O.) en b. een gediplomeerd (niveau L.B.O.) met enige jaren laboratorium ervaring, bij voorkeur opgedaan in de chemische industrie. Leeftijd 20-35 jaar. Naast een zelfstandige functie bieden wij een goed safaris, een moderne pensioenregeling evenals een dertiende inaaodsalarie en een gunstige spaarregeling. Wij zorgen voor bedrijfskleding en voor vrij vervoer naar en van bet bedrijf. Voor het verkrijgen van een passende woongelegenheid vertenen vrij onze bemiddeling. Belangstellenden worden uitgenodigd hun brieven vermeldende levene loop, opleiding en ervaring vergezeld van een recente pasfoto, met in de linker bovenhoek van de brief (afhankelijk van de funktie) de letters LAB-a of LAB-b binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de Personeelsdienst van HOECHST-VUSS1NGEN M.V, Postbus 65 te is een dochteronderneming van Farbwerke Hoecbst AG., een wereld omvattend concern met een personeelbezetting van 98.500 man en een wereldomzet van ruim 9 miljard DM In 1969. Het produktiepakket omvat een verscheidenheid aan chemische pro- dukten waaronder diverse anorganische basis-grondstoffen, oplos middelen, kleurstoffen, kunststoffen, kunstvezels en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein aan de Sloehaven te Vlissmgen- Oost verschillende chemische bedrijven. In de eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur- en een tripolyfosfaat- fabriek is de produktie in volle gang. De derde fosforfabriek wordt thans gebouwd. Met de bouw van de Trevira-grondstoffenfabriek is reeds een aanvang gemaakt Als uw huidige werkkring u geen, of te weinig promotie kansen biedt, raden wij u aan om deze advertentie met aandacht te bekijken. De Nederlandse Credietbank is een bedrijf dat zich stelselmatig uitbreidt, waardoor voortdurend nieuwe mogelijkheden ontstaan. Voor ons Provinciaal Assurantie Kantoor In Tilburg vragen wij thans, in verband met promotie van de huidige funktionaris, een Als gegadigde voor deze funktie dient u in staat te zijn, de gehele assurantieporte feuille op assurantie-technisch en -admini stratief gebied geheel zelfstandig te be hartigen. Tevens zal er een beroep worden gedaan op uw leidinggevende kwaliteiten en uw vermogen, met mensen om te gaan. Allereerste voorwaarde is echter, dat u een grondige kennis en ervaring hebt opgedaan in alle branches van het schadeverzeke ringsbedrijf. Voorts verwachten wij van u een goede uitdrukkingsvaardigheid. Uw leeftijd is bij voorkeur tussen 25 en 40 jaar. Vrij hoge eisen dus. Het gaat echter om een belangrijke funktie, waarin kennis, ervaring en initiatief ten volle tot hun recht kunnen komen. Als u geïnteresseerd bent, verzoeken wij u, uw schriftelijke solli citatie te zenden aan de heer F.F. Gerritsma, Onderdirekteur Nederlandse Credietbank N.V., Julianaweg 11, Oosterbeek. Telefoon 08307 - 36 41.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 18