3IY1 SALESMAN Opel Rekord 7*° Ir de sterke jonge generatie Alwéér nieuws voor automobilisten: Welk meisje mei Mulo helpt onze klanten hel plezierigst? FÏNATABANKn.v. zelf kijken! blijvende schoonheid zaak van goede smaak in vuur gerijpt binnen en buiten keukens natuursteen sanitair wand'vloertegels bouwmaterialen TIMMERLIEDEN METSELAARS OPPERLIEDEN SJOUWERS TEGELZETTERS MINNESOTA(NEDERLAND)NV Veilige Esso garantie stadsgids J50 EXiwduikel-dhjfftijger 2» Extra Extra Extra Extra Veilige brandblusser Autovakantieboek Een extra pretvogel Plezierige vakantie Esso serviGe gaat steeds verder openingstijden toonzalen op werkdagen van:8.30-12.00uuren van:13.00-1Z30 uur zaterdags van:9.00-12.00uur toonzalen te: breda-veilingkade 7 oosterhout- koningsdijk691 Europese Aanneming Maatschappij N.V. U COmPANY De Esso Shops bieden u niet alleen alles voor uw auto. TJ vindt er ook meer en meer voordelige Shop toppers. Zoals nu: vier fijne meenemers, die het autorijden en uw vrije tijd plezieriger maken. Snel naar een van al die Esso Shops, want de voorraad is beperkt! Achter de artikelen uit de Esso Shop staan het vakmanschap en de ervaring van een wereldconcern. Ieder produkt,dat onder het merk Esso wordt verkocht,is uitvoerig getest en veelvuldig gecontroleerd. Dat geeft u de garantie dat u altijd iets goeds koopt, in een kwaliteit waar u lang plezier van hebt, ZATERDAG 20 JUNI 1970 Nieuw? Soms lezen wij over verbluffende nieuwtjes, die in diverse auto's zijn aangebracht. Bijv/ NIEUW Auto A heeft een vijfmaal gelagerde krukas, waardoor de motor veel langer meegaat. NIEUW Auto B is nu ook leverbaar met schijfremmen vóór en rembekrachtiging. NIEUW Auto C heeft een speciale achteras-constructie, auto D heeft een schokabsorberende stuurkolom en ga zo maar door Mogen wij even? De Opel Rekord heeft die „nieuwtjes" al jaren En nog wel een paar dingen meer ook! Voor een zeer aantrekkelijke prijs: f 8596,(incl. BTW). AALSTERWEG 263, EINDHOVEN vraagt voor haar werken in Breda en omgeving HOOG LOON Aanmelden bij de heer Franse, Directiekeet aan „Bergschot" bij Kapelstraat, uitbrei dingsplan „Heusdenhout" bij Tilburgsewea te Breda. Kent u de 3M Company? Signalement: progressief,, expansief. 3M-Fabrieken in 16 landen maken samen meer dan 40.000 produkten. Vanaf talloze Scotch-tapes tot razend knappe micro- filmapparatuur, isolatiematerialen, sierlinten, medische artikelen en kopieerapparatuur. Vele van die 3M- produkten zijn geboren in de centrale laboratoria te St. Paul, Minnesota USA, waar ook ons hoofdkantoor is gevestigd. Aan research worden jaarlijks miljoenen dollars besteed. In zo'n modern, levend bedrijf liggen prachtige kansen voor mensen met capaciteiten, een enthousiaste persoonlijke inzet en gevoel voor colle gialiteit. De variatie in het produktenpakket schept boeiende mogelijkheden. Komt u eens kennismaken? In verband met de groei van onze onderneming hebben wij in onze verkoopgroep Industriële lijmen plaats voor een Zijn taak omvat na een gedegen commerciële en produkttechnische opleiding de verkoop van ons assortiment lijmen aan de industrie. Door de grote verscheidenheid van toepassingsmogelijkheden is het werk zeer afwisselend. Om deze zelfstandige functie te kunnen vervullen, moet u in uw sollicitatiebrief het volgende vermelden leeftijd 24 tot 28 jaar opleiding op middelbaar niveau een redelijke technisch inzicht tenminste 2 jaar verkoopervaring woonachtig in Noord-Brabant of het zuidelijk deel van Zuid-Holland. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder de letters AS 12752 richten aan Rooseveltstraat 55, Leiden.' Welk opgewekt meisje tussen de 16 en de 20 werkt graag op een modern, klein kantoor, waar zij veel en vlot met mensen omgaat? Waar zij haar type-vaardigheid kan demonstreren? Waar zij voortdurend ander werk onder handen krijgt? En waar zij een goed salaris verdient met 6% vakantie toeslag, een ruime, jaarlijkse gratifikatie en 3y2 week vakantie? Zo'n meisje zou 's kunnen komen praten met de direkteur van het Finata Bank kantoor, Geldropweg 46, Eindhoven, tel. 040-16341. 't Zou prettig zijn als je eerst even belde voor een afspraak of een briefje stuurde. Opnieuw voordelige Shoptoppers in honderden Esso Shops. van 11,90 tijdelijk voor inhoud: chrome polish car polish glas kleen auto shampoo poetswatten sh glas klet itten slechts Mm* Net van de pers! Unieke gids met 50plattegronden van Nederlandse steden. Vol nuttige informatie. Alleen verkrijgbaar bij Esso dealers. Voor slechts 5 cent per (opblaasbaar) tijdelijk slechts Een leuke speelkamaraad voor uw kinderen in het zwembad, aan het strand,op de camping, of gewoon in de tuin. Levensgroot! van 18,90 tijdelijk voor 14 r Veilig gevoel om zo 'n parate brandblusser mee te nemen als.u op vakantie gaat. Onmisbaar in uw auto! Met klembeugel en interruptor. Na gebruik in te ruilen. Prijs bij ruiling f6,50 64pagina's, met tienlallen kinderspelletjes voor onderweg in de auto slechts De Esso pretvogels waren zo in "trek"dat we er nog eentje aanbieden. Zomaar gratisen deze kan staan! Vraag erom bij uw Esso dealer. En mochten zijnpretvogeltjes al vertrokken zijndan heeft hij nog ivel een ander leuk presentje! Bij dat plezier horen de vele overzichtelijke Esso wegenkaarten en zeker ook de goede diensten van alle Esso dealers langs uw reisroute!

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 12