de CHV houdt 't niet bij [heel veel' veevoeders alleen maar dat wist u immers al! Grandioos dubbelgeschenk voor Vaderdag REMINGTON commerciële trainees enkele wachtchefs Lef en level? HOECHST-VLISSINGEN N.V. PHILIPS - "r-"% I verkrijgbaar bij M de plaatselijke boerenbond of CAV 1; stap eens binnen! Bij aankoop van de Selectric 300 de Luxe voor 98,50, de weekendshaver Remington GT op batterijen (normale prijs 39,90) erbij voor maar een tientje! ■^SPEFPeV RAIND De Zeeuwsche Apotheek 2 apothekersassistenten E. H. M. Geirnaerdt WAARSCHUWT: September 1970 gaat een belangrijke maand worden voor jonge ambitieuze mensen. Bent u één van hen? 15 VRIJDAG 19 JUNI '1970 15 BG-70-S Geef-ideeën De Remington Selectric 300 «Ie Ltree heeft uiteraard de beroemde Remington regelknop, 3 scheerkoppcn met de nieuwe superscherpe, verwisselbare1 mesjes en een sterke motor. De Remington GT (met dezelfde mesjes) werkt op batterijen en is daardoor de ideale shaver voor auto, camping, zeilboot, kortom voor vaders vrije weekend. Normale prijs f 39,90. Nu dus 2 scheerapparaten voor f98,50f 10,-=f108,50. NIEUW! Remington 12. Batterij-wekker met 12-uur Interval weksysteem.Precisie-uurwerk,dat minimaal 1 jaar op een 1,5 Volt batterij functioneert. Met druktoets voor wijzerplaat- verlichting. In blauw, grijs en wit. f67,50. Tijdelijk f5,-terug voor uw oude wekker, dus f62,50. Remington Selectric 200 de Lnxe. Zachtscheerder met regelknop. In prachtige cadeaudoos. f104,50. Bij inruil van uw oude apparaat f79,50. De Remington 100 met 2 scheerkoppen en dubbele tondeusestand is er al voor f55,-. Bij inruil van een oud apparaat slechts f45,-. Remington Miilti-wekker. Deze volautomatische wekker repeteert het wekgeluid één uur lang om de 10 minuten. Precisie-uurwerk met 24 uur weksysteem. Verlichte Wijzerplaat. Handige dag/nachtaanduiding. Weekend-knopje als n niet gewekt wilt worden. In grijs,ivoor en groen. f49,95.Tijdeljjk f5,-tóng voor uw oude wekker, dus u betaalt f 44,95. In hot, kader van de bij ons plaatsvindende uitbreidingen zoeken wij voer ons# produktieeëktor-fosfor Aan hen worden de volgende taken toevertrouwd: e Zorg te dragen, dat de produktle in de betreffende fabrieken én kwalitatief én kwantitatief aande gestelde normen voldoet; In vol-kontlnudienst leiding te geven aan een groep bedieningsvak lieden; e Regelmatig kontakten te onderhouden met Technische Dienst en Bedrtjfslaboratorium om een ongestoorde voortgang van de produk- tie te waarborgen. Voor de vervulling van' deze vakatures denken wij bij voorkeur aan medewerkers met een opleidingsniveau van Scheepswerktuigkundige diploma B volledig of, M.T.S.-ntveau aangevuld met het diploma Bedrijfstechnlkus chemische industrie. Leeftijd 28 - 40 jaar. Bij het verkrijgen van een passende woongelegenheid verlenen wij onze volle medewerking. j V I 't if I Uw brief, vermeldende levensloop, opleiding en ervaring, vergezeld van een recente paafoto, met In de linkerbovenhoek van de brief de letters W. Pr. Ph., verwachten wij gaarne binnen 10 dagen t.a.v. het Hoofd van de Personeelsdienst van Hoechst - Vlisslngen N.V., Post bus 65 te Vlisslngen. is een dochteronderneming van Farbwerke Hoechat A.G., een wereld omvattend concern met een personeelsbezetting van 98.500 man en een wereldomzet van ruim 9 miljard In 1969. Het produktlepakket omvat een verscheidenheid aan chemische pro- dukten, waaronder diverse anorganische basis-grondstoffen, oplos middelen, kleurstoffen, kunststoffen, kunstvezels en pharmaceutische artikelen. Zij bouwt op een groot industrieterrein aan de Sloehaven te Vllssingen- Oost verschillende chemische bedrijven. In de eerste fabrieken, een fosfor-, fosforzuur en een tripoiyfoefaat- fabriek Is de produktle in volle gang. De derde foeforfabriek wordt thans gebouwd. Met de bouw ven de Trevira-grondstoffenfabriek ie een aanvang gemaakt. te Goes vraagt: Grote Markt 10, - Tel. 01100.5255 DE NEDERLANDSE BOND TOT BESTRIJDING VAN DE VIVISECTIE Geef Uw dieren niet mee aan onbekenden, hoe aardig dezen zich ook mogen voordoen, maar plaats hen alleen op U bekende, goede adressen. Bespaar hen toch de martelkamers der vivisec- toren, waar zij na een onzegbaar lijden een af grijselijk einde vinden. Contact tel. 05720-1598 023-280148. Een selecte groep van jonge mensen met een goede schoolopleiding (beslist op middelbaar niveau) en met aspiraties om carrière te maken in de computerbuslness wordt de gelegenheid geboden de grondslagen voor zo'n carrière te leggen. Wij nodigen geïnteresseerden uit, die bij «Nis per september kunnen starten als i i i ,1 ia san traineaaMp van It - 24 maanden. Wie iete wit gaan betekenen in de snel in belangrijkheid toenemende activiteiten binnen de administratieve auto matisering zal alt basis een uitgebalanceerde, effectieve opleiding moeten hebben. De kans om die op de praktijk gerichte opleiding te krijgen biedt Philips door deelname open te stellen aan een traineeship, waarin onder meer zullen worden behandeld; commerciële technieken, programmering, systeemanalyse, computertoepassingen etc. Dit programma is direct op de praktijk afgestemd; „training on the Job" maakt er een integrerend bestanddeel van uit. De mogetijkheiten? In de eerste plaats dit: Philips biedt u de mogelijkheid om al gedurende de trainingsperiode een aantrekkelijk salaris te verdiénen. En verder? Om een uitstekende kans te krijgen zich door opleiding en verdere ervaring te ontwikkelen in het commerciële traject van de administratieve automatisering naar een commerciële of systeem-analytische functie. Om, met plaatsingsmogelijkheden in alle delen van het land, deal té gaan krijgen aan een succesvolle en veelbelovende activiteit. Om vanuit dit vertrekpunt elke kans te krijgen die de groeiende computerbuslness biedt. Wie? Jonge, Inventieve kerels met „lef en level". Minimum leeftijd 21 jaar. Ambitieus genoeg om zich door studie en training een plaats op niveau te verwerven. Wat? Een groeiplaats bij Philips. Met alle voordelen van ditm salariëring op niveau; secundaire voorwaarden die de moeite waard zijn; hoge mate van zelfstandigheid. Hoe? Door nu te schrijven voor een oriënterend gesprek. Stuur uw brief met curriculum vitee onder nummer de 126-81 tent N.V. Procento, afdeling Personeel en Orgenleetle, Kelsersgrecht 700, Amaterdem.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 17