uitnodiging fijn gekruide Tomatensoep nu ook fijn voordelig: i zakje van 71 voor 59 cent MAGGI Waarom zieken verzorg (st)er? Nog 2 van die voordelige blauwe band soepen! Tijdelijk i zakje met 12 cent korting EEN LERAAR Engels en AVO Maggi gaat gewoon door. Komt telkens met een nieuwe extra voordelige blauwe band soep. Dit keer is het die Maggi Fijn gekruide Tomatensoep waarop u 12 cent reductie krijgt! En dat is weer mooi meegenomen. Want als zo'n lekkere soep ook nog lekker voordelig geprijsd is, lijkt het wel of 'ie nog beter smaakt. 12.95 Bij iedere winkelier verkrijgbaar Stichting voor Voortgezet Onderwijs te Tilburg I STICHTING J VERPLEEGHUIS DELFT ACADEMISCH ZIEKENHUIS DIJKZIGT ROTTERDAM De shag waarbij een man zich man voelt. Eerlijke tabak, puur en pittig. Shag die je werkelijk proeft, elke keer als je opsteekt. Een lange draad, dus prettig draaien, En meer dan veertig sigaretten uit één pakje. Dat is Samson haifzwaar. Gewoon de lekkerste shag WOENSDAG 17 JUNI 1970 ^ljulüVadeftt^g Vader staat er zondag gekleurd op. De rest van het gezin trouwens ook. Dat komt ervan als u hem zo'n supersnelle Polaroid camera cadeau geeft. Deze Colorpackll met ingebouwde flitser bijvoorbeeld, die in één minuut de •mooiste kleurenfoto's maakt (en z/w in 15 sek.). En die bij Vroom Dreesmann nu extra voordelig is Maggi Fijn gekruide Tomatensoep is niet de enige voordeelsoep. Ook Maggi Heldere Kippesoep en Hollandse Groentesoep kennen een tijdelijke korting. Want beide soepen kosten nu nog maar 49 in plaats van 62 cent I Tja, en als u nou van al die drie verschillende soepen een zakje neemt, spaart u bij elkaar 38 cent uit. En heeft u er bovendien meteen 3 waardezegels bij voor die fraaie dun-dik soeplepel die u voor 6 zegels en 5.95 ontvangt. Haal een bestelformulier bij uw winkelier. Bijpassende tas •Deze speciale prijs geldt 14 dagen. Van Miereveltlaan 20, Delft vraagt voor zo spoedig mogelijk voor haar 3e r.k. lagere technische school vraagt: voor de keuken voor 32 lessen per week, in het bezit van akte LO-Engels en 77b of 41b. voor de zuster-, eet- en ontspannings zaal. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Directrice. Mondelinge sollicitaties na telefoni sche afspraak. Tel. 01730-26880. Sollicitaties binnen 8 dagen aan het bestuur, Fabriekstraat 34, Tilburg. Daar is veel over te vertellen, meer dan een pagina van de krant kan bevatten. Daarom plaatsen wij deze voor een voorlichtingsavond, alwaar een docente de mogelijkheden van de opleiding tot ziekenverzorg(st)er uiteen zal zetten. Op deze avond, die gehouden wordt op 18 juni a.s. om 20.00 uur in het Auditorium van het ziekenhuis, zal de directie u en eventueel uw ouders gaarne ontvangen. Komt u van buiten Rotterdam, dan zullen de reiskosten worden vergoed. Voor deelname aan de opleiding die jaarlijks op 1 februari of 1 augustus aanvangt, gelden de volgende toelatingseisen: 3 jaar voortgezet onderwijs een minimum leeftijd van 17 jaar. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het Secretariaat van de verplegingsdienst, telefoon: 010-132260, toestel 3749. Ook kunt u per briefkaart de leerlingenfolder aanvragen. Vermeld slechts uw naam en adres met vermelding „leerlingenfolder" vacaturenummer NJ/. Het adres is: Academisch Ziekenhuis Dijkzigt, Dr. Molewaterplein 40, Rotterdam.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 12