een elektromonteur De Vries Robbé De Vries Robbé zoekt: constructie- bankwerkers samenstellers foto-lassers De Vries Robbé De Vries Robbé zoekt: kotteraars frezers sterke arm schavers borenslijpers vertegenwoordiger neem vaker een^tje mee HUIZE OVERDONK te Dongen HERVORMDE STICHTING CRABBEH0FF ILEERLING-ZIEKENVERZOHGSTERS BATAAFSE INTERNATIONALE PETROLEUM MAATSCHAPPIJ NV. Het bewijs heeft een lengte van Londen tot Mexico. In 25000 razende kilometers bewees de Austin Maxi z'n ongeëvenaarde capaciteiten als wegtemmer. Drie charmante rally-rijdsters (Ierse Rosemary Smith, Schotse Alice Watson en Franse Ginette de Rolland) stuurden hem naar de finish en sleepten daarmee de Ladies Cup in de wacht. Dat verdient vermelding voor een auto, die vooral om z'n uiterlijk bekend staat. Om z'n sportieve allure als familiewagen. Daarom zal deze pittige prestatie in de Mexico rally u wellicht verrassen. Wij rijn er niet verbaasd over. De Maxi, met z'n 5 versnellingen, z'n voorwielaandrijving en hydrolastische vering is een geboren winnaar. Welaan. Uw toekomstige Maxico-avontuur staat klaar bij uw Austin-Dealer. British Leyland (Nederland) N.V., Nieuwe Gouwe O.Z. 40, Gouda. Tel.: 01828 - 4844 DINSDAG 2 JUNI 1970 bloemen bQ de vis 5M4 Kijk. Boodschappen doet u tóch. En die anjers vers-van-de-vei!ing staan en/oor. Neem mee. Want het geel, rood en wit van anjers in je huis - dat is net zo nodig als lekkers op de tong. Vraag 'n folder met leuke tips Wat heeft werken bij de Vries Robbé voor op 't werken bij andere metaalbedrijven Wij dachten dit: Niet alleen hebt u de kans om bij de Vries Robbé aan zeer spectaculaire projecten te werken. (Zoals de nieuwe spoorbrug die we pas over de Oude Maas bij Dordrecht bouwden.) Maar het werken vindt bij de Vries Robbé plaats onder zeer moderne omstandigheden. De plaats waar u werkt is misschien iets moderner onze machines iets beter. Waardoor u met meer plezier werkt. Hetgeen uzelf en onze produkten ten goede komt. En door die goede produkten groeien we erg snél. Zodat nieuwe mensen altijd welkom zijn. Wij zoeken ze, met deze advertentie. Voor goede constructie-bankwerkers is in onze staalconstructiebedrijven werk in overvloed en variatie. Want uw taak zal hoofdzakelijk bestaan uit het aftekenen, controleren en eventueel samenstellen van alle staalconstructies. Van eenvoudig tot zéér ingewikkeld. In het lezen van tekeningen moet u dan ook een-zeer behoorlijke ervaring hebben. Mede afhankelijk daarvan kunt u in salarisgroep 5 of 6 geplaatst worden! Voor het staalconstructiebedrijf zoeken wij ook: Zij zorgen er voor dat staalconstructies, van elke grootte en kwaliteit, worden samengesteld. Zéér nauwkeurig en volgens tekening. Ook dienen zij deze constructies te hechten. Waarna het aflassen aan lassers wordt overgelaten. Ook hier is ervaring een voordeel. Dat tot uiting komt door u te plaatsen in salarisgroep 4 of 5. Heeft U bovendien ervaring in het afstellen van de zeer zware constructies Dan is het zeer wel mogelijk dat u in salarisgroep 5 of 6 valt Bovendien zoekt de Vries Robbé: Goede foto-lassers wel te verstaan. Want ze moeten in alle standen kunnen lassen. Met als kwaliteitseis: een röntgenfoto klasse 1 of 2. Foto-lassers die daar niet zo'n probleem in zien worden bij ons góed gehonoreerd. In salarisgroep 5. De eerste stap op weg naar werk bij de Vries Robbé plaatst u zo: stuur uw sollicitatiebrief aan de afdeling Personeelzaken. Vertel ons op welke baan u solliciteert. Dan hoort u snel van ons. P.S. Natuurlijk mag u ook bellen. Al is 't alleen maar om nadere inlichtingen over het werken bij de Vries Robbé. De Vries Robbé - Gorinchem - tel. 01830-7111. Wat heeft -werken bij de Vries Robbé voor op 't werken bij andere metaalbedrijven?. Wij dachten dit: Niet alleen hebt u de kans om bij de Vries Robbé aan zeer spectaculaire projecten te werken. (Zoals de nieuwe spoorbrug die we pas over de Oude Maas bij Dordrecht bouwden.) Maar het werken vindt bij de Vries Robbé plaats onder zeer moderne omstandigheden. De plaats waar u werkt is misschien iets moderner; onze machines iets beter. Waardoor u met meer plezier werkt. Hetgeen uzelf en onze produkten ten goede komt. En door die goede produkten groeien we erg snel. Zodat nieuwe mensen altijd welkom zijn. Wij zoeken ze, met deze advertentie. Wij verwachten dat u volgens tekening kunt kotteren. En vakman bent. Want kotteren is bij ons precisiewerk. Voor alle soorten machinebouw èn in de afdeling zware staalconstructies. Leeftijd en ervaring bepalen in welke salarisgroep u komt: 5 öf 6! In de afdeling machinebouw zoeken we ook: Voor het frezen, volgens tekeningen, van de meest uiteenlopende projecten. Wie daarin ervaring heeft wordt geplaatst in salarisgroep 4. Veel ervaring? Dan hebben we voor u salarisgroep 5. Bij ons worden veel onderdelen van gereedschappen èn voor de machine bouw vervaardigd. Zij kenmerken zich door hun zeer fijne passingen. Bovendien moeten onze sterke arm schavers zélf de controlemetingen verrichten. Deze verantwoordelijkheid èn uw ervaring worden gehonoreerd volgens salarisgroep 4 of 5. Bij de Vries Robbé is precisie een gevleugeld woord. Het scherpslijpen van verspaningsgereedschappen (zoals boren, beitels, messen etc.) gebeurt in eigen bedrijf. En goed! Zodat u, met ervaring, in salarisgroep 4 kan starten. 'n Start bij de Vries Robbé maakt u zo: Schrijf een kort briefje aan de afdeling Personeelzaken. Vertel wat u wilt èn kunt. Dan hoort u snel van ons. (Wie belt heeft nog sneller een afspraak gemaakt.) P.S. Wilt u, vóór 't solliciteren, meer weten over ons bedrijf? Laat 't ons weten. Dan weet u in 'n minimum van tijd waar u aan toe bent. De Vries Robbé - Gorinchem - tel. 01830-7111. I Tehuis voor zwakzinnigen en demente bejaarden vraagt De gedachten gaan uit naar iemand die zelfstandig kan werken en praktische ervaring heeft in diverse onderhoudswerken o.a. oliestookapparatuur. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Telefonische informaties kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van dei technische dienst, tel. 01623 - 3051. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan de direktie van het tehuis, Heuvelstraat 13 te Dongen. Groen van Prinstererweg 38 DORDRECHT vraagt voor het Verpleegtehuis „Crabbehoff" met 174 bedden Meisjes, die een minimum leeftijd hebben van 17 jaar, kunnen nu een zinvol beroep kiezen door zich aan te melden voor de binnenkort aanvangende cursus tot opleiding voor ziekenverzorgster. Hiervoor komen ook in aanmerking meisjes, die in het bezit zijn van het VVB-diploma. Geboden wordt: een 2-jarlge opleiding een netto beloning van f 237,-- p.m. toeslag onregelmatige diensten vrije kost, inwoning en bewassing vergoeding van dienstkleding vergoeding van reiskosten goede sociale voorzieningen prettige woon- en werksfeer. In ons nieuwe zusterhuis suit een modern Ingerichte kamer klaar om bewoond te worden. Ons complex Is gelegen in een nieuwe wijk tegenover een uniek winkelcentrum. DORDRECHT 01850-42222 toestel 113 Sollicitaties en verzoeken om Inlichtingen worden gaarne ingewacht door onze Directrice. SHELL NEDERLAND CHEMIE N.V. zoekt voor de verkoop van een aantal artikelen aan groothandel en detailhandel een representatieve voor Zeeland en West-Brabant. Eisen: leeftijd tussen 24 - 28 jaar Mulo- of gelijkwaardige opleiding enige jaren ervaring als vertegenwoordiger met uitstekende verkoopresultaten bijv. in de levensmiddelen- of farmaceutische branche. Geboden wordt: zelfstandige, verantwoordelijke verkoopfunctie goed salaris goede pensioenregeling en sociale voorwaarden goede onkostenvergoeding. Zij die reeds eerder op deze advertentie schreven, worden verzocht niet opnieuw te reageren. Schriftelijke sollicitaties onder no. 529/1811 te richten a so Personeelsafdeling (PNSH) Carel van Bylandtlaan 30, Postbus 162, 's-Gravenhage. 't Bewijs is25000 km lang: Austin Maxi-maal betrouwbaar

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 10