Brandt en Stoph praten toch verder ,ZE STONDEN NAAKT TE WACHTEN VOOR DE GASKAMERS' Helikopterkwaliteit tilt mensen naar hoge funkties rrico Ruim 41.000 kinderen staakten in Amsterdam Na hard gespre k in Kassei 0p weg. naar de ontknoping 1 In 't 1 kort Tegenvaller kwart miljard FRANZ STANGL: Subsidie voor theologische opleidingen Vredestein verliest kort geding Commentaar Volksvijand Niet thuis Poging impasse loonoverleg tf doorbreken HET SCHAEP MET DE 5 POOTEN STRUIKELT niet vergeten» Fricoeten Wt Langstlevende patiënt met ruilhart overleden Medische faculteit Rotterdam FSV wil onderzoek naar autoritair N.S.-personeel NCR V-programma over hartinfarct Bijstandswet niet van toepassing op missionarissen Zaterdag 23 mei 1970 DE VRIJE ZEEUW Het wordt vervelend om er nog mee aan te komen, maar de cij fers tonen keihard aanhet loopt helemaal mis met het woningbouw beleid in ons land. Ondanks alle ferme beloften van woningbouwmi nister Schut dat hij zijn uiterste best zou doen om het bouwprogramma van 125.000 huizen in 1970 te ver wezenlijken, is de achterstand op het programma alleen maar grotei geworden. Vindt de minister het dan gek da er door middel van acties als die van „krakers" harde kritiek komt Het wordt onderhand onverant woord dat een kamermeerderheid een dergelijk beleid klakkeloos blijft goedkeuren. Bovendien is het zeer gevaarlijk om nog altijd volksvijand nummer 1 op deze wijze te tarten. Misschien is het wel een beetje typerend voor onze tijd dat er regelmatige vergeten groepjes onze aandacht vragen, daar zij in de wel vaartsstaat tussen wal en schip drei gen te vallen. Zo'n groepje vormen ook de 1800 missionarissen die jaarlijks in ons land enkele maanden met verlof komen, en de oud-missio narissen die veelal na tientallen ja ren missiewerk hier hun oude dag doorbrengen. Staatssecretaris Van de Poel van CRM vindt hun klachten over de hulp via de bijstandswet over het algemeen niet gegrond. Hij gaat er van uit dat de eigen orde of congre gatie voor hen moeten zorgen. Maar daar zit net het probleem. Die lei den nl. zelf over het algemeen een weinig bloeiend bestaan meerer komt amper nog geld binnen in de steeds meer half leegstaande kloos ters. De missionarissen op verlof, zijn, zo is onlangs aangetoond, over het algemeen aangewezen op goed willende ouders (met AOW of broers en zusters (met kinderen), een situatie die veel weg heeft van noodgedwongen bedelarij. Terwijl het hier gaat om mensen, die een onschatbaar aandeel in de ontwik kelingssamenwerking leveren of ge leverd hebben. Maar minister Udink is niet thuis. Bas de Gaay Fortman, de man, die A.R.-mensen aanraadde maar op de PPR en Wim in 't Veld te stemmen hebben, alle gepraat en radikaal ge doe ten spijt, teneinde raad een bro chure op de politieke markt gewor pen, dat zij de ontroerende titel „Op weg naar de ontknoping" meegaven. Het werd uitgegeven door de prote stantse uitgeversmaatschappij J. H. Kok N.V. in Kampen, vele jaren lang een bolwerk van AR-geschriften. Maar goed, het getij verandert en de uitgever groeit gelukkig mee. Hoe dan ook, Bas de Gaay Fort man en Wim in 't Veld zien het ein de van hun AR-lidmaatschap nade ren of anders gesteld, zij zien de AR eindelijk opgaan in een confessioneel verband met christelijk-historisclvsn en rooms-katholieken en dat naar hun mening onaanvaardbaar dra ma dient alsnog gekeerd te worden. Vandaar, dat één van de twee schrij vers een nieuw plan heeft gelanceerd, waarin het mogelijk blijft voor de AR-radikalen in hun partij te blij ven. Dat plan komt neer op een tweede kamerfractie van de AR, die politiek op korte termijn beoefent en maar doet waar ze zin in heeft. Een par tij, die politiek op de lange baan be oefent, zich vrij kan bewegen en fun damenteel kan opstellen in zaken van geloof en politiek. Zo, los van elkaar staande, is er nog redding mo gelijk voor de anti's, menen de sa menstellers. „Laat Barend Biesheuvel maar schuiven", willen ze eigenlijk bewe ren, over vier jaar heeft de partij de progressieve koers wel uitgezet en dan lossen we de wacht in de kamer wel af. Het is aardig bedacht, maar het slaat natuurlijk nergens op. Bet is de zoveelste poging van AR-radika len om het onverzoenlijke te verzoe nen. Als een stoomwals gaan de schrij vers heen over alles wat de AR be weert en beweerd heeft over de sa menwerking met CHXJ en KVP en zij laten geen moment de mogelijkheid open, dat zij het aan het verkeerde einde hebben met de ARP, namelijk dat de AR een christelijke partij is. die samen met de beide andere chris telijke partijen een soort CDU tol stand wil brengen. Het is al net als met de door nieuw links beheerste PvdA. Die jongens willen wel aardige dingen, maar ze dienen wel te bedenken, dat de kie zers uitmaken of het zal gebeuren. Bij de AR-mensen heerst helemaal geen radikale geest. De AR-mensen willen doodgewoon AR-blijven en Biesheuvel volgen op de weg, die hij is ingeslagen en temidden daarvan vormen de radikalen een klein groep je, dat spartelt in de verkeerde par tijpolitieke vijver. Dat ze dat nog steeds niet door hebben, is jammer en daarom is een christen-radikaal pamflet hoe aardig en sympathiek ook geschreven, verloren moeite. BONN (DPA) Na de harde confrontatie tussen Willy Brandt en Willi Stoph in Kassei hebben beide zijden in de nacht van don derdag op vrijdag de bereidheid getoond het gesprek tussen de vertegenwoordigers van de beide Duitslanden voort te zetten. Brandt verklaarde gistermiddag in Bonn, dat het streven naar ontspanning in Europa en tussen de twee Duitse staten in elk geval moeten wor den voortgezet. Hij vond dat de ontmoeting in Kas sei ondanks alle meningsverschillen toch een reeks van aanknopingspun ten had opgeleverd. Met klem her innerde hij er overigens aan, dat „de weg naar verdragsregelingen tussen de twee Duitse staten lang en moei lijk zal zijn". Hij wilde dan ook geen voorspelling doen over het tijdstip van een derde gesprek met Stoph. In tegenstelling tot Brandt, die be klemtoonde dat het resultaat van de conferentie in Kassei geen weerleg ging van zijn regeringsbeleid bete kent, sprak de leider van de met de christen-democratische oppositie ver bonden Beierse CSU, Strauss, van „het einde van een illusie". De CDU- fractieleider in de bondsdag, Barzel, was van oordeel dat het overleg met Oost-Duitsland in een volledige impasse is geraakt. Volgens hem zou de regering van de pauze in de gedachtenwisseling gebruik moeten maken om zich ook een® af te vragen, of dit resultaat niet mede is veroorzaakt door haar „arrogante weigering om zelfs maar op de argumenten van de oppositie in te gaan". De voorzitter van de liberale fractie, Mischnick, riep de sociaal-demoeratische-liberale coali tie op „standvastig op de ingeslagen weg voort te gaan". H;j zei er van overtuigd te zijn, dat Brandt en Stoph elkaar nog vóór het einde van dit jaar opnieuw zullen ontmoeten. Bondskanselier Brandt zei dat de delegatie uit de DDR „geen enkel nieuw gezichtspunt" naar voren heeft gebracht. „De openbare mening in west en oost zal, bij nuchtere be schouwing, weten te onderscheiden, wie hier een starre politiek volgt en wie een beweeglijke politiek in de richting van een Europese vredes- ordening nastreeft". UTRECHT (ANP) Om een uit weg te vinden uit de impasse waarin zich het loonoverleg zich bevindt, na dat het NVV en het NKV zich daar uit hebben teruggetrokken, gaan „de zeven voorzitters" zich volgende maand in West-Duitsland oriënteren over de manier waarop daar het loonoverleg plaatsvindt. „De zeven voorzitters" zijn de voorzitters van de grote werkgevers- en werknemersbonden in Neder land. Volgens een NW-zegsman gaat de belangstelling uit naar wat Duit sers de Concentrierte Aktion noe men. Dit houdt in dat werkgevers en werkneemrs enerzijds en de overheid anderzijds overleggen over de eco nomische situatie en over de finan ciële plannen van de overheid in het komende jaar. Zouden werkgevers en werkne mers besluiten het Westduitse sys tem over te nemen, dan zou het voor de regering volgens de NW-zegs man erg moeilijk worden vast te blijven houden aan artikel 8 van de loonwet. (ADVERTENTIE) FRICO, KAAS MET EEN GROTE K De Westduitse staatssecretaris Egon Bahr heeft gisteren na een ge sprek van een uur met de Russische minister van buitenlandse zaken Gro miko in Moskou bekendgemaakt dat beide landen nu theoretisch in staat zijn over te gaan tot onderhandelin gen over een verdrag, waarbij beide partijen afzien van het gebruik van geweld. Bahr zal vandaag naar Bonn reizen om zijn regering verslag uit te brengen. Hij is bijna veertien da gen in Moskou geweest, en heeft in die periode vier gesprekken gevoerd met Gromiko. Bahr zei dat het nu afhangt van de vraag hoe Bonn zijn rapport waar deert, of de besprekingen onmiddel lijk zullen worden voortgezet. Hij liet in het midden of de volgende besprekingen een voortzetting van het voorbereidende stadium zullen zijn of dat al tot formele onderhan delingen zal worden overgegaan. HET WERELDVERBOND van de Arbeid in Brussel heeft fel gepro testeerd tegen de Zuidafrikaanse poli tiek na de laatste verkiezingen. Vol gens het verbond is sinds die tiid het apartheidsregime verergerd. REUTERCORRESPONDENT Andrew Tarnowski, heeft van zijn hoofdkan toor in Londen opdracht gekregen, Cuba te verlaten. Dit, omdat Castro de correspondent in een t.v.-uitzen ding „paardevijg", „bandiet" en an dere fraaie uitdrukkingen naar zijn hoofd had gesmeten. VLIEGTUIGKAPERS uit Italië en de V.S. zullen uitgeleverd worden a's vaststaat dat zii het leven van de pasagiers en de bemanning in gevaar hebben gebracht. VEERTIEN MENSEN werden ge wond, toen er een bom ontplofte in een trein, waarin zich ook de Cey- lonse minister van Arbeid. Moham mad, bevond. De minister was on weg naar Oost-Ceylon, om een ver kiezingsbijeenkomst toe te soreken. De minister werd niet gewond. DE CONSTANT! IN Huyens-priis is toegekend aan Maurice GiUiams uit Antwerpen voor 7"n gehele oeuvre. De priis, groot vüfd"izend ril Ven -/.li met de andere prüzen van de Tan Campertsiiehting on 11 juni in Den Haag worden uitgereikt. DE RUSSISCHE schrijver André Amalric is in een dorpje in het dis trict Riazan, gearresteerd Amalric is de auteur van „Zal de Sovjet-Unie het tot 1984 uithouden?" Hii zou zijn .gearresteerd wegens het „verzinnen en verspreiden van anti-Sovj et- laster". HET LEDENTAL van de ARP is vo rig jaar terngp-e'open van 87.090 tot 83.000. Meer dan de helft van bet aantal bedankies vln°it voort uit fi nanciële motieven. De andere helft vindt de partij „te links" of „te rechts". DE GERECHTELIJKE vervolging van ongeveer een miljoen mensen zal worden gestaakt in Italië. De Italiaanse senaat heeft hiertoe een ontwerp-amnestiewet aangenomen. De wet heeft betrekking op gevan genisstraffen van minder dan drie jaar en van viif jaar voor studen ten en vakbondsleden, die aan een demonstratie hebben meegedaan. Jfc. fs J De Britse soldaten die helpen de rust in Noord-Ier land te bewaren, hebben hun toevlucht genomen ouderwetse manshoge schilden, die hen bij rellen beschermen tegen stenen en andere projectielen. to. (Van onze redactie buitenland) KAAPSTAD De langstlevende patiënt met een ruilhart in Zuid- Afrika, Pieter Smith, is in Kaapstad overleden aan kanker. Smith kreeg op 7 september 1968 door prof. Bar nard een nieuw hart ingeplant. (Van onze redactie binnenland) DEN HAAG De medische facul teit van Rotterdam gaat bijna een kwartmiljard gulden meer kosten dan beraamd. In 1968 was een be drag van 436 miljoen gulden ge noemd. In 1969 bleken de kosten van deze zevende medische faculteit reeds 670 miljoen te bedragen. Tot deze conclusie komt de alge mene rekenkamer in haar jaarver slag over 1969. Deze tegenvaller is volgens de rekenkamer te wijten aan de haast, waarmee de stichting van deze faculteit gepaard is gegaan. Ver der zegt de rekenkamer dat het goed koper was geweest een nieuw zieken huis te bouwen en dat de plaats in het centrum van Rotterdam achteraf beschouwd allerminst gelukkig was. De besparingen die de rekenkamer zelf voor het rijk heeft weten te be reiken, bedragen ongeveer 35 mil joen gulden. Hierbij zijn de bespa ringen opgeteld die ook voor de ko mende vijf jaar werden gemaakt. UTRECHT (ANP) De Fe deratieve Spoorweg Vakvereni ging heeft de directie van de Nederlandse Spoorwegen schrif telijk verzocht, een onpartijdige Instantie een onderzoek te laten instellen bij NS om een eind te kunnen maken aan een even tuele autoritaire houding van het NS-personeel dat zittend werk verricht en aan de bureaucra tische instelling van het bedrijf. De FSV doet dit verzoek naar aanleiding van een lezing die de heer R. A. Roe van het bedrijfs- psychoiogisch instituut van de universiteit van Amsterdam vo rige week in Utrecht heeft ge houden over een onderzoek naar de autoritaire houding van po litiepersoneel en „zittend" NS- personeel. De FSV meent, dat een bu reaucratische instelling die door de bedrijfsleiding wordt geduld en een autoritaire houding van NS-functionarissen op het perso neel een bijzonder ongunstige uitwerking kunnen hebben en bovendien de image van het be drijf schade doen. (Van onze redactie binnenia AMSTERDAM Ruim 41.000 leerlingen van Amsterdamse lagere en kleuterscholen zijn gisteren niet naar school gegaan. De ouders willen op deze manier protesteren tegen „de alarmerende toestand bij het onder wijs". Een woordvoerdster van de ouders noemde de actie een „onverwacht en groot" succes. Slechts op 26 van de ruim 240 scholen in Amsterdam wer den de lessen normaal gevolgd. Gistermiddag voerden het actiecomité een oriënterend gesprek met fractie-voorzitters uit de gemeenteraad. Men had de indruk dat de politici zich zouden gaan inzetten voor de verbetering van het onderwijs. DüSSELDORF „Ze stonden naakt in de rij te wachten op hun beurt om in de gaskamers gedreven te worden. Wat zegt u, Herr Oberstadt- anwalt? Zeker, ook in de strenge winter van '42 - '43. Het vroor toen 30 graden Secondemlang is het doodstil in de volle zaal van het Schwurrgericht in Düsseldorf, als ex-kampoommandani Franz Stangl op de vierde procesdag bijzonderheden over 't vernietigings kamp Treblinka vertelt. Ze zijn, zo mogelijk, nog gruwe lijker dan die welke de afgelopen dagen reeds naar voren kwamen. Ter wijl de leden van de rechtbank na het vorige Treblinka-proces toch wel wat gewend soms zichtbaar moeite hebben om hun afkeer te verbergen en een vrouw snikkend de publieke tribune verlaat, vertelt Stang! zonder een teken van ontroe ring zijn gedetailleerde relaas. DEN HAAG De regering heeft definitief besloten over te gaan tot subsidiëring van de theologische op leidingen in ons land. Met ingang van het nieuwe studiejaar, september, zullen de 5 theologische hogescholen kunnen rekenen op een subsidie van in totaal 5,7 miljoen gulden, name lijk de Katholieke Theologische Ho gescholen van Amsterdam, Utrecht en Tilburg, de hogeschool voor theolo gie en pastoraat in Heerlen en de gereformeerde hogeschool van Kam pen. Hoe deze subsidie over de vijf ho gescholen verdeeld zal worden vormt nog onderwerp van overleg tussen regering en genoemde instituten. De subsidie wordt verleend, met dien verstande dat over de laatste vier maanden van dit jaar, die vallen in het boekjaar van de begroting van 1970, een subsidie zal worden ver leend van 1/3 van 5,7 miljoen gulden dat wil zeggen 1.9 miljoen gulden. (Van onze redactie binnenland) DEN HAAG De n.v. Goodrich heeft het kort geding dat ze had aangespannen tegen de nv rubber fabriek Vredestein in Den Haag ge wonnen. De president van de Haagse rechtbank beval Vredestein niet op enigerlei wijze mee te werken of toe te laten dat een stem wordt uitge bracht op aandelen Vredestein, die door middel van een emissie zijn uit gegeven aan Goodyear. Dit bevel vervalt wanneer niet bin nen acht dagen ook Goodyear door Goodrich wordt gedagvaard ter ver krijging van een voorlopige voorzie ning in het kort geding ten aanzien van de uitoefening van haar stem recht aan de door haar op 1 mei ver kregen aandelen Vredestein. Van de zijde van Goodrich is al meegedeeld dat een dezer dagen Goodyear gedagvaard zal worden. Goodrich zou ook nog verdere stap pen in overweging hebben. Het eerst verloor rechtbankpresi dent Heinz Meven op een ogenblik zijn zelfbeheersing. „Maar dit is toch verschrikkelijk", riep hij vol afschuw uit. „Ja ja", bromt Stangl binnens monds. Ook is ooit verzuimd de komst van een trein vol mensen aan te kon digen. Dat leverde nogal problemen op in het kamp. Het personeel moest veertien uren aan een stuk overwer ken. Iwan en Nikolaus, de twee Oekraïnse machinisten die de dieselmotoren be dienden, draaiden die topdag 18.000 mensen door de met uitlaatgassen vol gepompte gaskamers. Zoveel gruwelijke bijzonderheden passeerden deze vrijdag de revue, dat het verhoor vain Frau Stangl een week moet worden uitgesteld. Stangl zegt zelf over zijn assistent Karl Franz, die zijn sintbeirnardhond had afgericht op het afbijten van ge slachtsdelen van gevangenen. Franz droeg de bijnaam „Frankenstein". Hij vertelt ook over het uit een synago ge afkomstige gordijn dat de toegang naar het gebouw met gaskamers af stoot. Het Duitse onderschrift luidde: „Hier is de poort naar de gerechtig held". (Van een onzer verslaggevers) BUSSUM In de tv-actualiteiten- rubriek van de NCRV Hier en Nu wordt maandagavond aandacht be steed aan doodsoorzaak nummer één, het hartinfarct. Over deze problema tiek zullen de Nederlandse Hartstich ting en de Nederlandse vereniging van lijders aan hart- en vaatziekten met elkaar en met dr. J. de Jong, coördinator voor medische aangele genheden van de ministeries van Volksgezondheid en Onderwijs in de bat gaan. Voor de Hartstichting wordt het woord gevoerd door de voorzitter dr, J. Nieuwenhuizen. Namens de pa tiëntenvereniging door de heer H. FievetW, voorzitter. De uitzending begint om kwart voor negen op Ne derland I. DEN HAAG (ANP) De klachten van in ons land terugkerende missio narissen en oud-missionarissen over de toepassing van de algemene bij standswet zijn over het algemeen niet gegrond. Dit schrijft de staatssecre taris van Cultuur, Recreatie en Maat schappelijk Werk, mr. H. J. van de Poele in antwoord op de schriftelijke vragen van de Tweede-Kamerleden mej. Kok en mr. Boot (beiden KVP). Voor zover het religieuzen betreft gaat de bewindsman ervan uit, dat de verhouding tussen dezen en hun of naar religieuze gemeenschap met zich meebrengt dat zij voor de voor ziening in het bestaan in de eers.te plaats zijnaangewezen op de orde of congregatie waartoe zij behoren. De staatssecretaris is echter bereid zijn overwegingen en het daaraan mede ten grondslag liggende advies van kerkrechtelijke deskundigen te bespreken met de daarvoor in aan merking komende organen. UTRECHT (ANP) Bij een on derzoek naar de kwaliteiten die essentieel zijn voor een loopbaan bij een grote industriële groep van maat schappijen is gebleken dat de be oordelaars onbewust aan één eigen schap van de onderzochte personen een groot belang hebben toegekend. Deze eigenschap, die wordt aangeduid met de „helikopterkwaliteit", heeft betrekking op het vermogen afstand te nemen van de onmiddellijke taak en de problemen van een hoger standpunt te kunnen bezien, zodat het onderlinge verband en de relaties tot de aangrenzende werkgebieden dui delijk worden. Op dit onderzoek, dat in vier jaar is verricht onder 390 stafleden van de Shell in Londen, Den Haag en in een zogenaamde werkmaatschappij, promoveerde gisteren aan de rijks universiteit in Utrecht de heer H. Muller (56) uit Aerdenhout tot doc tor in de sociale wetenschappen. Dit kenmerk bleek, aldus de heer Muller, bij de onderzochte personen in hoge mate job-onspecifiek te zijn, dat wil zeggen dat voor elke functie niveau blijkbaar geldt dat die mensen uitblinken die naast bekwaamheid op het eigen werkterrein in staat zijn het terrein te overzien in het geheel van de relaties met andere werkterreinen. De mate waarin iemand over de heli- kopterkwaliteit beschikt, wordt be palend voor zijn uiteindelijk functie niveau en dus voor zijn carrière. Daarnaast is tijdens het onderzoek gevonden dat het anticipatie vermogen een belangrijke kenmerk is voor hen die het ver brengen. Dit vermogen stelt de persoon in staat op grond van de gegevens van het mo ment aan te voelen hoe het over enige tijd zal. Helikopterkwaliteit en anticipatie vermogen zijn volgens dr. Muller kenmerken die in eikaars verlengde liggen. Uit de statistische berekeningen bleek ook dat de helikopterkwaliteit nauw verbonden is met de verbeel dingskracht, het vermogen tot analy seren en de zin voor realiteit. Deze kwaliteiten heeft men volgens dr. Muller in evenwicht met elkaar no dig. Het is ons weer eens onverbloemd gezegd: wij zijn het meest huiselijke volk van de hele EEG. Gisteren stond het in deze, uw eigen krant. Er is geen land waar zoveel meubelen en vloerbedekking, radio, tv, muziekin strumenten, boeken, kranten enz. enz. gekocht worden als het onze. En wij maar fijn met al die spullen om ons heen binnen zitten. Voor hetzelfde geld kun je zeggen dat wij het meest koopzieke volk zijn. Maar misschien moeten wij onze earste plaats in dezen straks wel af staan aan de Britten, wier „home" nog altijd hun „castte" heet te zijn. En voordat je dat vol hebt staan! In de krant van gisteren las ik ook dat 3 juni de dag van de vrouw zou zijn: gemeenteraadsverkiezingen. Ty pisch voorbeeld van een halve waar heid, want de andere helft viert dan toch nog altijd de dag van de man. Brandt: van Kassei naar de Muur gestuurd worden. Nu eens iets anders. Dom Helder Camara (sommigen zeggen Caméra, maar Bussum spreekt van Camara) zoudt u als trouwe lezers van deze rubriek moeten kennen. Deze bis schop van het Braziliaanse Recife neemt het evangelie bloedserieus en gaat gewoon uit van o.a. het feit dat héél veel mensen doodarm zijn en enkele mensen (waaronder u en ik) héél erg rijk. En het verschil tussen veel geëngageerden (christenen of niet) hier en hem is dat hij van woorden daden maakt. Zo ongeveer zit het. Het klinkt wel niet erg genuan ceerd, maar prof. Janssen uit Tilburg heeft deze week nog gezegd dat er één erg vies woord is tegenwoordig in kringen van veel studenten en an dere progressieven, en dat is liet woord „genuanceerd". Maar goed, een Belgische krant schreef gisteren over de rede van Helder Camara in Leuven, waar hem een eredoctoraat is verleend: een verHelder-end betoog voor studenti koze Camara-den. Als doordraver van de week zou is ditmaal met algemene stemmen „De Bilt" willen kiezen. Het toppunt be reikte dit meteorologisch instituut deze week mijns inziens met het uit spreken van de verwachting dat er dit weekeinde met eventuele nacht vorst gerekend zou moeten worden! Of het ervan komt merkt u vanzelf wel. Ik waarschuw Schut voor de laat ste maal. Met dit dreigement op de lippen wil ik echter niet eindigen, want we zijn er om love te maken, not war, nietwaar? Daarom een prettig week einde, dat waarschijnlijk een wat huiselijk karakter zal dragen gezien de De Biltse verwachtingen, maar ■ieshalve niet getreurd. Weest blijde! MERIJN (ADVERTENTIE)

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 5