een assistent ARBEIDERS BEURS PUT MOED UIT HERSTEL WALL STREET Bouwbedrijf sluit: 70 ontslagen i$ AANBESTEDING G.A.M.Vermeulen de nationale raad voor maatschappelijk welzijn Actie „Mosselbanken" een succes Terneuzen Ter zake Geen Verolme- werf in Z.-Afrika Z.B.C. won twee bekers Zaamslag Scheldebad open GEVONDEN VOORWERPEN Kaarten tijdens pinksterdagen Verzoek tot nieuwe geldschietbank Schoolreizen en schoolkampen De Wiekslag" Tankwagen achter op Duitse auto Autobestuurster verloor macht over stuur dag en nacht BENZINE tanken aan GARAGE VISSER denken Grondboor- en Bronbemalingsbedrijf BEN DAMES N.V. N.V. Basto Beton- en Kunststeenfabriek Het verbeteren van de Bonzijweg, de Oostelijke Nieuwendijk en de weg onderlangs de Breedsendijk, in de gemeenten Kapelie en Reimers- waal, met bijbehorende werken. DAMES geen spreekuur WERKSTER MEISJE Snackbar „Panaché" Het goede boek voor long en vindt U in Boekhandel Van de Sande DRIE STAFASSISTENTES BOEKHOUDKUNDIGE KRACHT SOLLICITATIES Woensdag 20 mei 1970 DÉ VRIJE ZEEUW (Van onze correspondent) TERNEUZEN Het comité Actie Mosselbanken, dat j.l. maandag is begonnen met het inzamelen van handtekeningen om protest aan te tekenen tegen de inpoldering van de ten westen van Terneuzen in de Westerschelde gelegen mosselbanken belooft een succes te worden. Thans zijn reeds ruim 1500 hand tekeningen binnen, en men ver wacht dat dit getal tot a.s. dinsdag zal stijgen tot tenminste 3000. Het ligt in de bedoeling deze handteke ningen dinsdagnamiddag om half drie bij de griffie van het provinci aal bestuur te deponeren. Van de zijde van het actiecomité werd nog medegedeeld dat middels deze actie bijzonder veel goede contacten zijn tot stand gekomen, waardoor het in de naaste toekomst mogelijk zal zijn verder te werkne. Ten westen van de omstreden mos selbanken is men druk bezig de Scheldedijk op Deltahoogte te bren gen. Hier wordt een duiker in de dijk geconstrueerd. Geen voorrang verleend Zater dagnamiddag, om vijf uur verleende de bestuurder van een personenauto, R.J.O. uit Biervliet, toen hij van de Schuttershofweg naar de Axelsedam reed, geen voorrang aan de brom fietsbestuurder J.V.W. uit Axel. Bei de voertuigen liepen schade op. Knipperlichten werken weer Sedert j.l. zaterdagmorgen half ne gen zijn de rechterrijstroken van de Oudelandseweg nabij Driewegen weer open en de aldaar geplaatste knipperlichten weer in werking ge steld. Belg verleende geen voorrang De uit Lokeren (B) afkomstige be stuurder van een personenauto, A.A.S. verleende j.l. zaterdagmorgen om half twaalf geen voorrang aan de voor hem op de voorrangsweg rijdende A. de J. uit Terneuzen. Deze moest daarom naar links uit wijken en botste tegen een voorge sorteerde stilstaande auto van T.M.G.K. Uit Sas van Gent. De bei de auto's werden aanzienlijk bescha digd. De Belgische auto kreeg geen schade. Bromfietser reed door Zater dagmiddag om drie uur reed in de Noordstraat een bromfietser tegen een geparkeerde auto van J.K. uit Philippine en veroorzaakte daardoor schade. De politie zoekt de brom fietser die is doorgereden. Geen voorrang verleend Zon dagnamiddag om kwart over drie verleende de automobilist A.V. d. V. uit Hoofdplaat op het kruispunt Bin- nenhoofd middensluis en verbin dingsweg tussen middensluis en westsluis, geen voorrang aan de au tobestuurder -W.J.M.B. uit Hulst. Ten gevolge hiervan werden beide auto's flnk beschadigd. Auto slipte De bestuurster van een personenauto, M.M. van N. uit Rotterdam reed j.l. zaterdagmiddag om 12 uur vanaf de Grenulaan naar de Nieuwstraat. Toen zij plotseling moest remmen slipte haar auto en botste tegen de tegemoet komende auto van P.H. uit Sluiskil en van J.S.W. uit Terneuzen. De drie auto's liepen zware schade op. Ouderfonds De ouders van leerlingen van de lagere school ..De Wiekslag" hebben f 231 45 ter be schikking gesteld aan het ouder fonds waaruit diverse uitgaven ten behoeve van hun kinderen worden bekostigd. Keis vrouwenvereniging De vrouwenvereniging „Martha" te Ter neuzen maakt op woensdag 3 juni een reis naar Zuid-Limburg. De heenreis gaat via België. In Zuid- Limburg worden o.m. de militaire begraafplaats Margraten bezocht en Valkenburg. Aanmeldingen bij mevr Kusee, Axelsestraat 20 te Zaamslag. AMSTERDAM (ANP) Beursplein 5 heeft kennelijk wat moed geput uit het herstel in Wall Street waar het Dow Jones-gemiddelde voor indus- triewaarden weer boven de 700 is gekomen. Afgewacht moet worden, hoe New York zich de komende dagen zal houden. Beursanalisten verwachten eerder enige consolidatie. Onder beperkte handel begon Unilever gistermor gen twee gulden hoger dan vrijdag op 87.30. Ook Kon. Olie was vast, aan het begin van de handel werd het olie-aandeel 1,50 duurder tot 119.20. AKZO lag er ook wat vriendelijker bij op 85 of oirca 1 gulden beter. Philips stelde wat teleur en doorbrak zelfs de 600-barrière op 59.60 of 60 cent lager en ook Hoogovens kwam 60 cent lager af op 100.10. Midden beurs was de koers hier gedaald tot 99.60, maar Kon. Olie noteerde toen 119.50. Het terugnemen van de emissie door Algemene Bank Nederland werkte verder door. Bij opening werd ABN 3,20 duurder op 240. Nat.-Nèderlanden verloor 1,70 op 100.10. Scheepvaartfondsen deden in het algemeen een stapje terug. Sterk gevraagd op overname geruchten was opnièuw Philips Tabak. De prijs steeg 12 punten tot 100. In de koersen van Unilever en Kon. Olie is tniet veel verandering meer gekomen. AKZO steeg tot 85.40, Hoogovens sloot op 99.90 en Philips op ca. 60. MATSUSHITA ELECTRIC Industri al Company Ltd, Victor Company of Japan Ltd en n.l. Fbilips' Phono- grapische Industrie hebben bekend gemaakt, dat zij te zamen in Japan een nieuwe maatschappij op het ge bied van geluidsdragers „Nippon Phonogram Ltd" hebben opgericht. COMMISSARISSEN en directie van Bergoss n.v. hebben besloten, het beschikbare winstsaldo over 1969 toe te voegen aan de reserve en eerst de winstcapaciteit van de onderneming te herstellen, alvorens weer tot dividenduitkering over te gaan. DE SCHEEPSHYPOTHEEK Neder land n.v. is bereid tot de aankoop in contanten van de aandelen der n.v. Veenkoloniale Bank voor hypotheek en scheepsverband te Sappemeer cum dividend 1969, en van de op- richtersbewijzen van deze bank. DE NKF-GROEP n.v. heeft in het eerste kwartaal vam dit jaar een om zetstijging vam ongeveer twintig pro cent geboekt. Ook de netto-winst steeg met rond twintig procent. DEZER DAGEN zijn te Dublin de akten van bekrachtiging uitgewisseld van een overeenkomst tussen Neder land en Ierland tot het vermijden van dubbele belasting. De overeenkomst vindt toepassing met terugwerkende kracht, en wel tot 1 januari 1965 voor Nederland en tot 6 april 1965 voor Ierland. DE 26 WESTEUROPESE spoorweg maatschappijen die bij de Internatio nale Spoorweg Unie zijn aangesloten (waaronder N.S.), vervoerden in 1968 in totaal 7.216 miljoen reizigers. COEVORDEN (ANP) Het ruim 70 personeelsleden tellende bouwbe drijf Wemmenhove in Coevorden heeft surséance van betaling aange vraagd. Het personeel heeft eind vorige week ontslag gekregen. De lonen over vorige week zijn geheel uitbe taald, terwijl voor de uitbetaling van vakantiebonnen ook regelingen zijn getroffen. De vakbonden zijn van de sluiting niet op de hoogte gesteld. ROTTERDAM (ANP) Het Ver- olme-concern heeft gisteren meege deeld, dat er geen plannen meer be staan voor scheepsbouw- en repara tie-activiteiten door het concern in Zuid-Afrika. De mededeling volgt op een bericht in de Johannesburgse Sunday Ex press, waarin wordt gezegd dat het Verolme-concern aan de Saldamha- baai een terrein voor het bouwen van een scheepswerf heeft gekocht. De directie van Verolme verklaar de dat dit bericht onjuist is. Konstanz 422 +1; Rheinfelden 373 7; Straatsburg 450 8; Plittersdorf 627 onveranderd; Maxau 726 7; Plochimgen 197 12; Mannheim 649 13; Steinbach 228 18; Madnz 555 —17; Bingen 443 —19; Kaub 548 —28; Trier 549 26; Koblenz 564 35; Keulen 611 35; Ruhrort 824 42; Lobith 1449 36; Nijmegen 1210 —26; Arnhem 1166 26; Eefde IJssel 720 2; Deventer 590 +6; Mansin 5478 20; Borgharen 4085 41; Belfeld 1282 31; Grave beneden de sluis 563 —21. De Zaamslafgse biljartvereniging Z.B.C. heeft in het afgelopen week einde aan haar prijzenkast een tweetal bekers toegevoegd. Door ook de wedstrijd tegen W.B C. (Walsoor den) in café Scheldegalm te winnen, werd de totale-score 20—0 in het voordeel van Z.B.C. Ook de uitwedstrijd tegen het Ax- selse P.O.P., gespeeld in het café van de heer R. Dieleman resulteerde in. een overwinning voor de Zaam- slagse biljarters. Parkeerterrein aan zwembad ge reed. Door het wegenbouwbedrijf Offrirga n.v. is een dezer dagen de laaisle hand gelegd aan de realise ting ran het parkeerterrein aan de Sport1 aan te Zaams'ag, waar aan grote behoefte bestma. daar aan te- ze laan het zwembad en het gym- nast.iek'okaal gelegen zijn. Boven dien is dit terrem zc aangelegd, dat bet in de winterma inden wa ter gezet kan warden en uenst ks-n doen als ijsbaan voor de jeugd; in de ztmer kan het dieren als rol- acnaatsbaan. De oppervlakte be draagt ongeveer 800 m2. Het openlucht Scheldebad te Ter neuzen werd zaterdagmorgen weer opengesteld. Gedurento de pinkster dagen kwamen ir ongeveer 20p0 bi zoekers meest jeugdig gezien de nog lage temperatuur van het water. De Hoofdinspecteur-Korpschef van Gemeentepolitie te Terneuzen maakt bekend, dat de volgende gevonden voorwerpen bij de daarachter staan de adressen zijn te verkrijigen. Portefeuille met inhoud, Fassaert, Noordstraat 56, Terneuzen; paraplu en gouden broche, van der Linden, Axelsestraat 18, Terneuzen; heren- portemonnee met inih., J. W. Nieuwe- lin-k, Scheldekade 7, Terneuzen; he- renpolshorloige, Verlinden, Margriet- straat 22, Terneuzen; 2 washandjes, mevr. Kejjzer, Julianastraat, Ter neuzen; paar heren handschoenen, C. Kaijser, D. Visserstraat 53, Terneu zen; 2 zakdoeken. H. de Bree, Lange Kerkstraat 70. Terneuzen; paraplu, mevr. Balk, Cederstraat 6, Terneu zen; rode lange meisjesbroek, C. Draibbe, Wijkhuispolder G.12, Hoek; oranje leren bal. Herrebout, J. van Lennepstraat 23, Terneuzen; geel kleurige regenbroek. Bareman, Hoek van de Dijk 3, Zaamslag; bankbiljet, De Ruiter, Hoofdstraat 25, Othene; stopwatch plus halsband, J. Jonker, Jan Steenstraat 3, Terneuzen; bruine leren bal, mevr. Abbink, Eddsonstraat 11, Terneuzen; portemonnee met schoolabonnement t.n.v. W. Vermeu len, mevr. Reijers, Lindenl. 7, Ter neuzen; rol groen kamerbreed on dertapijt, Eggermont, v. d. Peijlstr. 8, Terneuzen; blauwe kindersjaal, v. d. Hooft, Schoolweg 1, Terneuzen; brui ne hond (teckel), L. de Breuwini, Beethovenhof 48, Terneuzen; bloed koralen kettinkje met gouden slot, A. P. v. d. Vugt, Scheldekade 21, Terneuzen; pijp Le Due, W. Aar- noudse, Esdoornlaan 43, Terneuzen; 2 sleutels aan kettinkje met plaatje „Sparta", E. Meertens, Tholensstr. 72, Terneuzen; wit-zwarte plastic voetbal, A. Hamelimk, Era&musstraat 47, Terneuzen; blauw kinderfietsje, Herrebout, Wilgenplamtsoen, Ter neuzen; ring met 4 sleutels, Wegman, kleuterschool „Paddestoel", Terneu zen; opblaasbare roeiboot met spaan en reddingvest, Van Oost, Zeevaart- sluis, Terneuzen, tel. 7955 (keet); 2 kindertruitjes in zak van de Hema, Modehuis „Jenny", Noordstraat 22, Terneuzen; rood driewielfietsje, v. d. Sneppen, Starimgstraat 10, Terneu zen; portemonnee met inh., H. Vaal, Lange Kerkstraat 39, Terneuzen; spade, G. Gezellestraat 8, Terneuzen; plastic dolkmes, J. Manhave, Nieuw straat 30, Terneuzen; step met twee plakkers, J. de Regt, Kastanjelaan 11 Terneuzen; gouden kinderarmbandje „Erica", mevr. Fleurbay, H. Heijer- mamsstraat 103, Terneuzen; gouden kinideroorbel met rood steentje, K. v. Swaal, Beatrixstraat 27, Terneuzen; rood kinderfietsje, Vermast, Ooste lijk Bolwerk, Terneuzen; veelkleurige wollen sjaal, Miele, Pijnboomstraat 92, Terneuzen; halsklokje (Indus), v. Lieshout, Fr. Lisztstraat 3, Terneu zen, tel. 4318; muntbiljet, J. v. Doorn, Fr. Lisztstraat 39, Terneuzen; gele regenbroek, v. d. Velde, Kazemestr. 2, Terneuzen; kinderpistool, J. de Koeijer, Oostkant 5, Terneuzen; dou blé schakelarmband, C. Epskamp, Kastanjelaae 9, Terneuzen, tel. 3311; sleutel, verm, van kastje, W. Wisse, M. Eijkestraat 11, Terneuzen; bril m. donker montuur, J, Pijnen, Donze Vissorstraat 10, Terneuzen; vergulde broche „A". C. Plaitteeuw, Bemhard- straat 9, Terneuzen; klipportemonnee met inh., H. Faas, Esdoornlaan 17, Terneuzen; zwart gelakt kinder- sehoentje, H. J, Nouwens, Julianastr. 29, Terneuzen j'kinderportemonneetje met inh., De Blaay, Popelierenstr. 7, Terneuzen; 2 Simca sleutels, Den Engelsman, Diepenbrockstraat 295, Terneuzen; zwarte portemonnee met iinh., Albert Heijn, BeUamystraat, Terneuzen; herenpolshorloge m. zil verkleurige band (Pontiac), J. Swe- mer, Tholensstraat 105, Terneuzen; herenportemonnee met inh., J. v. d. Heuvel, J. v. Lennepstraat 27, Ter neuzen; beige windjack (Sturka) v. Dixhoorn, Begoniastraat 13, Terneu zen; bruine heren portemonnee met inh., de Feijter, M. Eijkestraat 3, Terneuzen; zwarte poedel, dieren asiel, le de Feijterstraat, Terneuzen; rood kjnderportemonneetje met inh., C. Dieleman, Esdoornlaan 3, Terneu zen; bruin leren jack, J. Hofman, Azaleastraat 46, Terneuzen; gouden trouwring „Piet 25-10-61", Moes, Tramstraat 47, Terneuzen; kinder - porismomnee met inh., J. Bakker, Narcisstraat 51, Terneuzen; gele par kiet, Mielen, Pijnboomstraat 92, Ter neuzen; witte step, Luijmers, Bach- laan 182, Terneuzen; gouden trouw ring „Jenny-Sjake 16-4-1966", Dob belaar, Cederstraat 10, Terneuzen. Aam het bureau van Politie, Rose- gracht 15, bevinden zich de volgende gevonden voorwerpen Dameshandschoen, bril, bruine kin derhandschoen, rode portemonnee m. inh., sleutel, oranje-bruin kinder handtasje, snoer kralen, mes, bril in brillendoos, zwarte herenportemon nee zonder inh., ringband, jongens jasje, ring met 2 autosleutels (Aus tin), verzekeringsplaatje bromfiets, HJN-516, potje drum shag, strip cop- cules, sleutel, sleutelbos met plaatje „De Ruijter", rode tas inh. badmuts, broodtrommel, etui met foto, geblokt kinderbroekje, blauwe damesporte monnee, zwarte dameslakschoen, bril met bruin gevlamd oud montuur zwarte fietstas inh. paars-bruine schoenen, lipssleutel, leesbril, lips- sleutel, epalet, bunzingklem, naam plaatje Belgisch militair, huissleutel, portemonnee met foto's, etui met 2 sleutels, sleutel, sleutel verzekerings plaatje MPH 305, sleutel, huissleutel. Gevonden voorwerpen te Biervliet, rood kinderschoentje, v. d. Berg, Ou depoort 1, Biervliet; 2 sleutels aan ring en 3 andere sleutels, W. Duijs- serink, Schoollaan 9, Biervliet. Gevonden voorwerpen te Zaamslag regenbroek en handschoenen, Veer- straat 5, Zaamslag; muntbiljet, Axel sestraat 108, Zaamslag; carcase, Heer Janstraat 3, Zaamslag. Aan het rayonbureau te Zaamslag Adriaan Walxavenstraat 14, bevinden zich de volgende voorwerpen: autosleuteltje met hanger, heren- polshorloge, wollen want, paar voet balschoenen, wollen want. De in het afgelopen weekeinde gespeelde vijfde ronde in de Zaam- slatgse kaartcompetitie van de DVV in café de Vlasbloem werd gewon nen door de heer Jac. van Doorn, die 57 punten vergaarde (maximaal te behalen 60 punten). De verdere uitslag was 2 H. v.d. Voorde. 49 punten, 3 J. de Koeyer, 45 ptn. 4 P. Bakker (Ane'1 43 pnt. 5 P. Missu, 42 ptn. 6 C.A. de Zeeuw 41 p'.n J. van Door;., 3P pin. 8 Toh. de Feyter, 37 pnt. 9 A.C. de Zeeuw, 29 ptn. Vrijdag 22 mei a.s. volgt een inhaalprogramma. De competitie zal in de maanden juni, juli en augustus worden "stop gezet. WEESP (ANP) DE BEDRIJVIG- heid bij de werkmaatschappijen van de eerste Nederlandse schuimrubber- fabriek Rübatex was in 1969 groter dan in 1968. De winst bedroeg f. 165.000 tegen f. 146.000 in 1968. Voorgesteld wordt een dividend van 18 pet (v.j. 16 pet). De Nillmij Financiering N.V. te 's-Gravenhage heeft b. en w. van Terneuzen verzocht het assurantie kantoor Westerterp en Hemelaar, Westkolkstraat 50 te Terneuzen, toe te laten als particuliere geldschiet bank. TERNEUZEN De openbare la tere school „De Wiekslag" te Ter neuzen heeft voor dit jaar weer een aantal schoolreizen en schoolkampen georganiseerd. De klassen 1 en 2 maken een eendaagse reis naar Wal cheren op donderdag 4 juni. De klassen 3 en 4 hebben er inmiddels hun tweedaagse reis met school kamp te Veere opzitten. De klassen 5 en 6 maken van 2 tot en met 5 juni resp. an 5 tot en met 8 juni een vierdaagse reis met verblijf in een tentenkamp (langs de Ourthe) in de Ardennen. (Van een onzer verslaggevers) Een tankwagen, bestuurd door J.H. v.d. W. uit Middelburg reed vanaf de afrit nieuwe brug in de richting Hoek. Voor hem, nabij het naar de Wulpenbek afbuigend kruis punt reed de Duitser H.P.H. uit Nettershem, die moest afremmen wegens voor hem links gesorteerd staande auto's. De tankwagen botste aan de achterzijde tegen de Duitse personenauto, waardoor deze flinke schade opliep. De bestuurster van een personen auto, P. W. uit Terneuzen, reed maandagvoormiddag om tien uur in file op de rijksweg Terneuzen - Sas van Gent. Toen zij wilde inhalen verloor zij de macht over het stuur en ramde een aan de linkerrijbaan staande ANWB-richtingaanwijzer. De auto werd aan de voorzijde flink beschadigd en kwam in de berm tot stilstand. WAAR? vinden wij een gezellig, inwonend, echtpaar, lief voor kinderen, dat gezamenlijk onze huishouding m tuin kan verzorgen Alle moderne apparatuur aan wezig. HIER in het Gooi, bieden wij u een prettige werkkring in een fijn huis in Laren. Vindt u zichzelf geschikt, houdt u van kinderen, huishouden en buiten wonen? Schrijft u ons dan Brieven onder nummer 5993 bureau van dit blad. PARKEERTERREINEN GEVRAAGD VOOOR SPOEDIGE INDIENSTTREDING in onze administratie van 16 t/m 18 jaar. In het bezit van Mulo of Mavo- diploma en type-diploma. Studerend voor Praktijkdiploma Boekhouden. Wij bieden een goede beloning en prettige werkkring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: REEPTIEND 15, TEL. 33756 of 46958. BREDA HAVENDIJK 5 te OUDENBOSCH VRAAGT voor spoedige indiensttreding voor de produktie-afdelingen WIJ BIEDEN U Hoog loon en prestatiepremie Goede sociale voorzieningen Gratis werkkleding Eindjaarsuitkering Eigen vervoer naar diverse plaat sen in de omgeving. Sollicitaties aan bovenstaand adres. Telefoon 01652 - 2624. Het dagelijks bestuur van het waterschap „De brede watering van Zuid-Beveland", zal op dinsdag 9 juni 1970. des namiddags om 2.30 uur in „De Prins van Oranje", Nieuwstraat 14 te Goes, in het openibaar aan besteden: Bestek en voorwaarden met tekeningen zijn vanaf maandag 25 mei 1970 te verkrijgen ter griffie van het waterschap, Grote Markt 3 te Goes tegen betaling van 30.franko toezending volgt na ontvangst van dit bedrag per postwissel. Inlichtingen en aanwijzing volgens bestek. De eventuele nota van inlichtingen ligt vanaf donder dag 4 juni 1970 ter inzage ten kantore Grote Markt 3 te Goes. (gehuwd of ongehuwd) HOGE BIJVERDIENSTEN 1'50,- en meer per week. Zelfstandig en leuk werk, voor overdag of 's avonds. (U maakt zelf Uw afspraken). Bel. 02998-217 Pussycat Nederland TANDARTS woensdagmiddag 20 mei GEVRAAGD van 09.00 - 11.30 uur (event, gehuwd) voor bediening van 12.00 - 18.00 uur Hoog loon. Nieuwstraat 46 Terneuzen O ud stadhouderslaan 146, 's-Gravenhage (overlegorgaan van particuliere welzijnsorganisaties, adviseur en gesprekspartner van verschillende mini steries, service-instituut op o.m. het gebied van or ganisatie, automatiseringvoorlichting, documentatie, literatuurvoorziening zoekt voor aanvulling en uitbreiding van zijn veertig man sterk medewerkers-team Deze medewerksters zullen als assistente van de staffunctionarissen onder meer vergaderingen voorbereiden en notuleren correspondentie behandelen (één van hen zal voor de afdeling internationale be trekkingen de moderne talen redelijk moeten beheer sen) agenderen en contacten onderhouden met velerlei per sonen en instellingen. De voorkeur gaat uit naar iemand die middelbaar onderwijs heeft genoten kan stenograferen en typen feeling heeft voor en liefst ook ervaring in notuleren van vergaderingen. Zij of hij krijgt, geassisteerd door een medewerkster, de zorg voor de gehele administratie en de verdere uitbouw er van opstellen van begrotingjaarrekening, kwartaal- en liquiditeitsoverzichten kostenbewaking salarisadministratie met steun van de computer). De raad zoekt iemand met tenminste Mulo/MAVO of daarmee gelijkwaardige opleiding diploma MBA belangstelling voor automatisering voldoende ervaring om zelfstandig te werken. SALARIS. De gevraagde stafassistentes zowel als de boekhoudkundige kracht wordt een salaris geboden overeenkomstig de rijksrege ling, dat afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring ligt tus sen f 812,en 1.202,per maand. Bovendien ontvangt men een belangrijke compensatie van de AOW/AWW-premie en een tegemoetkoming in de premielasten van de sociale verzekering. VOORTS: 16 tot 20 dagen vakantie 6% vakantietoeslag 5 daagse werkweek aantrekkelijke spaarregeling/pensioenvoorziening Met reeds gemaakte vakantie-afspraken kan rekening worden gehouden. richten aan de afdeling personeelszaken van nationale raad, stadhouderslaan 146, Den Haag. Tel. 070 - 51 21 41 118. de

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 4