C.H.V. mVEGHEL - electridens - monteurs - magazijnpersoneel Want nu zitten er zelfs 15 in: J. DIRKSE DINSDAG 19 MEI 1970 Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid Jodenbreestraat 8-U Wibautstraat 82, Amsterdam De Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid te Amsterdam, die haar werkzaamheden verricht op het gebied van de sociale verzekerings wetten en voorzieningen, heeft plaats voor een aantal medewerkers. Op ons hoofdkantoor te Amsterdam kunnen, na een interne opleiding van circa 1 jaar, geschikte kandidaten worden aangesteld in de bureaufunktie van beoordelaar Deze funktie houdt o.m. in het op grond van de wet en binnengekomen rapporten vaststellen van het recht op en de hoogte van uitkering bij arbeidsongeschiktheid en werkloosheid. Om deze werkzaamheden op een juiste wijze te kunnen verrichten ie tenminste een opleiding op Muloniveau noodzakelijk. De leeftijdsgrens stellen wij tussen 20 en 30 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, met een uitloop tot 1150,bruto per maand. Verder bieden wij u: reis- en verblijfkostenvergoeding vergoeding van studiekosten spaarregeling. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan onze afdeling Personeelszaken, Postbus 637, Amsterdam. Coop. Handelsvereniging van de N.C.B. g.a.. vraagt voor haar depot HAZELDONK voor de land- en tuinbouwmechanisatie voor diverse afdelingen. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties aan bedrijfslei der C.H.V. Hazeldonk, Zuiddijk 1 te Langeweg bij Ze venbergen, tel. 01680 - 4057 of 3870 na 18.30 uur 01600-47877. De Officier van Justitie bij de Arrondissementsrecht bank te Breda brengt ter kennis van belanghebben den, dan in de onteige ningsprocedures van: Drs. Antoon Lodewijk Heidens, in zijn hoedanig heid van Burgemeester, Hoofd van het gemeente bestuur der gemeente Hal steren, tegen: 1. H. van Opstal, wonende te Bergen op Zoom, Burg. Vergroezenstraat 1. 2. A. L. Luyks, wonende te Halsteren, Tholenseweg 4. 3. M. J. A. P. Uijtdcwilli- gen, wonende te Halste ren, Noorderkreekweg 2. 4. J. M. C. Uijtdewiiligen, wonende te Halsteren, ren, Noorderkreekweg 1. 5. C. 3. 3. Uijtdewilligen, wonende te Nieuw-Vos- semeer, Moorseweg 3 door de E. A. Heer Rech- ter-Commissaris is bepaald, dat het onderzoek der des kundigen zal plaats hebben op woensdag, 20 mei 1970 te 10.30 uur ter plaatse van het te onteigenen. Breda, mei 1970. De Officier van Justitie Mr. R. H. F. M. Grasso Woninginrichting Haagdijk 85 Breda 'Fel. 44200 na 6 nar 39078 Laat nuiuw gebruikte meu belen vernieuwen wij ge ven u vooraf prijs op. Hisweer ttfd voor North State* Üsp Ijjgpir ilOilill:: fc-rü ll®ïjpE ïpriliir 15 voor I.60

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 8