giTp gap LEERKRACHT 1 OPEL ADMIRAL 4L administratief medewerker direkteur van het opleidingsinstituut adjunct directeur/ directrice Het kan ons niet schelen waar u'm voor gebruikt. Wij zorgen dat ie d'r goed voor is. Ford is groot in bedrijfswagens door uitbreidingen met nieuwe fabrieken polymeerfabrieken breda nv HERCULES NV A. een leidster B. een assistent leidster A) Hoofd van de Afdeling B) Verpleegster/ Verpleger R.-K. MAVO Steenbergen Internaat voor Schippers- jeugd „Kon. Juliana" Autobedrijf Bluekens Huize De Blaauwe Hoeve Hulst ELEKTRICIENS Uitvoerder woningbouw Uitvoerder utiliteitsbouw Werkvoorbereider BBSS-- De Stichting Regionaal Opleidingsinstituut Verplegende en Verzorgende Beroepen Breda en Omstreken i.o. te Breda is ontstaan uit de samenwerking van een aantal verpleegtehuizen, een psychiatrisch ziekenhuis, een long-, astma-, en epilepsiecentrum met als doel de realisering van een gezamenlijke opleiding voor het diploma ziekenverzorging. Uitbreiding van het werkterrein is in studie. De verwachting is, dat et in 1971 ongeveer 250 leerlingen zullen zijn. De Commissie van voorbereiding wenst in contact te komen met gegadigden voor de functie van aan wie de dagelijkse leiding zal worden toevertrouwd. Hij voert deze opdracht uit in nauw overleg met de adjunct-directeur die als specifieke opleidingsdeskundige zal fungeren. Zijn programma van actie omvat in concreto de volgende belangrijke taken - opzet en verdere uitbouw van de organisatie; - het financieel beheer; - de verzorging van de interne communicatie en de contacten met overheid en andere instanties. De gedachten gaan uit naar een mannelijke of vrouwelijke candidaat van academisch niveau met leidinggevende ervaring in de sociale of pedagogische sector. Met belangstelling zien wij Uw sollicitatie tegemoet. U kunt deze, gaarne voorzien van pasfoto en onder letters G.O.B., tot een week na verschijnen van dit blad zenden aan Drs. A.A. van Gils van het GEMEENSCHAPPELIJK INSTITUUT VOOR TOEGEPASTE PSYCHOLOGIE Wilhelminapark 25 - Tilburg. De Stichting Regionaal Opleidingsinstituut Verplegende en Verzorgende Beroepen Breda en Omstreken i.o. te Breda is ontstaan uit de samenwerking van een aantal verpleegtehuizen, een psychiatrisch ziekenhuis, een long-, astma-, en epilepsiecentrum met als doel de realisering van een gezamenlijke opleiding voor het diploma ziekenverzorging. Uitbreiding van het werkterrein is in studie. De verwachting is, dat er in 1971 ongeveer 250 leerlingen zullen zijn. De Commissie van voorbereiding wenst in contact te komen met gegadigden voor de functie van De inrichting van de opleiding, zowel wat betreft de inhoud als de programmering zal voor deze medewerker of medewerkster de belangrijkste bijdrage moeten zijn aan de betekenis van het instituut. Een voortdurende oriëntatie op pedagogisch-didactisch terrein en de realisering van een constructieve samenwerking met de docenten voor theorie en praktijk vormen uiteraard een wezenlijk aspect in deze werkkring. Vanuit deze positie wordt de directie van het instituut gecompleteerd. Voor een succesvolle vervulling van deze functie kunnen de volgende voorwaarden dienen; - het bezit van de diploma's: - ziekenverpleging A B - stafopleiding - docentencursus - Hogeschool voor verplegenden; - ruime ervaring op pedagogisch-didactisch gebied. U kunt Uw sollicitatie, gaarne voorzien van pasfoto en onder letters G.A., tot een week na verschijnen van dit blad zenden aan Drs. A.A. van Gib van het GEMEENSCHAPPELIJK INSTITUUT VOOR TOEGEPASTE PSYCHOLOGIE Wilhelminapark 25 - Tilburg. vraagt met ingang van het nieuwe schooljaar een in het bezit van Hoofdakte en Akte Duits. Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan de voorzitter van het Schoolbestuur, Mr. S. van Daal, Kaaistraat 44, Steenbergen. Rozenstraat 2 Terneuzen Voor jongens- en meisjesgroepen in de school gaande leeftijd van 7-17 jaar vragen wij die in staat is de zorg voor een groep op zich te nemen. Leeftijd tenminste 23 jaar. leeftijd tenminste 19 jaar. prettige werkkring vakantie 6 weken per jaar; Telefonische inlichtingen 01150 - 3200. Sollicitaties aan bovenstaand adres. Van een van onze relaties kunnen wij u aanbieden: bouwjaar dec. 1969, km-stand 14.000 donker rood met vinyl dak. Poolseweg 130 Breda Telefoon 45329 Voor een van de afdelingen van het verpleegte huis voor chronisch zieken zoeken wij een Voor deze functie is vereist: diploma ziekenverpleging A en leiding kunnen geven. Het diploma B. of stafopleiding strekken tot aanbeveling evenals het reeds werkzaam zijn als hoofd van een afdeling. Salariëring volgens de landelijke regelingen. Sollicitaties binnen 10 dagen na heden te richten aan de Directie, Truffinoweg 2, Hulst, telefoon 01140—3458. En Ford kan 't weten. Als één van de grootste bedrijfswa gen producenten ter wereld. We hebben geleerd veelzijdige wagens te bouwen. Sterk. Be trouwbaar. Veel auto voor uw geld. En volkomen efficiënt in gebruik. Kortom we hebben ge leerd auto's te bouwen die hon derd procent zijn. Neem nou de Ford Tran sit. Met 18 verschillende deur combinaties zodat u overal makkelijk bij kunt. Het door loop ontwerp van de comfor tabele kabine naar de lange vlakke laadruimte. Een makke lijk bereikbare motor - voorin - waardoor de kabine veiliger en rustiger wordt. Een hele serie motoren van 50 Din pk tot 65 Din pk. U kunt dus precies de juiste krachtbron uitkiezen voor uw transport. Een draaïcirkel van net 11 meter maakt de Transit uiterst wendbaar ook in stadsverkeer en met parkeren. De Transit is eigenlijk een serie van 100 basis modellen, waar u uit kunt kie zen. Benzine. Diesel. Bestelwa gens. Busjes. Chassis met kabi ne. Lange en korte wielbasis. Laadvermogen van 600 kg tot 1700 kg. Alles bij elkaar een zeer veelzijdige bedrijfsmachine. Die bovendien onder alle omstan digheden z'n betrouwbaarheid iedere dag bewijst. De Transit is slechts een gedeelte van de uitgebreide serie Fords. Een se rie die begint met de Escort, 12M en 17M bestelwagen. Ver der de D-serie vrachtwagens, als Trekkers, Trucks en Kip pers. Tot 30 ton toe! Een overweldigende serie. Toch komen er - om aan alle wensen tegemoet te komen - nog voortdurend niéuwe model len bij. Alle 100%. Ford wijst de weg. hebben wij getegenteeid tot enige van Industrieterrein „De Krogten", Lijndonk 25, Poetbus 355 te Broéa. De onderneming maakt onder Nederlandse directie deel uit van het wereld omvattende concern FARBWERKE HOECHST A.G. met 98.500 personeels leden, èen omzet van ruim 9 miljard DM in 1969 en een arbeidsterrein, omvattende anorganische en organische chemicaliën: kunstmeststoffen, kleur stoffen, oplosmiddelen, bestrijdingsmiddelen, kunststoffen en pharmaceutische artikelen. In Breda worden grondstoffen (polystyreen) vervaardigd voor de plastic- verwerkende industrie, -welke produkten over de gehele wereld worden ver kocht onder de handelsnaam HOSTYREN. die in staat zijn reparaties en wijzigingen aan de elektrische installaties uit te voeren. Zij moeten bereid zijn een opleiding te volgen tot het verhelpen van storingen in de meet- en regelapparatuur. Voorts zullen zij te zijner tijd bereid moeten zijn de werkzaamheden te verrichten in vol- continudienst Voor huisvesting in Breda verlenen wij onze bemiddeling. Schriftelijke soöicrtaties onder vermelding van leeftijd, op leiding en ervaring aan de personeelsdienst. Telefonische inlichtingen 01600 - 259S5. Het Ingenieurs-Buieau voor Bouwnijverheid vraagt voor verschillende van haar werken De opleiding dient zo mogelijk op H.T.S.-niveaute liggen. Het IBB is een bedrijf waar omvangrijke werken worden uitgevoerd, soms met behulp van moderne (gecompli ceerde) technieken. Sollicitaties aan de afdeling Personeelszaken, HogeMors- weg 156, Leiden, telefoon 01710 - 24441. N.V. Ingenieursbureau voor Bouwnijverheid Hoqe Morsweg 156, Leiden Hercules NV is een chemische industrie. Het hoofdkantoor van Hercules NV, de Nederlandse vestiging van Hercules Incorporated, U.S.A., is in Den Haag gevestigd. Produktiebedrijven bevinden zich in Middelburg, waar DMT - grondstof voor polyestervezels en films - wordt geproduceerd, en in Zwijndrecht, waar de fabrikage van kunstharsen, cel/u/oseprodukten en papierchemica/iën plaatsvindt. Voor het kantoor van ons bedrijf te Middelburg zoeken wij een HERCULES die belast zal worden met de administratieve behandeling van expeditie-aangelegenheden. Onze gedachten gaan uit naar een jongeman van circa 25 jaar, die in het bezit is van het Praktiikdioloma Boekhouden. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te richten aan: Hercules NV, Postbus 81, Middelburg. Telefoon 01180-7551.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 14