„Ik had met Franken weinig moeite" SPRINTZEGE DE LOUW IN TERHEIJDEN Wagtmans winnaar van elfde etappe Derde overwinning Koeken in een week BVC-GOOD LUCK STREEKDERBY A. van Houte won stratenloop Hulst PONTIAC Toernooi van EBHV goed bezet FEL GEVECHT DEGRADATIE KANDIDATEN SPURTZEGE IN ROOSENDAAL DEELNAME ERG GROOT 42 de efteling Van Lennep was niet gelukkig VOETBALPROGRAMMA HEMELVAARTSDAG het gezondste moederdaggeschenk: een nieuwe fiets! Voetbal Handbal blije gezichten, fijne horloges van f 59,50 tot f 900,- P0NTIAG TIJD JUISTE TIJDl 't wordt Qid, dat u er óók een draagt r STANDEN UITSLAGEN UITSLAGEN DA'S PAS FIJN! WOENSDAG 6 MEI 1970 DE VRIJE ZEEUW (Van een onzer wielermedewerkers) TERHEIJDEN. Met alle kracht ging Wim de Louw op de pedalen staan en flitste over Piet Franken heen, die verslagen zijn hoofd liet hangen. Franken had alles geprobeerd om zijn medevluchters van zich af te schudden, maar Wim de Louw bleek bijzonder makkelijk te rijden en liet zich niet verschalken door de man uit Oosterhout. „Ik heb steeds geprobeerd weg te komen, maar hij bleef in mijn wiel", vertelde de toch wel tevreden Piet Franken uit Oosterhout. „In en kele premie-spurts voelde ik, dat hij sterker was dan ik en daarom was mijn enige kans hem los te rijden." De Stiphoutenaar Wim de Louw kon de bloemen dus in ontvangst nemen: „Ik reed vandaag gemakke lijk. Ik vond de rondjes wel erg klein. Dat ik zou winnen wist ik bij na zeker, want ik ben geen minuut bang geweest voor de eindsprint met Franken." Er werd hard gefietst in deze ze ventiende Pellenaarsronde van Ter- heijden. De zon was soms wel erg scherp, maar de wind bracht wat verkoeling en zo kon men van begin af genieten van een harde strijd, waarin de Limfa-ploeg de hoofdrol zou gaan vertolken. Reeds na vier kilometer sloeg Limfa-man Piet Franken een gat van-50 meter, maar Serd teruggehaald. Zestien kilo- eter later kondigde zich de beslis sende slag aan: Wim Helvoirt uit Til burg sprong weg en kreeg De Louw, Moritz, Schoofs, Van Laarhoven en Hensen in zijn wiel. Even later voeg de zich Franken, Van de Wiel, Kroo- nen en Welling bij de kopgroep. Ook Hezemans en Kentie overbrugden het steeds groter wordende gat en zo kreeg men dus 12 leiders aan de lei ding. Piet Franken demarreerde op nieuw en sleurde Moritz en De Louw met zich mee naar het peloton, dat gedubbeld werd. En weer probeerde Piet Franken aan zijn medevluch- (Van een onzer voetbalmedewer kers) TERNEU?EN Het niet door gaan van de wedstrijd Hulsterloo - Luctor, afgelopen zondag, heeft de situatie in de eerste klas van de zondagcoihpetitie in de KNVB afde ling Zeelknd er niet duidelijker op gemaakt.' Luctor heeft nog twee wedstrijden achterstand op de grootste concur rent Robur. De Goesenaren hebben twee punten voorsprong. Morgen komt Luctor in het veld tegen IJzendijke, dat nog precies één puntje nodig heeft om zich definitief in veiligheid te stellen en het valt dus te verwachten dat Luctor op fel verzet zal stuiten. Zondag a.s. ko men de drie degradatiekandidaten - aangenomen dat IJzendijke daar dan nog bij hoort - opnieuw in het veld. IJzendijke speelt dan thuis tegen Hoofdplaat, met weinig kans op winst, terwijl Luctor dan als gas theer van Schoondijke optreedt. In dit duel is de thuisclub zeker niet kansloos. Robur moet het in zijn laatste wedstrijd opnemen tegen DFS. Normaal gesproken moet dat op een Robur-nederlaag uitdraaien. ters te ontsnappen. Dat gelukte hem slechts gedeeltelijk. Kees Moritz raakte even het contact kwijt, maar Wim de Louw nestelde zich weer aan het wiel van de renner uit Oos terhout. Samenwerkend bouwden zij toen aan een enorme voorsprong. Het peloton werd voor de tweede maal gedubbeld en achtergelaten. De tien achtervolgers kwamen niet verder dan het peloton en sleurden een aan tal gedubbelden met zich mee, waar door het overzicht wat chaotisch werd. Hier waren het Van Groezen, Helvoirt en Hezemans, die nog alles in het werk stelden om de vluchters terug te halen, echter zonder resul taat. Alleen Kees Moritz ontvluchtte uit dit groepje en behaalde een eer volle derde plaats achter De Louw en Franken. Martin Hezemans werd Vierde door de sprint van de achter volgers te winnen. Bij de nieuwelingen won Jan Raas de sprint' van een vijf man tellend kopgroepje vóór Kees van Bragt. Zü hadden 25 seconden voorsprong op het grote peloton. Bij de adspiranten won Rinus Sentj ens de massasprint van de hele hoofdmacht. Amateurs: 1. W. de Louw, Stip hout, de 100 km in 2 uur 55 min. 5 sec.; 2. P. Franken, Oosterhout; 3. C. Moritz, Amsterdam; 4. M. Heze mans, Rijen; 5. H. Schoofs, Bladel; 6. B. Kroonen, Dordrecht; 7. H. Groe zen, Made; 8. W. Helvoirt, Tilburg; '9. Th. Hensen. Druten; 10. L. v. d. Wiel, Breda; 11. P. Kentie, Hardinx- veld; 12. M. v. Laarhoven, Laren; 13. T. Gijsbers, Mierlo-Hout; 14. F. Meulenbroek, Goirle; 15. Chr. Geerts, Bavel; 16. R. Leijten, Rijen; 17. G. Stregelis, Dordrecht; 18. F. Kisrner, Amersfoort; 19. G. St.-Nicolaas, 's- Gravendeel; 20. J. v. d. Lith, Gelli- cum. Nieuwelingen: 1. J. Raas, Heln- kenszand, de 60 km in 1 uur, 9 min. 55 sec.; 2. C. v. Bragt, Lage-Zwalu- we; 3. T, Huizen, Kloetinge; 4. W. Rombouts, Made; 5. B. Liebregts, Vlijmen; 6. J. Voeseneck, Prinsen beek; 7. M. Dekkers, Udenhout; 8. J. v. Dijk, Ulvenhout; 9. J. Leijten, Chaam; 10. A, Hopmans, Bergen op Zoom; ll. C. Scheepers, Veldhoven; 12. A. Oprins, Gilze; 13. J. Akker mans, Nieuw-Vossemeer; 14. L. de Heroigh, Bloobsedijk; 15. G. Rozie, Mierlo. Adspiranten: 1. R. Sentjens, Budel, de 25 km in 31 min. 16 sec.; 2. M. v. Nispen, Breda; 3. J. Damen, Ulven hout; 4. R. Adriaans, Stiphout; 5. J. v. Abeelen, Tilburg; 6. F. Pirard, Breda; 7. A. v. d. Steen, Etten-Leur; 8. A. v. Bragt, Lage-Zwaluwe; 9. A. v. Nispen, Breda; 10. B. Bronovski, Breda. CALATAYUD (A.N.P.) Rini Wagtmans heeft de elfde etappe van de Ronde van Spanje gewonnen. Na de etappe van Zaragoza naar Calata- yud, over 116 km, had Wagtmans een kleine voorsprong op de grote groep, waarin opnieuw vrijwel alle renners waren verenigd. De uitslag van de elfde etappe is. 1 Wagtmans (Ned.) 116 km in 2 uur 52 minuten en 50 seconden (met tijdsvergoeding 2.52,30\ 2 Nemesio Jimenez (Sp) 2.52,52 (2.52,42); 3 Bramücci (Ita) 2.53,30 (2.53,26); 4 Reybroeck (Belg) 2.53,46; 5 Pijnen (Ned.-); 6 Miguel Lasa (Sp); 7 Ro-ns- mans- (Belg); 8 Serpenti (Ned.); 9 Verschueren (Belg); 10 Schet (Belg), 12 Van Katwijk (Ned.); 17 Oeana (Spa); 33 Dolman (Ned); 51 Hooger heide (Ned.); 59 Hiddinga (Ned.), allen dezelfde tijd als Reybroeck; 70 Van der Vleuten (Ned,). 2.58,18, Pepels (Ned.), Callewaert (Belg», Preciozi (Ita) en Steegmans (Belg) kwamen binnen na het sluiten van de tijdscontrole. De twaalfde rit van de Spaanse ronde werd gewonnen door de Lu xemburger Johnny Schleck. De rit van Calatayud naar Madrid, over 248 kilometer, werd razendsnel afgelegd. Het etappegemiddelde lag op bijna 44 kilometer per uur. De karavaan kwam bijna een uur eerder in Ma drid dan werd verwacht. Schleck had aan de finish in Ma drid dertig meter voorsprong op een groepje van vier renners bij wie Eef Dolman en van wie Guido Reybroeck de sprint won. Het gat tussen het weer bijna voltallige peloton en de Luxemburger bedroeg 200 meter. De uitslag van de twaalfde etappe is: 1 Schleck (Lux.) 243 km van Ca latayud naar Madrid in 5 uur 51 mi nuten en 15 seconden (met tijdsver goeding 5.50,55); 2 Reybroeck (Belg) 5.41,17 (5.41,07); 3 Silloniz (Sp.) 5.41,17 (5.41,13;; 4 Gomez Lucas (Sp.) 5.41,17; 5 Dolman (Ned.) 5.41,17; 6 Manzaneque (Sp.) 5.41,28; 7 José Manuel Lasa en daarna het peloton in dezelfde tijl als Manzane- qui. Luis Ooana behield de leiders trui. (ADVERTENTIE) Wilt u een fiets winnen? Kijk dan naar de advertentie in uw damesblad of vraag uw fietsenhandelaar een deelname-biljet. De Louw gaat hier als eerste over de finish in Terheijden. Franken (links) kon hem niet bedreigen in de felle eindspurt. (Van een onzer wielermedewerkers) ROOSENDAAL Naar schatting 8000 belangstellenden omzoomden dinsdagmiddag het ruim duizend meter lange parcours in het barcen- trum te Roosendaal, waarop Acht- maalse Kees Koeken zijn derde zege In een tijdsbestek van zes dagen bemachtigde. De wijze waarop Kees Roeken weer naar de bloemen greep onderstreepte het vertrouwen van zijn vele supporters voor Olympia Tour, die morgen van start gaat. Kees Koeken is daar zelf niet zo gerust op: „Sinds de Oranjeronde van Breda liggen vier tenen van mij open. Dat is niet alleen pijnlijk maar bovendien blijven die tenen bloe den". Daar was overigens in Roosendaal weinig van te merken, want op het laatste rechte eind beet hij zich naar de bloemen. Jan de Bruyn uit Sprundel, die zich opvallend koest had gehouden in de kopgroep en de premiesprints liet voor wat ze wa ren, was de enige serieuze bedrei ging voor Kees Koeken in de eind sprint van- de kopgroep van vijftien renners. De alleszins spannende finale ver goedde veel in de Roosendaalse ron de waarin de zon volop aanleiding tot rustig coursen gaf. De eerste ontsnapping .was meteen de goede, want Bert Broere, Jan de Bruyn, Cees van Dongen, Leo Embregts, Piet Remijn en Kees van der Pluyn, die in het eerste koersgedeelte aan de haal gingen, hadden er bijzonder veel zin in. De meute rook onraad en een groep met Klaas Balk en Kees Koe ken ging in de tegenaanval, welke niet geheel volgens de plannen van Koeken verliep. De Achtmaalse prijsrijder liet Balk en de anderen in de steek, waarna hij alleen het gat dichtreed. Balk en consorten werden door de grote groep opgeslokt en Kees Koeken betekende een welko me versterking voor het leiders groepje, dat voorbeeldig samen werkte. De voorsprong groeide zien derogen en even na halfkoers werd het achterste gedeelte van het pelo ton, dat inmiddels in enkele groep jes was uiteen geslagen, bijgebeend. Acht renners bleven uit de greep van het versterkte peloton. Het wa ren Kuys, Blok, Fictorie, Evcrtse, Van Hoek, Maas, Joossen en de plaatselijke favoriet Hellemons. Vele ronden lang bleef het groepje van acht op een veertig tal seconden van de leiders hangen. Het koersbeeld maakte toen een te monotone in druk. In de laatste twintig kilometer sloeg de vlam echter pas goed in het twee groepje en dat betekende dat de achterstand als sneeuw voor de warme zon verdween. Met nog acht ronden te doen probeerde Cees van Dongen met Kees Koeken in zijn kielzog weg te komen, maar de an dere leiders reageerden onverbid delijk. Ook een solo-poging van Jantje de Bruyn vond geen genade in de ogen van zijn zes concurrenten waarvan Kees Koeken de ordeher steller was. Ongeveer zeven kilome ter voor de finish streek de groep van Kas Fictorie en Wim Evertse op de reeds aardig gedunde meute neer. De jury besloot toen het mo derne recept - gedubbelden twee ronden voor het einde af te laten springen om de vetste orijzen zo eerlijk mogelijk te laten betwisten - toe te passen. In de eindsprint van de vijftien koplopers greep Kees Koeken naar zijn zevende zege van dit seizoen. De reserves van Jan de Bruyn waren net niet toereikend om de rappe Achtmaalse amateur van dit opmerkelijke wapenfeit te kun nen afhouden. Adspiranten: 1 A. Prinsen (Raamsdonksveer), 25 kilometer in 43.51 min., 2 K. Sterk (Oisterwljk), 3 B. Pellikaan (Gorinchemj, I J. Konings (Sprundel), 5 K. Spaans (Gravenpolder), 6 A. Verbrugge (Putte), 7 A. van Treyen (Lepel- Kees Koeken, de man die zich gisteren in Roosendaal voor de derde keer binnen een week de sterkste coureur toonde. straat), 8 K. Hoeks (Hoogerheide), 9 A. Rijswijk (Oud-Gastel), 10 J. Gommers (Roosendaal). Amateurs: 1 C. Koeken (Acht maal), 88 km in 2.09.36 uur, 2 J. de Bruyn (Sprundel), 3 C. van Dongen (Oud-Gastel), 4 P. Maas (Heerle), 5 L. Embregts (Stampersgat), 6 J. van Hoek (Hoogerheide), 7 P. Romtjn (Goes), 8 B. Broere (Zegge), 9 H. Hellemons (Kruiningen), 10 P. Kuys (Vlijmen), 11 W. Evertse (Zierik- zee), 12 J. Blok (Kruiningen), 13 K. Fictorie (Bergen op Zoom), 14 K. van de Ftuym (Made), 15. J. Joossen (Made), 16 L. Boger3 (Ossendrecht), 17 C. Fr ij ters (Zegge), 18 T. Damen (Ulvenhout) 19 R. Jongenelen (Ou denbosch), 20 Chr. van de Bergh (St. Maartensdijk). (Van een onzer medewerkers) BREDA Voor aanstaande zater dag staat in de zaterdagcompetitie van de KNVB de streekderby BVC- Good Luck op het programma. De Oosterhouters zijn na de recente ne derlagen uitgeschakeld voor de titel, maar de Verenaren hebben theore tisch nog een kans, al is die heel klein. Woudrichem zou dan éénmaal moeten verliezen en nog een gelijk spel behalen, in zijn resterende twee wedstrijden. Met de vorm waar Good Luck momenteel in steekt, ligt een kleine overwinning wel in het verschiet, al zullen de mannen van voorzitter Van Erven er een eer in stellen zich minstens gelijkwaardig te tonen. BVC speelt met de overtuiging dat er niets meer van afhangt, maar Good Luck moet winnen wil het de theoretische kans nog behouden- Het valt niet te verwachten dat Woudri chem zijn kans op het tweede-klas- serschap laat bederven door Krab- bendijke. De derde kandidaat is nog steeds Roda Boys, dat naar Wijk gaat en wil het no-g een kans ma ken, daar ook moet winnen. Dat zal ondanks de nederlagen van NOAD- de laatste wedstrijden toch geen eenvoudige opgave zal blijken. Sleeuwijk vecht voor zijn laatste kans thuis tegen Dinteloord. In de vierde klas A is Seolto er op ge brand leider Altena minstens één punt afhandig te maken. De mede kandidaten Wit Zwart en Wilhelmi- na '26 komen tegen elkaar uit. De winnaar van dit duel heeft theore tisch nog een kans, al zal dat een kleine kans zijn- Het valt niet te verwachten dat de pupillen van trai ner Van Strien uit Raamsdonksveer, de kans op het derde klasserschap nog uit handen geven. WN-Zwa- luwse Boys is ook een streekderby. Beide clubs hebben geen kampioens aspiraties meer en zijn veilig voor degradatie. In de hoogste klas A kan SSC door een overwinning op Spij- kenisse boven plaatsgenoot Sprang blijven. In 2 B heeft Arnemuiden de beste kansen tegen HBSS uit Schie dam. De Meeuwen wacht een zware opgave bij De Zwaluwen te Vlaar- dingen. (Van onze sportmedewerker) HULST Ter gelegenheid van de bevrijdingsdag organiseerde het Oranjecomité te Hulst in samenwer king met de atletiekvereniging Hulst een straat- en wallenloop. De organisators mochten zich ver heugen in een groot aantal deelne mers, waarvan velen uit verschil lende plaatsen uit de verre omge ving na-ar Hulst waren gekomen. De gedetailleerde uitslagen luidden: Leerlingen van de eerste, tweede en derde klas: meisjes: 1 Piessens; jongens: 1 Seghers. Leerlingen van de vierde, vijfde en zesde klas meis jes: 1 v. d. Berghe; jongens: 1 De Maat. Twaalf-, dertien- en veertien jarigen: meisjes: 1 J. d'Hooghe uit Hulst, 2 M, Perdaen, Heikant, 3 B, v. d. Voorde, Clinge, 4 J. Reijn, Hei kant, 5 N. Aarts, Hulst; idem jon gens 1 Lemihout, Heikant, 2 Maar- tens, Hansweert, 3 J. Magnus, Hei kant, 4 J. Kayser, Hulst, 5 P. Picavet, Hulst. Vijftien-, zestien- en zeven- tdienjarigen, meisjes: 1 M. Bun, Vo gelwaarde, 2 L. van Dorselaer, Hulst, (ADVERTENTIE) attractiesin kaatsheuvel (Van onze medewerker) BREDA Ook dit jaar zijn op het internationaal zevenhandbaltoer- nooi van de Bredase handbalvereni ging EBJIV vier nationaliteiten ver tegenwoordigd. Uit Frankrijk komt De Guise en Laon. België is verte genwoordigd door Uilenspiegel en uit Duitsland komen Ehmen, Empel- de en Bad Schwartak. Het toernooi wordt, evenals vorig jaar, weer ge houden op Hemelvaartsdag. Door de fusie met Velocitas heeft het toernooi nog grotere afmetingen aangenomen dan voorgaande jaren. De inschrijving was zo groot dat verschillende verenigingen moesten worden teleurgesteld. Voor de wis- selprijs is een „Velocitas-coupe" in gesteld. Deze coupe is een fraaie trofee met een hoogte van vijftig centimeter- Het toernooi is voor da mes en heren senioren, dames en heren junioren, meisjes en jongens adspiranten en heren veteranen. Buiten de Franse, Belgische en Duitse teams nemen ook nog zesen zeventig teams uit eigen land deel, waaronder de hoofdklassers Walche ren en Swift Reomrond. De officiële opening van het toer nooi is 's morgens om 10.45 uur. Het begin van de finalewedstrijden is om 16 uur, waarna direct de prijsui treiking plaatsvindt. Het gehele toernooi wordt ge speeld op het gemeentelijk sport complex aan de Lovensdijk te Bre da. (ADVERTENTIE) 3 D. Fleurbaay, Hulst, 4 A. va-n Weert, Hoek, 5 M. Retinarz, Hulst. Idem jongens: 1 J. Vonck, Heikant, 2 B. van Bunder, Heikant, 3 W. van Hauten, Heikant, 4 J. v. d. Staal, Hoek, 5 H. Nieuwdorp, Goes. Bij de achttienjarigen en ouder gingen al leen jongens van start. Dezen dien den 4200 m te lopen. Uitslag: I A. van Houte, Nieuw-Namen, 12 min. 41 seconden, 2 G. Bours, Koewacht, 13 minuten 6,5 seconden, 3 R. van Zee, Goes, 13 minuten 14,8 seconden, 4 J. Hazevoet, Heikant, 5 Kuilboer, Hoo gerheide, 6 G. die Schepper, Boschka- pelle, 7 P. Schop, Goes, 8 J. de Vleeschouwer, Hulst, 9 E. Kroes, Hulst, 10 K. de Waal, Ossenisse, 11 R. Seys, Axel, 12 A. Magnus, Hulst, 13 A. Bruel, Heerlen, 14 J. Herwegh, Hulst. VILLARS DE LANS (A.N.P.) De eerste naclit in de Vogezen en de Franse Alpen heeft door mist, opge vroren wegen en hier en daar nog een beetje sneeuw, het aantal deel nemers aan de Tulpenrally uitge dund. Van de 67 gestarte equipes zijn er nog 58 in het Olympische winter sportplaatsje Villars de Lans over. De „wegridders" krijgen in Viliars de gelgenheld zich te prepareren op een tweede, zo mogelijk nog zwaar dere, nacht. Dinsdagavond om negen uur moesten de overgeblevenen op nieuw achter het stuur en de weg op. Trots aan de kop van het klasse ment nog zonder strafpunten staan de zeer rappe Belgen Jacquemin/ Cooler (Alpine Renault) en de drif tige Italianen Barbasio/Mannuccl (Lancia Vulvia Coupé). De fantas tisch sturende equipe Gerard van Lennep/Dick Schwartz, die alle spe ciale etappes binnen de limiettijd af legde, staat door een ongelukkige etappe naar La Bresse (27 strafsecon- den) op de zesde plaats. De hoogst geplaatste Nederlanders zijn Cees van Grieken/Marcel Ver- bunt (BMW-2002-TI), die volgens de door de computer verstrekte gege vens 22 strafseconden hadden opge lopen. Zij staan hiermee op de vier de plaats. Ben Pon en Rob Wiedenhoff zullen niet in de top van het klassement eindigen. Daarvoor is hun VY 1600 prototype niet snel genoeg. Zij „ver zamelden" 844 strafseconden en be landden da-armee op de 25e plaats. De Franse dames Beaumont/Fouquet deden het beter. Zij hadden hun Opel GT zo goed in de hand dat hun boekje niet meer dan 24 strafsecon den telt. Zij staan daarmee op de vijfde plaats (Van een onzer voetbalmedewerkers) TERNEUZEN In de Afdeling Zeeland van de KNVB-zondagcom- petitie worden morgen enkele wed strijden gespeeld. Voor de KNVB- reserveklassen is eveneens een be perkt inhaalprogramma vastgesteld. Het programma ziet er als volgt uit: Res. Ie klas Veerse Boys 2-TSC 2; UNA 2-Brabantia 2; Woensel 2-Mid- delburg 2. KNVB Afdeling Zeeland Zondagcompetitie: le klas: Luctor 1- IJzendijke 1. Res. Ie klasOostburg 2-Com. Boys 2. 2e Klas A Graauw 1-Biervliet 2; Hulsterloo 2-Schoondijke 2; Hoofd plaat 2-Vlissingen 5. ZONDAGVOETBAL AFDELING ZEELAND EERSTE KLAS Zeelandia 22-37 Schoondijke 21-18 DFS 21-29 Lewed. B. 22-17 Aardenb. 22-29 Hulsterloo 21-16 Hoofdplaat 20-26 IJzendijke 20-13 Domburg 22-24 Robur 21-11 Philippine 21-23 Luctor 19- 9 RESERVE EERSTE KLAS Vlissing. 4 21-33 Zeel. Sp. 3 22-19 Zeelandia 2 22-33 Hontenis. 2 20-18 Walcher. 2 22-27 Corn. B. 2 19-14 Vogelw. 2 21-26 Oostburg 2 19-12 Terneuz. 3 20-25 Goes 3 19-11 Steen 2 22-22 Middelb. 4 21- 8 TWEEDE KLAS A Ria W 1 20-36 Aardenb. 2 18-15 Graauw 1 19-29 Breskens 3 19-13 Noorm. 2 18-23 Philipp. 2 19-12 Biervliet 2 18-19 Sluiskil 2 18- 9 Schoond. 2 17-18 HuLsterl. 2 15- 8 Térneuz. 4 17-16 TWEEDE KLAS B Patrijzen 1 21-37 Volhard. 1 20-19 Zonnem. 1 22-33 Kw.dam. 1 21-17 Cortgene 1 20-31 Domburg 2 22-15 Dreischor 1 20-31 's-H.A.k. 3 21-11 Hansw. B 2 20-21 Renesse 2 20- 9 Luctor 2 19-19 DFS 2 20-1:}: DERDE KLAS B Breskens 4 18-33 Vlissing. 5 Terneuz. 5 18-33 Schoond. 3 Groede 1 18-23 Zeel. Sp. 4 Walcher. 3 17-15 Hoofdpl. 2 IJzendijk. 2 18-15 Terneuz. 6 DERDE KLAS C Zierikzee 3 21-39 Kw.dam Goes 4 22-34 Volhard.' Robur 2 22-33 Zonnem Hansw. B.3 21-29 Cortgene Dreischor 2 22-23 Volhard SVOWK 1 21-22 Robur 3 17-14 17-14 18-14 16- 9 17- 4 21-20 19-14 21-11 21-11 20- 8 21- 8

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 17