RECREATIENOTA VALT GUNSTIG ifSfn Flatbouw in Terneuzen bijna voltooid Officier: Risico bij lossen is te groot Duitsland biedt garnalenvissers helpende hand sn m r'ï J BÉ Bij afbraak brak sioper tevens zijn belofte V eilingen praten weer over fusie MALAISE IN LANDBOUW ONAFWENDBAAR Gentse Floraliën is een stukje van het paradijs Spontane suggesties in Vlissingse raad Dertig jaar zijn tijd vooruit! Brief „Wolzaak" voor meervoudige strafkamer ZOMERSEIZOEN 1970 DERDE DUBBELDEKKER WACHT OP NIEUWE VEERHAVEN Hair in Den Bosch AMBTENAREN VOETBALDEN IN WEMELDINGE EERSTE LAMSOREN WESTDUIN Koud en regen Maoneblussersrit in Schoondijke Veiling Terneuzen Honderd duizenden Nederlanders bereiden extra vakantie voor IN VLISSINGEN Zekerheid Openstelling Goese „GanzebacT Italië vanaf f209.- TsroS Oostenrijk vanaf f 179.- Raad Sas van Gent kiest gemeente-secretaris Zaterdag 25 april 1970 DE VRIJE ZEEUW (ADVERTENTIE) De nieuwste Pfaff is een volslagen nieuw type naaimachine. Drukknopbediening, electronische snelheids- regeling... en „dubbeltransport", dat voor u werkt als een extra hand, die de stof leidt, strekt en stuwt 1 Kom een vrijblijvende demonstratie bijwonen bfl: Pfaff Naaimachinehuis W. Rikken N.V. Kortemeesstraat 11 - Tel. 35878 BERGEN OP ZOOM Nieuwediepstraat 23 - Tel. 2294 TERNEUZEN Papegaaistraat 4 - Tel. 4167 GOES B. F. van Waesberghestraat 16 Tel. 2215 HULST Nieuwendijk 29 - Tel. 3729 VLISSINGEN (Van onze correspondent) KAPELLE Op het gemeente lijk sportterrein van Wemeldinge speelde een elftal van het gemeente- personeel van Kapelle een voetbal wedstrijd tegen een elftal van de ge meente Reimerswaal. De Kapellenaren wonnen deze wed strijd met 43. Bij rust was de stand 31 in het voordeel van Reimers waal. (Van een onzer verslaggevers) GOES De eerste zeespinazie of lamsoren is in de V.V.Z.B. geveild. Aanvoerder was de heer D. Fokke te Goes. De plaatselijke groentehande laren toonden flinke belangstelling voor deze zeegroente. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN De gemeente raad van Vlissingen heeft zich gisteren zeer positief opgesteld tegenover een nota van b. en w. waarin wordt voorgesteld om doelbewust te gaan werken aan de uitbouw van Vlissingen tot re creatie- en toeristenplaats van formaat. In verschillende raads fracties borrelden spontaan aller lei ideeën en suggesties naar bo ven, die konden worden toege voegd aan hetgeen er reeds door een werkgroep naar voren is ge bracht. Een nieuwe pier voor Vlissingen, de bouw van een groot ontmoetings centrum, de aanleg van bungalow parken, campings en dergelijke vor men elementen in het plan, dat nu door b. en w. en de raad in zijn hoofdlijnen als basis voor het ont wikkelingsgebied van de naaste toe komst is aanvaard. Het woord „casino" komt in het Vlissingse ontwikkelingsverhaal niet voor. „In het college wordt over de wenselijkheid van een casino genu anceerd gedacht" zei wethouder I. Filius, de man die aan de wieg van het ontwikkelingsplan heeft gestaan. Hij zette uiteen, dat zoveel mogelijk geledingen uit de bevolking bij ge richte onderwerpen uit het plan, waaronder zeker de nieuwe pier, het ontmoetingscentrum enzovoorts, zou den worden betrokken. Evenals ui teraard deskundigen. Het ziet er naar uit, dat het gedeelte van de Boule vard tussen het Strandhotel en de dancing „Victoria" een der interes santste facetten van het ontwikke lingsplan gaat worden. Het aanzet- punt voor de nieuwe pier kon wet houder Filius op dit ogenblik nog niet aanduiden. Vlissingen heeft wat dit betreft, rekening te houden met nog al ingewikkelde nautische voorwaar den. In principe wilde de heer Filius de gehele strook tussen de buiten haven en het Nollestrand als plaats waar de pier kan worden gebouwd, openhouden. Overigens staat het plan voor de bouw van een wandelpier ergens achteraan in het boekje. „Het is een kostbaar geval, dat alleen te exploiteren zal zyn bü massabezoek", meende de wethouder. Nu de ltrdbn aan een bestemmings plan voor het Westduin goedkeuring heeft onthouden, zal er een nieuw plan moeten worden ontworpen. Een lichtpuntje is, dat verschillende kers verse ideeën met betrekking tot de recreatie en het toerisme in het nieuw te ontwerpen plan kunnen worden opgenomen. Een suggestie van de heer van DEN HAAG (ANP) Deze week is de noodsituatie in de Nederlandse garnalenvisserij besproken met de Duitse aanvoersector. Van Duitse zijde bestaat veel begrip voor de moeilijke positie waarin de garna lenvissers verkeren. De Duitsers hebben toegezegd alle medewerking te zullen verlenen om te trachten de Nederlandse garnalenvisserij uit het slop te halen. De Nederlandse aanvoerzijde blijkt weinig vertrouwen te hebben in de onderhandelingen met Duits land, en stelt voor om bij de invoer van garnalen over de „droge" grens dezelfde minimumprijsverordening toe te passen als bij de aanvoer per schip- De voorzitter van het pro- duktschap voor vis en visprodukten, drs. D. J. van Dijk, is echter be vreesd dat Nederland dan toch zal worden gebruikt als transitoland. Hij heeft alle vertrouwen in de toege zegde samenwerking. Voor de vissers is er deze week een subsidieregeling van kracht ge worden en door het vaststellen van een grotere zeefwijdte zal worden Vooruitzichten voor zondag en maandag, opge steld door het KNMI op vrij dag om 18,00 uur. Vrij koud weer met tijdelijk regen of enkele buien en vooral la ter opklaringen. Weersvooruitzichten in cijfers ge middeld over Nederland: Voor zondag: Aantal uren zon: 0 tot 4, min. temp. van ongeveer normaal tot 3 graden boven normaal, max. temp.: van on geveer normaal tot 4 graden onder normaal, kans op een droge periode van minstens 12 uur: 50 procent, kans op een geheel droog etmaal: 20 procent. Voor maandag: Min. temp.: van ongeveer normaal tot 3 graden onder normaal, max. temp.: 0 tot 6 graden onder nor maal. kans op een droge periode van minstens 12 uur: 70 procent, kans op een geheel droog etmaal: 40 pro cent geprobeerd de aanvoer te beperken- Om de spijlwijdte van de controle- zeef in de afslagen te laten verschil len (naar gelang van de plaats van de aanvoer van garnalen) is de gar- nalenverordenmg gewijzigd. De Nederlandse vangsten zijn groot. In maart 1970 werden 497.000 kilo consumptiegarnalen binnenge bracht, tegen 353.000 kilo in maart 1969. (Van onze correspondent) SCHOONDIJKE Zondag zal in Schoondijke weer de bekende Mao neblussersrit worden verreden. Deze oriëntatierit voor auto's en motoren over een afstand van 57 km wordt gehouden volgens KNMV-reglement 1969. De gemiddelde snelheid be draagt 30 km per uur. De eerste deelnemer start om 14.01 in de Bea- trixstraat in Schoondijke. Elke deel nemer ontvangt een herinnerings vaantje. De opbrengst van deze rit gaat naar sanatorium Zonneveld te Oostkapelle. LEONID BREZJNEV, secretaris generaal van de Sovjetrussasche communistische pairtij, is kandidaat gesteld voor de komende verkiezin gen voor de Opperste Sovjet in een kiesdistrict van Moskou, zo meldt Tass. Sluijs (Piot. Christelijk) om de be volking bij de nadere uitwerking van de plannen door middel van hoor zittingen te betrekken, ontmoette sympathie bij het college. Algemeen waren in de gemeente raad de ongerustheid en de verbazing, dat de minister van C.R.M. de zoge naamde Carolingische Burcht te Sou burg op de monumentenlijst heeft geplaatst, als gevolg waarvan het be stemmingsplan „de Burg" in de lucht is komen te hangen. Dit bestemmingsplan heeft intussen een elfjarige geschiedenis achter de rug, maar pas in dit jaar zijn de be zwaren van de Rijksoverheid open baar gemaakt. De gemeente voelt zich nu zwaar gedupeerd, want in de af gelopen jaren zijn herhaaldelijk forse investeringen in verband met grond aankopen en onteigeningen op het terrein van de vroegere Carolingische Burcht gedaan. Wethouder Smit zei: „Wij zullen, als ons beroep bij de Kroon geen succes heeft, proberen de geleden schade bij het Rijk in reke ning te brengen. Het zou als een soort smartegeld beschouwd kunnen wor den." TERNEUZEN veiling 24.4.1970 (per 100 stuks) sla 1-158; (per stuk) groene komkommers 50-53; (per bos) selderij 5-7; radijs 40-45; (per kg) andijvie 56-59; breekpeen 18; prei 30-49; rabarber 48-77; spinazie 85- 91; uien 71; waspeen 33; witlof a 88- 99; a2 92; b 78-95; b2 59-80; afwij kend 17-59; tomaten 15. Volgende week zullen op dinsdag 28 en vrijdag 1 mei telkens om 14.00 uur op de veiling te Terneuzen groenten worden geveild. De fruit veiling heeft plaats op woensdag 29 april 's morgens om negen uur. a -i^* (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De flatbouw in de Zuidpolder nadert zijn voltooiing. De laatste twee flats bij de Edvar Grieghof en Berliozhof zijn bijna uit de steigers. Dat betekent dat er in de nieuwe wijk van Terneuzen 482 flats staan. Op de voorgrond staat een gebouwtje dat als service-statior van een der grote oliemaatschappije. dienst gaat doen. (ADVERTENTIE) ntetvergeten* IWco eten FRICO, KAAS MET EEN GROTE K (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Het voormalige Burger Weeshuis Vlissingen wordt mo menteel met bekwame spoed tegen, de grond gegooid. Het aannemingsbe drijf, dat geruime tijd geleden met de afbraak is begonnen, de firma An- tonri uit Amsterdam, heeft de slopershamer echter intussen moeten over dragen aan de firma De Jonge in Borseie. Bovendien heeft de Amsterdamse firma een vordering te verwachten van f 25.420,omdat zij haar verplich tingen jegens de gemeente Vlissingen niet is nagekomen. De Amsterdamse firma zou, zo is gisteren in de raad van Vlissingen gebleken, desnoods voor de recht bank worden gedaagd. De gemeente Vlissingen heeft zich met het oog daarop al van rechtsbijstand verze- kard. Het wordt een vrij unieke zaak. De firma Antonri heeft het werk na melijk voor een bedrag van f 6500, aangenomen, en ziet zich nu geplaatst voor een vordering die een veelvoud van dat bedrag bedraagt. De firma had zich echter bij contract verplicht het oude Burger Weeshuis voor 6 april te slopen. De Amsterdammers maakten echter geen haast. Een aangetekende brief van de belegger, die op de plaats van het vroegere weeshuis wil gaan bouwen, werd door de firma Antonri gewei gerd. Tenslotte heeft de directeur van gemeentewerken in Vlissingen, die de directie van het werk voert, de brief, waarin op spoed hij het sloopwerk werd aangedrongen, per soonlijk aan de Amsterdamse slopers- firma moeten overhandigen. Ondanks dat kwam er geen gang In de zaak. Ten einde raad nam de gemeente Vlissingen een andere slo per in de arm, maar deze wilde het karwei alleen uitvoeren tegen de somma van f 31.920,Dat is een belangrijk hoger bedrag dan dat waartegen destijds deze zelfde firma had ingeschreven. „Maar", zo zegt de Borselse firma, „onze Amsterdam se collega's hebben al heel wat ma terialen, die handelswaarde hebben, uit het pand verwijderd". In eerste instantie zal de gemeente Vlissingen de forse som voor het sloopwerk aan de firma De Jonge betalen. Het bedrag zal echter wor den verhaald op de Amsterdamse slopers. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Op het ogenblik worden weer besprekingen gevoerd over een fusie tussen de veilingen in Zuidwest-Nederland. De besprekin gen zijn begonnen op verzoek en ini tiatief van de drie standsorganisaties Het overleg verkeert nog in een pril stadium. Dit zei de voorzitter van de vei lingvereniging Walcheren in zijn openingsrede tijdens de donderdag avond gehouden jaarvergadering van deze veiling. De heer Visser zei dat de stands organisaties verontrust zijn over de gang van zaken binnen de veilingen en de kritiek hierop, met name van de zijde van de minister van Land bouw. De heer Visser wees de aan wezigen erop, dat de tijd voorbij is dat men zich als veiling de luxe kon permitteren om de eigen zaakjes af zonderlijk te runnen. Samenwerking in een groter verband is volgens hem dringend geboden. In zijn jaarverslag ging secretaris Joziasse verder in op het mislukken van de vorig jaar voorgestelde fusie. Volgens hem was deze fusie (tussen de veilingen van Goes, Kapelle en Middelburg) te eng v-an opzet en bo vendien ging men bij de besprekin gen, wat de fruitteelt betrof, uit van verouderde cijfers. Een fusie over de provinciegrenzen heen was volgens hem noodzakelijk. (Van onze correspondent) MIDDELBURG „Geschiedt het lossen van de wolschepen in de Vlis singse haven op een veilige wijze". Dat was de kernvraag in de zaak, die gisteren voor de meervoudige strafkamer van de arrondissements rechtbank te Middelburg in hoger beroep werd gehandeld tegen de di recteur van de nv Haven van Vlis singen, de heer C. Oreel. Sedert ja ren ^worden regelmatig wolschepen uit Australië in de haven van Vlis singen de belangrijkste wolhaven van West-Europa gelost. Dat gebeurt door de 135 kilo we gende balen aan één van de bind draden, waarin de wol is verpakt, uit de ruimen van de schepen te hij sen. Naar de mening van de inspec tie op de havenarbeid is deze me thode niet veilig genoeg. De officier van justitie, mr. J. L. Andreae sloot zich hierbij aan en eiste een geld boete van 250 gulden. In de aanloopperiode vain de ha ven van VLissinigen als wolhaven wa ren de balen Australische wol in stroppen gelost. In de haven vam Duinkerken, die door Vlissingen in middels als wolhaven in belangrijk heid is overtroffen, loste men de balen aan een van de binddraden. In overleg met de inspectie op de havenarbeid, zo zei havendirecteur C. Oreel, schakelde Vlissingen ook op dit systeem over, omdat hier door tijd werd gewonnen. Na een jaar liet de haveninspeotie weten deze methode niet veilig te vinden. De havendirectie kon evenwel niet met de inspectie tot overeenstem ming komen. Er waren toen in de Vlissingse haven al zo'n miljoen ba len wol gelost volgens de Duinkerk se methode zonder dat er zich on gevallen hadden voorgedaan. Om een officiële uitspraak te verkrijgen werd in auigustus 1968 door de havenin spectie proces-verbaal opgemaakt. Hangende het justitiële onderzoek ging de havendirectie over tot het lossen van de balen aan twee bind draden, zoals de haveninspectie dit wenste. Daarbij bleek dat men 30 tot 40 percent meer tijd nodig had om de schepen te lossen. Nadat de kantonrechter te Middelburg de ha vendirectie vrijsprak (de officier van justitie eiste tijdens de zitting van het kantongerecht een geldboete van 250 gulden) werd weer volgens de gewraakte methode gehesen. Werktuigkundige H. 't Hart uit Den Haag voerde als getuige-deskundige aan dat een vijfvoudige zekerheid tegen breuk gebruikelijk is. Deze norm zal binnenkort in EEG-ver- band worden vastgesteld. De bind middelen van de wolbalen waren zijns inziens niet betrouwbaar ge noeg om aan deze norm te kunnen voldoen. Het bindmateriaal is daar voor te uiteenlopend van kwaliteit, terwijl ook de dikte van het mate riaal niet altijd gelijk is. Zijn con clusie was, dat de methode niet ver antwoord is. Wel als er aan twee binddraden wordt gehesen. Getuige a decharge W. Hagg, me- taalkundige, die op verzoek van de Vlissingse haven bij TNO, waar hij werkzaam is, een onderzoek instel de naar de sterkte van het materiaal zei op grond van statistische gege vens na proefnemingen tot de con clusie te zijn gekomen, dat er bij eenmalig gebruik van de draden van veilig hijsen sprake ls. OHicier van justitie mr. J. L. An dreae meende gezien de variëteit van de bindmiddelen (verschillende dikten en materialen) het risico te groot is. Raadsman mr. J. J. van der Weel bracht in zijn pleidooi naar voren dat bij vrijwel alle werkzaamheden in de haven een zeker risico om de hoek komt kijken, waarmee het per soneel rekening moet houden en hiervoor ook wordt geïnstrueerd. Hij bepleitte vrijspraak. De meervoudige strafkamer te Mid delburg zal woensdag zes mei uit spraak doen in deze zaan. (Van onze correspondent) GOES Vanaf woensdag 6 mei a.s. is het zwembad in Goes weer voor het publiek opengesteld. Voor het eerst zal het water verwarmd zijn. De openingstijden zijn als volgt: op werkdag van 07.00 uur tot 17.45 uur en van 18.45 uur tot 19.45 uur; op zaterdag van 07.30 uur tot 18.00 uur en op zondag van 11.00 uur tot 18.00 uur. Abonnementen en leskaar- ten kunnen vanaf maandag 27 april worden afgehaald aan de kassa van het zwembad. (ADVERTENTIE) 10-DAAGSE REIZEN Volledige hotelverzorging. Vraag gratis prospectus. REISBUREAU DE PELIKAAN Broekhem 46, Valkenburg (Limburg), tel. 04406-2523 (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN „Gezien vanuit het standpunt van het rijk ligt het voor de hand dat met de bouw van een derde dubbeldeks veerboot pas wordt begonnen op een zodanig tijd stip dat deze gelijk was met de nieuwe veerhaven in Vlissingen ge reedkomt". Dit is de mening van Vlissings loco-burgemeester de heer Ch. Gillissen Verschage. Hij ant woordde gisteren op vragen die wa ren gesteld door liet raadslid A. Lo ner. B. en w. van Vlissingen, zo liet de loco-burgemeester uitkomen, achten het waarschijnlijk dat handhaving van de huidige, minder goede veer- verbinding tot stagnatie van de in dustriële ontwikkeling in de regio zou kunnen leiden. Het huidige veer is op dit ogenblik gedurende be paalde perioden reeds overbelast. De beide reeds bestaande dubbeldekkers kunnen, zo delen b. en w. van Vlis singen mee, ook thans reeds op de dienst Vlissingen-Breskens worden gebruikt, maar dit heeft weinig zin omdat bij de bestaande havenaccom modatie slechts een dek van de veer- boten gebruikt zou kunnen worden. Men verwacht dat het nog twee tot drie jaar zal duren eer de nieuwe veerhaven, die ten oosten van de huidige gesitueerd is, gereed zal zijn. (Van onze kunstredactie) DEN BOSCH De directie van het Casino is erin geslaagd om de musical Hair met de Engelse cast vanuit Amsterdam op 2, 3 en 4 juni a.s. naar Den Bosch te halen. De prijzen in het Casino zullen de zelfde zijn als in de hoofdstad. Een grote toeloop wordt verwacht omdat het Casino als eerste in Neder land „Hair" in een eeht theatei brengt. De voorverkoop begint op maan dag 4 mei. Luc van Gem directeur (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Tijdens de raadsvergadering dinsdagavond in Sas van Gent komt ook het punt van de benoeming van een secretaris aan de orde- In verband met de herindeling heb ben o.a. de secretarissen van de be trokken gemeenten ontslag gekre gen. Tot tijdelijke secretaris van Sas van Gent werd na 1 april de voor malige secretaris de heer G. A. van den Hemel benoemd- Op de voordracht van burgemees ter en wethouders staan twee na men, die van de heer Van den He mel, als nummer een. en die van de heer M. C. Bombelijn, voormalig waarnemend secretaris van Philippi ne. (Van een onzer verslaggevers) DEN BOSCH Land- en tuin bouw in het hele land staan er be roerd voor. Volgens ir. Crijns (be drijfsontwikkeling Noord-Brabant) heeft de akkerbouw een seizoen-ach terstand van een maand. Hetzelfde geldt eigenlijk voor alle sectoren in agricultuur. In de akkerbouw is volgens de heer Crijns nog niet meer dan dertig tot veretig procent van de gewassen gezaaid of gepoot. De veeboeren heb ben een tekort aan voer voor de koeien, omdat het gras niet wil groeien. Deze tegenslag heeft voor de veeboer het gevolg, dat hij zijn veevoeder van elders moet betrek ken. Uiteraard tegen betaling, het geen een kostenverhogende factor is voor de toch al noodlijdende veeboe ren. De tuinder ontspringt de algemene malaise niet. Indien hij zich op volle grondsgroenteteelt heeft gespeciali seerd, maakt hij hetzelfde door als de akkerbouwer. Voor het geval hij zijn produkten uit de kas haalt, moet hij extra stoken. Met extra olie-verbruik tracht hij althans niet te ver achter te raken op zijn teeltschema. De oorzaak van de algehele achter stand is wij maakten er reeds mel ding van het uitblijven van een normaal voorjaar. De agrariër is nu eenmaal gebonden aan een regel matig schijnend zonnetje en aan zo nu en dan een fris buitje regen. Het voorjaar van 1970 schijnt evenwel uitsluitend uit regen te bestaan. De boer kan nu niet gelijk an dere jaren met tractoren en ande re machines het land op. De ma chines zouden tot de assen in de drassige grond wegzakken. Ir. Crijns is van mening, dat de grote achterstand in het produktle- schema niet meer zal worden inge haald. De agrariër dient naar zijn zeggen er rekening mee te hou den, dat de produktie zelfs duidelijk lager zal liggen dan normaal. Over de omvang kon hij uiteraard niets zeggen. Zijn pessimisme is evenwel tekenend, omdat hij sich niet gauw tot pessimisme laat verleide» Een slecht produktieseizoen hoeft nog geen slecht jaar voor de boer te zijn. Het verleden leerde, dat in een slecht seizoen de prijzen aan de hoge kant liggen. De agrariër krijgt aldus nog enige compensatie voor de tegenslag. De consument moest in het verleden de klap opvangen. En zo zal het dit jaar ook wel zijn: dure groente, dure aardappelen. Produk ten, die bovendien later beschikbaar komen dan normaal. (Van een onzer verslaggevers) GENT Morgen begint de 26e Gentse Floraliën, de vijfjaarlijkse wijd en zijd vermaarde internationale tuin- en bloemententoonstelling. Een onge kende weelde van veelsoortige planten en bloemen heeft het Sportpaleis in een stukje paradijs herschapen. Men komt ogen te kort om de uit binnen- en buitenland bijeengebrachte bloemen- en kleurenpracht te omvatten. ten de ereplaats voor haar rekening. Tussen de perken klateren fonteinen van een hoogte van negen meter neer. Geheimzinnige schoonheid straalt af van de schitterende orchideeën met hun meest uiteenlopende vor men. De bloemenschikkers hebben een galerij van betoverende schoon heid ontworpen, waaraan geen einde lijkt te komen. Ook de koningin der bloemen, de roos, is in honderden variëteiten op de Floraliën vertegen woordigd. Men verwacht dat ongeveer een miljoen mensen de Floraliën bezoe ken. Zij zullen zeker geen spijt van hun komst hebben. Buiten mag het voorjaar nog verstek laten gaan, op de Floraliën van Gent is de lente in volle pracht binnengehaald. De tentoonstelling is tot en met 3 mei geopend. Honderden zware vrachtauto's heb ben dag-in dag-uit 35.000 kubieke me ter zandgrond het sportpaleis ingere den. Dit zand wordt gebruikt als op hoogmateriaal voor de verrukkelijke lusthof. Honderden hoveniers en tuinarchi tecten wedijveren om de bewondering van de bezoekers en de lof van de jury. Nog nooit zijn de Gentse Flo raliën zo veelomvattend en weelderig geweest als dit jaar. Het buitenland is met dertien in zendingen vertegenwoordigd' waaron der ook een Nederlandse collectie cy clamen, tulpen, narcissen, irissen, gladiolen, seringen, rozen en anjers. In totaal zijn er vijfhonderd exposan ten wat een rekord is Hiervan komen er driehonderd uit België. In de grote hal neemt de Belgische azalea met de meest gloedvolle tin-

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 3