P.v.d.A.-fractie doet wethouder Hol in ban Appelcrisis duurt voort Varaleden: Zeeland krijgt te weinig aandacht op radio en tv BUNGALOW WORDT HERBOUWD PALEISREVOLUTIE VCP HOUDT TERNEUZEN REZIG Brand in leeg huis Wrak wordt geborgen bij Hansweert Brunssumse jongeren verzorgen mis in Goes Bandenbedrijf in Terneuzen geopend Jeugdtoneel bejaarden Protest van Kerkeraad Oostburg bij Synode Tam Zeeuws boekenfeest I - :ÊÊÊf Late paaskermis geen succes in Hansweert STROMINGEN Rioleringsplan W esterschouwen voor recreatie Culturele-Kringavond van KPJ te Hulst Uitvoering Hulster Gemengd Koor in Axel Raiffeisenbank in Kapelle moet gaan uitbreiden Cabaret Tingel Tangel in De Halle Wat en waar VANDAAG Tentoonstellingen Handboogschieling Siiit-Sebastiaan MAANDAG 6 APRIL 1970 (Van onze correspondent) SAS VAN GENT In het leeg staande pand °P de hoek Oostdam- Prhisemkade te Sas van Gent brak zondagmiddag te 12.55 uur brand uit. Doordat de brandweer met twee auto's snel ter plaatse was kon een uitslaande brand voorkomen wor den. Men vermoedt dat de brand in de kelder is ontstaan. De oor zaak is niet bekend. De schade wordt geraamd op f. 20.000. (Van onze correspondent) HANSWEERT Omdat de tradi tionele paaskermis in Hansweert dit jaar letterlijk in het water was geval len hadden B en W van Reimerswaal de kermisexploitanten toestemming gegeven afgelopen zaterdag alsnog hum tenten en kramen te openen. De belangstelling voor dit gebeuren was door het koude winterse weer ver be neden alle verwachtingen. Reeds vroeg in de avond werden enkele at tracties gesloten en werd met het afbreken een begin gemaakt. (Van onze correspondent) HANSWEERT Het verleden week woensdag op de Westerschelde nabij Hansweert gezonken Belgische schip Alfred Petra, waarbij vier per sonen zijn verdronken, zal geborgen worden. Het schip is in twee stuk ken gebroken die ongeveer 15 meter uiteen liggen. Bij hoog water staat boven de wrakstukken twaalf meter water hetgeen een gevaar kan ople veren voor de scheepvaart. Vandaar dat door Rijkswaterstaat wrakken- boeien zijn gelegd. De N.V. V. d. Akker uit Viissingen is belast met de berging. Vandaag zal men begin nen met de stofsteen uit de wrakken op bakken te deponeren. De stof steen wordt gebruikt voor de haven- dammen van Hansweert. Na circa tien dagen hoopt men zover te zijn dat de bok Walcheren de twee af zonderlijke delen van het schip zal kunnen bergen. De slachtoffers zijn tot heden nog niet gevonden. (Van een onzer verslaggevers) GOES Zaterdagavond werd in Goese Parochiekerk een misviering verzorgd door 't Katholiek jongeren- beraad Goes en het jongerenkoor Manna uit Brunssem. Dit koor, ont staan uit een gezin van elf kinderen, verzorgt met eigen gebeden en liede ren een gehele misviering. Daarbij worden ze ondersteund door een ei gen combo. Als thema voor deze misviering was gekozen: „En de mensheid zoekt ver der en verder". Aan de hand van de liederen en gebeden werd het beeld van de zoekende en tastende mens in deze wereld van computers, atoom energie en ruimtevaart duidelijk naar voren gebracht. De leden van het koor zeggen dan ook dat zij geen spe ciale jongerenmissen verzorgen, maar dat hun wijze van misvieren de mens meetrekt in de beleving var de eredienst. Een stampvolle kerk volgde ge boeid en aandachtig deze misviering Zondagmorgen verzorgden de Bruns sumse jongeren nog een misviering in de kapel van Huize Den Berg. (Van onze adverteerder» (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Grote belangstel ling bestond er zaterdag voor de opening van het gespecialiseerde au tobandenbedrijf R. Kole op het in dustrieterrein in Terneuzen. In een hal van vierhonderd vierkante meter oppervlakte liggen banden voor al lerlei voertuigen overzichtelijk uitge stald. Het pronkstuk van de firma is de kostbare en ultra-moderne uit- lijnapparatuur waarmee wielen zeer nauwkeurig kunnen worden bijge steld. Ook de elektronische balan- seerder trok veel bekijks. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De verrassende wethoudersverkiezingen in het nieu we Terneuzen blijven de gemoederen in deze gemeente bezighouden. De stemmingen lopen uiteen van een meesmuilen over de geslaagde „stunt" van de Verenigde Christelijke Partijen, daarbij geassisteerd door de andere confessionele fracties en de VVD, waardoor de VCP drie van de vier wethouderszetels kon bezetten tot felle verontwaar- diging over de wijze waarop de heer R. Hol van de Partij van de Arbeid tegen de wil van zijn eigen fractie met de vierde wethouders zetel ging strijken. Wethouder Hol is niet alleen in zijn eigen partij- afdeling maar ook in kringen die de mini-staatsgreep van de VCP niet erg kunnen bewonderen deze groepering van de KVP, ARP en CHU verloor immers bij de laatstgehouden gemeenteraadsverkie zingen in Terneuzen vier van haar twaalf raadszetels een omstreden man geworden. De PvdA-fractie met de verslagen kandidaatwethouder P. Huijbrecht aan het hoofd heeft zelfs besloten de heer Hol niet meer als lid van de fractie te erkennen. „Wij willen als raadsfractie niets meer met de ze man te maken hebben. Wij zul len hem volledig isoleren", aldus de heet Huijbrecht. De voorzitter van de Partij van de Arbeidfractie zei dat een aantal partijgenoten ernstig overweegt om in een kort te houden algemene ledenvergade ring van de PvdA, afdeling Terneu zen, voor te stellen wethouder Hol als partijlid te schorsen. Een dergelijk royementsvoorstel zal, indien de afdelirugsvergadering er mee instemt, daarna op gewes telijk niveau moeten worden behan deld. „Deze procedure kan wel een paar maanden duren", zei de heer Huijbrecht. De heer A. J. Rekveld, de voor zitter van de afdeling Terneuzen van de Partij van de Arbeid, zei dat de verontwaardiging over de handelwijze van de VCP bij de wethoudersbenoemingen algemeen is. „Met name vooral omdat de VCP zonder een enkele motivering de door de PvdA-fractie gestelde kandidaten Huijbrecht en Balk heeft afgewezen". De heer Rekveld kwa lificeerde het aanvaarden van een wethoudersportefejülle door de heer (Van onze correspondent) GOES Groot is en blijft de aan voer van appelen op de Zeeuwse fruitveilingen, maar met de prijzen wil het nog steeds niet vlotten. Deze zijn al tijden erg laag en ze blijven dat nog steeds. Het aanbod is overal groot en bovendien komen er dage lijks grote hoeveelheden Franse „Golden Delicious" ons land binnen. De zeer goede kwaliteiten Golden Delicious doen op de veilingen prij zen van 40 tot 45 cent per kilo terwijl de klasse - Il-kwaliteit in de meest gevraagde maten hoogstens aan 40 cent per kg komt. De middelmaat komt meestal niet hoger dan 30 cent en de kleine maten klasse - I en II noteren rond 20 cent. Wanneer men bedenkt dat de kos ten van bewaren en sorteren minstens 15 cent per kg bedragen en de teelt kostprijs van appels op ongeveer 40 cent per kg ligt dan blijkt hieruit wel duidelijk hoe bijzonder somber de situatie Op de appelmarkt is. De mindere kwaliteiten van de verschillende rassen brengen niet meer op dan de bewaar- en sorteer- kosten. Op grond van een EEG-bepa- ling kunnen de appels op een bepaald prijsniveau uit de markt worden ge nomen maar dat niveau ligt zo laag dat er geen steun voor de telers van uit gaat. Wel wordt hierdoor bereikt dat er geen algehele prijsinzinking komt. Aangenomen mag worden dat er zeker nog twee maanden volop ap pels in Zeeland te koop zullen zijn. (Van onze correspondent) KAPELLE Op vrijdag 10 april zal er in De Vroone een toneelmid dag voO" de bejaarden uit Kapelle en Biezelinge worden gehouden waar bij het programma zal worden ver zorgd door de leerlingen van de twee lagere scholen in Kapelle. Onder leiding van de heren Ossel en de Jager brachten de leerlingen van deze scholen enkele weken gele den op de ouderavonden een aantrek kelijk programma van muziek- en to neelstukjes Dat werd toen een zo groot succes, dat besloten is om beide scholen het samen een keer te her halen voor de bejaarden en voor een ieder die ei graag kennis van wil ne men. De voorstelling begint om twee uur. Hol als „bijzonder triest en dom". In de loop van deze week belegt het afdelingsbestuur van de PvdA een spoedvergadering, waarin wet houder Hol verzocht zal worden re kening en verantwoording af te leg gen van zijn handelwijze. „Wij gaan deze kwestie diepgaand onder zoeken. Daarbij zullen we ook de voorgeschiedenis van de moeilijkhe den rond de persoon van de heer Hol in aanmerking moeten nemen", aldus de heer Rekveld. De heer Hol is al geruime tijd onderwerp van meningsverschillen binnen de afdeling van de PvdA in Terneuzen. Er waren vooi de ge meenteraadsverkiezing drie stromin gen te onderkennen: de eerste groep wilde de heer Hol (die al ve le jaren raadslid van de Provincia le Staten van Zeeland is) in geen geval op de groslijst van de PvdA geplaatst zien, de tweede wilde hem niet zo abrupt het bos instu ren en de derde groep stond op handhaving van de heer Hol als fractievoorzitter. De pro-Hol-socia- listen zijn vooral te vinden in de afdeling Hoek. Met name oud-waar- nemend-burgemeester J. van de Peijl was de exponent van deze stroming. Het zullen derhalve juist deze supporters van de heer Hol niet zijn geweest die het hardst ach en wee hebben geroepen over diens benoeming tot wethouder. Wethouder Hol gaf ons het volgende commentaar: „Ik had ook veel lie ver dat het niet op deze manier was gegaan. Maar ik heb het ge daan in het belang van mijn par tij. Verder wil ik er liever niets over zeggen". Indien de heer Hol zijn kandi daatstelling door de VCP niet had aanvaard dan zou deze fractie waarschijnlijk de heer Van Breda- Vriesman van de WD-fractie als wethouder hebben voorgedragen. Wethouder R. Hol BURGH-HAAMSTEDE (ANP) De raad van de gemeente Wester- schouwen zal vanavond in de raads zitting beslissen over ofwel een ver dere uitbreiding van de accommo datie voor toeristen en vreemdelin gen, ofwel tot bevriezing van de re creatieve toekomst. Beide factoren hangen af van het al of niet aannemen van een recre atie-rioleringsplan, dat circa 13 miljoen gaat kosten. Dit plan omvat een uitgebreid transport-rioleringssysteem dat uitmondt in de Oosterschelde. Alle kampeer- en bungalowterreinen zou den daarop aangesloten moeten wor den De financiële consequenties wor den voor de helft door 't rijk en pro vincie gedragen. De rest moet door de belanghebbenden bijeengebracht worden. Het voorstel van B en W wordt on dersteund door burgemeester H. W. Everwijn en wethouder Joh. van Wa- veren. Wethouder L van de Klooster ls tegen (Van een onzer verslaggevers) GOES Op de jubileum-districts vergadering van de Vara-afdeling Zeeland (40 jaar), zaterdag in de Prins van Oranje in Goes, is de klacht naar voren gekomen dat Zee land te weinig in het nieuws zon ko men. Bovendien eisten de leden dat er nu eindelijk eens aandacht wordt geschonken aan de voorstellen die door de leden van de Vara in Zee land naar voren worden geschoven. De leden waren met name van me ning dat zaken als lucht- en water verontreiniging in Zeeland bijzonder actueel zijn en zeker de nodige aan dacht in rubrieken zoals Achter het Nieuws verdienen. De heer J. Mul der, secretaris en penningmeester van het hoofdbestuur van de Vara deelde mee dat deze klachten niet alleen voor Zeeland van toepassing zijn. Op iedere districtsvergadering worden dergelijke geluiden gehoord. Het is dan ook bijzohder moeilijk, aldus de heer Mulder, om elk district tevreden te stellen, al wordt er hier wel toe alle mogelijke moeite onder nomen. Voorts kwam er uit de vergadering de wens naar voren om zendtijd be schikbaar te stellen voor de VVDM (Vereniging voor Dienstplichtige Mi litairen) en om een deugdelijk kin derprogramma samen te stellen. Wat het eerste betreft, zei de heer Mul der dat het onmogelijk is om hiervoor zendtijd beschikbaar te stellen. Wel achtte hij de kans helemaal niet uit gesloten dat, indien er een verzoek toe werd ingediend, in de bestaande programma's aandacht aan deze ver eniging zal worden besteed. Over een kinderprogramma zei de secretaris dat de programmaleiders al geruime tijd bezig zijn met een goed kinder programma, en dat het zeker niet lang op zich zal laten wachten of er zal weer met de uitzendingen worden begonnen. Wat de structuurwijziging van het district Zeeland aangaat, waren alle aanwezigen van mening dat een der gelijke wijziging onontbeerlijk is. De ze structuurwijziging houdt in dat al leen grotere afdelingen rond de gro tere plaatsen kunnen worden gecre- eerd. Alleen de afgevaardigden van Viissingen en Middelburg zeiden wei nig voor een fusie te voelen omdat beide besturen bijzonder goed zouden draaien en het jammer zou zijn als een aantal capabele bestuursleden zouden moeten verdwijnen. De heer C. Linders werd door ae vergadering als voorzitter herkozen terwijl in de plaats van de penning meester, de heer C. Slabbekoorn de heer B. van der Lelie werd gekozen. Na afloop van de vergadering traden de Jonge Flierefluiters op om enig ge luid te geven aan het veertigjarig bestaan van het district Zeeland. (Van onze correspondent) HULST De dertiende cuüturele Kringavond van de Katholieke Plat telands Jongeren van Hulst is op nieuw een succes geworden. De zaal in de Koning van Engeland, waar de kringavond werd gehouden, was stampvol. Het programma was zeer gevarieerd met volksdansen, decla matie en cabaret. De avond werd besloten met het toneelspel „De Ver liefde Beeldhouwer", een klucht van Jac. Tol, die werd opgevoerd door leden van de KPJ-kring Hulst. (Van onze correspondent) AXEL In De Halle in Axel zal vrijdagavond 24 april a.s. het Hulster Gemengd Koor onder leiding van Jo Ivens een uitvoering geven, met me dewerking van Tijn van Eijk. piano. De aanvang is gesteld op 20 uur. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De kerkeraad van de gereformeerde kerk in Oostburg heeft een bezwaarschrift bij de Par ticuliere Synode van Zeeland inge diend tegen het voorstel van de clas sical deputaten, ruim f 4000 af te trekken van de financiële hulp, die deze kerk jaarlijks ontvangt. Hoewel de classicale deputaten de begroting voor 1970 en de jaarrekening over 1969 hadden goedgekeurd, waren zij van mening dat die steun 4.000,- minder zou kunnen bedragen, omdat de kerk reeds een bedrag ontvangen had via twaalf jeugdcollecten en de bijdragen, die enkele gemeenteleden voor de bouw van de nieuwe kerk hadden toegezegd. De kerkeraad is nu van mening dat dit voorstel onredelijk is tegen over degenen, die een bedrag op ta fel hebben gelegd. Hij beschouwt het ook als een zware straf voor een ex tra inspanning en een morele klap voor de activiteiten van de jeugd. In het bezwaarschrift wordt onder meer gezegd dat de oplossing van de precaire financiële situatie van de vier gereformeerde kerken in Zeeuwsch-Vlaanderen niet gezocht moet worden in sanering van het kerkelijk leven, maar in een nauwe samenwerking, waartoe de betrokken kerkerader bereid zijn. Zolang dit echter nog niet is verwezenlijkt, zal de plaatselijke kerk aan haar ver plichtingen moeten voldoen. De ker keraad tekent verder protest aan te gen de wijze waarop advies aan de classis werd uitgebracht. Dit zou zonder overleg gebeurd zijn, waar door geen misverstanden uit de weg konden worden geruimd. Ook wordt geconstateerd dat er geen extra of te hoge uitgaven zijn geweest. Door verregaande bezuini gingen was de kerkeraad erin ge slaagd een steunaanvrage in te die nen die ongeveer een kwart lager was dan het jaar daarvoor. Een ver mindering met ongeveer eenzelfde bedrag is daarom, aldus de kerke raad, niet reëeël. Tot slot merkt de kerkeraad nog op dat de motivering dat de kerk van Oostburg over een fonds beschikt niet steekhoudend is. De gelden worden voor projecten beschikbaar gesteld, die niet direct de gewone uitgaven van de kerk be treffen. De kerkeraad heeft er dus geen vrije beschikking over. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN „Wellicht is het programma van het boekenfeest iets minder uitbundig dan u de voorgaan de jaren van ons gewend bent", zo schreven de organisatoren van het negende Zeeuwse boekenbal, dat za terdagavond in hotel „Brittania" in Viissingen werd gehouden, in het programma. De organisatoren zeiden te hopen hiermee te bereiken dat de energie en het animo van de bezoe kers gespaard zou blijven, zodat vol gend jaar het tiende boekenfeest met dubbel elan gevierd zal kunnen wor den. Het vermoeden van de organisa tors is ongetwijfeld bewaarheid ge worden want het feest was eigenlijk niet anders te noemen dan een ge zellig samenzijn en van de spreek woordelijke uitbundigheid die toch aan een boekenbal verbonden hoort te zijn was nauwelijks sprake. Het hoogtepunt was dan ook zon der meer het voorprogramma waar in de cabaretier Rients Gratema. op bekwame wijze bijgestaan door Ma- dy Misset, er in slaagde de talloze feestvierders tijdens de gehele duur van hun programma „De Knollen tuin" een glimlach op het gezicht te toveren. Nog een woord van waardering verdienen Joop Verbeke, piano; Karst de Groot, gitaar; Jacques Sambrink, bas, en Harry Hartmans, drums, die op deskundige wijze Rients Gratema en Mady Misset mu zikaal wisten te ondersteunen. (Van onze correspondent) KAPELLE In verband met de snelle groei van de Coöperatieve Raiffeisenbank in Kapelle zal het noodzakelijk zijn het bankgebouw aan de van der Biltlaan uit te breiden. Dit deelde voorzitter F. van Hoorn mede op de vorige week gehouden jaarvergadering van deze bank. Er was een redelijke belangstelling voor deze vergadering die in De Cais son werd gehouden. Voorzitter Van Hoorn deelde ook mee dat per 15 september de administratie van de bank naar de centrale computer in Utrecht gaat. De leden zullen over de gevolgen hiervan nog nader worden ingelicht. In zijn openingswoord stond de voor zitter uitvoerig stil bij de slechte gang var. zaken in de fruitteelt. De tot nu toe getroffen maatregelen om hulp te bieden noemde hij beslist onvoldoende. Samen met de direkteur de heer Schipper bracht de heer Van Hoorn vervolgens het financieel ver slag over 1969. Het bleek een zeer gunstig jaar voor de bank geweest te zijn Tot bestuurslid werd herkozen de heer A. de Schipper te Kapelle en tot lid van de raad van toezicht de heer J. L. de Jager te Biezelinge. (Van onze correspondent) AXEL Onder auspiciën van het Cultureel Contact Axel zal dinsdag avond 14 april om 20 uur in De Hal le optreden het Cabaret Tingel Tan gel met medewerking van Sieto Ho ving. Marijke Hoving, Tineke van Leer en Frits Lambrechts. Het pro gramma luidt: Proost, Cheers, San té, Gezondheid en dat u er maar lang getuige van mag wezen. Met dit pro gramma viert cabaret Hoving zijn koperen jubileum. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De bungalow van de familie Van .Vugt langs de Kreek in Terneuzen, die op 7 maart na een gasontploffing geheel uitbrandde, wordt op het ogenblik met de grond gelijk gemaakt. Het huis zal in de zelfde stijl en op dezelfde plaats worden herbouwd. De toestand van de heer en mevrouw Van Vugt, die bij de brand ernstig werden gewond De sloop van de uitgebrande bungalow is in volle gang. en nog steeds in het Julianazieken- huis worden verpleegd, gaat goed vooruit Films GOES Grand, 20 uur: De wraak van het bloed, 18 j. HULST Bioscoopgebouw, 20 uur: Gejaard dioor de wind, MIDDELBURG City 20 uur Battle of Britain 14 jaar TERNEUZEN Luxor, 20 uur: Vakantieperikelen met Funès-te gevolgen, a.l. VLISSINGEN Alhambra 20 uur Sexy Carmen baby, 18j. ANTWERPEN Astrid 's Morgens om zeven gaat alles beter, a.l. Quellin Het paard met de gou den hoeven, a.l. Roma De dolle kever, a.l. Ambassades Vandalen, 18 j Capitole De colts der zeven huur lingen, 18 j. Metro 36 uren in de hel, 18 j. Odeon Bob en Carole, 18 j. Pathe Commissaris X, 18 j. Rex De geheimzinnige passagier, 18 j. Rubens West side story, 18 j. Savoy Satyrieon, 18 j. Vendome Mijn oom Benjamin, 18 j. GENT Majestic Een reuzeboemel, a.l. Rex De schone en de vagebond a.l. Scaldis Tarzan en de vervloekte jaguar, a.l. Capitole De geheimzinnige pas sagier, 18 j. Century Zelfmoordcommando, 18 j. Scala Middernacht op de Canal, 18 j. Select Wie is bang voor Virginia Woolf?, 18 j ST.-NIKLAAS Renova Die duivelse rakkers, a.l. Century Parachutist tegen wil en dank, a.l. Eden Lastragale, 18 j. Scala Moord met kleine dosis sen, 18 j. Select Eer de winter inzet 18j. Toneel - Muziek - Dans MIDDELBURG Schouwburg, 20 uur: „Vrijdag" van Hugo Claus door de Nederlandse Comedie. ROTTERDAM De Doelen (Grote zaal), 20.15 uur: Slotconcert Concours Gaudeamus. De Doelen (Kleine zaal), 20.15 uur: Julian Bream, gitaar-luit. Schouwburg, 20.15 uur „4 x anders" van Barilett en Grédy door de Haagse Comedie. ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur: „De familie Tot", van Stefan Or- keny. GENT Kon. Ned. Schouwburg, 20 uur: „Tand om tand" van Hugo Claus door de KVS-Brussel. Diversen GOES Openbare Leeszaal, 20.15 uur: Lezing door A. Burnier over „Het clichébeeld van de vrouw in de li teratuur. NIEUW- EN ST-JOOSLAND. De Roode Leeuw, 19.30 uur: Alg. jaarvergadering Raiffeisen bank Arnemuiden en Nieuw- en St.-Joosland. Opgave van deze rubriek tel. 01180- 7438 of Postbus 116 te Middelburg. ROTTERDAM Rotterd. Kunststichting, Kruisplein Expositie Cees Bouw (t.m. 21 april) Werkd 10—17 uur. Zon. 1217 u. Museum Boymans: Expositie schil derijen, tekeningen en grafiek van K B Kitaj (t.m. 8 april). Expositie tekeningen en prenten van Dick Cassèe (t.m. 3 mei). Rotterd. Kunstkring, W. de With- straat 35. Giancarlo Sangregorio, sculpturen (t.m. 11 april). Werkd. 10—17 uur. Zon. van 11—16 uur. Morgen, dinsdag 7 april: BERGEN OP ZOOM 4.30 en 16.58; HANSWEERT 3.37 en 16.08; MADE-DRIMMELEN 7.01 en 19.39; TERNEUZEN 2.57 en 15.27; VLISSINGEN 2.26 en 14.51; WEMELDINGE 4.20 en 16.48. (Van een onzer verslaggevers) AARDENBURG Uitslag van de prijsschieting, georganiseerd door de vereniging St.-Sebastiaan. Hoogvo gel: P. Blondeel, ie zijvogel: Jul. de Rijcke, 2e zijvogel: P. Lippens, te kal. H. Lippens, 2e kal: J. Cat- toir. De prijsvogels werden geschoten door: 1 Fr. Lippens (2 x), 2 H. de Rijcke (2 x), 3 Jul. de Rijcke, 4 A. Ballegeer, 5 G. Blondeel, 6 H. van [waarden, 7 P. Lippens. De beschrijfschieting, waaraan 31 schutters deelnamen, had de volgen de uitslag: hoogvogel: A. Pottelber- ge, Maldegem (B.); Ie zij vogel: Jul. de Rijcke, Aardenburg; 2e zijvogel: A. van Poucke, Middelburg (B.); be ker: E. Decramer, Beernem (B.). Prijsvogels: 1 A. van Poucke, Mid delburg, 2 Jul. de Rijcke, Aarden burg; 3 H. van Iwaarden, Aarden burg; 4 Et. Claeijs, Knesselaere (B.) 5 R. Mouton, Knesselaere (B.); 6 Jul, d© Rijcke, Aardenburg.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 2