TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE LEKAPLASTQUtïïJCQ UJ boekhouder VALSPAR DE STERKE VERF is eigenlijk veel te goed voor iw huis ÏHSPffi DE STERKE VERF voor mensen die graag een goed stnk werk afleveren. Wagemakers Lakfabrieken KOUSENBREIMACHINE MONTEURS BREIERS mannelijk ongeschoold personeel voor verschillende afdelingen N.V. Jac. de Bakker, Leursebaan 180, Breda (en kost toch geen cent meer dan gewone verf) t Vrijdag NIEUUT-ZEELAND Lane Walker Rudkin Ltd., een van Nleuw-Zeeland'e grootste en meest vooruitstrevende kousenfabrikanten, vraagt vakbekwame (sokken en naadloze nylonkousen) (voor deze machines) Gegadigden dienen een grondige kennis te hebben van alle typen Bentley machines en de laatste modellen van Zodiac en Esta. De firma biedt goede ionen voor een S-daagse werkweek met mogelijk heden voor het maken van overuren en een goede bonus. Moderne huizen beschikbaar. Financiering van de overtochtskosten. Prettige arbeidsverhoudingen met verschillende activiteiten t.b.v. het per soneel. De firma Is gevestigd te Chrlstchurch, de hoofdstad van het Zuid Eiland, slechts 10 minuten van het stadscentrum af, gelegen in een gebied met een gematigd klimaat Uitstekende onderwijsvoorzieningen en ruimschoots gelegenheid voor recreatie (strand, vissen, watersport skiën, kunst e.d.). Bij voldoende belangstelling zal een vertegenwoordiger van de firma naar Nederland komen voor het houden van persoonlijke gesprekken met sollicitanten. Sollicitaties met uitvoerige gegevens omtrent opleiding, ervaring, leeftijd, gezinssamenstelling e.d. te zenden naar Postbus 676, Den Haag, onder vermelding van nummer N/491. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een: Zij dient zorg te dragen voor een soepel ver loop van het drukke telefoonverkeer, zowel intern als extern. Daarnaast zal zij op korrekte wijze de be zoekers moeten ontvangen. Een net en beschaafd optreden alsmede spreek vaardigheid in Frans, Duits en Engels zijn voor deze functie vanzelfsprekend eisen. INDUSTRIETERREIN ETTEN-LEUR TEL. 01608-4920 vraagt voor werkzaamheden in dagdienst Bruto-loon voor 23-jarigen en ouder minimaal f 744,- per maand. Op 1 juli 1970 wordt dit f 781,- per maand. Werkkleding wordt gratis verstrekt. Geen zwaar werk. Opleiding voor diegenen die daarvoor in aan merking komen, zal in het bedrijf plaatsvinden. Met gemaakte vakantie-afspraken zal rekening worden gehouderi. Aanmelden dagelijks bij de afdeling Personeels zaken, Generaal Maczekstraat 65, Breda MET SPOED GEVRAAGD ALL-ROUND: gewenste opl.: prakt. dipL boekhouden en M.B.A.. leeftijd tussen 27 en 30 jaar moet over een dosis praktijkervaring beschikken. Salaris: plm. f 1100,bruto per maand. TELEFOON 01600 - 34680 b.g.g 43258 Valspar is de door-en-door beproefde verf. De volmaakte beschermverf. Houdt onder weer en wind schepen over dé hele wereld langer mooi, wordt gebruikt in Amerika, in Europa, aan de polen en in de tropen. -Is Valspar -de sterke verf- daarom misschien te goed voor uw huis, uw thuis, uw binnen, uw buiten? Misschien wel, maar waarom zou u niet de allerbeste verf gebruiken als u dat toch geen cent meer kost Valspar is 1iw sterke verf, als u van een goed stuk werk houdt. Een paar belangrijke Valspar-produkten: Valspar Hoogglans Valspar Zijdeglans Valspar Varnish Valspar Grondlak 180 Valspar Kwartuur- voor 'witter dan wat' - witte gangen en hallen Precies, gangen en hallen wilt u dit jaar nu eens écht wit hebben. Denk dan aan Valspar. Met het originele Wanden wit of met veegvaste Valpa worden uw gangen en hallen werkelijk witter dan wat. En dat blijven ze! voor uw cv De radiatoren van uw cv met Valspar radiatorlak verven. Die lak is warmtegeleidend, vergeelt'niet en is zó elastisch, dat hij ook op randen en rondingen hecht. plam Valst alspar Hulpmateriaal Valspar Valatex Valspar Walltex Valspar Wandenwit Valspar Valpa Veegvast Valspar Fixeer en Isoleer Valspar Interieurwit, maar er zijn er zoveel méér, want er is Valspar voor alles-en-alles-en alles-en-alles. voor busjes en kistjes en doosjes en trommeltjes Moet dat kleingoed nu zo granw zijn? Trek er eens een middagje voor uit.En geef al die dingen, die u zo Vaak gedachteloos vastpakt, een andere kleur, allemaal. Kies bij uw Valspar- winkelier uit al die te kust en te keure Valspar-kleuren. binnendeurkleur, buitendeur: blank Valspar Hoogglans (50 kleuren) of Valspar zijdeglans (24 kleuren) voor een kleurige binnendeur. Kiest u zelf maar de kleur, waar u een beetje verliefd op bent. Hij is er. Als mooie, volmaakte beschermverf. En de buitendeur schildert u schitterend blank met Valspar Varnish. de volmaakte bescherming van het kwetsbare buitenwerk van uw huis De elementen kunnen er 'zomaar' bij. Geef ze geen kans en profiteer van Valspar net als alle kapiteins van bootjes, stomers en slepers. Valspar is uw beste 'beschermverf'. En is dat niet een héél veilig idee.? voor een wervelende kleurentrap En nu eens niet alles in één kleur. Maar geef dat middenpad een kleur en de rest van de trap (zijkanten, stootborden, leuningen) één andere kleur. Dat wérkt !'Wel de oneven treden de eerste dag, de even treden de tweede dag schilderen. voor een langdurig witte keuken mét dat wandje kleur Keukens zijn zo vaak warm en vochtig. Gebruik daarom Interieurwit van Valspar. Dat ademt, is wasbaar en vergeelt beslist niet. Kan op muren én kastjes. En geeft u één wandje nou eens die fijne kleur. Kóm, even durven... Met Walltex. makkelijk mooie kamer schilderen Gewoon Valspar Valatex, hüp, gaat zo over ieder behang heen. En weer kiest u precies uw lievelingskleur: 35 verschillende mogelijkheden. Durf eens een paar muren met elkaar te laten contrasteren. Hemelsblauw met gebroken wit bij voorbeeld. Belangrijk: Valatex is ook uitstekend wasbaar en kleurecht. Uw Valspar-winkelierzal u graag adviseren. voor een feest van een fiets Maak er weer een deftige 'stijl-fiets' van-in zwart of grijs. Of schilder over dat laagje Valspar ijzer-menie wild-kleurige Valspar-hoogglans. Voor een feest van een fiets! voor al die jollen en jachten en stomers en slepers Valspar is de door-en-door. geteste bootlak. De volmaakte beschermverf. Hondt onder weer en wind schepen over de hele wereld langer mooi. Er zijn tientallen kleuren. En voor de smetteloos blanke boot is er Valspar Varnish.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 6