RUSTIGE PASEN IN ZEELAND KOMENDE EN GAANDE MAN Rattenbestrij ding Borsele verhevigd Nieuwe acties voor bouw clubhuis Goes Afscheids- vergadering in Clinge Raad Oostburg nieuwe stijl Twee Belgen bij stropen aangehouden Raiffeissenbank in Wemeldinge had goed jaar Brandweer pompte lekkend schip leeg Wijziging van telefoonnummers and Nieuw- en St.-Joosland N'euwNamen Zaaimslag In Terneuzen D'66 STEUNT DE VCP-KANDIDAAT- WETHOUDERS NIET Goese kinderen vonden 500 paaseieren Schade bij aanrijding in Philippine Eerste schoolkrant van Van Randwijckschool is verschenen Verkiezing dorpsraad in Philippine ZBC speelde in Zaamslag tegen WBC Ongevallen in het weekeinde Goes Hoogwater Wat en waar VANDAAG Tentoonstellingen DINSDAG 31 MAART 1970 Het zwembad in het recreatie oord De Braakman was tijdens het Paasweekeinde gesloten. Wel kampeerden er ruim 200 gasten op het caravanterrein. (Van onze correspondent) OOSTBURG De nieuwe raad van de gemeente Oostburg zal op donderdagmiddag 2 april om drie uur in het gemeentehuis van Oost burg voor het eerst bijeenkomen. Op de agenda staat beëdiging van de leden van de raad, de tijdelijk se cretaris en van de tijdelijk functiona ris belast met de taak van ontvanger. Voorts vermeldt de agenda een voorstel voor het aantal wethouders uit te breiden tot drie en de verkie zing van de wethouders. Na deze of ficiële openbare raadsvergadering zal er voor de burgerij gelegenheid zijn kennis te maken met de nieuwe burgemeester A. Schepper en de nieuw beëdigde raadsleden. (Van onze correspondent) GOES Twee Belgische stropers zijn tweedfe paasdag na het schieten van een haas aangehouden. Landbou wer N. uit Kattendijke ontdekte, dat er vanuit een Belgische auto op een haas wend geschoten. De landbouwer zette de achtervolging in, omdat er buiten het seizoen werd gejaagd. Bij Wemeldinge hield de rijkspolitie de tfwee Belgen aan. Het bleken de 21- jarige J. R. C. de V. uit Hoboken en de 21-jarige I. N. L. uit Wilrijk te zijn. Nadat zij waren overgegeven aan de Goese gemeentepolitie, kregen zij een proces-verbaal. Hun auto en het vuurwapen werden in beslag ge nomen. De Belgen verbleven tijdens de paasdagen op een kampeerterrein im Wemeldinge. (Van onze correspondent) WEMELDINGE Onder leiding van de heer J.E. Kole hield de Raif- feisenbank uit Wemeldinge in het Dorpshuis haar jaarvergadering. Uit de toelichting van de directeur, J.E. Hamelink, bleek dat 1969 een goed jaar was geweest voor de bank. De verlies- en winststrekening over dit jaar gaf een winst van netto ƒ20643,89 te zien. Zowel de omzet- als spaargrafiek gaven een stijgen de lijn te zien. De omzet kwam op ruim ƒ30,4 miljoen gulden en het spaartegoed op ruim, 8,5 miljoen gul den. Na het verslag over 1969 werden de rentepercentages voor 1970 vastge steld. Afhankelijk van de termijn van opzegging werd de rente op spaar gelden vastgesteld op resp. 4, 5, 6, en 7 procent. De rente voor rekening- courant en hypotheek werd op 7,5 procent vastgesteld. Het aftredende bestuurslid C.M. Dagevos en het aftredende lid Vi£m de raaid van toezicht J. Sonke werden beiden herkozen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Over het algemeen zijn de kustplaatsen in Zeeuwsch- Vlaanderen niet ontevreden over de toevloed van toeristen tijdens de Paasdagen. Met name Cadzand en Sluis hebben geen klagen gehad over de belangstelling van Duitse, Engelse en (traditiegetrouw) Bel gische bezoekers. In Cadzand was het eerste Paas dag behoorlijk druk langs het strand. Campinggasten waren er niet, wel huurders van verwarmde woningen. In Sluis werden ongeveer 150 over nachtingen geboekt. Opvallend daar bij was het bezoek van Engelse par ticulieren. Ook werden enkele En gelse bussen in Sluis gesignaleerd. Tweede Paasdag was het in Sluis bijzonder dru)£. In het recreatiegebied De Braak man (tussen Hoek en Biervliet) trot seerden ruim 200 caravangasten de nachtvorst. In het vogelreservaat waren veel wandelaars. Bedrijfslei der Doorlijn van De Braakman was niet ontevreden over dit eerste weekeinde in het nieuwe seizoen. Al leen in tenten werd nog niet gekam peerd. Axel deelde nog niet mee in de voorzichtige bezoekers trend van de andere gemeenten. Op camping de Boshoek stonden zes caravans, waar van er een paar waren bewoond tij dens het Paasweekeinde. Het seizoen moet daar nog beginnen. In Hulst was het rustig. Al toer den veel Belgen in de omgeving rond. Van de normale drukte in de binnenstad viel ditmaal niets te be speuren. De veerdienst Breskens heeft de vraag en aanbod dit afgelopen lange weekeinde goed kunnen bijhouden. Wel werden er de drie dagen extra boten in de vaart gebracht om van uit Breskens de vele,,, buitenlanders (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Zaterdagmor gen ontstond er een lek in de machi nekamer van de motorspits „Konek" die ter hoogte van de douane te Sas van Gent gereed lag om uit te va ren met een lading zilverzand voor Clair in België. Schipper G. Korpe- raial probeerde met pompen het wa ter te lozen, maar de spits zakte steeds dieper weg. De douane alar meerde de brandweer te Sas van Gent. Deze greep met de ongevallen groep paraat in. Na ongeveer een kwartier pompen kon de brandweer weer. inrukken. (Van een onzer verslaggevers) GOES Op 1 april om 00.00 uur zullen de telefoonnummers van de netten Koudekerke en Serooskerke (woonplaatsen Koudekerke, Bigge- kerke, Serooskerke, Grijpskerke, Vrouwenpolder en Gapinge), die uit drie cijfers bestaan, worden gewij zigd in telefoonnummers van vier cijfers door voor het bestaande nummer een 1 te plaatsen. Omdat door deze nummerwijzi ging de aansluitingen korte tijd worden onderbroken, worden de werkzaamheden 's nachts uitgevoerd waardoor het ongerief voor de abon nees tot een minimum wordt be perkt. Abonnees, die na 31 maart nog de oude nummers kiezen, wor den voorlopig nog door middel van een berichtenautomaat over de num merwijziging ingelicht. (Van onze correspondent) GOES Om aan het nodige geld voor een nieuw clubhuis te komen gaat een speciale commissie van de voetbalvereniging Goes in de komen de weken een aantal nieuwe acties op touw zetten. Er wordt een grote bazaar gehouden op 3 en 4 april in het Schuttershof. De Goese middenstand zal prijzen beschikbaar stellen. Een loterij met 8000 loten van 50 cent) staat even eens op stapel. De hoofdprijs is een gehgel verzorgde vakantie van 14 dagen op Mallorca. In april of mei zal een rommelmarkt worden gehou den, waarbij de baten eveneens voor het nieuwe clubhuis zullen zijn. Het jubileumcomité heeft op zich geno men de industrie te bewegen een geldelijke bijdrage te storten voor de bouw van het clubhuis. De groot ste winst hoopt men echter te halen uit het uitgeven van renteloze-obli- gaties van f 25,00 per stuk. Daarmee hoopt men minstens f 15.000,00 te verdienen. De andere tot nu toe gehouden ac- tiesvzijn zeer succesvol geweest. De oud-papier actie heeft tot nu toe on geveer f 1500 opgebracht. De balpen- nenactie zal ongeveer f 1400 opbren gen. De netto-opbrengst van de olie bollenactie is nog niet bekend. De minst succesvolle activiteit is de ver koop van bierglazen. Deze verloopt zeer moeizaam. Wanneer alle glazen verkocht zijn zal men hieraan ruim f 1000 verdiend hebben. en vanuit Vlissingen de „Hollanders" over te zetten. Problemen rond lan ge wachttijden hebben zich niet voor gedaan. Ook in Midden-Zeeland viel het bezoek van de toeristen mee. Zo was Miniatuur Walcheren te Middelburg op eerste Paasdag al aardig in trek. De horecabedrijven waren op eer ste Paasdag ijverig doende met het transport van hun zitmeubilair van de terrassen naar binnen en vice- versa. Uit de wind en in de zon was het bijvoorbeeld aan de Vlissingse boulevard zondag wel goed toeven. Het aantal buitenlandse gasten - vooral Duitsers en Belgen - beliep enkele honderden Het overgrote deel van de mensen die de zeekust bezochten bestond uit Zeeuwen en Brabanders, en - in Westerschouwen bijvoorbeeld - Rot terdammers. De vakantieaccommodaties, die ge durende de Paasdagen bezet werden waren allen van het winterharde ty pe hotelkamers, verwarmde bunga lows en dito caravans. De tent bleef ingepakt, maar op Walcheren wer den zowaar twee „loopkevers" af komstig uit Frankrijk, die met de tent op de rug en liftend de koude, lange landen „deden", gesignaleerd. Er was ook een redelijke strand- drukte, maar deze werd gevormd door mensen die warm gekleed een frisse neus wilden halen en, zoals langs de Veerse-Gat-dam, uit zee hengelaars, die daar in opvallende getale waren opgekomen. Het toe ristische verkeer beperkte zich tot korte autoritten, De toeristische routes van de ANWB die nog wachtten op hun verrassen de lentetooi, trokken vooral op Eer ste Paasdag veel belangstelling. Be trekkelijk groot was ook het- aantal mensen dat de Paasdagen gebruikte om zich ter plaatse alvast wat te oriënteren met het oog op de komen de zomer. Er zijn dan ook en pas sant heel wat reserveringen voor zo merhuisjes, gunstige plekjes op kam peerterreinen en dergelijke tot stand gekomen. In de recreatiehavens ble ven de zeilen ingepakt. Hoewel er een flinke bries stond, was er slechts een enkeling die durfde uitvaren. Veere was bijzonder druk, maar de bedrijvigheid op de plezierboot die daar ligt, beperkte zich tot zo genaamde skimannen en het inspec teren van aan de wal getrokken booties. De geruchten over paalworm in het Veerse Meer bleken nogal wat mensen ongerust te hebben gemaakt maar van schade aan de scheepjes is niets gebleken. De havenmeesters hadden het er niettemin druk mee, iedereen te informeren. Verkeersproblemen hebben zich niet voorgedaan, hetgeen mede te danken was aan het wegblijven van grote aantallen autobussen. Leeswieltjes De Van Randwijck- school in Nieuw- en Sint Joosland heeft voor de eerste en tweede klas voor het aanvankelijk lezen leeswiel tjes aangeschaft. Deze leeswieltjes bieden de kinderen gelegenheid tot oefening in het samenstellen van woorden. Volksonderwijs De afdeling Nieuw- en Sint Joosland van de vere niging Volksonderwijs heeft de afge lopen maanden een ledenwerf actie gehouden onder de ouders van leer lingen van deze school. Er werden zestien nieuwe leden ingeschreven, zodat het totaal aantal leden nu 55 bedraagt. Via de schoolkrant blijven de leden op de hoogte van de te hou den activiteiten. Voetbalkrant De redactie van het voetbalkrantje „De Koutermol" gaat een enqête houden naar de be langstelling voor het krantje. Het ligt in de bedoeling bij geringe be langstelling minder uitgaven te ver zorgen. Badmeester Voor het aanstaan de zwemseizoen is als badmeesteres voor het verwarmde openlucht zwembad, evenals vorig jaar, be noemd mejuffrouw C. van Harn te Axel. Mejuffrouw Van Harn is sedert februari van dit jaar reeds in dienst bij de gemeente Terneuzen, zij het in een andere functie. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Tijdens een ver gadering van de werkgroep D'66 voor de gemeenteraad van Terneuzen heeft D'66 besloten de kandidaat- wethouders van de Verenigde Chris telijke Party niet te steunen. Het vroegere systeem van besloten vergaderingen vooraf is door de par tijen afgewezen. D'66 kan daarmee akkoord gaan. Maar wel behoren vol gens D'66 de partijen hun kandidaat- wethouders tijdig bekend te maken. Voor D'66 is het niet duidelijk welk beleid de VCP voorstaat. Bij de ver kiezingen heeft de VCP duidelijk stemmen verloren, aldus D'66. Deze stemmen zijn voor een groot gedeelte gegaan naar D'66 de partij T'70-2000, BP en de PPR. De kiezer heeft vol gens de werkgroep dus gekozen voor een ander beleid. De VCP zal dus met kandidaten moeten komen die een ander beleid voorstaan. (Van onze correspondent) GOES Zaterdagmorgen trokken enkele honderden kinderen uit Goes- Zuid naar de Beukenstraat in Goes om eieren te gaan zoeken, die in het Bosplan bij de Van Hertumweg waren verstopt. In zeer korte tijd waren de onge veer 500 eieren in tassen en zakken van de deelnemende kinderen. (Van onze correspondent) PHILIPPINE Op eerste paasdag reden op het Havenplein in Philippine twee personenauto's tegen elkaar, die zwaar werden beschadigd. De heer L. V. uit Oostburg raakte in verwarring, omdat de bestuurder van'een Belgi sche auto, J K. uit Gent, verkeerd richting aangaf K. gaf te kennen rechtsaf te willen, maar hij reed naar links, waardoor de botsing ontstond. Er deden zich geen persoonlijke on gelukken voor. (Va.i onze correspondent) NIEUW- EN SINT JOOSLAND Het eerste nummer van de school krant van de Openbare Lagere „Van Randwijckschool" in Nieuw en Sint Joosland is verschenen. Het gestencilde blad „Rente 1970" voor het openbaar basisonderwijs, bevat ontboezemingen van de leer lingen- mededelingen van de ouder- commissie volksonderwijs, school fonds, nieuw leesmateriaal, verha len, puzzels, mededelingen van schoolraad en ouderraad, vakanties en schoolreizen. (Van een onzer verslaggevers) CLINGE „Steeds heb lk ge tracht om de raadsvergaderingen in een gemoedelijke sfeer te honden", zei burgemeester Vercauteren vorige week in de afscheidszitting van de raad. „Het was niet altijd de gemak kelijkste taak, maar mocht ik soms scherp dan wel komisch gereageerd hebben het was nooit mijn bedoeling om iemand te kwetsen". In een met bloemen versierde raadzaal sprak burgemeester Ver cauteren een rede van weemoed uit bij de opheffing van de gemeente Clinge. Hij gaf een overzicht van de toestand van voor de oorlog en van al de werken en verbeteringen wel ke er in de laatste 25 jaar tot stand gekomen zijn. „Onze gemeente", zo zei burge meester Vercauteren „is een gezonde financieel sterke gemeente, waar de grondslag ligt voor een zodanig kli maat om verder te bouwen". Wethouder Willaert gaf een over zicht van de verschillende burge meesters die aan het hoofd van de gemeente gestaan hebben. Geduren de het 145-jarig bestaan van Clinge is de functie van burgemeester gedu rende 127 jaar bekleed door een Vercauteren. Namens de Clingse be volking dankte hij de burgemeester voor alles wat hij gedaan heeft voor de bevolking. Aan zijn vrouw bood hij bloemen aan. Het oudste raadslid de heer Ruijm- beke uitte woorden van dank, zo ook secretaris van Sambeek. Burgemeester Vercauteren reikte tenslotte aan de raadsleden een foto van de raad uit en een ingelijst, met de hand gemaakt wapen van de ge meente Clinge. (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT Zaterdagavond konden de inwoners van Koewacht kennis maken met hun nieuwe eerste burger, de heer M. A. van Dijke, de burgemeester van Axel. Samen met zijn vrouw en de scheidende burge meester van Koewacht, de heer G. Dierick en diens vrouw werden de in woners van Koewacht uit alle lagen der bevolking, zoals dat heet, in het raadhuis ontvangen. Nog deze week zijn Overslag en Zuiddorpe aan de beurt voor soortgelijke begroetings/ afscheidsbijeenkomsten. Op de foto de scheidende burge meester Dierick van Koewacht (links) met naast hem de nieuwe eerste bur ger Van Dijke en diens vrouw en me vrouw Dierick rechts, op de kennis makingsbijeenkomst in de raadzaal van het gemeentehuis in Koewacht. (Van een onzer verslaggevers) GOES Het college van b. en w. van de gemeente Borsele komt op de raadsvergadering van dinsdag 7 april met een voorstel op tafel om een jaarlijkse bijdrage van f 7900 beschikbaar te stellen om de ratten bestrijding effectief ter hand te kunnen nemen. Vertegenwoordigers van de vier Zuidbevelandse gemeenten, en van het waterschap „De brede watering van Zuid-Beveland" hebben onlangs van gedachten gewisseld over de vraag op welke wijze het ratt.enpro- bleem hei best kan worden opge lost Unaniem was men van mening dat er op korte termijn een nazorg actie moest worden gehouden en dat er een permanente rattenbestrij - dingsdienst in het leven geroepen moest worden. Het voorstel voor de ze gemeenschappelijke dienst komt er op neer, dat het waterschap zich zal belasten met de organisatie en financiering van de dienst. Een rat- tenbestrijder zal in dienst van het waterschap worden aangesteld. Er zal een commissie van toezicht wor den benoemd, bestaande uit een ver tegenwoordiger van elk der vier ge meenten en het waterschap. Deze commissie zal belast worden met het toezicht op de uitvoering van de bestrijding De kosten van de ratten bestrij dingsdienst zullen door de ge meenten en het waterschap worden gedragen in de verhouding 2:1. Op de door de gemeenten aan te wijzen plaatsen zullen voorraden lok aas worden opgeslagen voor de in woners, die zelf aas willen leggen. Dit lokaar zal gratis beschikbaar worden gesteld. Zodra de rattenbestrij dingsdienst (Van onze correspondent) PHILIPPINE Donderdagavond wordt in de Meerpaal in Philippine een vergadering gehouden met het doel een dorpsraad op te richten. Al le stemgerechtigden worden uitge nodigd donderdag om acht uur in de Meerpaal aanwezig te zijn. Initiatief nemer tot de dorpsraad in oprichting is de brandweercommandant, de heer G. J. Rogiers. (Van onze correspondent) De Zaamslagse biljartvereniging „ZBC" speelde in haar clublokaal „Het wapen van Zeeland" te Zaam slag een wedstrijd tegen de Walsoor- dense vereniging „WBC". De uitslag was: C. Bakker 10,-; A. van Kerk- voort 10; J. de Koeijer 10; P. Wil- lemsen 7,931; R. Dieleman 8,200; M. Dieleman 9; G. van de Voorde 10; Th. Boogaart 3,571; P. Morcus 6,240; A. Andriessen 4,571; R. Baert 10; A. van de Bosch 10; P. Baert 10; A. de Koek 9,666. Totaal score 65,131, tegen 64,048. (Van onze correspondent) RILLAND Zware tot lichte schade aan vier voertuigen was het gevolg van een kettingbotsing op tweede paasdag bij de verkeerslichten op de Kreekrakdam. Voor het rode licht stonden de personenwagens van res pectievelijk J. S. uit Wemeldinge en H. E. J. V. uit Berchem (België) te wachten. P. A. C. uit Koewacht meende niet te hoeven stoppen en botste tegen de Belgische wagen, die op zijn beurt de Nederlandse ramde. De achter C. rijdende D. W. uit Oos terhout gaf vervolgens de drie wa gens nog een extra duw. WAARDE De auto van A. V. uit Kloetinge werd zwaar beschadigd toen hij op tweede paasdag geen voorrang verleende aan de bij Luch- tenburg over rijksweg 58 rijdende B. K. uit Fijnaart. HANSWEERT K. A. uit Kapelle raakte op tweede paasdag licht ge wond toen de autobestuurder J. H. uit Krabbendijke, met wie hij mee reed, tegen een boom botste. Het on geluk gebeurde op de Westelijke Ka- naalweg bij Hansweert. H. week te veel naar links uit, kwam in de zach te berm terecht en botste tegen de boom. De wagen werd zwaar bescha digd. AXEL De auto vain N. van G. uit Terneuzen liep zware schade op bij een slip in de Stationsstraat te Axel. De wagen sloeg over de kop en kwam tegen een lantaarnpaal te recht. Er was geen persoonlij^ letsel Vrouw-cliché Op maandag 6 april zal mevrouw Andreas Brunier om 20.15 uur in het gebouw van de Openbare Bibliotheek een lezing hou den, met als onderwerp „Het cliché beeld van de vrouw in de literatuur". Kontaktdag '40-'45 De Stichting 1940 -1945 zal 2 mei a.s, in de Prins van Oranje te Goes een kontaktdag houden waarvoor nabestaanden van oorlogsslachtoffers, uit de provincies Noord-Brabant. Zeeland en Limburg uitgenodigd zijn. functioneert, zal getracht worden een financiële bijdrage van Rijks waterstaat, Provincie Zeeland, de dienst de- Domeinen, de Nederlandse Spoorwegen en het havenschap Vlissingen-Oost te verkrijgen. Voor zover nodig zal de rattenbestrijder bij zijn werkzaamheden in de be bouwde kom worden geassisteerd door de gemeentewerklieden en in het vrije veld door de kantonniers van het waterschap. Het college vraagt verder een krediet var, f 172.663 om het ge meentehuis in Heinkenszand te kun nen uitbreiden. De bestaande ruim te is niet voldoende om straks het voltallige personeel te kunnen her bergen De agenda bevat verder een voorste) om een bedrag van f 4557 uit te trekken om het uurwerk van de Nederlands Hervormde Kerk in Hoedekenskerke te vervangen door een „moederklok-installatie" met een automatische schakelklok. De toren van de kerk is eigen dom van de gemeente. Het uurwerk heeft de laatste tijd regelmatig sto ringen Voor het bijstellen moet steeds een deskundige worden inge schakeld Morgen, woensdag, 1 april: Ber gen op Zoom: 11.02 en 23.53 uur Hansweert: 10.21 en 23.03 uur; Ma- de-Drimmelen: 14.01 uur; Terneuzen: 9.52 en 22.35 uur: Vlissingen: 9.23 en 22.08; Wemeldinge: 10.52 en 23.43 uur. Films GOES Grand 20 uur Rififi onder gangsters 18 jaar MIDDELBURG City 20 uur Chitty Chitty Bang Bang 14 jaar OOSTBURG Ledel-theater 20 uur Vakantieperikelen met funeste gevolgen a.h TERNEUZEN Luxor 20 uur Mayerling 14 jaar VLISSINGEN Alhambra 20 uur The trouble with girls al ANTWERPEN Astrid: 's Morgens om 7 gaat alles beter a.l. Forum: Hibernatus a.l. Quellin: Het paard met de gouden hoeven a.l. Capitole: Mosquito squadron 14 j. Festa: De man, die de wet stelt 14 jaar Kinox: De man, die de wet stelt 14 jaar Pathé: Lange benen, lange vingers 14 jaar Ambassades: De verdoemden 18 j. Metro: 63 uren in de hel 18 jaar Modern: Sugar colt 18 jaar Monty: Forsythe saga 18 jaar Odeon: Bob en Carol, Ted en Alice 18 jaar Rex: De geheimzinnige passagier 18 jaar Rubens: Wes' side story 18 jaar Savoy: Satyricoo 18 jaar Vendome: Mijn oom Benjamin 18 j. GENT Capitole: Het paard met de gouden hoeven a.l. Majestic: Een reuze boemel a.l. Rex: Kuifje en de zonnetempel a.l. Metro: My fair lady 14 jaar Select: De zottin van Chaillot 14 j. Astrid: De lange dagen van de wraak 18 jaar Century: De brug van Remagen 18 jaar Plaza: John en Mary 18 jaar Savoy: De afstammelingen 18 jaar ST.-NIKLAAS Century: De keikoppen van de Monte Carlo-rally a.l. Renova De gendarme gaat trouwen a.l. Select: Bambi a.l. Scala: De ster van het Zuiden 14 j. Eden: Met vijf naar de hel 18 jaar Toneel - Muziek - Dans MIDDELBURG Schouwburg 20.30 uur Pop-manifestatie Schietingen ZUIDDORPE Café Centraal 13.30 uur Voor bejaarden Opgave van deze rubriek tel. 01180- 7438 of Postbus 116 te Middelburg. MIDDELBURG Rijksarchief Expositie curieuze ar chiefstukken (t.m. 31 mrt.). Ma. t.m. vrij 9.30-12.30 en 13.30-17.30 uur Zat gesloten. ROTTERDAM Ahoy Hal Visma '70. Tentoonstel ling op hengelsportgebied. (t.m. 2 april) Dag. van 10.30 - 22.30 uur. Museum Boymans: Expositie schil derijen, tekeningen en grafiek van K B Kitaj (t.m. 8 april). Expositie tekeningen en prenten van Dick Cassée (t.m 3 mei). Rotterd Kunstkring, W de With- straat 35 Giancarlo Sangregorio, sculpturen. (t.m. 11 april). Werkd. 10-17, zond van 11-16 uur. Rotterd. Kunststichting, Kruisplein. Expositie schilderijen en tekenin gen Jan Roeland (t.m. 31 mrt.). Werkd 10-17, zond. van 12-17 uur. WESTDORPE Galerie Troutzaerte: Expositie schilderijen van Roe) Frankot (t.m 31 mrt.) Ma t.m. zat. van 9-18 uur, zond. van 14-18 uur.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 2