Kopen biide Spar is sparen koop 8 van de vele aanbiedingen uit de „NU* van deze week Wie staat het eerste op? Wie werkt de hele dag? En wie gaat 't laatst naar bed? Precies... de vrouw! Ja, u mevrouw! Daarom, als de kinderen naar school zijn, mag u 's-middags best eens een uurtje voor uzelf pakken. Gezellig met een kopje thee, zomaar eens even lekker niks doen... héérlijk! Om 4 uur is het weer gedaan met de rust. Kijk eens in "NU", die wekelijkse aanbiedingskrant van de Spar... fantastisch al die koopjes. Of kijk eens in die mooie katalogus die u gratis bij uw Spar winkelier krijgt... wat een prachtige artikelen. En zo ontzettend voordelig. Ja, wie bi j de Spar koopt, hoeft zich geen zorgen te maken over kwaliteit of pri jzen de Spar zorgt er wel voor. -v A!sU één keer boterham worst van de Spar hebt geproefd, wilt U nooit meer iets anders. Over tuig U nu want dit is een voordeelaanbieding die klinkt als een klok. U krijgt maar liefst 250 gram van 90 voor 69 U gebruikt per week heel wat pakjes margarine. Daarom kunt U nu veel geld besparen op de over heerlijke pakjes „rood". Neem er zes of nog meer mee. Deze week krijgt U 3 pakjes margarine rood 120 105 Wie kaas koopt bij de Spar eet kaas van de al lerbeste kaasmakers van Nederland. Speciaal ge selecteerd op smaak. Uw Sparwinkelier laat U graag proeven. Smul nu van volvette jonge kaas. 500 gram OIQ van 235voor fclQ Proef nu eens iets anders dan de dagelijkse yoghurt of vla. Geniet van een heerlijke eigengemaakte pudding; Bij aankoop van 3 pakjes „zo klaar" pud ding (alle smaken) een kilo suiker voor Up..fijn om zo te drinken. Sprankelend en fris voor de kinderen. Maar ook fantastisch om een mix van te maken of een long drink. Weerzo'n voordeel, om van te profiteren. 2 Grote literflessen van 108 QQ voor maar «J O Niet voor niets de grootste van Europa Ook hier opnieuw zo'n aanbieding waaraan U „proeft" dat de Spar béter is. Amerikaans rookvlees. Fijn van smaak en een ware delicatesse op Uw boterham. U komt ersteeds op terug. 100 gram van 93 QC voor Ou Een prïmeurvoor liefheb bers van vitaminerijke voorjaarsgroente. Het is er weer enmeteen voordelig. Botermalse spinazie. QH kilo 09 Spaanse bloedsinaasapp. 14 st. (ca. 1400 gr) 149 Malse vers-vlees aan biedingen. Heerlijk mag.runderl.500 g. 425 riblappen 500 g. 409 borstlappen 500 g.339 Drg runderl.500 g 269 ,Niet geldig in HOGE- en LAGE-ZWALUWE - CHAAM - DORST - BAARLE-NASSAU' Een huisvrouw heeft net zo goed recht opvijjetjjd als een ander De Spar zorgt er wel voor... (Alleen vrijdag en zaterdag) (Alleen vrijdag en zaterdag)

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 12