Geen startverbod Zeeuwse nieuwelingen KNWU-MISSIE NIET ZONDER RESULTAAT Louis Dallinga wil naar overgangsklas Positie van Robur bijzonder kritiek Good Luck wacht strijd een zware De Zeeuwse cross- ritten ka lender en u BWB deed concessies HONTENISSE VERSLOEG RESERVES DE STEM Besluit Teleurstelling ZATERDAGVOETBAL KNVB BOVEN WESTERSCHELDE CEYLON Hoe meer hoe fijner uw thee Cursus voor atletiektrainer start in Goes NIET VEEL OEFENEN Zaalvoetbal toernooi d STANDEN Donderdag 12 maart 1970 DE VRIJE ZEEUW (Van onze sportredactie) TERNEUZEN De Belgische Wielrijders Bond zal geen maat regelen nemen tegen Nederlandse renners. Op een vergadering in het bondsbureau te Brussel, waar de KNWU werd vertegenwoordigd door de heren Van Steenbergen, Ballegooyer Jong, Smit en IJsebaert, heeft het bestuur van de BWB latei, .veten, dat men de plannen voor een startverbod van Nederlandse renners in België niet ten uitvoer zal brengen. Verder kunnen ook de Zeeuwsch-Vlaamse nieuwelingen weer van start gaan in België. Om echter te voor komen, dat er op bepaalde adressen in Zeeuwsch-Vlaanderen weer vier of vijf licenties worden afgegeven, zullen de nieuwelingen in de toekomst een verklaring van consul Ben IJsebaert moeten overleggen bij de inschrijving in België. Een ander belangrijk resultaat dat de vertegenwoordigers van de KNW1J 1 bereikten was, dat voortaan ook ama teurs, die jonger zijn dan negentien jaar, in België mogen vertrekken. Dit echter ook met de uitdrukkelijke toestemming van de consuls in de vërsenillende provincies. In ruil voor deze concessies van de zijde van de BWB heeft de KNWU toegezegd, dat Belgische junioren en nieuwelingen uit Oost- en West-Vlaanderen mogen uitkomen in de Zeeuwse koersen. Dit om voor deze jongens de start gelegenheid te vergroten. De heer IJsebaert was de bespre king in Brussel ontzettend meegeval len. Het is bekend, dat de Zeeuwse consul er een hard hoofd in had. Vooral na de affaire Wim de Waal in de wegwedstrijd Gent Knokke. Maandagavond zei hij nog, dat de KNWU waarschijnlijk heel wat toe zeggingen zou moeten doen om de plannen van de BWB niet te laten doorgaan. Maar gisteren vertelde een zeer opgeluchte Ben IJsebaert: „Het was een verschrikkelijk prettige ver gadering". Over de knelpunten tus sen de BWB en de KNWU (de zaak rond gangmaker Bertus de Graaf en de houding van de Unie in de af faire Eddy Merckx. red.) is niet ge sproken. Van beide kanten heeft men met succes de moeilijkheden verme den". Ben IJsebaert zei verder, dat de BWB ook de mogelijkheid overweegt om de leeftijd van de amateurs van 19 naar 18 jaar te laten zakken. IJsebaert: „De moeilijkheid is dat de BWB tegen een koninklijk besluit zit op te boksen. Twee jaar geleden is besloten, dat renners beneden de negentien jaar in België niet meer dan 85 kilometer per koers mogen rijden. En dat ze maar twee wed strijden per week mogen fietsen. Nu moet je weten, dat er alleen al in Oost-Vlaanderen dit jaar 900 wieler wedstrijden zijn. De BWB is nu tot de conclusie gekomen, dat de ovei- gang van 85 kilometer, naar gemid deld 140 kilometer bij de liefhebbers te groot is. Daarom wil het bestuur de leeftijdsgrens verlaagd zien tot 18 jaar". Over do toestemming van de con suls voor de amateurs vertelde Ben IJsebaert: „Het is de bedoeling dat de renners, die nog geen negentien jaar zijn en die toch graag in België willen rijden, zich bij mij en de an dere consuls in Nederland melden. Ik zal hun dan een papiertje geven, waarin staat dat ik geen bezwaar (Van onze sportmedewerker) HULST In de Hulsterse sporthal zijn enkele juniorenwedstrijden zaal voetbal gespeeld, die meetellen voor de zaalvoetbalcompetitie Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen-oost. Bij de A- junioren stond slechts een wedstrijd op het programma Hontenisse 1 te gen Hontenisse 2. De jongens van het eerste team van Hontenisse bleken deze avond bijzonder op schot te zijn. Eindstand 61. In deze afdeling staan nu Steen en HW '24 samen aan de leiding. De stand bij de A-jumioren 1. Steen 3-6 19-5; 2. HW '24 3-6 19-8; 3. SDO (Lamswaarde) 2-2 6-13; 4. HW '24 2 2-6 6-11; 5. Hontenisse 1 4-2 13-13; 6. Hontenisse 2 4-0 5-26. Bij de B-junioren versloeg Steen 2 het team van Lamswaarde met het kleinst mogelijke verschil (10). Het naderde daardoor tot op drie punten van ledder HW '24 uit Hulst. Hon tenisse maakte tegen Vogelwaarde geen fout. Het versloeg de groen- witten met 4-0. Door deze overwin ning is het teaim uit Klosterzande in de kopgroep gekomen. De stand bij de B-junioren: 1. HW '24 1 5-9 20-10; 2. Steen 1 5-8 35-11; 3. Hontenisse 1 5-7 14-8; 4. Steen 2 5-6 24-19; 5. HW '24 2 4-4 16-22; 6. Vogelwaarde 4-1 11-17; 7. SDO (Lamswaarde) 5-1 15-20; 8. Graauw 4-0 4-35. heb. Slechts met dat papiertje kun nen de jongens inschrijven, anders niet" Ook de Zeeuwsch-Vlaamse nieuwe lingen zullen hun vergunning bij Ben IJsebaert moeten gaan halen. „Vorig jaar gaf het bondsbureau van de KNWU ook vergunningen uit aan nieuwelingen om in België te starten. Toen kwam het voor, dat bij de in schrijving ergens in België bleek, dat drie nieuwelingen op hetzelfde adres in Hulst woonden. Dat werd natuurlijk te gek. Daarom zal ik het nu zelf in handen houden. Ik ken de renners hier tenslotte", aldus Ben IJsebaert. Een teleurstelling voor de verte genwoordigers van de KNWU op de ze vergadering was, dat de BWB dit jaar niet in staat is om een Belgi sche nationale ploeg in Olympia's Tour door Nederland aan de start te brengen. IJsebaert: „De heren hebben wel toegezegd, dat het voor 1971 op de eerste plaats van de agenda zal ko men. Met de consul van Oost-Vlaan- deren heb ik zelf gesproken over een Belgische ploeg in de Omloop van Zeeuwsch-Vlaanderen. Gijs Veerman heeft er aardig wat geld voor over en de Belgische consul heeft be loofd, dat hij zijn uiterste best zal doen om een sterke ploeg in de Om loop van Zeeuwsch-Vlaanderen te krijgen". Tot slot werd afgesproken om in juni weer bij elkaar te komen om voor de wereldkampioenschappen in Engeland overleg met elkaar te ple gen. Dit om situaties, zoals rond Bertus de Graaf zijn ontstaan in Brno te voorkomen. VOETBAL De FIFA zal zich tij dens het 37e congres, dat im juni te Mexico-Stad zal worden gehouden, beraden over de invoering vain een officiële competitie voor landskam pioenen. Titelhouders uit Afrika, Amerika, Europa, Azië en Oceamië zouden dan aan deze competitde- nieuwe-stijl deelnemen. De voorzit ter van de FIFA, Sir Stanley Rous steunt dit idee. Louis Dallinga: „Ik train niet zoveel. Ik kan het gewoon niet. Ik kan me er niet bij concentreren!" (Van onze sportredactie) SLUISKIL Louis Dallinga heeft de „kenners" het afgelopen weekein de in hun hemd gezet. In de voor ronde van het kampioenschap van Nederland eerste klas libre van de gewesten Brabant en Zeeland, die in Bergen op Zoom werden verspeeld, liet de Sluiskilse biljarter met zes gewonnen partijen en een gelijk spel alle uit West-Brabant afkomstige fa vorieten ruim achter zich. De 22-ja- rige Louis Dallinga, lid van de Sluiskilse Biljart Club promoveerde naar de hoofdklasse met een gemid delde van 9.86. En dat bijna zonder training, want daar kan hij naar zijn zeggen het geduld niet voor op brengen- Dallinga, in het café, dat hij met zijn vader drijft: „Trainen doe ik niet zoveel. Voor het tournooi in Ber gen op Zoom had ik niets gedaan. Een week lan-E had ik geen keu aan geraakt: Ik kan me gewoon niet con centreren bij het trainen. In de wed strijden wel. Om een goede serie Americaine af te leveren, moet je eigenlijk elke dag een uur oefenen. Maar nogmaals, ik kan het niet. Ik heb er trouwens geen tijd voor ook". In het tournooi te Bergen op Zoom (Van onze medewerker) TERNEUZEN In de eerste klas van de zondagcompetitie in de KNVB afdeling Zeeland, spitst de strijd om de titel en promotie zich toe tussen Zeelandia en DFS, met Domburg als outsider. Wil Domburg nog een kans maken, dan zullen de beide an dere elftallen echter steken moeten laten vallen. Daarop bestaat zondag a.s. niet veel kans. Het thuisspelende DFS ontvangt namelijk degradatie kandidaat IJzendijke en er mag zon der meer worden aangenomen dat beide punten in Burgh Haamstede zullen blijven. Oo-k leider Zeelandia krijgt een Kandidaat voor de laatste plaats te bestrijden- Zeelandia moet echter op vreemd terrein opereren en Luctor is de tegenpartij. Normaal gesproken moet ook hier de winst door de laagst geplaatste worden afgegeven, al zal Luctop de Middelburgers het vuur toch wel na aan de schenen kunnen leggen. Domburg speelt een thuis wedstrijd tegen Philippine. Beide ploegen ontlopen elkaar niet veel. Het voordeel van eigen veld lijkt echter wel voldoende om de winst in de badplaats te laten. Hoofdplaat - Schoondijke Is een streekduel, waarvan de uitslag van geen belang is voor de bezetting van een van de belangrijke plaatsen. Hét Is duidelijk, dat beide elftallen in de veilige middenmoot zullen blijven hangen, ongeacht het resultaat van de wedstrijd van zondag. Zowel Le- tvedorpse Boys als Robur hebben nog degradatiezorgen. De Goesenaren zelfs de meeste van alle in deze klas uitkomende elftallen. Voor Lewe- dorpse Boys zit er bovendien een re delijke kans in om aan het treffen tegen Hulsterloo iets over te houden, al blijft de schotloosheid van de Boys voorhoede een groot probleem ople veren. Robur maakt gemiddeld ook niet meer dan één doelpunt per wedstrijd en aangezien Aardenburg het dubbe le produceert, lijkt het voordeel van eigen veld net niet voldoende om Ro- br naar winst te voeren. Het mag al blij zijn als er één puntje uit het vuur kan worden gesleept. De situ atie is thans zo, dat Robur 3 ver- iiespunten meer heeft dan IJzendijke en 4 meer dan Luctor. Wel een be wijs hoe broodnodig Robur de punt jes heeft. GOES Zaterdag begint in Goes een cursus voor de opleiding tot at- letiek-tramer A van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie. Een twintigtal personen hebben zich aan gemeld voor deze cursus, die geor ganiseerd wordt door de heer A. L. de Munck uit Goes in zijn functie als lid van de regionale commissie van de Nederlandse Atletiek Trai ners Vereniging en in opdracht van de Commissie Opleidingen van de KNAU Van cie Zeeuwse atletiekverenigin gen AV '56 uit Goes; RKHAV-Hulst; Schelde Spcrt-Terneuzen; en Zeeland Sport uit Vlissingen, hebben zich kan didaten aangemeld terwijl ook van buiten Zeeland belangstelling be staat. Zo hebben zich ook enkele le den van Spado uit Bergen op Zoom en van Thor-Roosendaal laten in schrijven. Een dergelijke cursus is in Zeeland een unicum. De belangstel ling bleek voorheen altijd onvoldoen de. De docent van deze cursus is de heer D. H. Roos. scoorde Dallinga toch maar series van 101 en 104, waarmee zijn gemid delde zo hoog kwam te liggen, dat hij ondanks zijn zege, niet mag mee doen aan de strijd om het Neder lands kampioenschap eerste klas li bre. Dallinga: „Er werd zo sterk ge speeld, dat nummer vier pas mee mocht doen aan de Nederlandse ti telstrijd. Zes deelnemers aan het tournooi promoveerden direct naar de hoofdklasse". Louis Dallinga kwam geladen aan de start. „In de" kranten stond, dat "twee Brabanders favoriet waren voor de overwinning. En toen heb ik gedacht: ik zal ze eens wat laten zien", aldus de zwart-gekuifde Dallinga. De man uit Sluiskil wil voorlopig nog doorgaan met wedstrijden. Dal linga: „Wedstrijden speel ik graag, maar om zo maar voor de lol te bil jarten, daar vind ik niet veel aan". In het café van zijn vader staat een fraai wedstrijdbiljart, waarop een van de andere topbiljarters uit Sluiskil, Freijser, elke dag minstens een uur traint. Maar Dallinga geeft niet om training. „Ik kan het wel doen, maar het heeft toch bijna geen zin voor mij", stelt hij. Louis Dallinga wil het volgend sei zoen nog meer presteren. „Ik vind biljarten een geweldig spel- Ik wil het volgend jaar promoveren naar de extra libre klasse. In Bergen op Zoom kwam ik daar iets voor te kort. Om in de extra klasse te mogen uit komen, moet je gemiddelde tussen de elf en de twintig liggen". Biljarten vindt Dallinga dus een mooi spel, maar liever nog zou hij voetballen. Hij heeft een paar seizoe nen deel uitgemaakt van het eerste elftal van de voetbalvereniging Sluis kil, maar omdat hij bijna geen tijd meer kon vinden om serieus te trai nen, is hij er mee gestopt. Ondanks zijn liefde voor de voetbal kan hij zich ook met biljarten goed verma ken in Zeeuwsch-Vlaanderen. Dallinga: „Er zijn voor de hoofd klassespelers genoeg wedstrijden in dit gebied. Ik heb gehoord, dat er ook in de week veel gespeeld kan worden. In het weekeinde zit ik na melijk in verban^ met ons café nog al eens moeilijk". Toch kan Louis Dallinga tijdens de weekeinden dat er een kampioenschap wordt ver speeld, zich vrij maken om deel te nemen. „Mijn broer en mijn zusters sprin gen dan voor mij in". Het ideaal van Dallinga is, dat hij het in de biljarte- rij even ver schopt als zijn clubge noot Freijser, die uitkomt in de klasse wil ik bereiken en verder wil ik beslist niet. Kijk maar naar Theo Platjouw uit Axel. Wat heeft die er nu aan, dat hij zo hoog staat. Voor wedstrijden moet hij bijna altijd naar Holland. Nee, daar zou ik geen tijd voor hebben". De kenners waren dus verrast door de prestatie van Louis Dallinga in Bergen op Zoom. Hij zelf niet. Voor zijn toch onverwachte explosie van zijn biljartkunnen heeft hij voor zichzelf een eenvoudige maar ver rassende verklaring. Dallinga tot slot: „Mijn (rouw kon in de afgelo pen dagen elk moment een baby krij gen- Ik was geweldig gespannen. El ke keer als de telefoon, ging in die zaal-dacht ik: nu moet ik naar huis. Zelfs de dokter had me verboden om naar Bergen op Zoom te gaan. Die wilde, dat ik bij mijn vrouw zou blij ven. Ik ben dus toch gegaan. Door die spanning, heb ik waarschijnlijk zeer geconcentreerd staan te biljar ten. Ik heb me ook vat de wedstrij den betreft helemaal niet zenuwach tig gemaakt. Anders kan ik nogal eens nerveus worden, maar omdat ik andere zorgen had, heb ik er niet zo bij stilgestaan. Alleen in die finale tegen Schuurman uit Breda ging het niet zo soepel. Maar ik won toch met 200 tegen 170. Op dit moment zit ik trouwens nog steeds in spanning, want de baby is er nog niet (Van onze medewerker) BREDA Good Luck staat aan staande zaterdag voor een zware op gave in de zaterdagcompetitie van de KNVB Dinteloord dat in zijn laatste wedstrijd een opvallend resul taat boekte tegen Roda Boys komi naar Raamsdonksvcer. Trainer Bui telaar van Good Luck durft zich moeilijk aan een voorspelling te wa gen. „Wij hebben allebei de punten (Van onze sportmedewerker) HULST Zondag 15 maart vindt in sporthal „Den Dullaert" te Hulst een zaalvoetbaltoernooi plaats voor A-junioren, afkomstig van verenigin gen uit Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. Het toernooi staat onder auspiciën van Dagblad „De Stem". Het ligt in de bedoeling dat dit toernooi een jaarlijks terugkerend sportevene ment wordt, waarvan zondag de be ginfase zal worden ingeluid. Om 12 uur zullen zes A-junioren- teams in Den Dullaert present zijn om daai elkaar naar de overwin- ningsia-oon te steken. Vier van deze ploegen, namelijk Hontenisse (Kloos- terzande), HW '24 (Hulst), STEEN en SDO '63 (Lamswaarde) maakten reeds kennis met het zaalvoetbal. Voor de andere twee ploegen: Corn Boys (Sas van Gent) en Koewacht betekent het de eerste kennismaking met deze tak van sport. Bijzonder jammer was het dat Axel en Terneu- zen (wegens force majeur) eri Hul sterloo (Nieuw-Namen) en Vogel waarde om onbekende redenen ver stek dienden te laten gaan. Alle wedstrijden gaan over 2 x 10 minuten, zonder rust. Er zal in een halve competitie worden gespeeld, zodat de ploegen elkaar ieder een keer zullen ontmoeten. Dat betekent dat er 15 wedstrijden zullen plaats vinden. Daar voor elke wedstrijd 20 minuten ia uitgetrokken, zal pas na 5 uur zaalvoetbal bekend zijn welke club dit „eerste STEM-zaalvoetbal- toernooi" op zijn naam zal hebben gebracht. Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit: 1 Hontenisse - HW '24, 2 Steen - SDO, 3 Corn Boys - Koewacht, 4 Hontenisse - Steen, 5 HW '24-Corn Boys, 6 SDO '63 - Koewacht, 7 Hon tenisse SDO '63, 8 HW '24 - Koe wacht, 9 Steen - Corn Boys, 10 HW '24 - SDO '63, 11 Hontenisse - Corn Boys, 12 Steen - Koewacht, 13 SDO '63 - Corn Boys, 14 Hontenisse-Koe- wacht en 15 HVV '24 - Steen. Hoewel het bij zaalvoetbal steeds moeilijk is om een eventuele favoriet aan te wijzen, willen we toch de aandacht vragen voor de laatste wedstrijd van dit toernooi, welke gaat tussen de eeuwige rivalen HVV '24 - Steen. Deze wedstrijd zou wel eens van beslissende aard kunnen zijn. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN De drie Motor- en Automobielclubs boven de Wester- schelde, Scheidegouwen, De Bevelan- den en De Zeeuwen, die zijn onder gebracht in de afdeling Zeeland van de KNMV hebben na gezamenlijk overleg de rittenkalender voor 1970 vastgesteld. Een groot aantal acti viteiten staan de automobilisten en motorsportliefhebbers te wachten in het inmiddels begonnen seizoen. Op 21 februari heeft De Bevelam- den reeds een rit laten verrijden, op 8 maart was Scheldegouwen aan de beurt terwijl De Zeeuwen op 14 maart de derde rit in dit voor zijn rekening neemt. De wedstrijdkalender ziet er ver der als volgt uit21 maart De Be velanden Hollestellerit (avond) 4 april „De Zeeuwen" oriëntatierit (middag); 11 april: „Scheldegouwen" Veersemeerrit (middag); 30 april: „De Zeeuwen" Oranjerit (middag); 2 mei „De Beveiar.den" Vermarërit (avond); 7 mei: „Scheldegouwen" Motorcross (middag)18 mei „Scheldegouwen" Zonneveldrit (mid dag); 23 mei: „De Zeeuwen" Toe- komstrit (middag); 31 mei: „Schel degouwen1" Zondagrit (middag); 6 juni„De Bevelanden" V.W.-rit (avond) 13 juni „De Zeeuwen" Zil- vermeeuwrit (avond); 22 juli „De Bevelanden" VW-rit Colijnsplaat (avond); tweede helft juli op nader te bepalen woensdagmiddag „Schel degouwen" Ba-drit Zoutelande; juli en augustus op nader te bepalen da tums „De Zeeuwen" Badritten te Vlisisnigen en Domburg; 5' septem ber: „De Bevelanden" Guiranrit (avond) 12 september„De Zeeu wen" Oriëntatierit (middag) 20 sep tember „Scheldegouwen" zondagrit (middag); 26 september; „De Zeeu wen" PCC-ritten (middag en avond); 10 oktober: „De Zeeuwen" Oriënta tierit (middag); 17 oktober: „De Be velanden en „Scheldegouwen" Mid- den-Zeelandrit (middag en avond) 24 oktober „De Zeeuwen" Groen leerrit middag; 14. november: „Schei- seizoen degouwen zaterdagrit (middag); 21 november: „De Bevelanden" Adria- rit (avond); 12 december: „De Zeeu wen" Oriëntatierit (middag en alleen voor leden); 19 december „Schelde gouwen" Wildrit (middag) 19 de cember; „De Bevelanden" Wildrit (avond); 26 december: „De Zeeu wen" Kerstrit (middag). Voor de „Nacht van Scheldegou wen" die gepland was op 13 juni zal overleg worden gepleegd met „De Bevelanden" in verband met het wel of niet doorgaan van de Midden- Zeelandrit die georganiseerd wordt door beide genoemde verenigingen en die voorlopig' op de kalender is geboekt voor 17 oktober. Gaat re rit door Midden-Zeeland niet door dan wordt de „Nacht van Scheldegou wen" gehouden op 17 oktober. nodig", zegt hij en verwacht dan ook een felle strijd om winst. Het belang rijkste vindt hij, dat het een sportief duel gaat worden. In de uitwedstrijd verloor Good Luck met de oneven goal maar de zekerheid dat de Vere naren op eigen veld nog niet verlo ren, kan een stimulans zijn. BW kan beide punten in Ooster hout houden, als het Terneuzense Boys niet onderschat. Rode Boys en Woudrichem zijn goed voor een ge lijk spel en daar kunnen de mede- kandidaten van profiteren. In 4 B wacht leider Altena ook een zware opgave bij Beatrix in Den Bosch dat op eigen veld nog niet verloor. Zwaluwsf- Boys ontvangt buurtgenoot Seolto een puntenverdeling zou voor Seolto .n Lage Zwaluwe al eervol zijn In 4 B gaal de wedstrijd WHS-Smer- die kbeshssend worden. De eerste ontmoeting was voor de St. Anna- landers maar de papieren staan na de recenit nederlaag van WHS ge heel anders. Als de Smerdiekenaren deze wedstrijd winnen is het verschil al zes punten en dat zal met nog vier wedstrijden voor de boeg voor de andere clubs te veel blijken. Hoek kan op drie punten van Smerdiek komen als het wint bij Wissenkerke, en zich daar niet laat verrassen zo als WHS. In de hoogste klas A moet SSC winnen bij 's-Gravenzande S.V. wel het weer boven de streep komen, al blijft dat in het Westland moeilijk. Arnemuiden krijgt het niet cadeau bij RVVH te Ridderkerk en kan met een puntenverschi] tevreden zijn. De Meeuwen kan weer een plaatsje stij gen door winst op het lager geklas seerde HSBS uit Schiedam. KN VB-Z ATERD AGV OETBAL Tweede klas A DOTO 13-25 Huizen 12-20 Kozakken B. 14-20 's-Grav. SV 14-16 Rijnsb. Boys 14-15 Spijkenisse 14-14 Quick Boys NDSM Sprang SIZO ARC 14-13 14-10 13- 8 13- 5 14- 2 Derde klas Zuid NOAD '32 11-15 Roda Boys 12-15 Woudrichem 11-14 BVC '54 11-13 Good Luck 12-13 Krabbend. 12-13 Vierde klas A Altena 11-18 Wilhelm. '26 11-14 Rillandia Dinteloord Tern. Boys Sleeuwijk AZVV 10-10 11-10 12-10 12- 7 12- 6 Nivo Sparta 12-10 Beatrix '63 Wit Zwart WN Zwaluw. B. Vierde klas Smerdiek WHS Hoek Yerseke Wissenk. 12-15 11-13 11-11 11-10 B 13-22 13-18 13-17 13-16 14-14 Brakel Seolto SDO Zuilichem Chrislandia Kloetinge Kapelle Nieuwland Veere 10- 9 11- 9 12- 9 12- 6 13-13 13-13 13-10 13- 4 12- 3 AMATEURVOETBAL AFDELING ZEELAND Eerste klas Zeelandia 14-24 DFS 14-21 Domburg 15-20 Lewed. Boys 14-10 Philippine 14-17 Schoondijke 15-16 Aardenburg 15-16 Hoofdplaat Hulsterloo Luctor Robur IJzendijke 12-12 14-12 13- 7 15- 7 13- Reserve eerste klas Vlissing. IV 13-22 Corn. B. II Zeelandia II 14-21 Vogelw. II 13-18 Walcher. II 14-17 Terneuz. III 13-15 Steen II 15-14 13-12 13-10 Goes III Hontenis. II 13-10 Zeel. Sp. III 14-10 Oostburg II 13- 8 Middelb. IV 14- 5 Tweede klas A Ria W I 14-26 Graauw I 13-23 Schoond. II 12-16 Biervliet II 12-14 Noorman. II 12-13 Terneuz. IV 11- 9 Tweede kisa B Zonnemai. I 14-24 Patrijzen I 14-23 Dreischor 1 14-21 Cortgene I 13-19 Hansw. B II 12-12 Luctor II 12-12 Breskens III 12- 9 Aardenb. II 11- 8 Philippine II 11- 7 Sluiskil II 12- 3 Hulsterl. II 10- 2 Volhard. I Kwadend. I Domburg II 's-H.Aren. III 13-9 Renesse II 12-3 DFS II 13-0 13-12 13-11 15-10 Derde klas Ria W II HVV III Axel IV Clinge II A 13-22 13-21 14-19 15-19 Hontenis. III 14-13 Corn. B III 12- 8 Vogelw. III 12- 8 Graauw II 13- 8 Sluiskil III 12- 0 Koewacht II 14-14 Derde klas B Breskens IV 14-27 Terneuz. V 13-23 Groerle I 15-17 IJzend II 12-14 Schoond. Ill 13-14 Terneuzen VI13-2 Zeel. Sp. IV 15-12 Vlissingen V 13-10 Walcher. III 12-8 Hoofdplaat II 10-3 Derde klas C Zierikzee III 13-25 Robur n 15-25 Goes IV 15-22 Dreischor II 15-17 SVOWK I 13-16 Hans. B. III 13-16 Derde klas D Zeeland. III 14-26 RCS III 14-25 Patrijzen II 14-22 Lewed. B II 13-15 Walcher. IV 15-15 Volhard. III 12-12 Cortgene II 14- 9 Kwadend, II 13- 8 Zonnem. II 14- 7 Robur III 14- 5 Volhard. II 13- 2 RCS IV 14-11 Zeeland. IV 14-10 Noorm. III 15-10 Patrijzen III 13- 4 Luctor III 12- 0 (ADVERTENTIE) de fijnste thee ter wereld!

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 6