v»r gg Kopen bij de Span's sparen bij de koop ik moet er ook elke dag maar weer voor zorgen dat er iets goeds op tafel komt Niet alleen mijn man, maar ook de kinderen weten precies wat lekker is. En ik houd er zelf ook van altijd het beste te nemen. Daarom ga ik altijd naar de Spar dan weet ik tenminste zeker dat iedereen tevreden is. Ze hebben trouwens gelijk. Alles is even prima bij de Spar. Altijd! Bovendien hebben ze iedere week ook nog van die onbegrijpelijk voordelige aanbiedingen, waardoor je steeds weer geld uitspaart. Geef mij de Spar maar. Ook voor wat 't spaarsysteem betreft fantastisch! Daar profiteren we ook steeds van. Niet voor niets de grootste van Europa Natuurlijk kent u reeds onze Weli-margarine. Ten eerste vanwege de kwali teit en ten tweede van wege die altijd voorde lige prijs. Ook nu weer: 2 kuipjes van 110 Wat dacht u van 'n extra fijne tomatensoep? Pit tig, smakelijk en toch zo goedkoop? Ja want daar zorgt de Spar wel voor. Deze week elk 2e blik géén 95 maar Suiker heeft u altijd nodig. Koffie ook! Hoe vindt u dan deze Spar- aanbieding? Bij elk pak Pasha koffie (roodmerk- vacuüm-dessert) 1 kilo suikervoorslechts Mm...belegen kaas, één der allerfijnste Spar- kwaliteiten. Een bijzon dere delicatesse! Deze week extra voordelig. Kijk maar: 500 gr. vol vette belegen kaas Let op: REUZEN-Spar- ontbijtkoek. van 525 gr. voor de snoepers! Berg hem een beetje weg, an ders is-ie zó op. Of neem er een paar. Nu geen 90 maar slechts 79 Ook voor een goede wijn gaat u naar de Spar. Vooral nü met die nieuwe vruchtenwijn in die gro te fles voor die kleine prijs! Ga maar na: een héle fles Mantuella Wanneer u de Spar laat zorgen voor mals vers vlees, bent u zeker niet te duur uit! Dat blijkt ook deze keer weer opnieuw. 500gr. sch. carbonade. voor slechts Voor groenten en fruit bent u bij de Spar 't beste uit! Deze week: Jaffa sinaasapp. 9 st. (ca. 1700 gr.) 1419 I 14 st. (ca.1500gr.) 149 I Zeer grote bloemk. „NIET GELDIG in Hoge- en Lage-Zwaluwe - Chaam - Dorst - Baarle-Nassau' Je hoeft echt geen kok te zijn omte proeven wat beter is.... De Spar zorgt er wel voor... 8 van de vele aanbiedingen uit de „NU" van deze week O nu98

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 14