Heikant bezorgde zijn 100-jarige een onvergetelijke dag Wat zijn Pandbrieven? Pandbrieven Christelijke school te Kapelle wil met Biezelinge samenwerken Belgische lichter Hugo van der Goes geborgen Leden groenvoerdrogerij bereid tot liquidatie Nederlands Kamer Orkest in Axel Optocht Receptie Rectificatie Fabrikant kreeg f L00 boete voor te hard rijden Honderdjarige in Vlissingen Na mislukte poging van vrijdag Burgerlijke Stand Wat en waar VANDAAG Tentoonstellingen Hoogwater Maandag 23 cri dinsdag 24 februari 1970 DE VRIJE ZEEUW (Van een onzer verslaggevers) I HEIKANT Met een ballonwedstrjjd en een optocht van praal wagens heeft de bevolking van Heikant zaterdagmiddag de verjaar dag van Alfons van Houte, de oudste Zeeuwsch-Vlaming, gevierd. Afgelopen donderdag werd hjj honderd. In het weekend was de heer Van Houte in het dorp waar h|j hef grootste deel van zijn leven doorbracht, het middelpunt van veel feestelijk vlagvertoon. Heikant weet zijn „oudjes" op waar de te schatten. Dat is wel gebleken. Zelfs het bizarre weer heeft geen kans gezien om in de loop van za terdag de pret te drukken. Door geen regenbui lieten de inwoners van Hei kant zich uit het veld, of in dit ge val van de straat, slaan. Nagenoeg het hele dorp was uitgelopen om de honderdjarige en de optocht die rond zijn figuur was opgebouwd, te aan schouwen Rond twee uur werden de feeste lijkheden ingezet met een eredienst in de parochiekerk van het plaats je. Het kerkgebouw zat nagenoeg tjokvol. De harmonie van Heikant zorgde met muzikale omlijsting tij dens de dienst voor een specifieke sfeer in het kerkgebouw. Na de dienst kwam de honderdjarige, vergezeld van bruidjes en familie, naar buiten. Behulpzame mensen hielpen hem hier in een grote zwarte bruidswagen van waaruit hij hoog en droog op 'n speciaal gereserveerde plaats op het kerkplein alle eerbetoon gelaten over zich heen liet gaan. De heer Van Houte zat in een prachtige auto, burgemeester Mr. Heuser op een stoel naast hem, maar buiten in de regen, het gaf al lemaal niet. Alfons van Houte was zaterdag de „belangrijkste én de oud ste" van het dorp en hiernaar werd gehandel. Hij had het zelf voor het zeggen en voor hem trotseerde buurt en dorp de gestaag neerplenzende re gen. Na twee uur werd het startsein gegeven voor de optocht van praal wagens, die weer even aan carnaval deed denken. Met fraaie creaties werden de verschillende levensepiso des van de honderdjarige Heikanter voorgesteld. Het was een geslaagd e- venement waaraan jong en oud spon taan medewerking verleenden. Voorop reed een vertegenwoordi ging van Heikants jongste generatie op kleurige opgetooide fietsen, daar achter een keur van boerenwagens, met daarop tal van fraaie voorste] lingen, variërend van het interieur van een vlasloods, tot een ruïne, sym boliserend de ellende die de heer Van Houte in de tweede wereldoorlog heeft moeten doorstaan. De optocht is door vele honderden mensen gadegeslagen. Ze hadden zich rijendik langs de route opge steld, evenals voor de parochiekerk. Alfons van Houte liet alle hulde blijken gelaten over zich heengaan en aanschouwde alle eerbetoon van achter het beregende glas van de opgesmukte bruidsauto. Glunderend, soms ontroerd, maar vol waardering. De optocht vormde slechts een klein onderdeel van een omvangrijk feestprogramma dat tot laat in de avond werd voortgezet. Van heinde en verre zijn zaterdag mensen naar Heikant gekomen om de jarige bejaarde te feliciteren. Dat bleek tijdens de receptie tijdens de middag. Zoveel mensen als daar kwamen, kan Heikant aan eigen in woners nooit gehad hebben. In de uitnodigingen hadden de leden van het feestcomité in verband met druk te uitdrukkelijk gevraagd de hon derdjarige in ieder geval niet per soonlijk de hand te willen drukken. Anders zou de heer Van Houte onge twijfeld dagen werk gehad hebben. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In onze rubriek .Kandidaat in het vizier" van jongst leden zaterdag zijn een paar storen de zetfouten geslopen. De heer Van Schaick, lijsttrekker van de KVP voor de nieuwe gemeente Oostburg, heeft als voorletter een G. en geen W„ zoals wfj hebben vermeld. Ver der is de heer Van Schaick geen ze ven jaai maar vijftien jaar woon achtig in Breskens. (ADVERTENTIE) Hypotheekbanken financieren woningbouw. De miljoenen die daarvoor nodig zijn, moet een hypotheekbank lenen. Met kleine bedragen. Van mensen die geld willen uitlenen tegen rente. Die "uitleners" krijgen van de Hypotheekbank een schuldbewijs. Zo'n rentepapier heet Pandbrief. Hypotheekbanken geven ze uit. En uw bank of commissionair verkoopt ze. de Hypotheekbanken staan erachter Een publicatie van de Vereniging van Hypotheekbanken, Adelheidstraat 8,'s-Gravenhage. (Van onze correspondent) KAPELLE Het bestuur van de christelijke nationale school in Kapelle-Biezelinge heeft in het afgelopen jaar verschillende sa- mensprekingen gehad met het be stuur van de christelijke school in Biezelinge om te komen tot een vérgaande samenwerking en mo gelijk daarna ook tot fusie van de twee verenigingen. Dit deelde de voorzitter van de christelijke na tionale school in Kapelle-Bieze linge, de heer M. C. Duynhouwer, mede in zijn openingswoord tij dens de De Vroone gehouden jaarvergadering, waarvoor een zeer grote belangstelling bestond. De heer Duynhouwer deelde mede dat de school in Biezelinge aanvan kelijk een hervormde school was, maar nu ook gewoon een christelijke school is geworden. De heer Duyn houwer zei dat bij beide besturen de wil tot een vergaande samenwer king aanwezig is en hoopte op korte termijn met nadere voorstellen te kunnen komen ten aanzien van fusie. In zijr jaarverslag zei secretaris P. G. Vermaire dat er in 1969 negen nieuwe leden bij kwamen en dat het ledental per eind 1969 251 bedroeg. Hü maakte verder melding van be sprekingen met de oudercommissie van de o.l. school in Kapelle over het werven van leerlingen, waarvoor een goede oplossing werd gevonden en zei verder dat er een samenspre- king plaats vond met het bestuur van de onlangs opgerichte schoolvereni ging van de gereformeerde gemeente. Vervolgens werden 17 nieuwe leden tot de vereniging toegelaten. Uit het verslag van het hoofd der school bleek dat het leerlingenaantal iets terug liep, voornamelijk omdat in 1969 niet minder dan 15 leerlingen verhuisden. Het leerlingental be draagt thans 206. Er zijn zeven leer krachten aan de school. Verder werd op deze vergadering afscheid genomen van penningmees ter A. Slabbekoorn, die 23 jaar deze functie heeft vervuld. Uit zijn laatste financiële verslag bleek dat de ver eniging er goed voor staat. In de vacature C. A. Potter werd de heer D. Rouw gekozen tot lid van de financiële commissie. Bij de bestuurs verkiezing werd in de vacature D. Verwey gekozen de heer L. Nijsse en in de vacature A. Slabbekoorn de heer D. Hage. De heren M. C. Duyn houwer en P. G. Vermaire werden herkozen. Verder sprak op deze bijeenkomst de heer C. J. Buurman uit Goes, directeur van de lagere technische schooi aldaar, over de aard en de omvang van het onderwijs op deze school. Zeer uitvoerig ging hij in op de acht vakrichtingen waarin men in Goes onderwijs kan krijgen en aan het eind van zijn betoog hield hij een indringende beschouwing over de huidige maatschappij structuur en de plaats welke de mens hierin inneemt. De voorzitter deelde nog mede dat op 20 maart in ,De Vroone' de ouder avond gehouden zal worden. (Van onze correspondent) AXEL Dinsdag 24 februari zal in „De Halle" te Axel het Nederlands Kamer Orkest optreden, met als so liste Janine da Costa. Het Nederlands Kamer Orkest op gericht in 1955, bestaat uit een vaste kern van ongeveer 25 strijkers en een claveciniste. Onder deze musici zijn verschillende bekende instrumenta listen zoals Th. Magyar, P. Lentz, P. Nijland, Joke Vermeulen en Janny van Wering. In de loop der jaren heeft het Ne derland Kamer Orkest niet alleen veelvuldig geconcerteerd in talloze grote en kleinere plaatsen overal in ons land, maar het heeft ook vele buitenlandse concertreizen gemaakt. Janine da Costa is in 1923 geboren in Bordeaux en ontwikkelde reeds als zeer jong kind een grote muzikaliteit en pianotechniek. Zij studeerde aan de conservatoria van Bordeaux (Jo seph Thibaud) en Parijs (Lazare Le vy) en behaalde op briljante wiize in 1937 haar einddiploma. In 1951 won zij de Premier Grand Prix in hét fameuze internationale concours Marguerite Long-Jacques Thibaud. Janine da Costa speelde in vele landen binnen en buiten Europa on der talrijke bekende dirigenten en in recitals voor radio, televisie en in de zaal. Sinds 1961 woont zij in Neder land en vormt sedert kort met Theo Olof een duo. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Voor de tweede maal stond de directeur van de Zuidbcvelandse timmer fabriek, A. de M., voor het ver dachtenhekje. Enige tijd geleden voor het hekje by de kantonrechter, die hem veroor deelde tot een geldboete van 100 gul den. Nu voor de meervoudige straf kamer te Middelburg. Dat, omdat de officier van justitie geen genoegen had genomen met het vonnis van de kantonrechter en in hoger beroep was gegaan. De fabrikant had in oktober vorig Jaar niet goed opgelet en op rijksweg 58 de voorgeschreven maximum snel heid van 80 kilometer per uur over schreden. „Ik had er geen erg in", voerde de fabrikant aan. „Daar zit het hem nu Juist in", zei gisteren officier van justitie mr. J. L. Andreae. „De M. heeft er zo vaak geen erg in". De laatste paar jaar is de man vier maai wegens snelheidsovertreding bekeurd, zo voerde mr. Andreae aan. ,De officier heeft daar aanleiding in gezien om 'n voorwaardelijke ont zegging vain de rijbevoegdheid voor te eisen, omdat geldboeten blijkbaar geen enkele betekenis hebben voor deze verdachte", aldus mr. Andreae, die vond dat het langzamerhand tijd werd dat de fabrikairt. inzag dat het zo niet meer kon. Hij eiste opnieuw een geldboete van 100 gulden en drie maanden voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid. Raadsman mr. H. Bruin meende dat een voorwaarde lijke ontzegging niet op zijn plaats was en dat een mogelijke voorwaar delijke ontzegging een nadelige in vloed op het rijden van zijn cliënt zou hebben. Na zich te hebben teruggetrokken rn de raadskamer wees de rechtbank onmiddellijk vonnis: een geldboete van 100 gulden. De voorwaardelijke ontzegging bleef achterwege, omdat de rechtbank meende dat het twee maal voor de rechters verschijnen een duidelijke waarschuwing inhoudt en dat het de volgende maal ernst is, waarbij het rijbewijs op het spel staat. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Woensdag 35 fe bruari hoopt mevrouw J. Bal-Alleme- kinders haar honderdste verjaardag te herdenken. Mevrouw Bal is reeds enige jaren opgenomen in het ziekenhuis Bethes- da. Vertegenwoordigers van B. W. zullen haar om half elf in het zieken huis gelukwensen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In een zater dag in hotel „Rotterdam" in Ter- neuzen gehouden algemene bui tengewone ledenvergadering van de coöperatieve groenvoerdroge rij „Zeeuwsch-Vlaanderen G.A." te Sluiskil, is besloten de vereni ging te ontbinden. Door het dagelijks bestuur van de Suikerunie te Sas van Gent is een voorlopig voorstel tot over name van de drogerij gedaan, welk voorstel met algemene stem men door de leden van de coöpe ratie is aanvaard. Op 10 maart zal het algemeen bestuur van de Suikerunie zich over de transac tie uitspreken. Het bedrijf zal, ook in de gewij zigde vorm, zijn taak voortzetten. De coöperatieve groenvoerdrogerij is in 1961 opgericht. Haar hoofddoel be stond uit het drogen van luzerne. Ge zien de gunstige ligging van het be drijf is steeds pulp gedroogd voor de eerste coöperatieve beetwortelsuiker fabriek te Sas van Gent- Sinds het moment van oprichting van de groenvoerdrogerij is er veel veranderd. De verkoopprijs van de luzerne is met ongeveer 30 procent gedaald, terwijl de kosten fors ge stegen zijn. De daling van de ver koopprijs is voornamelijk door inter nationale concurrentie ontstaan. Van belang is, dat de binnenlandse be hoefte aan luzerne belangrijk hoger ligt dan de produktie. Gezien de stij gende kosten werd de aanwezige produktiecapaciteit van het bedrijf volledig benut. Hiervoor moest lu zerne ingekocht worden va-n niet-le- den, namelijk 1500 ton, terwijl 3000 ton verkregen werd door levering van leden op aandelen, welke leve ring voortvloeide uit de voorwaarde van aandelenbezit. De drogerij heeft thans als hoofd doel het drogen van pulp, met als nevendoel het drogen van luzerne, waardoor de luzerneteelt in Zeeuwsch-Vlaanderen behouden blijft. De drogerij heeft in het verle den zijn bestaansrecht bewezen en voorziet in een behoefte welke, naar het bestuur stellig meent, in de toe komst zeker niet geringer zal wor den. De aandeelhouders van de droge rij te Sluiskil hebben met algemene stemmen besloten, om indien het algemeen bestuur van de suikerunie de voorstellen van het dagelijks be stuur overneemt tot verkoop van het bedrijf over te gaan. Op gTond van de statuten heeft de coöperatie een liquidatiecommissie benoemd, welke bestaat uit de heren L. Cam- maert (voorzitter), J. de Regt-Dek- ker (secretaris), J. Bruggeman (vi- ce-voorzitter) en C. Almekinders, voorzitter van de commissie van toezicht. Indien het algemeen bestuur van de Suikerunie niet tot overname van de drogerij mocht besluiten, zal de coöperatie normaal blijven voortbe staan. i (Van een onzer verslaggevers) ZANDVLIET Het bergingsbe drijf Van den Akker N.V. uit Vlis singen is er afgelopen weekeinde gedeeltelijk in geslaagd om de bij de Zandvlietsluis gezonken Bel gische lichter Hugo van der Goes te bergen. Tevens heeft men kans ge zien de sleepboot Heinz Harmy, eigendom van een Belgisch scheep vaartbedrijf uit Boom, aan de op pervlakte te halen De sleper is vrijdag op een paar honderd meter afstand van de plaats waar het Ne derlandse team bezig is met de ber ging van de lichter gezonken. Van de Belgische lichter heeft men zaterdag het zwaar gehavende achterschip op een strandje in de buurt van de Zandvlietsluis kunnen neerzetten. Eerder vorige week was daar ook al de Nederlandse lichter Bona Spes geplaatst. Bij nader onderzoek is gebleken dat het lichaam van de sinds het het ongeluk vermiste Belgische schipper C. Coppieters (54) uit Ant werpen zich in dit gedeelte van het wrak bevindt. Men heeft nog geen kans gezien hem te bevrijden, om dat hij bekneld zit. Familieleden van de omgekomer schipper heb ben gisteravond nog toestemming gevraagd aan de Belgische autori teiten om het stoffelijk overschot te mogen bergen. Om tien uur zou daarmee een begin gemaakt wor den. Men ondervindt evenwel veel last van de modder, die zich in de ruimen van het schip bevindt. Het weer op de Schelde is in het afgelopen weekend tamelijk gunstig geweest. De bergers hebben in ieder geval geen la3t meer onder vonden van ruw weer, zoals dat vrij dagmiddag wel het geval was. Dat is anders met de grote hoeveelhe den slib, die zich in en Op het te bergen gedeelte van het schip be vinden. Ook het feit, dat de boot 72 jaa,. oud is, 88 meter lang en uit week ijzer bestaat, bemoeilijkt de berging. Het schip is door de trossen van de drijvende bokken gedeeltelijk aan flarden getrokken. De losse ge deelten ijzer heeft men met een grijper uit het water verwijderd. Vrijdagmiddag is het schip, zoals gemeld, midscheeps onder water ge broken. Het voorschip, dat nog steeds in de trossen van de drijven de bokken hangt, hoopt men van daag te kunnen bergen. Getracht wordt dit gedeelte eveneens op het droge te zetten. De kans bestaat, dat in het voorschip zich nog het lichaam van matroos C- G. Knaap- TERNEUZEN GEBOREN Mar- tijn Cornelis, zoon van IJkelenstam, Cornells Paulus en Clemminck, Loui se, Terneuzen, Zuidlandstraat 54; Jo- hannis Francois Marinus zoon van: De Jonge, Marinus en Lako, Maria Suzanna Sara, Sas van Gent, Bene- luxstraat 38: Janet Maria, dochter van: Oppeneer, Jacob Martinus en Verlinde, Jacoba Anna Terneuzen, Iepenlaan 84; Esther Lijdia Gerda, dochter van: Korevaar, Willem en 't Jong, Johanna Cornelia Dirksje won. te Westdorpe, Leidinglaan 28 Sik. Ivonne Anna Johanna, dochter van Korevaar, Willem en 't Jong, Johan na Cornelia Dirksje, Westdorpe, Lei dinglaan 28 Sik. Alida Cornelia, dochter van Faasse, Cornelis en De Rijke, Alida Cornelia, Terneuzen, A- zaleastraat 140; Jurgen Jozef, zoon van: Willems, Alouis Gustave en Thijsebaert, Odette Marguerite Sas van Gent, Vredstraat 19; Kathleen Wimke, dochter van House, Ronald Eugene en Zijlstra, Wimke, Terneu zen, Van der Waalsstraat 18; Levinus Johannes, zoon van: Tangelder, Wil helmus Johannes Maria en Van de Velde, Aaltje Janneke, Axel, P. Pau- lusstraat 28; Maria Suzanna, dochter van Hamelink, Cornelis Machiel en Klaassen, Tanneke Geertruida, Sas van Gent, Burg. Hoefnagelstr. 57- A- driaan Cornelis zoon van: Jeroense, Izak en Dusselier, Rita Maria, Phi lippine, Bastionstraat 12; Clara Antje dochter van Dijkstra, Gerrit en De Visser, Clara Elisabeth Maatje, Ter neuzen, Middenstraat 92 Sik. Sebas tian Marian Gustaf, zoon van: De Mul, Johannes Dominicus Adolf Ma ria en van: Begijn, Ria Louise te Phi lippine, Gentse Breedstr. GETRÓUWD Adriaansen, Marinus Mels 60 jr, Terneuzen, Julianastraat 14 en Van Overmeir, Justine Marie 54 jr, Terneuzen, Julianastraat 14. Toekomstig adres: Terneuzen, Julia nastraat 14. Van Rumste, Chislain Werner Armand 20 jr Axel, Kanaal kade 90 en: Breepoel, Leonarda 19 jr, Terneuzen, Spoorstraat 38 Sik. Toekomstig adres: Terneuzen, Spoor straat 38 Sik. Boswinkel, Johannes 20 jr Vlijmen, Nieuwkuijk, Klooster straat 20 en: Van Pienbroek, Carla Maria 19 jr Terneuzen, Baehlaan 34. Toekomstig adres: Terneuzen, Baeh laan 34 a/b. OVERLEDEN: Bakker, Neeltje 78 jr geh gew won. te Axel. Van den Ende, Pieter 50 jr geh. won. te Ter neuzen, Beatrixstraat 18. Bockstael, Emelie Francisca 85 jr geh. gew. won. te Philippine. Seegers, Mariska Yvon ne Maria 1 jr won. te Terneuzen, Aagje Dekenstr. 7; De Schepper, Ma ria Coleta 82 jr geh. gew. won. te Terneuzen, Hondiusstr. 3, INGEKOMEN PERSONEN- A. J. de Bruyne, Beethovenhof 48, Hoek; Mooij, Baehlaan 59, Wisch; W. A. L. C. J. van Minnen, Rembrandtlaan 8, Middelburg. VERTROKKEN PERSONEN; F. M. Quaak, Baehlaan 176, Goes; W. Ver boom, Kerkhoflaan 15, Nieuwerkerk a/d IJssel; R. J. de Cocq, G. Gezel- lestraat 64, Axel; K. Leenhouts, Nïeuwstraat 50, Hoek; M. A. Stieger, Nieuwe Kerkstraat 24, 's-Hertogen- bosch; S. A. Groenewoud, Burg. Geillstraat 33, Middelburg; E. M. Lo gan, Bellamystraat 119, Huberstone G.B. kens (43) bevindt. Tot nog toe heeft men dat door de modder niet posi tief kunnen vaststellen. Met het lichten van de sleepboot Heinz Harmy hebben de bergers aanzienlijk minder moeite gehad. Het schip zonk afgelopen vrijdag jnder de ogen va-n de specialisten, die bij de berging van de Hugo be trokken zijn. Vermoedelijk door een foutieve manoeuvre bij stormachtig weer, schoot de sleepboot achter waarts de golven in. De enige op varende, de kapitein, zag kans zich nog juist in veiligheid te brengen op een drijvende kraan, waaraan de boten waren afgemeerd. Op in dicatie van expert D. Willems uit Vlissingen heeft men aan de sleep boot trossen bevestigd. In de loop van zondag werd de sleepboot om hoog gehaald. Films GOES Grand 20 uur De spookrijders, 14 j. HULST Bioscoopgebouw 20 uur Het geheim van de witte non, 18 j. MIDDELBURG City 20 uur: Matt Helm en de verdrukkers, 14 j. TERNEUZEN Luxor 20 uur Wie het laatst lacht, a.I. VLISSINGEN Alhambra 20 uur: Het mor.ster van Frankenstein, 18 j. ANTWERPEN Astra: De dolle kever, a.I. Astrid: Onze dokter is de beste, a.I, Nova: Krakatoa, ten oosten van Java, a.I. Ambassades: Ik ben een olifant mevrouw, 18 j. Capitole: De man, de trots en de wraak, 18 j. Festa: De brug van Remagen, 18 j. Forum: De meesters van de wereld, 18 j. Métro: Commissaris: drie gouden slagen, 18 j. Monty: Wat een koppel, 18 j. Odéon: Cactusbloem, 18 j. Quellin: Satyricon, 18 j. Rubens: De clan der Sicilianen, 18 j. Pathé: De abdis van Monza, 18 j. GENT Century: Maxi-roof in Mini-Cooper, a.I. Majestic: Hello Dolly, a.I. Metro: De koeienbaron van Montana, 18 j. Astrid: De detective, 18 j. Metro: Macadam-cowboy, 18 j. Normandie: Aprilgekken, 18 j. Rex: Auto stop girl, 18 j. Scala: De terugkeer van Django, 18 j. Capitole: De vrouwen, 18 J. Toneel Muziek Dans MIDDELBURG Schouwburg 10.30 en 14 uur „Hoog spel" van John Arden, door Toneelgroep Proloog. Jeugdvoor stellingen voor het voortgezet on derwijs ROTTERDAM Schouwburg 20.15 uur: „Jongens onder elkaar" van Mart Crowley, door Centrum VLISSINGEN Britannia 20 uur „De gijzelaar" van Brendan Behan, door Globe ANTWERPEN Kon. Ned, Schouwburg 20 uur: „Een dag uit de dood van Piet Snot" van Peter Nichols door het N.T. Gent. Diversen KAPELLE De Zwaan 19.30 uur Jaarvergade ring ZLM MIDDELBURG Concert- en Gehoorzaal 20 uur Regiecursus van het Zeeuws Cen trum voor het Amateurtoneel Opgave voor deze rubriek tel. 01180- 7438 of Postbus 116 in Middelburg. -GttMMnnnmHMnHuiHMMM GOES Burgerweeshuls, Singelstraat. Ten toonstelling „25 jaar Zeeland" (t.m. 25 febr.) Ma t.m. za van 10-12 en 14-17 uui Zon van 14-17 uur. MIDDELBURG Rijksarchief, St.-Pieterstraat 38 Expositie „Het Zeeuwse dorp" (t.m. 28 febr Ma. t.m. vr(j. 9.30- 12.30 en 13.30-17.30. zat. van 9.30- 12 30 uur BOTTERDAM Museum Boymans: Expositie Toos van 't Hofl met o.a schilderijen en beelden (tm 28 febr.) Rotterd. Kunstkring, W. de With- str. 35, Rinus van den Bosch, schil derijen en Louis Vorkink, tekenin gen (t.m. 8 mrt.) Werkd. 10-17, zon. 11-16 uur. Rotterd. Kunststichting, Zuidpleln. Schilderijen Jef Huibers (t.m. 28 febr.) Werkd. 10-17, zon. 12-17 u. wESTixmrE Galerie Trnutzaerte: Expositie Thee Dubbelman met beeldhouw werk in brons en experimentele afdeling „De Porceleyne Fles" met unica in keramiek. Ma. t.m. za. van 9-18. zon. van 14-18 uur. (t.m. 28 februari) Morgen, dinsdag 24 februari Bergen op Zoom 5.45 en 18.01 Hansweert 4.57 en 17.19 Made-Drimmelen 8.11 en 20.42 Terneuzen 4.14 en 16.35 Vlissingen 3.46 en 16.04 Wemeldinge 5.35 en 17.61

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 2