Titelgevecht duurde slechts vier ronden FRAZIER TE STERK VOOR ELLIS „Stenentiller" Urtain moet zich bewijzen OTTENBROS IN LEIDERSTRUI Ajacieden krijgen het lastig Toto 29 Linkse hoek velde Ellis OOK AJAX OP RADIO Tom Okker in derde ronde Alf Ramsey coach Benfica? Foreman bleef ongeslagen Weiland niet bang voor Spaanse kolos Ronde van Andalusië OUDE RIVALEN Tijger Geen reactie Schorsing van Peruanen bekort HERCULISCH KNVB HELPT NEC Motta-Post van leiding verdrongen -.voor mij alléén de béste! ROYAL CROWN COLA Woensdag 18 februari 1970 DE VRIJE ZEEUW (Van onze sportredactie) BREDA Hoewel toto 29 weer eens helemaal uit binnenlandse wedstrijden bestaat is, gezien de weersomstandigheden, de kans groot dat een aantal wedstrijden zullen worden afgelast. Dan zul len de „vervangende uitslagen" weer bepalend zijn voor de ver deling van de prijzenpot. Men kan toch beter het zekere voor het onzekere nemen en bij de voorspelling terdege rekening houden met de stand op de rang lijst. Twee ploegen uit de gevaarlijke zone, DOS en DWS, ontmoeten elkaar in Utrecht en er zal uiter aard hard om de broodnodige punten worden gestreden. Een gelijk spel heeft voor beide ploe gen slechts een betrekkelijke waarde, al ligt dit, gezien de krachtsverhoudingen, toch voor de hand. Holland Sport verliest normaliter van ADO, maar de derbysfeer zal zeer zeker in de richting van een draw werken, al speelt ook nog de vraag of Hol land Sport de vorige nederlaag tegen Sparta op eigen terrein al heeft kunnen verwerken. En wat doet MW bij Haarlem? Ondanks de formidabele opmars van de Maastrichtenaren bleek vorige keer tegen FC Twente wel dui delijk dat de ploeg kwetsbaar is. Toch heeft MVV de beste winst kansen, aangezien Haarlem geen produktieve voorhoede bezit. AZ '67 - Go Ahead zal weinig fraaie voetbal opleveren. Beide ploegen zullen tevreden zijn met een enkel punt. Dat Ajax van Sparta wint is nog lang niet ze ker. De Spartanen hebben zich in Amsterdam altijd kranig ge weerd en de laatste tijd is er bij de Rotterdammers een duidelijk opgaande lijn te bespeuren. De volle winst zit er voor hen ech ter niet in. In de eerste divisie neemt de Fortuna/Sittardia Combinatie het op tegen RCH. Beide ploegen spe len geen rol van betekenis. Thuis is FSC echter aanwerkelijk ster ker dan uit, zodat beide punten wei in Limburg zullen blijven. FC Den Bosch en Helmond Sport zijn twee oude rivalen. Thuis sleepten DOS -DWS X Holl. Sp. - ADO 1 X Haarlem - MW 1 X AZ '67 - Go Ahead 1 X Ajax - Sparta IX FSC - RCH IX Den Bosch - Helm. IX Fort. VI. - DFC IX BI. Wit - Excelsior IX Willem II - Elinkw. 1 X Roda JC - Limb. 1 X Wagen. - RBC i X Baronie - Velox de Helmonders een gelijk spel uit het vuur, maar in Den Bosch zal dat niet meer zo gemakkelijk gaan. Fortuna Vlaardingen, dat eigenlijk te laag op de ranglijst staat, krijgt tegen DFC de kans iets omhoog te klimmen. Blauw Wit - Excelsior vormt de topper in de eerste divisie, normaal gesproken moet Blauw Wit dit duel winnen, maar Ex celsior, dat in de winning-mood is versloeg twee weken geleden nóg het sterke FC Den Boscih. Misschien hebben de Rotterdam mers nog meer in hun maïs en halen een punt weg bij Blauw Wit Willem II heeft de laatste tijd veel terrein verloren en kan dat tegen Elinkwijk, dat op de twee de plaats staat, een beetje terug winnen. De Utrechtenaren zul len hun goede positie zo goed mo gelijk verdedigen en zich niet zo maar de kaas van het brood la ten eten. t Van de Limburgse derby Roda JC - Limburgia valt weinig te zeggen. Het eerste treffen werd een zege voor de Brunssummerx, al waren de Kerkradenaren bijna de gehele wedstrijd in de meer derheid. Gezien het afzakken van Rode JC en de opmars van Lim- burgia zal de uitslag dient bij een gelijk spel liggen. RBC krijgt het in Wageningen zeer zwaar. De Wageningers hebben een goe de voorhoede en een hechte de fensie. De Roosendalers mogen dan ook al blij zijn met een punt. Baronie kon thuis van Hermes i DVS niet winnen en zal dat tegen het sterkere Velox waarschijnlijk ook niet kunnen. In uitwedstrij den heeft Velox nog wel eens een slechte dag en daarvan kunnen de Bredanaars profiteren. Jimmy Ellis, bij de weging 1,8 ki logram lichter dan Frazier, opende sterk. Een harde linkse hoek deed Frazier, die gewoontegetrouw con stant in beweging was, zelfs wanke len. Vlak voor de gong, die het ein de van de eerste drie minuten aan kondigde, kwam er een flitsende link se hoek van Ellis goed door. In de tweede ronde gaf Frazier, die bij de bookmakers met zes tegen één als favoriet gold, in het met 13.000 toeschouwers uitverkochte Ma dison Square Garden, duidelijk blijk van zijn grote klasse. Aanvankelijk kon Ellis de slagen nog ontlopen, maar kort daarop had Frazier met twee rechtsen op het lichaam en een linkse hoek naar het hoofd succes. Het einde van Ellis tekende zich reeds in de derde ronde af: Frazier dreef zijn tegenstander, die afwisse lend met linksen en rechtsen werd bestookt, voor zich uit. Tegen de touwen gedrukt moest Ellis, die in april 1968 'n WBA-toernooi won dioor Jerry Guarry in de finale te ver slaan, een slagenroffel incasseren, waaruit hij niet geheel schadevrij te voorschijn kwam. Licht groggy wan kelde Ellis naar zijn hoek, waar An- gelo Dundee de vroegere verzorger van Cassius Clay zijn herstellen de arbeid kon beginnen, rrv Frazier, die in de tweede ronde twee berispingen kreeg wegens onge oorloofde kopstoten, bracht zijn te genstander in de 4e ronde tweemaal neer op twee linkse hoeken naar de kin. Hij stond na zeven tellen weer op. Frazier, die op weg was naar zijn 25ste overwinning, wierp zich als een tijger op de vroegere sparring partner van Cassius Clay, en Ellis werd weer tegen de touwen gewor pen. Na een enorme linkse hoek kwam Ellis, die 27 van zijn 32 gebokste par tijen had gewonnen en sinds 14 sep tember 1968 (puntenzege op oud kampioen Floyd Patterson) niet meer in de ring was verschenen, ruggelings op het canvas terecht. Na dat hoofdscheidsrechter Tony Perez het „vijf" had laten klinken, kondig de de gong het einde van de vierde ronde aan. Volgens de regels van de boksbond van de staat New York telde Perez door. Ellis slaagde er bij „negen" in overeind te komen en op eigen kracht naar zijn hoek te strompelen. Dundee en assistenten probeerden in de pauze van alles om Ellis weer gevechtsklaar te maken, maar slaagden daar niet in. Ellis schudde bij de gongslag voor de vijf de ronde zijn hoofd en bleef zitten. Scheidsrechter Perez kondigde daar op aan dat het gevecht voorbij was en speaker Johnny Addie hield de arm van de triomferende Frazier om hoog. Ellis verklaarde later aan verslag gevers, dat hij wel degelijk door had willen boksen, maar dat verzorger Angelo Dundee hem dit had verbo den. „Ik zei, laat me gaan Angelo", aldus Ellis. Dundee wierp tegen: „Ik kreeg helemaal geen antwoord meer op mijn vragen. Geen enkele reactie. Toen heb ik besloten om er mee op te houden". Frazier, geboren op 12 januari 1944 te Beaufort, wordt nu alleen niet erkend docr „ringmagazin" van Net Fleischer en enkele moslim- groêperingen, die ongeacht dit la'at- ste gevecht in Cassius Clay nog de wereldkampioen zien. Op de vraag, tegen wie hij nu zou willen boksen, antwoordde Frazier: „Ik zal me te rugtrekken en rock' and roll zingen. Net zolang tot dat Cassius Clay weer kan boksen". Clay was bij het titelgevecht aan wezig. De nimmer verslagen kam pioen, die zijn titel werd ontnomen wegens zijn weigering om in militai re dienst te gaan, had gehoopt dat zijn voormalige sparring-partner El- lis zou winnen. Na afloop van het ge- NEW YORK (ANP) George Fo reman, de Amerikaanse Olympische kampioen boksen in het zwaarge wicht heeft in New York zijn onge slagen record als professional gehand haafd. De 21-jarige Foreman ver- staag de Argentijn Gregorio Peralta op punten. Het was zijn zestiende achtereenvolgende overwinning. NEW YORK (ANP) De Amerikaan Joe Frazier heeft maandag, avond in New York het gevecht om de wereldtitel boksen in he zwaargewicht tegen zijn landgenoot Jimmy Ellis gewonnen. Ellis, di< in de vierde ronde tweemaal was neergegaan, kwam na de gong voo de vijfde ronde niet meer uit zijn hoek. De 26-jarige oud-Olympisch» kampioen Joe Frazier is nu alleenheerser in het rijk der zwaarge wichten. Hij werd voor het gevecht met- Jimmy Ellis (29) slecht erkend door zes staten, New York, Massachusetts, Texas, Illinoi: Pennsylvania en Maine. Ellis, die door de World Boxing Associatio; werd erkend, regeerde in de overige 44 staten. „Ik voel me eindelijk vrij", zei Frazier na afloop van het gevech laconiek. Een periode van bijna drie jaar verwarring, ontstaan dooi het ontnemen van de titel in april 1967 aan Cassius Clay, is ten einde vecht had de gewoonlijk zeer sprask zame Clay echter geen commentaar Hij verklaarde dit a raison van 5.500 dollar aan een tijdschrift beloofd te hebben. Jimmy Ellis geveld door een verschrikkelijk harde linkse hoek van de op hem neerkijkende Joe Frazier. De winnaar van het W.B.A.-toernooi kwam nog overeind en strompelde naar zijn hoek, maar hij was te groggy door de doffe dreun van Frazier om nog aan de vijfde ronde te beginnen. (ADVERTENTIE) MADRID-,NEUMiiNSTER (ANP) 1 Op 13 maart krijgt José Manuel Ibar, beter bekend als Urtain naar zijn geboorteplaats in de Baskische provincie Guipuzcoa in Noord-Spanjc, de kans te bewijzen een werkelijk groot bokser te zijn. Op die dag ont moet Urtain de Europese kampioen zwaargewicht Peter Weiland uit het Noordduitse Neumunster in een titel gevecht. De meningen over Urtain zijn ver deeld. Zijn supporters noemen hem de grootste Europese bokser en zien in hem de vierde Europese wereld kampioen in de zwaarste klasse na Max Sehmeling, Primo Camera en Ingemar Johansson. De meer objec tieven twijfelen aan de kwaliteiten van Urtain als bokser, hoewel nie mand de lichaamskracht van de 26- jarige Bask in twijfel trekt. Sinds zijn profdebuut op 24 juli 1968 heeft Urtain 28 keer in de ring gestaan en hij behaalde precies evenveel over winningen door knock out. Gemid deld bleven zijn tegenstanders geen twee volle ronden staan. Zijn langste gevecht duurde tot in de zesde ronde. Geen wonder zeggen de sceptici. De komeetachtige carrière van Ur tain is gestimuleerd doordat hij voor namelijk tegen zakken zand in de ring heeft gestaan en de enkeling, die wel iets van boksen wist, raakte onder de indruk van de imposante gestalte van Urtain, werd bang en liet zich prompt uittellen als Urtain hem bij wijze Van spreken maar even onder de kin had gestreeld. Peter Weiland is in ieder geval niet bang voor José Manuel Ibar. Hij zette zijn titel vrijwillig op liet vspel voor het gevecht in het Madri- leense sportpaleis. In de voorberei ding van Weiland is echter een hape ring gekomen. De Duitser heeft zich moeten laten inenten tegen pokken omdat de Spaanse autoriteiten een bewijs van inenting verlangen voor iedere Duitser, die op dit moment naar Spanje reist. Weiland nam het zekere voor het onzekere. Hij liet de krasjes wel op de rechterarm zetten, opdat zijn andere vuist, bijgenaamd „de moker" in geen geval in gevaar zou komen. Weiland moest zijn training een week onderbreken. Hij deed het met tegenzin. „Maar", vertelde hij, „toen ik van die Spaanse eis hoorde, heb ik het toch maar onmiddellijk laten doen. In Madrid kan ik 120.000 mark verdienen, de hoogste beurs uit mijn loopbaan tot nu toe en die wil ik niet graag laten schieten". Als de gevolgen van de pokkenprik voorbij zijn, zal Weiland in Hamburg zijn trainings kamp betrekken. Daar trouwens heeft hij ook Urtain voor het eerst aan het werk kunnen zien, want op 13 februari bokste Urtain in Ham burg tegen de Canadees Borden, die in de eerste ronde knock out ging. José Manuel Ibar is een kleurrijke ZURICH (ANP) De strafcom- missie van de internationale voet bal federatie (FIFA) heeft in Zürich besloten de schorsing voor een jaar van twee spelers van het nationale elftal van Peru, Ramon Mifflin en Nicolas Fuentes, met drie maanden te bekorten. Het tweetal was op tien augustus naar aanleiding van onge regeldheden tijdens de wedstrijd Bo livia - Peru voor een jaar geschorst. De strafco-mmissie deelde maan dag mee dat Mifflin en Feuentes vanaf 10 mei weer voor Peru, dat zich geplaatst heeft voor de eindron den van het .wereldkampioenschap voetbal, mogen uitkomen. Wanneer het tweetal in de toekomst weer een schorsing oploopt, zullen de drie maanden bij de nieuwe straftijd wor den geteld. figuur in de internationale bokswe- reld. Hij was al 25 jaar en vader van drie kinderen toen hij zijn de buut als professional maakte. Boksen was namelijk niet de sport die hem al jong had gegrepen. José Manuel Ibar was een stenentiller, een tak van sport die zeer populair is in het Baskenland, maar dan ook daar al leen. Urtains vader was een befaamd stenentiller in de streek, die toen hij" de veertig al lang was gepasseerd nog indruk maakte door een blok van 150 kilo vier keer kort achter el kaar van de grond te tillen en tot boven schouderhoogte te verheffen. José Urtain overtrof zijn vader. Hij nam brokken van 170 kilo speels ter hand en zijn beste prestatie was een dergelijk brok binnen tien minuten 23 keer van de grond tot op schouder hoogte te bréngen. Op dat moment maakten anderen de sportieve blik van Urtain ruimer. Men herinnerde hem eraan, dat de beroemdste Spaanse bokser van voor de oorlog, Paolino Uzcucun, uit de zelfde streek was gekomen en een zelfde sportieve vooropleiding had genoten als hij. Urtain verdiende geld met stenen tillen, maar Uzcucun (Van onze radio- en t.v.-redacteur) HILVERSUM De NOS-radio zal woensdagmiddag 4 maart tussen 15.50 en 17.35 uur via Hilversum I, behalve een rechtstreeks verslag van de Europacupwedstrijd Vorwarts - Feijenoord ook flitsen en twee keer een samenvatting uitzenden van de wedstrijd Carl Zeiss Jena - Ajax, de eerste ontmoeting tussen beide clubs voor de kwartfinales van het toer nooi om de Runners Up-cup. Het radioschema van deze uitzen ding op die middag is als volgt: ge wijzigd: 15.50 tot plusminus 15.57 uur samenvatting eerste helft Carl Zeiss Jena - Ajax, 15.57 tot 16.45 uur rechtstreeks verslag Vorwarts Ber lin - Feijenoord, met indien daartoe aanleiding is onderbrekingen voor flitsen uit de wedstrijd Carl Zeiss Jena - Ajax; 16.45 tot 16.45 uur re clame, nieuwsberichten en samen vatting tweede helft Carl Zeiss Jena - Ajax, plusminus 16.55 tot 17.55 uur rechtstreeks verslag tweede helft Vorwarts-Feijenoord en nabeschou wing. Verslaggevers bij de wedstrijd Vorwarts-Feijenoord zijn Wim Ho- gendoorn en Joop Niessen, in Jena is de verslaggever Eef Brouwers. NIJMEGEN (ANP) Het bestuur van de KNVB heeft de Nijmeegse ere divisieclub NEC dinsdag meegedeeld, dat de bond bereid is de kosten, die NEC gehad heeft voor de twee wed strijden tegen AZ'67, voor een ge deelte te vergoeden uit het zoge naamde noodfonds. Maandag had NEC daartoe een verzoek gedaan bij de KNVB. had meer binnen gekregen met bok sen. José Manuel Ibar begreep, dat hij meer financieel rendement uit zijn herculische kracht kon halen en hij waagde de stap naar het beroeps- boksen nadat een paar „zakenlieden" uit de buurt hem gouden bergen had den beloofd. Van alle kanten werden tegenstan ders voor Urtain aangesleept. Bok sers zonder naam en faam en met aanzienlijk minder kracht en zelfver trouwen dan de gereputeerde stenen tiller. De eerste blik op de massieve spierbundels van Urtain maakte hen vaak bang en niet zelden lagen de „boksers" al op het canvas voor Urtain hen echt had geraakt. In die tijd namen de toeschouwers het woord zwendel herhaaldelijk in de mond. Maar Urtain ging over in andere handen. Een Italiaanse manager, Renzo Casadei, wiens broer in 1942 ooit eens een Europees titelgevecht had geleverd met Jupp Besselmann, ontdekte de ruwe diamant. Casadei ging schaven en niet zonder suc ces aan de techniek van Urtain en in de plaats van vierde- en derde rangs tegenstanders behaalde hij daarna pijlsnelle knock-outoverwin- ningen op boksers van het tweede plan. José Manuel Ibar was sterk, Renzo Casadei was handig. Hij maakte de reclame voor zijn bokser en verspreidde het bericht dat hij de talrijke aanbiedingen uit de Verenig de Staten (voorlopig nog) had afge wezen. Peter Weiland aanvaardde de uitdaging en de grote beurs. Renzo Casadei en José Manuel Ibar hebben de zekerheid dat op 13 maart het sportpaleis in Madrid tot de laatste plaats zal zijn uitverkocht. MILAAN (AP) In de zesdaagse van Milaan was gisteren de stand: 1 Klaus Bugdahl-Sigi Renz (W-Dld) 51 punten, op een ronde: 2 Gianni Motta-Peter Post (It. Ned) 170 pnt, 3 Eddy Merckx-Julien Stevens (Belg) 137-pnt, 4 Rudy Altig-Cairlo R&ncati (W.Dld-It.), 6 Dieter Kem- per-Norbert Seeuws (W.Dld-Belg) 114 pnt, 8 Rolf Roggendorf-Miel Se- vereyns (W.Dld-Belg) 43 pnt, 9 Fritz Pfenninger-Romain Deloof (Zw.-Belg) 21 pnt, op vijf ronden: 12 Piet de Wit-Mogens Frey (Ned.-Den.) 29 punten. Een aflossing van Gianni Motta VOETBAL Het Roemeense, voet balelftal dat zich geplaatst heeft voor de eindronde van het wereld kampioenschap, heeft in Rio de Ja neiro een oefenwedstrijd tegen de Braziliaanse club Flamengo met 41 verloren. Bij de rust stonden de Bra zilianen al met 21 voor. SALISBURY (ANP) Tom Okker heeft gisteren in Salisbury een ge makkelijke overwinning behaald op de Mexicaan Joaqitim Loyo-Mayo. Okker bereikte met 63 62 de der de ronde van het herenenkelspel van het tennistoernooi om de open Ame rikaanse indoorkampioenschappen. Een verrassing was de nederlaag, die de Amerikaan Marty Riessen moest incasseren tegen de Tsjech Jan Kufcal (36 61 68). De voornaamste uitslagen waren verder: tweede ronde herenenkel spel: Manuel Santana (Sp.) Fran- ?o'is Jauffret (Fr.) 6—2 6—4; Cliff Richey (VS) Bob Carmichael (Aus.) 64 64; Roger Taylor (GB) Thomas Koch (Braz.) 1312 61; Ismail El. Shafei (Egypte) -Brian Fairlie (Nw. Zeeland) 62 64); I Nastase (Roem.) Hans Joachim Plotz (W. Did.) 4—6. 7—5, 6—1. Emerson (Aus.) Barth (VS) 9 —7 6—4, Grabner (VS) Pilic (Z) 46 64 64, Ashe (VS) Guzman (Ecu) 61 62, Roche (Aus.) Pa- rum (Nw. Zeel.) 9—7 6—2; McMa- nus (VS) Kodes (Tsj.) 810, 4—3 door Kodes gewonnen gegeven. (links) en Peter Post in de zesdaagse van Milaan. LONDEN (AP) Volgens geruch ten heeft de Portugese voetbalclub Benfica, sir Alf Ramsey en Jimmy Adamson, de assistent-manager van Burnley, benaderd als opvolgers van de ontslagen Otto Gloria. Ondanks een ontkenning van Ram sey houden de geruchten aan, dat Ramsey na het toernooi om de we- reldivoetbalbeker in Mexico naar Benfica zal gaan. In de Londense „Daily Mail" schreef Brian James: „sir Alf Ramsey zal de ze week gevraagd worden om voor 10.000 pond per jaar manager van Benfica te worden". (Van onze sportcorrespondent) SEVILLA Wereldkampioen Harm Ottenbros heeft gisteren in de Ronde van Andalusië de leiding in het al gemeen klassement veroverd. De Willem H-rijder werd in de eind sprint van de derde etappe weliswaar verslagen door de Belg Eric Leman, die hiermede zijn tweede ritzege be haalde, maar bleef in het algemeen klassement 15 seconden op hem voor. De beslissende slag viel al na acht kilometer en werd ingeleid door Ot tenbros zelf, juist op het moment dat leider Monseré een lekke band kreeg. Meteen sprongen Leman en de Span jaarden Gomez Lucas, Linares en Marine naar zijn wiel en gezamenlijk bouwden ze een voorsprong op, die aan de eindstreep het ongelooflijke aantal van bijna 24 minuten bleek te bedragen. De eindsprint werd gelan ceerd door Gomez Lucas, maar Ol- tenibros wipte over hem heen. Twin tig meter voor de finish werd hij op zijn beurt gepasseerd door Eric Le man, die met drie lengten voorsprong won. Monseré werd achter de drie Spanjaarden zesde door de sprint van het peloton te winnen. Gezien het feit dat Leman twee ritten heeft gewonnen en dus twee maal dertig seconden bonificatie heeft gekregen zou hij eigenlijk leider moeten zijn in het algemeen klassement. Gisteren echter liep hij een straf op van een .minuut omdat hij zich door een ploeggenoot had laten duwen, zodat zijn bonificatie in het geheel kiwam te vervallen. Aangezien Ottenibros door zijn tweede plaats 15 seconden boni oogstte staat hij nu 15 seconden voor op de Belg en de drie Spanjaar den. Het ziet er naar uit, gezien de grote afstand tussen dit vijftal en de rest van de groep, dat de eindzege een aangelegenheid van het leidende vijftal zal worden. Leman heeft dan, gezien zijn sprinterskwaliteiten, da beste kansen. Willem H kan Otten bros enkel steunen, door steeds drie vluchters te laten gaan, die voor Leman reeds de bonificatie pikken. Of de Willem li-ploeg hierin zal sla gen lijkt echter onwaarschijnlijk, want gisteren verloor de ploeg twee renners, namelijk Hoogerheide en Hoogzaad. En in een strijd oim het behoud van de leidersplaats is het verlies van twee man een grote han dicap. De uitslag luidt :1 Leman (Belg.) 140 km in 3.42.51 (met bonificatie 3.42.21), 2 Ottenbros (Ned.) z.t. (met bonificatie 3.42.36), 3 Gomez Lucas (Sp.) at.., 4 Marine (Sp.) z.t. 5 Lina res (Sp.) z.t. 6 Monseré (Belg.) 4.06.46 7 Van Katwijk (Ned.) z.t. 9 Van der Vleuten (Ned.) z.t. De rest van de groep eindigde in dezelfde tijd als Monseré. Het algemeen klassement: 1 Otten bros 11.42.08 2 Leman op 15 sec. 3 Marine z.t., 4 Gomez Lucas z.t., 5 Linares z.t., 6 Monseré op 22.20, 7 Van Katwijk z.t. 8 Bodart op 22.50, 12 Dolman z.t. 18 Zoetemelk z.t„ 27 Dolman z.t., 28 Pijnen z.t., 44 Serpenti op 22.50, 45 Pepels z.t. 36 Zoetemelk op 22.50, 37 Pijnen z.t., 446 Serpenti, Pepels en Van der Flaes op 23.20.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 7