zet u lekkere koffie! met water verzachter Koffie zetten is een plezierige bezigheid, waarmee u altijd veel waardering oogst bij uw gezin en uw gasten. Maar.dan moet het ook lekkere, verse koffie zijn, met zorg gezet! lekkere koffie! CHAUFFEURS Maal zelf, direct voor het zetten Snelfilter koffie Filter koffie ROOD MERK 250 g 2.14 PAARS MERK 250 g 1.84 (door de grote vraag altijd vers) v" Waarom is AU nu eigenlijk niet te overtreffen Yoorwas Hoofdwas „Als vakman adviseer ik All voor de moderne wasautomaat. All bevat water- verzachter en afgeremd schuim. Het is dus zéér, zéér veilig.Voor het wasgoed, maar vooral ook voor die dure machine die toch zeker ook recht heeft op een veilig wasmiddel. Voor mij is All het beste van alle wasmiddelen". Met All wordt het wasprogramma van uw wasautomaat maximaal benut. Van minuut tot minuut. WRATTEN WEG Te koop aangeboden WOONHUIS FIAT 850 Sport Coupé KANTOOR BEDIENDE dan heeft u het volle profijt van de fijne geur en pittige smaak van versgebrande koffie. Deze electri- sche D.E. wandkoffiemolen is ge schikt voor twee maalgroftensnel- filtermaling en standaardmaling, lül I Voor deze zetwijze gebruikt u fijn gemalen koffie (snelfiltermaling). Doe per kop 1 afgestreken eetlepel in het papieren filterzakje en giet zoveel water op, dat de koffie goed bevochtigd is. Water geheel laten door lopen en dan verder steeds .in het midden opgieten. Dit unieke, volautomatische D.E.- koffiezetapparaat stelt u in de ge legenheid op twee manieren koffie te zettenzowel volgens de normale filtermethode als volgens de veel gebruikte snelfiltermethode. Dit apparaatkrijgt u voor4000 waarde- punten plus f 35.-Vraag de folder aan Douwe Egberts, afd. Geschen ken, postbus 2076, Utrecht. Uit de nieuwe D.E. filterpot kunt u 8 heerlijke, geurige koppen koffie schenken. Voor deze wijze van koffie zetten maalt u de koffie niet te fijn (standaardmaling). Schenk eerst een klein scheutje op, zodat de koffie kan zwellen. Dan gelijk matig opschenken. xxe- Omdat er in AH meer enzymen (veilige biologische vlekkenop- eters) zitten dan in welk ander wasmiddel ook. Bij de voorwas gaat het om en zymen. De vele enzymen van All zorgen er in deze wasfase voor, dat meteen al enorm veel vuil en vlekken uit het wasgoed verwij derd worden. Dat kunt u Zien aan het weggepompte sop. In het begin van de hoofdwas (tot 60° celsius) kunnen All's enzymen opnieuw hun werk doen. Hierdoor lukt het All de hardnekkigste vlekken, die nog in het wasgoed zijnachterge bleven helemaal af te breken. En dat is nu juist de unieke eigen schap, waardoor All een grote voorsprong neemt op alle ge wone wasmiddelen. Hierna (tot 90° celsius) zorgt All dankzij zijn rijke samenstel ling voor een perfecte afwerking en een vlekkeloos, schitterend wit eindtesultaat. donderdag 15 januari 1970 Kosteloos. Het faillissement van M. J. C. Scheepens, wonende te Breda, Jorisstraat 34 A is op 2 januari 1970 opgehe ven wegens gebrek aan ba ten. Mr. H. A. Maeijer, Baronielaan 133, Breda IN 7 a 10 DAGEN Nieuw, snelwerkend middel dat zonder pijn, zonder moeite wratten verwijdert. Krabben of peuteren aan wrat ten is vaak oorzaak van bloe den, infectie, méér wratten. Wees verstandig: behandel wratten met 'FOR MULE Whi'* een nieuwe com binatie van beproefde stoffen met voortreffelijke werking. 'FORMULE Whi' dringt diep inde wrat, vernietigt de cellen, doet de wrat 'wegsmelten' zon der bijtende pijn, branden of snijden. 'FORMULE Whi' is kleurloos, werkt pijnloos en verwijdertlelijke,onsmakelijke wratten snel, hygiënisch en ra dicaal f 2,40 Hm*** Op 13 januari 1970 is door ondergetekende uitge bracht een exploit ten ver zoeke van de N.V. Algeme ne Bank Nederland, geves tigd en hoofdkantoorhou- dende te Amsterdam, bij welk exploit Cornelis Adrianus Bogers, gewoond hebbende te Bergen op Zoom, aan de Borgvlietse- dreef nir. 30 en vervolgens aan de Stationsstraat nr. 44 ildaar, doclj thans zonder bekende woon- en ver blijfplaats in het Konink rijk en zonder bekende woonplaats elders, onder betekening der daartoe be trekkelijke stukken is ge dagvaard om op dinsdag 24 maart 1970, des voormid dags om tien uur, verte genwoordigd door een pro. cureur, te verschijnen ter gewone openbare burger lijke terechtzitting van de Arrondissementsrechtbank te Breda, alsdan zitting houdende aldaar in het Ge rechtshof, aan de Klooster laan nr. 46, teneinde te ho ren eis doen en conclude ren dat het der Rechtbank behage voornoemde C. A. Bogers bij vonnis, uitvoer baar bij voorraad be houdens ten aanzien van de kosten, te veroordelen om tegen behoorlijk bewijs van kwijting aan voor noemde N. V. Algemene Bank Nederland te beta len de somma van f 2.865,50, te vermeerderen met de overeengekomen rente ad 12% 's-jaars vanaf 2 janu ari 1970 tot de dag der al gehele voldoening over 'n bedrag van f 2.350,en met de wettelijke rente over een bedrag van f 515,50 vanaf heden tot de dag der algehele voldoe ning. voorts van waarde zal worden verklaard het in de betekende dagvaarding vermelde conservatoir be slag, met veroordeling voorts van voornoemde C. A. Bogers in de kosten van 't geding, die van voormeld beslag daaronder begrepen. M. H. Pieters, Gerechtsdeurwaarder, Nieuwe Boschstraat nr. 26, Breda. op het dorp Stoppeldijk een goed onderhouden Inlichtingen te bevragen bij dhr. A. Sponselee, Rapenburg 90 Vogelwaarde GEVRAAGD voor combinatie- vrachtwagens H. C. HEIJNEN Gastelsedijk West 70, Stampersgat Tel. 01651 -387 Te koop: bouwjaar september 1968 Fazantstraat 24, Zundert telefoon: 01696-2287 Gevraagd wegens huwelijk mannelijk of vrouwelijk. Zelfst. kunnende werken. Minimum opleiding Mavo. Soil, te richten aan: GARAGE HUYBREGfrs Driehoef ijzersstraat 11 Zevenbergsehoek. Tel. 01685 - 420. DE VRIJE ZEEUW

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 12