Stijging werkloosheid sterker dan verwacht In kostuum spelen is spotten met Gods woord Loop bevolking IJzendijke Drie lijsten bij verkiezingen te Clinge en Nieuw-Namen 3,4°/o mannelijke Zeeuwen werkloos De griep is er weer Commissie St.-Joris- wandeltocht benoemd VANDAAG MORGEN Tentoonstellingen Medische diensten Sasse jongeren zoeken ruimte voor carnaval Slipgevallen door gladde wegen Overkoepelend orgaan in St.-Jansteen nog niet verwezenlijkt Bej aardenschieting te Koewacht Schieting te IJzendijke Terneuzen IJsclub opgericht in Vogelwaarde Automobilist uit Hontenisse brak been I Zaterdag 10 januari ly/u ©fe VRü€ ZEEUW (ADVERTENTIE) De Aziatische griep, die vorig jaar zoveel Nederlanders aan het bed kluisterde, heeft onze grenzen weer overschreden. Voor iedereen, die deze onzichtbare indringer op een afstand wil houden, is het dus raadzaam direkt te reage ren op symptomen als: hoofdpijn, een koortsig en rillerig gevoel en onge wone vermoeidheid. Het kunnen de voorberichten van een griepaanval zijn Neem dan 2 'ASPRO's' met een zo heet mogelijke drank (grog, kwast of thee) en doe dit driemaal per dag. Want door z'n pijnstillende en koortswerende werking is 'ASPRO' het ideale en betrouwbare middel bij verkoudheid en griep. Zorg dus dat u 'ASPRO' in huis hebt. Vertrouw op 'ASPRO', want ASPRO' heeft in de reeds door griep over vallen landen een bijzonder gunstige rol gespreeld. Als 'ASPRO' u geen baat zou geven, probeer dan geen andere middelen, maar raadpleeg uw huisarts. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De Terneuzense Doormangroep van de Nederlandse padvindersvereniging hield een ver gadering, waarin de voorbereidings commissie voor de op zaterdag 18 april te houden traditionele St.-Joris- wandeltocht werd benoemd. De commissie bestaat uit C. van Hecke, voorzitter, mevrouw J. Tiele- man, secretaresse-penningmeesteres- - se en F. van Driel en P. van Driel, le den. Het ligt in de bedoeling de route uit te stippelen in de omgeving van Dow Chemical en het Boerengat. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Dl de maand de cember is de werkloosheid in Zeeland sterker gestegen dan door het Dis trictsbureau voor de Arbeidsvoorzie ning in Zeeland voorzien was. Het aantal werkloze mannen nam ten op zichte van november met 800 toe tot 2.118. Bij arbeidsbureau's stond 3.4% van de mannelijke loontrekkenden als werkloos ingeschreven. Zeeland, dat meestal in de rij van provincies met het geringste percentage werkloos heid de vierde of vijfde plaats innam, bekleedde in december de achtste plaats. Landelijk bedroeg het percen tage mannelijke werklozen 2.3. De sterke stijging is vooral veroor' zaakt door de weersomstandigheden; door de vroeg ingevallen vorst steeg het aantal werklozen in de bouwnij verheid en de landbouw. Bovendien had de afloop van enige uitbreidings objecten ten behoeve van de chemi sche industrie in Zeeuwsch-Vlaande ren een grotere werkloosheid tot ge volg in de bouwnijverheid en de me taalnijverheid. De vraag naar arbeids krachten gaf in december een lichte daling te zien, maar was ten opzichte van december 1968 groter. In totaal werden in december 1.237 mannelijke arbeidskrachten gevraagd tegen 1.385 in november. In december 1968 bedroeg de vraag naar manne lijke arbeidskrachten 938. De activiteiten in Vlissingen-Oost hebben ten opzichte van december 1968 een belangrijke stijging van de vraag naar arbeidskrachten tot ge volg gehad. Dit was het duidelijkst merkbaar in de rayons Göes en Vlis singen. De geregistreerde arbeidsreserve van vrouwen alsmede de vraag naar vrouwelijk personeel bleef nagenoeg gelijk. Deze bedroegen in december resp. 288 en 890. De grootste werkloosheid in decem ber kwam voor in het rayon Oostburg waar 455 mannen oftewel 9.9% van de mannelijke beroepsbevolking als werkloos stond ingeschreven. Dat be tekende een stijging van bijna 200 mannelijke werklozen. Deze stijging is toe te schrijven aan ontslagen bij de bouw van uit breidingen bij de chemische industrie in Terneuzen en de seizoenwerkloos heid in de landbouw. Ten opzichte van de maand november betekent dit een stijging van 203 mannen. In Hulst steeg het aantal werkloze Films GOES Grand 19 en 21 uur De blanke slavin, 18 j. MIDDELBURG City 20 uur Shalako 14 jaar OOSTBURG Ledel 20 uur Poel der ontucht, 18 j. TERNEUZEN Luxor 20 uur Thérèse en Isabella, 18 j. VLISSINGEN Alhambra 20 uur Smokkelaars van Oran 14 jaar Toneel - Muziek - Dans MIDDELBURG Schouwburg 19.30 uur Drie Amerikaanse eenakters „3 x USA", door Toneelgroep Studio ROTTERDAM De Doelen (grote zaal) 15 uur Orgelconcert Arie Keyzer (kleine zaal) 20.15 uur Cabaret Pepijn van Paul van Vliet ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera 20 uur Twee harten in driekwartsmaat GENT Kon. Ned. Schouwburg 15 en 20 u. „Een leeuw in de winter", van James Goldman Schietingen CLINGE J. de Vilder 15 uur St. Cecilia HENGSTDIJK P. van Dijk 15 uur KEMSEKE-PAAL A. de Brkker 15 uur HEINKENSZAND A. Janse 14 uur ZUIDDORPE Café Centraal 15 uur Diversen BOSCHKAPELLE Patronaat Dansen GOES Schuttershof 20 uur Soos Fyfan Optreden folksgroep Heating SAS VAN GENT Zaal Flora 14-22 uur Vogelten toon stelling van de Sasse vereniging van vogelvrienden IJZENDIJKE Café de Lozanne 20 uur Jongerensociëteit Films GOES Grand 15 uur Me' de blanke sabel, 14 j. 20 uur De blanke slavin, 18 j. HULS"" Bioscoopgebouw 14.30 uur Good luck Gringo, 14 j. 20 uur My fair lady, a.L MIDDELBURG City 14.30 uur De samenzweerders, 14 j. 20 uur Geheim ritueel, 18 j. OOSTBURG Ledèl 15 en 20 uur Poel der ontucht, 18 j. TERNEUZEN Luxor 15 en 20 uur Thérèse en Isabelle, 18 j. VLISSINGEN Alhambra 15 en 20 uur Zorg, dat je er bij komt Toneel - Muziek - Dans ROTTERDAM De Doelen (grote zaal) 14.30 uur Rott. Ph. Orkest o.l.v. Lorin Maa- zel. Soliste Yoko Koubo (viool) 20.15 uur Surinaamse zang- en dansshow ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera 14.30 uur De Griekse passie 20 uur Twee harten in driekwarts maat GENT Kon. Ned. Schouwburg 15 en 20 uur „Een leeuw in de winter", van James Goldman Schietingen HENGSTDIJK P. van Dijk 15 uur 's-HEERENHOEK Wed. Verhoeven 14 uur HULST S. Blommaert 15 uur GRAAUW P. de Caluwé 15 uur KOEWACHT R. Clapdorp 15 uur KOEWACHT A. de Schepper 15 uur Diversen s-HEERENHOEK Jeugdhoeve 19.30 uur Neuzenbal carnavalsvereniging De Vroenkel- pot HULST De Kriekeputte 14.30 uur Het nieuwe prinsesje J. van Helsland Hoktentoonstelling HEIKANT F. Saman 19 uur Prijsbiljarten ST. JANSTEEN Café Sport 19 uur Prijskaarting SA? VAN GENT Zaal Flora 10-20 uur Vogeltentoon stelling van de Sasse vereniging van vogelvrienden TERHOLE R. van Geertruy 19 u. Prijskaarting IJZENDIJKE Café de Lozanne 20 uur Jongerensociëteit Opg. voor deze rubriek tel. 01180- 7438 of Postbus 116 in Middelburg. MIDDELBURG Rijksarchief, St-Pieterstraat 38 Expositie „Het Zeeuwse dorp" (t.m. 28 febr.) Ma. t.m. vrij. 9.30- 12.30 en 13.30-17.30 Zat. van 9.30- 12.30 ROTTERDAM Museum Boymans Portretten van kunstenaars 1500-1800; oude gra fiek (t.m. 31 jan.) Vieira da Silva, schilderijen (t.m. 31 jan.) VLISSINGEN Stadhuis: Tentoonstelling „25 Jaar Zeeland" (t.m. 20 jan.) WESTDORPE Galerie Troutzaerte Schilderijen en tekeningen van Nico Molenkamp (t.m. 19 jan.) Ma. t.m. zat. van 918 uur. Zon. van 14—18 uur. mannen met 124 tot 291, wat neer komt op 5,8% van, de mannelijke loon trekkenden. Behalve de reeds ge noemde factoren, die ook in Oostburg een rol speelden, is hier een toename door tijdelijke werkloosheid van vlas arbeiders. In Goes steeg, het aantal mannelijke werklozen in december met 111 tot 294. In Zierikzee met 104 tot 170. In beide gevallen is de stijging een ge volg van het tijdelijk, als gevolg van de weersomstandigheden, stil komen liggen van de handel in agrarische produkten De grootste klappen vielen in de cember bij het landbouwpersoneel en in de bouwnijverheid, terwijl, door het aflopen van de bietencampagne er eveneens een stijging viel waar te ne men bij het niet-varend verkeersper- soneel. Er bestond in december grote vraag naar metaalbewerkers en bouwvak kers, zowel voor de burger- en utili teitsbouw als voor de weg-, spoor- en waterbouw, n.l. resp. 523, 229 en 87. Voor januari verwacht het Districts- j bureau voor de Arbeidsvoorziening in Zeeland een verdere stijging van de werkloosheid en wel voornamelijk in de bouwnijverheid, de landbouw en onder het niet-varend verkeersperso- neel en de losse arbeiders. Bijzondere ontwikkelingen, welke een buiten de proporties sterke toe- of afname van de werkloosheid tot gevolg kunnen hebben worden niet verwacht. (ADVERTENTIE) TOFFE SPULLEN BIJ: ti*»nmo4«s hulst Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter J. Beek te Zuid- zande, tel. 01170-2424. Ovezande, Hoedekenskerke en Kwa- dendamme Dokter Kole, tel. 01193- 262. Aardenburg en Oostburg Dokter G. de Bruijckere, Brouwerijstraat 8, te Oostburg, tel. 01170-2323. Goes Dokter T. v.d. Werff, Wijn gaardstraat 51, tel. 7451, Borssele (e.a.) en Nlenwdorp <e-a.) De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen doop dokter Gel derblom, tel. 01196-327 en de prak tijk van dokter Geldof door dokter yan Opdorp, tel. 01105-280. Hnlst Dokter Eysink, tel. 2060. Hansweert, Krabbendijke, Kruinin- gen en Rilland-Bath Dokter C. Donker te Krabbendijke, tel. 01134- 1544. Middelburg Dokter P- jSchram, (zaterdag) en dokter J. de la Hay- ze, Seisdam 22, tel. 4305 (zondag). Axel Dokter C. Schiltman, tel. 1777, b.g.g. 01157-451. Sas van Gent en Westdorpe Dok ter M. Dierich, van Puyveldestraat 2 te Sas van Gent, tel. 01158-1255. Terneuzen Dokter R. Bauwens, 3768. Vlissingen Dokter A. Mijnlieff, tel. 2525 (van zaterdag 12 uur tot zondagmorgen 8 uur) en dokter C. Sluyter, tel. 2525 (van zondagmor gen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur). Wolphaartsdijk, 's-H.-Arendskerke Heinkenszand Dokter A. Vos te Wolphaartsdijk, tel. 01198-231. Kloosterzande Dokter Terburg, tel. 01148-377. Breskens, Groede, Schoondijke l Dokter Jansen te Groede, tel. 01171- 366. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Hee- renhoek, Ovezande De praktijk van de huisartsen J. Kole, A. van A. van Opdorp en S. Wöstman wordt waargenomen door dokter G. Geldof, Kortenweg 23 te Drie wegen, tet 01195-275 (tot maan dagmorgen 8 uur). O.Z.-Vlaanderen Dokter J. v. d. Burgh, Canadalaan te Sas van Gent tel. 01158-1317. (zaterdag van 10 - 10.30 en van 18 - 18.30 uur en zrxndag van 12-12.30 uur). Walcheren Dokter G. van Ber gen, Lange Giststraat 37, te Mid delburg, tel. 01180-2936. Noord- en Zuid-Beveland Dokter G. Boneschamscher te Kruiningen, tel. 01130-1233. Axel en Zaamslag Dokter Cysouw te Axel, tel. 01155-1488. Hulst en Nieuw-Namen Dokter Borm te Nieuw-Namen, tel. 01144- 227. West-Zeeuwsch-Vlaanderen Dok ter H. v.d. Vijver te IJzendijke, tel. 01176-388. WIJKVERPLEGING Hoek, Sluiskil en Philippine Zr. Bouwens, te Hoek tel. 01154-274, Vogelwaarde, Hontenisse, Graauw Zr. M. de Waal, tel. 01148-402. Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Schoondijke, Breskens en Groede Zr. Adriaanse, tel. 01171-367, b.g.g. 008. Clinge, St.-Jansteen en Nieuw-Na men Zr. Colsen te St.-Jansteen, tel. 01140-2368, b.g.g. 3223. Oostburg, Cadzand, Sluis en Aarden- burg Zr. de Jonge, te Cadzand, tel. 01179-367. APOTHEKEN Goes Goese apotheek, tel, 7104. Middelburg Apotheek A. Ringe ling, Lange Delft 133, teL 2538. Terneuzen Apotheek Klaassen, tel, 2090. Vlissingen Apotheek J. H. Tan- Meyer, Scheldestraat 26, tel, 2025, Links boven: Met behulp van een bloempot bootst Jozef (Jan Schele) die in een put geworpen Is, het gal mende geluid na. Rechts beven: Vader Jacob (A. van den Heuvel) ziet neer op de „veel- verwige" rok van Jozef. (Van onze correspondent) IJZENDIJKE Het zielental van de gemeente IJzendijke nam in het afgelopen jaar af met 28 personen. Op 31 december bedroeg het aantal inwoners 2520 (1301 mannen, 1219 vrouwen). Dit aantal vermeerderde door geboorten met 32 (17 mannen en 15 vrouwen) en door vestiging met 69 (27 mannen en 42 vrouwen). Het verminderde door overlijden met 29 (15 mannen en 14 vrouwen) en door vertrek met 100 (56 mannen en 44 vrouwen) Op 31 december 1969 bedroeg het inwonertal 2492 personen (1274 man nen en 1218 vrouwen). Er werden 25 huwelijken gesloten. Er werden geen echtscheidingen ingeschreven. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT De stichting katholiek jongeren carnaval heeft moeilijkheden over de rnimte om car naval te vieren. Oorzaak hiervan is dat het parochiehuis, waar de Sasse katholieke jongeren sedert vele jaren carnaval vieren, op het ogenblik wordt gerestaureerd. Men hoopt dat er nog tijdig een mogelijkheid zal worden gevonden om het feest in het parochiehuis te doen plaatsvinden. Indien dit niet mogelijk zou zijn, ziet het stichtings bestuur op dit ogenblik geen andere oplossing. Niet alleen vele Sassena- ren, ook velen van buiten de gemeen te zouden het betreuren als de stich ting dit jaar noodgedwongen verstek zou moeten laten gaan, omdat „hun" carnavalsviering al vele jaren een succes is. i (Van onze correspondent) Ten gevolge van de zeer gladde weg op de oostelijke afrit van de brug na bij Sluiskil, slipte een vrachtauto, die werd bestuurd door J. P. uit Yerseke. Daar deze auto op het linker wegge deelte terechtkwam botste een tegen ligger, eveneens een vrachtauto, be stuurd door J. K. uit Hoek er tegen aan. Deze bestnurder kon tijdig uit de cabine springen, zodat er geen per soonlijke ongelukken plaatsvonden. Even later kwam een personenauto, bestuurd door J. W. uit Sluiskil even eens ten gevolge van een slip tegen de tweede vrachtauto terecht Er was zeer veel materiële schade. Een nur later slipte een vrachtauto, bestuurd door J. H. G. uit Nederhe- mert op de industrieweg eveneens ten gevolge van de grote gladheid en reed een muur over een lengte van 5 me ter om. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG „Ruben help me uit de nood". Jozefs noodkreet schalt tij dens een van de repetitie-avonden van het bijbelse spel „Josef in Do- than" door de huiskamer van au teur, regisseur en proloog-verteller N. den Arend aan de Jan Karsstraat in Oostburg. Dit ongeveer 45 minu ten durende toneelspel gaat a.s. zon dag om tien uur in de Hervormde Kerk in Schoondijke in première. Het is gebaseerd op een drama van Joost van den Vondel, die handelen over de geschiedenis waarin Jozef door zijn broerers als slaaf wordt ver kocht aan een gezelschap Ismaëlieten. Het ligt in de bedoeling dit stuk niet alleen in Hervormde kerken op te voeren. Er zijn ook reeds con tacten gelegd, met tal van andere ge zindten. Daarnaast is tevens het plan opgevat om Jozef in Dothan tijdens het toeristenseizoen in enkele kust plaatsen te brengen. Den Arend: „Tk heb dit stuk mijn tiende overigens in een tijd van veertien dagen geschreven. Dat kan wel wat kort lijken, maar ik hul dig het principe, dat wanneer ik een idee kriig, het meteen uitgewerkt moet worden. Ik heb dan ook altijd een blocnote en een pen bij me om eventuele invallen direct te noteren. De tekst van het stuk heb ik enigs zins vereenvoudigd maar de dicht vorm is ongemoeid gebleven. De heer Arend, geboren in Pernis, geeft te kennen nog niet helemaal te vreden te zijn over het verloop van de repetities van zijn tiende toneel spel, waaraan vier acteurs, een orga nist, een violiste en een sopraan hun medewerking verlenen. Er zal nog keihard gewerkt moeten worden, wil len wij zondag goed voor de dag ko men, want wil hebben met een bij zonder groot nadeel te kampen". „De kerkeraad is er nl. op tegen dat wii voor dit stuk costnums ge bruiken. Dit zon gespot zijn met Gods woord en wij zijn dns genoodzaakt in het zondagse pak te spelen". Dit bezorgd de spelers buiten de toch al niet gemakkelijke tekst een extra zware last op de schouders. Ze zullen zo moeten spelen, dat de mensen zich helemaal in de sfeer en in de tijd waarin het stuk han delt. kunnen inleven. „Het is niet de eerste maal dat ik met een dergelijke ervaring te ma ken heb. Nadat wii in 1965 het spel „Figuren rond Jezis" gecostumeerd in het Ledeltheater hadden gespeeld, heb ik heel wat brieven gehad van mensen die er aanstoot aan namen". De heer Den Arend laat er geen twijfel over bestaan, dat hij weinig respect op kan brengen voor deze ge- dachtengang. „Je kunt Jezus toch niet in een jampotje stoppen, het deksel er stijf opdraaien om hem er nooit meet nit te laten". Na dit probleem ontmoet de Oost- burgse acteur nog een aantal prak tische vraagstukken. „Wij hebben bv. een hele tijd zitten tobben over de vraag hoe de stem van Jozef, terwijl hii in de put zit, zo natuurgetrouw mogeliik kan worden nagebootst. De oplossing die uiteindelijk is ge vonden, is bij nader inzien heel een voudig. Jozef moet gewoon in een bloempotje praten". Het eerste toneelstuk van Den Arend schreef hij op 26-jarige leef tijd. „Ik was helemaal gek van voet ballen en was dan ook vaak op het voetbalveld te vinden. Vooral het gedrag van de supporters intrigeer de mij zo. dat ik er een stuk over heb geschreven. Goed beschouwd ben ik eerder op het idee gekomen dan de auteur Gerben Hellinga die Ajax-Feijenoord schreef", voegt hij er met een verontschuldigend glim lachje aan toe. De heer Den Arend beperkt zich niet alleen tot het schrijven van Bij belse spelen. Het stuk „Anneke Jans' een van de zes volgtoneelstukken, die uit de pen van de Oostburgse tuinder-auteur vloeiden, is misschien wel het meest succesvolle geweest. Intussen ligt het elfde toneelstuk van Den Arend: „De moordkant", een bewerking van het boek „De Ko- renbaars" van J. W. Ooms al weer gereed. Het gaat in het najaar in het Oostburgse Ledeltheater in pre mière. (Van onze correspondent) ST.-JANSTEEN De heren Ras en De Dekkers zijn er niet in ge slaagd om de oprichting van een overkoepelend orgaan van de in St.- Jansteen bestaande verenigingen te verwezenlijken. De oprichting gaat moeilijk. Op de laatste bijeenkomst waren slecht de vertegenwoordigers van een tiental verenigingen aanwezig. Wél kon wor den besloten dat de aanwezige per sonen met de besturen van hun ver enigingen zullen overleggen welke persoon als afgevaardigde in het overkoepelend orgaan zitting zal ne men. Als er vijf personen zitting willen nemen, zal de oprichting plaats heb ben. In de maand februari zal een nieu we bijeenkomst gehouden worden. (Van onze correspondent) Aan de bejaardenschieting bij J. de j aardenschieting bij J. de Guchte- Guchtenaire namen 16 schutters deel. De resultaten waren: le hoogvogel: A. de Letter, 2e hoogvogel: Th. Mervis, le zijvogel: C. de Schepper, 2e zijvogel: Th. Mervis, le extra prijs: A. Ingels, 2e extra prijs: B. C. Baert, 3e extra prijs: J. Louwers. (Van een onzer verslaggevers) IJZENDIJKE In hef „Hofzicht- theater" te IJzendijke werd de maandelijkse schieting op de liggen de wip. Er namen 59 schutters aan deel. Hoogvogel: Arth. de Block Zuiddorpe. le zijvogel Herman Wijf fels IJzendijke, 2e zijvogel A. Balie- geer Aardenburg. Het grootst aantal vogels werd geveld door D. de Maerschalk Locristi (B). Veiling Per 100 stuks sla 2 15-20. Per stuk knolselderij 36. Per kg boe renkool 26-33, breekpeen 19-22, knol selderij 55-56, prei 90, sav. kool 25-41, rodekool 41, spruiten 25-74, witlof A2 95-125, B 122-130, B2 94-116, afw. 59- 87. (Van onze correspondent) CLINGE Nu de gemeenteraads verkiezingen in verband met de ge meentelijke herindeling naderend zijn, werd door de zittende raadsle den van de kerkdorpen Clinge en Nieuw Namen getracht om voor de nieuwe verkiezingen met één lijst uit te komen. Er werden twee bijeen komsten gehouden, doch deze mis lukten totaal. Op geen enkele wijze lam een overeenkomst bereikt wor den. Het gevolg is dat er een split sing heeft plaatsgehad. Nu zullen er voor de beide kerkdorpen in totaal drie lijsten bij de verkiezingen zijn. (Van onze correspondent) VOGELWAARDE Op initiatief van enkele ijsliefhebbers uit Bosch- kapelle is een ijsclub opgericht. Het oprichtingsbestuur van de nieuwe ijsclub „Nooitgedagt" is als volgt sa mengesteld: voorzitter A. van Dam me; baancommissarissen: H. Dobbe laar en R. Mangnus secretaresse: me vrouw Van Schayk; penningmeester: T. van Schayk. De ijsclub is van plan om de ijs baan in het sportpark, in samenwer king met de gemeente te exploiteren. Om aan de benodigde gelden te ko men zal entree worden geheven. Het bestuur hoopt veel leden te kunnen werven. De bedoeling is de baan te voorzien van muziek, sfeerverlichting en een consumptietent. Getracht zal worden verschillende wedstrijden te organiseren. (Vain een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De autobe stuurder Van D. uit Hontenisse is vrijdagmorgen om kwart over zes met zijn auto op de weg van Stoppel dijk naar Kloosterzande, ter hoogte van het recreatiegebied De Vogel, te gen een boom gereden en vervolgens onder aam een dijk beland. Hij liep daarbij onder meer een gebroken been op. De mail moest via de voor ruit uit zijn auto worden bevrijd, waarna hij naar het ziekenhui» in Hulst is vervoerd.

de Vrije Zeeuw | 1970 | | pagina 2