ZE MOETEN NOG WARM DRAAIEN Nationaal haven- beleid lijkt op komst Beroep CHU op AR voor samengaan Winter eist geen halve maatregelen Derde produktie van Zeflavo in een kamertje MINISTER BAKKER: Regerings partijen blijven ontevreden Vijfjaren plan voor bejaar denzorg Mist houdt aan Lezing van L Delwaide over ontwikkeling van Antwerpse haven Bejaardenbeleid STAATSSECRETARIS v. i POEE (CRM): i BEOGRAM 1500 mm voor hen die kwaliteit en stijl stellen boven de prijs is er thans de unieke platenspeler-versterker combinatie Verkeerd gironummer Bank voor Zeeland bestaat 50 jaar Koelwater Spreiding Pijpleidingen Zuidelijke delta COMBINATIE MET KVP BIJ RAADSVERKIEZINGEN Vlissingse politie arresteert bezitter hasjisj Vrijdag 12 december 1969 DE VRIJE ZEEUW (ADVERTENTIE) De V).tenspeler-versterker imbii combinatie Beogram 1500 is opge bouwd uit een semi-professionele stereo platenspeler en een stereoversterker met een uitgangs vermogen van 2x8 Watt en met een vervorming minder dan 1%. De Beogram 1500 is uitgerust met de wereldberoemde B&0150 toonarm en voorzien van aansluitmogelijk heden voor radio en bandrecorder. Kies voor de aan te sluiten luid sprekers b.v. de Beovox 500 of 1000. In combinatie met een FM-tuner (b.v. de Beomaster 5000) beschikt men over een complete HiFi- installatie. De Beogram 1500 is zeer elegant uitgevoerd en wordt geleverd met een transparante stofkap. Houtsoorten: teak, palissan der of eiken. Prijs f 865,-. Laat een B&O-dealer u adviseren! Ofvraag B&O-kleurenkatalogus G19 aan. U ontvangt dan tevens een lijst van B&O-dealers in uw omgeving. Beogram 1500 Bang Olufsen Nederland Postbus 8 - 's Graveland. (Van een onzer verslaggevers) BREDA Door een organisatori sche fout heeft de „Actiegroep Ver ontruste Katholieken Bisdom rBeda" in haar communiqué van woensdag een verkeerd gironummer genoemd. De groep verzoekt ons mee te delen, dat geldelijke steun aan de actie ge stort kan worden op giro 111 06 08 van de Algemene Bank Nederland in Breda. Vooruitzichten voor zaterdag en zondag, opgesteld door het K.N.M.I.: Gebieden met mist, plaatselijk neerslag en temperaturen in het algemeen dicht bij het vriespunt. Weersvooruitzichten in cijfers ge middeld over Nederland. Voor zaterdag: aantal uren zon: 0 tot 2; min.-temp.: omstreeks nor maal; max.temp.: 0 tot 5 graden on der normaal; kans op een droge pe riode van minstens 12 uur: 90 pro cent; kans op een geheel droog et maal: 60 procent. Voor zondag: aantal uren zon: 0 tot 2; min.-temp.: van ongeveer nor maal tot 4 graden onder normaal; max.-temp.: 0 tot 6 graden onder normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur: 80 procent; kans op een geheel droog etmaal: 50 procent. (Van een onzer verslaggevers) ZAANDAM Minister Bakker voorziet voor de toekomst hooguit vier grote gebieden van zeehavenbeher: het zuidelijk deltagebied (alles tussen Vlissingen en Antwerpen), in nauwe samenwerking daarmee het noordelijk deltagebied (Rotterdam en omstreken), het Noordzeekanaalgebied en het Eemsmondgebied. De minister vindt het gunstig, „dat we nu in e ensituatie lijken te komen waarin we minder het gevoel hebben dat we elkaar voor de voeten lopen en meer ervan overtuigd raken dat we met soms ver schillende belangen aan dezelfde goede zaak dokteren. Dat kan bete kenen dat de geboorte van een nationaal zeehavenbeleid op komst is". De minister deed deze uitspraak donderdag in Zaandam tijdens de le denvergadering van het Verbond van Nederlandse Ondernemingen. Hij be sprak daar het totale zeehavenbeleid, dat hij 'n belangrijk instrument noemt om een zekere invloed uit te oefenen op het toekomstig maatschappelijk gebeuren, al kennen we nog niet al les van het precieze effect van een bepaalde zeehavenontwikkeling. Zo stelde hij, met het oog op een snelle economische groei, de voor- en nadelen van wel snel uitbreidende maar minder werkgelegenheid schep pende zeehavenindustrie (chemie, metalurgie en olieraffinage) tegen over werkgelegenheid en inkomens creatie van andere industriële sec toren. Het Centraal Planbureau maakt daar op dit moment studies van. Het kan, ondanks de nog voort durend gespannen arbeidsmarkt in de grote havengebieden, met het oog op det oekomst van structureel be lang zijn ook in de dichtbevolkte ge bieden nieuwe, blijvende werkgele genheid te scheppen. Moderne vesti gingen in zeehavenigebieden kunnen daartoe een goede aanleiding vormen. Om die reden staat de regering ook (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE De schepen voor handel en scheep vaart van de stad Antwerpen, de heer L. Delwaide, houdt zaterdag 20 december op uitnodiging van het rechtspersoonlijkheid bezit tende lichaam „Ontwikkeling Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen-Oost" een inleiding over de ontwikke lingsplannen van de haven van Antwerpen en de daarmee ver band houdende toekomstmoge lijkheden voor Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen. De bijeenkomst wordt gehouden in de nieuwe sporthal Den Dullaert in Hulst en begint om half drie. Na de inleiding van schepen Del waide is er gelegenheid tot discussie over zijn lezing. Er is een forum ge vormd bestaande uit voorzitter C. J. van Hootegem, L. Delwaide, dr. ir. W. H. Ubbink, wnd. directeur vam de Provinciale Planologische Dienst en drs. W. Deelman, medewerker bij de stichting Instituut Stad en Land schap in Rotterdam. Het rechtspersoonlijkheid bezit tende lichaam Ontwikkeling Oost- Zeeuwsch-Vlaand eren-Oost werd op 19 december 1963 officieel opgericht. Voor die tijd was er op het gebied van stimulering van ontwikkeling in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen reeds een commissie actief die in 1963 werd omgedoopt in het rechtspersoonlijk heid bezittende lichaam. Tot nog toe heeft men zich op verschillende ter reinen bijzonder verdienstelijk ge maakt o.m. voor de lectuurvoorzie ning in dit werkgebied, bij de voor bereidingen voor de afvalwaterlei ding en de recreatie. GOES Op 22 december a.s. be staat de Bank voor Zeeland n.v. te Goes vijftig jaar. In verband met dit jubileum zal op maandag 22 decem ber a.s. van 19.00 uur tot 21.00 uur in hotel „De Korenbeurs" in Goes een receptie plaatsvinden. positief tegenover de plannen tot ves tiging van een hoogovenstaalbedrijf op de Maasvlakte. Sprekend over de noodzakelijkheid van een geïntegreerd milieu-hygië nisch onderzoek noemde de minister als zorgelijk vraagstuk het koelwa terprobleem bij de elektriciteitscen trales. Een in' de toekomst mogelijk gemiddelde stijging, aldus minister Bakker, van de temperatuur van on ze binnenwateren met een of twee graden kan ongunstige biologische en klimatologische gevolgen hebben. De hele waterhuishouding is bij de zee havenontwikkeling betrokken. In het Westerscheldebekken zullen bij aan leg of verbetering van binnenvaart- routes naar de straks afgesloten en daarna zoete OoSterschelde voorzie ningen moeten worden getroffen om verzilting tegen te gaan. De minister nam de zeehavengebie den in ons land een voor een onder de loep en noemde het standpunt van b. en w. van Rotterdam, dat er een tusseniweg gekozen moet worden tus sen de beide door de commissie Van Tilburg aangegeven uitersten van ex pansie en consolidatie heel redelijk. „Het ging en gaat er ons om", zei hij, „dat Rotterdam de nodige ruimte krijgt voor op- en overslag en dat de haven bovendien in elk geval in de markt blijft voor de ontvangst van zeer diep stekende schepen. Ander zijds zjjn wij er wel degelijk op uit nieuwe industriële vestigingen af te leiden naar het Westerscheldebekken, het Noordzeekanaalgebied en de Eemsmond". De minister erkende de problemen die er op dat punt nog bestaan, „maar", zei hij, „er is geen sprake van dat wij Rotterdam dwars willen zitten. Wij zullen echter onze maat staf van evident nationaal belang en praktisch onmogelijkheid van door verwijzen stringent blijven hanteren naast ai die andere criteria. Minister Bakker wees er in dit verband op, dat de door Rotterdam vaak aangeduide agglomeratie- en uitstralingseffecten ook kunnen wor den gediend met voldoende pijplei dingen tussen de Rotterdamse haven en de afleidingsgebieden, o.a. het Scheldebekken. „Wij zijn erop uit", zei hij „buis leidingen te bundelen in brede spe ciaal daarvoor bestemde stroken grond die door of namens het rijk aangekocht en beheerd zullen wor den. Wij denken thans, afhankelijk van het aantal te leggen leidingen, aan pijpleidingstraten van vijftig, honderd en zelfs tweehonderd meter breed. Het gaat hier om een stuk zeer concrete nieuwe infrastructuur, waar over de besprekingen in volle gang zijn". De ontwikkeling van het Wester scheldebekken aldus minister Bakker is op de goede weg. In het water loopkundig laboratorium wordt op het ogenblik de bouw van nieuwe havenmonden bij Borssele en aan het Gat van Ossenisse bestudeerd. Met de realisering van het Rei- merswaalplan kan na 1978, als de Oosterschelde is afgedamd, worden begonnen. Over de zeehavenontwikkeling in Beneluxverband zei de minister o.m. het van groot belang te achten dat de mededingingsvoorwaarden worden geharmoniseerd. „Voor alles is nodig een goed en volledig inzicht in de feitelijke gang van zaken in de ha vens. Daarvoor is en wordt nog steeds veel inventariserend onderzoek ver richt. De goede wil om eruit te ko-, men is zonder twijfel bij beide landen i aanwezig". Moord, sex, intriges. (Van onze correspondent) MIDDELBURG De CHU-kies- vereniging Middelburg - Sint Lau rens - Nieuw- en Sint Joosland zal opnieuw een beroep doen op de ARP in Middelburg om alsnog samen met de KVP de komende gemeenteraads verkiezingen in te gaan. In de „commissie van negen", sa mengesteld uit vertegenwoordigers van KVP, CHU en ARP, heeft een meerderheid van zeven tegen twee zich uitgesproken voor een gezamen lijk uitkomen in de verkiezingen voor de Middelburgse gemeenteraad met één gezamenlijke kandidatenlijst, één programma en één manifest. Slechts bij de ARP bestaat aarzeling voor een gezamenlijk optreden bij de verkie zingen. „De CHU en de KVP zijn bereid om met de ARP met een lijst en één programma uit te komen. De ARP wil echter nog een termijn van vier jaar, alvorens gezamenlijk op te trekken", aldus de heer M. L. Almekinders, lei der van de CHU-fractie in de Middel burgse raad. De heer Almekinders vindt het van uit de eerlijkheid in de politiek, nood zakelijk om te zamen als christelijke partijen naar buiten te treden, zelfs al zou dat gezamenlijk optreden tot stemmenverlies leiden. „Onze kiesvereniging heeft onlangs besloten niet aan de gezamenlijke lijst mee te doen", aldus drs. G. M. Kerkhof, raadslid voor de ARP. „We hebben een duidelijke behoefte aan een eigen gezicht. Niet omdat de hechte samenwerking tot nu toe in de raad tussen de fracties van CHU, ARP en KVP niet prettig zou zijn, maar we kunnen de raadsverkiezin gen niet los zien van de provinciale en landelijke verkiezingen. Dat kan ook de kiezer niet. We willen daarom de verhoudingen zuiver houden". De heer Kerkhof wijst er bovendien op dat de CHU voor wat betreft de ver kiezingen voor de Provinciale Staten geen prijs stelt op een gezamenlijke lijst. Volgende week zal de AR-kies- vereniging, naar aanleiding van de brief van de CHU om alsnog samen te gaan doen bij de raadsverkiezingen, opnieuw uitspraak doen over het al dan niet uitkomen met een gezamen lijke lijst en een gezamenlijk pro gramma. De heer J. C. de Cock, voorzitter van de KVP in Middelburg, zegt: „Wij als KVP vinden dat je een ge scheiden optreden van de drie chris telijke partijen niet meer kunt ver kopen; zeker niet aan de jeugdige kiezers. We zullen blijven streven naar de algehele integratie. Over het eventueel uitkomen met een geza menlijke lijst met de CHU, voor het geval de AR toch uit de boot valt, heeft de KVP in Middelburg nog geen definitief standpunt ingenomen, aldus de heer De Cock. „In dat geval zullen we waarschijn lijk ieder met een eigen lijst uitko men", zo veronderstelt hij. „Deze ont wikkeling is niet te voorzien ge weest". Medio volgende week zal, wanneer het definitieve standpunt van de ARP bekend is, op de (al geplande) be stuursvergadering de KVP een stand punt worden bepaald. (Van onze correspondent) VLISSINGEN De recherche te Vlissingen heeft een jongeman, R. van H. (18) uit Vlissingen gearres teerd. Hij was in het bezit vam zestig gram hasjish. Hij verklaarde dit gekocht te heb ben van twee hem onbekende Suri- namers. Uit een nader onderzoek kwam vast te staan, dat de leveran ciers de 19-jarige K. M. uit Vlissin gen en de 18-jarige A. P. K., even eens uit Vlissingen, waren. Deze laatsten zijn gistermiddag gear-' resteerd. In de auto van K. M. werd nog een honderd gram hasjish ter waarde van f 500 aangetroffen. Alle drie de persomen zijn aangehouden en ingesloten. (Van onze correspondent) OOSTBURG Nu het er de laat ste dagen naar uit ziet, dat de win ter doorzet, hebben de Zeeuwscb- Vlamingen geen halve maatregelen getroffen om goed beslagen ten ijs te komen. Vooral de automobilisten hebben de laatste dagen veel arti kelen gekocht om te zorgen dat zij 's morgens vroeg hun auto aan de praat krijgen. Bij nagenoeg alle Zeeuwsch- Vlaamse autobedrijven is de ver koop van antivries voor zowel de motor als voor de ruiten aanmerke lijk gestegen. Het nut van sneeuw kettingen wordt door het grootste gedeelte van de Zeeuwsch-Vlaamse automobilisten nog niet ingezien. Maar, zo vertelde een van de gara gehouders, die kettingen hebben nooit goed gelopen en ik verwacht ook niet dat dit de komende winter het geval zal zijn. Ik geloof dat dit komt omdat sneeuwkettingen een nadelige werking op de banden heb ben. Niet alleen autobestuurders tref fen hun voorzorgen, ook de huis vrouw heeft zich aan het jaargetijde aangepast. In menig gezin verschijnt 's avonds op tafel weer een dampen de stamppot of snert. Naast de bor den ligt dan het onvermijdelijke vi taminetabletje, want behalve lever traan is ook dit artikel al vele malen over de toonbank gegaan. Begrijpelijk is dat ook de sportza ken het mon>ci>«-. drok btMien. Er is veel vraag «aar .vuiastjpn, sleeën, •net *1 ui. "aasi natuurlij* i?«s bijViOo- •nue fc-ledóng. On* het genomen bestaat de indruk dat de oude vertrouwde Friese doorlopers hébben afgedaan. Alleen nog Noren, kunst- en ijshockeyschaatsen kun nen de ogen van het kopende pu bliek nog goed doen. Wat de parapluverkoop betreft hebben de fabrikanten op het ogen blik een goede tijd, want ook bier- naar is veel vraag. Uit de indrukken die wij van vele middenstanders krijgen, blijkt dat de Zeeuwsch-Vla- ming deze winter graag goed besla gen ten ijs wU komen. (Van een onzer verslaggevers) HULST In een klein ka mertje boven een winkelpand in de Bierkaaistraat zijn de repetities in volle gang voor de derde film van „Zeflavo Produkties Hulst". Een naam waarachter de ama teurfilmer H. Wentzler schuil gaat. Tijdens een repetitie, spe ciaal in scène gezet, klonk regel matig de opmerking: „Ze moeten nog een beetje warm draaien. Straks gaat het veel beter. Jon gens doe maar net of er niemand bij is". De twee hoofdrolspelers, een jon geman van 21, die de gehele avond zijn zonnebril standvastig op de neus hield en een schone jongedame van 18 lentes, die in de nieuwe rolprent (die nog geen naam heeft) met elkaar heftig moeten vrijen. Dit om de in trige, het wordt n.L een spannende avonturenfilm met veel kunst en vliegwerk, tot een waar hoogtepunt op te voeren. Op het celluloid zal het er straks allemaal wel beter uitzien dan de in druk welke die ene repetitie achter liet. De fut was er kennelijk uit die avond, omdat men nog steeds het droeve feit niet kan verwerken, dat hun produktieleider nu al zes weken in voorarrest zit in Brugge. De man wordt er n.l. van verdacht antiek uit een leegstaande villa (die hij tracht te te huren voor het maken van bin nen- en buitenopnamen) te hebben gestolen. Juist in dat landhuis moeten de meest markante scènes voor het oog van de 16 mm camera worden ontrold. Het verhaal, of beter gezegd het scenario is uitgewerkt door Hans Wentzler, die kennelijk gegokt heeft op allerlei effecten en niet zo zeer op de originaliteit. Het verhaal is simpel. Een modefotograaf raakt in moeilijkheden. Hij kan natuurlijk geen weerstand bieden aan allerlei mooie, opwindende vrouwen. Moord ontbreekt evenmin als chantage. Zelfs het misbruiken van geschonken liefde valt in het scenario te bespeuren. Zo als in elke andere film in dit genre is er een happy end. De slechterikken worden bestraft en de liefde beloond. Van de uitwerking is natuurlijk niets bekend. De groep Hans Wentz ler heeft goede hoop op een goed eindresultaat. Fred Bretschneider, regisseur bij de KRO, heeft beloofd de groep te begeleiden. Ook mag van de KRO-montagetafel gebruik wor den gemaakt. Op zich is dat een gro te verbetering, want de vorige film, voor het eerst met geluid, vertoonde als grootste manco, het niet synchroon lopen van beeld en geluid. In 1964 groeide de filmhobby van Hans Wentzler en een vriend uit tot de oprichting van Zeflavo. Met ge brekkige attributen (8 mm camera) werd iets in elkaar geflanst. De tech niek werd uit de boeken gehaald. Ge volg was een filmpje van een half uur, dat blijkbaar zo aansloeg, dat het Anjerfonds Zeeland een subsidie ver strekte voor de aanschaf van betere spullen. Hans Wentzler heeft het niet zo begrepen op de filmers, die regelma tig bij het ministerie van C.R.M. hun hand staan op te houden om met dat geld een of andere hoog culturele film te fabriceren. Hij is er een voor stander van commerciële rolprenten te maken, die door een groot publiek worden geconsumeerd. Ook tegen de filmacademie heeft Hans Wentzler bepaalde bezwaren. „Dat is een te gerichte vakopleiding. Er is te weinig praktijkwerk. Volgens mij wordt niet datgene uit de oplei ding gehaald, wat optimaal mogelijk is. Een filmer moet alles kunnen", aldus Hans Wentzler, die zijn kennis vergaard heeft in de praktijk en uit boeken, en nu bezig is met de foto cursus van Famous Artists. Ook in de eerste korte film van de Zeeflavo zat dat commerciële element Ver- Werkt. TT J De glamour-ideeèn van Hollywood spookten de regisseur door het hoofd. Ook nu nog, volgens zijn zeggen op een reëlere basis. De grote mislukking of zoals een recensent het beschreef de gekste film ooit in Nederland gemaakt, werd met de nieuwe camera en an dere benodigdheden van het Anjer fonds vervaardigd. Iedereen, de hel pers op de achtergrond en de ama teur-acteurs, werkten gratis aan het Hulster filmavontuur mee. Als titel kwam de mysterieus aandoendezin: „De nacht toen de zon scheen" te voorschijn. De titel kon alles inhou den. Er werd met kleur en geluid gewerkt. Een beatband stond cen traal. De mooie meisjes (de glamour) ontbraken niet, evenmin als de an dere vaak zo succesvolle ingrediën ten voor een kasstuk. Alleen had de Zeeflavo-groep de pech, niet de beschikking te hebben over een goede montagetafel. Met ge. brekkige hulpmiddelen moesten mu ziek, geluid en film tot een logisch geheel worden samengesmeed. Een onmogelijke opgave en het resultaat was er dan ook naar. Hans Wentzler en zijn medewerkers zijn de eersten om dat toe te geven. Een onplezierig uitvloeisel was een ruzie binnen de organisatie. Ook het Anjerfonds deed een duit in het zakje en claimde de filmapparatuur, die uiteindelijk in 'de handen van de uitgetreden Zeflavo- leden terechtkwamen. Na deze tegenslag stond de club od springen. Het fiasco - de film heeft het drie dagen in Hulst uitgehouden en verdween toen voor goed in dn kast - sloeg terug op de medewerkers Nu is men weer zover om door te gaan. „We hebben natuurlijk geleerd van onze fouten. Dat spreekt vanzelf We moeten nu knokken, want alle* wordt door ons zelf betaald. Een nieu we mislukking kunnen we niet ris keren. In het voorjaar hopen wij d' buitenonnamen te maken", aldus eer ontimistische bijna bezeten Hans Wentzler. ALEX SCHELL. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het vijfjarenplan voor bejaardenzorg dat staatssecre taris van de Poel (C.R.M.) woens dag in de Tweede Kamer lanceer de, heeft het vertrouwen van de regeringspartijen in het bejaarden beleid niet kunnen herstellen. Het plan bevat volgens de heer Tilanus (CHU) nauwelijks iets nieuws. Alleen uitbreiding van het aantal bejaarden helpsters en verzorgsters van zieke bejaarden is niet al in een andere begroting terug te vinden, zodat al leen hierover nog gediscussieerd kan worden, zo stelde de heer Tilanus. Mej. van Leeuwen (ARP) diende namens de vier regeringspartijen een motie in waarin van dé staatssecre taris gevraagd wordt om een over zicht van het wetenschappelijk on derzoek dat bij de bejaardenzorg moet worden verricht, om een pro gram van een aaneensluitend geheel van voorzieningen voor bejaarden, een raming van wat deze voorzie ningen zullen gaan kosten, en een schema van prioriteiten die de staatssecretaris aan verwezenlijking van de geplande voorzieningen wil geven. Reeds eerder had de secretaris van de Nederlandse Federatie voor Be jaardenzorg, die om advies over het vijfjarenplan gevraagd is, meege deeld dat het plan niets nieuws biedt, dat bijna alles al vast lag of al in beraad was, en dat er dus nauwelijks iets overbleef om over te adviseren. Staatssecretaris Van de Poel echter hield vast aan de betekenis van zijn plan. Omdat hij hoopt in maart de Kamer beslissingen over het vijf jarenplan te kunnen voorstellen, kan er dan nog verder worden gedis cussieerd. De motie van mej. Van Leeuwen vond hij dan ook voorba rig, hoewel hij er geen ernstig be zwaar tegen maakte. De Kamer zal deze motie dus kunnen aannemen zonder dat er iets gebeurt. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Staatssecretari Van de Poel (CRM) heeft in d Tweede Kamer een vijfjarenplai voor de bejaardenzorg gelanceerd. Het plan ligt voor advies bij de Ne derlandse Federatie voor Bejaarden zorg. De staatssecretaris wil voor he eind van het jaar beslissingen nemen Het vijfjarenplan van CRM bf staat uit: bouw van 12.000 bejaarde! woningen per jaar, uitbreiding va het aantal bejaardenhelpsters m 9.000 per jaar, 2.000 verpleegtehui bedden per jaar erbij, meer dienste' centra en hulpposten voor bejaarde! 240 wijkverzorgsters voor zieke bf jaarden per jaar extra. Verder komen er regionale coir missies die moeten adviseren ovc opname van bejaarden in tehuize De tehuizen worden echter niet ve plicht zich aan zo'n advies te houde Het preventief toezicht van de prijz van bejaardenoorden zal worden ui gebreid. Ook zal de bouw van nie we bejaardenhuizen tevorén moetr worden goedgekeurd door de provi- ciale besturen. Uitbreiding of nieuv bouw van tehuizen zal moeten pass' in de provinciale plannen hiervoor. Terwijl staatssecretaris Van de P0 in de Kamer zijn plan uiteen zett leverde de secretaris van de Fed' ratie voor Bejaardenzorg in de war delgangen ernstige kritiek. Hij z- dat het plan niets nieuws bevat. D federatie acht het onmogelijk voc het einde van het jaar al advies u; te brengen. De federatie is bezig er tegennota op te stellen om die eir januari bij de staatssecretaris aai hangig te maken. t f

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 3