Sombere toekomst voor drinkwatervoorziening Dr. RANDALL'S REPUTATIE Sloan's Liniment In het jaar 2000 komt de Rijn kokend ons land binnen „Arabieren niet bereid Israël te accepteren' TE VEEL VERSNIPPERING IN DE BEJAARDENZORG „Kerk en wereld" dringt aan o; „gesloten circuit" 54-JARIGE DDITSER IN ZAAND*M „BEESTACHTIG" VERMOORD Paus krijgt prijs voor wereldvrede Voor d? zondag KERKDIENSTEN DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 25 oktoW 1969 Overbelasting Toename flHJnHQRDrS HOOFDPIJN ww«s werken verrassend Premier Golda Meir; Kookpunt Bejaarden actief betrekken Telefonische weerberichten voor bouwvakken Man „ontvoerde" drie van zijn kinderen Voor onmiddellijke verlichting De pijnverdrijver met onmiddellijke werking. Mannelijk gezelschap Experiment Twee Britten in China aangehouden Rijnzwemmer feestelijk in Hoek van Holland ingehaald Deskundigen uit Nederland en het buitenland hebben drie da gen de problemen van waterver ontreiniging en de voorziening van schoon drinkwater bespro ken. Onder de naam „Aquatech" werd in de KAI in Amsterdam lang en breed gesproken over de verontreiniging van het opper vlaktewater en over de vraag stukken die betrekking hebben op de drinkwatervoorziening. Er was bezorgdheid over de vervuiling van het water in ri vieren, kanalen en meren door lozingen van fabrieken. Door de bevolkingstoeneming wordt de stroom afvalwater met het jaar groter, zodat ook hier mee rekening moet worden ge houden. In Nederland is de hoe veelheid afvalwater van de in dustrie en bevolking zo groot als de hoeveelheid, die door 37,5 mil joen mensen zou worden gepro duceerd. De hoeveelheid afval water gelijk aan die, die door 4,5 miljoen mensen zou worden ge produceerd, wordt gezuiverd door bestaande installaties. Een ongeveer gelijke hoeveelheid kan in de oppervlaktewateren wor den afgebroken en de helft daar van wordt in zee geloosd. Er blijft dus ongeveer driekwart van het vuile water over. Dit betekent een ernstige overbelasting van de oppervlaktewateren. Vooral de lozing van syntheti sche stoffen die door het biologi sche proces in het water niet worden opgelost, zorgen voor een opeenhoping van afval in het water. Dit vormt niet alleen een bedreiging voor mens, dier en plantenwereld, maar maakt het water steeds minder geschikt of moeilijker verwerkbaar voor de drinkwatervoorziening. De Ne derlandse bevolking en de in dustrie gebruiken momenteel tezamen ruim 1,3 miljoen m3 per jaar. Rond de eeuwwisseling ver wacht men een gebruikstoe- neming tot 4 a 5 miljoen. Water winning uit de grond zal dan ma ximaal 1,5 miljoen bedragen. Aanvulling is dus nodig uit oppervlaktewater van 2,5 tot 3 miljoen m3. De ramp zou niet te overzien zijn als tegen die tijd het water in Nederland zo vervuild is, dat het moeilijk of nauwelijks gezuiverd kan worden. schikbare water overleg noodza kelijk is. In het bijzonder geldt dit als plannen worden gemaakt op langere termijn. Een ver gaan de coördinatie tussen alle instan ties, die bij de waterhuishouding en het economisch gebruik van water zijn betrokken, is noodza kelijk. Het zou zelfs aanbeveling verdienen om drinkwatervoor ziening, zuivering en lozing van afvalwater, afvoer van vaste af valstoffen en kwalitatieve en kwantitatieve bescherming van water voor het gehele land onder één autoriteit te brengen. Een nieuw aspect van de wa terverontreiniging, dat door di verse sprekers werd aangesne den, is de lozing van warm koel water door elektrische centrales. Vooral kernenergiecentrales ge bruiken veel koelwater, dat op gewarmd weer wordt geloosd in rivieren of meren. Het is niet on denkbaar dat, wanneer de be hoefte aan elektrische energie in West-Duitsland in het jaar 2000 ongeveer 400.000 megawatt zal bedragen, het Rijnwater met een temperatuur van dicht bij het kookpunt Nederland zal binnen stromen. De verhoogde temperatuur van het water verstoort namelijk het biologisch en chemische even wicht. De zuurstofregeling en de plantengroei in het water komen dusdanig in de war, dat daardoor de visstand wordt bedreigd en de drinkwaterbereiding wordt be moeilijkt. Andere gevolgen van het warme rivierwater zijn nevelvorming en stankontwikke ling. De sprekers waren het er in het algemeen over eens dat voor een optimaal gebruik van het be- Naar de mening van deskundi gen is er te veel versnippering op alle terreinen van de bejaarden zorg. Het gevolg is dat de bejaar den toch altijd nog 10 van onze bevolking en waarvan 90 niet in bejaardentehuizen woont dikwijls niet op tijd de hulp krij gen, die zij nodig hebben. Daar over hebben deskundigen onder auspiciën van „Kerk en Wereld" zich heraden. Hun slotsom was dat er een integrale bejaardenzorg dient te worden gecreëerd, zoveel mogelijk binnen het kader van de totale welzijnszorg in al haar facetten. Dit zou kunnen gebeuren als een keten tot stand komt van onder ling op elkaar afgestemde voor zieningen voor de dienstverlening aan de bejaarde mens. Het beraad concludeerde dat nieuwe wegen moeten worden bewandeld, ener zijds op het stuk van informatie, coördinatie en beeldvorming en anderzijds op het terrein van de opleidingsproblematiek en de financieel-economische vraagstel ling. De integrale bejaardenzorg zou kunnen functioneren, als er een z.g. „gesloten circuit" tot stand komt. Aanbevolen wordt tot regio nale proefcircuits te komen. In zo'n proefcircuit zouden de extra murale dienstverleningen in de ruimste zin van het woord en de intramurale dienstverleningen moe ten worden gecoördineerd in een sociaal-geriatrische dienst. Met name wordt hierbij gedacht aan een regio, waarin het dienstencen trum en het dagverpleegtehuis kunnen functioneren en waar een gericht opnemingsbeleid in de ver zorgingstehuizen wordt gevoerd. Met alle betrokkenen zou men in experimentele vorm tot een opti malisering van de dienstverlening aan de bejaarden moeten trachten te komen, waarbij in die dienst verlening de bejaarden zelf actief zouden moeten worden betrokken. dingen op een nader te bepalen wijze en termijn openbaar te ma' ken. In dit verband werd de nood zaak onderstreept om in Neder land te komen tot de oprichting van een nationaal gereontologisch instituut. Aan het beraad onder auspiciën van „Kerk en Wereld" werd deel genomen door directies van zie kenhuizen, verpleegtehuizen, ver zorgingsinstellingen voor bejaarden en door hen, die op beleidsniveau bij het open bejaardenwerk zijn betrokken terzake van aansluiting van gezondheidszorg en bejaarden zorg. De belangstelling voor het beraad was zo groot dat het twee keer moest worden herhaald. Van 1 november a.s. tot 1 april 1970 kunnen de speciale weer berichten voor de bouwvakken weer telefonisch worden beluis terd, aldus een mededeling van het ministerie van volkshuisves ting. In het afgelopen winterseizoen werd dit weerbericht 370.000 maal aangevraagd, dit is gemid deld 2900 maal per dag. In het winterseizoen 1967/68 waren die aantallen resp. 362.000 en 2830. Het is de 41-jarige Amerikaan I..A, Nap uit Stadskanaal gèlukt zijn drie dochtertjes, Frouwina (6), Jantina (9) en Gezina (12), die ook de Amerikaanse nationa liteit bezitten, naar Amerika, de staat Illinois, te ontvoeren. Van welk vliegveld de man met zijn kinderen is vertrokken, is voor de politie nog onbekènd. Er is wel kontakt opgenomen met de vliegvelden in Duitsland en België,'doch zonder resultaat. Op 10 oktober wachtte de vader, die van zijn vrouw gescheiden is, met zijn auto in Nieuwe-Pekela de kinderen op, toen zij van huis naar school gingen. Hij was in gezelschap van een onbekende man. Zij hebben nog getracht ook het vierde dochtertje, de 5-jarige Inez Lisabetta, mee te nemen, doch dat kon door een broer van de vrouw verhinderd worden. Op de dag van de ontvoering waren de vier meisjes door een kinderrechter in Groningen aan de moeder toegewezen. De man ging drie weken geleden naar Nederland om een huwelijks feest bij te wonen. Toen hij weer thuiskwam was zijn vrou\y ook naar Nederland vertrokken, met de vier meisjes. Zij had een wo ning in Groningen aangevraagd en zou tot zolang bij haar zuster in Nieuwe-Pekela verblijven. De 39-jarige moeder Elisabeth Toor- man, is nu van plan de volgende week naar Amerika te gaan om zich daar met een advocaat in verbinding te stellen om haar ontvoerde drie dochtertjes terug te krijgen. De Israëlische premier, me vrouw Golda Meir, hééft de suggestie verworpen dat Israël de uit de juni-oorlog van 1967 geresulteerde grenzen als zijn vredesgrenzen moet opeisen. Degene die dat zegt, zal nooit in staat zijn de wereld ervan te overtuigen dat wij werkelijk vrede wensen, zei mevrouw Meir in antwoord op een vraag, haar gesteld op een massabij eenkomst in Tel Aviv. De premier verklaarde voorts: .Wanneer wij zeggen dat wij bereid zijn tot het houden van vredesbesprekingen (met de Arabieren) zonder enige voor waarde vooraf, betekent dat niet dat wij niet precies weten wat wij willen." De Arabieren zijn eenvoudig niet bereid het bestaan van Israël te accepte ren, zei ze. In antwoord op een andere vraag verklaarde me vrouw Meir dat men ervan ver zekerd kon zijn, „dat wij ons niet zullen neerleggen bij het vasthouden van twee Israëlische burgers door luchtpiraten." Ze wilde niet zeggen welke stap pen Israël denkt te nemen om Syrië tot vrijlating te dwingen van de twee Israëliërs, die in Damascus worden vastgehou den sinds acht weken geleden 't Amerikaanse lijnvliegtuig waar in ze zaten, werd opgeknapt. In Zaandam is donderdagavond de 54-iarige Duitsér K. E. d' Al- ou;en uit Hemer vermoord. De familie W. Ros uit de Rosmalen straat waar de Duitser logeerde, vond de man bij thuiskomst in zijn kamer temidden van een grote plas bloed. Uit het onderzoek is komen vast te staan, dat het slachtoffer met een schaar onder het hart en in het hoofd is gesto- Paus Paulus heeft de „Keizerin Menen-prlis" aanvaard, die Ethio pië elke vier jaar toekent wegens „uitzonderiiike verdiensten voor de mensheid of de wereldvrede". Dit !s meegedeeld door de ambassa deur van EthioDië bii het Vaticaan. De prijs is 30.000 Ethiooische pon den of 45.000 gulden groot. Helpt direct bij spierpijn, reumatische pijnen, Zenuwpijnen, spit. Even aanbrengen op de pijnlijke plek en de weldadige warmte brengt onmiddellijke verlichting. ken en vervolgens met een sjaal is verinoord. Commissaris Prakken van de Zaandamse politie noemde de moord .beestachtig". Over het mo tief staat niets vast. Het slacht offer was homofiel, maar of er enig verband bèstaat tussen deze „hoedanigheid" en de moord is rtiet zeker. De Duitser stond reeds achttien jaar in relatie met de familie Ros. Het cezin 'ontmoette hem in West-Duitsland tijdens -een vakantie. De moordenaar heeft enige goe deren uit de woning meegenomen, zoals een radio, een tas en een wekker. Een speurhond wist de radio Igter op te sporen in de buurt van een school. Het toestel was verborgen Onder een leren jack, dat niet aan de vermoorde toebehoorde. Blijkens het onderzoek had de Duitser die ongehuwd was, ver schillende café's in Zaandam be zocht. Bekend is, dat hij de voor keur gaf aan mannelijk gezelschap, wanneer hij wat ging drinken. De politie concentreert zich on het vinden van een ca. 23-jarige Duits sprekende jongeman met golvend zwart haar en ongeveer 1,85 m lang. Met hem zou het slachtoffer de café's hebben bezocht. De on bekende was daarna met de Duit ser meegegaan naar'diens logeer adres. Het gezin Ros was niet thuis De heer des huizes-was naar eet kaartavondje, terwijl zijn vrouw met een vriendin naar Amsterdam was gegaan. door ADELINE MGELFRISH 36) „Om nog even terug te komen op dat bestuur," zei dokter Paul sen, „zit daar ook niet een zekere Saylor in?" „Ed Saylor, bedoel je zeker? Ja, dat is de voorzitter." Paulsen gromde wat en her nam: „Dan heb ik die laatst leren kennen door Billings, die we in de club tegen het lijf liepen." „Wie zijn we?" £>e andere arts lachte. „Lois en ik; we waren al in geen maanden meer samen uit geweest, daarom weet ik het nog zo goed. In ieder geval besloten we maar wat te gaan golfen, en op de club trof fen we dus Billings en die Say- lor met z'n vrouw. Ze zaten meer te praten dan dat ze speelden, dus wij waren al spoedig een eind vooruit. Ik moet Lois even opbellen, Lee. En het ziekenhuis natuurlijk ook." Lee knikte. Ed Saylor en Bil lings? Hij had nooit geweten dat die elkaar kenden! De St. Vincent Times, die al een paar uur nadat de ramp zich voltrokken had met een extra editie was uitgekomen, gaf de volgende ochtend nog veel meer den en te evalueren «n de bevin- bijzonderheden. Hij verscheen Aan de deskundige wetenschap- peiijke organisaties is het verzoek gericht dit experiment te begelei- met pagina's vol verklaringen van ooggetuigen, met verslagen, doorspekt met namen met foto's en lijsten, enmet een uitge breid verhaal waarboven een vette opvallende kop aller aan dacht vroeg: „Herinnering aan pionierend arts toont zich oude reputatie waardig." Reputatie? Van wie? Lee had het wei over de heuvels heen willen brullen naar die verslag gever in St. Vincent. Bedoelde die man soms de reputatie van dokter Emmanuel Wood, die die Ja, die wat nu eigenlijk? Zelfs zijn overgrootvader zou zijn best hebben gedaan. Misschien had hij geknoeid en levens verspeeld, die gespaard hadden kunnen blijven, maar als hij de fles had kunnen laten staan zou hij zeker gepro beerd hebben te redden wat er te redden viel. Lee, die besefte dat de vermoeidheid van de vorige dag zich deed gelden, liet de krant vallen. Waarom had die verdraaide fotograaf foto's moe ten maken van een knap kind, dat verbonden en wel, op de trap zat? Hij hoorde weer de stem van de verslaggever, die hem allerlei vragen stelde. Hij hoorde weèr zijn eigen stem, welke die vra gen beantwoordde. Waarom had hij dat gedaan? Waarom had hij niet eenvoudig de verbinding verbroken? De telefoon rinkelde. „Met Randall." „Met zuster Ridgeton dokter. Mevr. Caldwell heeft. Lee luisterde aandachtig naar het verslag van de verpleegster: de bloeddruk zakte onrust barend, de ademhaling was on gelijkmatig, de pols steeds zwak ker. „Ik kom dadelijk: kijk na hoe veel bloed we .van dat type heb ben en als we geen voorraad hebben, alarmeer dan onmiddel lijk een paar donors. En zus ter. Onder het praten trok hij zijn pyama uit en hees zich met één hand in zijn kleren. Mrs. Cald well die patiënte met al die inwendige kwetsuren. Paulsen was al zo pessimistisch geweest ten aanzien van. haar levenskan sen, maar ze had de operatie goed doorstaan. Bij de herinnering hieraan fronste Lee de wenk brauwen, gaf nog snel enkele in structies en verbrak de verbin ding. Toen hij naar beneden hol de was hij nog bezig zijn hemd dicht te knopen, en in het zie kenhuis merkte hij, dat hij zijn pantoffels nog aan had De verpleegster had alles klaar voor een bloedtransfusie en het was nog maar een kwestie van sekonden, of het bloed stroomde in het lichaam van de gewonde vrouw vijfhonderd c.c. Maar daarna? Lee zuchtte onhoorbaar en begon zijn onderzoek. Neen ze zou het niet halen; ze was nog steeds niet bij bewust zijn en zweefde tussen leven en dood Grimmig rukte hij de stethoscoop van zijn oren. Vijf honderd c.c. zuiver "bloed; zuur stof om hét horten van haar ademhaling wat 'te verminde ren „Ze is stervend, niet waar, dokter?" Lee schrok op; hij had de man niet eens horen binnenkomen, maar nu stond hij -toch naast het bed. Hij had een dik verband om zijn hoofd en zijn ene arm hing in een draagdoek, - „Ik kan het ech't niet zeggen, Mr. Caldwell. We doen wat we kunnen." „Dat weet ik." Met een bange blik keek de man naar het wasbleke gelaat op het kussen. „Ze ontglipt me ge woon, en ik kan nietsniets De schorre stem brak, doch her nam na enkele ogenblikken: „Ze heeft het wel geweten, dokter Randall, ze zei zoiets, vlak voor ze ons kwamen uitgraven. „Ik ga dood, Andy," zei ze. „Jij en Janie moeten nu samen verder En toen was ze bewusteloos, dok ter. Maarmaar ik wist het ook." Lee legde zijn hand op de ge bogen schouder en schudde de man even heen en weer. Er viel hier niets meer te zeggen en als dat wél zo geweest was hij had geen woord-kunnen uit brengen. „Kan ik kan ik bij haar blijven?" (Wordt vervolgd.) TOKIO: In Tokio is onlangs een hotel geopend dat een zeer bij zondere lift heeft, n.l. aan de bui tenkant van het gebouw. De air conditioned cabine biedt plaats aan 13 personen, die tijdens de reis" naar boven het nuttige met het aangename kunnen ver enigen. Deze week zijn in Sjanghai twee Bkitse onderdanen aan gehouden, aldus het Britse mi nisterie van buitenlandse zaken. Het zijn de ongeveer 70-jarige mevrouw Constance Martin, die bijna haar gehele leven in China heeft gewoond, en Bill mc Bain, een man van ongeveer 80 jaar. Het is niet bekend waarvan zij beschuldigd worden. „Rabbi, wie heeft gezon digd?" Joh. 9 2 Er zit een blindgeborene aan de kant van de weg. Voor de dis cipelen is dit blijkbaar een „ge val". Immers zij vragen niet: hoe kunnen wij hem helpen, maar hoe komt dit zo? Een interessante vraag. Zij zijn immers kinderen van hun tijd, levend bij de wet der vergelding. Het goede wordt be loond, het kwade gestraft (zo de vrienden van Job). Blind geworden, dat zou dan „verdiende loon" zijn, maar blindgeboren! Is hier de schuld bij de ouders te zoeken; „de mis daad der vaderen, bezocht aan de kind-eren?" Jezus weigert op deze vraag in te gaan. „Noch deze," antwoordt Hij, „noch zijn ouders." Waarmee Hij, vanzelfsprekend, niet bedoelt, dat de blinde en zijn ouders zon deloos waren. Hij gaat met die vraag een heel andere kant OP- „De werken Gods moeten in hem openbaar worden." De verkla ring der dingen wordt ons hier niet gegund. (Dus ook niet, dat elke ziekte een werk van de dui vel is.) „Er is maar één klaar heid, één helderheid, het gebod, om ons te laten opnemen in de werken Gods. God openbaart Zich niet (althans nu nog niet) in de rechtvaardiging van zijn handelingen, maar Hij geeft Zich te kennen in Zijn heilswerk." (citaat uit: „De weg van het Woord", van dr. E. L. Smelik). Ook hier is het evangelie het ver volg op het boek Job. (Uit: ,Hij sprak en ik hoorde.') De 28-jarige zilversmid Klaus Pecbstein uit Linz am Rhein is donderdag omstreeks vijf uur bij de berghaven in Hoek van Holland feestelijk ingehaald door de bevol king. Zoals bekend is de Duitser een maand geleden in het Zwitser se plaatsje Illanz begonnen aan zijn zwemtocht door de Rijn. De zilversmid heeft stroomafwaarts in totaal een afstand afgelegd van 1300 kilometer, een prestatie die nooit iemand vóór hem maakte. Precies volgens het schema arri veerde hij bij Hoek van Holland, begeleid door twee rubberbootjes Een ontvangstcomité zorgde voor een spontane bloemenhulde. Even over half negen reeds was hij opgewekt bij Maassluis de Poortershaven gepasseerd:Aange zien hij op het schema voor was, kon hij enkele uren :rusteh. Om streeks half twaalf liet hij zich in zijn speciale „zwempak" voor de laatste maal in het water glijden. Met de ebstroom mee overbrugde hij zonder veel krachtsinspannin gen zijn laatste kilometers. ZATERDAG 25 OKTOBER 1969 R OOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 19 uur H. Mis Biervliet: 19 uur H Mis. Clinge: 19 uur H- Mis Hoek: H. Kruiskerk: 19 uur H. Mis Hulst: 19 uur H. Mis Oostburg: 19 uur H Mis Philippine: 19 uur H. Mis Sas van Gent: 19.15 uur H Mis. Sluiskil: 19 uur H. Mis. Temeuzen: Grote kerk: 19 uur H Mis. Trinitejtskerk: 19.15 uur H. Mis Westdorpe: 19 uur H. Mis. Zandstraat: 19 uur H. Mts. Zuiddorpe: 19 uur H. Mis. ZONDAG 26 OKTOBER 1969 NED. HERV. KERK Aardenburg: 10.30 uur Ds. G. Ch. van Royen, van Oosterbeek. Axel: 8.45 en 10.30 uur Ds. P. J. Pennings. Biervliet: 9.30 uur Wika R. Was- tervai, van Hedenesse. Brestens: 9.30 uur Ds. Ph J Leen- mans. Cadzand;_ 10.45 uur Ds. G. F. H. Kelling7 van" Biervliet. Groede: 11 uur Ds. D. J. Baars. Hoek: 9 uur Ds. W. J. van Meeu wen; 10.45 uur Ds. N. W. van den Bent, van Apeldoorn. Hontenisse: 10.30 uur Mej. Ds. H. B. de Neeling. Hulst: "9" uur" Mej. Ds. H. B de Neeling. Nieuwvliet: 9.30 uur Ds. D. J. Baars. Oostburg: 10 uur Ds. T. A. C. van Drunen. H. Doop. "VM.pnlnpj 9 ini* Geen dienst. Retran'chement: 9.3Ó uur Ds. F. C. G. van Anrooy, van IJzendijke. Sas van Gent: 10.30 uur Ds. J. Schellen. SCoondiike: 9.30 uur Ds. P. A. L Brinkman. St. Anna 'ter muiden: 11 uur Ds C. Balk, H. Avondmaal. St. Kruis: 9 uur Ds. G. Ch. van Royen, van. Oosterbeek. Sluis: 9.30 uur Ds. C. Balk. H. Avondmaal. Sluiskil: 10.30 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt, van Terneuzen. I "neti' kwh 10 urn Ds E. J. Rietveld. Goede kerk' 10 uur Ds J. A. Poetman. Jeugddienst; 19 uur Ds. J. Scholten. Waterlandkerkje: 10 uur Ds W B Berg'sma.- Zaamslag- 10 en 14.30 uur Ds. A. T. Deinum. Othene: 19 uur Ds. A. T. Dei num: Zuidzande: 10 uur Ds. j. van den Hoek. GEREFORMEERDE KERK Terneuzen: 10.30 en 16.30 uur Ds. L. Berger. Mozarthof: 9 uur Ds. L. Berger. GERFF. KF.RK (Vriieemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ds. A. Veef- kind. Hoek: 10 uur Leesdienst; 14.30 uur Ds. J. ten Hove, van Mussel. Terneuzen: 1°.30 en 15.00 uur Ds. K D. van Dijk. Zoutespui: 10.30 uur Ds. A. C. Haitsma, van Zaamslag; 17 uur Ds. J. v. d. Wielen. CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 en 14.30 uur Ds. P. Sneep. GEREFORMEERDE GEMEENTE Hoek: 14 uur Leesdienst. Terneuzen (Vlooswijkstraat): 9.30 en 18 uur Ds. J. Pannekoek; 14 uur Leesdienst. GEREF GEMEENTE (Syn.) Axel: 14 18 uur Leesdienst, in de Herv. Kerk. Terneuzen (Frans Halslaan): 10 en 15 uur Leesdienst. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 en 18 Ds. A. de Reuver. uur VOLLE EVANGF.LIE GEMEENTE ..Flt.ADF.LFIA" Terneuzen (Vlooswijkstraat 61): 10 uur Samenkomst: 20 30 uur Bid stond LEGER DES HEILS Terneuzen: 9 30 uur Bidstond; 10 enl9.30 uur Lte C. Jongejans. ROOMS-KATIIOLIKKF KERK Axel; 8.15, 9 30 en 11 uur H. Mis Biervliet: 7 30 en 10.30 uur H. Mis Clinge: 7. 8.30 en 10 uur H Mis Hoek: H Kruiskerk: 9 30 uur H Mis Hu'st: 8, ill. II 30 en 19 uur H. Mil, Oo«tburg: 8 30. 10 30 en 17 uur H. Mis. PhO'nnijie: 7 30 en 10 uur H. Mis; 14 30 uur Lof Sas van Gent: 8. 9.30, 11 en 17 uur H Mis Shrskll: 7 30, 9 en 10,45 uur H. Mis Terneuzen: Grote kerk: 8 en 11,45 uur H. Mis. Triniteitskerk: 9 en 10.30 uur H. Mis. Westdorpè: 7.30 en 10 uur H. Mis. Zandstraat: 10 uur H. Mis. Zuiddorpe: 7.30 en 10 uur H Mi». 4

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 2