PROVINCIAAL NIEUWS VOOR GEBAK Goedkoop de- winter Alliance Frangaise biedt gevarieerd programma 8 Terneuzen Aarcfenburg Breskens Bruinisse Sluis Schoondijke Pseudo-majoor van Amerikaanse luchtmacht in Amsterdam gearresteerd De komende anti-Vietnam- betoging in Amerika Miles Davis bij aanslag gewond Onderzoek geëist tegen zanger nazi-lied Banketbakkerij Agenda Astronauten reden in auto van Tom Manders Spoorwegbomen waren niet dichts vier doden Kolendamp vergiftiging Opening Jongeren Toneel Spreekvaardig heid Gestolen tapijt van 50.000 opgespoord Bromfietsplaatje volgend jaar blauw Rellen in Manilla Ondernemers midden- en kleinbedrijf tegen verhoging b.t.w. Hogere tarieven schoonmaak- en glazenwassers- werk Onfriloffina; in huisvuil Kind door trein overreden Kettingbotsingen op rijksweg 16 WepkgniMïotttfAit Zaterdag 11 oktober 1969 DE VRIJE ZEEUW Weer ingebroken In de nacht van donderdag op vrijdag werd opnieuw een in braak gepleegd, nu in de beschut tende werkplaatsen aan de Indu strieweg. De dieven braken kas ten en laden open en richtten een grote ravage aan. Er was geen geld aanwezig. Zij vonden alleen een paar flesjes chocomel, die zij waarschijnlijk uit kwaad heid tegen de grond stuk gooiden. De politie heeft geen aanwij zingen dat het dezelfde zijn, die in de afgelopen week des nachts bij verfhandel Sikkens-Ribbens een inbraak pleegden. Van de daders ontbreekt ook nu elk spoor. Veel belangstelling voor marinierskapel Ondanks de dichte mist was er gisteravond grote belangstelling voor het half uur durende con cert dat de marinierskapel op het plein voor het Zuidlandtheater gaf. Van de gelegenheid die werd geboden om het Zuidlandtheater te bezichtigen, hebben eveneens velen gebruik gemaakt. Vanmiddag verzorgt het gezel schap Coos van de Velde met goochelaars en clowns twee ma tinees. Vanavond treedt Jules de Corte op met een programma „frustrooiing", waarna gelegen heid tot dansen wordt gegeven. Herdenking bevrijding Bij gelegenheid van de 25-jari- ge herdenking van de bevrijding van Aardenburg wordt op vrij dag 17 oktober een herdenkings bijeenkomst gehouden in de Sint Baafskerk. Deze bijeenkomst zal worden opgeluisterd door het koor uit Sint Jansteen onder leiding van W. Bartz. Muziekweek In de periode van 12 t/m 18 oktober wordt in het diensten centrum „Goedertijt" door de werkgroep van de Z.V.U. een muziekweek gehouden. Tijdens deze week zal worden gemusiceerd door een ensemble, bestaande uit mevr. Van der Smissen (clavecimbel)Erika Marx-Szigeta (viool) en Abbie de Guant (dwarsfluit). Reeds nu hebben verschillende groepen zich aangemeld voor een bezoek, o.a. de chr. plattelands vrouwen; -de hoogste klas van de lagere scholen; leerlingen van de muziekschool; de Ned. bond van plattelandsvrouwen en de K. P. J. De heer Molenaar, adjunct-di- recteur van de Zeeuwse muziek school afd. Oostburg, zal een toe lichting geven. Veerboot liep vast op slikken De veerboot '„Krammer" van de dienst ZijpeAnna Jacoba- polder is vrijdagmorgen om on geveer zes uur in dichte mist een kilometer buiten de veerhaven van Zijpe op de slikken omhoog gevaren en vast blijven zitten. Toen de boot was drooggeval len, is de stoker van de „Kram mer" te voet naar de wal gegaan om te vertellen waar de boot was. In het begin van de middag is de boot weer vlot gekomen en om half twee kon de dienst worden hervat. De passagiers, die voor het merendeel met de auto wa ren, hebben de gehele morgen op de veerboot moeten doorbren gen. Brandalarm Donderdagavond loeide de brandsirene om klokslag zeven uur over Sluis. Het bleek loos alarm te zijn. Door een storing in de alarminstallatie gaf deze auto matisch alarm. Het euvel kon spoedig technisch worden verhol pen. Winterzwemmers Een groot aanta) ingezetenen van Sluis gaat deze winter profi teren van het nieuwe verwarmde zwembad in het Belgische Eeklo. Iedere donderdagavond kunnen ze daar na een overeenkomst met de leiding van het zwembad eni ge baantjes trekken. De, plaatselijke zwemclub „Het Vrije" heeft eveneens belang stelling. maar dan meer voor de training van de aangesloten jeugdleden. Die gaan iedere za terdagavond oefenen in hetzelf de bad. Gemeenteraad De gemeenteraad van Schoon- dijhe was donderdagavond niet te spreken over de begrotings- taktiek van de Ned. heidemaat schappij. De post van het sport park, waarvoor een krediet van ƒ525.000 was geraamd, moest met 200.000 worden verhoogd. De heer C. Neele vond dat nogal rigoureus. Hij kon zich voorstel len, dat de gewijzigde omstandig heden enige verhoging nodig maakten, maar dit vond hij nogal gortig, temeer daar reeds eerder het bedrag van ƒ425.000 naar 525.000 was verhoogd. Waar nemend burgemeester J. Dreg- mans, die voor het eerst de ver- Jubileum Op het gemeentehuis van Bres kens vond een bijeenkomst plaats ter gelegenheid van het 25-jarig dienst jubileum van de wacht meester 1ste klasse der rijkspo litie J. de Rechter. De heer De Rechter kwam in 1944 in dienst te Zuiddorpe om vervolgens in Sluis, Philippine en Breskens gestationeerd te worden. Aanwezig waren burgemeester Eekhout, districts-adjudant Pep- pink een vertegenwoordiger van de r.k. politiebond, collega's, hoof den van dienst en de naaste fa milie. KANAAL TERNEUZEN-GENT SCHEEPVAARTBEWEGING Van donderdag 9 oktober (na 11 uur) tot vrijdag 10 oktober (tot 11 uur). Bestemd voor Terneuzen Bielsko, 3124 dwt (Polen) Maronia, 4035 dwt (Griekenl.) Selectinity, 1850 dwt (Eng.) Gepasseerd naar Gent Don Juan, 1334 dwt (Zweden) Falco, 984 dwt (Ned.) Esdorp, 560 dwt (Ned.) Kar Enlindinger, 690 dwt (Den.) Kuban, 10.595 dwt (Rusland) Flotte, 690 dwt (W.-Dld) Alignity, 904 dwt (W.-Dld) Vega, 1040 dwt (Ned.) Dina, 720 dwt (Denem.) Regent Falcon, 18.025 dwt (Eng.) Edith Terkol, 1123 dwt (Den.) Ignation, 278 dwt (Eng.) Vertrokken van Terneuzen Johann, 710 dwt (W.-Dld) Gepasseerd van Gent Polaris, 450 dwt (Ned.) Rose, 870 dwt (Ned.)" Hove, 1150 dwt (W.-Dld) Atair, 840 dwt (O.-Dld) Gotland, 1634 dwt (W.-Dld) Falco, 984 dwt (Ned.) Patria, 1119 dwt (Zweden) Anita Schutt, 473 dwt (W.-Dld) Noordstad, 575 dwt (Ned.) Vaterland, 985 dwt (W.-Dld) Wijmers, 750 dwt (Ned.) Don Juan, 1334 dwt (Zweden) Felto, 2000 dwt (Noorw.) Stephano, 24.176 dwt (Eng.) Verwacht T*xaoaM»mk dwt .(fan,) De recherche van de rijkspoli tie te water in Amsterdam heeft met de arrestatie van de 25-jarige Duitser K, P. B. de man te pak ken die zich al enige tijd in Duits land, Oostenrijk, Nederland en mogelijk andere Europese landen uitgeeft voor officier van de Amerikaanse luchtmacht. Hij zou zich hebben schuldig gemaakt aan een reeks oplichtingen, waar bij hij gebruik maakte van gesto len legitimatiebewijzen van Ame rikaanse officieren. Ook wordt hij verdacht van diefstal van auto's. In Duitsland zou de man, die bij toeval werd aangehouden op de in de hoofdstedelijke haven liggende kustvaarder „Argo", zich met gebruik van een gestoleh uniform van een Amerikaanse luchtmachtmajoor hebben inge drongen in een club van Ameri kaanse officieren in Wiesbaden. Voorzover bekend zou de ver dachte in die periode verschillen de militairen hebben benadeeld door diefstal o.a. van legitima tiepapieren en vermoedelijk ook oplichting. Ook in Amsterdam. Zeist, Den Helder en Leeuwarden wordt de Duitser wegens soortgelijke delic ten gezocht In ons land reed hij rond met een Volkswagen die in Oostenrijk was gehuurd. De wa gen is op aanwijzing van de ver dachte in Leeuwarden aangetrof fen, Volgens B. zouden zich in de auto nog drie gestolen paspoor ten bevinden, waaronder die van een Nederlander. Deze raakte het in Italië kwijt. B. bekende dat hij in Duitsland op naam van de be stolene verschillende uitgaven had gedaan. In een Amsterdams hotel-restaurant wist hij donder dag van een employé geld te le nen waarbij hij zich als Ameri kaans militair legitimeerde. De verdachte werd door de ka- uitein van de „Argo" in zijn hut aangetroffen. Deze sloot hem in afwachting van de komst van de politie in de badkamer op. Na enig aandringen verklaarde hij Amerikaan te zijn, geen papieren te bezitten en als verstekeling uit de Verenigde Staten te zijn geko men. De waarheid kwam pas aan het licht toen de kapitein van de kustvaarder de politie meldde, dat hij in zijn kooi vijf legitima tiebewijzen van in Duitsland ge legerde Amerikaanse militairen had gevonden. Geconfronteerd met deze vonds legde de verdach te een bekenteais af. gadering leidde, kon zich het standpunt van de heer Neele in denken. Van de heidemij. was' een bevestiging gevraagd, dat verdere verhogingen achterwege zouden blijven. De eerste ramin gen zijn te laag geweest. De raad moest er rekening mee houden, dat in het bedrag niet is berekend de aanleg van een parkeerterrein en de inrichting van het zwem bad. De plaatselijke voetbalclub kreeg een subsidie van 1000. Eervol ontslag werd verleend aan J. de Feijter als onbezoldigd ambtenaar van de burgerlijke stand. Een doorstromingsver ordening werd vastgesteld. Hier door is het mogelijk, dat vergoe ding wordt gegeven in de ver huiskosten als iemand van een goedkope naar een duurdere wo ning verhuist. In verband met het vertrek van de heer J. de Feijter uit de raad werd de heer J. Dregmans benoemd tot gemeentelijk ver tegenwoordiger in het industrie schap, in de centrale vuilnisop haaldienst, de waterleidingmaat schappij en de commissie van bouw- en woningtoezicht. De voor volgende week aan gekondigde landelijke protest- aktie in Amerika tegen de oorlog in Vietnam met massabijeenkom sten, marsen en gebedsdiensten, krijgt steeds meer steun. Een lid van het huis van afgevaardigden, de democraat Benjamin Rosen thal uit New York, deelde don derdag mee dat geprobeerd zal worden de kamer de hele nacht van 14 op 15 oktober in zitting te houden. „Wij zijn met genoeg mensen om de hele nacht een anti-oorlogsdebat te houden", zei hij op een persconferentie. De lichten van het congresgebouw zouden een „dramatisch sym bool" vormen. De organisatoren van „mora torium-dag", zoals de 15e oktober zal worden betiteld, hebben mee gedeeld dat een van de hoogte punten een optocht met branden de kaarsen om het Witte Huis wordt. De Amerikaanse jazztrompet- tist Miles Davis is donderdag lichtgewond geraakt, toen hij in New York in zijn auto werd be schoten. Een vrouw die bij hem in de wagen zat, bleef onge deerd. Miles Davis (43) had juist z'n wagen tot stilstand gebracht voor de woning van de vrouw, toen er een man uit een taxi sprong en vier kogels op de auto afvuurde. Een daarvan schamp te de linkerheup van de neger musicus. Hij was eerder telefo nisch bedreigd in verband met een voorgenomen optreden in 'n zaak in Brooklyn. Miles Davis had zich niet aan de waarschu wing gestoord. Twaalf socialistische afgevaar digden hebben in het parlement van de Westduitse deelstaat Noordrijn-W'estfalen een offi cieel onderzoek geëist naar het gedrag van een christen-demo cratische bondsafgevaardigde uit Beieren. Deze had in een straat in Bonn, onder invloed verke rend, tegenover politieagenten het nazi-lied, „Ein Volk, ein Reich, ein Fiihrer" aangeheven. is het adres Nieuwediepstraat 1 ZATERDAG 11 OKTOBER TERNEUZEN: Luxor theater: 8 uur: „Bestemming Poolbasis Zee- bra". Zuidersportpark, 3.45 uur: Tem BoysWoudrichem. ZONDAG 12 OKTOBER TERNEUZEN: Luxor theater 3 en 8 uur: „Bestemming Poolbasis Zee- bra". MAANDAG 13 OKTOBER TERNEUZEN: Luxor theater, 8 uur: „Bestemming Poolbasis Zee- bra". DINSDAG 14 OKTOBER TERNEUZEN: Luxor theater, 8 uur: „Bestemming Poolbasis Zee- bra". tiiiiiiiiiNiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii'iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii De. drie Amerikaanse maanrei- zigers hebben donderdag bij hun bezoek aan Amsterdam rondge reden in de wagen van Tom („Dorus") Manders. „Ik ben er trots op", zei Man ders gisteren op Schiphol, waar hij twee uit Montreal terugkeren de artiesten, Fred Kaps en Cas Oosthoek, kwam afhalen. „Later zal ik de foto aan mijn kleinkin deren tonen en zeggen: die man nen waren de eersten op de maan en hier zitten ze in mijn auto". Voor het bezoek van de astro nauten had de Amerikaanse am bassade die de intocht zoveel mo gelijk op z'n Amerikaans wilde laten verlopen, drie identieke, grote, licht-gekleurde, open Amerikaanse wagens nodig en die bleken in Nederland uiterst schaars. Zelfs General Motors in Rotterdam had geen voertuigen beschikbaar, die aan de eisen vol deden. Wel kende men een aan tal gebruikers die voor de grote eer in aanmerking kwamen, maar dat waren particulieren. Tom Manders was een van hen. Via de dealer wist men hem te benade ren en evenals twee andere be zitters van dezelfde wagens, de heren J. J. Pinckaers in Margra ten en T. J. van Bergen uit Eek en Wiel, stemde hij èr terstond in toe zijn voertuig een dag af te staan. ■"m Op een beveiligde overweg nabij het station Nunspeet is donderdagavond een auto door de sneltrein uit Groningen ge grepen. De overwegwachter had vergeten de spoorbomen te slui ten. De .auto, een Ford Taunus, werd volkomen vernield en een heel eind door de trein meege sleurd. De vier inzittenden, allen mili tairen uit de legerplaats Nun speet, werden op slag gedood. Het waren H. Derkx uit Venlo (21 jaar), H. Pol (23) uit Kol- lum, D. Wisman (23) uit Berli- kum en J. P. Noordveld (25) uit Zuidhorn. Volgens de Nederl. spoorwegen ligt de schuld niet alleen bij de overwegwachter. Ook de trein dienstleider in Nunspeet zou niet vrijuit gaan. Deze moet n.l. een sein geven als er een trein na dert. Een nader onderzoek zal moeten uitmaken wie er een ver zuim heeft gepleegd. Na het on geluk waren beiden zo overstuur, dat ze niet gehoord konden wor den. Op de foto: wrakstukken van de auto lagen over grote afstand langs de spoorbaan verspreid. De 88-jarige heer J. Blanke- sppor is donderdagavond dood in zijn woning aan de Peilstraat in Den Haag aangetroffen. De man blijkt om het leven te zijn ge komen door koolmonoxydever- giftiging. Ramen en deuren in de woning waren potdicht. Ook de hond van de bejaarde man lag dood in de woning. De afdeling Zeeuws-Vlaande- ren van de „Alliance Frangaise" die het vorige jaar (opnieuw) begon met tegen de vierhonderd leden, heeft in dat seizoen niet over belangstelling te klagen ge had. Zeker tweehonderd jonge ren, meest leerlingen van de lycea, meldden zich als lid. Dit succes is voor het bestuur aan leiding geweest ook dit jaar een aantal avonden te organiseren, zowel voor Terneuzen als Axel, Hulst en Oostburg. „Wij zijn de afdeling Zeeuws-Vlaanderen en wij moeten rekening houden met het groot aantal jeugdige leden, die bij of in de omgeving van een der lycea wonen," zo deelde de voorzitter, de heer Y. Simenel, mede. Op dinsdag 14 oktober opent de „Alliance Frangaise" haar winterseizoen in het Zuidland theater te Terneuzen met een lezing met dia's over „de kaste len langs de Loire" door madame Dorothee GuillemeBrulon In december houdt de inspec teur voor 't onderwijs in Frank rijk in „De Halle" te Axel een lezing over de problemen van de jeugd in Frankrijk en op 23 februari vertelt de 'kolonel van de Franse verzetsbeweging en schrijver van spionage-romans Pierre Nord (colonel Brouillard) over spionage en contra-spio- nage. De heer Simenel is van mening dat bij de keuze rekening dient te worden gehouden met de leden die de Franse taal goed en minder goed beheersen. Daarbij is vooral aan de jongeren ge dacht. Voor hen zullen speciale avonden in Terneuzen, Hulst en Oostburg worden georganiseerd, waarop een korte inleiding wordt houden en vragen gesteld. Om de avond aantrekkelijk te maken, zal er moderne dansmuzek ten gehore worden gebracht. Bijna tweehonderd leden heb ben vorig jaar te Gent een gra tis toneelvoorstelling bijge woond. Deze proef slaagde zo goed, dat het bestuur het zich tot een plicht rekende ook dit seizoen deze gelegenheid open te stellen. In het komende win terseizoen zal een aantal gere nommeerde Franse toneelgezel schappen in de Vlaamse opera te Gent voorstellingen verzorgen. Voor iedere voorstelling zijn acht plaatsen besproken, die ook dit keer weer gratis beschikbaar zullen zijn. De leden zullen in de gele genheid worden gesteld hun spreekvaardigheid in het Frans te verbeteren. Tegen een rede lijke vergoeding zullen zij, be ginnende in januari a.s., een audiovisuele cursus kunnen vol gen in de rijksscholengemeen schap „Petrus Hondius", waarbij gebruik zal worden gemaakt van het kostbare nieuwe talen practicum. Er wordt, als er een deelname is van tenminste twin tig leden, een cursus voor begin ners en voor meer gevorderden gegeven. Hieraan zullen docen ten van het lyceum hun mede werking verlenen. Voor deelname kunnen de le den zich opgeven bij de secre taris, drs. W. F. van Olffen, Diepenbrockstraat 301, Terneu zen en bij de penningmeester, ir. T. J. Bos, Pijiibfiomstraat 13. De hoofdstedelijke recherche heeft in twee loodsen in Amster dam en Zwanenburg vrijwel dé gehele partij tapijt ter waarde van ƒ50.000 gevonden, die op 28 augustus uit een wagen met op legger werd gestolen. De vracht wagen werd in de Albert Cuyp- straat ontvreemd en een dag later leeg in Osdorp aangetroffen. De vondst leidde tot de arrestatie van acht mannen, die verdacht worden van heling van de buit. De dieven zelf heeft men nog niet kunnen opsporen. In de loods in Amsterdam wer den voorts enkele dozen met flessen sterke drank gevonden, die gestolen bleken te zijn bij een likeurstokerij. Werknemers zou den in de loop der jaren voor duizenden guldens aan drank hebben ontvreemd. Het z.g. bromfietsplaatje, noodzakelijk voor een snelle controle op de W.A.-verzeke- ring, zal volgend jaar in blau we kleur worden uitgevoerd. De kleuren waarin dit plaatje wordt geleverd, wisselen ieder jaar. Minstens zeven mensen, onder wie drie politiemannen, zijn vrij dagavond gewond bij gevechten tussen studenten en politie voor de Amerikaanse ambassade in Manilla. De studenten betoogden tegen de vrijspraak van een Ame rikaanse marineman, die een Filip pijnse arbeider had doodgeschoten. De zeekrijgsraad had machinist derde klasse Michael Mooney vrij gesproken op zijn verklaring, dat hij' bij vergissing had geschoten, in de veronderstelling een varken voor zich te hebben De federatie van het katholieke en het christelijke ondernemers- verbond in het midden- en klein bedrijf heeft zich in een adres aan de tweede kamer gekant tegen het voornemen van het kabinet de ta rieven van de b.t.w. in 1970 te verhogen. Alle maatregelen die de rust op het prijzenfront opnieuw zullen verstoren, moeten achterwege blij ven. Daarbij is nog afgezien van de administratieve belasting van de ondernemer, aldus de federatie die er bezwaar tegen maakt dat het kabinet op essentiële punten is afgeweken van het eenstemmige rapport van de sociaal-economi sche raad. „Voorstellen over de reeds her haalde malen in het vooruitzicht gestelde nieuwe investeringsfacili teiten ontbreken nog steeds. Er wordt door de plannen van de regering dan ook een onverant woord zware wissel getrokken op de investeringsactiviteiten". De federatie spreekt haar grote ongerustheid uit over de repercus- cies die deze verslechtering van het investeringsklimaat zal oproe pen. De minister van economische zaken heeft er in toegestemd' dat de prijzen voor schoonmaakwerk- zaamheden met 6 procent en die voor giazenwasserswerkzaamheden met 8,5 procent worden verhoogd. Hij' is er eveneens mee akkoord gegaan dat de op 4 september toe-: laatbare tarieven van de witwasse- riibedriiven met 7 procent worden verhoogd. In de toegestane verhogingen Is de b.t.w. begrepen. De toestemming tot deze prijs verhogingen betekent een onthef- fine van de priizenbeschikking goederen en diensten 1969-11 die niet toestaat gestegen loonkosten in de prijzen door te berekenen. De toestemming om een deel van de gestegen loonkosten door te bere kenen is verleend op grond van de financiële positie van de betrokken bedrijven. In Dordrecht is donderdag de viifjarige Ronald Snijders, terwijl hij met een stok in een hoeveelheid brandend huisvuil zat te rakelen, ernstig gewond aan hoofd, armen en benen door een in het vuur ont stane ontploffing. Men vermoedt dat de ontploffing is ontstaan door de aanwezigheid van een oude spuitbus tussen het huisvuil. Het kind is in een ziekenhuis opgeno men. Vrijdagmorgen omstreeks elf uur is dicht bij het station in Roode- school het 2-jarige meisje Wia Sietske Wieringa door de trein uit Groningen aangereden en aan de gevolgen overleden. Het ongeluk speelde zich af op een overpad over de spoorbaan dat officieel niet meer mocht worden gebruikt. De treinmachinist was door het gebeurde zo overstuur geraakt, dat hij uit de trein sprong. Het treinverkeer op de enkel- sporige baan had door het gebeur de een vertraging van een uur. Op rijksweg 16 ter hoogte van 't benzinestation tussen Dordrecht en Dubbeldam hebben zich vrijdag morgen tengevolge van de dichte mist en filevorming, doordat de verkeersbrug over de Oude Maas was gesloten, achter elkaar vier kettingbotsingen voorgedaan. Hier bij waren 22 wagens betrokken. Er waren zes gewonden, van wie er één ernstig gewond in een zieken huis in Dordrecht moest worden opgenomen. Het was de chauffeur van een vrachtwagen, die met vol le snelheid op een andere vracht wagen reed. De cabine werd geheel in elkaar gedrukt. De man moest door de brandweer met snijbran ders worden bevrijd. De schade was zeer groot. Vier kraanwagens moesten er aan te pas komen om de wagens die niet meer op eigen kracht konden rijden, weg te slepen. Eerst om elf uur was men er in geslaagd de rijbaan vrij te maken. TERNEUZEN ARTS: Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der artsen waargeno men door dokter K. Jiskoot, Markt 25, tel. 2303. WIJKZUSTER: Weekeinddienst Groene en Wit- Gele Kruis: zr. Claeyssens, Jac. van Lennepstr 85 tel. 2706 (b.g.g. 01158—1781). APOTHEEK: Apotheek geopend: M. B. M. Hamann, Noordstraat 69, telefoon 2060. TANDARTS Op zaterdag van 1010.30 u. en 1818.30 u. en zondag van 12 12.30 u. wordt de praktijk der tandartsen waargenomen door tandarts A. W. C. M. van Ravels, Stationsweg 14, Hulst, tel 01140 —2205. SLUISKIL, HOEK EN PHILIPPINE WIJKZUSTER: Weekeinddienst Groene en Wit- Gele Kruis: zr Eustella te Philip pine, tel. 01159—306. AXEL ARTS: Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der artsen waargeno men door dokter C. A. Schiltman, Nieuwstraat 36, tel. 011551777. TANDARTS; Weekeinddienst tandarts: A. W. C. M. van Ravels te Hulst. (Voor adres en praktijkuren zie verder onder Terneuzen.) DIERENARTS: Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der dierenartsen in Axel. Sas van Gent en Zaamslag waargenomen door dierenarts J. F. de Haas, Axelsestraat 108 te ZaaoaskfoM. ,fili&3»ir366.

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 3