NAJAARSBEURS gebruiksgoederen i vakbeurzen C.I.A. GEEN AANDEEL IN MOORD OP ZUIDVIETNAMESE „DUBBELSPION" Lijk in een zak in zee geworpen Rassenstriid in Ver. Staten Libanese troepen omsingelen vluchtelingenkamp Familieleden oorlogs slachtoffers naar Djakarta vertrokken ?or je zondag KE5K51EÏSTER DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 30 augustus 196§ vrijdag INTER DECOR bernhardhal-marijkehal VERLICHTING margriethal Aanval van vietcong Arrestaties in verband met overval te Eemnes Politie verwonderd Landbouw werktuigen voor West-Irian Arrestatïes in Argentinië Diamantcliefstal Grote brand in Westdmtse autofabriek KWALITEIT TEGEN KWANTITEIT BIJZONDERE POSTZEGEL SURINAME s kon. ned. jaarbeurs utrecht "Ui^AG **AAHDa£ OPENINGSTIJDEN ALLE BEURZEN VAKBEURS VERLICHTING •werkdagen van 9-18 uur maandag 1, dinsdsg 2 en woensdag 3 sept zondag 31 a.ug- van'1Ö-18 uui ook van 19 22 uur voordelige irein-toegangbiljetten op'de stations verkrijgbaar De Amerikaanse C.I.A. heeft ontkend dat ze op enigerlei wijze betrokken is bij de vermoedelijke moord op Thai Khac Chuyen, een Zuldvietnamees die zowel voor de speciale Amerikaanse troepen, de „groene baretten", als voor de Noordvletnamezen werkte. Dit blijkt uit een artikel in de New York Times. Hoge ambtenaren van de C.I.A., die daarmee het sinds weken vol gehouden stilzwijgen verbraken, 'vertelden in persoonlijke gesprek ken met verslaggevers dat zij geen toestemming hadden gegeven de „dubbelspion" naar een veilige plaats over te brengen en dat ze de commandant van de groene ba retten dringend hadden verzocht de man niet te vermoorden. Na de verdwijning van Chuyen in juni stelden de Amerikaanse legerautoriteiten een onderzoek in, dat zou kunnen leiden tot de berechting van acht soldaten van de groene baretten op beschuldi ging van moord en samenzwering. Bij het begin van het onderzoek deden vele speculaties de ronde en er kwamen berichten van „kringen" in Saigon dat de C.I.A. opdracht had gegeven de Zuld vietnamees te vermoorden. De C.I.A. het ministerie van defensie en de legerautoriteiten hebben tot nu toe hardnekkig ge weigerd commentaar te geven, maar de C.I.A. zou nu volgens de New York Times namen en data hebben verstrekt om te laten zien dat het bureau de groene baretten herhaaldelijk heeft gewaarschuwd de dubbelspion niet te doden. Volgens deze lezing hadden leden van de groene baretten in de loop van juni twee keer om advies gevraagd en beide keren had men hen verzocht de man niet te vermoorden. Op 21 juni kregen zowel de C.I.A. als de Amerikaan se legerautoriteiten te horen dat Chuyen in opdracht van de groe ne baretten op een gevaarlijke mis sie naar Noord-Vietnam was ge stuurd. Negen dagen later kwam de waarheid aan het licht, toen een sergeant van de groene baret ten, die kennelijk voor zijn leven vreesde, de feiten aan vertegen woordigers van de C.I.A. vertelde. Volgens die feiten werd de spion waarschijnliik vermoord In de nacht van 20 op 21 juni. Ziin lijk werd In een zak gedaan en in zee geworpen. Pogingen het lijk te vinden hebben geen resultaat ge had- Meer dan 25 mensen onder wie 18 kinderen zijn gedood bij een In Antwerpen zijn vrijdagmor gen vijf jongens aangehouden, van wie er vier worden verdacht van de overval op de Raiffeisen- bank in Eemnes afgelopen dins dag. Eén hunner is de 23-jarige Martin van de E. uit Baarn. Hij zat een gevangenisstraf uit in verband met andere roofoverval len, maar was tijdens de overval in Eemnes met proefverlof. De politie in Antwerpen en de districtsrecherche van de rijkspo litie in Utrecht kon van de ande re verdachten niets mededelen. Men wacht tot de jongens (tussen 20 en 25 jaar) zijn uitgeleverd. De politie verwacht, dat dit spoe dig het geval zal zijn. Het is nog niet bekend, hoe do daders ongemerkt Utercht heb ben kunnen bereiken. Enkele uren-na de overval werd de auto, daar teruggevonden. Waarschijn lijk zijn ze met een andere gesto len auto naar België gegaan. Martin van de E., die een respectabele straflijst heeft, pleegde verleden jaar drie roof overvallen n.l. op het station in Soest-zuid, een benzinepomp in Roosendaal en het station in Voorburg. Dat gebeurde nadat hij uit het ziekenhuis van het huis van bewaring in Amsterdam was ontsnapt. Hij werd toen korte tijd ïater in België gepakt. De politie van Apeldoorn heeft haar verwondering geuit over het feit dat bij de kraak van de kluis de omwonenden op geen enkele wijze hebben gereageerd of de politie hebben gewaar- scHuwd. Het opblazen van die kluis moet met een enorm lawaai gepaard zijn gegaan. De brand kast is dwars door de muur ge slagen en het meubiliar in het gebouw werd totaal vernield. aanval van de vietcong op een dorpie bij Phoe Cat in de provin cie Binh Dinh. Honderd mensen, waaronder 75 kinderen, werden gewond. Dit is vrijdag in Saigon meegedeeld. Bij gevechten in het dal van de Que Son, 45 km ten zuiden van Danang, ziin 13 Amerikaanse mari niers gedood en 42 gewond. De Noordvietnamese troepen vlucht ten het oerwoud in en lieten acht doden op het slagveld achter. Meer naar het noorden hebben Amerikaanse bommenwerpers 48 Vietnamezen die een aanval had den gedaan op een verkenningspa trouille, buiten gevecht gesteld. Ten zuiden van de gedemilitari seerde zone zijn bij gevechten drie Amerikaanse mariniers gesneu veld en werden negen gewond. In de nacht van donderdag op vrijdag heeft de vietcong op twaalf plaat sen beschietingen uitgevoerd. m Donderdag is voor de derde achtereenvolgende avond in For rest City (Arkansas) de avond klok ingesteld om rassenonlusten te voorkomen. De nationale gar de en staatstroepen patrouilleer den door de straten. Vóór het ingaan van de avond klok hebben een aantal blanken voor 't stadhuis gedemonstreerd. Zij vroegen het ontslag van de burgemeester, Robert L. Cope, en de politiechef. Marvin Gunn. Deze werden ervan beschuldigd aan de eisen van de negers te hebben toegegeven en er niet in te zijn geslaagd een einde te ma ken aan de boycot van de blan ke winkeliers. De spanning in de stad was gestegen, nadat bekend was ge worden dat op de scholen een verdere desegregatie zou worden ingevoerd. Ongeveer vijftig negerleerlinr gen hadden met hun ouders een school bezet, die alleen door negerleerlingen wordt bezocht, dit uit protest tegen de sluiting van de school in verband met de federale desegregatie-bepalin- gen. De leerlingen moeten naar een „blanke" school, maar zij willen dat de blanke kinderen naar hun „zwarte' school komen. Beide scholen zouden dan open kunnen blijven. Een rechtbank heeft de negers gelast de school te verlaten, maar zij hebben dit geweigerd. President Soeharto van Indo nesië heeft opdracht gegeven 4.000 landbouwwerktuigen voor de bevolking naar West-Irian te zenden, zo heeft het Indonesische persbureau Antara vrijdag mee gedeeld. De president heeft deze opdracht donderdag gegeven bij het bezoek aan een tentoonstel ling van landbouwwerktuigen in de cementfabriek te Gresik. Hij werd daarbij vergezeld door de gouverneur van West-Irian, Frans Kaisiepo. Sterke eenheden Libanese troepen hebben vrijdag het Pa lestijnse vluchtelingenkamp Nahr al-Bared bij Tripolis om singeld,. nadat donderdag bij ge vechten een Libanese soldaat was gedood en vier Pale.»tijnen waren gewond. Volgens een officiële mede deling brak het gevecht uit toen de politie een aantal mannen arresteerde, die in strijd met de bepalingen een kantoortje wil den bouwen. Naar het blad „Ai Nahar" verneemt zou dit het kantoor van de Palestijnse be vrijdingsorganisatie hebben moe ten worden, voor de bouw waar van de Libanese^ autoriteiten aanvankelijk toestemming had den gegeven. Na de eerste schermutselingen in het kamp, waar 20.000 Pale- stijnen leven, sloten de vluchte lingen de weg naar Syrië af, bezetten de politiepost waar zij wapens meenamen en staken twee politieauto's in brand. Door het inzetten van een sterke troepenmacht hoopt de regering kennelijk te verhinde- De minister van binnenlandse zaken, Francisco Imaz, heeft mee gedeeld dat 18 mensen ziin gear resteerd in verband met de alge mene staking van woensdag. On der hén bevinden zich een priester en dè uitgever Oscar Ruiz. Alleen van Ruiz is bekend ge maakt waarvan hii wordt beschul digd, namelijk van het verstoren van de orde door in ziin blad, de „Cronica", een advertence on te nemen, waarin de sinds 30 inni ge vangen zittende vakbondsleider Ramon Ongaro de arbeiders on- riep te striiden voor de val van de regering van president .Tuan Car los Ongania, Deze oproep heeft Ongaro uit de gevangenis weten te smokkelen. 28) „Olga, ik zit hier bij de burge meester en ik hoor uit zijn mond een hele hoop wartaal", begon de directeur gemeentewerken, maar Olga was niet in 'n spraak zame bui. „Ja vader, al die bandjes heb ik Jacques gegeven, dus die zal hij wel in de kachel gestopt heb ben. Verder ben ik juist bezig, dus vanavond hoort u wel meer. Daaag „Daag!" zei Jacques plechtig. „U hoort het. En laat ik u één ding zeggen, meneer Zandveld: van nu af aan worden de zaken hier recht gezet. En goed ook!" „Vandaar dan ook, dat u als getrouwd man achter mijn doch ter aanloopt!" zei de ambte naar schamper. „U vergist u: ik ben niet ge trouwd. Nooit getrouwd geweest ook!" Jacques pauzeerde even. „Misschien verandert dat de zaak 1" „Wat is dat nu weer voor on zin? Man, doe toch niet zo gek!" „Onder vier ogen mag je ook Jacques zeggen, overigens stel ik prijs op wat beleefdheid. Maar ik zal u een klein geheim pje verklappen. Ik ben de bur gemeester helemaal niet." Het was koste' het gezicht van de ander te zien, maar Jac- DOOR W. GELDOF ques ging verder. Zonder voor behoud vertelde hij zijn hele levensgeschiedenis, terwijl de ander met open mond luisterde. „En aangezien u dat toch niet gelooft?", eindigde de waarne mend-burgemeester, „hier is mijn pas. U ziet, dat mijn geboorteda tum 7 september is. Die van de echte edelachtbare is 30 juni. U ziet, dat ik alleen maar tijdelijk de zaken voor hem waarneem. En nu kunt u natuurlijk probe ren om mij ook on dit punt te chanteren. Maar in verband met de verhoding mét uw dochter raad ik u dat toch stex-k af." „Dit is teveel", stamelde de ambtenaar. „Dit moet 'ik even verwerken." „Verwerk u dat maar op uw gemakie. Maar vergist u niet: ik houd van Olga. Misschien wil ze mij wél hebben. Het zou me niets verwonderen, want we kennen elkaar al langer dan van daag. Voor de toekomst ben ik het volgende van plan. Nu het vooi-jaar nadert, zal mijn ach terneef wel spoedig het bewind over willen nemen. Dat kan. Ik verdwijn dan spoorloos, maar duik een maand later weer op. Den echter als de officiële ach terneef, begrijpt u, misschien dat dan niets onze verloving in de weg staat. Over uw ambtelijke ren dat de ongeregeldheden zich uitbreiden en een situatie ont staat als in april, toen de ge vechten tussen politie en Pa lestijnse commando-organisaties vijftien mensenlevens eisten en leidden tot de val van de rege ring. Libanon telt 165.000 Pa lestijnse vluchtelingen en de Pa lestijnse commando-organisaties verzetten zich tegen het streven van de regering, acties tegen Israël te beletten. In Cleveland is donderdag aan de Newyorkse diamantair Sam Elefant een tas ontrukt, waarin edelstenen ter waarde van een miljoen dollar zaten. Het gebeurde toen hij in een taxi stapte. Aan de politie heeft hij verklaard „nau welijks" verzekerd te zijn. In een grote Westduitse auto- fabriek, de „Audi NSU/Union" in de Beierse 'plaats Ingolstadt is vrijdag: een grote brand uitgebro ken die volgens vorlopige schat ting van politie en brandweer een schade van miljoenen mark heeft aangericht. In een fabrieks hal is door onbekende oorzaak brand uitgebroken. Het .vuur breidde zich zo snel uit in de daar opgeslagen schuimrubber en rubberoncfei'delen, dat de be drijfsbrandweer niet veel kon uitrichten. Er werden 200 brand weerlieden met 40 brandweer wagens ingezet, die met grote moeite de brand tot deze hal be perkt konden houden. Verschei dene grote olietanks bleven door het optreden van de brand weer gespaard, evenals een op slagplaats met ventilatorriemen voor de Volkswagenmotoren. misstappen zal ik zwijgen tegen over mijn achterneef, zodat u uw werk gewoon zult kunnen voortzetten. En ik zal naar een ander baantje moeten uitzien." Zandveld stond op. Zonder groet wandelde hij het verti-ek uit. Hij zag er uit, alsof hij een klap van de molenwiek had ge kregen. Een figuurlijke dreun had hij ook wel gehad. Doch ook voor Jacques volg den er enkele. Drie dagen later verscheen Van der Vènne weer op het spreekuur van de burge meester. En nu was de boot aan. „Morgen, burgemeester! En nu voor het laatst: is dat gezanik van uw ambtenaren eindelijk uit of niet?" „Integendeel. Ik vrees dat het nu eerst recht begint." „Dan zijn hier uw aandel n. hier is de laatste afrekening. En daarmee is onze x-elatie beëin digd, burgemeester! Ik ben een f'deel man. Ik zal u niet open lijk te schande r-tken, maar zo kan ik niet met u samenwerken. Bedankt voor wat u voor mii ge daan hebt, maar u richt mij te gronde. Onder zulke controle kan ik geen winst maken op mijn huizen! Gisteren zijn er een paar journalisten van „Zand- bergens Dagblad" op visite gq- weest. Eerstdaags komt er een roddelartikel in over mijn hui zen! Als u dat leest, zult u be grijpen, dat ik niets meer met u te maken wil hebben!" „Zoveel te beter!" zei Jacques opgewekt, hoewel de gedachte aan de winst 'die hij nu ging missen, hqm hartepijn deed. „Weet u, zo kon het toch niet langer. U compromitteerde mij President Nixon heeft in zijn dependancevan het Witte Huis hier een ontmoeting gehad met de heer Lyndon B. Johnson, die hij ter gelegenheid van diens 61e verjadrdag op de lunch had •uitgenodigd. Later ging de pre- dent met zijn gast en diens echtgenote naar noord-Califor- nië waar een park naar lady Bird werd vernoemd. „Behandelt de jongeling, Absalom, met zachtheid." 2 Samuël 18 5. De opstand van prins Absalom, die aanvankelijk succesvol was, nadert nu zijn beslissing. Zij staan nu tegenover elkaar, de soldaten van Absalom en de knechten van David. Wanneer wij gaan tellen, aan beide kanten, geven wij David niet veel kans. Numeriek is Absalom ver in de meerderheid. Wanneer wij echter niet tellen, maar wegen zien wij de zaak anders. Bij Absalom vin den wij allen de kwantiteit, daar ontbreekt de gloed van de over tuiging en daar werkt de rem van het slechte geweten. Bij David vinden wij de kwali teit, de zekerheid, dat de strijd een rechtvaardige zal zijn. Kwan titeit tegenover kwaliteit, David weet innerlijk-zeker hoe de uitslag zal zijn en die zeker heid maakt hem niet gelukkig, maar angstig. Zijn zoon begaat 'n dubbele misdaad: tegen zijn eigen vader en die vader is „de gezalfde des Heren". Uit de strijd tussen Saul en David weten wij hoe zwaar dat laatste voor David weegt. Dus heeft hij, bij de inspectie van zijn soldaten, maar één bevel, één wens: „behandelt de jongeling met zachtheid". Het doet mij denken aan een middel eeuws vers. Op verlangen van 'n slechte vrouw gaat een jongen 't hart van zijn moeder halen voor haar hond. Onderweg valt hij en het moederhart, naast hem op de grond, begint te spreken. Het vraagt „heb je je pijn gedaan?" (Uit: „Hij sprak en ik hoorde.") Vrijdagmorgen ziin per lijntoe- st.el van Garuda Airlines de eerste vijfentwintig van de in totaal 150 familieleden van Nederlandse oor logsslachtoffers die dit jaar naar Indonesië reizen, van Schiphol vertrokken. Zij zullen op de pre velden Mentuns Pulo en Antiol bemek brengen aan de graven van de gevallen oorlogsslacht offers. In de maanden sentember, okto- j ber, november en december zullen nog vijf groenen naar Tndones'ë en Thailand vliegen om de erevelden te bezoeken. De tweede reist maandag 8 sep tember naar Rangoon waar gra ven van Nederlandse krijgsgevan genen worden bezocht, die om kwamen bij de aanleg van de be ruchte Birmaspoorweg. De overige groepen gaan naar de erevelden Leuwigadjah te Tiimahi: Pandu te Bandoeng; Tjandi te Semarang; Kalibenteng eveneens te Semarang en het ereveld Kembang Kuning in Soerabaja. De pelgrimstocht wordt in eigen beheer georganiseerd door de oor logsgravenstichting. Da"'' """'-werking van de overheid en de KLM was het moeeb'ik de deel- rwmingskosten te beperken tot ƒ2200 per persoon, waarbij alles is inbegrepen. Velen hebben de graven nog nimmer gezien. In de toekomst wil de oorlogsgravenstichting nog 400 familieleden in de gelegenheid stel len naar het verre oosten te vlie gen. Hiervoor is nog een gedrag van ruim 700.000 gulden nodig. ZATERDAG 30 AUGUSTUS 1969 ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 19 uur H. Mis. Biervliet: 19 uur H. Mis. Clinge: 19 uur H. Mis. Hoek: H. Kruiskerk: 19 uur H. Mis. Hulst: 19 uur H. Mis. Oost.burg: 19 uur H. Mis. Philippine: 19 uur H. Mis. Sas van Gent: 19.15 uur H. Mis. Sluiskil: 19 uur H. Mis. Terueuzen: Grote kerk: 19 uur H. Mis. Triniteitskerk: 19.15 uur H. Mis. I Westdorpe: 19 uur H. Mis. Zandstraat: 19 uur H. Mis. Zuiddorpe: .19 uur H. Mis. ZONDAG 31 AUGUSTUS 1969 NED. HKRV. KERK Aardenburg: 10.30 uur Ds. H. teveel. Ik heb geen zin om af gezet te worden en in een finan cieel schandaal betrokken te ra ken. Wat u in het westen hebt gebouwd stinkt, meneer Van der Venne. En dat u daar hier de kans niet voor krijgt, wel, dat juich ik van harte toe. Ik zou trouwens niet anders kunnen! Denkt u, dat ik die opzichters zo maar 't zwijgen kan opleggen?" „Natuurlijk, wel, burgemeester. U zorgt, dat ze ontslagen wor den of op wachtgeld gezet, of overgeplaatst naar een andere dienst. Desnoods leg ik ze plat met geld!" De waarnemend burgemeester schudde het hoofd. „Dat helpt maar een kort poosje. En u kweekt op die wijze een stel chantageplegers dat 't niet mooi meer is. Om niet te spreken van de heibel, die we achteraf krij gen. Nee, meneer Van der Ven ne, ik heb niet geweten wat ik deed, toen ik met u in zee ging. Nu weet ik het wel en dus: stop 1" De zakenman bromde een ver wensing, pakte zijn hoed en ver dween. Dit was klap numrmr één. De tweede volgde, toen het genoem de artikel inderdaad vei'scheen. Het was één grote aanklacht te gen de praktijken van Van der Venne en Jacques moest toege ven, dat de hoofdzaken juist wa ren weergegeven. De zure pil kwam achteraan, want natuur lijk werd de vraag gesteld, waar om men in Zandbe jen deze bouwondernemingen nog een kans had gegeven. uur Faber. Axel: 8.45 en 10.30 uur Ds. J. Ver heul. Biervliet: 9.30 uur Ds. G. F. H. Kelling. Breskens: 14.30 uur Ds. P. A. L. Brinkman, van Schoondijke. Be vestiging Ds. Ph. J. Leenmans, intrede. Cadzand: 10.45 uur Ds. D. J. Baars, van Groede. Groede: 9.30 uur Pf. Richter. Duitse dienst; 11 uur Mevr. H. A.' Oosterveldvan Aken. Hoek: 9 en 10.45 uur Ds. W. J. van Meeuwen. (10.45 uur H. Doop.) Hontenisse: 10.30 uur Mej. Ds. H. B. de Neeling. Hoofdplaat: 9.30 uur Ds. J. van den Hoek, van Zuidzande. Hulst: 9 uur Mej. Ds. H. B. de Neeling. Nieuwvliet: 9.30 uur Mevr. H. A. Oosterveldvan Aken. Oostburg: 10 uur Ds. T. A. C. van Drunen. H. Doop. Retranchement: 9.30 uur Ds. D. J. Baars, van Groede. Philippine: Geen dienst. Sas van Gent: 10.30 uur Geen dienst; 14.30 uur E. Ed. Stern. Afscheid. (Wordt vervolgd.) Ter herdenking van de hon derdste geboortedag van Gandhi zal de postadministratie van Su riname van 2 oktober tot 30 november 1969 een postzegel van 25 cent zonder toeslag uitgeven. Op deze zegel, die de beelde naar van Gandhi draagt en uit gevoerd is in de kleuren rood en bruin, komt als tekst voor: „Ma- hatma Gandhi Herdenking 1869 2 oktober 1969". De prijs van de zegel is in Nederlandse munt f 0,50. De postzegel is tot 1 juli 1870 voor frankering geldig. Schoondijke: 9.30 uur Ds. P. A. L. Brinkman. H. Doop. St. Anna ter Muiden: 11 uur Ds. C. Balk. St. Kruis: 9 uur Ds. H. Faber. tluis: 9.30 uur Ds. C. Balk. Sluiskil: 10.30 uur Ds. P. J. Pen- nings, van Axel. Tentenden- Grote kerk: 10 uur Ds. J. Scholten. Goede Herderkerk: 10 uur Ds. J. A. Poelman; 19.uqr;Bsi G. F. H. Kelling, van Biervliet. IJzendiike: 9.30 uur Ds. L. Spaans, van Vroomshoop. Zaamslag: 9 en 10.30 uur Ds. A. T. Deinum. ZuM/ande: 11 uur Ds. J. van den Hoek. GEREFORMEERDE KERK Axel: 10 en 17 uur de heer Noór- loos, van Vreeswijk. Hoek: 10 en 14 30 uur Ds. Marijs, van Zuid-Afrika. Sas van Gent: 19 uur Dienst, Terneuzen: Noordstraat: 10.30 en 16.30 uur Ds. P. van Til, van Middelburg. Mozarthof: 9 uur Ds. P. van Til. GERF.F. KERK (Vriigemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ds. A. Veef- kind. Hoek: 10 uur Leesdienst; 16.45 utir Ds. A. Veefkind, van Axel. Terneuzen: 10 en 15 uur Ds. K. D. van Dijk. Zaamslag: 9.30 en 14.30 uur Ds. A. C. Haitsma. Zoutespui: 10 en 14.30 uur Ds. J. v. d. Wielen. CHR. GERFF. KERK Zaamslag: 10 en 15 uur Ds. P. Sneep. GEREFORMEERDE GEMEENTE Hoek: 14 uur Leesdienst. Terneuzen (Vlooswijkstraat): 9.30 en 18 uur Ds. J. Pannekoek; 14 uur Leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Syn.) Terneuzen (Frans Halslaan): 10 en 15 uur Leesdienst. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14.00 en 18.00 uur Ds. A. de Reuver. VOLLE EVANGELIE GEMEENTE „FILADELFIA" Terneuzen (Vlooswijkstraat 61): 10 uur Samenkomst; 20.30 uur Bid stond. LEGER DES HEILS Terneuzen: 10 en 19.30 uur Lte C. Jongejans. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 8.15, 9.30 en 11 uur H. Mis. Biervliet: 7.30 en 10.30 uur H. Mis. Clinge: 7, 8.30 en 10 uur H. Mis. Hoek: H. Kruiskerk: 9.30 uur H Mis. Huist: 8, 10, 11.30 en 19 uur H. Mis. Oos'burg: 8.30, 10.30 en 17 uur H Mis. PhiiipDine: 7.30 en 10 uur H. Mis; 14.30 uur Lof. Sas van Gent: 8, 9.30, 11 én 17 uur H. Mis. Slti'okil; 7.30, 9 en 10.45 uur H Mis. Terneuzen: Grote kerk: 8 en 11.45 uur H. Mis. Triniteitskerk: 9 en 10.30 uur H. Mis WesM-.r.,, 7 3,, e'n 10 uur H Mjs Zandstraat: 10 uur H. Mis. Zuiddorpe: 7.30 en 10 uur H. Mis.

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 2