IE INTERTOTOCOMPETITIE Geheimzinnige moord in Amsterdam- Buitenveldert Tom Okker won open Nederl. kampioenschap NOODKREET UIT BIAFRA Bemiddelings poging mislukt s Feijenoord speelde gelijk tegen Liverpool (1-1) Greenhoff voor 360.000 gulden naar Stoke City DUIVENSPORT West-Bengalen ontslaat politiemannen Rilt! Wagtmans won de ronde van Kortenhoef Nederlaag voor A.iax in Berlijn Dolman won in Maarheeze Jan Janssen start niet in wereldkampioenschap Voetbal zwart tegen blank wel in Zwaziland Rijkspolitie deed inval in Loosdrechtse speelgelegenheïd Trein met propaangas ontploft Vechtpartijen in West-Berlijn Dode bij verkeersongeluk LUCHTAANVAL OP BIAFRA Ondervoeding in Zuid-Afrika cse £JE VRifE ZEPiTTW Maandag/dinsdag 4/5 ang GVAVFREM KOPENHAGEN 2—2 GVAV heeft zaterdagavond voor de intertotocompetitie in Groningen gelijkgespeeld tegen Frem Kopenhagen. De uitslag was 22. Het scoreverloop: 10. Fransen 10; 24. Mörch 1—1; 31. Eimers 21; 85. Mörch 22. Er waren 2.000 toeschouwers. NEC—OREBRO 0—0 NEC heeft in Nijmegen tegen het Zweedse Orebrö zijn tech- Feijenoord heeft zaterdagavond voor 55.000 toeschouwers met 11 gelijkgespeeld tegen de En gelse eerste-divisieclub Liver pool. De ruststand was 00. Ook in deze oefenwedstrijd speelde Feijenoord niet overtui gend. Na de nederlaag tegen Bo- russia Mönchen Gladbach vo rige week maakten de Rotter dammers ook tegen de Engelse eerste-divisieclub een onzekere indruk. Het gelijke spel dankte Feijen oord meer aan de weinig ge- inspireerde tegenstand van Li verpool dan aan eigen verdien sten. Al in de eerste seconden werd het zelfvertrouwen van de Rotterdamse defensie zonder Theo Laseroms, die wegens hard optreden in de vorige oefenwed strijd was gepasseerd aange tast, toen Evans doelman Treytel passeerde uit buitenspelpositie. Daarna kreeg Feijenoord meer vat op het spel, maar de aanval len konden Liverpool niet ver ontrusten. Vijf minuten na rust leek Feijenoord op te leven, toen een van de nieuwe aankopen, de Oostenrijkse international Franz Hasil, uit een voorzet van Wery van links de bal ineens inschoot (10). Liverpool verhoogde het tempo. Veldhoen werd keer op keer gepasseerd, Theo van Dui- venbode, die enkele weken op non-aktief is geweest, kwam eveneens snelheid te kort en ook Hasil bleek uitgeblust. Na de ge lijkmaker, die onverwacht tot stand kwam, toen een Feijenoor- der in de 69e minuut een onge vaarlijk uitziend schot van Peter Thompson van richting veran derde, trachtte Feijenoord nog terug te slaan, maar de weinige kansen die Kindvall kreeg, wer den door Liverpool vakkundig em zeep gebracht. Stoke City, dat gisteren tegen het Maastrichtse MVV uitkwam, had versterking gekregen. Jimmy Greenhoff, een speler van het Engelse elftal onder de 23 jaar, heeft voor een bedrag van 860.000 gulden een contract bij deze ver eniging getekend. Het was de hoogste som, die Stoke City ooit voor een speler neertelde. De van de tweede-divisieclub Birming ham City afkomstige Greenhoff nam onmiddellijk na het tekenen van het contract het vliegtuig om zich bij zijn in Nederland verblij vende nieuwe vereniging te voe gen. PRIJSVLUCHT UIT CLERMONT „De Eendracht" - Terneuzen Oude duiven Snelheid eerst duif 1378,8 m; laatste prijswinnende duif 1236 meter. 1 en 4. L. J. Koch en Zn; 2 en 5. A. Bril; 3 en 7. G. van Houdt; 6 en 10. R. Bentz ten Hoor; 8 en 9. J. v. d. Graaf. Jonge duiven Snelheid eerste duif 1408 m; laatste prijswinnende duif 1196,7 meter. 1. R. Bentz ten Hoor; 2. L. J. Koch en Zn; 3. H. F. Koch en Zn; 4. J. v. d. Graaf; 5. A. de Meijer; 6. A. Butler; 7. M. Soomers; 8. C. Oppeneer en Zn; 9. P. Pladdet; 10. A. Faas. Dertien politiemannen zijn ont slagen en vijf gearresteerd door de autoriteiten van West-Benga len, nadat vorige week enige honderden politiemannen het parlementsgebouw in Calcutta waren binnengedrongen en met leden van de nationale verga dering slaags waren geraakt en schade in het gebouw hadden aangericht. De regering van Calcutta overweegt nog zevenentwintig andere politiemannen, meren deels officieren, te ontslaan. Zij worden ervan verdacht samen te spannen met de oppositie en de communistische regering van de ze provincie. nisch overwicht niet in doelpun ten kunnen uitdrukken. De ont moeting in het Goffertstadion eindigde in 00. De goed ingrij pende Zweedse defensie gaf wei nig kansen weg. Wanneer een NEC-speler in schietpositie werd gebracht, zoals enkele keren het geval was met Jendrossek en Oosterveld, wist de Zweedse doelman van geen wijken. Ook de Zweedse aanvalslinie kreeg wei nig ruimte, zodat de 6.000 toe schouwers geen doelpunten heb ben gezien. LUGANO—GO AHEAD 0—4 Go Ahead heeft zaterdag in Lugano een overwinning behaald op het Zwitserse FC Lugano. De uitslag was 04 na een ruststand van 01. De Deventenaren hadden bij de rust de leiding door een doel punt van De Goede. Na de her vatting scoorden De Goede, Aarts en Schneider. De veertiende ronde van Kor tenhoef, die werd overschaduwd door de dood van de 28-jarige amateur-wielrenner Cees Schijff, is zaterdag bij de profs gewon nen door Rini Wagtmans. De amateur-koers, die na het uit vallen van Schijff enige tijd werd geneutraliseerd, leverde een overwinning op voor Evert Die- peveen (Bilthoven). Bij de profs die 120 km reden, werden vele uitlooppogingen ondernomen. Twintig ronden vóór het eind formeerde zich een kopgroep met Rini Wagtmans, Karstens, van der Flaes, Van der Vleuten, Holst en Stev.ens. Zij namen een minuut. Wagtmans won in de sprint van Van der Flaes. De uitslag: 1. Wagtmans (St. Willibrord) 2.45.0 2. Van der Flaes (B.) 3. Stevens (Elsloo) 4. v.d. Vleuten (Mierlo) 5. Karstens (Zundert) 6. Holst (A'dam) op 41 seconden: 7. de Groot (Utrecht) 8. Harings (Sibbe) 9. Ottenbrosa (Hoogerh.) 10. Vianen (Kockengen) z.t. z.t. z.t. z.t. z.t. z.t. z.t. z.t. z.t. Ajax heeft zaterdag in West- Berlijn met 20 verloren van Hertha B.S.C. Bij de rust had de Westduitse Bunde^'igaclub een voorsprong van 10. De Berlijnse club, die vorig jaar uit de Bundesliga degradeer de, stelde de Amsterdamse ver dediging voor grote problemen. Johan Cruyff werd volledig uit- p geschaked door Patzke, die met j Duyndam op enkele seconden Gayer en doelman Gross tot de j te rijden. Peter Post greep de uitblinkers behoorde. Cruyff ver- zesde plaats door tien kilometer liet in de 65e minuut met een lichte blessure het veld. Bij Ajax waren de Zuidslaviër Vasovic en Keizer de beste spelers. De doelpunten werden ge scoord in de 44e minuut door Steffenhagen en in de 48e minuut door Brungs. Ajax speelde in de volgende opstelling: Bals, Vasovic, Suur- bier, Hulshoff, Krol, Reijnders, Söndergaard, Mühren, Cruyff (Swart), Van Dijk en Keizer. Eef Dolman heeft zondag de profronde van Maarheeze gewon nen. Dolman maakte deel uit van een kopgroep van vijf renners, die een ronde voorsprong ver overde op de rest van het veld. Dolman en Duyndam sprongen kort vóór de eindstreep weg. In de slotfase slaagde Dolman erin voor de finish uit het peloton te demarreren. Harry Steevens won de sprint van het peloton, dat een achterstand van 2 minuten had op Dolman. De uitslag: 1. Dolman 125 km in 2.55. 2. Duyndam op 4 seconden. 3. Krekels op 14 seconden 4. Ottenbros z.t. 5. Hoogerheide z.t. 6. Post 7. Steevens Jan Janssen heeft besloten zich terug te trekken uit de ploeg voor het wereldkampioen schap op de weg voor professio nals, dat zondag in Zolder (B.) wordt gehouden. De Puttenaar nam dit besluit na de ronde van Maarheze die hij zondag wel uitreed, maar waarin Janssen het opnieuw bijzonder moeilijk had. Janssen, die na de Tour de France ziek thuiskwam en bijna een week in bed had ge legen, was ook zaterdag in de ronde van Kortenhoef gestart om zijn konditie te testen. Maar ook daar had hij alleen ten kos te van veel inspanning ruim 100 kilometer kunnen meedraaien. Toen Janssen na de ronde van Maarheze afstapte stond zijn be sluit vast. Het is beter dat ik maar afzeg. Want wat heb ik eraan wanneer ik in Zolder na 150 kilometer zou moeten af stappen? Dan kan ik beter een jaar overslaan, zo zei de teleur gestelde oud-wereldkampioen die dezelfde avond nog de KNWU in kennis stelde van zijn beslissing. Janssen zal nu in de ploeg hoogstwaarschijnlijk worden ver vangen door de Limburger Jan Harings, die enkele dagen gele den plotseling als eerste reser ve werd opgevoerd. Intussen is het vrijwel zeker det Jan Janssen weer voor een jaar zal bijtekenen bij Bic, welk merk ondanks alle geruch ten na de tour toch doorgaat. Het zou de bedoeling zijn dat Jan Janssen en de Spaanse klim- specialist Luis Ocana (dit jaar maar in de Tour uitgevallen na een zware val) de „vedetten" in de ploeg worden, die aangevuld wordt met voornamelijk jonge Fransen. In elk geval zullen Jacques Anquetil en Lucien Aimar geen nieuw contract van Bic krijgen. Twee grote voetbalclubs uit Johannesburg, die nooit tegen elkaar hebben kunnen spelen wegens de apartheidswetten van Zuid-Afrika, zijn van plan een ontmoeting te organiseren in het naburige Zwaziland. Rex Evans, voorzitter van de blanke prof club Highlands Park, verklaar de zaterdag dat zijn ploeg zou spelen tegen de niet-blanke Orlando Pirates in Mbabane, de hoofdstad van Zwaziland. De ontmoeting zou plaatsvinden op 31 augustus ter gelegenheid van de viering van de onafhanke lijkheid van Zwaziland. Zuidafrikaanse blanke en niet- blanke boksers hebben in het verleden tegen elkaar gebokst in naburige landen, maar het is de eerste maal dat voetbalclubs tot iets dergelijks besluiten. De blanke voetbalbond van Zuid- Afrika is door de wereldvoet- balfedefatie (FIFA) als lid ge schorst wegens de rassenschei ding die er op sportgebied in tweede in de ronde van Spanje Zuid-Afrika bestaat. In zijn woning in Amsterdam- Buitenveldert is zaterdagavond de 59-jarige D. J. M. de Haas leven loos in bed aangetroffen. Een sec tierapport heeft zondag uitgewe zen, dat de man door verstikking, vermoedelijk tengevolge van wur ging, om het leven is gekomen. De Amsterdamse politie heeft nog wei. nip aanknopingspunten. De man. die sinds zes jaar ge scheiden van zijn vrouw leefde, is in de nacht van vrijdag op zater dag voor het laatst gezien. Met zijn zuster keerde hij terug vani een verjaardagsfeestje bij familie I in Haarlem. Hij bracht zijn zuster, die eveneens in Amsterdam woont, i in zijn auto naar huis. Zaterdagavond zou de heer De Haas, wiens vrouw en dochter in Engeland wonen, bij zijn zuster in Amsterdam gaan eten. Toen hij niet kwam opdagen, stuurde zij haar zoon naar hem toe. Deze trof ziin oom levenloos aan. Het slacht offer lag in zijn pyama achterover in bed. Er zijn geen sporen van geweld of inbraak gevonden. De huisdeur was niet op slot. Er werd niets vermist. Geen van de buren heeft iets onregelmatigs gehoord. Vijftien man van de rijkspolitie hebben zaterdagnacht een inval ge daan in de bar „Wilgenhoek" in Loosdrecht, waar roulette werd gespeeld. Ruim 3.000 gulden aan geld, fiches ter waarde van enkele duizenden guldens, tal van speel- benodigdheden en ruim 170 flessen drank zijn in beslag genomen. De bar kwam vorig jaar al in het nieuws. Ook toen deed de poli tie een inval, maar de actie lever de niet het gewenste resultaat op, aangezien de roulette-exploitant tevoren was ingelicht. Op het moment van de inval na men circa 25 mensen aan het rou lettespel deel. Behalve tegen de croupier is tegen de spelers pro ces-verbaal opgemaakt. Het was niet duidelijk wie de exploitant van de speelgelegenheid is. Volgens het voorlopig onderzoek zou het een zekere Van der G. zijn. De buit was zo groot dat er een vrachtwagen aan te pas moest ko men om alles naar het districts bureau in De Bilt te vervoeren. Tijdens het onderzoek bleek geen drankvergunning aanwezig te zijn, zodat ook de voorraad drank ruim 170 flessen dure alcoholica in beslag werden genomen. Een in de bad opgestelde gokautomaat nam de rijkspolitie eveneens nsfee. Het herenenkelspel van de in ternationale open kampioen schappen van Nederland is ge- wonnen door Tom Okker. In de finale versloeg hij de Britse prof Roger Taylor met 108, 79, 64, 64. De partij was zater dagavond na 2 uur en 42 minuten bij de stand 108, 79, 54 in het voordeel van Okker afgebro ken wegens de regen. Zondag stonden beide spelers nog eens 37 minuten op de baan. Tom Okker heeft met zijn Britse partner Roger Taylor de herendubbelspeltitel gewonnen. Zij versloegen in de finale d'e Tsjechen Kodes en Kukal met Zeker één dode en tien ge wonden vielen zondagochtend vroeg in het Amerikaanse plaatsje Noel in de staat Mis souri, toen een goederentrein met flessen propaangas in brand vloog en ontplofte. Het trein personeel heeft na het ontdek ken van de brand de snelheid verhoogd om uit het stadje te komen, maar de vlammen wa ren sneller en bereikten de fles sen terwijl de trein door de plaats reed. Ontplofte flessen vlogen door de lucht en kwamen op een opslagplaats neer, die eveneens in brand vloog. De brand sloeg over op nabijgele gen fabrieken en bijna elk huis van het plaatsje heeft schade opgelopen. Bij de hevige gevechten die vrijdagnacht en zaterdagoch tend vroeg in West-Berlijn heb ben plaatsgevonden tussen onge veer duizend leden van de zgn. buitenparlementaire oppositie en eenzelfde aantal politieman nen, zijn ruim 120 gewonden ge vallen, zo is zaterdagavond be kendgemaakt. Van de 96 gewon de politiemannen moesten er 4 in een ziekenhuis worden opge nomen, terwijl van de 25 gewon de betogers er drie ernstig aan toe waren. De politie heeft meer dan 70 arrestaties verricht. Dertig poli- tiepaarden werden licht gewond, terwijl 31 voertuigen van de po litie werden beschadigd. Aanleiding tot de ongeregeld heden was een betoging van linkse jongeren tegen het in strijd met de status van Berlijn over brengen van acht in West-Ber lijn gepakte deserteurs naar de bondsrepubliek. Rechtse jonge ren steunden de politie. 63, 62 en 64. De partij duur de een uur en tien minuten. Tom Okker is letterlijk en fi guurlijk de grote winnaar gewor den. Van het totale prijzenbedrag van 7.210 dollar (26.000 gulden) sleepte hij bijna de helft weg, n.l. 3.540 dollar voor zijn overwin ningen in het herenenkelspel (3.000) en in het herendubbelspel (500) en zijn plaats in de halve finales van het gemengd dubbel spel (40). Aangezien het gemengd dubbelspel niet kon worden vol tooid, besloot de toernooicommis- sie aan de drie koppels die de vierde ronde bereikten, 80 dollar te betalen en aan de twee paren die hun wedstrijd uit de derde ronde nog moesten spelen 60 dol lar. Verder verdiende Taylor 1530 dollar, Kodes 600, Zednik 400, Meville 365, Krantzcke 215, Kukal'200, Walkden 105, Groen man 59. Zondagmorgen omstreeks drie uur is op de oude rijksweg bij Nieuwendijk (gem. Almkerk) een personenauto door onbekende oorzaak van de weg geraakt en het weiland ingereden. De be stuurder, de 46-jarige R.Schmal- feldt uit Breda, kwam hierbij om het leven. Een mede-inzit tende werd hierbij zwaar ge wond. „De hulpgoederen die momen teel Biafra bereiken, vormen slechts een derde van wat in mei als minimum was vastgesteld ter vermijding van een catastro fe." Dit staat in een rapport over de medische en voedselsituatie in Biafra, dat het internationale rode kruis in Genève van zijn vertegenwoordiger in dat land, Karl Heinrich Jaggi, heeft ont vangen. Volgens statistieken van het rode kruis stierven midden juli in de veertig rodekruiscentra in Biafra dagelijks vijftig kinderen. De week daarop waren dat er honderd. De toestand wordt van dag tot dag erger, schrijft Jaggi in zijn rapport. „Als men daar bij de andere hongersnoodcentra, de dorpen en de vluchtelingen kampen rekent, dan komen deze cijfers enkele malen zo hoog te liggen." Na de opschorting van de hulpvluchten was de voe dingstoestand van de kinderen sneller dan voorzien verslech terd, speciaal bij degenen die al aan ondervoeding hadden gele den en in de zuidelijke provin cies waar meer dan zestig pro cent van de kinderen te lijden heeft van het voedselgebrek. De poging van paus Paulus om tijdens zijn bezoek aan Oe ganda onderhandelingen tussen Nigeria en Biafra op gang te brengen lijkt totaal mislukt. De delegaties van de twee landen hebben elkaar niet ontmoet. Die van Biafra bracht de zondag door met een tocht langs bezienswaar digheden, terwijl de .Nigeriaanse afvaardiging zich voorbereidde op de terugreis. Volgens fede rale kringen gelooft de Nigeri aanse delegatieleider^ „chief" Enahoro dat de zaak uitzichtloos is en hij heeft in ieder geval geen instrukties uit Lagos ont vangen om zelfs maar „bespre kingen over besprekingen" te be ginnen. Bij een luchtaanval op Atani aan de oostelijke oever van de Niger zijn donderdag 75 men sen gedood en meer dan twee honderd gewond, zo is zondag vernomen in ziekenhuizen van de Biafraanse provincie Onitsja. De bommen zijn terechtgekomen op een drukke markt. De meeste slachtoffers zijn vröWWëH^en kinderen. De markt an Atani is een van de grootste van Biafra. Volgens prof. John Reid, hoog leraar in de geneeskunde aan de universiteit van Natal, lijdt in Zuid-Afrika ongeveer 1 miljoen Afrikaanse kinderen aan onder voeding. De totale bevolking van het land bedraagt circa 15 mil joen mensen. Volgens Reid wordt de toestand steeds slechter, voor al op het platteland. RIJNSBURG: Zaterdag werd in Rijnsburg het jaarlijkse bloemen corso gehouden. Op de foto: een van de wagens, die niets te raden liet over de kijk op Nederland. 10. Na de sherry neemt hij har telijk afscheid van de rijke grond bezitter. Het is dan vijf uur. Voor zichtig, want hij heeft drie glazen sherry op, rijdt hij tot ver buiten de bebouwde kom. Dan gaat hij languit in de heide liggen. Turen naar de witte wolkjes. Ezel! scheldt hij zichzelf. Als zulke zaken in het ambtelijke le ven kunnen worden gedaan... wat is hij dan dom geweest om zijn hachje te wagen in dolle avon turen. Die achterneef van hem had het dan toch beter bekeken. Maar dan weet hij opeens heel zeker, dat de échte burgemeester dit nooit zou doen. Daarom staan er nu twee wegen open. De eerste is: de zaak zóver doordrijven, dat ze straks door de échte burgemeester niet meer ongedaan gemaakt kun nen worden. De tweede is nog veel rigoureuzer: de ander uit schakelen, zodra hij het spel ver stoort. Dat laatste blijkt echter niet 'ns nodig te zijn, als hij 's avonds te gen achten de wagen zeer voor zichtig in de grote garage onder de villa „Rossignol" rijdt. Vanuit de garage gaat een trapje naar de keuken en als hij daar komt, DOOR W. GELDOF schrikken mevrouw en Dina hevig. Op zijn vrolijke groet antwoorden ze niet. „Komt u maar eens even mee!" zegt mevrouw Van Hartingsfeldt afgemeten. Hij volgt haar tot in de studeer kamer van zijn achterneef. Hier zullen ze niet gestoord worden. „Dit is de laatste keer!" zegt me vrouw verbeten. „Verdwijn en kom nooit meer terug!" Even loopt een koude rilling over Jacques' rug. Dan zegt hij: „Het spijt me, Rita! Ik ga niet, be slist niet". „Dan zal ik de politie moeten bellen. Het spijt me, Jacques, maar het kén niet. Eerst vondi ik dit spelletje wel grappig. Maar mijn man is er slecht aan toe... door jouw schuld! De dokter heeft hem absolute rust voorgeschreven. Als jij zó doorgaat, vermoord je hem!" Koortsachtig malen de hersenen van de indringer. Dan zegt hij: „Het is onmogelijk, Rita. Je man had mij vanmorgen niet naar het gemeentehuis moeten sturen. Het is al te laat! Wij zullen dóór moe ten gaan. Het kan niet anders! Ik heb diverse toezeggingen gedaan en afspraken gemaakt"1 „Wat voor afspraken dan?" „Achtallerlei kwesties. Ge loof me, Rita, ik heb geen domme dingen gedaan. Maar ik heb tóch beslissingen moeten nemen, die... nu ja, die je man nooit genomen zou hebben. Het kón niet anders. Als ik nu verdwijn, is je man on mogelijk gemaakt". „Ook als bekend wordt, dat hij totaal overspannen is??" „Juist dan, want iedereen heeft mij kerngezond rond zien tippelen. Dan wordt zijn ziekte uitgelegd, als een middel om er onderuit te kom pi en gêlooft niemand het". „Dat risiko néém ik!" „Uitstekend! Maar bedenk wel, dat ik mij van nu af aan voor de échte burgemeester uitgeef. Ook tegenover de politie, die jij zult roepen. Ik zal ze vertellen van de verhouding, die jij met mijn ach terneef begonnen bent en"... „En dat zullen ze geloven?" „Dat laat ik aan de heren zélf over! Ik heb genoeg paperassen om mij te legimiteren en genoeg kennis van zaken om er een reuze schandaal van te maken. Dus ga gerust je gang!" „Je bent een ellendeling!" „Misschien wel, Rita, maar ik j kan niet anders meer, geloof me. Kom laten we verstandig praten. Die dokter Nieuwenhuis kan jouw man rustig verder behandelen. On dertussen bemoei ik mij zo min mogelijk met de gemeentezaken, onder het voorwendsel, dat ik e:genlijk rust moet houden. Dan richt ik zo min mogelijk ongeluk ken aan. Ik zal alles zó aanleggen, dat ik mij over een poosje, best om gezondheidsredenen, terug kan trekken. En dan zal ik gaan. Dan kan Jacques weer aan het werk. Dat is de enige oplossing. Zeg he - dat maar". Mevrouw Van Hartingsfeldt dacht evên na. „Vandaag niet meer. Morgenochtend, als hij eerst eens goed geslapen heeft. Beloof me, dat je tot zólang hier blijft en geen gemene streken uithaalt". „In orde". Hoofdstuk IV ZAKEN ZIJN ZAKEN De volgende morgen zag alles er inderdaad heel anders uit. De bur- i gemeester had geslapen en ont beten. Om negen uur werd Jacques bij hem ontboden. Uiteraard hield j hij zich op de vlakte. „Morgen, burgemeester! Al wat i opgeknapt?" „Afgeknapt zul je bedoelen! Wat heb je gisteren uitgevoerd?" De burgemeester schoof een kussen achter zijn rug en ging rechtop zitten. „Gistermiddag? Niet veel. Ben naar buiten gereden en heb op mijn rug in de heide gelegen. Heel onopvallend overigens". „Dat interesseert mij niet in het minst! Ik bedoel op het stadhuis!" „Maar dat heb ik toch gisteren al gezegd, toen je opbelde?" „Akkoord. Maar wat is dat voor onzin, die je verder tegen Marga hebt uitgekraamd?" Jacoues haa.lde de schouders op „Wat bedoel je?" (Wordt vervolgd.) I

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 5