PRINS NORODOM SIHANOEK WIL AFTREDEN ALS STAATSHOOFD door psychisch VAN CAMBODJA BEURSOVERZICHT INCIDENT BIJ PROFKAMPIOENSCHAP ACHTERVOLGING Riiti Wagtmans nu ook woedend Peter Post Internationaal Olympisch Comité houdt vast aan idealen van amateurisme MILJOENENBEDRAGEN VOOR ENGELSE T0PV0ETBALLERS Minder rijke clubs in steeds moeilijker positie Vrfj<2ag 1 augustus 19S9 Oe VÏUJE ZEEUW S mishandeld gestoorde zoon Brug bij Zaltbommel krijgt vier rijstroken 10.638 nieuwe woningen in juni De communisten Veediefstallen in Friesland opgehelderd Inzittende personenauto verongelukt Brand in Hoenkoopi 40.000 schade Amazone verongelukt INTERNATIONALS KRACHTIG IN HERSTEL op Gemeenteraad eist uitlevering van Duitse bisschop Staatsbetrekking Agostinho betrokken bij ongeluk met dodelijke afloop Nederlandse renners in Parijs- Luxemburg Dalende lijn Grootste transfers Hoge boete voor Manchester United Eusebio wellicht weg bij Benf ica Prins Norodom Sihanoek heeft de nationale vergadering van Cambodja meegedeeld, dat hij voornemens is zijn functie van staatshoofd over te dragen aan een regentschapsraad. Hij blijft aan als leider van de regeren de nationale beweging „Sang- koem." Voorts liet hij weten dat pre mier Dech Berm Hoeth binnen kort om gezondheidsredenen af treedt. Er zal een speciaal con gres worden bijeengeroepen om te praten over de vorming van een regering die verantwoorde lijk is jegens de natie voor het financiële en monetaire beleid. De 46-jarige prins, die sinds 1941 achtereenvolgens koning, premier en staatshoofd is ge weest, zei dat de moeilijke fi nanciële positie van het land ja ren lang de uiterste zuinigheid zal eisen. Hij weet deze toestand onder meer aan droogte, ontbla dering door Amerikaanse vlieg tuigen en smokkelarij." Als de nieuwe regering er niet 'Sn slaagt orde op zaken te stel len, aldus de prins, zal de sang- Het rijdek van de brug over de Waal te Zaltbommel zal wor den ingedeeld in vier rijstroken, die echter belangrijk smaller zul len zijn dan normaal. Hiertoe is besloten gezien het feit, dat vrijwel dagelijks gedurende de spitsuren op de toegangswegen naar deze oeververbinding ver- keers-congesties optreden. De vier (smalle) verkeersstro- ken worden verkregen door het vervangen van de aanwezige ge leide blokken door een geleide rail-oonstruktie, waardoor het mogelijk wordt het brugdek te verbreden tot 11 meter. Minister Bakker (verkeer en waterstaat) heet dit aan de twee de kamer meegedeeld. Aan de brugconstruktie zullen enkele kleine veranderingen worden aangebracht om over de volle breedte een doorrijhoogte van 4,50 meter te verkrijgen. In mei is opdracht gegeven tot het voorbereiden van deze werkzaamheden. Het geheel zal ongeveer'éen jaar vergen. In de maand juni 1969 zijn volgens gegevens van het cen traal bureau voor de statistiek. 10.638 nieuwe woningen gereed gekomen tegen 9.812 woningen in juni 1968. Gerekend over een Deriode van 12 maanden, t.w. van 1 juli 1968 t/m 30 juni 1969 kwamen 122.794 woningen gereed. Sedert juni 1945 zijn nu in totaal 1.737.161 nieuwe woning en gebouwd. In juni 1969 werd een aanvang gemaakt met de bouw van 10.447 woningen (in juni 1968 met 9.472 woningen). Gerekend over een periode van 12 maanden, t.w. van 1 juli 1968 t/m 30 juni 1969 zijn 125.379 wo ningen in aanbouw genomen. Aan het einde van de maand juni waren 152.440 woningen in aanbouw tegen 150.934 woningen op 30 juni 1968. koempartij genoodzaakt zijn zich te ontbinden. Dat zou de weg openen voor een partijen-rege ring of een militaire dictatuur. In beide gevallen zou Cambod ja „in de armen van Amerika worden gedreven, waarbij onaf hankelijkheid en neutraliteit ver lor en zouden gaan". Datzelfde zou gebeuren, als de communistische activiteit aan houdt, aangezien het land dan op financiële en militaire hulp van Amerika aangewezen zou zijn om ais natie te blijven bestaan. De toekomst van Cambodja, zó besloot prins Norodom Siha noek, zal afhangen van de hou ding van de Aziatische com munisten. Zij moeten uitmaken of zij Cambodja al of niet In de armen van Amerika willen drij ven door hun infiltratie en on dermijnende activiteit voort te zetten, alsmede hun hulpverle ning aan de rebellen. De prins is staatshoofd sinds 1960. Hij benoemde in dat jaar de koningin-moeder tot bewaar ster van de lege troon. In 1965 verbrak Cambodja de diploma tieke betrekkingen met Ameri ka. In April van dit jaar is aangekondigd dat zij zouden worden hervat. De rijksrecherche te Leeuwar den heeft licht gebracht in de diefstallen van schapen, lamme ren, geiten en kalveren, die de laatste twee jaar in de Zuidoost hoek van de provincie zijn ge pleegd. Tientallen stuks kleinvee verdwenen en de politie stond voor een raadsel. De daders bleken familie en kennissen van elkaar te zijn. Men opereerde soms gezamenlijk, maar ook af zonderlijk. In totaal werden zes personen gearresteerd. De zaak kwam aan het rollen door een diefstal begin juli van een aantal sieraden ter waarde van 30 mille bij een goudsmit te Heerenveen. Drie mannen werden gearres teerd en bij de verhoren bleek, dat zij meer op hun kerfstok had den. Door hun bekentenissen konden drie anderen worden aan gehouden. De veediefstallen kwa men aan het licht en ook vond men de buit van de inbraak bij de juwelier. De sieraden bleken verstopt onder de dakpannen van het huis van een der daders. Hoe veel vee er is gestolen, is bij be nadering niet te zeggen. In Oude Pekela is woensdag avond laat de 20-jarige J. B. San ders uit Oude Pekela dodelijk verongelukt. Hij was medeinzit- tende van een personenauto die op de provinciale weg achter de Pekela op onverklaarbare wijze van de rijbaan geraakte en via enkele bomen, een sloot en een stuk bouwland tot stilstand kwam. De bestuurder, de 20- jarige W. J. van der H .uit Oude Pekela en nog een inzittend meis je, de 21-jarige mej. J. C. B. uit Winschoten, werden zwaar ge wond naar ziekenhuizen in Gro ningen en Winschoten vervoerd. De 65-jarige mevrouw J. S.K. uit Schiedam is woensdagn.acht in het gemeenteziekenhuis in haar woonplaats opgenomen met ernstig letsel, dat haar werd toe gebracht door haar 30-jarige zoon. Deze kwam laat thuis en kreeg woorden met zijn moeder. Dit resulteerde in een ravageslag waarbij meubelstukken 't moes ten ontgelden en een voorruit van het huis bezweek. Met hoofd wonden, een bloeduitstorting en verschillende schaafwonden ren de de moeder in paniek de straat. OP, waar zij werd gekalmeerd door omstanders die door het ge rucht van de vechtpartij waren gealarmeerd. Deze wisten te ver tellen dat in het bewuste gezin al meerdere malen moeilijkheden waren geewest. De vrouw werd overgebracht naar 't ziekenhuis. De politie wist zich toegang te verschaffen tot de woning met de hulp van een andere 42-jarige zoon van mevrouw S.K. Men trof de amokmaker slapend in zijn bed aan. Na te zijn gewekt bleek deze zich van het gebeurde niets te herinneren. De politie acht het niet uitgesloten dat de man psychisch is gestoord. Een nader onderzoek wordt ingesteld. Aan de Buurtweg in Hoenkoop heeft woensdagavond omstreeks acht uur in de hooiberg en de veestallen van de 54-jarige vee houder T. J. Kok een felle brand gewoed die 40.000 gulden schade heeft aangericht. Ongeveer 70 ton hooi ter waarde van 20 mille, een stal van 14.000 en een hooiberg van 6.000 gingen in vlammen op. Drie buren van de heer Kok za gen met veel moeite kans om zes koeien, een kalf en 28 mestkalve- ren uit de vuurzee te verlossen en de veilige weilanden in te ja gen. De heer Kok was ten tijde van het uitbreken van de brand in een naburig weiland aan het melken. De man is verzekerd. Het vuur werd geblust door de brand weer uit Hoenkoop. Woensdag is de 17-jarige „ama zone" Freida van Assen uit Leeu warden gedood, toen zij bij een va) van haar schichtig geworden paard-onder de achterwielen van een passerende traktor terecht kwam. Het slachtoffer maakte met nog meer leden van een lan delijke rijvereniging een tocht onder leiding van een instruk- teur. Waar men reeds eerder op had gerekend, heeft donderdag plaats gevonden. De internationale waarden gaven n.l. over 'n breed front een koersherstel te zien. Het publiek achtte de tijd aange broken om op het verlaagde koersniveau met kooporders in de markt te stappen. Daarnaast vonden dekkingsaankopen plaats. Hierdoor kon de stemming voor de toonaangevende fondsen als vast worden bestempeld. AKU opende op 115,10 om daarna nog iets uit te lopen (113,60). Philips verbeterde op 60,70 circa 1,30 (13 punten). Kon. Olie ging op 159 (157,60) in andere handen over. Unilèver deed het kalmer aan op 102,80 (102,30). Voor Hoogovens be stond goede vraag. Om hieraan t.e voldaan moest hoog worden in gezet, n.l. op 100 tegen woensdag als slotprijs 94,20. Al spoedig bleek dat deze verhoogde koers verkopers in de markt zou lok ken, hetgeen ook geschiedde waardoor de koers inzakte tot 97,50 om daarna toch weer op te lopen tot 99,50. Later werd voor Philips 61 en voor Kon. Olie 159,30 betaald. Unilever kwam op 108, Beursplein 5 ondervond steun van Wallstreet. De Newyorkse beurs heeft woensdag na een lan ge tijd van koersdalingen een technisch koersherstel te zien ge geven, z(j het in bescheiden mate. Na een dalende richting kwam er later een gunstige draai in de markt waardoor een krachtig her stel plaats vond. Tegen het slot gingen vele koerswinsten voor een deel verloren maar de markt sloot toch vriendelijker. Ook de Nederlandse hoofdfond sen noteerden in New York ho ger. Een van de redenen voor het herstel in Wallstreet was, dat enkele maatschappijen hun rente tarief voor geldleningen hebben verlaagd. De scheepvaartsector was licht verdeeld met weinig zaken. Het zelfde geldt voor de staats- fondsenmarkt. K.Z.-Organon opende 3 hoger maar moest la ter deze koerswinst prijsgeven. Heineken verbeterde ruim een gulden tot 165,60. K.L.M. was een gulden lager op 193. Bijna alle internationale waar den verlieten de markt op het hoogste punt van de dag. A.K.U. kwam op 116; Hoogovens circa 100; Philips 61; Unilever 103,50 en Kon. Olie op 159. In de le periode waren ditmaal de koerswinsten in de meerder heid. Zo stegen Wyers en Houth. Jongeneel ieder 10 punten. Voor Nat. Nederlanden werd 19 pun ten meer betaald. Bergoss steeg 13 en Ass. Rotterdam 5 punten. Van de aandelen in guldennote ringen ging Thom. en Drijver 3, Albert Heijn 3,50, Billiton-Il 5,50. Amev 4, Bols 3 en Gist-Broc. 5 (50 punten) omhoog. Wegener was 2,50 hoger bieden niet aan te komen. Wessanen steeg 2,50. Bij enkorf-Beheer en Mijnbouwk. Werken gaven ieder 6, Nutricia 7, Ned. Vlas 5 en IBB 11 punten prijs. Goudaandelen waren flauw. Bij de prof-achtervolgers komt een nieuwe kampioen. Titelver dediger Leo Duyndam was in de halve finales kansloos tegen Gert Bongers: 6.22,1 tegen 6.34,5. Tegenstander van Bongers in de eindstrijd is Peter Post, die zich na een incident in de eind strijd plaatste. Post had in het begin een voorsprong van 40 m opgebouwd, waaraan Wagtmans na de helft van de race begon te knabbelen. Toen er nog 3Va ron den moest worden gereden, stak Post zijn hand omhoog ten teken van pech. Hij reed nog driekwart baan door en werd in de verst verwijderde bocht opgevangen door een mecanicien. Het dichtst bij deze plek stond oud-wereld kampioen Frans Mahn. Deze was positief: „Post had geen lekke band. Ik en nog anderen hebben gehoord hoe de mecanicien lucht uit de voorband liet ontsnappen. Het is een schande, Wagtmans is genept" Avery Brundage, de 82-jarige president van het internationale olympische comité, heeft donder dag in Stuttgart gezegd bereid te zijn het programma van de olym pische spelen te bepeTken, als daardoor het schijnamateurisme zou kunnen worden geweerd. In een vraaggesprek met journalisten, die in Stuttgart de tweedaagse wedstrijd tussen Europa en Noord- Amerika bijwonen, zei Brundage dat het IOC aan zijn idealen van amateurisme wil vasthouden en iedere vorm van professionalisme zal tegengaan. „Sommige teamsporten zijn zo populair geworden, dat zij onder invloed van promotors zijn geko- De gemeenteraad van het It? liaanse stadje L'Aquila heeft zich woensdagavond met bijna algemene stemmen uitgespro ken voor uitlevering aan de Ita liaanse justitie van mgr. Mat thias. Defregger, hulpbisschop van München, die betrokken is geweest bij de executie van 17 Italiaanse gijzelaars in Filetto nabij L'Aquila in 1944. Met 35 tegen één stem besloot de gemeenteraad een petitie van het communistische parlements lid Mario Eudo Cicerone, waar in om uitlevering van Defregger werd gevraagd, te ondertekenen. Tegen sfemde het enige neo-fas- cistische lid. Defregger heeft onlangs de be woners van Filetto vergiffenis voor zijn optreden in de tweede wereldoorlog gevraagd. De bur gemeester van L'Auila wilde oor spronkelijk de gemeenteraad ver zoeken de hulpbisschop deze vergiffenis te schenken, maar na dat de Italiaanse justitie had aangekondigd een gerechtelijk onderzoek naar ihet optreden van Defregger in te stellen, zag hij van zijn voornemen af. men. Amateurisme kan dan niet worden gehandhaafd. Andere sporten zijn een deei van de ver maakindustrie geworden en zijn geen sport meer". De Amerikaan se miljonair weigerde namen te noemen: „U weet net zo goed als ik welke het zijn". De heer Brundage zei ookVdat de nationale olympische comité's de plicht hebben de atleten even zeer ethisch als lichamelijk op te voeden. Wanneer nationale comi té's onder invloed van de regering staan en sport voor politieke doel einden willen gebruiken, moeten deze comité's uit het IOC worden verwijderd. Hij haalde Indonesië aan, waar oud-president Soekamo er op stond dat politiek en sport hand in hand gingen en de Afro- Aziatische ganefo-spelen introdu ceerde. Op de vele vragen wat hij,nu precies onder de zuivere amateur verstond, zei Brundage dat atleten die een staatsbetrekking hebben óf een andere baan die hun in staat stelt ongelimiteerd te trainen, "een amateur kunnen worden ge noemd. Op de interruptie dat dit betekent, dat 90 procent van de finalisten in Mexico geen amateur was, antwoordde hijc „Als dat het geval is, verkeert de wereld in droeve omstandigheden". Joasuin Agostinho, de Portu gese wielerkampioen op de weg, met Rini Wagtmans de revelatie in de laatste ronde van Frankrijk, is in de tweede etappe van de grote prijs van Robbialac met zjjn fiets tegen een 70-jarige toe schouwer gebotst, die op glag werd gedood. Het ongeluk ge beurde donderdag aan het begin van de etappe van Oporto naar Lissabon. Wagtmans protesteerde maar dat hielp niet. De wedstrijdcom missaris die het halve veld had moeten oversteken om bij Post te komen, had geconstateerd dat Post inderdaad een zachte voor band had en de beslissing luidde: verder rijden in de posities van het moment van de pech. Het be tekende dat Wagtmans moest ver trekken met een achterstand van 23 meter en 12 cm (dat verschil werd nauwkeurig uitgemeten) en kansloos was, want de sneller startende Post gaf de winst niet meer uit handen. Post werd win naar in 6.22,7, Wagtmans tweede in 6.27,2. Toen hij van de fiets stapte, begon Post ruzie te maken tegen Frans Mahn. „Dat heb ik niet nodig gehad om te winnen", schreeuwde hij naar aanleiding van de aantijging van Mahn. Wagtmans kwam er ook bij: „Rijd dan 5 km over", riep hij woedend. Post reageerde niet en verdween in de richting van de cabines. FEDOR DEN HERTOG UITGESCHAKELD Titelhouder Fèdor den Hertog is in de halve finales van het achtervolgingskampioenschap der amateurs uitgeschakeld door de Fries Piet Hoekstra. Deze had van het begin af een voorsprong, die hij regelmatig vergrootte. Toen de tijden bekend werden gemaakt, was de nederlaag van Den Hertog niet meer zulk een verrassing, want ondanks het voor wielrennen slechte weer had Hoekstra de voortreffelijke tijd van 5 minuten en 02,8 sec. (de beste tijd tot nu toe in dit kam pioenschap) laten afdrukken. Voor Den Hertog kwam 5.07,2 op de klokken. Tegenstander van Hoekstra in de finale werd Joop Zoetemelk, die in de andere halve eindstrijd Frans van de Ruit versloeg: 5.03,4 tegen 5.05,7, KLAAS BALK KAMPIOEN TIJDRIT 1000 METER De 20-jarige Klaas Balk heeft donderdag de titel op de 1000 m tijdrit met staande start voor amateurs veroverd. in Brno als enige Nederlandse deelnemer de kilometer zal rij den. PIET HOEKSTRA KAMPIOEN ACHTERVOLGING AMATEURS De 22-jarige Fries Piet Hoek stra veroverde donderdagavond in het Olympisch stadion van Amsterdam het Nederlands kam pioenschap amateur-achtervol ging. In de finale versloeg de renner uit Dokkum Joop Zoete melk. De uitslagen over 4 km: Om de derde en vierde plaats: 1. Van de Ruit 5.00,0; 2. Den Her tog, 5.07,50. Finale: Hoekstra, 5.00,03; 2. Zoetemelk, 5.02,00. GERARD KOEL SPRINTKAMPIOEN (prof#) Gerard Koel behield de profti- tel sprint. In drie ritten versloeg de 28-jarige renner uit Hooger- heide de Amsterdammer Charles Ruikers. De uitslag was: 1.09.97 1. Klaas Balk 2/3. Leijn Loevesijn en Peter van Doorn 1.10.09 4. Piet Hoekstra 1.11.02 5. Wim Koopman 1.12.31 6. Jan Janssen 1.13.17 Klaas Balk huilde. De straten maker uit Badhoevedorp stortte vreugdetranen. „Wat ben ik blij met die trui", kwam het er hak kelend uit. Balk was de verras sing geworden van de tijdrit, waarin hij de favoriete titelver dediger Leijn Loevesijn en de revelatie van deze baankam- pioenschappen, de Brabander Peter van Doorn, had geklopt. Dank zij een snellere eerste ronde was Balk, die dit kam pioenschap twee jaar geleden ook al had gewonnen maar in het olympische jaar was weggeval len, weer tot de eerste baanren ners doorgedrongen. „Nu zal ik het beter doen dan de vorige keer", zo beloofde Balk. ..Toen was ik nog te jong, ik had te vroeg een hoogtepunt bereikt cn dan denk je dat je er al bent" De verslagen kampioen Loeve sijn kwam zijn opvolger felici teren. Loevesijn, die er op ge rekend had dat hij op de 2e dag zijn derde kampioenstrui zou ver overen, was eerlijk: „Klaas was beter dan ik". Intussen staat het vast dat Balk bij de wereldkampioenschappen Dit is de Hadi-3, volgens de Rus sische constructeurs de kleinste race-auto ter wereld. Het voer tuig is 380 cm lang, 50 cm hoog en 67 cm breed. Een 500 cc motor zou voor een snelheid van 300 km -per uur kurmen zorgen. De bestuurder ligt in het wagentje. Op de foto: de coureur Vladimir Nikitin (links) en een van de constructeurs controleren de Hadi-3 na een testrit in Charkow. Aan de tweedaagse wegwed strijd ParijsLuxemburg, die op 5 en 6 augustus wordt gehouden, neemt de Willem Il-ploeg met de volgende renners deel: Dolman, Haast, Ottenbros, Pijnen, Van Katwijk, Wagtmans en Van Looy. Ook enkele Nederlandse- ren ners, die voor een buitenlandse fabriek rijden, zullen starten. Het zijn de kampioen van Neder land Frijters (Mann), Janssen (BIC), Karstens (Peugeot), Beu gels en Hiddinga (beiden Mer- cier). Het gevecht van de grote Britse voetbalclubs om topspelers, heeft deze zomer de transferbedragen in Groot-Brittannië tot een on gekende hoogte opgeschroefd. De prijs van een topvoetballer is hierdoor het afgeopen jaar bijna verdubbeld. Sinds het eind van het vorige seizoen hebben de Engelse clubs meer dan 1.530.000 pond (ruim 13,5 miljoen gulden) uitgegeven aan spelers tegen 713.000 pond (ruim 6 miljoen gld.) het seizoen daarvóór. Betaalde toen een eer ste divisieclub voor een speler gemiddeld 300.000 gld., in 1969 ligt dat gemiddelde rond de 600.000 gld. Door de stijgende transferbe dragen raken de minder rijke clubs in een moeilijker positie. Zo kochten alle derde en vierde divisieclubs dit seizoen slechts 21 spelers tegen 42 vorig jaar. Per divisie zijn de uitgaven op de transfermarkt tot nu toe: Eerste divisie: voor 15 spelers werd totaal 7.611.000 gld. be taald. Het vorig seizoen kost ten acht spelers „slechts" 2.330.000 gld. Tweede divisie: de prijs van een speler is hier verdubbeld tot gemiddeld een kwart mil joen gulden. Zeventien spelers veranderden van club waar mee 'een bedrag van 4.466.200 gulden was gemoeid (1.788.000 gld. vorig jaar). Derde divisie: het aantal transfers daalde van 22 naar 13 en de totale uitgaven vie len terug tot 900.000 gld. Vierde divisie: slechts acht transfers vonden plaats tegen 20 vorig seizoen; de totale uit gave was 300.000 gld. Negen dagen eer het nieuwe seizoen in Engeland begint, ver wacht men nog altijd enkele top- transfers. Zo staat de Engelse verdediger Keith Newton nog steeds op de transferlijst. Man chester United zou belangstel ling voor hem hebben. De moge lijkheid dat voor meer dan twee miljoen pond (17,2 miljoen gld.) zal worden „verhandeld", is niet uitgesloten. De grootste transfers van deze zomer zijn: Allan Clarke (binnenspeler) van Leicester City naar Leeds United voor 165.000 pond (1.419.000 gld.). Collin Suggett (binnenspeler) van Sunderland naar West Bromwich Albion voor 100.000 pond (860.000 gld). Bruce Rioch (spitsspeler) van Luton naar Aston Villa voor 100.000 pond. Jim Smith (binnenspeler) van Aberdeen naar Newcastle Utd voor 100.000 pond. Alan Glover (binnenspeler) van Queens Park Rangers naar West Bromwich Albion voor 70.000 pond (602.000 gld). Terry Venables (binnenspe ler) van Tottenham Hotspur naar Queens Park Rangers voor 70.000 pond. Manchester United heeft don derdag de hoogste boete uit de Engelse voetbalgeschiedenis ge kregen. Een commissie van de Football Association en league legde de vroegere houder van de Europacup een straf op van ruim 60.000 gulden .wegens onrecht matige betalingen aan spelers. Een van de beschuldigingen was een niet toegestane betaling aan elf spelers na de wedstrijd tegen het Argentijnse Estudiantes voor de wereldbeker. Elke speler zou toen ruim 2.000 gulden hebben gekregen. Het bestuur van de Portugese voetbalclub Benfica heeft don derdag in Lissabon bekendge maakt de pogingen van Eusebio om van vereniging te verande ren, niet te zullen dwarsbomen. De 26-jarige „zwarte parel" heeft definitief geweigerd het hem aangeboden driejarig contract van 530.000 gulden te tekenen. Eusebio wil minstens 220.000 gul den per jaar verdienen, maar zijn vereniging is niet bereid de voor malige schelpenvisser een derge lijk vorstelijk salaris uit te be talen. Naar verluidt heeft de Italiaan se club A.S. Roma reeds kontakt met Eusebio opgenomen. Deze pogingen lijken echter met het oog op de in Italië bestaande be perking van buitenlandse spelers niet met succes bekroond te kun nen worden.

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 3