Vkcuumverse Dat is handig! Naast Douwe Egberts bönenkoffie is er nu Zilvermerk. Vacuumverse, gemalen koffie, ideaal voor uw snelfilter. Verkoopsters Leerling-verkoopsters Jonge mannen Extra gemakkelijk voor weekend en vakantie. Douwe Egberts vacuumverse koffie in het zilveren pakje. lekkere koffie 4 jong oud Einde prijsregeling vroege aardappelen Boerderij tijdens noodweer verloren gegaan Bekentenissen schietpartij in Haags café Telefoon verbinding Japan* Rusland-Europa 1>; VHÏ|H! Z^ïïIUW Zaterdag 26 Juli 1969 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling welke wij mochten ontvangen ter ge legenheid van onze 50- jarige echtvereniging op 17 juli j.l. betuigen wij onze hartelijke dank. F. ZEGERS L. ZEGERS— SCHEELE Zaamslag, juli 1963. Veer 15. Het goede boek voor en vindt U in Boekhandel Yan de Sande Noordstrar* 57, Terneuzen EEN PRETTIGE BAAN EN GOED GELD VERDIENEN? Dan solliciteren bij Noordstraat 70 - Terneuzen Wij hebben momenteel plaats voor EN voor opleiding tot filiaalhouder. Aanmelden dagelijks van 9—18 uur of na tele fonische afspraak. Vandaag eindigt de minimum- prijsregeling voor vroege aard appelen, die dit seizoen heeft ge- colden. Per 28 juli mag dit pro- dukt weer voor elke orijs wor den verkocht. Met ingang van die datum eim digt ook de heffingsplicht *.m behoeve van het produktschap voor dit produkt. Tot nu toe moest 0,16 procent van de op brengst van vroege aardappelen aan het produktschap wordep afgedragen. De prijs van de vroege aard appelen blijft aan de vaste kant. Midden deze week deed de mid delmaat klasse I rond en soms nog iets boven 25 cent per kg. Het aanbod is nergens groot. Doordraai van vroege aardappe len heeft er dit seizoen niet plaats gevonden. Sinds het be gin van de aanvoer zijn er hoge prijzen voor betaald. Tijdens een hevig onweer dat donderdagmiddag langer dan een uur boven het Gelderse plaatsje Varsseveld en omgeving woedde, is de bliksem ingeslagen in de boerderij van de familie Pen- nings in de buurtschap Sinderen. De boerderij ging geheel ver loren. Hierm^ is een bedrag ge moeid dat naar schatting rond de honderdduizend gulden ligt. Op het moment van de inslag was op de boerderij alleen een familièlid van het gezin Pennings als oppas aanwezig. De familie was een dagje uit met de kinderen. De veestapel kon door de oppas en De 23-jarige barkeeper R. de G. heeft bekend dinsdagavond in een café in de Nieuwe Mol- buren worden gered. Op verschil lende andere plaatsen in en rond Varsseveld deed zich bliksemin slag voor, evenwel zonder ern stige schade tè veroorzaken. Vele straten stonden urenlang tiental len centimeters onder water. straat in Den Haag miet een pis tool te hebben geschoten op de 23-jarige bouwvakker F. F. Zo als bekend liep deze een schot wond in de hartstreek op, waar aan hij overleed. De barkeeper is gisteren voor geleid aan de officier van justi tie, evenals zijn 17-jarige stief broer, die heeft verklaard dat hij tijdens de gebeurtenissen in het café wel een pistool in zijn handen heeft gehad, maar niet meer weet of hij heeft gescho ten. De broer van het slachtof fer, de 24-jarige stucadoor M. F., is ook voorgeleid. Hij wordt verdacht van openlijke geweld pleging. De vuurwapens zijn nog steeds niet terecht. Uit de verhoren is gebleken dat de broers F. F. en M. F op strafexpeditie gingen naar het stamcafé van R. de G., omdat de echtgenote van F. F. in de tijd dat deze laatste een gevangenis straf uitzat wegens zijn aandeel in een schietpartij, als prostituee voor R. de G, zou hebben ge werkt. F. F. zou een bijl en een pistool bij zich hebben gehad Hij zou bij binnenkomst in het café met schieten "n begonnen en daarbij R. de G. in het rech- terbovenbeen hebben geraakt. R. de G. zou hebben terugge schoten. M. F. zou e^.n sabel mee naar het café hebben genomen. Hij zegt dit wapen echter niet te hebben gebruikt. Een foto in het Italiaanse Porie Ercole waar de Nederlandse ko ninklijke familie voor vakantie verblijft. Prinses Beatrixprins Claus en prinses Christine ont breken er ditmaal. De Russische minister van pos terijen, Nikolai Psoerzew, heeft vrijdag in Moskou een internatio nale telefoonverbinding tussen Japan, de Sowj et-Unie en Europa geopend, die 14.000 kilometer lang is en 120 kanalen heeft.

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 4