PROVINCIAAL NIEUWS GRATIS! Burgerlijke stand Weduwe van Mboya gewond bij ongeluk volgauto WEU-raad vergadert weer zonder Frankrijk Arabisch protest bij de V. N. tegen Israël Orkaan teisterde Vojvodina (Z.-SI.) Lager zwembadtarief na klacht van kinderen Pagina rl Terneuzen Cadzand Hulst Middelburg Vroegere Griekse minister tegen regeringsbeleid Franse regering over E.E.G. en midden-oosten Oost burg Afkoop rentekaart verzekeringen Bomaanslagen in Quebec Investeringen in Australisch Nieuw-Guinea Irak liet 25 „gevangenen" vrij Papandreou naar Canada Kosten van Amerikaanse troepen in Duitsland Helikopter bracht ziek echtpaar naar Leeuwarden Weer onrust Israëlisch plan voor eigen wapenfabricage Arbeider door trein gedood Onschuldig na vijftien maanden gevangenisstraf Proftoernooi in Amerika met 800.000 galden aan prijzengeld Juli-sneeuw in Italië Belg Van Kauteren won kermisronde van Westdorpe De vierdaagse van Apeldoorn Donderdag 10 juli 1969 DE VRTjE ZEEUW Bestuurder reed niet door Van de zijde van de politie deelt men ons mede, dat de mede deling dat de bestuurder van de personenauto die dinsdagnamid dag een 3-jarig meisje aanreed dat, uit 'n bunker aan de Hogen- dijk komend, de rijweg overstak, zou zijn doodgereden op een mis verstand berust. De bestuurder heeft zich n.l. wel degelijk bekend gemaakt. Doctoraal examen Aan de rijksuniversiteit te Utrecht is geslaagd vcor het doc toraal examen geneeskunde de heer D. M. Boland te Terneuzen. Zeehengelwedstrij d Zaterdag 12 juli a.s. wprdj aan de Schelde een internationale zeehengelwedstrijd georganiseerd door de Terneuzense hengel sportvereniging. De wedstrijd be gint om 11.30 uur en duurt tot ongeveer 14.30 uur. Doctoraal scheikunde De heer J. A. de Putter te Cad zand slaagde deze week aan de rijksuniversiteit te Utrecht voor het doctoraal examen scheikun de. ZAAMSLAG Geboren te Terneuzen: 30 juni: Ronald Jan, z. van Maria Rie- mens, Spui 8. Huwelijksaangiften: 2 juni: Bernardus P. M. Pieters, 21 j., won. te Terneuzen, en Frangoise W. van Fraeijenhove, 20 j. 13 juni: Jacob A. Buijze, 24 j. en Pleuntje J- de Koeijer, 20 j. 26_ juni: Marinus Riemens, 64 j.," won. te Winkel, en Catharina Kaijser, 60 j. Huwelijks-voltrekkingen: 20 juni: Gelein F. Zegers, 22 j., en Cornelia Duerink, 19 jJo hannes J. Kempe, .20 j., en Petro- nella G. Vissers, 19 j. Overleden: 1 juni: Cornells J. van Vessem, 79 j., echtg. van H. C. Meijer. „--.KANAAL TERNEUZEN—GENT SCHEEPVAARTBEWEGING van dinsdag 8 juli (na 16 uur) tot woensdag 9 juli (tot 17 uur) Bestemd voor Terneuzen: 8 juli: Baltisky, 1865 b.r.t. (Rus) 9 juli: Jubilence, 817 dwt Eng.) Lady Serena, 361 dwt (Eng.) Aldebaran, 540 dwwt (Ned.) Voor Sluiskil: 8 juli: Findon, 4520 dwt (Eng.) Gepasseerd voor Gent: 3 juli: La Pampolaise, 620 dwt (Frans) Heinrich Ahrens, 640 dwt (W.-Dld: Forelle, 443 dwt (W.-Dld) Hado, 630 dwt (Ned.) Jop, 500 b.r.t. W.-Dld) Clothilde M., 420 dwt (Ned.) 9 juli: Neerlandia, 560 dwt (Ned.) Patricia, 575 dwt (Deen) Enickeit, 590 dwt (W.-Dld) Flamingo, 1572 dwt (W.-Dld) Falco, 984 dwt (Ned.) Jan Kahrs, 160 dwt (W.-Dld) Kerstin Matthiesen, 936 dwt Vertrokken van Terneuzen: 9 juli: Baltisky, 1865 b.r.t. (Rus) Van Sas van Gent: 9 juli: Gillation, 250 dwt (Eng.) John V., 680 dwt (Ned.) Vetrokken van Gent: 8 juli: Falco, 984 dwt (Ngd.) Bobrix, 782 dwt (Eng.) Gruno,-»560 dwt (Ngd.) Chrzanow, 3486 dwt (Pool) Twee Gezusters, 1090 dwt (Ned.) Genca, 1170 dwt (Ned.) Don Juan, 1334 dwt ((Zweed) 9 juli: Kungurles, 3506 dwt (Rus) Balmoral, 1789 dwt (Lib.) Falco, 984 dwt (Ned.) Midhurst, 1959 dwt (Eng.) De 2500ste Ruim 2 maanden eerder dan in 1968 werd door de westsluis het 2500ste schip geschut. Vorig jaar was het de Westduitser „Jo hannes L." (Hamburg) die door de voormalige zee- (nu midden- suis) schutte op 26 september. Nu v/as 't eveneens een West duitser n.l. de „Hella" (882 dwt) eveneens te Hamburg die met ïbestemming Gent gistermorgen om 11 uur door de nieuwe zee sluis w«rd geschut. Kandidaats-rechten Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagde dezer dagen voor het kandidaatsexamen in de rechtswetenschappen mej. M. L. V. P. Verstraeten te Hulst. Schelde-tentoonstelling De zorsertentoonstelling van de provinciale bibliotheek van Zeeland zal dit jaar gewijd zijn aan „De Schelde van Gouy tot Noordzee". Zij word georgniseerd door het documentatiecentrum Zeeuws deltagebied en van 14 juli tot 16 augustus gehouden in het gebouw Abdij 11 te Middel burg. Openingsuren maandag tot en met vrijdag van 1012 en 25 uur. De artistieke verzorging is in handen van de heer Nico van den Boezem. Te Gouy in het Franse departe ment van de Aisne ontspringt de Schelde die voor Zeeland een levensader mag heten. De ten toonstelling heeft de bedoeling zoveel mogelijk facetted van de Scheldestroom naar voren te brengen. Belangrijke jaren in de geschiedenis worden door bro chures en kaarten aangegeven. De visserij is vertegenwoordigd door scheepsmodellen en foto materiaal. Nautische instrumen ten vormen de afspiegeling van de belangrijke scheepvaartweg. Het loodswezen ontbreekt even min. Luchtfoto's tonen de huidige situatie, terwijl de beenderen van de mammoet de geschiedenis van duizenden jaren laten terug keren. Zonder volledig te zijn WMtdt getoond hoe veelzijdig Zealand wordt beheerst door de Schelde. Nieuw adres V.V.V. De provinciale Zeeuwse ver eniging voor vreemdelingenver keer heeft een nieuw adres en een nieuw telefoonnummer. Het adres is thans Stroopoortgang 3 te Middelburg en het telefoon nummer 011808051, En zorgt dus voor allerlei voordeeltjes voor onderweg. Dimitrios Papaspyrou, advo caat, vijf maal minister van jus titie en tijdens de staatsgreep van 1967 voorzitter van het par lement, heeft buitenlandse jour nalisten 'n brief gestuurd, waar in hij protesteert tegen „de af schaffing van de onafhanklijke rechtspraak in Griekenland en tegen de arrestatie en deportatie van advocaten". Papaspyrou doelde vooral op het recente conflict tussen de regering en het opperste gerechtshof. Hij beschuldigt de machtheb bers van „schending van de grondwet, die zij voorgeven toe te passen'. De vervanging van de president van het opperste ge rechtshof en de druk die op hem wordt uitgeoefend om zijn ambt leer te leggen, noemde hij een chending van de fundamentele rechtsbeginselen. „Het laatste -:poor van onafhankelijkheid van ie justitie is verdwenen met de oubli'katie van een decreet, dat vonissen die volgens de rege ring buiten de competentie van de rechtbank vallen, voor nietig verklaart", aldusPapaspyrou in zijn brief. De wens om de E.E.G. uit te breiden mag niet leiden tot ver traging van de afbouw en van de innerlijke versterking van de gemeenschap. De woordvoerder van de Franse regering Leo Ha- mon heeft dit woensdag na een bijeenkomst van het Franse ka binet meegedeeld. Hij zei ook dat Frankrijk nog steeds voorstan der is van een bijeenkomst van de staatshoofden en de fegerings- Jeiders van de zes landen. De Franse regering zal steun blijven geven aan pogingen van de grote „vier" om een oplos sing voor de crisis in het mid den-oosten te vinden. De be sprekingen tussen de Ver. Sta ten, de Sowjet-Unie, Engeland en Frankrijk in New York, die voor ae zomer geschorst zijn, zijn indertijd op initiatief van Frank rijk begonnen. Minister van buitenlandse za ken Maurice Schumann zal de situatie in het midden-oosten bespreken met de Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken, Joseph Sisco. Deze doet op doorreis naar Moskou ook Londen en Parijs aan om de Brit se en Franse regering op de hoogte te houden van de ont wikkeling in het bilateraal over leg tussen de Ver. Staten en de Sowjet-Unie. Folklore De V.V.V. te Oostburg organi seert op 17 juli een propaganda- wedstrijd „krulbollen". Midden standers en ambtenaren geven de toeristen daartoe les in het krullen met de krulbol, de folk loristische sport die overeen komst vertoont met het „jeu de boules". Gespeeld wordt op de banen bij het Grote Gat, De wed strijden die gratis voor iedereen openstaan, beginnen om 19.30 u. De vereniging van raden van arbeid heeft een misstand gecon stateerd, die bij de afkoop van rentekaartverzekeringen aan het licht is gekomen. Er zijn bemid delingsbureaus, die via adverten ties hun diensten aanbieden voor het invullen en inzenden van aanvraagformulieren. Voor deze bemiddeling wordt een bedrag van tien gulden in rekening ge bracht. De vereniging van raden van arbeid vestigt er de aandacht op, dat deze bemiddeling overbodig is. Indien men zich rechtstreeks met betrekking tot de afkoop van de rentekaartverzekeringen tot de raad van arbeid wendt, ont vangt men gratis alle gewenste inlichtingen. Eveneens wordt, in dien het recht op een afkoopsom is vastgesteld, het bedrag vrij van kosten uitgekeerd. Door twee bomaanslagen in de stad Quebec is dinsdagavond een flat in aanbouw beschadigd. Vol gens de politie is niemand ge wond. In Montreal, dat ook in de pro vincie Quebec ligt, zijn sinds maandag al vijf bommen ont ploft. De aanslagen zouden ver band houden met een bouwsta- king in Quebec en Oost-Canada, waarbij 11.000 personen zijn be trokken. De Australische minister voor overzeese gebiedsdelen, Charles Bernes, heeft een dezer dagen op een bijeenkomst van de kamer van- -koophandel in Melbourne meegedeeld, dat de zakelijke investeringen in Papoea (Austra lisch Nieuw-Guinea) dit jaar omstreeks 280 miljoen gulden zullen bedragen. De bevolking van het gebied verleent naar zijn zeggen veel medewerking aa/ het ondernemingsbeleid. De mi nister meende dat investeringen in Papoea een gezonde basis zul len behouden, wanneer het ge bied in de toekomst mogelijk zelfbestuur krijgt. De Iraakse revolutionaire recht bank heeft besloten 25 mensen die wegens activiteit tegen de regering gevangen zitten, wegens gebrek aan bewijs vrij te laten. Onder hen zijn acht legerofficie ren en enige advocaten en za kenlieden. De president van de revolutio naire rechtbank, kolonel Ali Ha- di Witwet, heeft dinsdag op negen verdachten die zich nog op vrije voeten bevinden, een beroep gedaan zich binnen der tig dagen over te geven. Anders zullen zij bij verstek worden ge vonnist. De in Zweden wonende leider van de panhelleense bevrijdings beweging, Andreas Papandreou, zal vrijdag dit land verlaten en naar Canada vertrekken, waar hij een professoraat gaat bekle den. De politieke agitatie van deze door Papandreou opgerich te organisatie van Griekse bal lingen tegen het bewind in Athe ne zal van Stockholm uit wor den voortgezet. Naar Papandreou aan het Stockholmse blad „Da- gens Nyheter" heeft verklaard, is hij niet teleurgesteld over de wijze waarop men in Zweden tegenover zijn politieke activiteit heeft gestaan. Hij gaat om per soonlijke redenen naar Canada. De Westduitse bondsrepubliek zal in de begrotingsjaren 1970 en 1971 in totaal 6.08 miljard mark van het Amerikaanse deviezen- verlies wegens het stationeren van strijdkrachten in West- Duitsland compenseren. Na taaie onderhandelingen die drie dagen hebben geduurd, is men het hier over in Washington eens gewor den. 61 procent van het bedrag zal worden geleverd in de vorm van goederen en diensten, de rest op andere wijze, o.a. door le ningen aan Amerika tegen een rente van 3,5 procent. De op het eiland Terschelling gestationeerde helikopter van de luchtmacht heeft gisteren met grote spoed een echtpaar naar het „St. Bonifaeius-ziekenhuis" in Leeuwarden overgevlogen. De man had een hartaanval gekre gen, terwijl zijn vrouw tenge volge van de doorgestane emo ties een zenuwinzinking kreeg. Het transport duurde tien minu ten. Het stoffelijk overschot van de Keniase leider Tom Mboya is woensdagmorgen overgebracht naar de plaats Horna Bay, waar het ter aarde zou worden besteld. Tijdens de rit naar Horna Bay zijn als gevolg van het slechte weer twee volgauto's veronge lukt. Vijf personen, onder wie de Weduwe van Mboya, raakten hierbij gewond. Bij de ongere geldheden van dinsdag in Nairo bi heeft een functionaris van een Duitse bank in de Keniase hoofd stad, Klaus Engler, het leven ver loren. Zijn auto vloog tegen een boom, nadat een steen de voor ruit had vernield. Engler is woensdagmorgen in een zieken huis overleden. In de stad Kisoemoe in Kenia zijn gisteren ongeregeldheden uitgebroken bij het passeren van het stoffelijk overschot van Tom Mboya. Een honderdduizend schreeuwende Loeo's dwongen de begrafenisstoet van de route af te wijken en met spoed uit deze havenplaats Victoriameer te ver trekken. Terwijl het politie-es- corte de sirenes deed loeien, ging men om het centrum van de stad heen en met een vaart van 110 km per uur naar het zuidelijker gelegen Horna Bay. De politie gebruikte traangas, de menigte stenen. Volgens verslaggevers ging het niet om een stammen- kwestie, maar waren de mensen ongeduldig geworden door het urenlange wachten om een glimp van de lijkkist op te vangen. Het stoffelijk overschot wordt morgen op het eiland Roesinga begraven. De permanente raad van de Westeuropese unie de zes-E.E. G.-landen en Engeland is woensdagmorgen in Londen bij eengekomen, zonder dat een Franse vertegenwoordiger aan wezig was. Het is voor de 12e maal dat Frankrijk de bijeenkomst van de W.E.U.-raad boycot, sinds ex- president De Gaulle op 14 febru ari hiertoe besloot, volgend op 'n besluit van de meerderheid der W.E.U.-leden. de kwestie van de Britse toetreding tot de Euro- markt aan de orde te stellen op de vergaderingen. Frankrijk staat op het standpunt dat de agenda van de W.E.U.-bijeenkomsten al leen met eenstemmigheid kan worden opgesteld. De andere leden hebben al een eo gedaan op Frankrijk de ">t op te geven, maar volgens natieke zegslieden zal het wel enige tijd vergen, voor- da, de nieuwe Franse regering lj>iercress zal beslissen. Het comité tot redding van Je ruzalem heeft woensdag de tekst van een bij de Verenigde Naties ingediende nota gepubliceerd, waarin Arabische leiders uit Je ruzalem en de bezette west-oever van de Jordaan protesteerden te gen „Israëlische maatregelen om de Arabische sector van Jeruza lem te annexeren". In de nota wordt Israël ervan beschuldigd door te gaan met veranderingen in de Arabische en Islamitische cultuur „tegen de wil van de oorspronkelijke bewo ners, terwijl hierdoor inbreuk wordt gemaakt op het grondvest van de Verenigde Naties, de rech ten van de mens en V.N.-resolu- ties". Sinds de zesdaagse oorlog in 1967 hebben volgens het comité de Israëlische bezetters 231 hui zen in Jeruzalem en 7.140 in an dere bezette gebieden afgebro ken. Het Israëlische ministerie van defensie heeft een plan op lange termijn opgesteld tot fabricage van wapens in eigen land. Dit hebben woensdag Israëlische mi litaire zegslieden bekendgemaakt. Het project zou honderden mil joenen Israëlische ponden kosten en het aantal wetenschapsmensen en technici zou worden uitge breid. Naar verluidt wil Israël hier mee zijn onafhankelijkheid van buitenlandse leveranciers ver groten. De Vojvodina, de graanschuur van Zuid-Slavië, is dinsdagmid dag geteitsterd door de zwaarste storm sinds dertig jaar. In de hoofdnlaats Novi Sad, niet ver van Belgrado, vielen bij een or kaan met windstoten van 160 km/uur twee doden en drie zwaar gewonden. Er werden zelfs kiosken weggeblazen, enkele met de verkoopsters erbij. Aan de ge wassen te velde werd grote scha de aangericht. De Sava-scheeps- werf te Macvanska Mitrovica is zo ernstig beschadigd dat er voor lopig niet kan worden gewerkt. De 41-jarige S. Boeier uit Am sterdam is woensdag kort na mid dernacht nabij het Amsterdamse centraal station tegen een passe rende trein gelopen en op slag gedood. Hij was voor de n.v. We genbouw bezig met werkzaamhe den nabij de spoorbaan. Over de toedracht van het ongeval is niets bekend. De jonge dichteres en manne quin Daniela Ripetti in Rome heeft ten onrechte vijftien maan den in de gevangenis gezeten. Zij werd indertijd gearresteerd op aanwijzing van de Nederlan der J. van Schaik bij wie een hoeveelheid opium werd aange troffen. Bij huiszoeking in haar huis werd een half gram van een stof gevonden, die door de poli tie „hasjiesj" werd genoemd. Toen het meisje tegen haar veroordeling tot twee jaar ge vangenisstraf in hoger beroep ging, werd de stof voor het eerst door experts onderzocht. De hoe veelheid bleek te klein om met zekerheid de aard van de stof te kunnen vaststellen. Van S. trok later zijn beschuldiging tegen Daniela Repetti in Een woordvoerder van de Na tional Tennis Leagua, waarbij Rod Laver en zes andere profes sionals onder contract staan, heeft woensdag in New York be kendgemaakt, dat in 1970 een proftoernooi-nfcuwe stijl zal worden gehouden met een prij- zentotaal van niet minder dan 800.000 gulden. Het toernooi zal in verschillende Amerikaanse steden in 13 achtereenvolgende weken -worden afgewerkt van midden februari tot mei. Een speler, die elke week zou winnen, kan rond een half miljoen gul den verdienen. De winnaar ge durende elk van de eerste tien weken krijgt 10.000 dollar op ba sis van het systeem: de winnaar neemt alles. Vervolgens ontmoe ten de vier spelers met de gun stigste winst-verliesverhouding elkaar in de halve finales, die twee weken in beslag nemen. In dit staduim is elke winstpartij 25.00,0 dollar waard. De prijs voor de finale bedraagt 50.000 dollar. De National Tennis League wordt gevormd door Wimbledon- kampioen Rod Laver, zijn land genoten Ken Rosewall, Fred Stolle en Roy Emerson, de Span jaard Andres Gimeno en de Amerikaan Pancho Gonzales. Het staat nog niet vast, hoe veel spelers in totaal zullen wor den uitgenodigd. Fred Podesta, de voorzitter van de league, noemde de profs Tony Roche, John Newcombe en Tom Okker en de „geregistreer de" Amerikaanse nummer 1 Arthur Ashe als degenen, die voor een uitnodiging in aanmer king komen. Zes kinderen in Hoogeveen hebben ervoor gezorgd dat het zwembad in Hoogeveen onmid dellijk de tarieven moet verlagen. Zij hebben onlangs een brief ge schreven aan de minister van economische zaken, waarin zij klaagden over de hogere tarie ven van het openluchtzwembad, vergeleken bij vorig jaar. Deze brief heeft tot gevolg gehad, dat er woensdag 'n amb tenaar van het ministerie uit Den Haag naar Hoogeveen reis de om de zaken te onderzoeken. Het zwembad werd bezocht en er werd gesproken met het ge meentebestuur en de voorzitter van de beheercommissie van het zwembad, de heer G. Houwer. Men bleek de prijzen te heb ben verhoogd in strijd met d< jongste prijzenbeschikking. He gemeentebestuur kreeg opdractu de prijzen weer op het peil var vorig jaar te brengen. Het te kort van het zwembad, dat druk: op de gemeentebegroting, wordt daardoor weer enkele duizenden guldens groter. Aan 't begin van het seizoen had men het tarief per bad gebracht van 40 op 50 ct. voor kinderen en van 65 op 75 cent voor ouderen. Het teveel ge- inde geld voor de zwemabonne menten moet alsnog worden ge restitueerd, hetgeen volgens de heer Houwer organisatorisch een hele kluif wordt. Sneeuw-, hagel- en regenbuien hebben woensdag in noordoost- Italië ernstige schade toegebracht aan de oogst: Verscheidene berg passen werden voor auto's zon der sneeuwkettingen, ontoegan kelijk. De Giovo- en Stelvio-pas- sen in de Dolomieten lagen on der een 20 cm dikke sneeuwlaag. Drie toeristen een Engels man, een Noor en een Duitse vrouw zijn dinsdag in de buurt van Venetië door holge golven gegrepen en verdronken. AMSTERDAM: Koningin Juliana prinses Margriet en mr. Van Vol lenhoven hebbendinsdagavond in het Amsterdamse R.A.I.-con- grescentrum een harpconcert bij gewoond. Op de foto v.l.n.r. bur gemeester Samkalden, koningin Juliana, prinses Margriet, Phia Berghout en Maria Korehinstra. citroen kwast, HANDBOOGSPORT TE WESTDORPE Traditiegetrouw organiseerde de handboogmaaschappij „St. Se- bastiaan" te Westdorpe zondag haar jaarlijkse kermisschieting op de staande wip. Er was veel belangstelling, zowel van onze zuiderburen als van over de Schelde. De uitslag was: Wip I: le hoge J. de Jonge te Oudelande; 2e hoge Alb. Goet= hals te Westdorpe. Zijvogels H. van Haelst te Zuiddorpe en Alb. Goethals voornoemd. Kallen G. van Waes te Westdorpe en E. v. d. Velde te Nieburg (B.) Wip II: le hoge Aug'. Meert te IJzendijke. 2e hoge M. Fruytier te Moerbeke (B.). Zijvogels P. Rentmeester te Ovezande en A, de Beleir te Westdorpe. Kallen R. Begheijn te Terneuzen en Jac. de Baar te Ovezande. De Belgische amateur Van Kau teren uit Assenede heeft de overwinning behaald in de ker misronde van Westdorpe. Deze beslissing viel in de sprint, waar bij Theo van Poucke uit Koe wacht een gevaarlijke zwieper maakte, welke manipulatie hem de tweede plaats kostte. Hij werd gedeclasseerd en als vierde ge- olaatst. Bob Kroonen kwam zo doende op de tweede plaats en Piet van Stralen op de derde. •Er waren verscheidene vlucht pogingen, waarvan alleen de laatste ongeveer 12 kilometer vóór de finish succes opleverde. Kees Koeken uit Achtmaal die halverwege de koers geruime tijd alleen voorop had gereden, zag zijn inspanning niet beloond. Hij werd teruggehaald en ein digde tenslotte als twaalfde. De uitslag was: 1. R. van Kauteren, Assenede, 112 km in 2 uur 45 min. 16 sec.; 2. B. Kroonne, Dordrecht; 3. P. van Stralen, Heerhugowaard; 4. Theo van Poucke, Koewacht; 5. W. van Campen. Hulst: 6. P. Gödde, Zwijndrecht; 7. Jos van Beers te Vosselaar, (B.) op 13 sec.; 8. J. Moelker te Wemeldinge op 35 sec.; 9. Hans Bakker te Rot terdam; 10. B. Slings. Alblasser- dam op 38 sec. Na de tweede dag van de vier daagse van Apeldoorn zijn er nog 1340 deelnemers in de strijd. Er waren woensdag negen uitvallers. Het parcours ging door het IJs- seldal via de dorpen Klarenbeek, Busloo en Wilp.

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 3