Sluiskil wil betere communicatie met gemeentebestuur Een wereld vol voordeel. PROVINCIAAL NIEUWS Een „wijkraad" ligt niet in de bedoeling \p2set$&£ Ongetrainde tippelaar nil Terneuzen verdiende f 50 Vrijdag 13 juni 1969 DE VRIJE ZEEUW Pagina 8 Spoordijk BELGISCHE LONG PATIENT OVERLEDEN Groot Terneuzen Vrouw van Soekarno mag zich niet bij hem voegen Levenslang voor Petras Dominas Ernstig verkeersongeluk in Frankrijk Rioleringsplan Bromfietser onder trein BASKISCHE PRIESTERS KRIJGEN ZWARE GEVANGENIS STRAFFEN Tewaterlating Japanse kern-vrachtboot Oostduitsers mogen naar NAVO-landen reizen R.K. MULO-EXAMENS KANAAL TERNEUZEN-GENT Terneuzen Programma van de Braderie voor vrijdag 13 juni Nieuws van de braderie Geslaagd Driedaagse autoshow Axel Meisje aangereden Sluiskil Gemeenschap „Sluiskil" Ouderavond openbare kleuterschool Bejaardenreis Vlissingen Antwoord na twee jaar Zierikzee Dijkverhoging NEDERLANDSE VRACHTWAGEN CHAUFFEUR IN FRANKRIJK OMGEKOMEN Landarbeiders staking in Italië daRoosendaal is woensdag een personenauto frontaal tegen een vrachtauto gehotst, waarbij de bestuurder van de personenauto om het leven kwam; de bestuur der van de vrachtauto werd ern stig gewond. De vrachtauto bot ste op zijn beurt weer tegen een autobus met schoolmeisjes, waar door een aantal meisjes werd ge wond. Op de foto de zwaar be- ichadigde bus en vrachtauto. !en en St. Philipsland besloten di rect tot dijkverhoging over te gaan. Deze dijkverhoging gaat ruim 300.000 gulden kosten. Het betreft stukken zeedijk tot een lengte van gezamenlijk 3.200 meter langs de Anna Jacobapolde1". Een en ander houdt verband met de gestegen waterhoogte na de afsluiting in het Volkerak. Tijdens de vergadering werd de mening geuit dat de kans od een ramp als die van februari 1953 veel grot-'r is gew >rden, nu het waterpeil meer is gestegen dan door rijkswaterstaat is berekend. De gespreksgroep „Gemeen schap Sluiskil" zal binnenkort de eerste contactbijeenkomst met het Terneuzense gemeentebestuur heb ben. B. en W. hebben te verstaan gegeven positief te staan tegenover het streven van deze groep uit de Sluiskilse bevolking een betere communicatie te bewerkstelligen tussen de burgerij en het ge meentebestuur. Men stelt zich voor het gemeentebestuur regel matig op de hoogte te houden van verlangens der Sluiskillenaars. prijs voor een wandeling van Hulst naar Terneuzen die door de P.T.T.'er J. Stoffijn was gemaakt. Tijdens het koffiedrinken een paar dagen ervóór kwam het ge sprek op het uithoudingsvermo gen van mensen, waarbij o.a. de afstand HulstTerneuzen ter sprake kwam. „Loop jij voor 50 gulden van Hulst naar Terneuzen?" werd aan Stoffijn gevraagd. „Ja, dat doe ik", luidde het ant woord, waarbij de 50 gulden meer als een lolletje werden be schouwd. Maar het bedrag kwam er en Stoffijn kon niet anders doen dan de weddenschap opnemen. Woensdagavond om 18.45 uur startte hij in Hulst. Twee uur en 32 minuten later arriveerde hij bij het kantoor aan de Van Steen bergenlaan. Hij had een afstand afgelegd van 22 km met een gemiddelde van ruim 8,8 km per uur. Ongetwijfeld een fraaie presta tie voor een 40-jarige vader van twee kinderen, die ongetraind Hier passeert de wandelaar Zaamslag-Veer. Hij houdt er een flinke pas in. Een Belg die op 31 mei in Brus sel een longtransplantatie onder ging, is woensdagavond de elf de dag na de operatie overle den. In een officieel communiqué van de vrije universiteit van Brussel wordt verklaard, dat de patiënt is overleden als gevolg van een hartaandoening. Deze patiënt was de tweede die in België een longtransplantatie onderging. In november werd de eerste transplantatie van deze aard in Gent verricht. Die patiënt maakt het nog steeds goed en mag van tijd tot tijd het ziekenhuis verlaten voor familiebezoek. de strijd tegen de klok en de lange rechte weg opnam. Dat was een kleine hulde waard. Daarom was er donderdagamorgen tijdens de koffiepauze een veldboeket van boterbloemen en lang gras en de prijs van 50 gulden. „Sluiskil ligt zeven kilometer van de kom van Terneuzen. Dat is niet gunstig voor een goede communicatie. Dat brengt nadelen mee", zegt pater Paulinus Kuipers. „Er zijn bepaalde zaken die hope loos vast zitten. Neem bijvoorbeeld de oude spoordijk en de afvoerlei- dOng die dwars door het dorp lo pen. De woongemeenschap wordt hierdoor in tweeën gesplitst. Deze zaak moet worden geregeld tus sen de gemeente, de spoorwegen en waterstaat. Maar de besprekingen zijn op een dood spoor gelopen. We weten heus wel dat het ge meentebestuur er de nodige aan dacht voor heeft. Wat we willen, is er een beetje druk achter zetten, de urgentie van dit soort gevallen benadrukken", aldus pater Kui pers. Het is niet direct de bedoeling, zegt hij, in Sluiskil een „wijkraad" op te richten. „Ik stel me echter voor dat straks plaatsen als Hoek, Zaamslag en Biervliet, wanneer ze bij groot-Terneuzen komen, ook met dit soort problemen op het ge bied van de communicatie ko men". Een van de onaangename zaken die de laatste tijd in Sluiskil bijna Het Indonesische leger heeft het verzoek afgewezen van me vrouw Hartini, echtgenote van Soekarno, om zich bij de voorma lige president te mogen voegen, die zoals bekend huisarrest heeft. Brigadegeneraal Ali Moertopo, Soekarno's adjudant, verklaarde dat mevrouw Hartini de autori teiten heeft gevraagd voor haar man te mogen zorgen. Haar ver zoek is afgewezen, aldus gene raal Moertopo, omdat inwilliging moeilijkheden had kunnen ver oorzaken. Mevrouw Hartini is de tweede vrouw van Soekarno. In Dortmund is de statenloze „zware jongen" Petras Dominas donderdag tot levenslange tucht huisstraf veroordeeld wegens de roofmoord op de 70-jarige West- duitse herbergier Albrecht Höh- mann en diens 10 jaar jongere zuster Lina. Dominas is bovendien levens lang ontzet uit de burgerrechten. Rijn verdediger had vrijspraak gepleit. „Oom Albrecht" en zijn zuster werd op 25 augustus 1964 met pistoolschoten gedood in hun wegrestaurant aan de autosnel weg bij Lüzern. Dominas werd in februari 1967 tot 15 jaar tuchthuisstraf veroor deeld wegens het plegen van roofovervallen op juweliers, waarvan twee in Amsterdam. Hij werd echter vrijgesproken van de dubbele moord wegens gebrek aan bewijs. De bende van Dominas kon worden aangehouden na de roof overval in september 1964 op ju welier Schipper in Amsterdam, Woensdagnacht heeft zich in Oost-Frankrijk een verkeers ongeluk voorgedaan, dat vijf doden en twee gewonden heeft geëist. In Dommartin-les-Toul werd een personenauto door twee tegemoetrijdende vrachtwagens vermorzeld. Het heeft enige uren geduurd voordat de slachtoffers uit de wrakstukken konden wor sen bevrijd of geborgen. Twee inzittenden van de perso nenauto, de twee chauffeurs van de vrachtwagens, onder wie een Nederlander, en nog een inzitten de van een der vrachtauto's zijn bij de drievoudige botsing om het leven gekomen. waarbij een buit van naar schat ting ƒ400.000 aan de bende ten deel viel. De rovers werden enige tijd later in Nederland aan gehouden en in april 1965 aan de bondsrepubliek uitgeleverd. aan de orde van de dag zijn, is de wateroverlast. In tal van huizen zijn kelders ondergelopen. Dit is 't gevolg van de verbreding en ver dieping van het kanaal en het ver wijderen van een afvoerleiding. „Dit is weer zo'n typisch voor beeld van een toestand waaraan geen eind lijkt te komen. De ge meente heeft een rioleringsplan voor Sluiskil ontworpen. Maar daar is het bij gebleven. Bij de waterstaat kan men blijkbaar niet voort. Waar zitten nu de moeilijk heden? Als „gemeenschap Sluiskil" wil len we proberen in dit soort vraag stukken een positieve bijdrage te leveren. Hopelijk vindt ons eerste gesprek met het gemeentebestuur spoedig plaats. Hoe eerder hoe beter, want het zijn urgente kwes ties die moeten worden doorge sproken", aldus pater Kuipers. Omstreeks 20.45 uur woensdag avond is tussen Beesd en Gelder- malsen op een onbeveiligde overweg de 16-jarige bromfietser Hans van Doorn uit Geldermal- sen onder een trein gekomen. De jongeman liep slechts schaafwon den op en klaagde over rugklach ten. Hij is overgebracht naar het ziekenhuis in Geldermalsen. De rijkspolitie uit Haaften stelde een onderzoek in. Vijf Baskische priesters zijn door een militaire rechtbank ver oordeeld tot gevangenisstraffen variërend van 10 tot 12 jaar, we gens een protestactie tegen „mar telingen door de politie" in Bas kenland. Aan de priesters was „militaire rebellie" ten laste ge legd. Het eerste Japanse vrachtschip met kernaandrijving, de 8 350 ton metende „Moetsoe", is donderdag in Tokio te water gelaten. Het schip is 130 meter lang en 19 me ter breed. De kernreactor van het vaartuig zal in 1972 gereed zijn. Westelijke geallieerde functio narissen in West-Berlijn hebben bekendgemaakt dat de procedure voor het uitreiken van tijdelijke reisdocumenten aan Oostduitsers die naar NAVO-landen willen, zal worden vereenvoudigd. Dit bete kent dat bijna iedere Oostduitser, behalve zeer hoge regeringsfunc tionarissen, naar een westelijk land mogen reizen, zei een der geallieerde functionarissen. De reisdocumenten worden verstrekt door het geallieerde reisbureau in West-Berlijn. dat door de V.S., Engeland en Frankrijk wordt be heerd, omdat de NAVO-landen Oostduitse paspoorten niet erken nen. De nieuwe procedure is begin deze maand overeengeko- i men met de Westduitse regering en daarna ingevoerd. In NAVO- landen bestond algemeen, vooral in Skandinavië, het verlangen da reisprocedures voor Oostduitse artisten, sport- en zakenlieden te vergemakkelijken. Elke Oostduit ser die nu van een NAVO-land 'n visum krijgt, ontvangt automa tisch een tijdelijk reisdocument. Er zouden bijna 10.000 Oostduit sers per jaar deze documenten aanvraeeu Voor het diploma. A, afgenomen door de stichting r.k. Mulo-exa mens, slaagden deze week de vol gende kandidaten (m. betekent tevens middenstandsdiploma) Ch. Abrahamse (m.), A. J. H. Cornelis. R. Hermans (m.), J. Th. J. M. van der Gucht (m.). R. J. M. Ivens (m.), M. M. E. Buijsse (m.), G. M. P. L. Colsen (m.), M. S. A. Cornelissens, F. S. M. Witte (m.), F. L. de Belie (m.), R. H. Roels (m.), M. L. F. Kramers (m.), allen te Hulst-, F. B. M. Boussen (m.), E. C. L. Franckaert (m.), J. G. G. van Hauten (m.), R. E. Hesters (m.), J. F. van den Berghe (m.), M. L. de Bruyne (m.), W. H. M. Pundert (m.), F. J. E. Verlinden (m.), R. J. R. van der Poel (m.), A. C. E. M. Inghels (m.), E. H. F. Francken (m.), A. J. P. de Hoon (m.), T. C. Kool© (m.), allen te St. Jansteen; G. Ch. M. de Burger (m.), M. J. A. Claeys (m.), D. P. Driedijk (m.), A. E. A. Drumont (m.), M. E. van Laarhoven (m.), allen te Clinge; J. B. H. M. Hage- naer (m.), P. C. O. M. de Bakker (m.), C. A. de Graaf (m.), C. E. E. Hermans (m.), I. A. M. Rammeloo (m.), R. A. Pieters (m.), J. W. de Lege (m.), J. C. F. Andriessen (m.), W. T. M. van den Brande, M. J. J. de Bruijn (m.), C. W. T. M. Buijsrogge (m.), E. A. J. M. Fassaert (m.), P. C. O. M. Haart- sen (m.), allen te Terneuzen; Th. Herman (m.), V. G. Muller, M. G. M. de Maat (m.), J. A. R. de Nijs (m.), L. R. A. M. Knibbeler (m.), allen te Vogelwaarde; G. F. A. Beirnaert (m.) en M. A. M. van de Voorde (m.) te Middelburg; P. Borghstijn, E. Wagenaer (m.), J. S. A. Borremans, A. C. van Kaam (m:), P. C. C. Ras (m.), R. Stokman, allen te Vlissingen; J. F. M. die Weerdt (m.) en E. J. M., van den Broecke (m.) te Bres- kens; J. M. C. van den Bos (m.) en A. P. A. van de Voorde (m.) te Sluiskil; G. C. A. Gernaert (m.) te Biervliet; F. E. Th. van Ham (m.) A. G. C. M. Persijn (m.), T. V. E. F. van Assche, H. G. W. van Dorst, allen te Sas van Gent; E. A. M. van den Bergen (m.), M. C. de Block (m.), A. J. F. van den Bosch (m.), R. F. M. Kroes, N. C. F. Bolleman, allen te Axel; P. R. M. van Damme (m.), M. Th. H. Bogaert (m.), C. R. F. Boog- aert, A. P. J. Rijk (m.), allen te Kloosterzande; C. M. Herman (m.), R. J. M. Buysse, M. E. Ram- melaere (m.), allen te Eede; M. L. R. Bogaert (m.) en K. A. de Waal (m.) te Óssenisse; M. J. F. de Bruijn (m.) te Walsoorden; M. A. P. Bun (m.), P. M. R. Janssen, R. M. Heijens, B. R. M. Schuren (m.), M. L. A. Janssen, M. J. W. Koopmans (m.), allen te Bosch- kapelle; L. J. O. Burm (m.), M. G. M. Smet (m.), A. F. M. Lossie (m.),T. E. P. M. vanRoeijen (m.), allen te Nieuw-Namen; M. J. L. J. van Damme (m.) en B. J. Sponse- lee te Hontenisse; W. J. M. Mar tens (m.) en R. J. M. D. van Goeije (m.) te Koewacht; E. C. M. de Clerck (m.) te Stoppeldijk; L. C. L. Ploegaert Cm.), fi. C. L. de Smet (m.), F. A Vermieirssen (m), allen te Philippine; M Th. de Waal (m.) en J. A. A. Geilliet (m.) te Westdorpe; E. C. P. de. Winter (m.) te Zaamslag; F. M. de Kort (m.) en P. J. Maas (m.) te Hengstdijk; J. R. L. Remortel (m.) en J. L. M. Serrarens te Lamswaarde; A. V. A. Durinck te Kapellebrug; M. J. van Geer- SCHEEPV AARTBEWEGING van woensdag 11 juni (na 11 u.j tot donderdag 12 juni (tot 16 u.) Bestemd voor Terneuzen 11 juni: Tikhoretsk, 1080 dwt (Rus) 12 juni: Yewhill, 1360 dwt (Eng.) Tower Venture, 200 b.r.t. (Eng.) Gepasseerd naar Gent 11 juni: Frigg, 1112 dwt (Zweed) Marie Delmas, 13.072 dwt (Frans) Cherie, 320 dwt (W.-Dld) Patria, 1119 dwt (Zweed) Twee Gezusters, 1090 dwt (Ned.) 12 juni: Anholt, 600 dwt (Ned.) Uje, 10.110 dwt (Panama) Neerlandia, 560 dwt (Ned.) Juvalta, 850 dwt (Ned.) Texaco Norge, 20.200 dwt (Noor) Texaco Kentucky, 28.081 dwt (Panama) Falco, 984 dwt (Ned.) Carmen, 4515 dwt (Noor) Vertrokken van Terneuzen 11 juni: Hollandia, 400 dwt (Ned.) Tasmaliië, 700 dwt (Ned.) Ardglen, 1338 Jwt (Eng.) Jubilation, 270 dwt (Eng.) Van Sas van Gent 11 juni: Procyon, 350 dwt (Deen) Gepasseerd van Gent 11 juni: Iljmenjles, 3900 dwt (Rus) Falco, 984 dwt (Ned.) Ilmenau, 640 dwt (W.-Dld) Monsunen, 320 dwt (Deen) Warwickbrook, 1405 dwt (Eng.) Hoheweg, 633 dwt (W.-Dld) Trihill, 700 dwt (Ned.) Mare Iratum, 1000 dwt (Ned.) Cima de Villa, 5015 dwt (Spanje) Thora Dan, 5050 dwt (Deen) 12 juni: Bertha Morgenroth, 760 dwt (W.-Dld) Constance, 4961 dwt (Panama) Falco, 984 dwt (Ned.) AriheliwlOa,dwt^tNwiU- truij te Terhole (m.); A. M. van Gimst (m.) en G. E. L. Borm (m.) beiden te Graauw; M. M. J. A. Kindt (m.) te Overslag; M. L. C. Cocquijt Cm.) te Hoofdplaat; R.- M. Jansen, M. A. Bakelaar (m.) en W. C. L. van Hee (m.) allen te Oostburg; C. A. M. Maen- hout, H. A. Dezutter, B. J. P. de Bruyne (m.), J. A. de Clerck (m.) en F. J. M. van Damme (m.) al len te Sluis; J. J. M. de Rijck te Aardenburg; M. L. S. Steenkiste, M. E. J. van Vooren (m.)en L. C. M. Lips (m.) allen te IJzen- dijke; M. B. A. Kouijzer (m.) te Kruispolderhaven. Kiosk Markt: 14.30—15.00 uur; 16.00—16.30 u.; 17.3018.00 uur: 3 x optreden van het bekende poppentheater Kemeling „Jan Klaassen en Katrijn". Kiosk Kunstmarkt: Vanaf 16.00 uur Doorlopende „Beat-In" met een ongekende „lichtshow". U waant zich op Broadway. Kiosk Markt: 19.0021.00 uur: Primeur voor Zeeuws-Vlaanderen: Zuid- zande presenteert Originele Mississippi River-Boat Jazz o.l.v. de heer Meijers. In de deelnemende stands: 19.0021.00 uur: Optreden van de Boerenkapel o.l.v. Janus Schrikdraad. „Terneuzen koopmanstad" heeft ook gisteren veel mensen naar de Noordstraat getrokken. Het aanhoudende fraaie weer zal daaraan wel hebben meege werkt. Donderdagmiddag trad „Ali Ben Lux", de vermaarde goochem laar, drie maal op met wonder- show en magie cocktail. Gister avond concerteerde de harmonie uit Zaamslag als Oberbayern- kapel op de markt en Jaws Schrikdraad met zijn boerenka pel deed zijn best op de kunst markt en bij de diverse stands. Er heerste weer een gezellige drukte. Aan de Christiaan Huijgens- school te Rotterdam, afd. optiek, slaagde voor het diploma oogmeet- kunde de heer G. P. M. Dinge- manse te Terneuzen. Vrijdag, zaterdag en zondag, elke dag van 's morgens tien tot 's avonds tien uux% kunnen de autoliefhebbers terecht bij ga rage Cappendijk aan de Axelse- straat om aan de „Peugeot- show een bezoek te brengen. Driemaal won Peugoet, het ver maarde Franse automerk, de sa fari door een gebied met vele honderden kilometers wegen, waarvan men zou denken dat daar nooit een auto zou rijden. Temidden van „bloeiende" pal men en vreemde beelden en fi guren als een klein stukje Afri ka heeft het autobedrijf Cap pendijk de nieuwste modellen tentoongesteld. Zij staan er al lemaal, in hun glanzende glorie van staal en chroom, modellen van ingehouden kracht, zo b.v. de „Injection 504", een pracht van een sportwagen voor de autokenner. Peugeot en garage Cappendijk hebben de verwende autorijder heel veel te bieden. Woensdagmiddag omstreeks kwart voor vijf reed het 9-jarige meisje T. S. W. per fiets over de Kanaalkade, toen zij werd inge haald door een personenauto, be stuurd door L. W. uit Axel. Het meisje keek achterom en zwenkte naar links, waardoor zij in aan raking kwam met de auto. Zij kwam te vallen en liep hier bij een hersenschudding en ont vellingen op. Nadat dokter Kok eerste hulp had verleend is zij naar de ouder lijke woning overgebracht. Door middel van een huis-aan- huis verspreid rondschrijven is de bevolking van Sluiskil op de hoogte gesteld, dat de contact groep „Gemeenschap Sluiskil" nu vaste vorm heeft aangeno men. Hiervoor hadden tal van oriënterende gesprekken plaats gevonden. De groep stelt zich ten doel spreekbuis te zijn van de Sluiskilse bevolking bij het gemeentebestuur van Terneu zen, ten einde het contact leven dig te houden en de Sluiskilse belangen onder de aandacht te brengen. De raadsleden hebben zich po sitief opgesteld tegenover dit ini tiatief. Dt gespreksgroep bestaat uit de volgende leden: J. A. Strij- donk (voorzitter), pater Pauli nus Kuypers (secretaris), P. de Wit (penningmeester) en de leden D. Bleijenberg, J. Dubbel dam, C. Bracke, Ch. van der Bilt, J. van Tatenhove, F. Bau- wens, L. Sanderse en C. van der Gouwe. In de openbare kleuterschool „Hummelhof" werd een ouder- .aaauL 3£b0U<ten, De klas was voor die gelegenheid omgetoverd in een sprookjesbos, waar de kleuters met diverse materiaal soorten allerlei sprookjes had den uitgebeeld. Tijdens deze ouderavond werden twee nieu we leden van de oudercommis sie benoemd, mevr. A. van Ben- degemde Blaaij en de heer A. van Genderen, die de scheiden de leden mevr. Haak en de heer J. de Witte opvolgen. De avond werd druk bezocht. Het comité bejaardenreis „Sluiskil" heeft ook voor dit jaar voor de ouden van dagen een reis georganiseerd, die zal plaats vinden op donderdag 26 juni a.s. De rit, die om acht uur begint, gaat via Hulst, Kemzeke en de nieuwe tunnel in Antwer pen naar Westmalle. Vervolgens gaat men via Beers§ en Licht- aart naar het einddoel Bobbe- jaansland, waar een uitgebreide koffietafel zal worden geser veerd. 's Middags kunnen de be jaarden zich vermaken met de show van Bobbejaan Schoepen. Om half zes vangt de terugreis via Lier aan. Om half acht wordt het gezelschap terug verwacht in Sluiskil. De visser I. Vorster in East London in Zuid-Afrika heeft woensdag aan het strand bij zijn woonplaats aan de Indische Oceaan een fles gevonden met 'n brief die een Vlissings meisje twee jaar geleden in zee heeft ge gooid. De brief, gedateerd 9 juni 1967, had de volgende inhoud: „Ik ben een Nederlands meisje dat wil corresponderen met jongens en meisjes in uw land. Ik ben 18 jaar en ken Engels en Nederlands. Ik verzamel aanzichtkaarten van andere landen; wees zo goed mij kaarten van uw land, stad of dorp te sturen. Ik beloof te zullen ant woorden. Mijn adres is mej. J. C. de Zeeuw, Bloemenlaan 125, Vlis- singen/Holland". Vorster, een 21-jarige vrijgezel, zei het allemaal romantisch te vinden en voegde daaraan toe: „Ik zal het meisje zeker sbhrijven en ik hoop dat ze inmiddels niet getrouwd is". Woensdagmiddag heeft de ver gadering van het waterschap Tho- „Eerste prijs 50 gulden", dat lazen we donderdagmorgen op 't mededelingenbord in de kan tine van de P.T.T. aan de Van Steenbergenlaan. Het betrof de De 34-jarige Nederlandse vrachtwagenchauffeur Antonius Jeroense uit Roosendaal is woensdagmiddag bij Rupt-aux- Nonains (Meuse) op verkeersweg nr. 4 in Frankrijk om het leven gekomen, toen hij door zijn eigen vrachtauto werd overreden. Volgens de politie lag het slachtoffer onder de wagen om een reparatie te verrichten toen het gevaarte van de rem schoot en over hem heen reed. Anderhalf miljoen Italiaanse landarbeiders zijn donderdagmor gen voor drie dagen in staking ge gaan. Zij eisen loonsverhogingen en verbetering van de sociale ver zekeringen, alsook de waarborg dat zij aan het werk kunnen blij ven.

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 3