Hoe laat is het? Kijk op uw Prisma horloge! Kies uit de volledige Prisma kollektie! SOCIAAL PLAN THOMASSEN EN DRIJVER/VERBLIFA Vakbonden in principe akkoord STAATSSECRETARIS KEYZER OPENDE DE CALANDBRIG Steeds duurdere infrastructuurvoorzieningen Voor de zondag KERKDIENSTEN Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 7 juni 1969 Omscholing Verhuiskosten Bijeenkomst Duitse marineveteranen afgelast Minister van Uruguay moet aftreden Overstromingen op Cuba Een half miljoen Mammoettankers in Rotterdam 80.000 gulden havengeld „Verwaarloosde" echtgenoot overleden Drie arrestaties wegens verkrachting Fabriek van bakkerij mach i nes sluit Raketten op Israëlische nederzettingen Verrassingen Anachronisme Visie „Gelegaliseerde moord". DE HAAT VAN DE LIEFDE Stadsgas werd aardgas 68 miljoen gulden De directie van Thomassen en Drijver/Verblifa en de werkne mersorganisaties hebben in prin cipe overeenstemming bereikt over een sociaal plan voor de her groepering van de metaaigroep van het bedrijf. Een van de uitgangspunten heeft betrekking op het bedriif in Krom menie. Daar zal in overleg met de vakbonden een oplossing worden gezocht. In verband daarmee zal zonodig de sluitingsdatum van Krommenie zoveel worden ver schoven als nodig is voor het op vangen van de sociale gevolgen voor de werknemers. Daarnaast zal de directie er alles aan trachten te doen om in de leegkomende gebouwen in Krom menie een industrie te vestigen, opdat de werkgelegenheid er blijft. Andere uitgangspunten zijn: voor alle werknemers die het aan gaat geldt recht op overplaatsing en omscholing naar een gelijkwaar dige functie; werknemers die niet kunnen of niet willen verhuizen, zullen door inschakeling van het arbeidsbu reau naar andere werkgevers wor den bemiddeld; voor werknemers die er niet in slagen ander werk te vinden, bv. door mindere validiteit of door hun leeftijd, zullen maatregelen worden nagestreefd gericht op het blijven verrichten van arbeid; de financiële overplaatsings- en ontslagregellngen zijn er op ge richt het Inkomen van de werk nemers welvaartsvast te garande ren en de kosten van overplaatsing en omscholing te vergoeden. Omscholingskosten komen voor rekening van het bedriif. Onder verhuisvergoedingen worden ver staan pension-, reis- en verblijf kosten tijdens gescheiden wonen van het gezin, vergoedingen voor transportkosten, inrichtingskosten (maximaal twee maanden salaris of achttweederde weekloon, mini maal tweeduizend gulden) e.d. In de ontslagregeling is bepaald dat het ontslag in onderling over leg moet worden geregeld, waarbij ook het arbeidsbureau wordt be trokken. Voorts kan men kiezen tussen een waardevaste garantie van het laatst genoten inkomen, Een grote bijeenkomst van oudstrijders van de Duitse mari ne, die in het komende weekein de te Bremerhaven zou worden gehouden, is afgelast wegens een conflict over de komst van de 77-jarige admiraal Dönitz, die in de laatste dagen van het „derde rijk" Hitier opvolgde en als zoda nig akkoord ging met de on voorwaardelijke capitulatie van Duitsland. Toen het gemeentebestuur van Bremerhaven van de uitnodi ging aan Dönitz hoorde, besloot het -de conferentie te boycotten. Daarop lieten de organisatoren van de bijeenkomst weten, dat de reünie, waarop 5000 vetera nen werden verwacht, niet zou doorgaan. Dönitz werd na de oorlog in Neurenberg tot tien jaar gevan genisstraf veroordeeld wegens het optreden van de Duitse on- derzeebootvloot onder zijn be vel. Hij woont nu bij Hamburg. Het parlement van Uruguay, heeft donderdag met 87 tegen 30 stemmen zijn afkeuring uitge sproken over het beleid van de minister van handel en industrie, Jorge Perano Facio. Men ver wacht dat de bewindsman zal aftreden. Met de stemming gaf de meer derheid van de parlementsleden uiting aan kritiek op het rege ringsbeleid ten aanzien van de vleesverwerkende industrie. Het personeel in deze belangrijke in dustrie ageert reeds enige tijd tegen de overheid, hetgeen tot herhaalde ongeregeldheden in de voorstad El Cerro heeft geleid. Ook donderdagavond kwam het daar tot gevechten tussen demon stranten en de politie. Om de ar beiders te helpen veroorzaakten ontevreden studenten elders in Montevideo incidenten om de po litie bezig te houden. In de Cubaanse provincie Ca- maguey zijn als gevolg van lang durige zware regenval grote ge bieden overstroomd, waardoor men verscheidene honderden mensen heeft moeten evacueren. Van persoonlijke ongelukken is geen melding gemaakt. In de be trokken streek komen veel rijst- en suikerrietplantages voor. afhankelijk van leeftijd en dienst tijd, gedurende bepaalde periodes en een uitkering ineens die is op gebouwd uit tweederde weekloon per dienstjaar en eenderde week loon per leeftijdsjaar bpven 25 jaar. Voor werknemers van 60 jaar en ouder, alsmede van 58 en 59 laar met tenminst 25 dienstjaren, gelden aanvullende bepalingen. Voor hen die dat wensen, is er een mogelijkheid een uitkering ineens te kiezen. De pensioenvoorziening wordt ook in geval van ontslag ge handhaafd, alsof ze in dienst zou den zijn gebleven. Daarenboven heeft de directie zich bereid verklaard voor geval len waarin met een algemene rege ling niet kan worden voorzien, een bedrag van een half miljoen gul- de'. af te zonderen teneinde de uit die bijzondere gevallen voort vloeiende kosten te dekken. De Rotterdamse gemeenteraad heeft besloten de zeehavengelden voor grote olietankers te verho gen. Zo zullen mammoettankers in de grootte van 200.000 ton dwt eein steeds meer voorko mend type voor het binnenlo pen van de Rotterdamse haven een bedrag van circa 80.000 gul den moeten betalen. Op basis van de huidige aanvoer van ru we olie betekent de verhoging voor Rotterdam een meerop brengst van negen miljoen gul den per jaar. Burgemeester Thomassen deel de mee, dat in 1971 schepen van 200.000 ton en groter om de an dere dag in Rotterdam zullen binnenlopen. De verhoging van het zeehavengeld is een gevolg van het aanleggen van de olie geul in de Noordzee. De rege ring verbond destijds aan de toezegging om de Rotterdamse haven voor mammoettankers toegankelijk te maken de voor waarde, dat Rotterdam de kos ten van de geul op de gebruikers zou moeten verhalen. De verhoging gaat in per 1 juli. De gemeentepolitie van Veld hoven heeft proces-verbaal opge maakt in een verwaarlozingszaak die de dood van de 52-jarige E. B. uit die gemeente ten gevolge zou hebben gehad. Zaterdag vóór Pinksteren was de Veldhovenaar bij het verlaten van een café gevallen en bewus teloos geraakt. Cafébezoekers brachten hem thuis. Gedurende de Pinksterda gen had men hem op een divan- bed laten liggen zonder genees kundige hulp. Een huisvriend zou de echtgenote op haar verzuim hebben gewezen met de woorden: Als je geen dokter waarschuwt, doe ik het. Zij had daar toen gehoor aan gegeven en een arts laten komen. De dokter achtte overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk. In de nacht van 26 op 27 mei overleed hij. De sectie zou heb ben uitgewezen dat de man bij tijdige hulp te redden zou zijn ge weest. De verhoudingen in het gezin zouden niet al te best zijn. De zaak is in handen van de of ficier van justitie gesteld. doublé dameshorloge, sportief model 89,- (doublé dameshorloges reeds vanaf 64,-) doublé dameshorloge, exclusief model 105,- gouden dameshorloge 165,- (gouden dameshorloges reed vanaf 139,-) doublé dames-hanghorloge, zeer modieus 99,- (in diverse uitvoeringen) Alle Prisma horloges Incabloo Shockproof Wegens verkrachting van een 14-jarig meisje zijn door de hoofdstedelijke zedenpolitie aan gehouden de 18-jarige monteur H. A. W., de 17-jarige schilder F, P. R. en diens 16-jarige col lega D; L. Het meisje, een buurt- genote van het drietal, was na bezoek aan een dancing door hen gedwongen 'in hun auto te stap pen en meegenomen naar de Die- merzeedijk, waar de monteur en de 17-jafige schilder haar zou den hebben verkracht. L. zou hebben toegekeken. GRENSVOLK door lakob Schopmans 57) Juist op dat moment kwam Jan Kempen met Annemarie van Dorenkamp de kermis op wande len. De commies voelde z'n stem ming al weer bedorven, toen hij de smokkelaars zag. „Moet je dat gespuis zien," siste hij tussen z'n tanden, „bij zoiets zijn ze natuurlijk weer haantje de voorste. Ik mocht lijden, dat ik dat hele stel nog eens achter slot en grendel kreeg." ïn een donkere hoek bij de in gang van de zaal had Dorus van Dorenkamp post gevat. Hij be hoefde niet lang te wachten, en toen hij Annemarie in gezelschap van Jan Kempen binnen zag komen) kromp hij onwillekeurig in elkaar. Het meisje scheen intuïtief zijn aanwezigheid te voelen. Ze wend de onbewust haar blik in zijn richting en zag hem staan. Een diepe blos overtoog haar gezicht en een moment- zagen zij elkaar recht in de ogen. Annemarie beefde van opwinding. Daar stond hij. haar vader, die niet wist, dat zij hem had herkend. Ze zou hem og heden moeten spreken, tot iedere prijs. Ze wilde zien of hij een vingertopje aan z'n linker hand miste, en dan zou haar laat ste twijfel weggenomen zijn. Jan Kempen trok haar aan zijn arm met zich mee, alsof hij haar gedachten geraden had. Sinds hun laatste wandeltocht op de hei was e.r iets hards en dwingends in zijn gedrag tegenover Anne marie gekomen. Het deed haar pijn, ofschoon ze het niet liet merken, want dat zou het alleen nog maar erger maken. Hij mocht geen tranen zien, want die maakten hem niet week, maar veel eerder bars en bazig. In der gelijke ogenblikken, als hun ge voelens zozeer op elkaar botsten, verlangde Annemarie soms hevig naar haar vader, die zij had leren kennen als een gevoelsmens, die innerlijk veel meer met haar overeen kwam. Een proces was begonnen, zon der dat zij het zich realiseerde: haar hart maakte zich langzaam los van Jan Kempen om zich' steeds mieer naar haar vader toe te keren. Bijna opstandig wilde zij zich los rukken van Jan Kempen, toen deze haar verder de zaal in trok. Hefnel, ze was toch geen kind, ze was toch zijn eigendom niet, al deed hij reeds alsof? Moest ze nu haar vader gaan zeggen, dat het De n.v. Wilro, fabrikant van bakkerijmachines, heeft vrijdag haar bedrijf te Etten-Leur ge sloten. Nadat kort geleden surséance van betaling is aangevraagd, heeft de directie deze week be sloten de produktie stop te zet ten. .Dat betekent ontslag voor 55 werknemers, van wie een groot aantal geschoolden, fi Het arbeidsbureau verwacht dat er voor deze mensen snel werk zal worden gevonden. Als reden voor de de sluiting wordt enerzijds de zwakke financiële positie opgegeven, ter wijl men anderzijds moeilijk aan personeel zou kunnen komen. De fabriek van Wilro werd twee jaar geleden uit Rotterdam naar Brabant overgeplaatst. Zeven inwoners van de kib boets Hamadia hebben donder dagavond verwondingen opgelo pen, toen van Jordaans gebied raketten op de nederzetting wer den afgeschoten. In het dorp Neve Eytan dat eveneens werd beschoten, vielen geen slacht offers. Volgens een Israëlische woord voerder zijn de Israëlische troe pen direct in actie gekomen om een einde te maken aan de be schieting. Ook van Libanees gebied zijn raketten afgevuurd op Israëli sche nederzettingen. In de dor pen Kfar Geladi en Tetta waar tegen de actie was gericht, vie len geen gewonden. Ook werd er geen schade veroorzaakt. Vrijdagmiddag heeft de staats secretaris Keyzer van verkeer en waterstaat in 't Europoortgebied bij Rotterdam de Calandbrug ge opend. Deze brug over 't Caland- kanaal heeft een lengte van 350 meter met een hefbaar deel van zestig meter. De brug heeft vier rijstroken, twee treinsporen en fiets- en voetpaden. Het daar onder stromende Calandkanaal is geschikt voor ^eeschepen. Bij de ingebruikstelling zei de staatssecretaris dat, of hij in Rot terdam iets doet ten behoeve van de scheepvaart of 't wegverkeer, het ongetwijfeld altijd goed is en steeds in een behoefte voorziet. De bewindsman bracht ook de man ter sprake naar wie de brug is genoemd. Hij wees erop, dat Caland met allerlei eervolle ver noemingen wordt geëerd, maar in zijn tijd werd deze doorzetter en vasthouder vaak verguisd en als een fantast beschouwd. Sprekende over de binnenvaart, waarvan het iperspektief gelukkig wat beter is geworden, meende de staatssecretaris, dat het steeds een belangrijke taak voor de Nederlandse regering zal zijn de belangen, die hierbij in het geding zijn, miet kracht te verdedigen. Voor die taak staan wij ook voor het wegvervoer. Wij hebben het op het ogenblik moeilijk met onze oosterburen, die ons wat deze vorm van vervoer betreft voor de ene onaangename verras sing na de andere hebben ge plaatst. Ook daarvoor geldt dat een keten van belangen in het geding is, niet alleen die van de wegvervoerders, maar ook die van de havens en van de expor- niet meer nodig was zich nog lan ger voor hahr te verbergen? Annemarie keek om over haar schouder, terwijl Jan Kempen haar de dansvloer op leidde. Le zag, dat haar vader verdwe nen was. Dorus van Dorenkamp h: d het heter geacht om bij de d ngang te verdwijnen, toen hij zag hoe z'n dochter door de co...m,es werd mee getrokken. Hij had, behoedzaam voortschuife- lend tussen de dichte menigte, 'n stil plekje aan het eind van de zaal gevonden, waar hij alles kon zien, zonder zelf opgmerkt te worden. Met een diepe zucht was hij op een stoel neer gevallen. Herinneringen werden in hem wakker en deden pijn aan de lit tekens, die het leed in z'n hart had gekerfd. Daar stond nog altijd letzelfde ouderwetse buffet, met dszelfde dikke Maas erachter. Alleen was de zaalhouder oud ge worden en z'n dikke rode mop- neus was helemaal blauw gewor den. En daar, in die hoek, had Peter Beeren z'n schandelijke rede ge houden. Daar had hij er in blinde woede met het bierglas op los ge slagen om die vuilbek het zwijgen op te leggen, maar tegelijk was daar het noodlot over zijn gezin en hun geluk afgeroepen. Met een verschrikkelijke helderheid zag hij hiet hele gebeuren weer voor zijn geest, en toen hij de ogen op sloeg en z'n dochter in de armen van z'n vijand dansend voorbij zag zweven, toen moest hij zich met geweld bedwingen om in Annemarie niet zijn vrouw en in de commies Petsr Beeren te zien. Krampachtig balde hij de vuisten! terende industriële en vooral ook agrarische Nederlandse bedrij- Verder merkte hij op er altijd moeite mee te hebben, als hij. in de sector van het vervoer voor op vattingen komt te staan, die go- tuigen yan een eng nationaal pro tectionisme, dat niet meer van deze tijd lijkt. „Maar als we over zien wgt zich in de praktijk af speelt in het internationale over leg rond het vervoer, worden we wel gedwongen vertrouwd te ge raken met dit anachronisme." Hij zei toch wat optimistischer te worden. West-Duitsland mag een moeilijke gesprekspartner zijn als het over vervoerkwesties gaat, we geraken geleidelijk meer „on speaking terms" met elkaar en ook in E.E.G.-verband vorde ren we, al gaat het langzaam met de gemeenschappelijke vervoer- politiek. Dit geldt niet in de laatste plaats voor de spoorwegen en in het bijzonder voor het met de haven verband houdende goede renvervoer, waarbij zijn gedach ten niet in de laatste plaats uit gingen naar het containervervoer. De bouwers van de Calandbrug hebben ook een plaats ingeruimd voor het railverkeer. Dat getuigt van een visie de naam Pieter Caland waardig. Een zo gediffe rentieerd mogelijk gebruik van de steeds kostbaarder wordende in frastructuurvoorzieningen, dat is het beeld van de toekomst, aldus staatssecretaris Keyzer. onder zijn worsteling met z'n ver driet en z'n gramschap. De blaas muziek schetterde luidruchtig over z'n problemen heen en voor hem dansten de paartjes, vrolijk en onbezorgd. Jan Kempen was blij enige collega's aan te treffen met wie hij een poosje aan het buffet zien gaan. Nu kon ze ge- lijdende gezicht van z'n verloofde eenvoudig niet meer zien. Maar niettemin wierp hij onophoude lijk steelse blikken in de richting van haar tafeltje en keek hij scherp toe door wie ze zoal tot een dansje werd uitgenodigd. Ze was mooi, dat wisten de dorpelingen ook wel, en op een dag als deze vergaf men het haar, dat ze met een grenscommies ver loofd was. Bovendien zat ze zo droefgeestig te kijken, dat men haar graag eens wilde opmonte ren. Annemarie vermoedde, dat haar vader nog in de zaal zou zijn. Herhaaldelijk had ze tijdens de dans reeds rond gespied, maar ze had hem niet kunnen ontdekken. Met een gevoel van opluchting had ze haar verloofde naar het buffet zien gaan. Nu kon ze eg- makkelijker uitzien. Midden onder een dans hield ze plotseling de adem in. Daar was hij, half verborgen achter een sierheester, die in een houten kuip was ge plant. Ze zocht zijn blik en keek hem toen aan op een manier, die hem van een warm geluksgevoel vervulde, om een ogenblik later angstig naar het buffet te kijken of Jan Kempen er misschien iets van gemerkt zou hebben. (Wordt vervolgd.) Sedert 1 juni zijn de politie agenten in Vatikaanstad in een nieuw ontwerp uniform gestoken. De volksvertegenwoordiging van de Amerikaanse staat Ne braska heeft een veto van de gou verneur overstemd en een wets voorstel aanvaard, rivaarin alle burgers het recht krijgen met alle nodige middelen zichzelf en an deren tegen misdaad te bescher men. De gouverneur heeft de maatregel betiteld als „gelegali seerde moord". Het voorstel was afkomstig van een rijke drukker uit Omaha, Clifton Batehelder, die betoogde dat „kleingeestige advocaten en rechters duizenden Amerikaanse burgers hebben overgeleverd aan de genade van moordenaars, aan randers, rovers en andere misda digers". „Zo zullen omkomen al uw vijanden, o Here!" Richteren 531. Dat lied van Debora is van een hoog-dichterlijk gehalte. Maar 't is ook om er koud van te worden. Die diepinkervende spot met de moeder van de dode Sisera. Zij is ongerust, omdat haar zoon zo lang wegblijft. Is het niet begrij pelijk, hij heeft het zo druk met het verdelen van de buit? Eén slavin, twee slavinnen voor elk van zijn soldaten. „Bont borduursel voor mijn hals." Zij kan lang wachten, zij zal hem nooit meer zien. „Zo zullen om komen al uw vijanden, o Here." Erg vindt u niet? Hebben wij het recht om dat te zeggen Wat hebben wij gezegd (ge dacht), toen in de oorlogsjaren de ronkend© bommenwerpers over kwamen om de Duitse steden te bombarderen? Bovendien staat er niet: mijn vijanden, maar uw vijanden. De zelfde toon vinden wij in vele psalmen. Israël is Gods volk en het kwaad, dat volk aangedaan, treft in de eerste plaats God. Hier spreekt de haat van de brandende liefde. Als. wij zulke dingen niet zeg gen kunnen, komt het dan door een leven met Jezus, met het ver langen om de vijanden lief te heb ben? Of omdat wij, met onze koude harten, hier nog niet aan toe zijn? (Uit: ,Hij sprak en in hoorde'.) De totale kosten van het over gaan van stadsgas op aardgas heeft Amsterdam 68 miljoen gul den gekost. Dit blijkt uit een aan vrage voor een extra-krediet van 11.500.000 door B. en W. aan de raad, die eerder reeds een krediet van 56.500.000 voteerde. B. en W. motiveren de aanvra ge door te stellen dat de eerste aanvrage berustte op een raming, waarbij te verwachten viel, dat zich onbekende factoren zouden voordoen, die van invloed op de kosten van de werkzaamheden zouden zijn. Met name zijn de uurlonen gedurende de periode van de ombouw gestegen met bij na 34 procent, terwijl over deze uurlonen bovendien omzetbelas ting moet worden betaald. De verkoop van toestellen bij het ge meente-energiebedrijf is sterk tegengevallen. Ook het vervan gen van de ondeugdelijk geble ken afdekplaatjes hakte er nogal ZATERDAG 7 JUNI 1969 ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 19 uur H. Mis. Biervliet: 19 uur H. Mis. Clinge: 19 uur H. Mis. Hoek: H Kruiskerk: 19 uur H. Mis Hulst: 19 uur H. Mis Oostburg: 19 uur H Mis. Philippine: 1!) uur H Mis. Sas van Gent: 19 15 uur H Mis Sluiskil: 19 uur H. Mis. Terneuzen: Grote kerk: 19 uur H Mis. Triniteitskerk: 19.15 uur H. Mis Westdorpe: 19 uur H Mis. Zandstraat: 19 uur H Mis Zuiddome' 19 uur H Mis ZONDAG 8 JUNI 1969 NED. HF.RV. KERK Aardenburg: 11 uur Ds. H. Faber. Afscheidsd'enst Doopsgez./Herv. Zondagsschool. Axel: 8.45 en 10.30 uur Ds. J. Ver heul. 14.30 uur „De Vurssche": Ds. J. Verheul. Biervliet: 10 uur Ds. G. R. H. Kel- ling. Breskens: 9.30 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt, van Terneuzen. Cadzand: 10.45 uur Ds. J. v. d. Hoek, van Zuidzande. '-oede: 11 uur Ds. D. J. Baars. Teek: 9 en 10.45 uur Ds. W. J. van Meeuwen. (10.45 uur H. Doop.) 'ontenisse: 9 uur Mei Ds. H. B de N°eling Hoofdplaat: 9.30 uur Ds. H. Faber, van Aardenburg. Hulst: 10 30 uur Mej. Ds. H. B. de Neeling Nieuwvliet: 9.30 uur Ds. D. J. Baars. Oosthurg: 10 uur Eerw. Heer P. G. Molenaar en Ds. T. A. C. van Drunen. Philippine: Geen dienst. Retranchement: 9.30 uur Ds. T. A. C. van Drunen, yan Oostburg. Sas van Gent: 11 uur Ds. M. A. Noorloos, van Aardenburg. Schoondiike: 9.30 uur Ds. P. A. L. Brinkman. St. Anna ter Muiden: 11 uur Ds. C. Balk. St. Kruis: 9 uur Ds. G. F. H. Kel- ling, van Biervliet S'uis: 9.30 uur Ds. C. Balk. Sluiskil: 10.30 uur Ds. P. J. Pen- nings, van Axel. Terneuzen: R'"te kerk: 10 uur Ds. E. J. Rietveld. Goede Herderkerk: 10 uur Ds J. Scholten; 19 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt. Waterlandkerkje: 10 uur Ds. W. B. Bergsma. IJzendiike: 11 uur Ds. C. Blomaard, van Den Haag. Bevestiging van kandidaat F. C. G. van Anrooy; 14.30 uur Ds. F. C. G. van Anrooy. Intrededienst. Zeemden: 10 en 14 30 uur Ds A T. Dn;num. (10 uur Jeugddienst.) Zuid»nde: 9.30 uur Ds. J. van den Hoek. GEREFORMEER ÖE KERK Axel: 10 en 17 uur Ds. J. Th. Heemskerk. Hoek: 10 en 14.30 uur Ds. L'. Zwaan, van Zaamslag. Sas van Gent: 11 uur Ds. M. A. Noorlops, van Aardenburg. Temeuzen: Noordstraat: 10.30 en 16.30 uur Ds. J. F. Mantz, van Rozenburg. Mozarthof: 9 uur Ds. J. Mantz, van Rozenburg. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ös. A. Kuiper. Hoek: 10.30 en 14.30 uur Ds. M. Brandes, van Hengelo. Terneuzen: 10 en 15 uur Ds. K. D van Dijk. Zaamslag: 9 en 17 uur Ds. M. Brandes, van Hengelo. Zoutespui: 10 30 en 14.30 uur Ds. J. v. d. Wielen. CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 en 15 uur Ds. P. Sneep. GEREFORMEERDE GEMEENTE Hoek: 14 uur Leesdienst. Terneuzen (Vlooswiikstraat): 9.30 en 18 uur Ds. J. Pannekoek; 14 uur Leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Sm.) Axel (in de Ned. Herv. kerk): 14 en 18 uur Leesdienst. Terneuzen (Frans Halslaan): 10 en 15 uur Leesdienst. OUD GEREF, GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 er 18 uur Ds. A. de Reuver. VOLLE EVANGELIE GEMEENTE „FILADELFIA" Terneuzen (Vlooswijkstraat 61): 10 uur Samenkomst; 20.30 uur Bid stond LEGER DES HEILS Terneuzen: 10 en 19.30 uur Lte C Jongejans. ROOMS-KATHOLIEKF KERK Axel: 8.15, 9.30 en 't uur H. Mis. Biervliet: 7.30 en 10.30 uur H. Mis Ciinge: 7, 8.30 en 10 uur H Mi* Hoek: H. Kruiskerk: 9.30 uur H Mis. Hulst: 8. 10. 11.30 en 19 uur H Oesthurg: 8.30. 10.30 en 17 uur H M'«. Philippine: 7.30 en 10 uur H. Mis. 14.30 uur Lof. Sas van Gent: 8, 9.30. 11 en 17 uur H Mi*. Sluiskil: 7 30. 9 en 10 45 uur H. Mis. Terneuzen: Grote kerk: 8 en 11.45 uur H. Mis. Triniteitskerk: 9 en 10.30 uur H, Mis. Westdorpe: 7 30 en 10 uur H VU* Zandstraat: 10 uur H Mi* Zuiddorpe: 7.30 en 10 uur H. Mk

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 2