Zo'n Peugeot is anders ook de ideale brommer MANNAERT Zilvermerk van Douwe Egberts. Vacuumverse, gemalen koffie klaar voor uw snelfilter! Dat IS handig! Naast Douwe Egberts bonenkoffie is er nu Zilvermerk. Vacuumverse, gemalen koffie, ideaal voor uw snelfilter. Een welkom (0m moederdag- gif geschenk jT vindt u bij ons DROGISTERIJ PLATTEEUW Extra gemakkelijk voor een weekend met veel aanloop of een andere onverwachte situatie. Douwe Egberts vacuumverse koffie in het zilveren pakje. KATOEN - NIET MEER STRIJKEN! lekkere koSSIe. Donderdag 8 mei 1969 pE VRIJE ZEEUW Pagina 5 Incidenten in midden-oosten g<SEEB5>fr Moderne toilettassen Borstelgarnituren Toiletstellen fn Dozen zeep met Eau de Parfum en parfumstiften. En nog veel meer, in diverse merken en prijzen. NOORDSTRAAT 59 - TERNRÜZEN - TEL. 01150.2376 die houdt van alles wat solide Is en betrouwbaar '9 en een beetje snel en van service en van klóérstaan en zo zal iedereen wel z'n eigen goeie reden hebben om uitgerekend bij ons z'n Peugeot te kopen. 102 M Nieuw, helemaal nieuw. Kleine wielen, uiterst wendbaar, uiterst licht. Veertig echte kilometers. Weinig echte guldens: 399.—. Ook met voorwielvering: 449.— Axelsestraat 16 - TeL 2220 Terneuzan van katoen, die versterkt is met polyester vezel, waardoor de stof na het wassen in ruim sop en na het spoelen kletsnat kan wor den opgehangen en strijkglad opdroogt. Bo vendien is deze kleding behandeld met een bepaald procédé, dat vuil en vet afstoot, waardoor vaders overall ook al minder vuil de was ingaat. Een ander, niet minder belangrijk voordeel is de verlengde levensduur van deze nieuwe, modern gemaakte werkkleding. Door de nieuwe samenstelling en de nauwkeurig uit gedokterde nabehandeling gaat iedere over all, stofjas of duster 2Va tot 3 keer langer mee dan voorheen. Bij de foto: Deze „Fil de Force" katoènen duster en stofjas zijn nu in een wip gewas sen en behoeven niet meer gestreken te wor den. Een Israëlische militaire woord voerder heeft gisteren melding gemaakt van twee schietpartijen in de Negev-woestijn, waarbij vijf Arabische guerrilla's en een Israëlische militair zouden zijn gedood. Ook werden zes guerril la's gevangen genomen. Officieel is bevestigd dat Israë lische vliegtuigen gisteren een aanval hebben uitgevoerd op de guerrillabasis te Bir-Al-Harir in het noorden van Jordanië. Alle in de aktie betrokken toestellen zijn veilig op hun basis teruggekeerd, aldus de woordvoerder. Verdere bijzonderheden ontbreken. De Israëlische autoriteiten heb ben Palestijnse sabotage-een- heden in de steden Gaza Enel Arisj opgerold. Een onbekend aantal arrestaties is verricht en er is een hoeveelheid wapens, munitie, explosieven en ander materieel buitgemaakt. Volgens een militaire woord voerder in Cairo heeft de Egyp tische luchtafweer tijdens het ongeveer tien uur durende artil lerieduel over het Suezkanaal een Israëlisch waarnemingsvlieg tuig ja neergeschoten. EEN van Nederlands meest bekende fabri kanten van dusters en stofjassen heeft i een einde gemaakt aan de was- en strijkpro- blemen, die menige huisvrouw met deze kle- ding nog had. Voor spattigere en stoffige werkjes in beroep of thuis is nu eenmaal der traditie getrouw bepaalde kleding nodig. Katoen is daarvoor dank zijn goede eigen schappen als luchtdoorlaatbaarheid en soe pelheid tot nog toe altijd het meest geschikt gebleken met als enig nadeel, dat de was steeds een „ouderwetse" bedoening bleef. Dankzij een nieuwe samenstelling van de door deze fabrikant gébruikte weefsels is deze kle ding die „Lonneker Fil de Force" wordt ge- noemd, voortaan net zo gemakkelijk te on derhouden als de zo-gewassen-zo-draag truitjes en rokjes van synthetische vezels. Da F5lTd«-Iprfie-tv0cHsifiiilW if gemaakt

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 5