BOUW+VERWARMING 10 t/m 19 APRIL Nieuwe geluiden over Vietnam TVorgels piano's hi-fi installaties mosselHK DE NATIONALE HERDENKINGSAVOND MENSENSMOKKELAAR J. H. KRIJGT ACHT MAAHDEN DE KERNENERGIECENTRALE IN ZEELAND 2 Vrijdag 11 april 1969 ^EeïSSp ^Rufflp MEE^B 19 ZONDAG IITRFPHT met show LEEFBAARHEID BINNEN DE SCHAALVERGROTING GESLOTEN U I iil. Uil I geopendvan 9-17uur voordeligetreiiü/Toegangbiljetten op de stations verkrijgbaar VRAGEN OVER „ZWARTKIJKEN" e10 jaar geëist wegens doodslag Schuur door brand verwoest HANS VAN Z. NOG BUITEN BEWUSTZIJN Arrestatie in verband met vijfvoudige moord Geldelijk gewin Nederlandse kustvaarder geramd Longtransplantatie in de Ver. Staten Artsenstaking in New Delhi STRATEGIE Zelfverbranding in Mexico Verdachte van „gifmoord" in vrijheid gesteld 69-jarige vrouw lag vier weken dood in woonkamer DE VRIJE ZEEUW MAANDAG 14 APRIL ZATERDAG APRIL De ministerraad heeft bepaald, dat dit jaar de nationale herden king op 4 mei zal plaats vinden, zo meldt de commissie nationale herdenking. De commissie geeft de volgende, door de minister president goedgekeurde richtlij nen: 1. De nationale herdenking van allen burger zowel als mi litair die sinds 10 mei 1940, waar of wanneer ook ter wereld, in het belang van het koninkrijk zijn gevallen, alsmede van allen, die door oorlogshandelingen en terreur zijn omgekomen, zal dit jaar worden gehouden op 4 mei. 2. Van des avonds 18.00 uur tot zonsondergang zullen van alle openbare gebouwen, particu liere woningen en vaartuigen de vlaggen halfstok worden gehan gen. 3. Te 19.30 uur zal een ieder kunnen deelnemen aan een „stil le tocht", die zal aanvangen van een punt, dat niet verder dan on geveer 30 minuten verwijderd is van die plaats in de gemeente of naburige gemeente, waar de slachtoffers de dood hebben ge vonden of wel zijn begraven. 4. Van 19.45 uur af tot 30 seconden voor 20.00 uur zullen de klokken van alle kerken luiden. 5. Van 20.00 uur tot 2 minuten daarna, zal op de herdenkings plaatsen volkomen stilte in acht worden genomen. Aan de burge rij wordt verzocht, deze plechtige stilte overal en algemeen in acht te nemen. 6. De weg naar de plaats der plechtigheid zal te voet en in vol komen stilzwijgen worden afge legd. Vlaggen en vaandels zullen niet worden medegevoerd. Toe spraken zullen bij voorkeur niet worden gehouden. 7. In aansluiting aan en in overeenstemming met boven staand programma zullen in de kerken of in andere gebouwen herdenkingsbijeenkomsten wor den gehouden. 8. Met het oog op het karak ter van deze nationale herden kingsavond is het gewenst, dat Het liberale Tweede-Kamerlid H. Vonhoff heeft de ministers van verkeer en waterstaat en van cul tuur, recreatie en maatschappelijk werk schriftelijk gevraagd wat de resultaten zijn van de door P.T.T. gevoerde reclamecampagne tegen het zgn. „zwartkijken" c.q. „-luis teren". Moet uit het voeren van deze actie de conclusie worden getrok ken, dat de vereenvoudigde con trolemogelijkheden, ter sprake ge bracht bij de behandeling van de wet omroepbijdragen, niet tot het gewenste resultaat, n.l. een doel treffende bestrijding van wetsont duiking op dit punt, hebben geleid, aldus de V.V.D.-afgevaardigde. Hij wil verder vernemen welke maat regelen verder getroffen zullen worden om tot een dusdanige in ning van de omroepbijdragen te komen, dat de noodzaak verdwijnt om dit euvel met reclamecampag nes te bestrijden. Wegens doodslag op zijn landge noot Harold J. Bildrdijk en opzet telijke poging tot levensberoving op zijn concubine Lea Gobets (33) heeft de officier van justitie bij de Amsterdamse rechtbank gistermid dag tegen de 27-jarige uit Surina me afkomstige elektriciën Michel L. uit de hoofdstad 10 jaar gevan genisstraf met aftrek van het voor arrest geëist. De zeer zacht spre kende verdachte gaf toe beiden met een dolkmes te hebben gesto ken maar niet met de bedoeling hen te doden. De officier herinner de er aan dat in de week was na de gewelddadigheden op de Zeedijk in de hoofdstad, waar de Surina mer Waldy H. met een bajonet een 19-jarige vrouw dodelijk verwond de een matroos neerschoot, een 30- jarige barjuffrouw in de rug schoot en een 32-jarige landgenoot met de baionet in de rechterschou der stak. Daarna sloeg de man de hand aan zichzelf, maar hij bleef in leven. Bij de motivering van zijn eis zei de officier dat daarbij ook een roi moet spelen dat het in het kleine milieu waarin de Surina- mers en Antillianen leven duidelijk moet worden dat deze feiten niet getolereerd worden en er scherpe reacties op komen. In het Noordlimburgse plaats je Heyen is donderdagmiddag omstreeks vijf uur door onbe kende oorzaak een open land- bouwschuur van M. Coenen en Zn door brand verwoest. Een personenauto, diverse landbouw machines en een grote partij hooi, stro en kunstmest gingen mee in de vlammen op. De schade bedraagt naar schatting 16.000,—. de burgemeesters er voor zorg dragen, dat die avond geen open bare vermakelijkheden worden geboden. Daar de horecabedrij ven hun normale dienstverlenen de funktie moeten kunnen blijven vervullen impliceert het vooraf gaande niet, dat sluiting van deze bedrijven kan worden voorge schreven. Wel dient van 18—21 uur de exploitatie zodanig te ge schieden, dat hieraan elk verma- kelijkheidsaspekt ontbreekt. Gedurende de periode van 18 tot 21 uur dient de buitenverlich ting, zoals neons en lichtbakken, gedoofd te zijn en mag geen an dere muziek ten gehore worden gebracht dan die van de officiële Nederlandse radioprogramma's. Deze richtlijn kwam tot stand in overleg met het bedrijfschap horeca. 9. In overleg met het hoofd bestuur van de Nederlandsche bioscoopbond wordt die leden van die bond verzocht bij de ex ploitatie van hun zaken op pas sende wijze rekening te houden met het karakter van de natio nale herdenkingsavond. In het bijzonder zij gewezen op de wen selijkheid van 18 uur tot 21 uur geen lichtreclame te bezigen. De Utrechter Hans van Z., die woensdag in het huis van bewa ring aan het Wolvenplein een zelfmoordpoging deed, ligt nog steeds buiten bewustzijn in het academisch ziekenhuis in de Domstad. Men weet nog steeds niet hoe hij aan de slaaptabletten is gekomen, waarmee hij poog de zich van het leven te beroven. Belangrijk daarbij zal onder meer zijn eigen verklaring zijn. Woensdag is, na een auto-onge luk in de buurt van Fulda in W. Duitsland, de 29-jarige Josef Kraus gearresteerd, die gezocht wordt in verband met de moord, op paas maandag, van zijn 26-jarige echt genote en zijn vier kinderen, wier leeftijd varieert van anderhalf tot acht jaar. In de verongelukte auto van Kraus is volgens de politie een ge weer gevonden en munitie. Kraus zelf had slaaptabletten ingenomen, vermoedelijk met het doel zichzelf var het leven te beroven. Zijn toe stand is ernstig en hij kon niet verhoord worden. De Amsterdamse rechtbank heeft gisterochtend de 37-jarige Amsterdamse kelner Jan G. H. voor zijn medewerking aan vluchtelingensmokkel over de grenzen van communistische landen naar het westen, met be hulp van Nederlandse paspoor ten, veroordeeld tot acht maan den gevangenisstraf waarvan drie maanden voorwaardelijk en aftrek van het voorarrest. Een jaar en vier maanden met aftrek was tegen hem geëist. Ziin medewerker en stadgenoot, de 48-jarige koopman Gerrit K., kreeg wegens medeplichtigheid vier maanden gevangenisstraf waarvan twee voorwaardelijk en aftrek van twee maanden voor arrest opgelegd. Zes maanden waarvan drie voorwaardelijk en aftrek van voorarrest was tegen hem geëist. Hij behoeft geen gevangenisstraf meer te onder gaan. H. werd veroordeeld wegens het medeplegen van uitlokking van: „verduistering (van pas poorten) meermalen gepleegd" en uitlokking van dit laatste als mede een geval van oplichting. De rechtbank beval voorts de omzetting van drie maanden voorwaardelijke gevangenisstraf in een onvoorwaardelijke. Deze voorwaardelijke straf was H. voor het plegen van een inbraak bij een vonnis van februari 1967 opgelegd. Een der bekendste mensensmokkelgevallen was dat van de twee Amsterdamse jon gens Ruud Sternau (inmiddels uit een Oostberlijnse gevangenis vrijgelaten) en Lood van Ben- nekom, die waarschijnlijk van daag door de Oostduitse autori teiten zal worden vrijgelaten. In haar vonnis overwoog de rechtbank enerzijds dat H. uit sluitend uit winstbejag zich niet heeft ontzien om in de loop van enkele jaren herhaaldelijk Nederlanders bloot te stellen aan het risico van strafvervol ging in Oosteuropese landen. Enigen van hen hebben hun avontuur met langdurige gevan genisstraffen moeten bekopen terwijl H. zelf die landen toen niet heeft betreden teneinde dat risico te ontgaan. Anderzijds dat deze personen bij him ingaan op de voorstellen en beloften van H. eveneens op geldelijk ge win uit zijn geweest en boven dien op de hoogte waren, al thans redelijkerwijs behoorden te zijn, van de risico's die nu eenmaal zijn verbonden aan het manipuleren met paspoorten en het afgeven daarvan aan derden tijdens het verblijf in deze lan den. De rechtbank overwoog ten slotte dat zij bij de straftoeme ting het strafrechterlijk verleden van H. evenmin uit het oog kan verliezen als zijn uiterst licht vaardige wijze van optreden jegens de door hem uitgezochte slachtoffers. Dit blijkt o.m. vol gens de rechtbank uit het niet nakomen van zijn beloften tot betaling en/of teruggave van hun paspoorten. De president wees J. H. er op dat de officier van justitie, die een zwaardere straf had geëist dan H. nu is op gelegd, van dit vonnis in appel kan gaan bij het gerechtshof. Het is nog niet bekend of de officier dit inderdaad zal doen. Dh,N HAAG: Vóór de aanvang van het prijzendebat in de twee de kamer is woensdagmiddag een demonstratie op het Binnenhof gehouden tegen het prijsbeleid van de regering. Op de foto be kijkt minister-president De Jong belangstellend een folder van een van de demonstranten. De Nederlandse kustvaarder Constanze van 500 ton is donder dag op de Weser bij Lienen door de Westduitse kustvaarder Bernd geramd. Het schip is aan een kant zwaar beschadigd en lekgeslagen. De bemanning zette de constanze aan de grond om het schip voor zinken te behoeden. Als het lek gedicht is zal de Constanze naar een werf worden gebracht. De aan de steven beschadigde Bernd kon de reis voortzetten. alle goede merken In één zaak Middelburg L.Delft 103-105 Tel. 01180-7684 Ook in Den Haag Groningen Heerlen In het methodistisch zieken huis van Houston (Texas) is woensdag onder leiding van dr. Michael Debakey een longtrans plantatie uitgevoerd op de 39- jarige Joe Bunch. De patiënt ontving een long van de 16-jarige Donald Wayne Jackson, wiens doodsoorzaak niet bekend is gemaakt. De toestand van de heer Bunch wordt bevredigend genoemd. In Houston zijn reeds eerder twee longtransplantaties uitge voerd, het laatst op 26 september vorig jaar. De patiënten bleven respectievelijk 18 en 27 dagen in leven. De heer Bunch was op 5 november in 'het methodistisch ziekenhuis opgenomen. De directeur van de N.V. Pro vinciale Zeeuwse electriciteits- maatschappij, ir. T. Bogerd, heeft donderdagochtend in Terneuzen gezegd, dat zich waarschijnlijk vandaag de eerste Nederlandse industrieën bij de elektriciteits maatschappij zullen aandienen, die met Siemens een consortium zul len vormen voor de reeds aange kondigde bouw van een kernener giecentrale te Vlissingen. Over de vorming van dit consor tium wordt op het ogenblik druk onderhandeld, zo zei hij verder. Ir. Bogerd merkte op, dat ook de Rijn-Scheldegroep contacten heeft gelegd met Siemens om deel te gaan uitmaken van het consortium. In dit consortium zouden slechts een paar grote industrieën een plaats moeten krijgen, om de han teerbaarheid ervan te bevorderen, meende hij verder. De offerte van Siemens was ge baseerd op aanbiedingen, die reeds van de zijde van Nederlandse in dustrieën waren binnengekomen. De verschillende offertes voor de kernenergiecentrale zijn naast elkaar gelegd en na studie van een half jaar is er een beslissing ge nomen. De studie is verder gegaan dan alleen maar het maken van een vergelijking van de cijfers. Het verschil in de offertes van Sie mens en de Westinghouse-Nera- toomgroep bleek een veelvoud te zijn van de in sommige publikaties genoemde drie procent, aldus ir. Bogerd. Hij noemde het verder on juist als zou minister De Block van economische zaken drang heb ben uitgeoefend om de opdracht te verstrekken aan Westïnghouse- Neratoom. Wel had de minister voor deze groep nog gevraagd om enige dagen uitstel, alvorens de GRENSVQLK door Jakob Schopman» 19) Leen de Vet lachte en gaf met een brede armzwaai 'n teken aan Griet achter het buffet. „Wat zeg je van mijn nieuwe vriend?" vroeg hij haar, terwijl hij met een hoofdknik naar Dorus van Dorenkamp wees, „die wou zich in de haven verzuipen, die halve gare. Dat is nu het laatste dat 'n mens moet doen, wat ze£ jij er van, Doortje?" De aldus aangesprokene lachte Dorus monkelend en vertrouwe lijk toe. „Je moest hem maar eens wat opmonteren, want hij piekert te veel!" vervolgde Leen de Vet. En nauwelijks had hij dit gezegd of het roodharige wijf zat al bij Dorus op de knie, sloeg haar armen om z'n hals en zoende hem midden op de mond. Haar stin kende adem sloeg hem in het ge zicht. Hij voelde zich misselijk worden, stiet haar met een duw van zich af en sprong op alsof hij door 'n adder gebeten was. De vrouw gilde en terstond sprongen er 'n paar woest uit ziende kerels op van hun kaart spel en sloten hem in een kring, terwijl ze dreigend hun vuisten omhoog hieven, hem uitdaagden tot een gevecht. Leen de Vet sprong toe en wisselde snel enkele woorden met de driftige mannen. Toen ook de vrouw uit riep: „Niet vechten. Hij heeft nog wat te weinig gedronken, dat groentje!", deinsden ze terug, schijnbaar wat teleurgesteld over de tamme afloop van de rel. De vrouw deed alsof er niets gebeurd was. En Leen de Vet drong Dorus terug naar z'n stoel. „Ga zitten," schreeuwde hij, „en laat ons nog een rondje drin ken, voor ons alle drie!" „Prosit Dorus. Prosit Doortje. Je moet het leven niet zo sip be kijken, man. Pluk de bloemen, die je langs je weg vindt. Doe jij het niet, dan zal een ander 't wel doen!" De boswachter dronk met een schril lachje en zei: „Zo is het. doe jij het niet, dan is er wel een ander!" Het gezicht van Peter Beeren kwam hem voor de geest en hij vervolgde: „Voor mij heeft 'n ander het al gedaan, maar ik heb hem de hersens ingeslagen" en hij sloeg met de vuist °P de tafel, zodat de borrelglaasjes omkieperden en kletterend op de grond vielen. In zijn opwinding verloor hij het laatste restje zelfcontrole. Hij bestelde opnieuw een rondje en nog een. En zo maakte hij zichzelf gereed voor het lot, dat hem te wachten stond. Later kwam een straatmuzi kant met een trekharmonika de gelagkamer in. St.oelen en tafels werden opzij geschoven en men begon te dansen, waarbij Doortje zich zo'n beetje als prima balle rina opwierp. Het was een woest tafereel, dat plotseling onder broken werd door een valpartij van de roodharige vrouw en een algemeen tumult, waarbij de li chamen over elkaar over de vloer tolden. Ook Dorus van Doren kamp kwam danig in 't gedrang, en onvast ter been als hij was, rolde ook hij over de grond. Het duurde geruime tijd eer er weer enige orde in de bende was. De dikke loensende waard achtte de tijd gekomen om zijn zaak te slui ten, want hij vreesde dat de hele tent kort en klein geslagen zou worden als het zo door ging. Toen de boswachter betalen wilde, bemerkte hij met woede en schrik, dat men hem z'n zak ken had gerold, en dat er van z'n zuur verdiende guldens niet een meer was overgebleven. In een vlaag van woede stortte hij zich op de roodharige vrouw en greep haar bij de keel: „Jij loeder, je hebt me besto len" brulde hij hees. In een oog wenk werd hij door vijf, zes man van de grond gelicht en voor dat hij het besefte, had men hem met een smak op de straatkeien neer gekwakt. Dorus van Dorenkamp kroop kreunend overeind en strompel de de donkere steeg uit. Eerst toen voelde hij, dat hij een bloe dende wonde in de hals had op gelopen. Zijn benen trilden en zijn hoofd bonsde zo hevig, dat 't wel uit elkaar leek te zullen springen. Duizelig klemde hij zich vast aan een straatlantaren om niet om te vallen. Hoe hij er terecht gekomen was kon hij zich niet herinneren, maar de volgende morgen werd hij wakker door het tinkelen van belletjes in het schemerdonker van een kerk. Dorus van Doren kamp stond op en voelde een loodzware vermoeidheid in z'n gehele lichaam. Hij rook de geur van bloemen en zag voor hem een feestelijk met chrysanten en kleurige met dahlia's versierd Maria-altaar. Zijn ogen gleden langs het houtsnijwerk naar boven tot ze op het beeld van de Moeder-maagd en Haar Kind ble ven rusten. Een felle pijn doorvliemde z'n borst. Waarom moest hij aan Lena en Annemarie denken? Duisternis golfde hem voor ogen, het bloed ruiste hem in de oren, en met een doffe smak viel hij neer in de bank. Een paar vroege kerkgangers hoorden de slag en kwamen toe lopen. Zij tilden de bewusteloze op en droegen hem naar buiten. Daar deed de koude ochtendlucht hem spoedig weer tot bewustzijn komen. Maar het was een bitter ontwaken. Levendig kwamen alle gebeurtenissen van de vorige avond hem weer voor de geest: de tocht naar de havenkroeg, het drinken, en de danspartij met het schaamteloze roodharige wijf. Hij ergerde en schaamde zich. Nu had hij na vrouw en kind ook nog z'n zelfrespect verloren. Wat had hij Lena eigenlijk nog te ver wijten? Nu was hij even schuldig als zij, en als het mogelijk was, dat hij zich in haar vergist had (Wordt vervolgd.) elektriciteitsmaatschappij een be slissing zou nemen. Ook zei ir. Bogerd nog, dat de Zeeuwse elektriciteitsmaatschappij zal beslissen, welke industrieën deel zullen gaan uitmaken van het consortium, daarbij geadviseerd door de gemeenschappelijke kern energiecentrale Nederland. Ook wees hij er nog op, dat de reactor van Siemens ontwikkeld is in samenwerking met Westing- house. De Indiase regering heeft gis teren een staking door meer dan 1000 jonge artsen bij de acht grootste overheidsziekenhuizen in New Delhi onwettig verklaard. Vertegenwoordigers van de art sen bereikten woensdagavond overeenstemming over beëindi ging van de staking, maar de art sen weigeren de overeenkomst te i ratificeren en willen blijven sta- ken. Later werd bekend dat de on- geveer duizend artsen toch heb ben besloten hun staking te be- i eindigen. Zij gingen donderdag avond weer aan het werk. Juist omdat hij er zo angstval lig over zweeg op bevel van president Nixon bevestigde minister Rogers overduidelijk dat Noord-Vietnam en d« Verenigde Staten rechtstreeks met elkaar ondefhandelen. Waarop prompt allerlei speculaties zijn ontstaan over terugtrekking van zowel Amerikaanse als Noordvietna- mese troepen u:.t Zuid-Vi?tnam. Hints in die richting heeft ook minister van defensie Laird al ge geven, kennelijk tot grote boos heid van president Nixon, die daarop zijn minister van buiten landse zaken in deze radicaal de mond snoerde. Helemaal onverwachts komen deze ontwikkelingen niet. Men zou kunnen zeggen dat ze geheel en al overeenkomen met de theo rieën die presidentieel adviseur Henry Kissinger al ontwikkelde voor hij naar het Witte Huis werd geroepen. Daarin staat met zoveel woorden dat het belang is naast elkaar op verschillende niveaus onderhandelingen te voeren. Dus: naast het min of meer openbare gesprek in Parijs ook rechtstreeks en geheim. En ook: in Zuid-Viet nam zelf, waar inderdaad presi dent Thieu bezig is te proberen enige orde te scheppen in de poli tieke chaos door het invoeren van een twee-partijensysteem te be pleiten waarbij dan een her doopte Vietcong in regelrechte politieke oppositie zou komen met het verbond van de Vietcong- tegenstanders. Waarbij dan een grote coalitie niet uitgesloten zou zijn. Een en ander heeft tot vlagen van optimisme geleid. Of dat te recht is of niet zal voorlopig nog de vraag blijven. Tenslotte is er een vooral door Noord-Viet nam ijverig beoefende poli tieke strategie waarbij een partij eenzijdig allerlei Tedelijke voor stellen doet waarop de andere partij moeilijk nee kan zeggen, maar dit toch doet omdat juist de garanties ontbreken dat ze zich tot meer verbindt dan zo op het eerste gezicht blijkt. Het is die strategie waaraan de Voor tientallen toeschouwers heeft zich dinsdag op het station van de stad Uruapan in de Mexi caanse staat Michoacan een 48- jarige treinemployê, Refugio Men- deze Gomez, met benzine over goten en in brand gestoken. Met deze zelfmoord wilde de man protesteren tegen „de wille keur van vakbondsfunctionaris sen". Blijkens een tekst, die op een treinwagon was geschreven. Een andere tekst luidde: „Bij deze lage lonen is het beter te sterven". V.S. voor een groot dteeL te. dan ken hebben dat hun Vietnamese bemoeienissen zo impopulair zijn geworden in de wereld. Hiermee wil niet gezegd zijn dat wat men nu uit Washington verneemt uit sluitend maar zo'n strategie is (Nixon en de zijnen willen inder daad maar wat graag met enig fatsoen van Vietnam af) maar de oude stelregel blijft dat men aan de onderhandelingstafel nooit meer bereikt dan men op 't slag veld waar kan maken. En die oude waarheid geeft voorlopig nog genoeg grond voor twijfel of inderdaad zo snel als menigeen nu verwacht de kwes- tie-Vietnam verleden tijd zal zijn. Politie en justitie schijnen er thans van overtuigd te zijn, dat de heer Amijs uit Oudheusden onschuldig is aan de dood van zijn vrouw. Zoals bekend overleed mevr. Amijs ruim een week geleden onder verdachte omstandigheden. De heer Amijs werd in verzeker de bewaring gesteld en nog eer gisteren zag de officier van justi tie geen aanleiding hem in vrij heid te stellen. Woensdagavond echter nam de rechtercommissa ris het besluit de bewaring te be ëindigen. Men is van mening, dat mevr." Amijs gestorven is aan een teveel aan medicijnen, die ze zelf moet hebben ingenomen. De meeste kennissen van de familie Amijs waren van de aanvang af over tuigd van de onschuld van de heer Amijs. Zijn stiefkinderen kwamen bijna dagelijks aan het politiebureau om de vrijlating van hun vader te bepleiten. De rijkspolitie in Nieuw-Loos- drecht heeft gistermiddag in een bejaardenflat aldaar de 69-jarige mej. M. C. P. van Loenen dood in haar woonkamer aangetroffen. Het lijk van de vrouw verkeerde reeds in een verregaande staat van ontbinding. Aangenomen wordt dat de alleenwonende vrouw bijna vier weken geleden een natuurlijke dood is gestorven. Het sterfgeval van de vrouw kwam aan het licht, toen gister middag omstreeks één uur haar 83-jarige zuster een bezoekje wilde afleggen. Ze zag licht bran den in de woonkamer en de tele visie stond aan. Toen de vrouw na herhaald bellen niet werd opengedaan waarschuwde zij de politie. Er zal een nader onder zoek worden ingesteld.

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 2