Als U ontevreden automatisch wast, dan heeft U géén Miele DE PRIJS IS EEN VERRASSING Pagina 10 Zaterdag 1 maart 190S Als U op alles let dan is Miele uw keus, want met een Miele-wasautomaat wast U pas volmaakt automatisch. „Steekt UW licht eens op" in onze showroom. U bent altijd welkom voor een uitvoerige demonstratie met n deskundige voorlichting. U zult ontdekken er is geen betere hoe U het ook bekijkt. Miele heeft een uitvoe rig leveringsprogramma, waar wij U meer over kunnen vertellen. Wij zullen U verwachten op onze doorlopen de demonstratie. Belangrijk Van een perfecte plaatsing kunt U verzekerd zijn. Dijkstraat 7 Terneuzen Tel. (01150-2056 Kom nu kijken naar onze interne vernieuwing, naar onze vergrote toonzalen begane grond en le etage. Loop nu vrij rond en zie hoeveel meer ruimte wij hebben gecreëerd en, zie hoeveel meer keus wij nu hebben, hoeveel meer wij nu brengen in alle woonstijlen, 't Diekje gaat met de tijd mee I Dat zal U opvallen 1 Er is geen tweede plaats waar U meer welkom bent dan in de vergrote Er zijn nu meer bankstellen Er zijn nu meer eetkamers Er zijn nu meer bergmeubelen (groot en klein) Er zijn nu meer fauteuils Er zijn nu meer huiskamers Er zijn nu meer soorten vloerbedekking Er zijn nu meer overgordijnstoffen Er zijn nu meer keukenstoelen en kapstokken Er is van alles meer van het allernieuwste Dijkstraat 30 Terneuzen Telefoon 2137 Er is geen betere voor automatisch wassen Zo gemaKkeïyk heeft t>' nog nooit gewassenU hoeft niet meer aan knop pen te draaien of toetsen in te drukken. Wastempera- tuur kiezen Niet nodig Wastijd instellen Over bodig Wasbeweging be palen Hoeft niet meer De Miele heeft slechts één knop (monoknop) voor alle wasprogramma's. Wanneer U die knop op 'n bepaald soort wasgoed zet, doet het schakelwerk daar achter de resthet regelt de juiste temperatuur, het zorgt voor de benodigde hoeveelheid sop, 't bepaalt de voor het wasgoed ge wenste wasbeweging en 't kiest het vereiste aantal spoelgangen. Het weet of er al dan niet gecentrifu geerd mag worden. Het doet alles wat er voor dat bepaalde soort wasgoed ge beuren moet. Geen wonder dat deze automaat zo goed staat aangeschreven. Degelijk,, betrouwmaar en praktisch geruisloos. Alle Miele wasautomaten worden thermostatisch be stuurd, zodat de ingestelde temperatuur gegarandeerd bereikt wordt. Wilt u drie of vijf maal spoelen, wel of niet centrifugeren, de machine doet automatisch wat u haar opdraagt. F. VERSTRAETEN Zn Kom nu kijken in Woninginrichting 't Diekje in de Dijkstraat Woninginrichting 'T DIEKJE

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 16