Grote brand bij Aga Nederland N.V. in Amsterdam-Noord Miljoenenzwendei met valse Belgische obligaties autoweg E 3 HET GOUD BLINKT Weekenddiensten Voor de zondag Dnurtetoeslag nu voor 75.000 werknemers Vliegtuig gedwoKen naar Cuba KERKDIENSTEN Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 1 februari 1559 Portier kreeg hartaanval INBRAAK IN STADHUIS TE WOERDEN OVERVAL OP TAXICHAUFFEUR IRAK ERGERT ZICH OVER STILZWIJGEN ARABISCHE WERELD Produkie gaat door Raadslid s*elt vragen Werken gaan door Kamerlid stelt vragen over de „Sphinx" Woonwagen bewoner doodgeschoten Verkeersongeval Turk kreeg zeven maanden voor inrijden op ex-vriendin Elf Madrllenen verbannen Een felle uitslaande brand, die gepaard ging met een serie ex plosies, heeft in de nacht van donderdag op vrijdag voor een miljoen guldens schade aange richt in een afdeling van de Aga Nederland n.v. de voormalige Electrozuur aan de Distelweg in Amsterdam-noord. De brand ontstond kort vóór middernacht in de 45 x 45 meter grote hal, waarin cylinders met acetyleengas worden gevuld. Volgens de drie daar werk zame arbeiders ontstond er een explosie in een toevoerleiding, die gevolgd werd door een serie knallen. Wat er daarna gebeur de, is niet bekend want de drie werklieden zochten uiteraard een veilig heenkomen. Toen de brandweer met groot materieel arriveerde, had de reeks ontplof fingen zich voortgezet. Achter elkaar spatten gevulde cylinders in stukken uiteen, waarbij door de druk grote vuurballen de om geving in een fel oranje licht zetten. Een vonkenregen daalde neer op de omliggende fabrie ken, die echter gespaard bleven. Wel sneuvelden tot in de wijde omtrek honderden ruiten. Aanvankelijk kon de brand weer, terwijl steeds meer cylin ders ontploften, weinig uitrich ten. Met moeite konden aan de achterzijde van de fabriek een Waarschijnlijk via een kelder raam van de rijwielstalling heb ben onbekenden zich donderdag nacht toegang verschaft tot het stadhuis van Woerden. Praktisch alle kasten en bureaus op de benedenverdieping werden, voor zover ze op slot zaten, openge broken. Een aantal loonzakjes, bestemd voor de arbeiders in de sociale werkplaats, zijn verdwe nen. De totale inhoud daarvan was ongeveer ƒ7.000. Het personeel werd vrijdag morgen naar huis gestuurd, om dat de politie eerst foto's moest maken van de ravage die was aangericht. In de nacht van donderdag op vrijdag werd de 66-jarige taxi chauffeur P. uit Heerlen door een passagier met een getrokken mes gedwongen te stoppen. De man was ingestapt op het stations plein in Heerlen en wilde rich ting Treebeek worden gebracht. Op een donker gedeelte van de Spoorbrugstraat deed de passa gier alsof hij geld wilde wisselen, beweerde daarna geen geld te hebben en trok een mes waarmee hij de taxichauffeur tot stoppen dwong. Bij een handgemeen dat hierop volgde werd de taxichauf feur licht aan een hand gewond. De chauffeur slaagde er niet in de door de velden in de richting Nieuweinde vluchtende man te grijpen. Irak heeft uiting gegeven aan ergernis over het stilzwijgen van de pers en de inlichtingendien sten van de Arabische wereld ten aanzien van de terechtstelling van de veertien personen, die waren veroordeeld wegens spio nage voor Israël. „De progres sieve Arabische krachten hadden Irak snel te hulp moeten schieten bij het verweer tegen de vijan dige campagne die op de execu ties is gevolgd", zo werd gezegd in een uitzending van de radio. „De Arabische inlichtingendien sten zouden wakker moeten wor den. Wij moeten hen waarschu wen zich gereed te houden. An dere spionnen zullen waarschijn lijk hetzelfde lot ondergaan als degenen die reeds zijn terechtge steld", aldus radio-Bagdad. zestal waterkanonnen worden opgesteld waarmee men, toen de explosies ophielden, de gevaar lijke plaatsen onder water zette om via afkoeling verder gevaar te bezweren. Intussen was op dit industrieterrein een leger van brandweerlieden, politiemannen, rampendienst en technische in stellingen samengetrokken. In het begin werden alleen de hoogst noodzakelijke aanwezigen in de nabijheid van de ramp plaats getolereerd. Daarom duurde het enige tijd eer men de fabrieksportier, de heer J. Brouwer, die door een hartaanval werd getroffen, kon afvoeren. Pas tegen drie uur 's nachts werd het terrein tot op honderd meter van de fabriek door de brandweer vrij gegeven. Dit be tekende niet, dat het gevaar was geweken. De verwachting werd uitgesproken dat ook gedurende eèn deel van de vrijdagochtend het fabrieksterrein uit veilig heidsoverwegingen nog niet be treden zou mogen worden. Volgens een schatting van mr. H. Th. Sickler, directeur van Aga Nederland n.v., zal de scha de een miljoen gulden benade ren. Alleen al de aanwezige voorraad cylinders normaal 800 a 900 stuks vertegenwoor digt een waarde van enkele ton nen. Volgens ir. G. Padt. onder directeur en speciaal belast met de gassenafdeling, zouden er cir ca 100 cylinders zijn geëxplo deerd. „Wij weten niet precies wat er verloren is gegaan en wat we eventueel nog zullen moe ten afkeuren", zo zei hij. De heren zeiden ook, dat de produktie slechts weinig stagna tie behoeft te ondervinden, om dat men het vullen ook bij an dere eigen vestigingen elders in het land kan voortzetten, ter wijl men bovendien het pas ge sloten vulstation in Duivendrecht weer in bedrijf kan brengen.. Het Amsterdamse v.v.d.-raads- lid G. W. Keja heeft aan B. en W. gevraagd of zij bereid zijn in onderhandeling te treden met de leiding van het concern „om te pogen wederopbouw van de verwoeste fabrieksafdeling te voorkomen daar deze te dicht bij de bewoonde wijken is gelegen". Het raadslid is van mening dat Amsterdam-noord aan een grote A'DAM: Een beeld van de enor me ravage na de hevige brand bij Aga-Electrozuur aan de Distel- weg gisternacht. ramp is ontsnapt, omdat de brand gemakkelijk had kunnen over slaan naar andere produktie- eenheden, zoals de carbidfabriek. In België is vrijdag een miljoe nenzwendei met valse obligaties van een wegenbouwlening- in de openbaarheid gekomen. Vrijwel alle kranten meldden vrijdagochtend, dat in Antwer pen een uitgebreid onderzoek gaande is naar de zwendel, waar bij voor enkele miljoenen gul dens aan valse obligaties van de lening die vorig jaar werd uitge schreven, op de markt zijn ge bracht. De betichten maken melding van de arrestatie van een vrouw in Antwerpen. Een bankdirec teur zou naar het buitenland (vermoedelijk Zuid-Amerika) zijn gevlucht. De valse obligaties, die voor namelijk in Luxemburg verkocht zouden zijn, moeten zo goed zijn nagemaakt dat ze nauwelijks van echte te onderscheiden zijn. De zaak kwam aan het licht bij een onderzoek naar een fiscale fraude door het Belgische wissel instituut. bank te Antwerpen ervan obliga ties naar Luxemburg te hebben gesmokkeld. De man werd onder vraagd en bleek enkele dagen nadien, toen hij voor een nieuw verhoor werd opgeroepen, ver dwenen te zijn. Tot op heden was niets over de zaak uitgelekt. Vrijdagochtend brachten vrijwel alle Neder landstalige Belgische kranten tegelijk het nieuws met nagenoeg identieke gegevens. „De Standaard" merkt naar aanleiding van de affaire op, dat de intercommunale E3 inmiddels deze maand een nieuwe lening van vijf miljard francs heeft uit geschreven, die binnen .de voor ziene tijd is volgeboekt, zodat de aan de gang zijnde werken, waar onder de nieuwe autotunnel in Antwerpen, normaal zullen wor den afgewerkt. Het vermoeden van fraude ontstond, nadat in augustus j.l. plotseling een groot aantal E3- obligaties in Luxemburg op de markt verschenen, die door Bel gen met deposito's op Luxem burgse banken werden gekocht. Bij een eerste onderzoek ver dacht men de directeur van een Een DC-8 van de Amerikaan se maatschappij National Airli nes is vrijdag door een man met een revolver gedwongen naar Cuba te vliegen. Het toestel was on weg van San Francisco naar Miami. Zeven Amerikaanse vliegtui gen hebben al eerder dit jaar een onvrijwillige reis naar Cuba moeten makén. Het tweede-kamerlid dr. J. G. H. Tans (p.v.d.a.) heeft de minis ter van economische zaken ge vraagd of, gezien de verontrus tende arbeidssituatie in Maas tricht, er op mag worden ge rekend dat bij vestiging in Maas tricht de condities van premië- ring voor alle categorieën van bedrijven niet ongunstiger zullen zijn van die welke gelden voor de in de nota inzake industriële herstructuering in Limburg aan gewezen industrieterreinen. Hij stelt deze vragen naar aan leiding van de sluiting van de aardewerkafdeling van de n.v. „Sphinx", waardoor honderden arbeidsplaatsen verloren gaan. Dr. Tans informeert voorts of de herstelbank betrokkqn is ge weest bij pogingen om de aarde werkafdeling van de „Sphinx" te behouden en öf niet moet worden gevreesd, dat overeen komstige bedrijven in de kera mische sector in eenzelfde situa tie zullen komen te verkeren. De 30-jarige woonwagenbewo ner M. R. is donderdagavond laat door de 25-jarige woonwagenbe woner J. J. L. op een tijdelijke standplaats op het industrieter rein van Diemen neergeschoten en kort daarna overleden. De twee mannen hadden na het be zoeken van een café ruzie ge kregen, die in de nabijheid van de woonwagens zó hoog opliep, dat L. een automatische vuur- buks te voorschijn haalde en van korte afstand minstens vijf ko gels op zijn tegenstander afvuur de. Deze zakte ineen en werd door een andere bewoner van het tijdelijke kamp naar-een zieken huis in Amsterdam overgebracht, waar bleek dat het slachtoffer inmiddels ten gevolge van een aantal buikwonden was over leden. Hij was getrouwd en had acht kinderen. De dader heeft na zijn daad het geweer weggegooid en is in pa niek met zijn auto gevlucht. On middellijk werd de politie in de wijde omtrek gealarmeerd om de man op te sporen. De 25-jarige J. J. L. heeft zich gisteren bij de politie in Vianen gemeld. Bang voor wraakneming heeft hij om bescherming ge vraagd. Het vuurwapen had hij in het woonwagenkamp achter gelaten. L. heeft inmiddels een volledige bekentenis afgelegd. Bij een inhaalmanoeuvre op de Grevelingendam tussen Bruinisse en Oude Tonge is de heer J. Auperlé uit Zierikzee tegen een busje gereden. Beide auto's sloe gen over de kop. De heer Auperlé kwam hierbij om het leven. De Amsterdamse rechtbank heeft gisteren de 34-jarige Turk se fabrieksarbeider Sabin uit Utrecht wegens poging tot toe brenging van zwaar lichamelijk letsel aan zijn ex-vriendin uit Hilversum veroordeeld tot zeven maanden gevangenisstraf met aftrek. De Turk had de 22-jarige buffetjuffrouw Adriana J. Top, die de omgang met hem had ver broken, vorig jaar oktober op de Oude Amersfoortseweg, waar zij fietste, met zijn auto klemge reden en daarna aangereden. door W. GELDOF 14) Op een dag in april was John geheel alleen bezig op het stuk je prairie, dat bij de boerderij behoorde en dat begrensd werd door de beek in het zuidoosten, het bouwland in het noorden en de woeste uitlopers van de Black Hills in het westen. Eigelijk be hoorde dit oneffen terrein van een paar honderd acres slechts voor de helft bij de boerderij, maar omdat men er niet anders kon komen dan over de grond van Jefferson, kwam daar nooit iemand met een kudde. En om dat het voor de dieren die John en zijn vader hielden, al meer dan groot genoeg was, bleven zij hier en trokken nooit met de schapen over de beek naar het wijde niemandsland van de on afzienbare prairie, die zich zui delijk van Bremsdale uitstrekte, vele dagreizen lang. Alleen de weg langs de beek werd door de Millers en anderen gebruikt, omdat er geen andere was van hun plaatsen naar 'het dorp. Gedurende de winter hadden wolven, die de lucht van scha pen aan de stenen roken, langs en onder de muur van de schaapskooi gegraven en hier en daar was de muur verzakt en omgevallen. Gelukkig was dit in het vroege voorjaar gebeurd, toen er nog sneeuw lag en de dieren binnen een afrastering bij de boerderij verbleven. Maar John begreep, dat zijn muur niet goed-was en telkens kon worden ondergraven. Hij had de stenen opnieuw opgestapeld en nu wil de hij langs de voet overal zul ke zware stukken steen neerleg gen, dat geen wolf of vos ze kon wegkrjjgen. Dat zou een heel werk zijn, maar hij had er de hele zomer tijd voor. Omdat een kar in dit hobbe lige terrein nutteloos zou zijn en hij de zware stenen bovendien toch niet zo hoog kon tillen, werkte hij met een stevige slede en een ketting. Zware stukken liet hij door zijn paard op de slede trekken en er weer af als hij dicht bij de muur was geko men. Dit systeem had Tony Mil ler hem aan de hand gedaan en het beviel uitstekend. Aangezien in de omgeving van de kooi geen bruikbare steen meer aanwezig was, was hij ver derop gaan zoeken. Daar vloei de traag een klein beekje van nauwelijks een halve meter breed, dat ergens ver weg in de Black River uitmonde, zoals John veronderstelde, want het verdween eigenlijk in een klei- -ne. wildernis van moerassig struikgewas. Daarvóór echter was het terrein wel vlak, maar steenachtig en juist hier lagen bruikbare stukken in overvloed. Al veel dagen lang had John hier steen gehaald en tenlaatste was hij bezig met de stukken, die aan of in het- waterstroom pje lagen. Op zekere dag ,toen hij een stuk steen wegtrok, bemerkte hij, dat deze in 't vochtige zand een geelachtig kontoer had ach tergelaten, Het was net, alsof weken geleden, toen het stroom pje door regenval meer water had afgevoerd dan nu het geval was, het water een geelachtige stof had bevat, die zich rondom de steen had afgezet. Daar John geen haast had en de aprilzon heerlijk warm was op deze tegen de wind beschutte uitholling in het terrein, ging hij eens op zijn gemak er bij zitten en probeerde hij het gele stof voorzichtig op te rapen. Dat ge lukte maar zeer ten dele. Som mige stukjes waren zo groot als een speldekop en die kon hij ge makkelijk oprapen, maar het merendeel was veel fijner. Hij schepte dit tegelijk met zo wei nig mogelijk zand op deed dit in een fles met water. Als hij nu even schudde, bezakte het zand onmiddellijk, maar het gele stof langzamer. Daarom schonk hij het water uit op een zakdoek en tot zijn genoegen zag hij, dat hij op die wijze enig geel stof in vrij zuivere toestand kon ver krijgen. Hij besloot een vingerhoed vol van het gele stof te verzamelen, om het aan Tony Miller te laten zien en hem te vragen, wat het was. Want op de ganse prairie kon niets gevonden worden, of Tony kende het. Het kostte John wel een uur tijd en een zere rug, voor hij een hoeveelheid als een vingerhoed vol had, maar het gelukte. Daarbij had hij nog een aantal grovere korreltjes los in zijn zak. Daar het intussen vrij laat was geworden, keek hij eerst waar de schapen zich bevonden en bracht toen zijn laatste vracht stenen naar de kooi. Toen sprong hij op het paard en reed naar 'huis voor het avondeten. Juist toen hij vlak bij huis kwam, zag hij de tweeling de hel ling van Bremsdale afkomen. Even weifelde hij, toen reed hij door de beek heen hen tegemoet. Juichend werd hij door Betty en Billy ontvangen. Hij zette het meisje vóór zich en het jongetje achter zich en reed nu stapvoets naar huis. Het tweetal vertelde honderd uit over wat er die dag was voorgevallen en dat bleek veel te zijn. „Echt waar, John! Half Brems dale is weg en morgen hoeven we niet naar school, want de meester gaat ook weg. Hij heeft het zelf gezegd!" John lachte schaterend. „Wat ben jij een jokkebrok, Billy! Dat je niet graag naar school gaat, weet ik allang. Maar nu moet je toch eerst iets beters verzinnen!" Betty werd boos. „Billy is géén jokkebrok! Het is ec'ht waar en de meester heeft gezegd, dat er nog veel meer mensen weg gaan. Hij zei, dat als het zo door ging, er niet veel van Bremsdale over zou blijven dan wat grote boeren." (Wordt vervolgd.) Elf Madrilenen hebben van de Spaanse autoriteiten woonplaat sen buiten de Spaanse hoofdstad aangewezen gekregen, zo is vrij dag uit goede bron vernomen. Tot hen behoort de advocaat mevr. Gregorio Peces-Harba die de verdediging heeft gevoerd van verscheidene personen, die zich tegen het regiem-Franco hadden gekeerd en die ook do cumenten heeft ondertekend waarin om humane behandeling van gedetineerden werd ge vraagd. TERNEUZEN ARTS: Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter R. J. P. Bauwens, Jac. van Lennepst. 87. tel. 011503768. WIJKZUSTER: Weekeinddienst Groene en Wit- Gele Kruis: zr. A. C, Leenhouts, v. Steenbergenlaan 68, tel. 01150 3360 (b.g.g. 008). APOTHEEK: Apotheek geopend: M. B. M. Hamann, Noordstr. 69, tel. 01150 —2060. TANDARTS: Op zaterdag van 1010.30 u. en 1818.30 u. en zondag van 12 12.30 uur wordt de praktijk der tandartsen waargenomen door tandarts A. W. C. M. van Ravels. Stationsweg 14 te Hulst, tel. 01140 —2205. EN PHILIPPINE SLUISKIL, HOEK WIJKZUSTER: Weekeinddienst Groene en Wit- Gele Kruis: zr. Hoekert te Sas van Gent. tel. 01158—1987 (b.g.g. 008). AXEL ARTS: Van zaterdagmorgen 8 uUr tot zondagnacht 72 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter K. Boor. Noordstr. 8, tel. 01155—1666. TANDARTS: Weekeinddienst tandarts de heer A. W. C. M. van Ravels te Hulst (zie verder voor tijden on der Terneuzen). DIERENARTS Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondaenacht 12 uur wordt de praktijk der dierenartsen in Axel, Sas van Gent en Zaamslag waar genomen door dierenarts C. J. Cysouw te Axel, Stationsstr. 10, tel. 01155—1488. IK BEN DE WEG „Wij weten niet waar Gy heen gaat; hoe weten wij dan de weg?" Johannes 14 5. Zullen wjj boos op Thomas wor den? Boos om die koud-nuchtere vraag, na de onbeschrijfelijk- rijke, troostende woorden, waar in Jezus zijn hele zijn, zijn werk heeft samengevat, vóór de schei ding? Gij weet het alles wel zegt de Heer en prompt er bovenop zegt Thomas: „wij weten er niets van. Hoe kan hij, hoe durft hij? Och, wie onzer „zonder zonde is. Hoe dikwijls heb ik aan Tho mas gedacht, bij een begrafenis b.v. Het heengaan was een heen gaan in volle vrede geweest. Bij de rouwdienst was dat tot uiting gekomen, een ogenblik waren wij bijna boven de wereld en de dood uitgebeurd. Maar enkele ogenblikken later, bij het graf, was het visioen verdwenen en stonden wij weer met beide voe ten in het mulle zand. „Het graf is zo diep en de hemel zo hoog". Hoe kunnen wij weten? Ik ben niet beter dan Thomas. Jezus antwoordt: „Ik ben de weg." De weg van dat diepe graf naar de hoge hemel. Een weg moet solidair zijn naar twee kanten. Hij moet de plaats waar ik sta verbinden met het doel van mijn reis. In onze geloofsbelijdenis wordt die soli dariteit uitgedrukt: „nederge daald ter helle, opgevaren ten hemel." Met een weg kan ik niet gaan onderhandelen: loop je wel goed. zóu je niet liever anders lopen? Ik kies die weg, dus ik waag het ermee, helemaal, of ik blijf waar ik ben. (Uit: „Hij sprak en ik hoorde.") Gisteren hebben 237 nieuwe ondernemingen met in totaal circa 15.000 personeelsleden besloten het personeel een duur tetoesiag uit te keren tot het mo ment waarop de nieuwe c.a.o. van kracht wordt. Vrijwel overal in alle gevallen betreft het een extra uitkering van f 25 per maand. Blijkens mededelingen van ide algemene bedrijfsgroe- oencentrale hebben nu in totaal 300 ondernemingen in de indus triële sektor met ongeveer 75.000 werknemers duurtetoe- slagen toegezegd. ZATERDAG I FEBRUARI 1969 ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 19 uur H. Mis. Biervliet: 19 uur H. Mis. Clinge: 19 uur H. Mis. Hoek: H. Kruiskerk: 19 uur H. Mis. Hulst: 19. uur H. Mis. Oostburg: 19 uur H. Mis. Philippine: 19 uur H. Mis. Sas van Gent: 19.15 uur H. Mis. Sluiskil: 19 uur H. Mis. Terneuzen: Ned. Herv. kerk: 19 uur H. Mis. Triniteitskerk: 19 15 uur H. Mis Westdorpe: 19 uur H. Mis. Zandstraat: 19 uur H. Mis. Zuiddorpe: 19 uur H. Mis. ZONDAG 2 FEBRUARI 1969 NED. HERV. KERK Aardenburg: 10.30 uur Ds. H. Faber. Axel: 8.45 en 10.30 uur Ds. J. Ver heul. (10.30 uur H. Dood.) Biervliet: 10 uur Ds W. B. Berg enia, van Waterlandkerkje. H. Doop. Breckens: 9.30 uur Ds. L. Spaans; 18.30 uur Gezamenliike dienst in de Vrije Evang. kerk. Cadzand: 10.45 uur Ds. W. C. Luuring. Groede: 11 uur Ds. T. A. C. van Drunen, van Oostburg. Hoek: 10 uur Ds. E. J. Rietveld, van Terneuzen. Hontenisse: 10.30 uur Mej. Ds. H. B. de Neeling. Hoofdplaat: 10 uur Ds. H. J. Be geer. H. Avondmaal. Hulst- 9 uur Mei. Ds. H. B de Neeling. Nieuwvliet: 9.30 uur Ds. J. v. d. 'Hoek, van Zuidzande. Oostburg: 9 45 uur Ds. T. A. C. van Drunen. H. Avondmaal Rptranrhpment: 9.30 uur Ds. W. O. Luuring. PhiliDpme: 9 uur Ds. J. Scholter, van Terneuzen. •Sas van Gent: 10.30 uur Ds. .1. Scholten, van Terneuzen. Sehoondiike: 10 uur Ds. P A. L. Brinkman m.m.v. de Zondags school. St Anna ter Muiden: 11 uur Eerw. heer A. J. .de Vries. St.- Kruis: 9 uur Ds. H. Faber. Sluis: 9.30 uur Eerw. heer A. J. de Vries. Sluiskil: 9.30 en 11 uur Ds. H. 1 Ruis. Terneuzen: Grote kerk: 10 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt H. Doop. Goede Herderkerk: 10 uur Ds J. A. Poelman H. Doop; 19 uur Ds. J. Scholten. Waterland'kerkie: 10 uur Mevr. H. A. Oosterveldvan Aken. IJzendijke: 9.30 uur Eerw. heer W. D. J. van der Kaaden, hulppre diker te Rotterdam. Zaamslag: 10 en 14.30 uur Ds. 4. T. Deinum. Zuidzandè: 11 uur Ds. J. v. d. Hoek. GEREFORMEERDE KERK Hoek: 10 en 14.30 uur Dr. H. P. Weyland, van Arnhem. Sas van Gent: 19 uur Ds. W. H. Gispen. Terneuzen: Noordstraat 10 en 16.30 uur Ds. L. Be»ger. Mozarthof: 9.30 uwr Ds. W. H. Gispen. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ds. A. Kuiper. Hoek: 10 uur Leesdienst; 16.30 uur Ds. J. van der Wielen, van Zoutespui. Terneuzen: 10 en 15 uur Ds. K. D. van Dijk. Zoutespui: 10 en 14.30 uur Ds. J. v. d. Wielen CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 en 14.30 uur Ds. P. Sneep. GEREFORMEERDE GEMEENTE Hoek: 14 uur Leesdienst. Terneuzen (Viooswiikstraat): 9.30 en 18 uur Ds. J. Pannekoek; 14 uur Leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Syn.) Axel: 10 en 15 uur Leesdienst. Terneuzen (Frans Halslaan): 10 en 15 uur Leesdienst. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 en 18 uur Eerw. Heer L. J. Matze. VOLLE EVANGELIE GEMEENTE „F1LADELFIA" Terneuzen (Vlooswijkstraat 61): 10 uur Samenkomst; 20.30 uur Bid stond. LEGER DES HEILS i Terneuzen: 10 en 19.30 uur Lte C. Jongejans en Kadet-lte H. Wagt- man. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 8.15, 9.30 en 11 uur H. Mis. Biervliet: 7.30 en 10 30 uur H. Mis. Clinge: 7, 8.30 er, 10 uur H. Mis. Hoek: H. Kruiskerk: 9.30 uur H. Mis. Hulst: 8, 10, 11.30 en 19 uur H. 1 Mis. Oostburg: 8.30, 10.30 en 17 uur' H. Mis. Philippine: 7.30 en 10 uur H. Mis. 14.30 uur Lof. Sas van Gent: 8, 9.30, II en 17 uur H. Mis. Sluiskil: 7.30. 9 en 10.45 uur H. Mis. Terneuzen: Ned. Herv. kerk: 8 en 11.45 uur H. Mis. Triniteitskerk: 9. 10.30 en 17 uur H. Mis. Westdorpe: 7.30 en 10 uur H. Mis. Zandstraat: 10 uur H. Mis. Zuiddorpe: 7.30 en 10 uur H. Mis.

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 2