Betalingsbalans-overschot bleef achter Hongkonggriep in het hele land Grensincident WELKOM DOKTER BIJ PRODU KTIESTIJGING NOG GEEN EVENWICHT TUSSEN MIDDELEN EN BESTEDINGEN VRIJSTELLING OMROEP BIJDRAGEN Vrouw wilde man met bijl doodslaan Voor de zondag KERKDIENSTEN ragina 2 DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 4 januari 1069 Drs J.W. de Pous in zijn nieuwjaarsrede voor S. E. R. 1968 gunstig Loon- en prijsspiraal Beperking ONRUST IN ZUIDEN VAN GUYANA kaas uit het vuistje de u van uit het vuistje in de mond Het conjunctuurverloop, werk loosheid, overbesteding, beleid op middellange termijn, collec tieve en individuele bestedin gen, investeringen en besparin gen, functioneren van de onder neming, inspraak en besluitvor ming, structuur van de onder neming, werkwijze, taak en toe komst van de sociaal-economi sche raad. Aldus de hoofdonder werpen die de voorzitter van de sociaal-economische raad, drs J. W. de Pous, heeft aangesneden in zijn nieuwjaarsrede die hij vrijdagmorgen in een openbare vergadering van de raad in Den Haag heeft uitgesproken. De heer De Pous constateerde in zijn toespraak o.m. dat de ont wikkeling van de conjunctuur in 1968 niet onbelangrijk gunstiger was dan zich in het begin van dat jaar liet aanzien, er kan daarom z.i. van een opmerkelijk conjunctureel herstel worden gesproken. Er heeft zich een produktie- vergroting voltrokken van zoda nige omvang dat- vooral in de 'industriële sector van een pro- duktie-explosie kon worden ge sproken. Niettegenstaande deze produktiestijging laat het zich thans aanzien dat de uiteinde lijke verbetering van het beta lingsbalans-overschot is achter gebleven bij de raming. Op nieuw lopen de bestedingen dus Van de verplichting tot het be talen van omroepbijdrage, die per 1 januari 1969 ingevolge de Wet op de Omroepbijdragen zijn ver hoogd tot 75,per jaar voor de houders van één of meer televisie toestellen al dan niet tezamen met radiotoestellen en tot 24,per jaar voor de houders van uitslui tend één of meer radiotoestellen (met inbegrip van draadomroep- aansluitingen), zijn zoals thans ook het geval was verschillende cate gorieën personen vrijgesteld. In de bestaande regeling zijn echter en kele wijzigingen gekomen. in de eerste plaats komen thans voor vrijstelling in aanmerking de ernstige militaire oorlogsinvaliden en degenen, die een buitengewoon pensioen genieten krachtens de wet buitengewoon pensioen 1940 1945 en de Wet buitengewoon pensioen zeelieden-oorlogsslacht offers, voor welke groepen van personen ook thans een vrijstel lingsregeling bestaat. De vrijstel ling moet worden verzocht hetzij aan de inspecteur van de Mili tair Geneeskundige Dienst of de Inspecteur van de Geneeskundige Dienst Zeemacht te 's-Gravenhage door de ernstige militaire oorlogs invaliden hetzij aan de Buiten gewone Pensioenraad te 's Graven- hage door hen, die een buiten gewoon pensioen genieten. Voorts zal vrijstelling kunnen worden verleend aan gezichts- en gehoorgestoorden, mits zij voor 65 of meer arbeidsongeschikt zijn en voor zover zij alleen wonen of samenwonen in gezinsverband uitsluitend met andere gezichts- of gehoorgestoorden, die voor 65 of meer arbeidsongeschikt zijn. Deze categorie zal haar aanvrage om vrijstelling moeten richten tot de dienst Omroepbijdragen te 's Gravenhage. Tenslotte komen voor vrijstel ling in aanmerking zij, wier finan ciële omstandigheden daartoe aan leiding geven. Zo zullen in het al gemeen voor vrijstelling in aan merking komen zij, wier inkomen niet hoger is dan het algemeen ouderdomspensioen. De vrijstelling moet worden verzocht aan de bur gemeester van de gemeente van inwoning door middel van een for mulier, dat op elk postkantoor ver krijgbaar is. De vrijstelling geldt voor ten hoogste één jaar. Uiter- liik twee maanden vóór het einde van de lopende vrijstelling moet opnieuw een verzoek worden inge diend, indien men opnieuw een vrijstelling wenst. Is men 65 jaar of ouder, dan kan vrijstelling wor den verleend voor langer dan een jaar. De gezichtsgestoorden, die na 1 januari 1969 hun vrijstelling zou den verliezen, omdat zij niet al leen- of samenwonen, zullen na genoemde datum in het genot blij ven van de hun voordien ver leende vrijstelling. Onder de nieuwe vrijstellings regeling zal geen vrijstelling meer worden verleend aan de instellin gen van weldadigheid als bedoeld in de oude Armenwet, en aan de inrichtingen van geheel of gedeel telijk uit de openbare kas bekos tigd onderwijs terzake van radio en televisietoestellen voor onder wijsdoeleinden. sneller dan de voortgebrachte middelen. Hoe belangrijk de nroduktiestijging ook is, het blijkt een te moeilijke opgave het evenwicht tussen middelen en bestedingen tot stand te bren gen en te handhaven. Bij het nagaan van de beste dingscategorieën die verant woordelijk zijn voor deze gang van zaken, is de heeer De Pous tot de conclusie gekomen dat de particuliere consumptie daarbij een bescheiden rol heeft ge speeld. Anders is het met de in vesteringen in vaste activa door de bedrijven. Deze bestedings categorie heeft in belangrijke mate middelen tot zich getrok ken uit de grotere produktie- en oroduktiviteitsstijging. De over heidsinvesteringen namen in 1967 en 1968 in volume telkens toe met niet minder dan 13 a 14 procent. De iheer De Pous herinnerde er aan dat hij in zijn vorige nieuwjaarsrede de vrees had ge uit dat de permanente tendens tot overbesteding bij een aan trekken der bedrijfsinvesterin gen van overheid en van parti culier bedrijfsleven, zou leiden tot een onbevredigend saldo op de betalingsbalans. Deze situa tie is zich in de tweede helft van 1968 inderdaad gaan manifeste ren. Daarbij dreigt, naar zijn oordeel, de potentiële beste dingsinflatie over te gaan in een actuele. Een toenemende waakzaam heid is te meer geboden nu de bestedingsinflatie dreigt te wor- den versterkt door een kosten- inflatie die overigens mede door deze bestedingsinflatie is opge roepen, aldus de heer De Pous. Met een willige vraag naar goe deren en diensten, toenemende spanningen op de arbeidsmarkt in het westen des lands en be langrijke prijsstijgingen in het vooruitzicht waarbij maatre gelen in de fiscale sfeer een be langrijke rol spelen is het weinig realistisch te veronder stellen dat de loonsverhogingen wel in de buurt van de verwach ten arbeidsproduktiviteitsstijging zullen uitkomen. Die stijging van de arbeidsproductiviteit kan in 1969 door bijzondere factoren enigszins achterblijven van de trendmatige stijging. Dit betekent echter dat onze economie dreigt te geraken in een loon- en prijsspiraal die in 1969 en volgende jaren belem merend kan werken op de ver wezenlijking van het interne en externe evenwicht. Het sociaal-economische beleid zal er dus op moeten zijn ge richt te voorkomen dat de golf beweging van afwisselend over besteding en monetair en bud gettair afgedwongen bestedings beperking afbreuk zou doen aan een continue welvaartsontwik keling. Zulk een 'bestedingsbe perking zou zijn neerslag vin den in een toeneming van de werkloosheid in de tweede helft van 1969. Toch is het, naar de mening van drs De Pous, van groot be lang zeker wanneer in toe nemende mate wordt overge gaan tot het afsluiten van meer jarige collectieve arbeidsover eenkomsten dat de loonont wikkeling ongeveer parallel loopt met hetgeen in het meest aanvaardbare middellange ter mijn alternatief wordt ver ondersteld. Dit kan alleen wor den geëffectueerd als men de partijen weet te overtuigen van de juistheid en de noodzaak van een bepaalde sociaal-economi sche ontwikkeling. Zekerheid op dit punt kan men uiteraard nooit krijgen, daarvoor zijn de groot heden waarmee wordt gewerkt te ongewis. De halfjaarlijkse economische rapporten van de S.E.R. dienen hierbij z.i. een zeer wezenlijke functie te ver vullen. Wanneer in 1969 onder invloed der conjuncturele ontwikkeling en van het te verwachten prijs verloop een loonstijging zou op treden die aanmerkelijk uitgaat boven hetgeen in de macro-eco nomische verkenning is veron dersteld, en bovendien de finan ciering der investeringen door monetaire en eventueel andere maatregelen zou worden bemoei lijkt, is het, naar het inzicht van drs De Pous, geenszins uitgeslo ten dat op korte termijn weer een terugslag in de groei der in vesteringen zou optreden. Drs De Pous merkte voorts onder meer op dat in een on langs verschenen studie wordt gesteld dat beperkingen moeten worden opgelegd aan de ontwik keling van de consumptiequote. Daarmee worden tevens gren zen gesteld aan een expansieve loonpolitiek. Verhoging van het loonaandeel in het nationale in komen acht deze studie onmoge lijk, zolang de werknemers niet tegelijkertijd hun spaargedrag veranderen. In dit opzicht her innerde de heer De Pous aan zijn suggestie van participaties in beleggingsmaatschappijen. CUXHAVEN: Het Russische vrachtschip „Njandoma" (1308 ton) is voor de Duitse kust op het Scharhoern-rif in tweeën gebro ken, nadat het enige dagen ge leden is gestrand. De vrachtvaar der is geladen met chemicaliën, welke gifgas ontwikkelen, wan neer zij nat worden. Guyanese militairen zijn don derdag per vliegtuig overge bracht naar het veeteeltdistrict Roepoenoeni in het zuiden van Guyana, vanwaar berichten zijn gekomen over onlust onder de Indianen. De Indianen zouden een politie post hebben overvallen en daar bij een agent hebben gedood en zeker een hebben verwond. De niet-Indianen zouden volgens sommige berichten uit het gebied gevlucht zijn. Naar mededeling van de katho lieke kerk in Georgetown wordt een missievliegtuig in Roepoenoe ni vermist. Men vreest dat het gestolen is. De gegevens die het ministerie van sociale zaken en volksge zondheid ons donderdag over de Hongkonggriep heeft verstrekt, blijken niet juist te zijn. Er is, nadat op 10 december de eerste gevallen in het laborato rium van het influenzacentrum van de wereldgezondheidsorga nisatie in Leiden waren aange toond, wel degelijk sprake van een snelle uitbreiding van de in fluenza, veroorzaakt door het Hongkong-virus in Nederland. Dit blijkt ons by nadere informa tie by het influenzacentrum en het ministerie van sociale zaken en volksgezondheid. De ziekte gaat over het alge meen gepaard met een paar da gen flinke koorts. Hoewel de epi demie zich niet in alle plaatsen even snel ontwikkelt, heeft de ziekte zich reeds over het gehele land uitgebreid. Verdere uitbrei ding kan in de loop van de ko mende weken worden verwacht. Hoewel zich reeds enkele ern stige gevallen met complicaties hebben voorgedaan, heeft de ziekte in het algemeen een goed aardig verloop. Het is het ministerie niet mo gelijk een schatting te geven van het aantal Honkonggrieppatiën- ten. Het aantal sterfgevallen is tot nu toe zeer gering, zo ver klaarde het 'ministerie. Deze sterfgevallen zyn veroorzaakt door complicaties, zoals het op treden van longontsteking, of door het feit, dat de patiënt reeds aan een ernstige ziekte leed. Het Beierse ministerie van bin nenlandse zaken heeft bekendge maakt dat enkele Tsjechoslowaak- se grenswachten, kennelijk bii de achtervolging van een vluchteling, het zuiden van West-Duitsland zijn binnengedrongen. Inwoners van een dorp bij de Tsjechoslo- waakse grens hadden vriidag scho ten en hulpgeroep gehoord. De Beierse grenspolitie had twee Tsechoslowaakse soldaten gezien die zich op Westduits gebied be vonden. De politiemannen hadden de soldaten echter niet achterna kunnen gaan vanwege de dikke laag sneeuw die in het gebied aan de grens ligt. Bij nader onderzoek vonden de politiemannen gescheur de kleren en sporen bloed die naar de Tsjechoslowaakse grens liepen. Tsjechoslowaakse militairen heb ben een andere lezing van het in cident gegeven. Zij lieten de Beier se grenspolitie weten dat twee vluchtelingen een Tsjechoslowaak se soldkat die hen achtervolgde, op Tsjechoslowaaks grondge bied overmeesterd hadden en naar West-Duitsland hadden meege sleurd. Op het geroep van hun kameraad waren twee soldaten te hulp gesneld die de soldaat bevrijd De Haagse politie heeft vrij dagmorgen de 35-jarige huis vrouw Van E.T. uit de IJssel- straat gearresteerd, verdacht van poging tot doodslag. De vrouw had haar slapende man met een bijl bewerkt. Het slacht offer kreeg verwondingen aan zijn hoofd en zijn armen. De vrouw en haar even oude echtgenoot hadden gisternacht ruzie over het jongste kind, een baby van twee weken. De man werkte rond vijf uur vrydagmor- gen de vrouw de deur uit. Hij nam de baby in zijn wiegje mee naar een achterkamer, waar hij ging slapen. De vrouw haalde later de baby weg en ging er, samen met haar 16-jarige zoon, mee naar haar in de buurt wo nende ouders. De kinderen bleven daar, terwijl zij naar haar woning terugkeerde. Zij pakte een bijl, met dit wapen sloeg zij op haai man in, die in bed lag. Toen de man begon te schreeu wen, liet de vrouw de bijl vallen. Zij vloog de straat op na de deur op slot te hebben gedaan. De echtgenoot trapte de deur in, maar kon door de politie worden tegengehouden. door Ann Rnsh 55. „Dat zen Eve ook", stamelde Marcia. „Weet je, Reed, het is om dat ik zo arm ben en omdat ik geen financiële last voor je wil zijn". Eve kon zich de verbaasde uit drukking op Reeds gezicht wel voorstellen. Hif scheen zo verwon derd te zijn, dat de stilte wel bijna een minuut duurde. „Ik heb heel wat dwaze dingen in miin leven gehoord", zei Reed tenslotte, „maar dit is wel het top punt van dwaasheid. We wonen toch niet in een land waar een meisje zonder bruidsschat niet in tel is. Je denkt toch niet, dat ik je om je geld trouw?" „Doe niet zo lelijk tegen me, Reed". Ze huilde nu weer. „Ik weet toch hoe de zaken ervoor staan. Ik weet dat je de plantage hebt moeten verkoren en als je blad zoveel geld blijft kosten als het nu doet, dan zul je binnenkort toch weer geld tekort komen. Als je met mij trouwde, zou je je nog eerder in de schulden moeten ste ken en dat wil ik nu juist niet, Reed". „Doe toch niet zo gek, Marcia", schreeuwde hij. „Ik ben ongeveer milionair. Ik heb zoveel geld ge ërfd dat ik niet wist wat ik ermee moest doen en ik heb kans gezien om er nog meer geld mee te ver dienen. Ik heb altijd graag een blad als het mijne willen uitgeven. De meeste, mensen kunnen het niet doen omdat er meestal bijna niets op verdiend wordt maar ik kon het me veroorloven. Het is dus niet meer dan een liefhebberij en liefhebberijen kosten nu eenmaal geld. Hou op met huilen, lieveling. Je hebt helemaal geen reden om te huilen. Tenzij er natuurlijk nog meer is dat je op je hart hebt". „Nee"-, antwoordde Marcia on zeker, „Maar dat had je me moe ten vertellen". „Had ik dan moeten zeggen: Lieve Marcia, ik ben heel rijk. Wil je met me trouwen? Of had ik iedereen in Quiet Harbor moeten vertellen, dat ik genoeg geld had om er de kachel mee te kunnen aanmaken?" Marcia's stem klonk nog niet helemaal vast maar ze had zich toch in zoverre hersteld, dat z° nogal gevat kon antwoorden: „Dat zou helemaal niet zoveel gekker zijn dan midden in het nakijken van drukproeven op te houden en te vragen: Marcia, wil je met me trouwen?." „Misschien was ik verlegen. Het is niet iets waar ik zoveel ervaring mee heb. Jij bent het enige meisje waarmee ik ooit heb willen trou wen en toen ik je de eerste keer vroeg, heb je me afgewezen?" „Reed Burnett, je hebt me nooit eerder ten huwelijk gevraagd"., zei Marcia, een en al verbazing. „Ik heb het in elk geval gepro beerd. Ik was al een heel eind op «treek maar jij vertelde me, dat je voor je moeder moest zorgen en ik voor de myne en dat ze nooit sa men in één huis zouden kunnen wonen". „Wanneer Is dat dan geweest? Als ik ooit zo iets heb gezegd, dan bedoelde ik het in het algemeen en dan had ik het niet over jouw en mijn moeder". „Je gaf me wel de indruk en ik kwam tot de conclusie, dat ze in elk geval niét erg goed met elkaar zouden kunnen opschieten. En ik had miin vader beloofd, dat ik voor mijn moeder zou zorgen en dat ik zou proberen haar, zo lang als ze nog zou leven, zo gelukkig mogelijk te maken. En nadat mijn moeder gestorven was, heb ik weer toespelingen op een huwelijk gemaakt maar t.pen zei je, dat je moeder 't verschrikkelijk zou vin den als je het huis uitging en dat ie je hele leven aan haar zou wij den. Tenminste, iets dergelijks maakte ik uit je woorden oo. Je moeder hield van jullie vroegere plantage, zoals die in haar jeugd was, en na'bijna twee jaar onder handelingen is het me dan gisteren gelukt haar te kopen. Je moeder kan er geen plezier meer van heb ben maar als ze het kon weten, zou ze het een heerlijk idee vinden dat jij er woonde. En ik heb ook bijna al het vroeger meubilair ln handen weten te krijgen". „Dat is een heel lange toespraak voor iemand die zo lang zijn mond heeft weten te houden", zei Mar cia en er klonken nu-geen tranen meer in haar stem. Er viel een stMte en Eve wachtte zo lang mogelijk maar tenslotte had ze nog werk te doen. Toen ze in de hal kwam, stond Reed nog met zijn armen om Mar cia heen en haar hoofd rustte op zijn schouder. „We gaan trouwen", zei Reed, niet in het minst verlegen. „Zodra het kan. Wil je bruidsmeisie zii-n?" Marcia vond het nóg niet nodig zich los te maken uit Reeds armen maar ze zei wel: „Reed, het is het voorrecht van de bruid om de trouwdag vast te stellen en haar bruidsmeisjes te kiezen". Eve lachte. „Ik had een derge- hike afloop wel vermoed. Maar als iullie me nu eens door willen latenEr zijn patiënten die op me wachten". „Dat doet mij eraan denken", riep Reed opgewekt uit, „dat ik verder moet met het opruimen van mijn vriigezellenwoning en dat ik iemand moet hebben om voor het blad te zorgen. Schiet op, Marcia, dan kan ik je onderweg afzetten". (Wordt vervolgd.) en de twee vluchtelingen meege nomen hadden. De Beierse politie acht deze lezing niet erg geloof waardig, daar men geen sporen heeft gevonden die op twee vluch telingen duiden. IS OPDAT TOTDAT „Totdat Ik het u zeg". „Opdat vervuld zou worden",. Mattheus 2 13 en 15 Toch is er in het donker van dè vlucht ook licht. Wij vinden het in de twee woor den van het opschrift: „opdat totdat". „Opdat vervuld zou worden het geen de Here door de profeet ge sproken heeft". Die vlucht gebeurt dus niet noodgedwongen, is geen verlegen heidsoplossing. God heeft zijn plan met de we reld en daarin hebben de mensen een plaats. Vaak onwetend, soms gewillig, soms helemaal tegen hun wil In Rom. 13 noemt Paulus de overheid Gods dienaresse, en toen hij dit neerschreef, was dat Nero! Wat een geloofsuitspraak! Er is een „opdat" in het grote wereldgebeuren: zelden kunnen wij er iets van zien. Ik las eens van iemand, die een kunstige fabriek bezocht, waarin draden en buizen samenliepen !n een grote kast. Toen de bezoeker vroeg om die kast voor hem te openen, kreeg hif tot antwoord: „Dat kan niet, want de meester heeft alleen de sleutel"...IX Het geloof aanvaardt,„het „op dat", maar ook dat ,.dê'meester al leen de sleutel heeft". Als er echter een „opdat", een doel is, dan i- _r ook een „totdat". Totdat het doel bereikt is. Leest er het begin van Openbaringen 21 op na. Totdat Hij, die als kind naar Egypte gedragen moest worden, na zijn volbrachte taak, op zijn troon zittend, kon zeggen: „Zie, ik maak alle dingen nieuw". (Uit „Hij sprak en Ik hoorde".) ZATERDAG 4 JANUARI 1969 ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 19 uur H. Mis. Biervliet: 19 uur H. Mis. Clinge: 19 uur H. Mis. Hoek: H. Kruiskerk: 19 uur H. Mis. Hulst: 19 uur H. Mis. Onctburg: 19 uur H. Mis. Philippine: 19. uur H. Mis. Sas van Gént: 19.15 uur H. Mis. Sluiskil: 19 uur H. Mis. Terneuren: Ned. Herv. kerk: 19 uur H. Mis. Triniteitskerk: 1915 uur H. Mis Westdoroe: 19 uur H. Mis. Zandstraat: 19 uur H. Mis. Zuiddorpe: 19 uur H. Mis. ZONDAG 5 JANUARI 1969 NED. HERV. KERK Aardenbufg: 10.30 uur Ds. H. Faber. Axel: 8.45 en 10.30 uur Ds. J. Ver heul. Biervliet: 10 uur Wika R. Waster- val, van Hedenesse. Breskens: 9.30 uur Ds. L. Snaans, Cadzand: 10.45 uur mevr. H. A. Oosterveldvan Aken. Hoek: 10 uur Ds. W. J. van Meeu wen. Hn-vtonlcce- 10 30 uur Mej. Ds. H. B. de Neeling. Hoofdplaat: 10 uur Ds. H. J. Be geer. Hulst: 9 uur Mej. Ds. H. B. de Neeling. Nieuwvliet: 1! uur Ds. W. C. Luu- ring., van Cadzand. Oostburg: 10 uur Ds. T. A. C. van Drunen. Retranchement: 9.30 uur Mevr. H. A. Oosterveldvan Aken. Schoondiike: 10 uur Ds. P. A. L. Brinkman. St. Anna ter Muiden: 11 uur Eerw. Heer De Vries, van Oosthnrg, St. Kruis' 9 uur Ds. H. Faber. Sluis: 9.30 uur Eerw. Heer Ds Vries, van Oostburg. Slu'skil: 9.30 en 11 uur Ds. H. J. Ruis. (11 uur H. Doop.) Ternenzen: Grote kerk: 10 uur Ds. J. Scholten. H. Doop. Goede Herderkerk: 10 uur Ds. E. J. Rietveld. H Doop; 19 uur Ds. J. A. Poelman. Waterlandkerkje: 10 uur Ds. W. B. Beresma. IJzendiike: 9.30 uur Ds. C. Balk, van Sluis. Zaamslag: 10 uur Ds. J. A. Poel man, van Terneuzen; 14.30 uur Ds. E. J. Rietveld, van Terneu zen. Zuidzande: 10 uur Ds. J. van den Hoek. GEREFORMEERDE KERK Sas van Gent: 19 uur Ds. W. H. Gispen. Temeuzen: Noordstraat: 10 en 16.30 uur Ds. L. Berger. (10 uur Voorbereiding H. Avondmaal.) Mozarthof: 9 30 uur Ds. W. H. Gisnen. (Voorber. H. Avond maal.) GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ds. A. Kuiper. Hoek: 10 en M.30 uur Ds. J. de Feiiter, van Hoogezard. Zaamslag: 930 uur Ds. A. C. Haitsma: 14.30 uur Ds. K. D. van Dijk, van Terneuzen. GEREFORMEERDE GEMEENTE Hoek: 14 uur Leesd'enst. Terneuzen (Vlooswiikstraat): 9.30 en 18 'uur Ds. J. Pannekoek; 14 uur Leesdienst. GEREF. GEMEENTE (Syn.) Axel: 10 en 15 uur Leesdienst. Te-->PU7en fFrrns Halslaan): 10 en 15 uur Leesdienst. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 en 18 uur Ds. A. de Reuver. VOLLE EVANGVT.TE GEMEENTE „FILADELFIA" 'Terneuzen (Vlooswjjks.tr.aat 61): 10 I uui- Samenkomst; 20.30 uur Bid- stond. i LEGER DES HEII.S Terneuzen: 10 en 19.30 uur Lte C. Jongejans en Kadet-lte H. Wagt- man. 1a. ROOMS-KATHOUEKE KERK Axel: 8.15. 9.30 en 11 uur H. MR B'ervliet: 7 30 en 10 30 Uur H. Mis. Clinge: 7, 8.30 en 10 uur H. Mis. EI"-1" H. Kruiskerk: 9.30 uur H. Mis. HuM: 8, 10, 11.30 en 19 uur H. Mis. Oo-tburg: 8.30, 10.30 en 17 uur H. Mis. PhiEnoine: 7.30 en 10 uur H. Mis. Sas v<»n Gent: 8, 9.30, 11 en 17 uur H. Mis. S'";-kiI: 7.30, 9 en 10.45 uur H. Mis. Terneuzen: Ned. Herv. kerk: 8 en 11.45 uur H. Mis. Triniteitskerk: 9, 10.30 en 17 uuV H. Mis. Westdorpe: 7.30 en 10 uur H. Mis. Zandstraat: 10 uur H. Mis. Zuiddorpe: 7.30 en 10 uur H. Mis.

de Vrije Zeeuw | 1969 | | pagina 2