PROVINCIAAL NIEUWS WENST U EEN GOED 1969 CHINA MELDT H-BOMPROEF het op voor Smrkowsky Tsjechoslowaakse regering treedt af Worgels piano's hi-fi installaties mossel+ KERKDIENSTEN runen Maandag 30/dinsdag 31 december 1968 DE VRIJE ZEEUW Pagina VEEL SNEEUW IN ZEELAND Terneuzen Jeugdnatuurwacht zorgt voor de vogels Gestrand bij Bath Geslipt Axel Westelijk deel van Axel gekweld door afschuwelijke stank Bruinlsse Verkeersongeval Sluiskil Dronken autobestuurder Vlissingen Bewogen jaar voor „De Schelde" Actie van Arabische verzetsbeweging Vliegtuigongeluk in Ver. Staten Uitgaansverbod na vuurgevecht in Hebron Tibetaanse vluchtelingen vallen Chinese ambassade aan Luchtvervuiling in Spanje Veroordelingen in Moskou OVERVAL IN BOSTON kaas uit het vuistje de t van twee vuistjes een gedachte - AGENDA - Vandalisme in kerk DIEFSTAL BIJ TANKSTATION SOPHIA LOREN HEEFT EEN ZOON BOERDERITBRAND IN LEXMOND Wiiz'gïng veiiesigimsrsrecht v©or wcSiters vanaf 65 jaar Voor 35 mille aan bontjassen ontvreemd Nederlandse smokkelaars door Franse douane gepakt EEN OPTIMISTISCHE FATALIST Teveel olifanten Van de sneeuw, die in ons land gevallen is, heeft Zeeland en met name Walcheren wel een grote portie ontvangen. Op dit eiland werd een dikte van ca. 25 cm ge meten. Uniek noemt men op di: eiland het feit, dat dit dikke pal; sneeuw bij windstil weer is geval len. Was de sneeuwval voor natuur liefhebbers en kinderen een ver rassing, voor het verkeer lag de zaak anders, het ondervond er veel hinder van. Bovendien kwam na de sneeuwbuien mist opzetten bij een temperatuur van min 5 gr. In Middelburg meent men, dat indien alle sneeuw, die sinds de eerste kerstdag is gevallen was blijven liggen, het sneeuwdek zeker een halve meter dik ge weest zou zijn. Ten gevolge van de vrij plotse linge sneeuwval van zaterdag- op zondagnacht zijn veel vogels in nood komen te verkeren. Vooral de kleine zangvogels, zoals vin ken, kramsvogels, koperwieken, roodborsten, heggemussen en ook merels, spreeuwen en huismus sen, kunnen door de dichte sneeuwlaag geen voedsel meer vinden. Zij kunnen de winter doorkomen als ieder bij zijn woning een plekje sneeuwvrij maakt en er geregeld wat voer neergooit: vogelzaad, brood, kaas korstjes, aardappels enz. De afdeling Terneuzen en Sluiskil van de jeugdnatuurwacht heeft voor de wintertijd een plan de campagne opgesteld. Vandaag reeds is begonnen met bij de meeste scholen voederplanken te plaatsen. De schooljeugd en spe ciaal de leden van de jeugd natuurwacht worden opgeroepen om ter plaatse voedsel te depone ren. Overschotten van voedsel (niet aan bederf onderhevig! kunnen aan de gemeentelijke kwekerij worden afgegeven. Van hieruit zal worden gezorgd dat dit voedsel naar de Braakman wordt vervoerd, want vooral daar heb ben de kleinere vogels het bizon der moeilijk, omdat de sneeuw in de Braakman op vele plaatsen erg dik ligt. Vannacht is het Poolse vracht schip Sienkiewicz in het Nauw van Bath aan de grond gelopen Het meet 7.675 brt. Een poging om het vlot te trekken, had vannacht geen succes. De Sienkiewicz is kort na het middaguur met hulp van tien sleepbotérr weer vlot getrokken. Het schip zette zijn reis naar Ant werpen voort. In de nacht van zondag op maandag tussen 11 en 12 uur slipte door de gladheid van de weg een taxi van het garage- en taxibedrijf Visser, bestuurd door de heer V. in de scherpe bocht van de Nieuwediepstraat. De taxi kwam hierdoor in on zachte aanraking met de voor gevel van het huis Nieuwediep straat 10. Auto en gevel werden zwaar beschadigd. i - Zaterdagmorgen drong in een groot aantal woningen ten westen van de Byloquestraat via de rio lering een afschuwelijke stank binnen. De oorzaak was het in de nacht van vrijdag op zaterdag schoon- spoelen van een zestal tankauto's. Deze waren geladen geweest met een chemische stof (cumeed) voor Dow-Chemical te Terneuzen en werden op het bedrijf Rogam op het industrieterrein aan de Nieuwendijk door een reinigings- bedrijf uit Bergsenhoek, geves tigd op het terrein van de Rogam gespoeld. Naar van deskundige zijde werd medegedeeld zijn deze gas sen niet schadelijk voor de ge zondheid, maar de geur is zo af schuwelijk dat in alle woningen die op dit deel van het riool aan gesloten zijn de ramen geopend moesten worden bij de niet hoge temperatuur. Na het bekend worden van de overlast heeft de dienst van ge meentewerken de riolen gespoeld en gelucht. Ook zondag hing in een groot aantal woningen nog een onaan genaam luchtje. Hopelijk kan een herhaling worden voorkomen. De 55-jarige L. van der Werf uit Bruinisse is zondagavond op de havendijk in zijn woonplaats vermoedelijk als gevolg van de gladheid gevallen en onder een juist passerende autobus geraakt. Het slachtoffer was op slag dood. Zaterdagavond om kwart voor acht had in de Gildenstraat een aanrijding plaats tussen twee per sonenauto's, waarvan de ene be stuurder, de in het woonwagen kamp verblijvende Belg J., niet voldoende rechts hield en daar door in botsing kwam met de auto van V. uit Sluiskil. De Belg verkeerde onder invloed van sterke drank. Beide auto's liepen vrij zware schade op. Blijkens het personeelsorgaan van de N.V. Kon. Maatschappij „De Schelde", behorende tot de Rijn-Schelde Machinefabrieken en Scheepswerven N.V., is 1968 voor de onderneming opnieuw een bewogen jaar geweest. De directie constateert, dat door be langrijke veranderingen in het produktieprogramma de scheeps- Radio-Peking heeft zaterdag bekendgemaakt, dat China met succes een H-bom beproefd heeft. Er werd niet gezegd, wan neer of waar de proef was geno men. China's eerste H-bom ont plofte in juni 1967. De Amerikaanse commissie voor atoomenergie maakte vrij dag bekend, dat China een atoom bom in de atmosfeer tot ontplof fing bracht. Volgens een communiqué van het persbureau Nieuw-China, is de proef met de waterstofbom gehouden op vrijdag 27 decem ber. Het succes van de explosie, een „nieuwe grote overwinning voor de onoverwinnelijke gedachten van Mao tse-Toeng", stelt China in staat over te gaan tot een nieuw thermonueleair experi ment, aldus Nieuw-China. Vol gens deskundigen in Washington kan de proef, de achtste kernex plosie en de tweede van een wa terstofbom in China, betekenen dat China klaar is om te begin nen met grootscheepse produktie van kernraketten. Volgens deze experts bewijst de proef ook dat China, ondanks de interne poli tieke moeilijkheden vastbesloten i i een grote kernmacht te wor den. De bom had een kracht van drie miljoen ton t.n.t. Bijna een miljoen Tsjechoslo- waakse mijn- en metaalarbeiders hebben zaterdag gedreigd het werk neer te leggen als Josef Smrkowsky, de populaire en pro gressieve voorzitter van het par lement, zijn functie zou verlie zen. Onder de federale staats vorm, die op 1 januari in wer king treedt, is de functie van voorzitter van het federale par lement tot nog toe voorbehouden aan een Slowaak Smrkowsky is een Tsjech. De delegatie van de Sowjet- Russische communistische partij, onder leiding van partijsecreta ris Katoesjef is zaterdag na een verblijf van een dag weer uit Praag vertrokken. Waarnemers geloven dat de Russen een rond reis door het land maken om steun te winnen voor tegenstan ders van de hervormingsgezinde beweging. Volgens radio-Praag bracht de delegatie zaterdag een bezoek aan een plaatselijke bij eenkomst in Melnik, centraal Bo- hemen. Radio-Praag heeft gemeld, dat de Tsjechoslowaakse regering onder premier Cernik haar laat ste bijeenkomst heeft gehouden. De ministers werd gevraagd af te treden, opdat een nieuwe fede rale regering zou kunnen worden gevormd. De ministers stemden in met hun aftreden. Verwacht wordt, dat Cernik het ontslag van zijn kabinet vandaag zal in dienen bij president Svoboda, die dan de nieuwe regering zal be noemen. Cernik zal de kandidaat van de partij zijn voor het pre mierschap en vele van zijn hui dige ministers, onder wie de mi nister van defensie, Dzoer, en de minister van binnenlandse za ken, Pelnar, zullen, naar ver wacht wordt, hun functies be houden. De nieuwe federale regering zal optreden in januari, wanneer het land wordt verdeeld in Tsjechische en Slowaakse fede rale republieken. Een granaatbeschietiiig van een Israëlisch dorp ten zuiden van de Dode Zee heeft zondag avond aan een 18-jarige Israëli sche vrouwelijke militair het leven gekost, terwijl een andere soldaat licht werd gewond. Vol gens een Israëlische militaire woordvoerder werd de aanval uitgevoerd door een groep Arabi sche saboteurs die ook granaten afschoten op het dorp Eind-Jahav in dezelfde sektor-. Daar vielen geen slachtoffers. Vier mijnen die de Arabieren hadden ge plaatst, werden onschadelijk ee- maakt. nieuwbouw niet meer die plaats op De Schelde inneemt, die hij van oudsher tot het, begin van de zestiger jaren heeft gehad. Aan de andere kant is de directie bij zonder verheugd, dat de scheeps- reparatie, die in 1964 is begonnen, thans een zeer duidelijke opbloei vertoont, en wel zodanig, dat in 1968 op Scheldepoort steeds voor honderden mensen goed werk kon worden gevonden. Deze ont wikkeling is nog niet ten einde. De plannen rondom de reparatie- activiteiten zijn gereed. De uit voering is in voorbereiding. Al- onderneming is De Schelde over het algemeen redelijk goed van werk voorzien geweest. Ten minste 25 mensen zijn om gekomen en 15 gewond toen vrij dagavond een vliegtuig van ..North Central Airways" bij de landing op het vliegveld O'Hara te Chicago op de beijzelde lan dingsbaan slipte en tegen een hangar botste. Er zaten 37 passa giers en vier bemanningsleden in het toestel. In Hebron is maandag vroeg een uitgaansverbod ingesteld, nadat de Israëlische politie in de nacht tijdens een vuurgevecht met een groep Arabische terro risten één van hen had gedood. Hebron ligt in het door Israël be zette deel van Jordanië. Volgens een woordvoerder van de Israëli sche strijdkrachten hebben de saboteurs met automatische wa- oens het vuur geopend op een po litiepatrouille. Ook werden gra naten geworpen. De Israëliërs beantwoordden het vuur. Tibetaanse vluchtelingen zijn gistermorgen binnengedrongen in de Chinese ambassade in de In diase hoofdstad New Delhi, waar bij personeel werd aangevallen met stenen en stokken. De ruiten gingen aan scherven en ook aan het interieur werd schade aan gericht. Tevergeefs probeerden de Tibetanen de Chinese vlag te strijken. Zij werden door de po litie verwijderd. De Tibetanen wonen in een kamp in New Delhi. Zij hadden deelgenomen aan een demonstratie, die was georgani seerd door een Indisch parle mentslid. Geprotesteerd werd tegen de belegering van een In dische journalist donderdag in Nepal door Chinezen. De Madrileense pers maakt melding van een luchtvervuiling in de Spaanse hoofdstad die schadelijk is voor de gezondheid. Zij is in sommige wijken erger dan in Londen en Los Angeles en viermaal zo erg als in Parijs. In Bilbao en Barcelona neemt het probleem ook ernstige vormen aan. In Bilbao lijdt volgens deze berichten een kwart van de be volking aan long- en hartaandoe- ningen als gevolg van de vervuil de lucht. Drie jonge Russen zijn de afge lopen week volgens in Moskou circulerende onofficiële berichten in Leningrad tot in totaal acht jaar gevangenisstraf veroordeeld, wegens het in bezit hebben, het kopiëren en het verspreiden van anti-Sowjet-literatuur. Volgens de berichten, die afkomstig zijn van kennissen van de veroordeel den, gaat het om de 33-jarige juri disch adviseur Joeri Gendler, de 30-jarige chemisch ingenieur Lew Kawsjewsky en de 33-jarige inge nieur Anatol Studentkow. Gend ler en Studentkow, die schuld hebben bekend, kregen resp. drie en een jaar. Kwasjewsky, die de feiten toegaf, maar het strafbaar karakter ervan ontkende, vier jaar, aldus deze berichten. De drie mannen zouden op 1 augustus in het huis van Gendler zijn gearres teerd, toen zij bezig waren een Drotest tegen de inmenging in Tsjecho-Slowakije samen te stel len. Dit feit zou echter niet ten laste zijn gelegd. Twee gemaskerde rovers heb ben zaterdagavond in Boston een pantserwagen van een bank over vallen en de chauffeurs gedwon gen naar een verlaten parkeer plaats te rijden. Daar maakten zij zich meester van een half miljoen dollar en verdwenen. IS DINSDAG 31 DECEMBER Zaamslag: Café P. Mesu, 6 u.: Prijskaarten. WOENSDAG 1 JANUARI TerneuzenLuxor-Theater, 230 uur: „Girl Happy"; 5 en 8 uur: „Met jouw tanden in mijn nek". Inbrekers hebben vannacht om één uur brand gesticht in de paro chiekerk van pastoor J. van Cam- nen te Hapert. Ze hebben eerst getracht de offerblokken te lich ten. Later vernielden zij de kerst stal in de kerk, waarna zij in de sacristie kazuifels uit de kasten haalden, ongeconsacreerde hos ties over de grond strooiden en brand stichtten. De brand werd 'oor een voorbijganger ontdekt. 13astoor, politie en brandweer werden gewaarschuwd. Er bleek -•en vuurhaard in de sacristie ta zijn. In dit vertrek vormden kaar sen en kazuifels voedsel voor het vuur. De brandweer die met groot materiaal uitrukte, bluste 't vuur spoedig. De daders zijn binnengekomen door een raam boven een der biechtstoelen. De offerblokken moeten hen een geringe buit op geleverd hebben, want ze waren 's morgens door de pastoor van de parochie gelicht. Vervolgens is men als vandalen in de kerk te keer gegaan. Vanmorgen was van de dares nog geen spoor gevon den. Terneuzen op zondag morgen allo goed» merken In één zaak Middelburg L.Delft 103-105 Tel. 01180-7684 Ook In Den Haag Groningen Heerlen Voor de vijfde maal in acht jaar is jn een tankstation annex garage aan de Napoleonseweg te Neer 'n diefstal gepleegd. Ditmaal ver dween er een bedrag van zeshon derd gulden. De dader is onbe kend. Zaterdagavond rond acht uur stopte er bij het tankstation een auto, maar voordat de bediende, die in de garage werkzaam was, de klant kon bedienen, was de auto weer doorgereden. Toen een kwartiertje later een volgende klant verscheen, kwam de pomp bediende tot de ontdekking, dat uit de kassa een bedrag van 600 was verdwenen. Da vorije diefstallen bleven onopgelost: wel werd toen een keer het geldkistje, waarin het geld zich bevond, teruggevonden. De Italiaanse filmactriee Sophia Loren heeft zondag een zoon gekregen. De bevalling vond plaats in een kraamkliniek in Genève. De arts die de bevalling leidde, professor De Watteville, heeft bekendgemaakt dat moeder en kind het goed maken. De baby weegt 3500 gram. De geboorte werd half januari verwacht. Het is het eerste kind van het echtpaar, dat de stad Genève in middels geld voor een kliniek voor vrouwen met moeilijke zwangerschappen heeft beloofd uit dankbaarheid voor de medi sche verzorging die de actrice heeft gekregen. Zij stond al een half jaar onder toezicht van prof. De Watteville, die o.a. keizerin Farah, Audrey Hepburn, Gina Lollobrigida en enkele Europese prinsessen heeft behandeld. Omstreeks het middaguur is brand uitgebroken in de boerderij van de heer W. de Jong in Lex- mond. De brandweer is er alleen in ge slaagd de bijgebouwen te behou den. Het hoofdgebouw is geheel afgebrand. 21 kalfkoeien kwamen in de vlammen om. Persoonlijke ongevallen heb ben zich niet voorgedaan, daar de bewoners zich bij buren bevon den, ongeveer 400 m verder. Door de mist hebben zij niet gemerkt, dat in hun huis brand was uitge broken. Boerderij en inboedel zijn tegen brand verzekerd. De minister van landbouw en visserij heeft een voorontwerp van wijziging van de pachtwet voor advies toegezonden aan het landbouwschap, de federatie van landeigenaren en de bond van landpachters en hypotheekboe- ren. i In dit voorontwerp wordt voorgesteld het verlengingsrecht te wijzigen in gevallen waarin de pachter de leeftijd van 65 jaar heeft bereikt, aldus een medede ling van het ministerie van land bouw en visserij. In de bijbeho rende memorie van toelichting wordt o.m. vermeld, dat de uit 1958 daterende pachtwet geleide lijk zal moeten worden aange past aan de zich wijzigende struc tuur van land- en tuinbouw. Een bonthandel op de Keizers gracht in Amsterdam is vannacht voor ƒ35.000 aan bontjassen ge stolen. Er verdwenen acht jassen, waaronder iwee kostbare: een ocelot van 16.500,en een lui paard van 6.000,De dieven kwamen binnen door verbreking van een ruit. De Franse douane heeft zon dagavond aan de grens met Spanje in de auto van twee Nederlanders bijna duizend fles sen van driekwart liter rum ge vonden, afkomstig uit Spanje. De twee smokkelaars waren vol gens de douane van plan de drank in Nederland te verko pen. Zij zijn in Perpignan inge sloten en wor bo3oi50tb9?owes sloten. Op 2 januari zal de 59-jarlge tandarts in ruste dr. Philip Blai- berg, die op 2 januari 1968 in het Kaapse ziekenhuis Groote Schuur een nieuw hart kreeg van de niet- blanke textielarbeider Haupt, zijn eerstejaardag vieren. De operatie werd verricht door prof. Chris Barnard. Sinds de operatie van biina een jaar geleden heeft dr. Blaiberg, die zichzelf „een optimistische fa talist" noemt, een taaie wil ge toond om in leven te blijven, hoe wel hij er zich van bewust is, dat elke dag een keer ten kwade kan brengen. Deze sterke wil heeft hem over twee ernstige crises na ziin operatie heengeholoen. In juni '68 moest Blaiberg weer in het ziekenhuis Groote Schuur opgenomen worden wegens een 'everaandoening. Langzaam ge nas hij, maar drie weken later kreeg een gevaarlijke longcompli catie. Men vreesde het ergste. Hii kwam er doorheen. Van die tijd af gin" het bergopwaarts. Dr. Blaiberg, zijn vrouw en zijn 21-jarige dochter bereiden zich thans zelfs voor op een in maart voorgenomen reis naar Europa en de Verenigde Staten. Verscheiden honderden, wel licht zelfs duizend olifanten in 'het Krüger wildpark in Zuid- Afrika zullen moeten worden gedood omdat hun te grote aan tal de vegetatie te zeer aange tast en het waterverbruik te groot wordt. Tussen september 1967 en sep tember van dit jaar steeg het aantal olifanten in het park van 6568 tot 7701. De groei van de olifantenbevolking is niet alleen een gevolg van een geboorte- aanwas maar is ook veroorzaakt doordat kudden uit Rhodesië en Mozambique naar het Krüger- wildpark zijn getrokken. TERNEUZEN ARTS: Van woensdagochtend 8 uur tot woensdagnacht 12 uur wordt de nraktijk der artsen waargenomen door dokter J. J. J. v. d. Griek, Scheldekade 27, tel. 01150—2020. WIJKZUSTER: Dienst tijdens oud en nieuw jaarsdag: zr. E. C. Vogelaar, v. Steenbergen!?67, tel. 01150 3360 (b.g.g. 008). APOTHEEK: Apotheek geopend: A. J. Klaas- sen, Noordstr. 54, tel. 011502090. TANDARTS: Dienst tijdens oudejaarsdag en nieuwjaarsdag tandarts A. van Ravels te Fnlst, Stationsweg 14, tel. 011402205. Spreekuur: dins dag van 16 tot 18 uur; woensdag van 12 tot 12.30 uur. SLTTTSKTI,. HOEK EN PHILIPPINE WÏKZUSTER: Dienst tijdens oud en nieuw jaarsdag: zr. Bauwens tP Hoek, tel. 01154—274 (b.g.g. 008). AXEL ARTS: Van woensdagmorgen 8 uur tot woensdagnacht 12 uur wordt de nraktijk der artsen waargenomen door dokter C. A. Schiltman, Nieuwstr. 36, tel. 11551777. TANDARTS: Dienst tijdens oudejaarsdag en nieuwjaarsdag tandarts A. van Ravels te Hulst (zie voor adres en tijden onder Terneuzen). DIERENARTS V»n dinsdagnacht 12 uur tot woensdagnacht 12 uur wordt de nraktijk der dierenartsen in Axel, Sas van G°nt en Zaamslag waar genomen door dierenarts J. F. de Haas, Axelsestraat 108 te Zaam slag, tel. 01153366. DINSDAG SI DECEMBER 1968 OUDEJAARSAVONDDIENSTEN AARDENBURG: 19.30 uur Ds. H. Faber. AXEL: 19 uur Ds. P. J. Pennlngs. (Oudejaars- kollekte.) BIERVLIET: 19.30 uur Ds. G. F. H. Kelling. (Oudejaarskollekte.) BRESKENS: 19 30 uur Ds. L. Spaans. (Oude jaarskollekte.) CADZAND: 18.30 uur Ds. W. C. Luuring. (Oudejaarsavondkollekte.) GROEDE: 20.15 uur Ds. J. van den Hoek, van Zuidzande. HOEK: 19 uur Ds. W. J. van Meeuwen. (Oude- laarcVnllAlftP HONTEN1SSE: 18 uur Mej. Ds. H. B. de Nee- ling. (Oudejaarskollekte.) HOOFDPLAAT: 19.30 uur Ds. H. J. Begeer. (Oudeiaarskollekte.) HULST: 19.15 uur Mej. Ds. H. B. de Neeling. (Oudejaarskollekte.) NIEUWVLTET: 18.30 uur Ds. L. Spaans, van Breskens. OOSTBURG: 19 uur Ds. T. A. C. van Drunen. Oudeiaarsdienst. PHILIPPINE: "0 3.0 uur Ds. G. F. H. Kelling, van Biervliet. RETRANr""EMENT: 20 uur Oudejaarsavond- koilekt6 SCHOÓNDUKE: 19.30 uur Ds. P A. L. Brink man. (Oudejaarskollekte.) SINT ANNA TER MUIDEN: 18 uur Ds. C. Balk. (Oudejaarskollekte.) SINT KRUIS: 18 uur Ds. H. Faber. SLUIS: 19.30 uur Ds. C. Balk. (Oudejaarskoll.) SLUISKIL: 19 30 uur Ds. H. J. Ruis. TERNEUZEN: Goede Herderkerk: 19 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt. WATERLANDKERK.TE: 19 uur Kap. O. Giel- liet en Ds. W. B. Berssma. Oecumenische dienst voor alle gezindten. (F.xtra kollekte ter aanvulling van de Paaskollekte.) IJZENDIJKE: 19 uur Ds. E. J. R'et.veld. van Terneuzen. (Oudeiaarsavondkollekte.) ZAAMSLAG: 19 uur Ds. A. T. Deinum, (Oude- laarcltnllplftp ZUIDZANDE: 19 uur Ds. J. van den Hoek. GEREF. KERK HOEK: 19 uur Ds. W. H. Gispen, van Terneu zen. TERNEUZEN: 19.30 uur Ds. L. Berger. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) AXEL: 19.30 uur Ds. A. Veefkind. HOEK: 19 uur Ds. A. Kuiper, van Axel. TERNEUZEN: 19.30 uur Ds. K. D. van Dijk. ZAAMSLAG: 19 uur Ds. A. C. Haitsma. CHR. GEREF. KERK ZAAMSLAG: 19 uur Ds. P. Sneep. GEREF. GEMEENTE HOEK: Geen dienst. TERNEUZEN (Vlooswijkstraat): 19 uur Ds. J. Pannekoek. WOENSDAG 1 JANUARI 1969 NIEUWJAARSDIENSTEN AARDENBURG: 10.30 uur Nieuwjaarsreceptje. BIERVLTF.T: 10 uur Nieuwjaarsreceptie in het jeugdgebouw. BRESKENS: 10 uur Gezamenlijke dienst in de Gereformeerde Kerk. Na afloop receptie in Immanuël. HONTFNTSSE: 10 uur Nieuwjaarsgebed en recentie in het Poorthuis. HOOFDPLAAT: 10 uur Ds. H. J. Begeer. Na de dienst begroet'ngs-semenkomst. HULST: 11 uur Nieuwjaarsgeb<>d en receptie. SCHOONDtTKE: 10 uur Ds. P. A. L. Br'nkman. Korte N'euwjaarsmorgenwijding. Na aloop Nieuwjaarsreceptie in het Jeugdgebouw. SLUIS: 10 30 uur Morgengebed en Nieuwjaars receptie. TERNEUZEN: Goede Herderkerk: 10 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt. ZAAMSLAG: 10 uur Ds. A. T. Deinum. ZUIDZANDE: 11 uur Nieuwjaarsöntmoeting Verenigingsgebouw. GEREF. KERK HOEK: 10 uur Ds. L. Berger, van Terneuzen. TERN^TT/EN: Noordstraat: 10.30 uur Ds. W. H. Gispen. GERFF. KERK ^Vrijgemaakt) AXEL: 10 uur Ds. A. Kuiper. ZAAMSLAG: 9.30 uur Ds. A. C. Haitsma. ROQMS-KATHOLIEKE KERK TERNEUZEN: Ned. Herv. kerk: 9 en 11 uur H. Mis (Nederlands koor). Trinlteitskerk: 9 en 10.30 uur H. Mis (gregoriaans).

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 3