PROVINCIAAL NIEUWS K2SrDampo DC-7 met hulpgoederen voor Biafra verongelukt 1 glas super, a.u.b. VIETNAM- CONFERENTIE KOMT NOG NIET OP GANG Menings verschillen over vorm van de Lezers, die schrijven Basis voor verdere onderhandelingen in groot-metaal Ajax op 12 en 19 februari tegen Benfica RAFAEL CALDERA DE NIEUWE PRESIDENT VAN VENEZUELA NOORDVIETNAMEZEN BLIJVEN MAAR VOORRADEN NAAR HET ZUIDEN VERSCHEPEN Slagschip bestookte bolwerk Chinese beschuldiging Clifford acht vroegtijdige wederzijdse terugtrekking Oe Thant wil grandioze viering 25-jarige V. N. Nobelprijzen uitgereikt in Stockholm en Oslo Terneuzen Axel Goes IJzendijke KOSMOS-258 GELANCEERD Actie „Meade-river" voltooid Voorstander OAS Driemaal verslagen DE AARDE SCHUDDE OP SICILIË Doodvonnissen in Rhodesië gewijzigd in levenslang Rijdt veilig met melk WOENSDAG 11 DECEMBER 196S DE VRIJE ZEEUW /Pagina 3r Semi-artsexamen Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het semi- artsexamen mevr. E. A. van Gen- derenvan der Hagen uit Ter- neuzen. Stoffelijk overschot gevonden Maandagmorgen om ongeveer 10 uur werd nabij Sluiskil in het kanaal TerneuzenGent het stoffelijk overschot gevonden van de 50-jarige mevrouw J. W. H. D. uit Terneuzen. Arbeiders van de Terneuzense scheepswerf die werkzaam zijn aan een pijler van de voormalige Lelybrug, zagen tijdens hun schafttijd het stoffe lijk overschot drijven. De ge meentepolitie bracht het aan de wal en transporteerde het naar het mortuarium van het Juliana- ziekenhuis. Mevrouw H.D. ver dween op de avond van 29 no vember j.l. uit haar woning. Van de ongeveer tezelfdertijd verdwenen schipper J. W. waar van wordt aangenomen dat hij bij het aan boord gaan in de bin- nenvaarthaven te water is ge raakt en verdronken, ontbreekt tot nu toe elk spoor. Algemene vergadering waterschap „Axeler Ambacht" De dijkgraaf, de heer P- van Hoeve, heeft een algemene ver gadering uitgeschreven van het waterschap „Axeler Ambacht" op donderdag 19 december a.s. om 14 u. in „De Halle" te Axel. De punten van behandeling zijn: beëdiging nieuw benoemde hoofdingelanden; ingekomen stukken en mede delingen; herziening besluit opheffing Grindwegcommissie Stoppeldijk; overdracht/overname eigen dom, beheer en onderhoud we gen; salarismaatregelen water- schapspersoneel; verbetering van wegen; verlenging rekening-courant overeenkomst boerenleenbank Axel; vaststelling begroting 1969. HOOFDINGELANDEN In de vergadering van 10 okto ber werden als hoofdingeland van het waterschap toegelaten: voor district I: de heer W. L. Simoen te Terneuzen; voor district II: de heren J. de Pree te Zaamslag en J. J. Haak te Zaamslag; voor district Hl: de heer W. J. de Putter te Axel; Er zit nog geen schot in het op gang brengen van een uitgebreide vredesconferentie voor Vietnam. Sedert het afgelopen weekeinde de Zuidvietnamese delegatie als vier de en laatste in Parijs arriveerde, hebben de plaatsvervangend dele gatieleiders van de Verenigde Sta ten en Noord-Vietnam, Cyrus Vance en Ha van Lau drie verga- daringen over procedure-kwesties eehad, maar zij schijnen niet ver der te komen. Dinsdag, na afloop van de der de vergadering, werd in 'n Noord- vietnamees communiqué meege deeld dat van Noordvietnamese zijde twee voorstellen waren ge daan betreffende de vorm die de conferentietafel moet hebben. Voorts waren protesten uitgewis seld aangaande de militaire acti viteiten. Uit zeer goede bron werd ver nomen dat de Amerikanen en Zuidvietnamezen wensen dat de delegaties aan twee paralel aan el kaar geplaatste tafels zullen zitten om uit te laten komen dat er twee en niet vier partijen zijn. Van Noordvietnamese zijde zou aan vankelijk mede namens het bevrij dingsfront zijn voorgesteld in car- ree te gaan zitten en nu zou sprake zijn van vier tafels. Behalve het Amerikaans-Noord- vietnamese overleg, vond dinsdag ook weer een onderhoud plaats tussen Amerikaanse en Zuidvietna mese functionarissen om de voor bereidingen voor de eigenlijke con ferentie te coördineren. Men réxent er intussen op dat vandaag nog geen bijeenkomst >--n alle delegaties zal plaatsheb ben. voor district V: de heer A. H. G. Puijlaert te Zuiddorpe. BEGROTING 1969 De commissievergaderingen per district met de hoofdingelan den werden gehouden in de periode van 4 tot 11 november. Het bestuur stelt een geschots- verhoging voor van ƒ5 per hec tare voor de ongebouwde eigen dommen, overeenkomende met 1,67 van de belastbare op brengst voor de gebouwde eigen dommen. BESPROKEN ONDERWERPEN In de districtsvergaderingen werd het algemeen betreurd dat het geschot moet worden ver hoogd. Er zijn bezwaren gerezen rond om de waterlozing bij Driewegen (kippenbedrijf en aangesloten huizen) en de noodzakelijkheid van samenspel tussen gemeente Terneuzen en waterschap. Aan de orde kwamen verder de afwateringsproblemen in ver band met de waterstand In de Otheense kreek voor jachthaven; spuien van overtollig water; natuurlijke lozing en lozing door middel van gemaal. Voorts ver hoging der zeedijken: verzwaring in tweede instantie dijk Serlip- penspolder en verbreding/ver hoging Scheldekade te Terneuzen en overname van laatstbedoelde waterkering van de gemeente Terneuzen. Vergadering Statenkring C. H. U. In „De Halle" te Axel kwam oo 9 december j.l. de statenkring Hulst van de C.H.U. in vergade ring bijeen. De opkomst was goed. De vergadering stond onder lei ding van de heer P. G. van den Bosse, die onlangs tot voorzitter werd gekozen. De volgende be- stuursmutat.ies vonden plaats; in de vacature van de heer J. de Feijter te Terneuzen werd be noemd mevr. L. van der Plas te Terneuzen. De heer J. Vinke te Kloosterzande trad af als pen ningmeester, dit in verband met zijn hoge leeftijd. De heer A. van Hoeve te Sluiskil, die secretaris is van de statenkring. werd met het penninigmeesterschap belast. Herbenoemd werden tot be stuurslid de heren D. J. Dekker te Terneuzen en M. de Pooter te Hoek. Eerstgenoemde treedt tevens als vice-voorzitter op. De heer D. Dekker te Zaamslag werd algemeen-adjunct. Blijkens mededeling van de voorzitter wordt de voltooiing van het ontwerp-streekplan van Oost Zeeuws-Vlaanderen en de kanaalzone momenteel belem merd door de omstandigheid, dat omtrent verschillende factoren nog geen zekerheid bestaat. Geïnformeerd werd naar het veer TerneuzenHoedekensker- ke. De voorzitter wees op de me dedeling van ged. staten in hun begrotingsbrief 1969, dat de te genwoordige aanleginrichting in Terneuzen niet in stand zal wor den gehouden in verband met de verhoging en verzwaring van de waterkering aan de Schelde kade. De minister van waterstaat heeft gezegd, dat hij in overleg wenst te treden over de vraag op welke wijze de veerdienst in de toekomst zal worden uitgeoefend. Het is nog niet bekend tot welk resultaat dit overleg zal leiden. De vergadering was van oor deel, dat de veerdienst in stand moet blijven en dat de kosten in uiterste noodzaak dan maar voor rekening van de provincie moe ten komen. Na het huishoudelijk gedeelte werden drie Zeeuwse films ver toond, o.a. „Elementen trotseren elementen (Zeelandbrug)" en „Waar de zee het land ontmoet", een in opdracht van de provin cie vervaardigde film, die een mooi beeld geeft van de ontwik keling in Zeeland. Na reeks van diefstallen aangehouden Een man die in het afgelopen weekend werd aangehouden op verdenking van diefstal uit een woning aan de Oude Singel te Goes, heeft bekend in de loop van 1968 in totaal zeven diefstal len in deze gemeente te hebben gepleegd. De buit bedroeg in to taal ongeveer 6000, De verdachte, de 21-jarige koopman A. F. T. de K., zal voor de officier van justitie te Middel burg worden geleid. Men zal hem nog nader aan de tand voelen, omdat er in Goes in 1968 nog an dere inbraken onopgehelderd zijn gebleven. Duivententoonstelling In hotel-restaurant Meert hield de duivenhoudersvereniging haar jaarlijkse tentoonstelling voor de leden. Was de inzending niet zo groot als we vele jaren gewoon zijn, de kwaliteit was er niet minder om. Er waren 179 duiven die dongen naar een prijs. Na een nauwkeu rige keuring kwamen de prijs winnaars als volgt tevoorschijn: Oude doffers: 1. H. van de Bos sche, 2. C. de Puttter zoon, 3. Jan v. d. Sande, 4. G. Claeys, 5. A. J. Termote. Jonge doffers: 1. J. v. d. Sande, 2. dezelfde, 3. C. de Putter zoon, 4. G. de Boevere, 5. P. Dellaert. Jarige doffers: 1. B. Tanghe, 2. H. Hamelijnck, 3. A. Termote, 4. B. Tanghe. 5. P. Dellaert. Late doffers: 1. J. v. d. Sande, 2. C. de Putte; Zn., 3. A. G. Calon, 4. J. Dumonceau, 5. J. v. d. Sande. Oude duivinnen: 1. J. van de Sande, 2. P. Zeegers, 3. Putter Zn., 4. L. Caleys, 5. J. v. d. Sande. Jarige duivinnen: 1. B. Tanghe, 2. R. Lammens, 3. Iz. Oeké, 4. C. Geernaert, 5. A. G. Calon. Jonge duivinnen: 1. Iz. Ocké, 2. B. Tanghe, 3. P. Zeegers, 4. J. Dumonceau, 5. G. Boevere. Late duivinnen: 1. M. Note- schaele, 2. J. van de Sande, 3. de zelfde. Kampioen doffers: H. van de Bossche. Kampioen duivinnen: Jan van de Sande. Gezamenlijke voorbereiding op kerstfeest Dinsdag 17 december des avonds om half acht zal een ge zamenlijke voorbereiding op het kerstfeest worden gehouden van de r.k. parochie en de herv. ge meente te IJzendijke. Bij deze dienst wordt muzikale medewerking verleend door het dameszangkoor „Zanglust" onder leiding van mevr. Van Sorgen Broer, het r.k. gemengd koor van zuster Gratiana en het kinderkoor De Rietvinken" van zuster Jose- phina. Organiste is mej. Lieb van Sor gen, trompettist de heer H. Lan- geraert. Het welkomstwoord zal worden gesproken door pastoor Th. Lanen. Toespraken zullen worden gehouden door ds. L. Spaans uit Breskens en kapelaan Hermans uit IJzendijke. VOOR DIERENVRIENDEN Hondeneigenaars, past op uw hond, want- de gevaarlijke rotjes zijn weer in aantocht. Mogelijk gaat uw hond aan het zwerven, omdat hij overstuur raakt. Door verschillende oorzaken komen er meer honden op straat. Ik heb al zo'n hondje onder mijn bescherming, goed onder houden, geen zwerver en zo goed als zeker op straat gezet. Er is op het ogenblik in Ter neuzen geen asiel. Maar er wordt aan gewerkt. Het is te hopen dat de plannen slagen en gelukkig kan" op de medewerking van het gemeentebestuur worden gere kend. Alle dierenvrienden moe ten deze zaak steunen. De winter staat voor de deur; de winter is er reeds. Een dier is geen stuk vuil dat men zomaar op straat kan gooien. In voor komende gevallen gaarne tot het geven van inlichtingen bereid. J. J. MACHÏELSEN, Lievenstraat 2. (lid dierenbescherming) De Sowjet-Unie heeft dinsdag haar 258e kunstmaan in de Kos- mos-reeks gelanceerd. De satel liet die bestemd is voor onder zoekingen, beschrijft een baan die een hoek van 65 graden maakt met de evenaar. De grootste af stand tot de aarde bedraagt 325 km en de kleinste 210 km. De omlooptijd is 89,6 minuut. Dinsdagavond is na afloop van de vergadering van de raad van overleg in de metaalindustrie het volgende meegedeeld: In de heden gehouden vergade ring van de raad van overleg in de metaalindustrie is een basis voor verdere onderhandelingen gevonden. In verband met beraad in eigen kringen is de vergadering van donderdag 12 december uitge steld tot dinsdag 17 december. Ajax zal op 12 en 19 februari zijn beide wedstrijden uit de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker voor lands kampioenen tegen Benfica spelen. De eerste wedstrijd is in Amster dam, de tweede in Lissabon. Benfica heeft dinsdag telegra fisch een bevestigend antwoord gegeven op de brief van 't bestuur van Ajax, die deze data als voor stel vermeldde. De clubs zijn over eengekomen een eventueel nood zakelijke besiisingswedstrijd op 3 maart, naar alle waarschijnlijkheid in Parijs, te spelen. Zoals bekend tellen bij een ge lijk doelgemiddelde in de kwart finales de in de uitwedstrijd ge maakte doelpunten niet meer dub bel om tot plaatsing in de volgen de ronde te komen. In Genève is bevestigd dat een DC-7 vrachtvliegtuig met hulp goederen voor Biafra zaterdag dicht bij het vliegveld Oeli Ahiala is neergestort. De vier bemanningsleden kwamen om. Dinsdag deelde de interkerke lijke hulporganisatie in Genève mee dat het toestel werd ver mist. De woordvoerder wilde de namen van de omgekomenen niet bekendmaken, maar de ker kelijke hulporganisatie in Kopen hagen deelde mee, dat de eer ste vlieger een Engelsman was, de tweede vlieger een Duitser en dat de overige twee beman ningsleden, een leerling-vlieger en een boordwerktuigkundige, vermoedelijk een Mexicaan en een Amerikaan waren. Het toestel vloog in opdracht van een Westduitse protestantse hulporganisatie. De DC-7 was gehuurd van de luchtvaartmaatschappij „Arco" op de Bermuda's. Ten zuiden van Danang ziin vol gens een Amerikaanse militaire woordvoerder in negentien dagen tijds bijna 650 Noordvietnamese militairen en vietcong-strijders ge sneuveld. Daarnaast zijn er 440 gevangen genomen. Ze maakten deel uit van een strijdmacht, die oorspronkelijk 2.000 man sterk zou zijn geweest en omsingeld is door 5.000 Amerikaanse mariniers en 2.000 Zuidvietnamese militairen. Aan Amerikaanse kant zijn 75 do den en 458 gewonden gevallen. Het slagschip „New Jersey" be stookte maandag een vijandelijk bolwerk ln dat gebied. Volgens officiële Amerikaanse kringen varen 's nachts Noord vietnamese boten vermomd als vis sersvaartuigen de haven van Da nang binnen om onder de ogen van wachtposten wapens en andere voorraden aan land te brengen. De Noordvletnamezen blijven vol gens deze kringen aanzienlijke voorraden naar het zuiden ver schepen tot Qoei Phon toe, een haven 440 km ten zuiden van de gedemilitariseerde zone. Boven Noord-Vietnam is maan dag een Amerikaans supersoon Verkenningsvliegtuig van het type PF-4C van de grond neergescho ten. Het toestel hot vierde dat in het noorden verloren ging sinds de bombardementsstop van 1 no vember stortte twee mijl uit de kust in zee. De twee inzittenden werden gered. Sinds de stopzet ting van de bombardementen zijn volgens officiële Amerikaanse kringen ln het grootste deel van Noord-Vietnam de spoorlijnen her steld. De actie van 500 Amerikaanse mariniers en 2000 man Zuidviet namese troepen tegen een grote concentratie Noordvietnamese en vietcong-soidaten in de omgeving van Danang is thans voltooid. In twintig dagen sneuvelden 850 N.- vietnamezen en vietcong-leden terwijl aan Amerikaanse zijde 107 doden en 523 gewonden vielen. De operatie had de naam „Meade- river". Het zware geschut van 't slagschip New Jersey beschoot op de laatste dag nog de bunkers en andere versterkingen in het cen trum van de omsingeling. Naar een Amerikaanse woord voerder meedeelde, werden meer dan 2700 Zuidvietnamezen onder vraagd die ervan werden verdacht tot de vietcong te behoren. Van 71 van hen was vastgesteld, dat zij behoorden tot een vietcong-scha- duwregering in het gebied. Hon derd Noordvietnamezen werden gevangen genomen. De 52-jarige advocaat Rafael Caldera, oprichter en leider van de christen-democratische partij „Copei", is uitgeroepen tot over winnaar van de presidentsverkie zingen in Venezuela. Caldera is daarmee de tweede christendemocraat die in Latijns- Amerika door verkiezingen aan de macht komt. Eduardo Frei van Chili die vier jaar geleden is ge kozen en nog slechts een jaar aanblijft als staatshoofd, is hem voorgegaan. Caldera, die in maart zal wor den beëdigd, nam reeds spoedig na de verkiezingen op 1 decem ber een voorsprong op zijn be langrijkste rivaal Gonzalo Bar rios, die kandidaat stond voor de reeds 10 jaar aan het bewind zijn de democratische actiepartij. In de einduitslag bedraagt zijn voor sprong op hem slechts 31.071 stemmen, ofwel 0,94 procent van de in totaal 3,7 miljoen uitge brachte stemmen. De christen-democraten heb ben niet de meerderheid in de nationale vergadering en waar nemers geloven dat Caldera wel eens op grote moeilijkheden kan stuiten bij het zoeken van een betrouwbare coalitiepartner. Cal dera is gekozen op een verkie zingsprogramma, waarin hij uit gebreide maatregelen voor land bouwhervorming, verbetering van de sociale omstandigheden, stimulering van de uitvoer en aanmoediging van buitenlandse maatschappijen tot verhoging van de investeringen in de Vene zolaanse olieindustrie beloofde. Ook is hij voorstander van mo dernisering van de organisatie van Amerikaanse staten (O.A.S.) en van een belangrijke rol voor Venezuela bij de economische integratie van Latijns-Amerika. Caldera werd in 1916 geboren te San Felipe, hoofdstad van de provincie Yaracuy, en studeerde politieke wetenschappen te Cara- dentenunie" op en 10 jaar later het „politiek onafhankelijk, on partijdig kiescomité (Copei)", dat later de christendemocra tische partij werd. Hij was drie maal eerder presidentskandidaat in 1947, in 1958 na de val van dictator Perez Jimenez en in 1963, maar werd alle keren ver slagen. Caldera was oorspronkelijk conservatief in zijn katholicisme en steunde onder andere generaal cas. In 1936 richtte hij de conser- vatief-katholieke „nationale stu- Franco in de Spaanse burgeroor log. Nadien is zijn houding onder invloed van verschillende pause lijke encyclieken genuanceerder geworden. De „Copei" laat zich gaarne vergelijken met de chris ten-democratische partijen in Italië en West-Duitsland, maar vooral met de Chileense. Met de laatste heeft zij gemeen dat zij 'n alternatief tussen het marxisme en het kapitalisme streeft, waar bij zowel de vrijheid als het pri- vebezit moeten zijn gewaarborgd. De toekomstige president is ge huwd en heeft zes kinderen. CARACAS: Rafael Caldera laat zich opgewekt fotograferen met een kleine „bewonderaar". Dinsdagmorgen hebben zich twee krachtige aardbevingen voorgedaan te Patti, een haven tje aan de noordoost-kust van Si cilië en ongeveer 50 km van Mes sina. Een groot deel van de circa 15.000 inwoners rende in paniek naar buiten. Talrijke oude gebouwen in Patti zijn beschadigd. De bevin gen werden gevoeld in plaatsen langs het Nebrodi-gebergte langs de noordkust van Sicilië. Het westen van Sicilië, waar in janu ari bij een aardbeving 272 men sen het leven verloren, is niet door de aardschokken getroffen. Het Chinese persbureau „Nieuw China" meldde dinsdag door de woordvoerder van een ministerie te zijn gemachtigd krachtig te protesteren tegen de beschieting van een Chinees vissersvaartuig op 5 december door een Ameri kaans hefschroefvliegtuig. Volgens het persbureau voeren die dag 38 Chinese vissersboten tussen Hainan en Noord-Vietnam. Toen twee Amerikaans© oorlogs schepen op een afstand van een kilometer waren gekomen, start te van één er van een hefschroef vliegtuig dat de Chinese boot be schoot. De Amerikaanse minister van de fensie. Clark Clifford, acht het niet uitgesloten, dat nog ln presi dent Johnsons ambtsneriode (tot 20 januari) een begin kan worden gemaakt met terugtrekking van Amerikaanse en Noordvietname se troepen uit Zuid-Vietnam. Op een persconferentie zei Clif ford te hopen, dat daarover de ko mende 14 dagen overeenstemming wordt bereikt. „Ik denk dat er een mogelijkheid op overeenstemming met Hanoi over een wederzijds terugtrekken van troepen in die periode is", zei Clifford die er echter de nadruk op legde. dat. hij geen voorspel ling deed. Ook zei hij dat de Ver enigde Staten niet eenzijdig daar toe zouden overgaan. De minister uitte voorts de hoop Secretaris-generaal Oe Thant van de V.N. heeft het voorstel gedaan om het 25-jarig bestaan van de organisatie der verenig de naties te vieren met een bui tengewone zitting van de alge mene vergadering te New York op 26 juni 1970, waarvoor alle staatshoofden en regeringsleiders in de hele wereld zouden moe ten worden uitgenodigd. Oe Thant oppert tevens, dat deze buitengewone zitting een „historische verklaring" zal goedkeuren, die de vorderin gen zou registreren welke de V.N. in 25 jaar heeft bereikt en die tevens zou herinneren aan de nog op te lossen vraagstuk ken en de mogelijkheden van een oplossing. In de week van 26 juni 1970 zou elk land de ondertekening van 't V.N.-handvest in 1945 moe ten herdenken met plechtighe den, die ten doel hebben de vol keren tot elkaar te brengen. Thant verzoekt de thans bij- eenzijnde algemene vergade ring een commissie te benoe men, die belast zal zijn met de voorbereiding van de diverse manifestaties. Deze commissie zou een rapport ter goedkeu ring moeten voorleggen aan de volgende algemene vergade ring, die in september 1969 begint. In Rhodesië zijn dinsdag de doodvonnissen van 25 negers ge wijzigd in levenslange gevange nisstraf. Het besluit werd geno men door de uitvoerende raad, bestaande uit het kabinet en Clif ford Dupont, de man die sinds de eenzijdige onafhankelijkheidsver klaring de plaats inneemt van de Britse gouverneur. In totaal wachtten 117 negers op de uitvoering van hun doodvon nis. Over het lot van de nog niet gegratieërden zal de regering zich beraden. Sinds er in maart 5 negers wer den opgehangen ondanks pogin gen van Britse zijde om hun leven te redden, zijn er in Rhodesië geen doodvonnissen meer vol trokken. Melk Is super-brandstof voor automobilisten. Heeft 'n boog mineraal- en proteïnegehalte. Melk is het beste wat er is voor een scherpe blik en een snel reaktievermogen. Mee eens? Vraag dan het gratit embleem aan het N.Z.B., Postbus 4530, Rjjswyk (ZH), op een aanvang van Amerikaans- Russische besprekingen over be perking van de kernwapen-sy stemen vóór de /egering-Nixon aan het bewind komt. President Johnson zou het con gres wellicht nog vragen om aan vullingsfondsen "voor de oorlog in Vietnam. Een besluit zou afhan gen van de besprekingen in Pa rijs. Op een plechtige bijeenkomst in Stockholm heeft koning Gustaaf van Zweden dinsdag zes nobel- prijzen uitgereikt. De Amerikaanse professor Lars Onsinger die voor scheikunde en de Amerikanen Robert Holley, Gobind Khorana en Marshall Ni- renberg die voor de geneeskunde. De Japanse auteur Yasoeni Ka- wabata ontving de nobelprijs voor letterkunde. De zes winnaars kregen een oorkonde en een gouden medaille met de beeldenaar van Alfred No bel. Het aan de prijs verbonden geldbedrag wordt vandaag ver strekt. Tijdens een plechtigheid aan de universiteit van Oslo ontving de Franse hoogleraar René Cassin de nobelprijs voor de vrede. In zijn dankwoord waarschuw de de 81-jarige Cassin, die presi dent is geweest van het Europese hof voor de mensenrechten, voor de gevaren die de kernenergie voor_&e mensheid met zich mse- brengu

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 3