PROVINCIAAL NIEUWS Bearsoverzicht Marktberichten BOSCH OPTIEK Maandag 2/dinsdag 3 december 1968 Terneuzen UNILEVER „WILLIG" IN VERDEELDE MARKT Axel Breskens Rijnberg's Handelsbureau Terneuzen Ho@k Sluiskil Sluis Schoondijke Vlissingen IJzendijke Zaamslag DE VRIJE ZEEUW 9 De heer en mevrouw Eijke zestig jaar getrouwd Morgen (dinsdag 3 december) vieren de heer P. J. Eijke (80) en mevrouw A. Eijkevan Fraaijen- hove (79) hun diamanten huwe lijksfeest. Ongetwijfeld zal deze dag voor velen in Terneuzen aan leiding zijn om de heer en me vrouw Eijke hun gelukwensen aan te bieden. Immers, de heer Eijke kennen de meeste Terneu- zenaars nog altijd als „meester" Eijke, die gedurende zijn lange onderwijzersloopbaan in Terneu zen vele honderden leerlingen heeft „afgeleverd". Toen wij een kort gesprek met hem wilden hebben (hij woont met zijn vrouw sedert 24 augustus 1966 in „Bachten Dieke"), moes ten wij hem gaan opzoeken in „De Blide" waar hij met de heer J. Klaassen bezig was tientallen adressen te schrijven voor de uit nodigingen voor het a.s. bejaar denkerstfeest. „Ik ben in Zaam- «lag geboren aan de Eendracht", zo vertelde de heer Eijke. „Mijn vrouw is in Rotterdam geboren, maar zij kwam al heel jong met haar ouders naar Othene, waar haar vader een bakkerij had." De heer Eijke studeerde te Axel aan de rijksnormaalschool en was tot 1914 onderwijzer te Ovezande. Op 1 januari 1915 kwam de heer Eijke naar Terneuzen als onder wijzer aan school A op 't „Zand- pleinj'. Hjj bleef in Terneuzen tot 31 december 1954, toen de datum van zijn pensionering was aan gebroken. Dat betekende echter niet het einde van zijn loopbaan, want wegens gebrek aan perso neel kreeg hij nog verscheidene malen een verzoek om in te val len. Driemaal gaf hij „tijdelijk" les aan zijn oude school A, enkele keren aan de Zuidlandschool, twee keer aan de openbare school te Sluiskil en ruim een jaar te Zaamslag, zodat de heer Eijke bijna 72 jaar was, toen hij er voor goed mee ophield. Hij voelt zich nog altijd prima en heeft nog genoeg energie om allerlei karweitjes op te knappen. De gezondheidstoestand van me vrouw Eijke laat wel wat te wen sen over, daar zij nog niet zo lang geleden een ingrijpende operatie onderging. Het diamanten echtpaar had vier kinderen. Een van de drie jongens overleed in januari 1951 en die gebeurtenis is voor de ouders een zwarte bladzijde in hun levensboek. De overige kin deren wonen allen te Terneuzen. Het zal morgen een drukke dag voor de heer en mevrouw Eijke worden, want velen zullen het echtpaar de hand komen druk ken. De receptie wordt gehouden in „Bachten Dieke" van 16.00 18.00 uur. Inbedrijfstelling grootscheepvaartkanaal T erneuzen—Gent Koningin Juliana en de Belgi sche koning Boudewijn zullen op donderdag 19 december het groot scheepvaartkanaal Terneuzen Gent met bijbehorende werken officieel in bedrijf stellen. Teneinde een en ander een vlot verloop te geven, zullen de minis teries van openbare werken in België en van verkeer en water staat in Nederland op maandag 16 december een voorlichtings bijeenkomst organiseren, waarbij tevens de nodige informatie zal worden verstrekt betreffende de uitgevoerde werken. Aan boord van het m.s. „Jacob van Artevelde" dat met de geno digden om kwart voor elf uit Gent vertrekt, zullen de toelich tingen worden gegeven door de heren C. Charlier, directeur van de haven van Gent; ir. P. Lagrou, hoofdingenieur-directeur van bruggen en wegen, en ir. J. Zuur deeg, hoofdingenieur-directeur van de rijkswaterstaat in Zeeland. Uitstekende prestatie van „St. Willibrordusschool" Twee ploegen van elk acht leer lingen van de Terneuzense „St. Willibrordusschool" hebben zaterdagmiddag deelgenomen aan een cross die te Wolfaartsdijk werd gehouden en werd georga niseerd door de Goese atletiek vereniging ,.A.V.'56". Bij de eer- s'.e groep behaalde Tom de Koek de eerste prijs. In de tweede groep werd Mare Koulen eerste en Lex Dehulsters tweede. Er waren in totaal zes medailles te winnen. Najaarsloterij bezorgt echtpaar vakantiereis De heer en mevr. J. Bareman, Mauvestraat te Terneuzen, won nen vorige week met hun lot 0182057 een prachtige vakantie reis met de P. and O.-Lines naar Lissabon, Teneriffe, Las Palmas, Madeira, Casablanca en Malaga. Ze hadden de uitzending van de Lou van Burg-show gevolgd, maar het winnende lot was toen niet op het t.v.-scherm versche nen. Toevallig zagen ze de uitslag van de loterij in een krant, die aan een bij hen logerende dochter werd toegezonden. De zeereis zul len ze maken in de loop van 1969. (Voor toekomstige prijswin naars tekenen wij hierbij aan dat de volledige uitslag van deze lote rijen 's maandags na de trekking in alle grote kranten wordt ge publiceerd. Red.) Vergadering a.r. partij De afdeling Terneuzen van de a.r. partij „Nederland en Oranje" hield dezer dagen een vergade ring in „Pro Rege". Onderwerp Was het interim-rapport van de „groep van achttien". Er was een tamelijk goede opkomst. De plaatselijke partij had voor af studiegroepen aangewezen om vragen met betrekking tot het rapport te beantwoorden en te motiveren. Naar aanleiding hier van en het referaat van de heer C. Balkenende, oud-landelijk Ar- jos-voorzitter, over „Een oude of nieuwe koers?" ontstond een levendige discussie. Het bleek, dat de actie van de „groep van achttien" niet alleen met veel belangstelling wordt ge volgd, maar ook dat men een positieve kritische bijdrage wilde leveren. Ten aanzien van de ver schillende punten verlangde men een duidelijk christelijke koers, vooral tot uiting komend jn een actief beoefenen van de naasten liefde in nationaal en internatio naal verband. Schipper vermist Zondagmiddag heeft de ge meentepolitie van Terneuzen in samenwerking met de rijkspolitie te water in de buitenhaven van Terneuzen gedregd naar de 50- jarige schipper L. W. van het Bel gische binnenschip „Odylla". De schipper wordt sedert vrijdag avond vermist. De dreggings- werkzaamheden zijn zondag avond bij het invallen van de duisternis stopgezet. Vandaag zou bij daglicht opnieuw worden ge zocht. Vijftigjarige vrouw vermist Sedert vrijdagavond wordt de 50-jarige mevrouw J. W. H.D. uit Terneuzen vermist. Zij heeft op die dag tussen half acht en half twaalf 's avonds per fiets merk „Burco" (zwarte kleur en grijs tasje aan de linkerzijde van de bagagedrager) haar woning in zwaarmoedige toestand verlaten, zodat een ongeluk wordt ge vreesd. De vrouw is ongeveer 1,70 meter lang, flink postuur, kortge knipt grijzend haar en grijs groene ogen. Zij was gekleed in een zwarte mantel met witte stippen, donkerrode jurk en droeg waarschijnlijk een zwarte pantalon. De gemeentepolitie te Terneuzen (tel. 011504151) ver zoekt ieder, die omtrent deze vrouw inlichtingen kan verstrek ken, zich met haar in verbinding te stellen. Schippersvrouw brak been Zaterdagmorgen om kwart over negen wilde M. de 71-jarige mevr. wed. J. A. W.T. aan de nieuwe binnenvaartsluis te Ter neuzen aan boord van haar schip „Jumentum" gaan, toen door de zuiging van een voorbijvarend schip een tros brak en de vrouw aan haar been trof. Zij bleek een beenbreuk te hebben opgelopen. Na in het Julianaziekenhuis te Terneuzen te zijn verzorgd, werd zij naar het ziekenhuis te Dor drecht overgebracht. Schade bij aanrijding Zaterdagavond om half tien deed de autobestuurder G. C. uit Hoek door de Nieuwstraat, waar zijn auto geparkeerd had gestaan, in de richting van het postkan toor. Toen hij van de linkerstraat zijde naar bet midden van de B.M.W. -showroom geopend Vrijdagmiddag heeft burge meester G. van Waes van West- dorpe onder grote belangstelling van vrienden' en relaties de nieuwe B.M.W.-showroom van de heer Hemelsoet aan de Mercu- riusweg te Sluiskil (gemeente W'escdorpe) geopend. In deze showroom (annex garage), die volgens de heer Hemelsoet met zijn 450 m- opper vlakte de grootste in Zeeuws- Vlaanderen is, vindt de bezoeker (ook zaterdag en zondag was er gelegenheid tot bezichtiging) diverse modellen van deze snelie en solide auto. Zowel de „ge wone" cabriolet als de supersnelle sportwagen treft men er aan. Hoe snel deze wagen is, moge blijken uit het feit dat de B.M.W. T.J. een accelleratiesnelheid heeft van 1 tot 100 km in iets meer dan negen sekonden, een eigenschap die vooral in het stadsverkeer be langrijk is. De heer Hemelsoet deelde mede, dat in januari de 6-cilinder B.M.W. leverbaar zal zijn, die als kroon op het werk moet worden beschouwd. Behalve van de vele relaties, waaronder ook de direktie van de B.M.W., ontving de heer Hemel soet vele gelukwensen en bloe men ter gelegenheid van deze feestelijke opening. De zaak is een aanwinst voor de bezitters van een B.M.W. Unilever heeft vandaag de meeste aandacht getrokken. De stemming was „willig" met een eerste verhandeling op 135,80. Dit verhoogde niveau had wipst- nemingen tot gevolg, waardoor Unilever inzakte tot 135,10 maar later weer kon ODlopen tot het openingsniveau. Gedurende de voorbeurs werd 134,80 betaald. Hoogovens viel tegen op 105.80 om daarna aan te trekken tot 106,20 (106,80). AKU opende on veranderd op 127,30 maar zakte later in tot 126.80. Philips gaf vier dubbeltjes prijs op 168,80. Kon. Olie kon zich 60 cent verbeteren op 191,80, KLM was zeer vast op 239,80 (234,80). Kon. Olie lag in New York gevraagd in de markt. Wallstreet sloot voor de eigen fondsen vast met ruime handel. Het Dow Jones-gemiddelde voor industrie-aandelen steeg er 9 punten tot 985.08. Dit betekende het hoogste peil in 1968. De cultures waren verdeeld met Amsterdam Rubber lager en HVA hoger. Rott. Lloyd daalde bijna 6 punten tot 164%. Holl. Amerikaliin kon zich handhaven op 97%. De staatsfondsenmarkt was licht verdeeld met weinig zaken. Kon. Olie moest later de winst weer prijsgeven. AKU verliet de markt oo 126,70, Hoogovens deed 105,80, Unilever 135,50 en Philips 168.70. Veel werd er ook gehan deld in de 7 pet. converteerbare obligaties Breda d'Oranjeboom. Gedaan werd circa 113. In de eerste periode steeg Des- seaux 14, Naarden 6, Hero 5, Cal- vé en Wyers ieder 7 en Gist-Bro- cades 27 pnt. Vettewinkel vrij dag min twintig punten, was tien ounten hoger. Ass. Rotterdam daalde tien, Holl. Beton 7, Carps garen 5, Kiene en Kloos ieder 5 ounten. Heineken was flauw met een koersverlies van 5 gulden. Albert. Heijn daalde 7,50. AARDAPPELBEURS Op de aardappelbeurs te Rotter dam werden vandaag de volgende noteringen opgemaakt. Klei-aardapoelen voor het bin nenland: Bintje 3555 mm 11,50 12.00; B'ntje 40 mm oowaarts 11,50—12.50; Bintjp 55 mm opw. 13.5014,25; Eigenhel- heimers 40 mm opw. 15,00 18,00; Furore 40 mm opw. 14,00 f 15,50. Zand-aardappelen voor het bin nenland: Bintje 40 mm opw. geen notering. Klei-aardappelen voor de exnort: Bintje 40 mm opw. geen notering; Bintie 3555 mm 11,50f 12,00o Bintje 45 mm onw. 14,00 15,25: Bintie 40—60 mm 13,00 13,50; Bintje 55 mm opw. 13,5014.25: Furore 40 mm opw. geen notering. Zand-aardappelen voor de ex port: Bintje 35 mm opw. 8,75. Andere blanke rassen van de kleigrond: 45 mm opw. geen note ring. Voer-aardappeien 2,00f 5-00. Stemming: binnenland en export rustig. Prijzen vastgesteld per 100 kg af bedrijf op auto volgens kwali teitseisen binnenland c.o> export. straat reed, lette hij niet voldoen de op het verkeer, in dit geval de automobilist W. G. de J. uit Biervliet, die achter hem kwam. Deze trachtte door sterk te rem men een aanrijding te voor komen. Zijn auto kwam in een slip, zodat hij tegen de auto van C. botste. Beide voertuigen liepen schade op. Sinterklaas bij de kinderen van de N.S.M. Sinterklaas heeft zaterdag een gehele dag bij de kinderen van 't N.S.M.-personeel te Sluiskil ver toefd. Reeds 's morgens vroeg waren er een paar honderd kinderen met hun ouders naar „De Halle" in Axel gekomen om uit handen van Sint en zijn zwarte Pieten ver snaperingen en speelgoed in ont vangst te nemen. In de middag waren er weer een paar honderd met hun ouders en toen bevonden zich onder de aanwezigen ook de directeur van de Nederlandse stikstofmaatschappij, de heer ir. V. Gena, en een aantal genodig den onder wie burgemeester en mevrouw Van Dijke. Namens het Sint Nicolaas- comité sprak de heer K. de Rooy een woord van welkom en dank aan d.e direktie en zei zich er over te verheugen, dat het feest in deze prachtige omgeving kon plaats vinden. Het vorige jaar, toen het „Centrum" niet meer beschikbaar was, moesten de vaders van het bedrijf de geschenken voor hun kinderen meenemen. Met een aantal toepasselijke liedjes werd de hoge bezoeker verwelkomd, toen hij de zaal binnentrad en natuurlijk ging hij eerst de zaal rond om tientallen kinderen de hand te drukken, voordat hij op zijn troon temidden van stapels geschenken plaats nam. Tijdens de pauze werden alle aanwezigen getrakteerd op koffie en limo nade, waarna het uitdelen van de goede gaven plaats had. Gelukkig met al hetgeen zij hadden ontvan gen keerden de kinderen en de ouders per speciale „Cito"-bussen huiswaarts. Hengelaars in de mist Tijdens dichte mist is een boot met 38 sportvissers voor de haven van Breskens aan de grond ge lopen. De reddingboot „Javazee" voer uit om de gestrande vissers op te halen. Het vaartuig is later door enkele sleepboten vlot ge trokken. Fiets lag op rijwielpad Op de rijksweg nabij Kruisdijk is A. D. uit Waterlandkerkje zaterdagavond met zijn brommer over een op het rijwielpad lig gende fiets gereden en gevallen. Bij onderzoek bleek de fiets eigendom van A. S. uit Groede te zijn, die onder invloed in het gras lag. D. werd licht gewond. Aanbesteding Namens het gemeentebestuur heeft architect W. Bruinooge uit Schoondijke op het gemeentehuis alhieraanbesteed, het bouwen van een koelcel en het verbouwer van kantoor en kantine. Er waren acht inschrijvers: H. v. Poucke te Sluis f 128.646: G. van Schoote te Breskens 134656; firma Leenhouts te Slui; 136250; M. Cornelisse te B er- vliet 141210; gebr. Lambert te Stoppeldijk ƒ147.000; fa. Bleek Schoondijke 149.000; C. A. de Ruijsscher, te Hoofdplaat Koop voor St. Nicolaas een blijvend geschenk Koop een Triumph schrijfmachine vanaf f 215, Noordstraat 78 Tel. 01150-2304 Speciaalzaa* sinds '937 149.840; A. Lippens te IJzen- dijke 155.750. De gunning is aangehouden. Bromfietser geschept Zaterdagmorgen om half twaalf stak de beroepsmilitair C. de B. uit Hoek, toen hij met zijn bromfiets naar Terneuzen reed, nabij de Wulpenbek plotseling 't rijwielpad over, hoewel ter plaatse geen officiële „oversteek" is. De militair was zo galant een meisje dat aan de overkant met een defecte bromfiets stond, te willen helpen. Hij werd echter geschept door een personenauto, bestuurd door de eveneens uit Hoek afkomstige automobilist D. De bromfietsbestuurder brak het linkerdijbeen. Dokter H. Nijsten verleende de eerste hulp en liet hem naar het Julianaziekenhuis overbrengen. ZE VAC heeft kampioen Klassements- en tevens club kampioen van de ZEVAC werd de heer H. Houg te Terneuzen. Deze beslissing viel na de laatste en naar de deelnemers vonden de zwaarste oriëntatierit van het sei zoen. Het ging de laatste maal over 60 km met dertig deelnemers. De uitslag was: 1. A. J. Faas, Terneuzen 355 str.p.; 2. H. Houg, Terneuzen 356 str.p.; 3. H. Verploeg, Aardenburg 375 str.p.; 4. A. Simonse, Biervliet 376 str.p.; 5. M. Nijssen, Terneu zen 377 str.p.; 6. A. Baard, Kapelle 380 str.p.; 7. H. Hazelager, Koe wacht 420 str.p.; 8. A. Verroste, Schoondijke 424 str.p.; 9. P. de Putter, Hoek, 425 str. p. Het eindklassement: 1. H. Houg, Terneuzen; 2. T. v. Tiggelen, Biervliet; 3. A. J. Faas, Terneuzen. Beroep aangenomen Ds. H. J. Ruis, hervormd predi kant te Sluiskil, heeft het beroep van de hervormde gemeente te Utrecht voor de nieuw te stichten 2e predikantsplaats in de wijk Overvecht aangenomen. Ds Ruis zal in deze wijk nauw samenwer ken met de reeds aanwezige pre dikant, vicaris en catecheet. De 2e predikant krijgt in deze grote wijk een speciale studie-opdracht om een onderzoek in te stellen naar nieuwe gemeentevormen binnen de hervormde kerk, waar bij ds. Ruis zal worden bijgestaan door o.m. een reeds bestaande werkgroep, waarvan psychologen en sociologen deel uitmaken. A. Riemens kampioen van zeehengelsportclub Voor de laatste maal in dit sei zoen hebben rond 150 van de 260 leden van de zeehengelsportclub Sluiskil zondag deelgenomen aan een wedstrijd nabij de watertoren in de Westerschelde te Terneu zen. Er werd tijdens deze wed strijd opvallend veel vis gevan gen. De prijsuitreiking had plaats in café Dallinga te Sluiskil door de voorzitter, de heer J. D'hont. De prijzen bestonden uit kalkoe nen, konijnen en kippen. De uitslag luidde: 1. A. Riemens 1245 pnt.; 2. me vrouw Maasdam 975 pnt.; 3. E. Blaakman 905 pnt.; 4. D. de Muynck 905 pnt.; 5. P. Taalman 855 pnt.; 6. A. Stoffels 852 pnt.; 7. E. Neufeglise 830 pnt.; 8. me vrouw Diericks 830 pnt.; 9. C. Pladdet 790 pnt.; 10. W. Dekker 775 pnt. Clubkampioen bij de heren werd A. Riemens, bij de dames nevrouw Maasdam en jeugdkam pioen de 15-jarige P. van Iwaar- den. De drie kampioenen ontvin gen een beker. Vergadering plattelandsvrouwen In hotel-restaurant „Wilhel- mina" vond 'n bijeenkomst plaats van de plaatselijke afdeling van de Nederl. bond van plattelands vrouwen. De voorzitster, mevr. J. de HulluVerplanke, kon een groot aantal leden welkom heten. Zij deelde mede, dat het in de bedoeling ligt de volgende maand in Oostburg een begin te maken met een cursus „Wat gaat er uit en wat komt er in, in bedrijf en gezin?" Een zestal deskundigen zal de financiële aspecten in ge zin en bedrijf toelichten. Het kerstfeest zal worden gevierd op 18 december met eigen krachten. Na afloop van het huishoudelijk gedeelte sprak de heer A. Hame link uit Terneuzen over het berei den van kaasgerechten. Hij liet de dames smullen van de door hem zelf vervaardigde hapjes. Gecompliceerde aanrijding Op de rijksweg nabij Schoon dijke beeft tijdens een inhaal- poging een gecompliceerde aan rijding plaats gevonden. Er waren drie auto's bij betrokken D. uit Breskens begon twee voor hem rijdende auto's in te halen, toen ook de middelste auto B. uit Bres kens begon in te halen. Een- aan rijding was niet te voorkomen. D. begon te slippen en kwam in de berm terecht terwijl de eerste auto uit Schoondijke door B. uit Breskens werd aangereden Er was aanzienlijke materiele schade. Tanker in Westerschelde aan de grond De onder Panamese vlag varen de en 26.530 b.r.t. grote tanker „Trinidad" is zaterdagmorgen bij de „schone waardin" tussen Vlis singen en Borssele in de Wester schelde aan de grond gelopen. Met omvangrijke sleepboothulp werd getracht het schip vlot te krijgen. Om kwart over elf is men er in geslaagd de Trinidad vlot te slepen. Boogschutters in actie Gedurende de maand novem ber organiseerde de schuttersver eniging „Kunst en Genot" te IJzendijke in het Hofzichttheater een clubcompetitie. De inzet was een bekpr waarvoor iedere vrij dagavond over 20 ronden werd gespeeld. Het aantal schutters be droeg 15 tot 20 per avond. Win naar werd de heer M. Boerman te Waterlandkerkje met 13 pun ten. Drie schutters elk met 10 pnt. moesten de tweede plaats delen. Het waren drie dorpsgenoten, n.l. C. Neijssen, J. H. Seegers en Ch. Sturm, allen te IJzendijke. De vereniging telt nu 32 leden, waaronder twee vrouwelijke. De vereniging heeft nog een uitgebreid programma voor de boeg. Op 2e kerstdag is er een kalkoenschieting; op de eerste zondag van januari '69 een deken- schieting en half januari een koningschieting, waarbij niet minder dan drie jubilarissen wor den gehuldigd, die al veertig jaar lang schutter zijn. Bromfietser aangereden Op de kruising Parkzicht is de bromfietser B. H. uit Aardenburg ernstig gewond bij een verkeers ongeval. H. kwam uit de richting Biervliet. Op het genoemde kruis punt sloeg hij linksaf in de rich ting Waterlandkerkje, toen op hetzelfde moment G. B. uit Oost burg met zijn personenauto kwam aangereden, H. werd door de auto gegrepen. Hij werd met ernstige hoofdwonden in het zie kenhuis te Oostburg opgenomen. De autobestuurder liep lichte schrammen op. De brommer werd geheel ver nield en de auto werd zwaar be schadigd. Geen visserslatijn Enkele minuten nadat de heer J. de Bruijne, wonende te Zaam- slag-Veer, zaterdagmorgen rond 9 uur de lijn van zijn werphengel bij de „Eendracht" in de Wester schelde had geworpen, kreeg hij een ruk van „heb ik jou daar". Maar de ervaren hengelaar raakte niet in paniek. Hij won in vrij korte tijd de hevige strijd en haalde de buit op het droge. Het was een kabeljauw van 8% kg, die in triomf naar huis werd ge bracht, waar wij bijgaande foto konden maken ter bevestiging van de zeldzame vangst. Gediplomeerd opttctèn Gediplomeerd <onta.ktlenzenspecia.list Die jongen zou dom zijn omdat hij de enige is, die zijn vinger niet opsteekt? Misschien heeft hij de uit leg op het bord niet goed kunnen zien! Laten onder zoeken! Wij hebben een uitgebrei de kollektie kindermontu ren en kunnen U desge wenst hierin onbreekbare glazen leveren. Terneuzen Noordstraat 16 Tel. 01150—2337 Hulst Korte Nieuwstraat Telefoon 01? 10—2327 VEEMARKT ROTTERDAM Op de veemarkt te Rotterdam werden vandaag aangevoerd 1320 slachtrunderen en 438 varkens. De noteringen waren als volgt; Slachtrunderen: extra kwal. 4,80 5,20, le kwal. 4,20—4,65, 2e kwal. 3,754,05, 3e kwal. f 3,403,65; Varkens: le kwal. ƒ2,54—ƒ2,58, 2e kwal. 2,51 2,54, 3e kwal. 2,48—2,51; Stieren 4,404,95; Worstkoei en 3,30—3,45; Slachtzeugen ƒ1,90ƒ2,05- Zware varkens ƒ2.10—ƒ2,25; alles per kg. De aanvoer van slachtrunderen was iets kleiner, de handel redelijk en de prijzen iets hoger; Varkens; minder aanvogr, vlotte handel, prijzen iets hoger, enkele prima's boven notering.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 3