PROVINCIAAL NIEUWS Uitvoegen om in te nemen DRIEDUIZEND MAALTIJDEN PER UUR IN NIEUWE JAARBEURSRESTAURANT FENERBAHE EN AJAX MOETEN AANTREDEN OP MOERASSIG VELD Terrein van het Mithat Pasjastadion in Istanboel onbespeelbaar Vierkante berden leveren een ruimtelijke besparing van 50 Zenuwachtige start van Ajax-supporters Pagina 8 Terneuzen Axel Middelburg Oosfburg Sas van Gent Schoondijke Sluiskil Sluis Vlissingen IJzendijke Rijnberg's Handelsbureau Terneuzen KERKDIENSTEN Rijdt veilig met melk Explosie op Belgische zeehaggermoien rrWoensdag 27 november 1968 DE VRIJE ZEEUW Luchtverontreiniging Een nagekomen agendapunt voor de raadsvergadering van donderdag 28 november betreft een voorstel van B en W om te besluiten deel te nemen aan de gemeenschappelijke regeling voor het verrichten of doen ver richten van metingen van lucht verontreiniging boven het grond gebied van de provincie Zeeland. Aanrijding met zware schade Gisteravond om ongeveer vijf uur kwamen twee personenauto's, bestuurd door resp. de heren A. v. D. uit Terneuzen en G. J. C. uit Rotterdam, op de Mr. F. J. Haar- manweg met elkaar in botsing. Van D. werd door dokter. H. Nijsten behandeld, die hem naar het Julianaziekenhuis liet over brengen. Zijn auto liep zware schade op. De auto van de Rotterdammer was totaal vernield. Het ongeluk gebeurde doordat Van D., die, komende van de In- dusttrieweg, de Haarmanweg overstak om naar de Dokweg te rijden, geen voorrang verleende aan de uit de richting Driewegen komende G. J. C., die naar de Kerkhoflaan reed. Geslaagd Te Eindhoven slaagde voor het examen stenografie-Frans onze oud-stadgenote mej. B. Clem- minete. Personenauto in afvoerwaterkanaal Dinsdagmiddag om 12.30 uur is op de rijksweg AxelHulst een personenauto van de weg geraakt en in thet afvoerwater kanaal terechtgekomen. De be stuurder T. G. J. uit Dieteren (L.) en zijn mede-inzittende H. J. J. uit Simpelveld (L.), kwa men met de schrik en een nat pak vrij. Omwonenden ver strekten droge kleren. De auto werd zwaar beschadigd. Aanmoedigingsprijs uitgereikt Aan de 33-jarige kunstschilder Geert van Fastenhout uit Philip pine is dinsdagmiddag in Middel burg door Zeelands commissaris, mr. J. van Aartsen, de provinciale aanmoedigingsprijs „jong Zeeuws talent 1988" uitgereikt Prof. dr. H. M, W. J. Hammacher uit Den Haag, voorzitter van de jury, bracht Jiet.juryrapport uit, waar in wordt gewezen op de gedurf de persoonlijke stijl van kunst schilder Van Fastenhout en op zijn gebruik van kleuren. De aanmoedigingsprijs die jaar lijks door de provincie Zeeland wordt toegekend, bestaat uit een bedrag van 1500 gulden, die de jonge kunstenaar ten behoeve van materialen of een studiereis kan besteden. In het Zeeuws mu seum in Middelburg is een ten toonstelling ingericht van de werken van tien Zeeuwse kun stenaars, die hun werken voor deze prijs hadden ingezonden. Aanbesteding deltadienst De deltadienst van de rijks waterstaat heeft aanbesteed het maken van de onderbouw van de land-gedeelten voor de kabel baan over 't Brouwershavense- gat, alsmede van een verkeers- tunnel met bijkomende werken onder de gemeenten Goederee de, Middenschouwen en Brou wershaven. De laagste inschrijver was de beton- en aannemingsmaat schappij J, H. Laeven in Heer len voor ƒ1.709.000,met ver rekening van lonen en sociale lasten en voor 1.714.000,— zon der verrekening. De hoogste in schrijver was het hei- en bouw bedrijf Geka in Dordrecht met verrekening van lonen en socia le lasten voor ƒ2.305.000,— en zonder verrekening voor 2.310.000,—. Frans bezoek op „Het Zilveren Schor" In het kader van een nadere vorm te geven aan besprekingen over internationale uitwisseling van jongeren, in dit geval tus sen Frankrijk en Nederland, zul len drie hoge Franse ambtenaren op uitnodiging van het ministe rie van C.R.M. op vrijdag 29 no vember een bezoek brengen aan het jongerenontmoetingscentrum „Het Zilveren Schor" aan het Veerse meer. In de voorafgaande dagen zul len de bezoekers sociaal-cultu rele instellingen bezoeken en ge sprekken voeren met vertegen woordigers van centrale jonge renorganisaties. Tijdens het werkbezoek aan het ministerie van C.R.M. zal een aantal con crete punten op het gebied van de internationale jongerenontmoe ting onder het oog worden ge zien. Tijdens het bezoek aan „Het Zilveren Schor" zal een uiteen zetting worden gegeven van de doelstelling van de stichting zil veren jeugdcentra en van de vormgeving van die doelstelling. Benoeming Tot leraar in tijdelijke dienst aan de rijksscholengemeenschap „Koningin Wilhelmina" te Oost burg werden benoemd de heren C. A. de Valk en G. N. van Hees- wijk. Intocht Sinterklaas Zaterdag bracht Sinterklaas een bezoek aan Sas van Gent. Omstreeks half drie kwam hij met een boot aan de loskade aan van de N.C.B. in een druilerige regen. Geëscorteerd door zwarte Pieten en voorafgegaan door de harmonie ,De Verenigde Vrien den" werd Sint naar het ge meentehuis gebracht, waar hij officieel werd ontvangen. Daar na maakte hij een rondrit door de gemeente, waarna de kinde ren van de kleuterscholen en van de laagste twee klassen van de lagere scholen een tractatie in het patronaat in ontvangst konden nemen. Ondanks het slechte weer was er veel belangstelling. W. Remery opnieuw prins carnaval De heer W. E. M. Remery zal tijdens de komende karnavals- feesten wederom de scepter zwaaien over onze gemeente. Za terdag j.l. werd hij voorgesteld aan het publiek tijdens het prin senbal in de feestzaal van de glasfabriek. Als Nozemius VIII deed hij zijn entree, vergezeld van de raad van elf en de boerenkapel. Het bal werd opgeluisterd door het or kest van Rey Jackey. Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad van Schoon dijke kwam maandagavond bij een onder leiding van wethou der Joh. de Feijter. De heer C. Geerse werd als gemeente-ontvanger beëdigd. Aan de heer P. Brugge werd vergunning verleend grond aan te kopen naast zijn bedrijf, c.a, 100 m2, voor een prijs van 11,30 per m2. De rederijkerskamer „Nut en Genoegen" kreeg 282 als bijdrage in het nadelig saldo als gevolg van de jubileumvie ring. De bijdrage aan de Zeeuw se muziekschool werd vastge steld op 1320 en voor een cen trale bibliotheek in West Zeeuws-Vlaanderen werd 2,42 per inwoner gevoteerd. De uitwerking van een nieuw sportcomplex wordt opgedragen aan de Nederl. heidemaatschap pij onder voorbehoud dat de zaak eerst financieel moet wor den geregeld met het provin ciaal bestuur. Het complex zal omvatten een sportveld, twee tennisbanen en een zwembad. Met Oostburg werd een regeling getroffen voor een drietal hui zen in het bestemmingsplan „Tragel". Deze woningen liggen nog net op het grondgebied van Schoondijke. Voor het aanschaffen van leer middelen ad. 570 werd mede werking toegezegd aan de chr. school. Een ander verzoek van dit schoolbestuur, verbetering van de speelplaats en enige cor recties aan het gebouw werd afgewezen. Eervol ontslag werd verleend aan gemeentewerkman P. Hu- bregtse die in februari de pen sioengerechtigde leeftijd zal be reiken. Een perceel bouwland, groot 1 ha 20 a, werd verpacht voor een jaar aan gebrs. Mog- gré te Schoondijke. Het perceel ligt in het bestemmingsplan Noord-West. Slachtoffer van verkeersongeval overleden De 20-jarige mej. S. M. B. uit Sluiskil die zaterdag ernstig werd-gewond te Terneuzen, toen zij werd geschept door een per sonenauto die op het trottoir vloog, en die, na aanvankelijk in het ziekenhuis te Sluiskil te zijn opgenomen, naar het Wilhel- mina-gasthuis te Amsterdam werd vervoerd, is daar maandag aan de bekomen verwondingen overleden. Jubileum C. Schelstraete/ afscheid E. Kalle Tijdens een feestavond in de zaal „De Ark" hebben de leden van het r. k.-kerkkoor het jubileum van de heer R. Schelstraete ge vierd en afscheid genomen van de heer E. Kalle. De heer Schelstraete is met zijn tachtig jaren nog steeds een ac tief lid van het kerkkoor, waar hij nu reeds zeventig jaar deel van uitmaakt. De heer E. Kalle is gedurende 63 jaren lid geweest van het koor, waarvan een veer tigtal jaren als dirigent. Hij gaat er om gezondheidsredenen mee stoppen. Na de mis begaf het gezelschap zich naar de feestzaal. De pater rector Paulinus Kuipers richtte zich in een feestrede tot de beide personen. Namens de parochie werd de heer Schelstraete een vaas van koper aangeboden, terwijl de heer E. Kalle met een staande asbak werd bedacht. De dames van de jubilarissen werden niet vergeten en kregen een bloemenmand aangeboden. Na het diner bleef het gezelschap nog vele uren bijeen. Ouderavond openbare school Vrijdagavond werd op de onenbare lagere school „De Vrije Vlucht" te Sluiskil een ouder avond gehouden. De avond be stond uit een kijk- en informatie gedeelte, waarbij de ouders ziel op de hoogte konden stellen van de vorderingen van hun kind. Na de pauze was het woord aar de heer C. Riemslag, boswachter en jachtopziener in de Braakman, die aan de hand van prachtige dia's en met een boeiende ver telling het rijke natuurleven van de Braakman de revue liet pas seren. De belangstelling was matig. Hengelwedstrijd Zondag 1 december zal de zee- hengelclub Sluiskil aan het Schel- dewater bij de watertoren in Terneuzen haar laatste clubwed strijd van dit seizoen houden. De wedstrijd duurt naar gelang de weersomstandigheden van 10 tot 12 of 1 uur in de middag. Zoals gebruikelijk zorgt de club er voor, dat iedere deelnemer met een prijs huiswaarts keert. Als prijzen is een grote partij wild ingezet. Er wordt op een grote deelname gerekend. Er kan worden ingeschreven tot zaterdagmiddag 12 uur in café Sluiskil, waar ook de prijsuitrei king zal plaatsvinden. Redèrijkers in actie De rederijkerskamer „De Oranjebloem" heeft de klucht „Gevaarlijk Snoepgoed" door Max Andrea in studie genomen. Voor de leden van de rederij kers zal het stuk worden opge voerd op 6 en 7 december in zaal „Lamminsvliet". Hetzelfde stuk zal voor de bewoners van de bejaardenstichting „Rozen- oord" worden gebracht op 3 december, terwijl er ook een uitvoering zal worden gegeven in Retranchement op 30 novem ber. Tentoonstelling siervogels In zaal „Lamminsvliet" zal de vogelhoudersvereniging „Tropi- ka" een tentoonstelling houden op 29 en 30 november en 1 dec. De expositie zal worden ge opend door burgemeester Van Hootegem. Er zijn in totaal 217 inzendingen. De uitvoerende commissie bestaat uit de heren B. de Graaf voorzitter; W. van Winsberghe secr. en J. Gouloo- ze penningmeester. De bezoe kers zullen tevens de gelegen heid krijgen hun geluk te be proeven op het rad van avon tuur. Filmavond voor de jeugd De plaatselijke jeugdwerk- commissie blijft actief wat be treft het winterwerk. Vrijdag avond a.s. wordt de film „Men sen van morgen" van Kees Brus- se vertoond in het hervormd jeugdcentrum in de Hoogstraat. Deze film kwam indertijd in de belangstelling te staan door het verbod, dat 'werd uitgevaardigd op verzoek van de vader van een der medespelenden. Thans zal de rolprent in de originele versie worden vertoond. Schaakwedstrijd Nederland—Engeland te Vlissingen Op 30 november en 1 decem ber zullen de schaakteams van Nederland en Engeland him jaarlijkse wedstrijd spelen. Er wordt in Vlissingen gespeeld in het Scheldekwartier, de kantine van „De Schelde". De samenstelling van de teams is als volgt: Nederland: Donner, Ree, Lan- geweg, Bouwmeester, Kuijpers, Prins, Van Scheltinga, Baren- drecht, Van Geet, Jan Timman en mevr. Vreeken. Engeland: Clarke, Franklin, Haxtston, Haygarth, Hollis, Kee- ne, Kottnauer, Littlewood, Whi- teley, Wright en miss Dinah Dobson. Iedere speler ontmoet zijn tegenstander tweemaal. Sinterklaas op bezoek Ondanks het slechte weer heeft Sinterklaas zaterdag een bezoek gebracht aan IJzendijke. Aan de ingang der gemeente werd hij opgewacht door de drumbands van IJzendijke en Biervliet en de ponyclub „De Koop voor St. Nicolaas eeri blijvend geschenk <oop een Triumph schrijfmachine vanaf ƒ215, Noordstraat 78 Tel. 01150-2304 Speciaalzaak sinds 1937 Harlngruiters" uit Biervliet. Ne een korte rondgang te paard ging Sint met zijn gevolg het ieugdgebouw binnen waar ruirr 600 kinderen hem een welkom toezongen. Nadat wethouder P. van Rijen hem namens het ge meentebestuur had verwelkomd, gaven de kinderen der kleuter school enkele voordrachtjes ter. beste. Sinterklaas was tevreden over de jeugd en ook over het gemeentebestuur dat niets na laat om de gemeente leefbaar te maken. Alle kinderen mochten een surprise in ontvangst te nemn. De „Haringruitertjes" vierden hun eerste lustrum, want 't was de vijfde maal dat zij Sint op zijn tocht vergezelden. Zij wer den getrakteerd op een wafel maaltijd met chocolademelk. Wethouder Van Rijen bracht dank aan allen, die het mogelijk hadden gemaakt deze dag weer te doen slagen. De heer S. van Hoeve, voorzitter van de pony club, bracht dank aan het St. Nieolaascomité voor het genoten vertrouwen. Het asfalt van Istanboel glimt zwart. Grauwe wolkenmassa's, voortgestuwd uit het zuidoos ten, laten onophoudelijk regen los. De Bosporus ligt vuil groen en wit gekamd onrustig tussen het Europese en het Aziatische gedeelte van Istanboel. Maar uit de hoogte neerkijkend op het vlak aan het water ge legen Mithat Pasjastadion schittert van een afstand de grasmat hel groen. Van dicht bij, staande op de tribune (50.000 plaatsen), blijkt het be kende, soms bijna vriendelijke, voetbalveldengroen een per fecte camouflage voor een vol strekt onbespeelbaar veld. Schoenen verdwijnen tot de en kels komt de breierige mod der van het middenveld, die per nog zijn de voetafdrukken vlak voor de doellijnen. En waar dan het gras in voldoende hoeveelheden het moeras aan Voeg om de 200 km even uit om een glas melk in te nemen. Want melk Is het beste wat er is voor een scherpe blik en een snel reaktievermogen, WOENSDAG 27 NOVEMBER 1968 GEREF. KERK Terneuzen: Noordstraat: 19.30 uur Ds. W. H. Gispen. Dankuur voor gewas en arbeid. DONDERDAG 28 NOVEMBER '68 DANKDAG GEREF. GEMEENTE (Syn.) Axel: 10 en 15 uur Ds. H. Rijksen, van Gouda. Temeuzen (Frans Halslaan): 14.30 en 19.30 uur Ds. Zljderveld, van Middelburg. GEREF. GEMEENTE (Vlooswijkstraat) Terneuzen: 9.30, 14.30 en 18.30 u.: Postbus 4530, Rijswijk (ZH). Ds. Pannekoek. Mee eens? Vraag dan het gratis embleem aan het N.Z.B., de directe waarneming ont trekt, groeit het in een ongere gelde overvloed. Deze grasmat kan niet worden gemaaid, iede re machine zou wegzakken of ruïneuze sporen achterlaten. Woensdagavond om acht uur plaatselijke tijd, in Nederland is het dan één uur vroeger, moeten op dit veld Fenherbace en Ajax hun tweede duel om de Europcup uitvechten. Trai ner Michels en zijn spelers had den voor dinsdagmiddag een training op het programma staan. De ploeg was uit zijn rustige hotel vertrokken en heeft op het stadion alleen maar gekeken. Zorgelijk en ge schrokken eerst en daarna even lachend, nadat Ben Muller had uitgeroepen: „Wij hadden beter Ada Kok kunnen meenemen". Hier was niet te trainen, maar' Michels plaatste toch zijn lou ter formele opmerking: „Wie niet direct naar het hotel terug wil en nog op het veld wenst, moet zijn hand opsteken". En kele handen, die werden ge bruikt om beweringen te on derstrepen, zakten onmiddel lijk. Niemand wilde per onge luk worden misverstaan. Heinz Stuy, Ajax' tweede doelman en Bals waren het roerend eens: op dit veld, in deze doe len kan geen keeper uit de voe ten. Je kunt alleen maar ho pen dat schutters in de buurt van het doel het ook niet kun- L'AQUILA: In het Italiaanse l'Aquila is maandag het proces begonnen tegen de mensen die verantwoordelijk worden geacht voor de ramp met de Vajont-dam op 9 oktober 1963 waarbij zeker 1900 mensen om het leven kwa men. Op de foto de door smart getekende gezichten van enige overlevenden. DE VERMOEDELIJKE OPSTELLINGEN BIJ FEHNËRBACE—AJAX De waarschijnlijke opstellingen voor de ontmoeting Fehnerbace Ajax luiden: FEHNERBACE: Yavuz; Sukru, Ercan, Yilmaiz en Dunnweiler, Selim en Ziya; Can, Ogun, Nedin en Abdoelah. AJAX: Bals: Vasovic, Swart, Pronk, Hulshoff en Van Duivenbode; Groot en Muller; Nuninga, Cruyff en Keizer. Hef jaarbeursrestaurant In Utrecht krijgt de primeur van vierkante borden. Ze worden in gebruik genomen zodra het nieu we restaurantbedrijf in het nieu we Beatrixgebouw aan de Croe- selaan in januari 1970 klaar is. Ir dat hypermoderne horecabedriif met zeven restaurants en één centrale keuken kunnen tegen dri tijd 3000 maaltijden per uur wor den opgediend. De vierkante borden leveren een ruimtelijke besparing op van 50 procent (voor het kleine bord) tot 30 procent (voor het grote bord). Die ruimt^wirst betekent veel voor het jaarbeursrestau rant, dat 'n 1970 het grootste horecabedrijf van Nederland worden. Bii een dagbewerking van ge middeld 2500 borden is elk" ruimtebesparing winst, rede neert jaarbeursrestaurantchef Tj Teisma. die voor de hypermoder ne horeoa-afdeling van de jaar beurs allerlei technische snufje" gaat verwezenlijken. Zo zal een totale rationalisatie van het dis tributie-apparaat worden door- eevoerd, waardoor een aanmer kelijke besparing oo de perso neelskosten wordt bereikt. Alleen al door de modernisering gaat men een kwart voordeliger wer ken. Opvallend In het nieuwe jaar beursrestaurant zal worden de centrale produktiekeuken met 'n I kookstraat en automatische transportbanden, die in maxi- j maal drie-en-een-halve-minuut 't gewenste eten van de keuken naar de tafel transporteren. Een glas sherry wordt niet meer besteld. De klanten krijgen de fles op tafel. Het bedienings- geld en het traditionele afreke nen aan tafel worden ook afge schaft. De afrekening is ver- nlaatst naar de met kasregisters en ponsband daarvoor beter ge outilleerde „check-outs" bij de uitgang. De loonkosten (thans 50 a 500 procent van de omzet) worden daardoor aanmerkelijk gedrukt. Ook de produktiekeu ken van de nieuwe jaarbeurs is genormaliseerd. De toekomstige bezoekers van de jaarbeurs kunnen kiezen uit een counter coffeship voor de laaggepriisde lunchsnacks, het specialiteitenrestaurant met een open keuken en 'n Frans restau rant Ia carte. Honderdzestig van de twaalfhon derd Ajax-supporters, die in Istanboel hun favorieten in het treffen tegen Fenerbahce willen aanmoedigen, toonden zich dins dag op Schiphol, zonder dat „Cruijffie" de bal nog maar een keer had geraakt, reeds uiter mate nerveus. De reden was duidelijk. Op het moment name lijk, dat het vrolijke gezelschap zich gereed maakte voor het vertrek naar de Bosporus, kre gen zij te horen dat het vlieg tuig een Canadair CL 44 van de Engelse chartermaatschappij Transglobe Air niet aanwezig was. Het toestel stond met een technisch defect nog op de En gelse vlieghaven Gatwick. Ontsteltenis allerwegen. Dit had men allerminst verwacht. En terwijl ergens in Engeland mon teurs naarstig aan de machine sleutelden, werden honderdzes- tig mensen on Schiphol steeds nerveuzer. Zelfs het niet onaan trekkelijke bericht van de orga nisatoren van de reis, dat men op Schiphol een lunch aange boden zou krijgen en dat men 's avonds met de gehele groen een bezoek zou brengen aan de mooiste fioorshow in de groot ste nachtclub van Istanboel, ver- ™»ncht de „iet. +o+ mst te brengen. Dat ging pas over, toen bet vliegtuig in de middag in \msterdam arriveerde en even later volgeladen met gerustge stelde sunnorters naar Istanboel vertrok. Een Amsterdamse sun- norter zei vlak voordat hö de lucht inging met een knipoog: ..Kijk, dat ik die wedstriid had "emist, vind ik niet zo erg, maar die nachtclub BOM ONTPLOFT IN ROME Maandagavond is voor de po- litie-academie in Rome een bom ontploft, die onder een politie wagen was gelegd. De wagen werd beschadigd en de meeste ruiten van het gebouw spron gen. Aan boord van de Belgische zeebaggermolen „Antwerpen 4" heeft zich zondag een zware ont ploffing voorgedaan, toen het vaartuig nabij hgt Oostfriese eiland Wangerooge aan het werk was. Vermoedelijk had de molen een mijn of een granaat opge laaid die explodeerde. De 26 op varenden bleven ongedeerd. Het zwaar beschadigde vaartuig kon uit de vaargeul worden gesleept, waardoor het verkeer op de olie- .laven Wilhelmshaven geen hin der ondervond van het ongeluk. FOTO'S VAN KONINGIN ELIZABETH De Britse persraad heeft de klachten tegen de „Daily Ex press" wegens het publiceren van foto's van koningin Elizabeth n bed verworpen op grond van iet feit, dat de foto's al eerder varen afgedrukt. Er waren bij de persraad tal rijke klachten binnengekomen, ■ïadat koningin Elizabeth te ken nen had gegeven, dat zij de foto's liever niet publiek gemaakt zag. De foto's zijn genomen door le den van het koninklijk gezin, kort na de geboorte van prins Ed ward in maart 1964. Zij zijn dit jaar oktober gepubliceerd door het Franse tijdschrift „Paris Match". Het is niet bekend hoe dit blad eraan kwam. STAKING VAN MIJNWERKERS IN SPANJE Achtduizend mijnwerkers in de kolenmijnen van Asturie heb ben het werk neergelegd in ver band met een ongeluk dat maan dag aan drie mijnwerkers het le ven heeft gekost. Volgens zegs lieden van het officiële arbeids- syndicaat zijn 15 mijnen door de staking getroffen. APOTHEKERS ASSISTENTE VERJAAGT INDRINGERS Twee ongeveer 18 jaar oude jongens die zondagavond de apotheek Rijpkema op de Sloter- meerlaan in Amsterdam-west met minder goede bedoelingen binnenkwamen, zijn door de dienstdoende assistente E. Sto ter (24) op de vlucht gejaagd zonder dat zij iets konden ont vreemden. Beiden droegen een sjaal voor het gezicht. Terwijl de ene bij de deur bleef staan, liep de ander op de assistente toe en gaf haar enige klappen in het gezicht. Het gegil van het meisje deed de aan vallers, die vermoedelijk op ver dovende middelen uit waren, de benen nemen. AFRIKANEN TOT LEVENSLANG VEROORDEELD In Salisbury zijn dinsdag negen Afrikanen tot levenslange ge vangenisstraffen veroordeeld. Zij werden ervan beschuldigd gewa penderhand uit Zambia Rhodesië te zijn binnengedrongen. De man nen werden gevangen genomen bij opsporingsacties in het noord westen van Rhodesië.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 3