Vergadering Kamer van Koophandel Er waren twee winnaars in Verenigde Stalen de GEHELE KANAALZONE ééN ONTWIKKELINGSKERN Verkeersweg Sas van Gent-Hulst Slecht één kon president worden 23 doden bij raketaanval op Saigon „EEMLAND" VAN H0LL LL0YD REDDE 14 GRIEKSE ZEELUI In stormweer letterlijk van het achterschip geplukt Meningsverschil over Frans disconto voor exportkredieten Burgerlijke stand 1 'Vnjaag 8 ftovefcitwr 196® DE VRIJE ZEEUW Pagina 5 De Franse b.t.w. Kanaalverdieping Verzilting Afvalwater Nieuwe verkeersweg Laatste weegbrug Chrysanten 1 Zeeën yan kleur. Te zien en voordelig te koop bij iedere bloemenwinkel, kar en kraam. Neem ze mee. Want we hebben ze nodig in dit wat kale seizoen. - AGENDA - Twee kwaden. Roofoverval in Philippijns vliegtuig Moeilijkheden te wachten Drie doden bij ontploffing in Belgische fabriek Voortaan „panklare consumenten prijs" voor gevogelte Tankauto ontploft in Antwerpen Mitterrand treedt af als voorzitter linkse federatie Het proces na de aanslag op de Griekse premier Zware deining Veel geluk gehad Staaltje zeemanschap In een uur bekeken Blafraans vliegveld gebombardeerd In de donderdag te Temeuzen gehouden vergadering van de ka mer van koophandel en fabrieken voor Zeeuws-VIaanderen werd een voorstel van de voorzitter, de heer ir. R. H. van Krevelen, aangeno men om ernaar te streven de ka naalzone in zijn geheel als één ontwikkelingskern aan te wijzen. Dit is noodzakelijk voor een effi ciënte planning en ontwikkeling van industrie, handel en nijverheid in dit gebied, aldus de voorzitter. Er moet één grote kern komen die zich uitstrekt van de Belgische grens tot de Schelde. De voorzitter sprak er zijn vol doening over uit dat bij de tot standkoming van het wetsontwerp havenschap Vlissingen-oost het be drijfsleven inspraak heeft gehad. Hij hoopte dat dit ook het geval zal zijn bij het havenschap kanaal zone. Dit zou kunnen gebeuren door de instelling van een advies college uit het bedrijfsleven in Zeeuws-VIaanderen. Persoonlijk is ir. Van Krevelen voorstander van één grote gemeente in Zeeuws- VIaanderen. Hierdoor zouden al lerlei belangrijke vraagstukken centraal kunnen worden behandeld en tot een oplossing gebracht. Een centrale visie en een krachtig be leid kunnen in dit gebied veel be reiken. Tot dusver, aldus de voor zitter, is er nog niet zo heel veel tot stand gebracht. De heer A. J. Verbrugge vestig de de aandacht op de schade die Nederlandse wegvervoerders on dervinden van de door Frankrijk Ingestelde belasting over de toer gevoegde waarde op de vervoers diensten. Door deze maatregel wordt het wegvervoer op Frankrijk belemmerd. Volgens de heer Ver- brugge worden Nederlandse ver laders gedwongen zich buiten Ne derland te vestigen. Hij sprak van een ernstige bovcot van de Neder landse vervoerders. De voorzitter was het er mee eens dat de Franse maatregel in strijd is met de geest en letter van het verdrag van Rome. Hij meen de dat van Nederlandse zijde de acties moeten voortgaan om de partners in de Euromarkt van het onjuiste van het Franse besluit te overtuigen. Voorzitter ir. Van Krevelen leverde kritiek over het gebrek aan inspraak van het bedrijfsleven bij de plannen tot verbreding en verdieping van het kanaal Gent Temeuzen. Men werd hierdoor plotseling geconfronteerd met het Drobleem van een verhoogde ver- rilting van het kanaalwater, die voor sommige bedrijven in de ka naalzone ongunstige gèvolgen heeft. Volgens de voorzitter zijn net vooral Belgische bedrijven langs het kanaal, die de veront reiniging van het kanaalwater ver oorzaken. waardoor allerlei af- braakstoffen in het water terecht komen. De verdieping van het Kanaal met een meter is volgens de vóor- zirier geschied zonder het bedrijfs leven daarin te kennen of advies te vragen. Daardoor zijn maatrege len die de verhoogde verzilting een halt konden toeroepen, doorkruist. De verdieping van het kanaal leeft volgens deskundigen nade lig op de verzilting gewerkt. De kamer van koophandel heeft zich over deze kwestie tot de hoofdingenieur van de rijkswater staat gewend, maar heeft tot dus ver nog geen antwoord ontvangen. Volgens de voorzitter moet het mogelijk zijn door samenwerking tussen de Belgische en Nederland se beheerders van het kanaal een oplossing voor de moeilijkheden te vinden. De kamer van koophandel zal zich opnieuw tot de rijkswater staat wenden. Men acht het nood zakelijk, dat de verontreiniging en verzilting van het kanaalwater in Nederland en in België wordt ge meten. Tijdens de vergadering werd de mogelijkheid geopperd de afval waterleiding in deze streek ook open te stellen voor Belgische on dernemingen. Voorzitter ir. Van Krevelen zei dat deze leiding een enorme overcapaciteit heeft voor vele jaren. Het was hem bekend dat Belgische industrieën er wel voor voelen gebruik te maken van fle afvalwaterleiding. Deze bedrij nen liggen zowel ten westen als ten oosten van het kanaal Gent— rerneuzen. Het deelnemen van Bel fcische zijde aan de exploitatie van Ie afvalwaterleiding zou naar de mening van de voorzitter de hoge kosten van déze leiding aanmerke lijk verlichten. In de loop van 1969 zal een be gin worden gemaakt met de ver keersweg tussen de nieuwe brug in Sas van Gent en de rondweg nabij Hulst. De voorzitter van de kamer van koophandel wees er op, dat de kamer bij herhaling het belang heeft onderstreept van een goede en snelle verbinding van Sas van Gent naar de rondweg te Hulst en verder naar de boot in Perkpolder en naar Antwerpen. Het verkeer van en naar Sas van Gent met ziin industriële bedrijvigheid en zijn douanekantoor met uitgebreide faciliteiten zal daardoor toenemen. Het toenemende asvervoer van bieten naar de beide in Sas van Gent gevestigde suikerfabrieken, de afvoer van zaaizaden en kunst meststoffen en de aanvoer van landbouwprodukten van en naar de N.C.B. maken eveneens de aan leg van een nieuwe verbindings weg urgent. De kamer van koop handel heeft zich over deze aan gelegenheid tot gedeputeerde sta ten gewend. De kamer meent dat het grote belang van deze weg een voorfinanciering door de provin cie wettigt, welke in urgente ge vallen meer wordt toegepast. Hier door zou het voor de rijkswater staat mogelijk worden de ontbre kende vier kilometer zodanig aan te leggen, dat dit deel tegelijk met de weg AbsdaleZwartenhoek ge reed zou kunnen zijn. De kamer van koophandel heeft de directeur van de bootdiensten gewezen op het verkeersprobleem, dat wordt veroorzaakt door het vervoer van vrachtauto's en per sonenauto's op het benedendek van de dubbeldeksveerboot op de dienst KruiningenPerkpolder, met name in de avonduren. Als de vrachtauto's eerst van de veerboot rijden en niet worden opgehouden, blijven veel personenauto's vaak tot in Temeuzen achter een file vrachtwagens rijden. Naar de me ning van de kamer bevordert dit niet de verkeersveiligheid. De directeur van de bootdiensten heeft nog niet op de brief var* de kamer gereageerd. De Nederlandse spoorwegen hebben de weegbrug voor wagons in Temeuzen, de laatste in Zeeuws-VIaanderen, opgeheven. De weegbrug is door het ijkwezen afgekeurd. Er komt geen andere. De N S. menen dat revisie van de weegbrug te duur zal worden. De verladers per spoor in Zeeuws- VIaanderen zijn nu verplicht voor het wegen van hun goederen transporten naar België te gaan. Het is voorgekomen dat een kolen- ondernemer in Sas van Gent die een wagon wilde laten wegen, daarvoor over de Belgische grens moest. Nederlandse ondernemin gen ondervinden door het besluit van de N.S. om de weegbrug in Temeuzen op te heffen veel ver traging bij hun transporten per spoor. De N.S. hebben zich bereid verklaard de opheffing van de weegbrug tot 15 november uit te stellen. De kamer zal zich naar aanleiding van de overhaast geno men beslissing tot de directie van de spoorwegen wenden. Zeg het met bloemen. ZATERDAG 9 NOVEMBER TemeuzenLuxor-Theater, 8 uur: „De rimboevechters van Birma". Zuidersportpark (hoofd- veld), 3 uur: Tern. BoysDin- teloord. ZONDAG 10 NOVEMBER TemeuzenLuxor-Theater, 2.30 uur: „De rimboevechters van Birma". 5 en 8 uur: „PJ 109, of nachtpatrouille". De Amerikaanse verkiezings strijd werd in hoofdzaak gestreden met slogans die steeds weer op de televisie en in pamfletten opdoken, maar die ook op grote knopen op de jas werden gedragen. Eén van de populairste „buttons" die we op straat regelmatig zagen dragen, was die met de tekst: Be glad only one of them can win (wees blij dat slechts één van hen kan win nen). Die spreuk is niet bewaarheid. Zowel Richard Nixon als Hubert Humphrey hebben een zege be vochten. Weliswaar kwamen zij met een ruim verschil in kiesmannen aan de eindstreep, maar het werkelijke verschil tussen de aantallen uitge brachte stemmer, was zo gering, dat van een voorkeur voor een bepaalde kandidaat bij het Ameri kaanse volk geen sprake is ge weest. De opiniepeilingen hebben deze uitslag niet kunnen voorspellen, al toonden zij wel aan, dat het verschil tussen Nixon en Humph rey kleiner was geworden. Toch rekende Nixon na de sluiting van de stembussen, toen de eerste uit slagen op de televisieschermen verschenen, op een grote overwin ning Ronduit wordt In de Ver. Staten gesproken van een kiezen tussen twee kwaden. Humphrey sprak niet zo sterk aan als vroegere favorieten van de democraten. De republikeinen op hun beurt waren niet allen content met de keuze van Nixon. Het kon worden afgeleid uit het grote aantal knopen met de namen van Kennedy en McCarthy, ja zelfs Rockefeller. Vooral de laatste zou meer kiezers achter zich hebben gekregen dan Nixon. Vier gewapende mannen heb ben woensdagavond de 39 pas sagiers en bemanningsleden van een Fokker van de Philippijnse luchtvaartmaatschappij beroofd en een passagier doodgeschoten. De rovers namen hun geld en an dere waardevolle voorwerpen af nadat zij hadden gedreigd het toestel met handgranaten te zul len opblazen. De piloot zei dat een van de bandieten in de cock pit was gekomen en hem met een revolver had gedwongen op het vliegveld van Manilla te landen. Na de landing moesten hij en drie bemanningsleden de vier naar een verkeersweg brengen en daarna terugkeren. De campagnes verliepen glad en gesmeerd, maar zielloos. Als pre sident Johnson niet had besloten de bombardementen op Noord- Vietnam te staken, zou Humphrey mogelijk minder stemmen hebben behaald. Maar Nixon heeft weer stemmen verspeeld, door zich in zijn laatste redevoeringen een beetje laatdunkend over deze „po litieke manoeuvre" uit te laten. Blijkens interviewtjes met „the man in thee street" heeft Humph rey ook geprofiteerd van de Ame rikaanse neiging om op te komen voor „the underdog", voor de be schimpte en onmachtige. Juist door zijn vertoon van menselijk heid verwierf hij stemmen van mensen die Nixon te gehaaid en te glad vonden. Amerika kan niet met twee pre sidenten regeren; daarom voorziet de Amerikaanse grondwet in ver schillende oplossingen. In de eer ste plaats door getrapte verkiezin gen met kiesmannen en indien één der kandidaten niet voldoende kiesmannen achter zich krijgt, door een verkiezing in het huis van af gevaardigden. Gelukkig voor hem is Nixon zeker van een groter aantal kies mannen, want Humphrey zou pre sident ziin geworden als er in het nieuwe huis van afgevaardigden een beslissing had moeten vallen. Want dat bleef in meerderheid democratisch. Allerlei moeilijkheden zijn er nu in zicht. Nixon zal als republikein met een gemengd kabinet moeten optornen tegen de democratische meerderheid bij de afgevaardigden. Er zal weinig van zijn plannen te recht komen. En gezien de stem ming in Washington zal Amerika wellicht een meer isolationistische politiek gaan voeren met hogere tolmuren en weinig Interesse voor Europa en Azië. Maar eerst zal er voor het Vietnam-drama naar een oplossing dienen te worden ge zocht Foto: Brandweerlieden, staande tussen de grote ravage, zijn de gehele nacht in de weer geweest. Een reeks ontploffingen, ge volgd door brand, heeft woens dagavond in een fabriek van con servenblikken te Lint (bij Ant werpen) drie doden en een vier tal gewonden (o.a. twee Neder landers) geëist. De lijken van de drie slacht offers werden in de loop van de nacht aangetroffen in de kelders van het vrijwel geheel verwoeste complex van de „Sobemi"-fa- briek. De ontploffingen zijn vermoe delijk te wijten aan een lek in een gasleiding. Door de kracht ervan werden tot op 200 meter in het rond alle ruiten vernield. Brandweerkorpsen uit omlig gende plaatsen en van de burger bescherming zijn de gehele nacht in de weer geweest om de brand te blussen. De schade aan het be drijf wordt op enkele miljoenen guldens geraamd. De namen van de Nederlanders die werden gewond, luiden: Her mans uit Venlo en Broeckx uit Schiedam. De laatste verkeert in berichten uit Antwerpen, levensgevaar, aldus de jongste Volgens latere berichten be vindt zich onder de drie doden een Nederlander. Het is de 35- jarige Akkermans uit Schiedam. De getroffen onderneming is een dochtermaatschappij van Thomassen Drijver-Verblifa. Volgens het communiqué van Thomassen en Drijver is de toe stand van de gewonden redelijk. Het communiqué zegt voorts dat de produktie-afdelingen niet zijn getroffen en dat de produktie dan ook binnenkort zal worden her vat. In het gebied van Saigon ziin bij een hevige raketaanval 23 burgers gedood en 82 gewond. In de omgeving van Saigon zijn be langrijke troepenconcentraties waargenomen. In het land is de toestand ten opzichte van vorige Na 12 november a.s. weet de consument precies hoeveel ge slacht gevogelte hij voor zijn geld krijgt. Op die datum treedt n.l. de „verordening aanduiding con sumentenprijs geslacht gevogel te" van het produktschap voor pluimvee en eieren in werking. Deze verordening bepaalt, dat alle geslacht gevogelte geheel of in delen per gewicht moet wor den aangeboden met dien ver stande, dat daarbij de prijs wordt aangegeven voor 100, 250, 500 of 1000 gram van het panklaar ge wicht. Dit geldt ook voor de eet bare organen. De prijsaanduidingsvoorschrif ten zijn alleen van kracht bij openbaar aanbod in de winkel of voor gevogelte dat per adverten tie wordt aangeboden. De verordening moet een eind maken aan een onoverzichtelijke situatie. Tot nu toe kwamen prijs- aanbiedingen van geslacht ge vogelte per stuk voor, zonder dat was aangegeven, of het gevogelte panklaar was of dat er nog be paalde niet eetbare delen moes ten worden verwijderd. In andere aanbiedingen werd gesproken over een „tweepersoons-kuiken" of een .driepersoons poularde" voor een bepaald bedrag. Op die manier kon de consument ner gens uit afleiden hoeveel pluim veevlees (met been) hij voor de gevraagde prijs kreeg. week niet verbeterd. De terreur daden zijn nog even talrijk, aldus verklaarde donderdag een re geringswoordvoerder. Een Amerikaanse militaire woordvoerder zei dat in de week vóór het stopzetten van de bom bardementen 150 Amerikanen zijn gesneuveld. Vorige week werden 1.214 Ameriaknen ge wond, van wie 429 in het zieken huis liggen. Sinds 1 januari 1961 zijn 29.184 Amerikanen in Viet nam gesneuveld. Met de dood van 1.393 vietcongstrijders en Noord- vietnamese militairen is het aan tal gedode tegenstanders sinds dezelfde datum tot 411.358 ge stegen. De Europese commissie neemt geen genoegen met een mede deling van de Franse regering, volgens welke het speciale dis conto voor exportkredieten na 1 november gehandhaafd blijft. Het speciale disconto behoorde tot een reeks van maatregelen, die de Franse regering met in stemming van Brussel in juli trof om het hoofd te bieden aan de ge volgen van de mei-revolte. De commissie heeft de vorige week verklaard, dat het economisch herstel in Frankrijk zó goed ver loopt, dat geen van de noodmaat regelen langer dan was voorzien gehandhaafd behoeft te blijven. De woordvoerder van de Euro pese commissie verklaarde don derdag in Brussel, dat de com missie de zaak van het Franse speciale disconto niet op zijn be loop zal laten. In het Antwerpse havengebied is donderdag een tankauto ont ploft, terwijl men de tank aan het reinigen was. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. De schade die in de omgeving werd aangericht, beloopt enkele tonnen. De voormalige kandidaat voor het Franse presidentschap, Fran- ?ois Mitterrand, heeft donder dag het voorzitterschap van de linkse federatie, waarin socia listen, radicaal-socialisten en de linksgerichte clubs verenigd zijn, neergelegd. Tegenover ver slaggevers verklaarde Mitter rand dat hij zich „niet aan een verantwoordelijkheid onttrekt of een strijd opgeeft". Zijn aftre den werd na een bijeenkomst van het uitvoerend comité van de federatie bekendgemaakt. De stap komt niet onverwacht, aan gezien Mitterrand begin oktober al had gezegd niets te voelen voor een leidende functie in een nieuwe sociaaldemocratische party, die verscheidene linkse politici in het leven willen roe pen. Op een buitengewoon con gres van socialisten is onlangs besloten een dergelqke party, waarvan de vorm nog niet vast staat, volgend jaar op te rich ten. Een van de 15 beklaagden in het proces inzake de aanslag op de Griekse premier Papadopou- los, de 29-jarige Nicholas Leca- nides, heeft donderdag voor de krijgsraad verklaard de explo- sievén die bij de aanslag zijn gebruikt, van de Cyprische am bassade in Athene te hebben ontvangen. Hy bekende schuld en zei de ambassade op 2 en 10 augustus te hebben bezocht om de explosieven en geld in ont vangst te nemen. „De explosie' ven waren in een diplomatieke koffer aangekomen en waren geadresseerd aan Vassilios Chris- tODOulos", aldus d» beklaaffda „Veertien van de dertig be manningsleden van de 13.000 ton metende tanker, „Snyros Lemos" de vroegere „Pendrecht" die 160 mijl ten westen van kaap Finlsterre doormidden brak, zijn donderdag met tranen in hun ogen op de kade in Amsterdam gestapt om de terugreis naar Griekenland te aanvaarden. Deze veertien mannen waren maan dag letterlijk van het drijvende achterschip geplukt en aan boord genomen van het m.s. „Eemland" van de Hollandsche Llovd, dat op zijn reis van Bra zilië naar Amsterdam noodsei nen had opgevangen. De redding van 25 van de der tig opvarenden van de ongeluk kige tanker is een van de meest toevallige reddingen uit de ge schiedenis van de zeevaart. Het schip brak vrijdagmiddag rond twee uur onverwacht op twee plaatsen voor en achter de brug doormidden. Het was stormachtig weer en er stond een hoge deining. De brug, waar op zich de kapitein, de eerste stuurman en een roerganger en nog twee andere opvarenden be vonden, verdween onmiddeliyk in de diepte. Van deze vqf man is niets meer gehoord of gezien. Het voor- en achterschip van de half geladen tanker bleven drij ven. Op het voorschip bevond zidh één man, op het achterschip de rest, 24 bemanningsleden. De man op het voorschip is opge pikt door het Finse schip „Ragni Paulin". Hij verkeerde in slech te toestand maar was wel in staat om de ramp te melden. Het Finse schip waarschuwde de rederij, maar merkwaardig genoeg zqn deze noodseinen verloren gegaan. In de nacht van zondag op maandag werd het drijvende achterschip gezien door de toevallig passerende Britse vrachtvaarder „Mabel Warwick". Het op zyn kop dry- vende achterschip (schroef en roer staken ver boven water) noopte de Brit te stopen en toen ontdekte men dat er zich nog mensen aan boord bevonden. Een motorreddingboot bleek niet by machte de zware deining te overwinnen. Het Britse «chip kon niet anders doen dan hulp inroepen van andere schepen en dit noodsignaal werd door de „Eemland" op 9 mijl afstand op gevangen. Hen opvarenden hadden «en reddingboot laten sakken en waren er vandoor gegaan. Deae mensen hebben veel geluk ge had. De boot zette namelijk koers naar open zee en raakte buiten de gebruikelijke vaar route. Een toevallig passerende Brit se onderzeeboot, de „Odin", die oefeningen deed buiten de vaar routes en ondanks het slechte weer boven water voer, heeft deze reddingboot maandagmor gen bijna geramd. In de hoge deining was het notedopje al op een halve mijl afstand niet meer te zien, zodat het puur toe val is geweest dat deze sloep werd opgemerkt. Toen de „Eemland" maandag morgen rond zeven uur bij het drijvend achterschip kwam, kostte het veel moeite de veer tien opvarenden van boord te halen. Het wrak helde 45 gra den over en de 14 Griekse be manningsleden moesten zich via een loshangend touw laten zak ken en stuk voor stuk uit zee worden opgepikt. Eenmaal aan boord waren zq vrij snel hun angstig avontuur en de dagen lange ontberingen te boven. Kapitein F. W. J. Koorn, ge zagvoerder van de „Eemland", vertelde dat de redding een prachtig staaltje zeemanschap is geweest van de vier beman ningsleden van de „Eemland" onder leiding van de eerste stuurman, die met de motorsloep in zee waren gelaten. „Toen ik de noodseinen hoor de van de „Mabel Warwick", ben ik eigenlijk uit fatsoen naar de opgegeven positie gevaren, omdat ik verwachtte te laat te komen. Deze afstand kostte me zes uur varen en ik was zeer verbaasd dat de „Eemland" het enige schip was dat op de op roep had geageerd. Wel bevon den zich by de plaats van de ramp twee vliegtuigen van de Amerikaanse Air Rescue, die uit Spanje kwamen en het radio verkeer hebben geleid. Hun medewerking was voortreffelqk. De redding was in een uur be keken, zodat wy weinig vertra ging hebben opgelopen." De „Spyros Lemos" was voor d» helft geladen met ruwe olie van Venezuela op weg naar Lon den. De 14 Griekse bemannings leden van de „Spyros Lemos" werden door een agent van de maatschappij opgevangen en zullen per vliegtuig naar hun vaderland terugkeren. Het Biafraansa vliegveld An- nebelle bq Oell is woensdagnacht door een vliegtuig van federaal Nigeria gebombardeerd. Een viermotorig vliegtuig van de r- k. hulporganisatie „Caritas", dat daar aan de grond stond, is ernstig beschadigd en twee leden van de bemanning, een Noorse piloot en een werktuigkundige, zqn gewond geraakt. Elke naoht vliegt een twintig tal toestellen van diverse hulp organisaties met levensmiddelen naar Biafra. Het bombarderende Nigeriaanse vliegtuig is achter 'n toestel van het Roode Kruis aan gevlogen en kon ongemerkt bo ven het Biafraanse vliegveld ko men. Tegen de vluchten van het Roode Kruis heeft Nigeria geen bezwaar, maar de andere hulpor ganisaties vliegen zonder federale toestemming. ZAAMSLAG Geboorten: 1 okt. Petra Anne- Blankert, Dqkstraat 12. 29 okfc lies, d. van P. Wakker en R. P. Marinus, z. van J. Cornelissen en J. de Kraker, Brugstraat 23. Huwelijksaangiften: 14 okt. Jan Matthys Meeuwse (won. te Baarland), 27 j., en Johanna Helena Cornelia Buyze, 22 j. 21 okt. Andries van Hqum (won. te Amersfoort), 29 j. en Cafha- rina Herrebout, 26 j. Huwelijksvoltrekkingen: 17 okt, Pieter Florussen, 26 j. en Catha- rina Jansen, 20 j.; Jan Pieter Dieleman, 22 j. en Jacomina Cor nelia de Regt, 18 j. 24 okt. Simon de Blaeij, 22 j. en Jenny de Block, 18 j. Overleden: 3 okt. Suzanna van Kerkvoort, 68 j„ ongeh. 10 okt. Jacob Marinus Simons, 74 j., echtg. van E. Koiyn. 15 okt. Francois Kolijn, 74 j., echtg. van A. Goossen. 28 okt. Egbert Arij de Putter. 36 t. ongeh.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 5