(is het dan nog geen tijd om kleurentelevisie te kopen?) waar krijgt u tegenwoordig nog zoveel voor zo weinig? Duurste postzegels ter wereld Paard op hol: landbouwer gedood Vragen over bejaardencentrum Veenendaal Arabische guerrillaleider door medewerker vermoord Baby gedood bij studenten betogingen in Rio de Janeiro Hond van koningin Elizabeth beet postbode Weet een van de Britse zesling overleden Philips kleurentelevisie-ontvanger. Elect rotechn. bureau W. de Zwijgerlaan 7 TERNEUZEN Telefoon (01150) 3533 V* >v' Pagina 10DE VRIJE ZEEUW Döridérdag 24 óktöber 1Ö68 Op een veiling te New York heeft een enveloppe met twee van de beroemde één-penny zegels van Mauritius een bedrag van 1,36 miljoen gulden opge bracht, meer den het dubbele van het hoogste bedrag dat ooit op 'n veiling voor een postzegel werd betaald. De brief van de enve loppe werd in 1847 van Mauritius naar Bombay verzonden. De koper van de kostbare enveloppe is de Amerikaan Raymond Weill. Maandagmiddag is de 68-jari ge landbouwer J. F. Jonker in de buurtschap Noordijk onder de gemeente Neede van zijn wagen gevallen, toen zijn paard op hol sloeg. Het paard schrok van een tractor, die op een peerceel naast de boerderij in het weiland reed. Het slacht offer kreeg een van de wielen over de borst en is op weg naar het ziekenhuis aan zijn verwon dingen overleden. Het k.v.p.-raadslid M. G. H. Hendriks heeft burgemeester en wethouders van Veenendaal ge vraagd maatregelen te nemen tegen de orthodoxe opvattingen die in het plaatselijke bejaardencentrum „De Engelenburg" moeten worden nageleefd. Zoals gemeld verbood de directrice van het tehuis, mej. Sterk, dezer dagen de ruim 200 bewoners van het bejaardencen trum het bijwonen van een ope rette. De kvp'er vraagt het colle ge verder of de bewoners van het tehuis eigenlijk wel enige mate van inspraak hebben in de beslis singen van het bestuur en de directie in zaken die hen persoon lijk betreffen. In Jordanië is de guerrillaleider Sobhy Yassin door een van zijn eigen mensen vermoord. In ver band hiermee zijn verscheidene leden van de Palestijnse guerrilla- organisatie Al Fatah aangehouden. De dader zal door het revolutio naire tribunaal van de organisatie worden berecht. Een en ander is dinsdag in Cairo meegedeeld door een Al Fatah- functionaris, die zei dat in deze zaak persoonlijke gevoelens een rol hebben gespeeld en eraan toe voegde: Zulke dingen gebeuren nu eenmaal in een revolutionaire toe stand. Yassin, die 55 jaar was, heeft inmiddels in Cairo een hel denbegrafenis gekregen. In Rio de Janeiro is het dinsdag tot een botsing gekomen tussen politie en studenten die protes teerden tegen de arrestatie van 700 studiegenoten in Sao Paulo wegens het houden van een klan- destien congres van de verboden nationale studentenbond. Door het ontploffen van een traangasgranaat in een crèche van de medische faculteit kwam een pas geboden baby om het leven. Voorts is een student ernstig aan het hoofd gewond en hebben vier anderen lichte verwondingen op gelopen. De in het hoofd getroffen stu dent is later aan zijn verwondin gen bezweken. Zeven studenten en een politie man zijn met verwondingen in een ziekenhuis opgenomen. De Schotse labourafgevaardigde Peter Doig heeft het dinsdag in het lagerhuis opgenomen voor de door hondebeten bedreigde Britse brievenbestellers. Jaarlijks, aldus Doig, worden rond 25.000 brieven bestellers het slachtoffer van bijt- grage honden en kortgeleden had zelfs een lievelingshond van de koningin een postbode op het slot Balmoral gebeten. Doig vond dit allemaal heel erg en pleitte voor een wet, die alle bezitters van honden verplicht een waarschuwingsbord aan de deur van hun huis te plaatsen. Dinsdagavond is weer een kind van de Britse zesling overleden die op 2 oktober in Birmingham werd geboren. Twee stierven eerder. Het meis je dat dinsdag overleed, had adem halingsmoeilijkheden. Twee meis jes en een jongen zijn nu nog in leven. Philips heeft met het oog op de komende belastmgwijzigmg de prijzen van de Meuren-TV nu reeds drastisch verlaagd. Er is nu al een Philips kleuren-TV voor 2350.-. Bovendien geven wij u een zeer hoog inruilbedrag voor uw oude zwart/wit TV terug. Er is nóg een reden waarom het juist nu zo aantrekkelijk is om kleuren-TV te kopen: het aantal Heurenprogramma's is nu uitgebreid tot niet minder dan 12 uur in de week. En er komen deze winter heel wat nieuwe, kleurrijke programma's. Bij de aankoop van een kleuren-TV zijn er echter ook andere punten van groot belang. Service, bijvoorbeeld. En wij als speciaalzaak staan nu eenmaal bekend om. betrouwbare en snelle service. Reden te meer om Philips te kopers, Bij een speciaalzaak. Kom eens bij ons langs. 4-1433 Natuurgetrouwe Meuren - en perfecte zwart/wit ontvangst. 63 cm beeldbuis. Uiterst eenvoudige bediening. Geschikt voor nnsrt ontvangst van Nederland I enU en alle Duitse zenders. 2350 HIIIPS VERLINDE lekkere lekkere Blue Band boordevol «w bouwstoffen vitamine itilen caroteen voor de groei n de stoei nde energie T n I c 4

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 10