PROVINCIAAL NIEUWS De herindeling van Zuid-Beveland Brönchi letten Hongaars organist speelt te Zaamslag, Axel en Kruiningen Vier nieuwe gemeenten (thans 24) ERNSTIGE VERGIFTIGING VAN DE RINGVAART HAARLEMMERMEER EN HET NOORDZEEKANAAL Binnen 15 tellen klaar: Pagina 8 Terneuzen Breskens Axel Goes Middelburg Philippine Sluiskil Stoppeldijk Vogelwaarde DE BELGISCHE CONJUNCTUUR Voorzorgs maatregel Grootste suikersilo van West-Europa in Groningen geopend Studenten verlieten uit protest collegezaal Nog geen vissterfte Nederlands militair in Duitsland verongelukt Festiviteiten bij de opening van de nieuwe IJ-tunnel ADRIANUS CORNELIS VIVEEN, Vrijdag 18 oktober 1968 DE VRIJF ZEEUW Verkeersverandering Donderdagmiddag om half vijf verd het voetgangerspad van de Rosegracht naar de Herengracht bij de nieuwe dam opengesteld. Het is goed zichtbaar aange duid door het bekende blauwe bord waarop twee wandelaars staan afgebeeld. Hieruit blijkt dat het pad uitsluitend voor voetgangers is bestemd. Ook naar de Herengracht is via de tijdelijke dam nu direct verkeer mogelijk. Hiermede is tevens weer het verbod van kracht voor het ver keer, komende uit de De Jonge- straat in de richting van de Axelsebrug. Jaarvergadering chr. vrouwenbond In het chr. lyceum aan het Mozarthof hield de afdeling Driewegen van de chr. vrouwen bond een druk bezochte verga dering. Omdat de nieuwe woonwijken in het algemeen door jonge ge zinnen worden bewoond, was het begrijpelijk dat op deze bij- eenkomst veel jonge vrouwen'féW1^ gevraagd voor het doen Van een der aanwezige bejaar-flukse evangelische kerk en ds. den werd door mevrouw Van DrielVermeulen een kopje ver vaardigd. Zij wist met haar werk en duidelijke uiteenzetting de aanwezigen te boeien. Bij voldoende belangstelling zal er een cursus in pottenbakken worden georganiseerd. Biertappen De heer B. Reinier te Axel, die vorige week het beste pilsje van Zeeland tapte in Sluis tijdens biertapwedstrijden, zal de pro vincie vertegenwoordigen op de nationale biertapwedstrijden. Deze worden gehouden op 8 janu ari a.s. tijdens de „Horecavana" in de R.A.I. te Amsterdam. Vergadering industrieschap Het industrieschap Breskens GroedeEchoondjjkeHoofd plaat houdt op 22 oktober een algemene vergadering in het ge meentehuis van Breskens. De agenda vermeldt de uit gifte van 5000 m2 grond in erf pacht aan de firma Nooruit te Oostburg. Voorts wordt maehti- ]onge aanwezig waren. Vóór de pauze was er een ge animeerde bespreking waaraan door veel dames werd deelgeno men. De bedoelingvan het be stuur was hiermee bereikt, n.l. het op gang brengen van een gesprek. Wat kunnen we doen om be paalde activiteiten te stimule ren, aldus een van de gespreks onderdelen. Er werd o.m. gedacht aan ver gaderingen zonder langdradige inleidingen van sprekers of spreeksters. Men dacht aan pot tenbakken en andere interes sante bezigheden ter afleiding van de dagelijkse beslommerin gen in het gezin. Uit alles bleek dat men ernaar wilde streven de vereniging een bredere en gevarieerder opzet te geven. Na de koffiepauzen vertelde mevr. VerlindeMaandag een en ander over E.H.B.O. in het gezin en in het huishouden. De voorzitster, mevr. Tooren, was verheugd over de grote be langstelling op deze vergade ring, die een belofte inhoudt voor de toekomst. Deltawerk Margarethapolder deze winter aanbesteed Na de dijkverzwaring aan de Hellegatpolder is het waterschap „Axelef Ambacht" begonnen mèt de voorbereidende werk zaamheden van de deltawerken aan de zeedijk van de Margare- thapoledr (ten oosten van Ter- neuzen). De minister heeft zich met de plannen van het water schap sikoord verklaard. Deze plannen worden thans bestek- klaar gemaakt,. Verwacht wordt, dat het werk nog tijdens de ko mende winter zal worden aanbe steed. Het gaat om een dijkvak van twee kilometer lengte. De oevers van de „Eendracht- polder" staan eveneens by het waterschap op het verlanglijstje. Binnen afzienbare tijd kunnen ook hier belangrijke verbete- ringswerken worden uitgevoerd. Lezing en demonstratie in 't Trefpunt Donderdagmiddag is door me vrouw Van DrielVermeulen uit Terneuzen in ,,'t Trefpunt" een inleiding en demonstratie ge houden van pottenbakken en beeldhouwen, waarvoor flinke belangstelling bestond. Met het vervaardigen van enkele eenvoudige voorwerpen (vazen en schaaltjes) liet zij zien hoe men van klei dezè kan ver vaardigen naar eigen idee. Hocstdrank in tabletvorm.95cr uitvoeren van diverse openbare werken zoals wegaanleg, riole ring, grondwerken en voorzie ningen van de openbare nutsbe drijven. De kosten worden g- raamd op 300.000. Om dit te financieren zal een geldlening moeten worden aangetrokken bij het bankierskantoor Staal en Co. Deze lening zal een looptijd van 30 jaar hebben met een rente van 6% Schip gelicht De bokken „Condor" en „Wal cheren" hebben het 500 ton me tende schip „Damco 213", dat vorige week in de haven was gezonken, gelicht. Na het lich ten is men begonnen met het leegpompen van de ruimen. De bokken zijn twee dagen bezig geweest, nadat een drij vende kraan een gedeelte van de lading had gelost. Afscheid mr. dr. A. J. J. M. Mes De heren mr. dr. A. J. J. M. yMes en A. de Roo, voorzitter, en vice-voorzitter van de raad van commissarissen van de water leidingmij „Midden-Zeeland", zullen op vrijdag 15 november a.s. hun functies neerleggen. Ter gelegenheid van dit af scheid wordt op die dag van 16.30 tot 18 uur een receptie ge houden in hotel „De Koren beurs' te Goes. Kerkconflict onder Ambonezen De Ambonezenkerk te Middel burg is door het commissariaat voor Ambonezenzorg gesloten. Terwijl een paar politiemannen toezicht hielden, werd 'n nieuw slot op de kerkdeur aange bracht, waarin alleen het com missariaat voor Ambonezenzorg een sleutel heeft. Tot deze maatregel werd be sloten in overleg met de Mid delburgse gemeentepolitie, de officier van justitie en de bur gemeester. Aanleiding tot de sluiting van de kerk, die rijks eigendom is, was de onenigheid tussen de Molukse evangelische kerk te Middelburg en 'n groep gezinnen onder leiding van een hulppredikant uit Souburg over het gebruik van het kerkge bouw. De hulpprediker A. Temmar werd enige tijd geleden door de landelijkse Molukse kerk ont slagen. Hij heeft enkele gezin nen rond zich gevormd en eist ook gebruik van 't kerkgebouw, hetgeen echter door de Molukse kerk is geweigerd. De groep van de hulppredikant heeft toen de politie in de kwestie gemengd. Om het gevaar van vechtpartij en bij en in de kerk uit te slui ten, is besloten tot sluiting van het kerkgebouw, zolang de Mo- De organist Endre Kovacs komt weer in Nederland om enige concerten te geven en om een radio-opname te maken. Kovacs is een Hongaar, die sinds z'n jeugd (zeven jaar) musiceert. Zijn aanvankelijke voorliefde voor piano ging geleidelijk over naar het orgel. A. Zalanfy was de man die hem inleidde in de muziek van Bach, F. Gergely dito in de romantiese en moderne orgelmuziek. Na voltooiing van zijn konservatorium en verdere opleiding begon Kovacs naam te maken door een reeks van con certen in Hongarije en andere Oost-Europese landen. Geleide lijk brachten zijn tournees hem in België, Zwitserland en Neder land. In het voorjaar '68 was het hoogtepunt van een zestal concer ten in grote Russische steden: zijn succes in de beroemde Tsjai- kowski-zaal in Moskou. In het algemeen is in de belangrijkste Oosteuropese landen de belang stelling voor kulturele evene menten groot, wat ook geldt voor orgelconcerten. Met name „de gewone man" is er genezen van het idee dat het niet voor hem zou zijn. Duidelijk is dat ieder concert voorbereiding vereist, en liefst 'n goede. Des te ingewikkelder is dat, wanneer het een kunstenaar betreft uit Oost-Europa. Dat is ook de reden dat niet eerder van de overkomst van Kovacs mel ding kon worden gemaakt. In Zeeland werden concerten vastgesteld: op 22 oktober in Zaamslag, op 24 oktober in Axel en op 26 oktober in Kruiningen. Uiteraard in kerkgebouwen, zo dat er ruimte is voor talrijk ge hoor. Kovacs keuze van komponisten houdt verband met het karakter van het te bespelen orgel. Lang niet ieder orgel b.v. leent zich voor het vertolken van stukken van Liszt. Op z'n programma staan voor dit tournee: Buxtehude: preludium en fuga a-dur, Bach: preludium en fuga g-dur, koraalvoorspel, preludium en fuga h-mol, Franck: koraal fantasie a-mol, Bvahms: koraal- voorspel, Liszt: „Gij zijt Petrus", Hidas: Toccata, Kodaly: credo. Temmar het niet met elkaar over het gebruik van het ge bouw eens zijn. De Ambonezen zullen voorlopig in schoolgebou wen hun kerkdiensten houden. Dorpsverfraaiing Deze week is de firma Spon- selee uit Hulst begonnen met de uitvoering van de tweede fase van het exploitatieplan Noord. Dit plan behelst werken in het voormalig haventerrein, de Spui- kom en het eiland. Het voormalig haventerrein, de entree van het dorp, zal gedeel telijk bouwrijp worden gemaakt en binnenkort kan worden be gonnen met de bouw van een mosselrestaurant. In de voormalige spuikom is 'n bungalowdorp geprojekteerd en de uitvoering van het plan voor ziet in de aanleg van rioleringen, wegen en parken. Begin volgend jaar zal de spui kom zijn nieuwe funktie van woonoord gaan vervullen. Op het eiland zullen na vijfen veertig jaar de noodwoningen kunnen worden gesloopt. Door deze verdwijning zal het aanzien van het eiland totaal veranderen. AI deze werken betekenen een verfraaiing van het dorpsaanzien. Aardgas De aansluiting van het dorp op het aardgasnet vordert gestadig. Op het eiland is men met de huis aansluitingen reeds ver gevor derd. De Zegam hoopt eind november alle woningen in het dorp op het net te hebben aange sloten. Toneel De toneelvereniging „Esmo- reit'' is bezig met de instudering van een nieuw stuk. Begin december hoopt men voorstellingen te geven van het blijspel „Als Bill thuiskomt" van A. B. M. Lambo. De regie is in handen van Leo Wieme en de provinciale toneel adviseur Ad van Noort. Dat „Esmoreit" een enthou siaste toneelgroep is, bliikt uit het feit dat een gastrol wordt vervuld door een actrice van de toneel vereniging uit Groede. Deze samenwerking kan een regionaal unicum worden ge noemd. Kandidaatsexamen Aan de technische hogeschool te Delft slaagde deze week voor het kandidaatsexamen scheikun dig ingenieur de heer A. Wechge- laar te Sluiskil. Zwaar gewonde bij aanrijding Donderdagmorgen om 10 uur had nabij de nieuwe brug te Sluiskil een aanrijding jlaats, waarbij mevrouw De B. uit Ter neuzen zware verwondingen op liep. Op de rijksweg westelijke af rit, reed een tankauto, bestuurd door J. J. van de B. uit Terneu zen, in de richting Sluiskil. De bromfietser J. de B., eveneens uit Terneuzen afkomstig, reed in dezelfde richting en stak zon der op het overige verkeer te letten de weg over. Daardoor kwam hij in botsing met de tankauto. Hij liep lichte ver wondingen op. Zijn echtgenote, die als duopassagiere meereed, werd zwaar gewond naar het St. Elisabethziekenhuis te Sluiskil vervoerd. Amusementsavonden Op zaterdag 19 en zondag 20. oktober organiseert de carnavals vereniging „Vogelpiek" te Stop peldijk grote amusementsavon den. Op de eerste avond vermeldt«iv9?ïuUz'c^e*1 vo5>r produktie. Niettegenstaande een aanzien lijke stijging van het indexcijfer van de consumptieprijzen in sep tember is de prijsstijging voor goederen en diensten globaal be schouwd, minder sterk geweest dan in 1967, aldus deze medede ling. Minder gunstige aanwijzingen voor de verdere conjuncturele groei zijn echter volgens het mi nisterie: een trager stijgingstem po van de opbrengst der omzet belasting, stagnering van de vraag naar kapitaalgoederen en de nog steeds hoge graad van werkloosheid. het programma een internatio nale talentenjacht „Ontdek de Ster". Voor deze wedstrijd heb ben zich al verschillende solisten en ensembles gemeld. De avond staat verder in het teken van car naval met een optreden van een boerenkapel onder leiding van Janus Schrikdraad. _Op zondag avond wordt de muziek verzorgd door het dansorkest „The Everly Stars". Tevens staat dan een miss carnaval-verkiezing op het programma. De amusements avonden worden ingericht in de bedrijfshal van de firma Scheer ders, die voor deze gelegenheid in een gezellige feestzaal wordt omgetoverd. Benoemd Tot typiste-telefoniste ter ge meentesecretarie van Vogel waarde is benoemd mej. R. Rot tier uit Ossenisse. Bouw politiepost In het uitbreidingsplan langs de Bossestraat is een aanvang ge maakt met de bouw van een poli tiepost. Het complex omvat naast de nodige dienstruimte twee woningen, bestemd voor de leden van de plaatselijke post van de rijkspolitie. Het werk wordt uit gevoerd door de fa. Van der Walle uit Hulst in opdracht van de rijksgebouwendienst. De 3000 m steeple-chase finale werd woensdag op sensationele wijze gewonnen door Awos Bi- wott uit Kenya, die op de foto door de finish gaat vóór zijn landgenoot Kogo (567) en Young (V.S. 318). Wibott's^tijd was 51,6 min. •••••••- yoghurt limonade siroop vla-flip En nog door do melkman thuisbezorgd ookl Het jongste maanoverzicht van het Belgische ministerie van eco nomische zaken over ontwikke ling van de conjunctuur spreekt van een gunstiger verloop van de werkgelegenheid bij een nog steeds hoge graad van werkloos heid overigens en van goede Nu de gemeentelijke herinde ling op Zuid-Beveland waar schijnlijk kort vóór de in 1970 te houden algemene raadsverkie zingen een feit zal zijn, dient de zittingsduur van de krachtens de herindelingswet te kiezen raden van de nieuw te vormen gemeen ten tot die eerste dinsdag in sep tember 1974 te worden verlengd. Dit heeft de minister van binnen landse zaken, mr. Beernink, mee gedeeld in antwoord op opmer kingen van tweede kamerleden over een wetsontwerp, dat be oogt alle 24 gemeenten in Zuid- Het hoogheemraadschap Rijn land vermoedt, dat het water van de ringvaart van de Haar lemmermeer ten noorden van de Westeinderplassen, voorts het water van het zijkanaal F. dat de ringvaart met het Noordzee kanaal verbindt en ook het wa ter van het Noordzeekanaal ern stig is vergiftigd. Het hoogheemraadschap had namelijk bericht ontvangen, dat via de waterzuiveringsinstalla tie van Schiphol duizend liter water met een cyanidegehalte van 40 gram per liter (in totaal dus veertig kilogram cyanide) op de ringvaart is geloosd. Of dit bericht in zijn geheel juist is, wist het hoogheemraadschap nog niet. Het heeft zijn deskun digen opdracht gegeven ter plaatse een onderzoek in te stel len. Het staat voor het hoog heemraadschap vast, dat er cya nide op de ringvaart is geloosd. Of dit inderdaad zo'n grote hoe veelheid en in zo'n sterke con centratie is gebeurd als is ge meld, weet het hoogheemraad schap niet. Het wacht wat dit betreft op het rapport van de deskundigen. Het water, waarop het gevaar lijke gift is geloosd. wordf voor zover het hoogheemraadschap bekend nergens als drinkwater wanneer in het vergiftigd water van de ringvaart, het zijkanaal en het Noordzeekanaal gevan- een vis wordt geconsumeerd. Het hoogheemraadschap Rijn land tracht een zo snel mogelij ke doorstroming van het water in de ringvaart te bewerkstelli gen om het gif zoveel mogelijk te verdunnen en het te brengen op een verdunningspraad, die niet gevaarlijk meer is. Daartoe wordt bij Gouda water uit de Hollandsche IJssel naar de ring vaart gepompt en wordt door de gemalen in Halftveg en Spaarn- dam het water uit de ringvaart op 't Noordzeekanaal gepompt. Dit zijn voorzorgsmaatregelen, die zijn genomen in afwachting van de uitslag van de bemonste ring van het water. De politie van Haerlemmer- meer is langs de huizen op en aan de ringvaart gegaan om de bewoners te waarschuwen geen vis uit de ringvaart te eten. Er wordt in de ringvaart veel ge vist. Op last van de rijkspolitie te water in Aalsmeer wordt er een biologisch onderzoek inge steld. De hoofdinspecteur van de mi- gebruikt. Wel wordt het moge-^iiey.kygiëne ;s van 1 liL rtnkwnht nip /I 1 n 1>ttto T rtr, - - De Fries-Groningse coöpera tieve beetwortelsuikerfabriek te Groningen heeft donderdag haar derde suikersilo in gebruik ge nomen. Met een capaciteit van 30.000 ton suiker is deze de grootste van West-Europa. In een tijd van nog geen negen maan den is de 58,5 meter hoge silo van de grond gekomen. De heer Keijzer, directeur van de fabriek, zei bij de opening naar aanleiding van de werkloos heid: „De arbeidsreserve bestaat uit minder geschoolde werkne mers. Het lijkt mij daarom zaak ons er op te bezinnen, of en hoe er nog uitbreiding kan worden gegeven aan het lager en uitge- lijk gebruikt als drinkwater voor vee, zodat de vergiftiging van het water een ernstig gevaar voor het vee kan betekenen. Ook anderszins kan de vergifti ging gevaren opleveren, bijv. Donderdagmiddag heeft een aantal studenten van de facul teit der sociale wetenschappen aan de universiteit van Amster dam uit protest de zaal verlaten waar prof, H. A. J. F. Misset zijn college hield over de inter nationale economische betrek kingen. De studenten hadden bezwaren tegen het „massale en passieve" karakter van dit hoor college en zij eisten een split sing in een eerste en een twee de jaarscollege. Nu wordt het college voor beide groepen, in totaal ruim 200 man, gegeven. Door de splitsing, zo stelden ze, zouden kleinere groepen ont staan, waarin de studenten ac tiever zouden kunnen deelne men. Prof. Misset kon met dit voorstel niet akkoord gaan, om dat het gevolg zou zijn dat hij de collegetijd zou moeten hal veren. Volgens prof. Misset is het vooral een personeelsprobleem. Aan de huidige situatie is voor alsnog weinig te doen. In het onderwijsplan van de universi teit is uitdrukkelijk opgenomen dat dit college met ingang van het studiejaar 1969—70 zo zal worden gegeven, dat er 'n split sing zal worden gemaakt tussen eerste en tweede jaarsstuden ten. Overigens heeft een door het centrum voor onderwijsre search aan de universiteit geor ganiseerde enquête uitgewezen, dat het college ook zonder sdIü- sing positieve resultaten heeft gehad en dat veel studenten er heel wat van hebben opgesto ken. In het algemeen wordt breid technisch onderwijs en of aan de universiteit gestreefd er ook mogelijkheden zijn de niet naar het geven van aparte col- geschcoide arbeidsreserve in l leges voor eerste en voor twee scholingscursussen te betrek- dej aarsstudenten, aldus prof. ken". I Misset, POSTBODE NAM WRAAK VOOR PROCES VERBAAL De Scihinveldse wachtmeester J. Bonthoff is donderdagmiddag verwond door een inwoners van Schinveld, die met 'n riek wraak nam voor een proces-verbaaL Tijdens een controle betrapte de wachtmeester de postbode Van H. op een overtreding van de vogelwet. Van H. werd, toen hij een proces-verbaal kreeg, zó woedend dat hij de politieman met een riek en met bieten te lijf ging. De wachtmeester moest zich onder doktersbehandeling stellen. De postbode werd in verzekerde bewaring gesteld. de doorstromingsmaatregel de beste maatregel is, die kan wor den genomen. De zeer grote ver dunning, die hierdoor kan wor den bereikt, zal naar de inspec tie meent het gif waarschijnlijk ongevaarlijk kunnen maken. Uit de eerste globale uitslagen van de analyses van het water valt niet veel op te maken. Het duurt ongeveer een dag, alvo rens het cyanidegehalte van het water exact kan worden vast gesteld. Bij de plek, waar het afvalwater van Schiphol het boezenmwater van de Haarlem mermeerpolder bereikt en waar nog steeds afvalwater met cya nide op de ringvaart wordt ge loosd, is het blauwzuur echter goed waar te nemen. Het water ruikt er naar, zo deelde men mede. Vissterfte is niet waarge nomen, maar dit is vermoedelijk toe te schrijven aan het feit, dat vissen evenals de andere koud bloedige dieren vrij ongevoelig voor dit vergif zijn. Beveland op te heffen en vier nieuwe gemeenten te vormen. De nieuwe gemeente Goes zal bestaan uit Goes, Kloetinge, Wol- phaartsdijk, het westelijk deel van Kattendijke, het noordelijk deel van 's Heer-Arendskerke en 's-Heer Abtskerke en een klein deel van Heinkenszand. De ge meente zal ongeveer 25.000 in woners tellen, In de nieuwe gemeente Bors- sele zullen de gemeenten in de zak van Zuid-Beveland worden samengevoegd, n.1. Baarland, Borssele, Driewegen, Ellewouts- dijk, 's-Gravenpolder, 's-Heeren- hoek, Hoedekenskerke, Nisse, Oudelande, Ovezande en het overig deel van Heinkenszand, 's-Heer Arendskerke en 's-Heer Abtskerke. Borssele zal plus mi nus 15.000 inwoners tellen. De nieuwe gemeente Kapelle (plus minus 7.200 inwoners) zal worden gevormd uit Kapelle en Wemeldinge. Aan de nieuwe gemeente worden tevens het oos telijk gedeelte van Kattendijke en een klein deel van Kloetinge toegevoegd. De nieuwe gemeente Reimers- waal (17.000) zal Waarde, Ril- land-Bath, Krabbendijke, Krui ningen en Yerseke omvatten, een gedeelte van Kapelle en Wemel dinge. Tijdens een oefening van het 41e pantser-infanteriebataljon op het oefenterrein bij Hohne (West-Duitsland) is de 20-jarige dienstplichtige soldaat D. Koo- ren uit Rotterdam om het leven gekomen. Hij sloeg met zijn jeep over de kop en werd op slag ge dood. De festiviteiten rond de ope ning van de IJ-tunnel in Am sterdam zullen worden besloten met een groots vuurwerk in het Oosterdok. Een IJ-tunnel-feest- mars gezongen door Willy Al- berti, muzikaal begeleid door de Amsterdamse politiekapel, en wandelingen van veie duizen den Amsterdammers en velen van buiten Amsterdam op za terdag 26 oktober vóór de offi ciële opening door de koningin accentueren de vreugde over deze nieuwe oeververbinding. Nu al hebben 13.253 wande laars boven de 16 jaar zidh aan gemeld om op die zaterdag de tunnel van binnen te bekijken in een rustig tempo, dat latei- niet meer mogelijk zal zijn, want het is een tunnel uitsluitend voor rij verkeer. Bovendien is voor de Amster damse schooljeugd een IJ-tun- nelspel ontworpen, bestaande uit vijf opdrachten, samengevat in een leuk spelboekje dat tevens de historie van de nieuwe tun nel beschrijft. Eindpunt van het jeugdspel de „ÏJ-tunneltentoonstelling" in Amsterdam-noord toegankelijk voor iedereen, welke een duide lijk beeld geeft van de voorbe reidingen tot en de bouw zelf van Nederlands nieuwste onder watertunnel. NAGEKOMEN ADVERTENTIE Algemene kennisgeving. Heden werd nog vrij onverwacht in het zieken huis te Tilburg van ons weggenomen mijn gelief de Man, Vader, Zoon, Schoonzoon, Broeder, Be- huwdbroeder en Oom, Echtgenoot van Sara 3. Loof, op de leeftijd van 49 jaar. S. J. VIVEEN—LOOF G. VIVEEN M. VIVEEN—HAMELINK Familie VIVEEN Familie LOOF Terneuzen, 17 oktober 1968. Azaleastraat 4. De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. maan dag 21 oktober des n.m. 14.15 uur, na voorafgaan de rouwdienst in het gebouw „De Schakel", aan vang 13.30 uur.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 3